Adını Sen Koy 6 Ekim Perşembe Özeti 14. Bölüm Haftanın Fragmanı

Adını Sen Koy’da 6 Ekim Perşembe Günü Neler Olacak?

Trt 1 ekranlarının tek günlük dizisi Adını Sen Koy yeni bölümleri ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Adını Sen Koy dizisi 6 ekim perşembe günü 14. bölümü ile 17:00 da Trt 1 de. Peki Adını Sen Koy dizisinin 14. bölümünde neler olacak.

adini-sen-koy-6-ekim-resimleri Adını Sen Koy 14. bölüm Özeti

Zehra dolabı açıp içeride Alev’i yakalayacakken Ömer’in biricik kardeşi Ayşe gelir, bu arada içeri Müzeyyen telaşla gelir ve  Alev’i aradığını ve onu bulamadığını söyler, odasında yoktur. Hepsi telaşla çıkar, konakta herkes Alev’i aramaya başlar, Alev bir anda sandalyesini bahçede bırakıp kaybolmuştur. Konakta herkes telaş içindedir. Alev, Nazan’dan olanları öğrenince ortaya çıkamayacağını anlayıp bir mektup yazarak evden kaçar.

Nazan, mektubu odasında bulmuş gibi salona getirir, Ömer’in annesi Müzeyyen ise perişandır. Ömer, telefona sarılmış Alev’in gidebileceği yerleri ararken Alev telefon eder, intihar edecekmiş gibi bir hava yaratarak teyzesiyle konuşur.

Alev’in inti,har etme ihtimali bile Ömer’i çılgına çevirir. Nedir bu kızın sorunu?

Mahallede Yener, Zehra’nın annesi Sevim’i tehdit eder ve Zehra’yı eve çağırmasını ister, Sevim ise yalan söyler ve Zehra’ya babasının fenalaştığını haber verir. Zehra ise babasına neler olduğunu merak eder ve hemen geleceğini söyler. Ev halkı Alev’e odaklanmışken arka kapıdan çıkar, caddede taksi beklerken Ömer de Alev’in yerini bulmuş, onu almak için evden çıkmıştır. Yolda Zehra’yı görünce ani bir frenle önünde durur, ikisi de birbirini görmenin şokuyla kalmıştır.adini-sen-koy

 

Adını Sen Koy 14. bölüm özeti yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy dizisinde Zehra ölümden kurtulmuştur; ama yeni ölüm tehditleri Zehra’nın peşini bırakmamaktadır. Yener Zehra’nın annesi Sevim’i köşeye çeker ve sıkıştırır; zira Zehra tanımadığı bir adam ile evlenmiştir. Zehra’nın kendisinden kaçtığı için böyle bir karar verdiğini düşünen Yener ise yanılıdğını anlar zira Zehra’yı Ömer’e bağlayan bir şey vardır.

Ömer’i araştıran Yener sonunda Ömer’in kazaya karıştıkları iş adamı olduğunu öğrenebilecek mi? adini-sen-koy-14-bolumfotograflari

Alev ise Ayşe’ye yakalanmaktan kurtulmuştur; ancak Ömer ve Zehra arasına fitne ateşini bir türlü sokamamaktadır. Alev’in Zehra’yı araştırmak aklına gelir. Peki Alec Yener’i bulabilecek midir?

Adını Sen Koy 14. Bölüm İzle

 

Adını Sen Koy 6 Ekim Perşembe Özeti 14. Bölüm Haftanın Fragmanı (2 Yorum)

  1. dizi reklamı azdı ,amma devamını heyecanla bekliyorum .favori dizilerimin arasında amman finalden basetmeyin .