Adını Sen Koy 67. Bölümde Neler Oldu? Tüm Şüpheler Alev’in Üzerinde

Burak 12 Eyl 2017 Adını Sen Koy  0

Ömer Koltuk da Zehra Yatak da Yatmaya Devam Ediyor.
Nihat Alev’in Yarım Bıraktığı Dosyayı Sabaha Kadar Çalışarak Tamamladı.  Demir ile Leyla İlk Kez Karşılaştı.  Sevim Konağın Adresini Zehra yı Takip Ederek Öğrendi.

Zehra odasında Leyla ile telefonda konuşurken kapı açıktı ve dışarıda da Alev vardı. Zehra’nın ne konuştuğunu dinlemeye başladı. Zehra Leyla ya o kayıtlar sende kalsın iyi sakla zamanı gelince kullanırız diyordu. Alev de duydu bunu ve çok merek etti Leyla’nın telefonunun peşine düştü.

Leyla da kendi çalıştığı şirkette patronu Nedim bey Ömer’in şirketi ile ortak iş yaptıkları dosyayı Leyla’nın hazırlamasını ve toplantıya da Leyla’nın da katılmasını istedi. Leyla Ömer den çekindiği için toplantıya katılmak istemese de Nedim bey ben öyle istiyorum diyerek Leyla yı da toplantı için hazırlanmasını söyledi. Leyla da en azından Alev toplantıya katılmıyor dedi. Alev aradı Leyla yı açmadı Leyla.

Konakta da Hediye abla mutfakta yemek yaparken Cevriye halada müfettiş gibi teftiş etti her yeri, mutfağın biraz daha temiz olması gerektiği konusunda konuştu.

Sonra Zehra geldi Hediye ablanın ellerinin çamaşır suyundan yara olduğunu gördü, annemin de elleri böyle olurdu deyince Nazan’ın onu dinlediğini fark etti ve yurtta ki bakıcımıza anne derdik diyerek konuyu kurtardı bu şekilde. Zehra Hediye ablanın eli için krem yapacak.

Alper de Yaseminden hoşlanıyor, ona daha fazla ders vermek istemediğini söylerken Yasemin ben sensiz bu dersin altından kalkamam diyerek en azından haftada bir gün ders ver dedi. Alper de kabul etti.

Sevim de ne uyanık çıktı, Zehra yanına gelsin diye hasta numarası yapıyor yorgan döşek yatıyor salonda. Kendini acındırıyor, ne talihsiz başım varmış bir tas çorba yapanım yok ara ablanı da gelsin dedi Yasemin’e de,

Yasemin ne istiyorsan ben yapayım ablam çalışıyor hemen gelemez, istersen ilaç alıp geleyim deyince,

Sevim de birden iyileşti, kendini akıllı mı zannediyorsun? dışarı çıkmak sana yasak deyince Yasemin anladı ki, annesi numara yapıyor. Beni oyunlarına alet etme aramıyorum istiyorsan sen ara diyerek gitti iyide yaptı Yasemin.

Sevim de bir anda turp gibi oldu yattığı yerden kalktı ne yapıp edip Zehra yı görmeliyim diyor. Yener den çok korkuyor Sevim.

Onu bu hale sen getirdin Zehra istemediği halde Yener’e sen umut verdin Zehra seni istiyor da naz yapıyor diye Yener de sana güvendi parasını çatır çatır yedin Sevim.

Salim amca da geldi gördü yatan Sevim’i de hasta mısın? diye sorunca,

Sevim yok dilek ağacıyım, gelen geçen ip bağlıyor, yok yok dert ağacığım sende dertlerini bağla diyor. Kendinle dalga geçtiğine göre hasta değilsin sen Sevim numarayı bırak hadi kalk da işine gücüne bak.

Zehra Ömer’in çalışma odasına kahve götürdüğünde, Ömer telefonda konuşuyordu ve Zehra’nın daha önce çalıştığı Nedim beyin adı geçince konuşma dikkatini çekti Zehra’nın ve Ömer’e Nedim bey ile ne iş yaptıklarını sordu.

Ömer de yine anlamadan dinlemeden kızdı, ev bitti şimdi de iş hayatıma mı karışıyorsun? diyordu ki, Zehra Nedim beyin asistanıydım ben, o şirket benim eskiden çalıştığım şirket dedi.

Ömer de neden her işin sonu sana çıkıyor? diye soruyor.

Bunun Zehra ile bir alakası yok ki Ömer. Alev bilerek yaptı bunu. Leyla’nın orada çalıştığını, Leyla’nın da Zehra’nın arkadaşı olması nedeniyle kasıtlı o şirket ile anlaşma yaptı Leyla’nın adresine bilgilerine karşılık iş anlaşması yaptı Alev.

Ömer de hemen Demir’i arayarak Alev’in bu şirketi bilerek kasıtlı anlaşma yaptı araştır takip et sonu nereye varacak? diye Demir ile konuştu Ömer. sonra da Nazan dan Alev’i odasına göndermesini istedi.

Ömer Alev den bir türlü kurtulamıyor. Atsa atamıyor, gönderse gönderemiyor hep arkasında Alev’i koruyan teyzesi var.

Alev’e benim daha önce çalışmak istemediğim şirket ile neden anlaşma yaptın? diye sorunca, Alev de en iyi teklifi onlar verdi diyerek, senin aran kötü ise Nedim beyle benim aram gayet iyi, istersen toplantıya ben katılayım deyince Alev,

Ömer de hala şirkete dönmeyi mi düşünüyorsun? Sen bütün bunları Amerika ya gitmemek için yapıyorsun dedi ve daha fazla konuşmak istemediğini söyleyerek odadan gönderdi Alev’i.

Ömer Alev’i hiçbir şekilde istemiyor, ne evde, ne şirkette ama işte gitmiyor Amerika ya Alev.

Alev salona geçince de Cevriye hala ile Nihat vardı. Yanlarında fazla durmadan gitti. Hala Alev’e ay parçası diyor ya, neden diyorsa güzel olduğu için mi? Güzelliği yaptığı kötülükler karşısında pek kayda değer değil ne yazık ki.

Hala Alev’in arkasından demez mi, evde kaldığı için içine atıyor herhalde suratsız suratsız geziyor evde diyor da. Alev Ömersiz kaldığından böyle halacım,  Alev aklı sıra Ömer ile evlenecekti de evin hanımı olacaktı da, şirket de de söz sahibi olacaktı paraya para demeyecekti ancak olmadı Ömer 

ile evlenemedi. Evin hanımı olamadı şirketten de atıldı ortada kaldı Alev.

Nihat da İşten atıldı dokunma deyince, halamızda sen Ömer ile konuşsaydın da işe alaydı dedi. Çok iyi niyetlisin be hala ama Alev senin kadar iyi niyetli değil ne yazık ki.

Alev gidince yerine yeni biri alınacaktır, kendini göstersene biraz dedi bu da Nihat’ın aklına yattı. Gece sabaha kadar bir dosya üzerinde çalıştı Nihat.

Ayşe’nin de kahve falına baktı halamız, Ayşe’nin falı ancak o falda Nihat var, başında yıldız var deyince saf Nihat başının tepesine dokunup bakıyor gerçekten parlak bir ışık yıldız var mı diye? 😀

 

Yener de dükkan da Zehra’nın kayıt altına aldığı sesinin olduğu telefonu nasıl alırım düşüncesinde, o kayıt polisin eline geçerse biliyor ki, sonu hapis bunu istemiyor hapse girmek istemiyor Yener de. İşte o an polis memuru geldi emlakçı dükkanına Yener başladı o ses bana ait değil, bende ilk dinlediğimde benimmiş gibi geldi ama güzel taklit olmuş dedi 🙂

Polis memuru da, ne sesi birader ben adres soracaktım diyerek bir adres sordu. Yener de az da olsa rahatlasa da diken üstünde Yener.

Yener Sevim’in evine gitti Zehra dan telefonu alıp almadığını soruyor. Sevimde alamadığını söyleyince Yener iyice tehdit etti Sevim’i sonra da gitti.

Yener den damat olsa ne olur? Olmasa ne olur? Seni tehdit eden, senet imzalatan, kızının ikisini kaçıran, zor kullanan insandan hayır mı gelir Sevim?.

Bundan da Zehra yı suçluyor Yener’i başıma bela ettin varlığın ziyan, yokluğun bela diyor da. 

Yener’i asıl sen Zehra’nın başına, kendi başına bela edensin. Sen yüz verdin Yener’e parasını gümüş gümüş yerken iyi de şimdi kötü oldu demi Sevim?

 

 

İyi Damat; Kazanılmış Bir Erkek Evlattır …! Kötü Damat ise , Kaybedilmiş Bir Kız Çocuğudur…!  Hz. Ali

Allah Herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın amin.

Koray Yasemin’e aşık ona sevdiğini söylemek istiyor da nasıl söyleyeceğini bilmiyor. Evinde Yasemin’in resmini karşısına alarak ona sevgisini söylemenin yollarını deniyor da gerçekte bunu nasıl yapacağını bilemiyor, seni seviyorum da diyemem ki pat diye diyor Koray kendine.

 

  “Birine seni seviyorum demek… 

Onunla birlikte umut edebilmekmiş… 

Sadece onunla yan yana olduğun için, nefesine ortak olduğun için yaşadığını hissetmekmiş… 

Seni seviyorum demek aslında şükretmekmiş… 

Ona dokunabildiğin her an için, hayatta olduğu için…

Bir acının iki ucundan tutup, birbirine tutunabilmekmiş sevmek… 

Kendinden bir parçayı ona vermek, eksilmeden çoğalabilmekmiş…

Kendini, prensiplerini hiçe sayman gerektiğinde, bunu kahramanlık saymadan sessizce yapabilmekmiş…

 

Bir ihtimal, küçücük bir ihtimal de olsa, onun gözlerinde kendini değil, sevdiğini aramakmış…

Seni seviyorum demek nefes almak kadar doğalmış istediğinde… 

Bir Pazar sabahı kapıyı çalıveren bir dost kadar güzel bir sürprizmiş…

 

Seni seviyorum demek… aslında biz varız demekmiş” 

Can YÜCEL.

Ömer ve Zehra yatma vakti geldiğinde odalarındalar ancak Zehra Ömer odadan çıkar çıkmaz hemen lambayı kapatıp yatağa yattı. Ömer odaya geldiğinde yatakta yatan Zehra yı görünce sen ciddi misin? diye sorunca Zehra da evet bu hafta ben yatacağım diyerek uyudu. Ömer de mecburen koltuk da uyudu.

Sabah boynu biraz ağrımış halde uyandı Ömer. Zehra ise ondan önce uyanmış da giyinmiş bile ve Ömer Zehra’nın masanın üzerinde bıraktığı bitkilere baktı onları koklarken Zehra girdi odaya kaldır şu ıvır zıvırları ayak altından deyince,

Zehra da ben burada olduğum sürece eşyalarımda burada olacak dedi haklı Zehra.

 

Salona geçtiklerinde Ayşe vardı ve abisinin boynunu tuttuğunu gördü bir şey mi oldu? diye sorunca Ömer geçiştirdi. Zehra ya baktı Zehra da Ömer’e Ayşe de fark etti bunu siz ne konuşuyorsunuz öyle bakışarak deyince,

Zehra da abin ile bir iddaya girdik ilk raundu ben kazandım da dedi.

Ayşe de abimi biri dizginlesin böyle tatlı tatlı yenilmeyi öğrensin aşk dediğinde, Ömer ben çok şanslı biriyim dedi Zehra ya bakarak. Zehra ya aşık Ömer ve şanslı sayıyor kendini Zehra gibi bir eşi olduğu için.

Gerçekten de çok şanslısın Ömer aynı şekilde Zehra da çok şanslı Yener den çok daha iyi biri olarak seninle evlendiği için.

Ve o esnada telefon çaldı Ömer af edersiniz dedi. Ancak o nasıl bir ses tonuydu aman Allah’ım beni aldı götürdü eski siyah beyaz Türk sinemalarındaki yakışıklıların olduğu sahnelere orada da böyle aynı ses tonuyla söylerlerdi. Çok büyük bir yetenek var bu Erkan Meriç de maşallah ona.

Arayan Demirdi toplantı için Nedim beyin teklifi hakkında konuşurlarken, Alev’in kendisini dinlediğini fark edince salondan ayrıldı Ömer. Hiçbir şekilde Alev’in şirket ile alakalı bir bilgiye ulaşmasını istemiyor Ömer. Bir kurtulamadı gitti Alev den Ömer.

Ömer ile Zehra kendi odalarındayken, Zehra yı Sevim aradı Yener yine Yasemin’i kaçırdı hemen gel diye. Zehra da benim yüzümden hemen geliyorum polise haber verdin mi? deyince,

Sevim de Yener polisi karıştırma Yasemin’e bir zarar vermesinden korkuyorum diyerek Zehra yı mahalleye getirmeyi başardı, saftirik Zehra diye de seviniyor Sevim.

Ömer de bu konuşmayı duydu ve Yener ile buluşmak için daha ne kadar aileni bahane edeceksin? Yine ailenin başı dertte değil mi? deyince, Zehra da, yine her şeyi anlamak istediğin gibi anlıyorsun, sana ne söylesem boş diyerek odadan çıkıp gitti Zehra.

Ömer de çalışma odasına geçti. Nihat bütün gece boyunca çalıştığı Alev’in dosyasını Ömer’e vermek istedi ancak Ömer Demir’e ver diyerek dosyaya bakmadı bile Nihat da şirkete geçti.

Nihat Ömer’e bu dosya ile bir adım attı ilerleyen zamanda Ömer’inde haberi olacak bu dosyanın içeriğinden ve memnun da kalacak.

Demir şirkette bu dosyayı inceledi ve çok beğendi elini güçlendirmiş bu dosya Nihat da Demir’in beğenisini kazandığı için mutlu.

Zehra mahalledeki evine gittiğinde Sevim gözyaşlarına boğulmuş ağlıyordu. Yener sendeki ses kaydını istiyor kardeşini sen kurtarırsın ver o kaydı Yener’e dedi. Yasemin de evde değildi. Planı işlesin diye Yasemin’i dışarı göndermişti Sevim.

 

Yasemin de fırsat bu fırsat diyerek Koray ile buluştu. Koray ona sevdiğini söyleyecek ve bir hediye verecekti ancak babasının adamlarını görünce vazgeçti hediyeyi vermekten işe gitmeliyim diyerek ayrıldılar. Yasemin de eve giderken yolda ablası Zehra ile karşılaştı. Zehra anladı ki annesinin bir oyunu bu. Yasemin ile eve giden Zehra annesine yüzüme baka baka yalan söyledin şu Yener ile arana bir mesafe koy hep senden yüz buluyor dedi gitti.

Zehra giderken de Sevim Zehra’nın peşine takıldı nerede çalıştığını öğrenmek için.

Alev, Hilmi Yılmaz ile buluştu ve onunla iş birliği yapmaya devam ediyor. Hilmi Ömer anlamasın deyince, Alev de Ömer benden şüphelenmeyecek kadar bana güveniyor dedi.

Alev’in tuttuğu adam Leylayı takip edip şirketten çıktığı an çantasını alıp kaçtı.

Demirde şirketin önünden geçiyordu ki, Leyla nın bağırmasını duydu ve ona yardıma koştu. Adamın peşinden giden Demir Leyla nın çantasını alıp geldi. Leyla çantasına baktı Telefonu yoktu bunu yapanın Yener olduğunu düşündü Leyla nede olsa o kaydı çok istiyordu Yener.

Ancak kaydı alan Yener değil Alev di. Bu olay sayesinde Demir ile Leyla ilk kez karşılaştılar.

Leyla da Yener’in dükkanına gidip ne yaptığını sanıyorsun sen ya? diye sorunca, Yener de deliren mekanı basıyor dedi ne yapıp edip güldürmesi yok mu şu Yener’in arkadaş, 

Git ensesine vur diyor içimden bir ses de, Yener ne istiyorsun kızım sen der üstüme yürür diye korkuyorum 😀

Zehra konağa taksi ile geldiğinde arkasında Sevimde başka bir taksi ile onu takip ederek konağa kadar geldi ve konağın yerini öğrendi Sevim. Zehra’nın bundan haberi yok.

BÜYÜK YANLIŞIZ SENLE

Zannetme hiç bitti her şey 
Deyip gitmek çok kolaydır
Bazen acı öyle bir şey
Yaşaması zor olaydır

Hatıralar dalga dalga 
Vurup vurup fırsatıyla
Kalır kalır durur
İntikamı var 

Bir gün geçse bir gün geçmez 
Ben affetsem seni aşk affetmez
Aman aman yine yalan
Demek ki biz boşa yanmışız senle

Bir gün geçse bir gün geçmez
Ben affetsem seni ask affetmez
Aman aman yine yalan
Dedim ki biz büyük yanlışız senle

Fark etmez hiç geçti artık 
Dedim ama hep yalandır
Benim senden ayrı kalmam…
Durduk yere ağlamamdır 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 67. Bölümde Neler Oldu? Tüm Şüpheler Alev’in Üzerinde” üzerine 46 yorum

 1. aslı dedi ki:

  Ülkerciğim, biz seni hiç unuturmuyuz canım benim. Beyaz için gerçekten çok üzüldüm.
  Geldiğinde bolca konuşuruz kendine iyi bak canım.

 2. Ülker azeri dedi ki:

  Aslım beni unutmadığınıza sevindim:-) Canım ama sana çok kötü haberim var. Ne yazık ki, beyaz hastalandı, hiç iyleşemedi ve malesef öldü……… Bu duruma o kadar üzüldüm ki, anlatamam……… Ne de olsa o benim en iyi arkadaşımdı. Bitanecik kedicyimdi… Senide nasıl severdi. Bintane kedim ola bilir ama hiç biri BEYAZIN yerini veremez.
  İnşallah geri temelli döndüyümde etraflı konuşuz. Tatlı prensesim bu arada analiz tatlımı tatlı olmuş:-) Yani insan yemeye kyamyor… Analizi bu kadar tatlı olan bir kızın kendisi kesin bal lokumudur dimi;-) Canım seni, Aylini, İr abimi çoooooooooooooooooook özledim;-) Şu an bir arkadaşımın telefonundan yorum yazıyorum. Yorumlarınızıda okuyorum okudukcada özlüyorum……………….
  Sizi çok se iyorum………………..

  1. Hayat dedi ki:

   Hos geldin Ülkercim nereleree kayboldun.seni çok özledim canim

 3. Aytac azer fan dedi ki:

  Bak aysecim ben san ne dedim asli gorurse sana çok dah guzel anatr demisdim elerine salik aslicim sen çok dah guzel anlatmisin canım ben seni gibi anlatamadim e ben seni kadr yetenekli deyilim iyki varsin

 4. Aytac azeri fan dedi ki:

  Iy aksamlar aysecim ben anlatmağa calscam ama en guzelin bizim asli anatr 2 fragramda zehrayla omer sahilde yuryolardi omer zəhranın elin tutmusdu zehraya artik hic kimseyi degil bizi dusnelim dedi zehrada ruyadaym sanki gercek oldugun bilyoru ama inanamyorum dedi fragram son sahnesindede zehrayla omer bir yerde otrmusdular bir birine sarlarak zehra dediki omer burası okadar guzelik bir omur burda boyle dura bilirim benim aklmda kalan bunardi ben anatmay calsdim asli gorurse o san çok dah guzel anatr aysecim burd 11 eylul sayfasinda 2 fragram var eye isdersen orada kedin izleye bilirsin

 5. ayse .c dedi ki:

  ikinci fragmanda ne var lutfem biri anlatsin

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Ayşecim, sanırım sen izleyemiyorsun fragmanı, senin için elimden geldiğince anlatayım canım.

   Ömer Zehra ile sahilde başbaşa yürüyorlar ilk başta Ömer Zehra ya elini uzatarak Zehra’nın elinden sıkıca tutuyor Zehra da Ömer’e karşılık vererek o da elini tutuyor Ömer’in sıkıca. Ve Ömer bundan sonra başkalarını değil kendimizi düşünelim diyor. Ömer’in bakışlarını yine çok büyük sevgi ve aşk dolu. Zehra ya aşık bir Ömer var bu sahnede.

   Sonra Zehra sanki başka bir sahnede seslendirilmiş bir sözü söylüyor, dediği sanki rüyada gibiyim gerçek olduğunu biliyorum ama inanamıyorum. bana sanki bu başbaşa oldukları bir anda söylenmiş gibi geldi. Ömer de Zehra ya bundan sonra seni hiç bırakmayacağım ölene kadar da öyle olacak diyor.

   Sonra yeni karakterlerden Sabah bir pikap kullanarak ekranda görünüyor ve yıllar sonra çocukluğuna geri döndün diyor. Kerem de kendi özel kırmızı spor arabası ile görünüyor.
   Büyük bahçeli havuzlu bir ev Kerem’in evi sanırım koltuk da uyuyor, Sabah da Keremin göğsüne başını koymuş gibi de neden o haldeler anlamadım? Sonra Sabah Kerem’e kızıyor.
   Ömer ve Zehra fragmanın sonunda bir kere daha var ve Zehra Ömer’in omzuna yaslanmış, Ömer de Zehra ya sarılmış bir halde Zehra Ömer’e burası o kadar güzel ki, bir ömür boyu burada böyle kalabilirim diyor.

   Zehra ile Ömer’in bu sahnesi 1. fragmandaki yemek yedikleri sahne gibi göl kenarı kuğuların olduğu yer sanki bana öyle geldi.

   Bana göre Ömer ile Zehra ilk fragmandaki gibi bir yerde baş başa yemek yiyecekler, dans edecekler, Ömer Zehra ya başta ki söylediği sözleri, Zehra da şimdi ki yazdığım sözleri söyleyecek. izleyip görelim güzel olacak her şey.

 6. Asena dedi ki:

  Arkadashlar yine munasebet sizler ortaligi karishtirmishlarhazala densizler kotu yorumlar erkan abime kotu kotu sheyler yazmishlar ben shahsen cok utanc duydum erkan abimi hazal ablamdan kiskananlar cok malum cok cirkin sozler yazmishlar hazal ablama ayni zamandada erkan abime hazal ablaninda bence en onemli sebebi hazer fotosunu paylashmamasida bu cok uzuldum bu onlari olumsuz etkiliyo ama ben elimen galdigince kale almamaya calishiyorum umarim onlarda oyle yapiyorlardir ben okurken uzuldum elbete diger arkadashlarimizida unutmayalim onlar cok iyi destek oluyorlar ben shahsen erkan abimlerin yerine olsam inadina inadina hazer fotosu paylashirdim nasil olsa cekemiyolar patasinlar inshalah hasetlerinden alah onari korusun bu kem gozlerden

  1. Aytac azeri fan dedi ki:

   Hayarl aksamlar asenacim erkan abimzle hazal ablamza kotu seyler yazmislar dyorsu nerde okudu onar bana soyleye bilirmisin bende okmak isdyorum nasil insanar var ya inanmyorum ne isdyolar zehom de ama bunar hepsi kskaclikdan ya ben çok kotu oldum rabim onar kotu gozlerden korsu canar benim onar nasli uzecek seyler yaza bililer inanamyorum yazdklarin okyuca nasli kotu his etim kendimi anlatamam evet uzun zaman oldu ama hic hazer fotaraflar paylaslmyor çok uzldum

 7. isimsiz dedi ki:

  Ya ben dün akşam biraz şu dolunay dizisine bakayım dedim resmen boğüzım tıkandı.neden diyeceksiniz.ASK için çok üzüldüm.Çünkü o dizide bütün oyuncular dizi boyunca ellerinde kadehler hep içtiler hem gece hem gündüz.Acaba bizim ASK da o hale sokacaklarmı diye baya bir stres yaptım.Düşünsenize Ömerin elinde sürekli içki kadehi.Hiç düşünemiyorum.İnşallah öyle bir şey yapmaz yapımcı.sırf kanali bu yüzden değiştirmemiştir inşallah.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba isimsiz, ben dolunay dizisine bakmadım. Ancak senin dediğin gibi bir sahne olursa, Ömer’in elinde içki kadehi benim için bu dizi sonsuza kadar biter.

   İnşallah öyle bir kötülüğü bizim güzel karakterlerimize yapmazlar.
   Ben dizimizin diğer dizilere Örnek olmasını istiyorum, her şekli ile sevgide, aşk da, diğer dizlerden farklı olsun. Ne demek istediğimi anladınız sanırım. Dolunay dizisindeki gibi olursa o şekilde asla örnek olamaz.
   Olursa da bırakırım bu diziyi. O kadar net.

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iy aksamlar arkadaslar evet isimsiz bende ik baslarda dolanay izlyordu ama çok haklisin elerinde icki dusmuyor ben hic sevmedi artik izlemyorum omeri icki icmesin geldikdeyse ben buna asla inanmam omer kervacoglu bec asla icki sisesini elein bile almaz omer icki icerse hic kimse eskisi gibi hayraliklar dizyi izlemez insallah senarstimiz isdenmeye sahneler yazmaz

 8. Könül Azeri dedi ki:

  Günaydn arkadaşlarm bilgilerinize göre tüşekkürler♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 9. Günay dedi ki:

  Günaydın Aslı. Aslıcım Zehra babasının evine deyil, başqa bir eve taşınır. Babası evlendiyini öyrendiyi üçün ola bilir mence. Hem Yaseminin bir yere getdiyini sanmıram. Oyunçu deyişikliyi ola bileceyini düşünürem.

  1. aslı dedi ki:

   Zehra nasıl başka bir eve taşınıyor. Ev tutacak parayı nereden buldu Zehra? Parası yok ki Zehra’nın. Yoksa Sabah karakterini tanıyor da o mu ayarladı ona ayrı evi?

   Zehra Ömer’in her ay onun hesabına yatırdığı parayı kullandı desem 180 derece değişmiş bir Zehra olur o zaman.
   İzleyip görelim bakalım neler olacak 2. sezon?
   Yasemin bir zahmet sınavı kazansında okumaya gitsin. Bir sezon daha ders çekemem ben.

 10. Nurbanu dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar diliyorum.
  Nasılsınız arkadaşlar. Sizleri çok özledim.
  Dizimize yaklaşıyor. Rabbim Erkan abim için de Hazal ablam içinde hayırlısını bahşetsin. Dilerim hep ama hep iyi yerlerde olurlar.
  Aslı abla bütün analizlerini severek okudum . Her biri için ellerine sağlık çok güzel olmuş. Teşekkür ederim canım ablam benim. Yeni fragmani gördün şarjını depoladin full gaz ilerliyosun.
  Ayyyy maşallah bizimkilere ne kadarda birbirlerine yakışıyorlar. Fragmanlar harikaydı. Instagram’da gördüm pazartesi günü yeni fragman daha çıkacakmış ve bu sefer saatinde yazacaklarmis. İnşallah tüm arkadaşların izleyebileceği bir saate alırlar Amin.
  Arkadaşlar bu aksamlik benden bu kadar. Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Zehra dedi ki:

   iyi aksamlar.Alllahik ne guzel haber bu saatide bilinecekmis cok sevindim cokkk tesekkurbederim Nurbanu

  2. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Nurbanucum, sende kendine iyi bak görüşürüz.

   ❤❤❤❤❤❤❤

   Aslınur kayıplarda iyidir inşallah.

   1. Aytac azəri fan dedi ki:

    Merhaba nurbanu biz iyi çok sukur sen naslsiniz hos geldin bizde seni çok ozledik tekrar aramiz donmen çok sevndim hala bazi arkadaslarmiz yok sitede insalah onar geri doner

 11. Anonim dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar diliyorum.
  Nasılsınız arkadaşlar. Sizleri çok özledim.
  Dizimize yaklaşıyor. Rabbim Erkan abim için de Hazal ablam içinde hayırlısını bahşetsin. Dilerim hep ama hep iyi yerlerde olurlar.
  Aslı abla bütün analizlerini severek okudum . Her biri için ellerine sağlık çok güzel olmuş. Teşekkür ederim canım ablam benim. Yeni fragmani gördün şarjını depoladin full gaz ilerliyosun.
  Ayyyy maşallah bizimkilere ne kadarda birbirlerine yakışıyorlar. Fragmanlar harikaydı. Instagram’da gördüm pazartesi günü yeni fragman daha çıkacakmış ve bu sefer saatinde yazacaklarmis. İnşallah tüm arkadaşların izleyebileceği bir saate alırlar Amin.
  Arkadaşlar bu aksamlik benden bu kadar. Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. Aytac azeri fan dedi ki:

  Hayrli aksamlar arkadaslar ben simdi instagramda okudum eger haber dogruysa haftaya pazartesi 3 fragram cikcakmis 2 ci fragramda saat kacda yaylancag bilmedi ama 3 fragramda satide tam kesnesicekmis ben oyle okdum hayrlisi biran oce baslas artik ya dunde beri 2 ci fragrami tekrar tekrar izleyip izleyip duryorum kaç defa izledi ben bile bilmyoru artik

  1. Könül Azeri dedi ki:

   iyi akşamlar nasılsız?Fraqmanları nerede izliyorsunuz bende izlemek isdiyorum.

   1. Zehra dedi ki:

    Sana da iyi aksamlar canim 1ci fraqmani burdan izlemistim ben ama 2ci fraqmani qaliba yerlestirmemis Resul Abi yutubeden izleye bilirsin

   2. Anonim dedi ki:

    Könülcüğüm, Resul abimiz 2. fragman için özel sayfa açtı görmedin mi?

    Adını Sen Koy Yeni Sezon 2. Fragmanı (11 Eylül) sayfasında 2. fragman

   3. aslı dedi ki:

    Könülcüğüm, Resul abimiz 2. fragman için özel sayfa açtı görmedin mi?

    Adını Sen Koy Yeni Sezon 2. Fragmanı (11 Eylül) sayfasında 2. fragman

   4. Aytac azeri fan dedi ki:

    Merabe konul azeri arkadaslarmiz doğru soylyor 11 eyllul sayfasina girerse 2 ci fragrami orda izleye bilirsiniz 1 ci fragram da yutupda var yuutb gire girmez 1 ci fragram gorceksindi konlcum

  2. Zehra dedi ki:

   Sanada hayirli aksamlar canim bilgin icin tesekkur ederimm

 13. Asena dedi ki:

  Arkadashlar mujde mujde onumuzdeki gunlerde ashkin 3 firagmani cikicak ben inanamiyorum siz inanabiliyormusunu shoklara doyamiyorum resmen

  1. Zehra dedi ki:

   Allah seni sevindirsin cok sevindimm

 14. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aferin benim arkadasima. Eline saglik guzel olmus. Analizleri yazip bitirince 123 124 125 bolum analizlerini de yaz. Bende tek o analizler yok.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım senden afferimi almak ne güzel 🙂

   ❤❤❤❤❤❤❤

   A.S.K. hastası canım benim senin istediğin analizleri ben çok önceden vakti zamanında yazmıştım sitede var zaten onlar.
   Sen o zamanlar yok muydun burada?

   Yukarıda site içi arama yazan yere adını sen koy 123. bölüm yaz yada adını sen koy 123. bölüm analizi yaz çıkacaktır karşına canım benim.

   Geçtim mi sınıfı hocam 🙂

 15. Zehra dedi ki:

  Aslicim ne guzel iki analiz birden okudum cooook tesekkurler ya omerin koltukda uyumasi cok komik geliyor bir omere bak birde koltuga 66bolumde demisdi ben bura nasil sigican zehrada o senin isin demisdi cok gulmusdum orda.canim sarkiyida bikiyomusun ben bu aralar kendi kendime soyuyordumsimdi senin yazman beni cok sevindirdi tesekkur ederimm

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım, Ömer’in o küçük koltuk da uyuması bana da komik geliyor.
   Şarkı güzel bende severek dinliyorum. Ne güzel senin dinlediğin zamana denk gelmiş.

 16. Hayat dedi ki:

  Ellerine sağlık aslicim analizler muhtesem şiirler dahada guzel. Can yücel bizim sonbahar şahirimizden sonra sevgilı şahırım oldu
  benim için. Hayatı şiirler .

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Hayatcım, ne güzel analizler sayesinde bir şairimizi sevdirebildiysem ne mutlu bana teşekkür ederim canım.

 17. Sinem dedi ki:

  Dizi analizli olarak cok guzel anlatilmis masallh.Bu dizinin cicgisini bozmamasini temenni ediyorum.Zehra ve Ömerin masum aşkı hep temiz kalsin.Çamura düşmesin.Ve artik bizim dizilerimizde de tipki hint dizileri gibi bi insani karsiliksiz,kosulsuz,kayitsiz temiz bi sevgiyle baglanmayi isleyin.Gelecek nesil bi insanin sadece bi insani ömur boyu sevebileceğini de öğrensin.Sevginin illa ciplaklik ve cinsellikle ilgili olamadigini idrak etsin.Ben bunu bollywoddan degil,kendi dizilerimizden ogrenmk istiyorum.Yakinda Beni Affet basliycak.Tam bi görüntü ve zihin kirliliği.Sevdigim insanlari o diziden uzak tutmak icin cok ugrastim.Cunku insana nefretten ve şehvetten baska birsey aşilamiyor ne yazikki!!
  SEVGILERLE**

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Sinem hoş geldiniz. İnşallah dizimizin çizgisinin bozulmamasını bende sizler kadar çok istiyorum.

 18. Gozel dedi ki:

  Aslijim bu ne hiz daha bir gun siteye giremedim muhteşem 3 analiz hehside super sag olasyn janym bu pany dunyaden istedigin her şey senin olsun janym.ikinçi fragmany ben izleye bilmiyorum amma senin yorumunu okudum ne guzel onlary yan yana gormek o an ,o laflar için ben kaç ay bekledim maşallah sonunda gelmiş

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim beğendiğine sevindim canım, güzel duan için çok teşekkür ederim şu fani dünyada hayırlısı ile sağlık ve ilim istiyorum inşallah Allah nasip eder.
   Evet 2. fragman güzeldi. Yakında 3. gelecekmiş

 19. Gulcan dedi ki:

  Şahane analizler ellerinize yureginize saglik aslihanim teşekkurler

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Gülcan hanım aramıza hoş geldiniz.

   ❤❤❤❤❤❤❤

 20. Asena dedi ki:

  Asli napiyosun bu uc analiz bize biraz fazladigilmi bizimde bi kalnbiiz var hershey ususte geliyo omerin yani bi fotosunu paylashmishlar pekbi huzunlu kederliydi galiba yine cileli gunler bizi bekliyo olsun biz ne cileler cektik hershey yoluna girer inshalah analiz cok guzel elerine saglik

  1. aslı dedi ki:

   Aman dur Asenacım ne çilesi? Ömer ile Zehra biraz sakince huzurla yaşasınlar.

 21. Aytac azeri fan dedi ki:

  Bu arada ilk defa birci yorumu ben yazdim

 22. Aytac azeri fan dedi ki:

  Ay ne guzl yeni bir analiz daha gelmis çok mutluyum ardı ardına analizler gelyor bu hzla devam et aslicim çok tesekur ederiz canım 2 ci fragram sana çok iy gelmis qaliba

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah canım, elimden geleni yapıyorum.
   İlk yorum sevincini yaşamana da sevindim 🙂

   ❤❤❤❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.