Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti 57. bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 6 aralık salı günü 57. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinde Zehra ve Asya sonunda Alev’in adamlarının elinden kurtulacak.  Adını Sen Koy Adını Sen Koy 6 Aralık salı günü 57. bölümü ile 17:30 da Trt 1 ekranlarında olacak.

Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti

Alev telefonda Ömer ve Zehra’nın yat kulübünde olduğunu öğrenince durumu bakmak için oraya gitmeye karar verir. Yener’de peşinden kulübe gider.  Yener Zehra’nın kulüpte olduğunu görür ancak içeri alınmaz. En son, Tayfun olaya el atınca, Yener kulüpten uzaklaşır ama bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Ömer yaptıklarını affetirmek ve bir anlamda Zehra’dan özür dilemek için elinden geldiğince Zehra’ya iyi davranmakta ve ona karşı aşırı anlayışlı olmaya çalışmaktadır. Ömer Zehra’nın yeğeni için yaptıklarından sonra bütün önyargılarını bir kenara bırakmıştır. Alev ise yaptığı pisliği temizlemek için yeni bir plan yapar. Alev ceza evine girme korkusu ile artık tanınmaz bir hala gelmiştir. Alev’in bir sıkıntısı da polisten kaçan fidyeci olur. Zira fidyeci kaçmak için Alev’den yüklü miktarda para ister. Alev ise bu parayı verse bile ondan kurtulamayacapınun farkındadır. Alev polisin yaralı olarak ele geçirdiği fidyecinin konuşmasını engellemek için onu hastanede öldürmeye karar verir. Alev tam katil olacağı zaman adamda ki garipliği fark eder. Alev’in bu sefer şansı yave gitmiştir.adini-sen-koy-6-aralik-resimleri

Adını Sen Koy 6 Aralık Fragmanı

Adını Sen Koy Dizisinde Çekimlerden Sahneler

Öncelikle sette tanışıp hayatlarını birleştirme yolunda nişan yaparak ilk adımını Ecem Hanım ve Mert Bey’e hayırlı olsun diliyorum.adini-sen-koy-6-aralik-resimleri

Adını Sen Koy’da Bu Haftanın Genel Özeti

Zehra her fırsatta Ayşe’yi ve Asya’yı düşünse de yaşanan her olayda Ömer Zehra’yı sorumlu tutmakta ve onun para konusunda beklentisini olduğunu düşünürken yaşanan son olay Ömer’i bir miktarda olsa Zehra’nın masum olduğuna inandırmıştır; ancak Ömer bunu davranışları ile Zehra’ya gösteremez.  Ömer aslında ne kadar da Zehra’ya iyi davranmaya çalışsa da mizaç gereği bunu yapamaz. Ömer’in kendisine daha iyi davrandığını fark eden Zehra babası için mahalle gidecektir. Zehra mahallede Yener ile karşılaşır. Yener ve Zehra’yı ise Alev görmüştür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 315. Bölüm Analizi ("ASLI") 30 Mart 2018 Cuma

Zira Ömer’in de kafası çok karışıktır. Zehra’ya karşı Ömer’i çok karmaşık duygular beklerken Zehra’nın da Ömer’e karşı çok farklı duyguları vardır. Yaşan zor günler Zehra ve Ömer’i birbirine bağlamıştır adeta. Oyun ise yavaş yavaş gerçeğe mi dönecektir? Yoksa oyun Yener’in de dahil olması ile tehlikeye mi girecektir.   Son yaşanan fidye olayınında Zehra’nın üzerine kalması ile Ömer ve Zehra arasında derin bir uçurum bekleyen Alev beklediğini bulamamıştır. Aksine Ömer Zehra’ya daha samimi ve içten davranırken akşam yemeğinde Ömer’in bir arkadaşının elinde CD ile gelmesi Alev’in korkunç bir gece yaşamasına neden olacaktır. Asya ise olaylardan çok etkilenmiştir ve her şeyden korkmaya başlamıştır. Alev’in yaptığı her hamle aslında Ömer’i Zehra’ya yaklaştırmaktadır.

Ömer beceremese de biraz da olsun Zehra’ya yakın davranmakta ve onunla ilgilenmektedir; ancak Zehra’nın Yener meselesinde korkuları hala bitmemiştir. Babasının elinde ki tüm parayı kendisine verdiğini düşünen Zehra babasının bu parayı nereden bulduğunu da merak etmektedir.

Alev ise adamlarının yakalanma ve konuşma ihtimaline karşı yeni bir plan peşindedir. Yener ise Zehra’ya bir adım daha yaklaşmaktadır.

Ayşe ise Ömer’in garip korumacı hareketlerinden sebinini bilmediği bir tehlike olduğunu farkındadır; bu nedenle de evden ayrılmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduklarını düşünse de eve gelen yeni hala ile dengeler yeniden değişecektir. Ömer ise ne olursa olsun kardeşini ve yeğenini gözünün önünde istemektedir.

adini-sen-koy-57

Alev, adamlarını parka bıraktıktan sonra  konağa doğru yola çıkar. Bu arada Yener’de bir ümit Alev’i takip etmektedir. Alev  Nazan’a evde ki durumları sorar. Nazan ise herkesin yat kulübüne gittiğini söyler. Alev konağa gitmemekle Ömer ve Zehra’nın belli bir süre daha Yener’i konaktan uzak tutmasına neden olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Yener Zehra’yı bulmak için parkta gördüğü Alev’in peşinden gider; Yener Zehra’nın kaldığı konağı bulamasa da artık istediği zaman Alev’e ulaşabilecektir. Yener Alev’i tanısa da Zehra ile aynı evde kalmasına ihtimal vermez. Alev ise eve değil yat külübüne gitmektedir.

Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti 57. bölüm Fragmanı (72 Yorum)

 1. Benim gibi bu diziyi severek seyreden çok insan var ve dizide Ömer ile Zehra yı daha fazla görmek istiyor. Ömer’in yanlış anlamaları bir son bulsun ve Ömer Zehra’yı dinlesin, gerçekleri öğrensin, Zehra’yı korusun, kollasın, sahip çıksın istiyor. Kazanan hep kötüler olmasın, iyiler kazansın, kötüler cezasını çeksin, yaptıkları yanlarına kar kalmasın İstiyorum. İstiyoruz. Ayrıca bir iş anlaşması ile başlayan Ömer ile Zehra’nın sahte evliliğinin, birbirini gerçekten seven,sayan, koruyan, kolluyan birbirine sahip çıkan, birbirini dinleyen,anlayan,saygı duyan, birbirinden çekinen,utanan,birbirine gerçekten sevgi duyan,bu sevgisini göstermek için elinden geleni yapan,bu sevgileri karşılıklı aşka dönüşen iki aşık, iki sevgili,iki mutlu çift görmek istiyorum ve ben ayşe nin bir mucize olup iyileşmesini dizide hep kalmasını istiyorum, sevginin gücü, aşkın gücü, evlat aşkı sevgisi o hastalığı yensin istiyorum ben. Ve bu diziyi seyreden herkes. Ve biliyorum ki bu istediklerim, istediklerimiz gerçek olacak.
  Ve bu isteklerimi bir seyirci olarak yazarken ben, bütün içtenliğimle, samimiyetimle, yazdığım için farkında olmadan uzatabiliyorum . kusura bakmayın..
  Bakın yine uzun oldu 🙂

 2. Dizide bazen öyle sahneler oluyor ki, izledikten sonra şöyle olsaydı, ben onların yerinde olsaydım şöyle yapardım demeden edemiyor insan ve düşüncelerini paylaşıyor burda, dizideki hataları görüyor ve yazarak paylaşıyoruz ki, olur da burda yazdıklarımızı dizi ekibinden herhangi biri görür, yada onları tanıyan biri görürde iletir ve bir sonraki bölümlerde o hatalar tekrarlanmasın diye.

 3. Sude Hanım;
  Yalnız benim sizden bir ricam olacak,

  Burda yazılan tüm yorumları okurken, biraz daha sakin olun ve yazan kişilere saygı duyun lütfen. Herkes fikrini saygı çerçevesinde özgürce yazabilir.
  Bu dizi ile ilgili yazdığınız bütün yorumlarınızı okudum, sizde bu diziyi severek seyrediyorsunuz, diğer seyredenler gibi, yalnız sadece bana karşı değil, nerdeyse dizi ile fragmanla ilgili olumsuz fikrini söyleyen, yorum yapan arkadaşlara karşı böyle sözler sarfetmişsiniz..

  O yorumlarınızı gördükten sonra, verdiğim karardan vazgeçtim. Çünkü; siz, sadece benim yazdıklarımdan rahatsız olmamışsınız, burda dizi ile ilgili olumsuz yorum yapan herkese aynı şekilde davranmışsınız.

  Sude Hanım;
  Burda Herkes saygı çerçevesi içerisinde, hakaret etmeden, kırıcı olmadan, yapıcı yönde istediği şekilde yorum yapma özgürlüğüne sahiptir. Bunu unutmayın olur mu. 🙂

  Ben burda yorum yapan arkadaşların tüm yazdıklarını okuyorum ve kendilerine sonuna kadar saygı duyuyorum. Lütfen sizde arkadaşlarımızın burda yorum yapan herkesin düşüncelerine, paylaşımlarına saygı duyun lütfen.
  Dizide bazen öyle sahneler oluyor ki, izledikten sonra şöyle olsaydı, ben onların yerinde olsaydım şöyle yapardım demeden edemiyor insan

 4. Haftanın fragmanı verilib çok super olucak hatta ömer zehranın elini tutuyor bayılıyorum bu diziye

 5. Bence hiç sıkıcı veya abartı yok ben severek izliyorum tam günümüz insanlarının çekememezlik ve entrika dolu örneği ama karakter olarak Ömer Kervancıoğlu tek kelimeyle süper süper süper ağır ciddi mizacı çok beğeniyorum Allah nazardan saklasın başarılarının devamını dilerim hayatı boyunca hep mutlu olsun inşallah erken Meriç

 6. Hayir asil üzüri sucu olan isanar diler seni hec bir sucun yox satece bir aniq bardiladim ben vala qac dava dutumaqa calişiram kedimi ole şeler yaziyolariki isan duramiyir bu bir dizi hic bir kesin hadi nedir hasisa bir oyucuya abital desin böle şeler göruce tutamadim kedimi her kes kedi qafasina göre senari yaziyor budan evelki yorumuda bubhaqda yazimişim ….

  • Sude hanim siz asli hanimi kinadiniz hakli ama ozonoz yerine gecdiniz conki dizinin tavri donenden san ki siz yazmis gibi sevinib acilmaya baslayib her konoya kosoloyusonoz bo da asli iyle sizin farkiniz olmadigini gosteriyur aff edin her kes dizi havasi ile bir seyler dimek istiyur

  • İyi geceler sude hanım;
   05 Aralık 2016 saat 18:18 de yazmış olduğunuz mesajda siz benim için şunları yazdınız.
   (bide ya qusura baqmayin söleyecem asili hanim bidahada sölyorum qusura baqmayin coq siqici yorumular yabyorsunuz ben sizin yorumunuzu oquyada saniramiki kedini beyemiş birisi yaziyor axirinacata oquya bilimirem sate coq uzun yaziyorsunuz ya qusura baqmayida buraya giridiyiniz de beri heb bir şeyler yabmaya calişyorsunuz ben duyduxum hizeri yazim vallah siqliyor isan böle yorumlardan vallahi nasil alayirsiz alayin ben duyduxum hisleri yazdim…..)

   Burda siz bana diyorsunuz ki;
   ( kusura bakmayın aslı hanım bi daha da söylüyorum kusura bakmayın çok sıkıcı yorumlar yapıyorsunuz, ben sizin yorumlarınızı okurken sanıyorum ki kendini beğenmiş birisi yazıyor. Ayrıca da okuyamıyorum çok uzun yazıyorsunuz. Ya kusura bakmayın da buraya girdiğinizden beri hep bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Ben duyduğum hisleri yazıyorum valla sıkılıyor insan böyle yorumlardan. Nasıl anlarsanız anlayın ben duyduğum hisleri yazdım. )

   Diyorsunuz 05 Aralık 2016 tarihindeki bana yazdığınız yazınızda.

   Bu yazınıza ben 5 Aralık 2016 saat 21:49 da cevap yazdım.

   yazdıktan sonra

   Sude Hanım;
   Siz bana, 6 Aralık 2016 saat 07:09 da ki, yazmış olduğunuz mesajda diyorsunuz ki;

  • Sude Hanım;
   Siz bana, 6 Aralık 2016 saat 07:09 da ki, yazmış olduğunuz mesajda diyorsunuz ki;

   (Hayir asil üzüri sucu olan isanar diler seni hec bir sucun yox satece bir aniq bardiladim ben vala qac dava dutumaqa calişiram kedimi ole şeler yaziyolariki isan duramiyir bu bir dizi hic bir kesin hadi nedir hasisa bir oyucuya abital desin böle şeler göruce tutamadim kedimi her kes kedi qafasina göre senari yaziyor budan evelki yorumuda bubhaqda yazimişim ….)

   Hayır asıl özürü suçu olan insanlar diler, senin hiçbir suçun yok sadece bir anda parladım. ben valla kaç defa tutmaya çalıştım kendimi öyle şeyler yazıyorlar ki insan duramıyor. Bu bir dizi hiçbir kesin hadi nedir ayrıca bir oyuncuya aptal desin böyle şeyler görünce tutamadım kendimi herkes kendi kafasına göre senaryo yazıyor bundan evvelki yorumuda bundan yazmışım. ..) diyorsunuz.

   Diyorsunuz da; sude hanım, ben bugüne kadar yazdığım hiçbir mesajımda, ne dizi oyuncuları hakkında, ne burda yorum yapan arkadaşlar hakkında, olumsuz bir şey yazmadım.

   Hele ki, aptal ifadesini hiç kullanmadım.

   Bu ifadeyi başkaları kullanmış olabilir ben görmedim. Siz bunu görmüşsünüz, sonra benim yazdıklarımı okuduktan sonrada faturayı da bana kesmişsiniz.

   Canınız sağolsun Sude hanım. 🙂

   Sude Hanım;
   Yalnız benim sizden bir ricam olacak,

 7. Bu bolum com guzel oldu. Omer Zehrayla nasil ilgileniyordu? Gozlerim yasardi. Hele yatakda Omer bir az daha donseydi … hep boyle yakinlik olsun aralarinda DIZI COOOK GUZEL merakla yeni bolumlerin bekliyoruz. OMER VE ZEHRA cok yakisiyorsunuz bir birinize. Şu Nazan da Yenere asik oldun evlensinler cok yakisaralar dizide diyorum haaa

 8. Ahhh ahhhhhh..
  Cuma gününün o son sahnesinden sonra neler neleeerrr umdum, Pazartesi geldi neler buldum. Zehra adamların elinden kurtuldu da hiç bir heyecan yoktu. (benim için bugüne kadar seyrettiğim en iyi bölümler hala 19, 20, 21. bölümler. özellikle de 19. bölüm o bölümün üstüne kaç bölüm çekildi. onun kadar güzel bölüm olmadı neden mi? orda Ömer Zehra için endişelendi, korktu, pişmanlık duydu.ve orda başbaşa daha çok Zehra ve Ömer sahnesi vardı )
  ama bu bölümde o sahne devamında bu duyguların hiç biri olmadı.
  Bir yandan hak veriyorum Ayşe duymasın diye böyle yazılmış olabilir, ama o zamanda duymamıştı.
  Neyse, ben küçük prensesimiz Asya ya teşekkür edeyim. Asyacım küçük meleğim dayınla zehra ablanı aynı yatakta 2. kez yatırmayı başardın afferim sana. Ah bide üstünüzü örtseydiniz, açık yattınız üşümediniz mi sabaha kadar?.
  demek ki, neymiş Zehra yaralanmasa da, hasta olmasa da Ömer ile aynı yatakta yatabiliyomuş;)
  Asya’nın o küçük masum elleri sayesinde 2 inatçının elleri nasılda birbirine yaklaştı ve birleşti Ömer ile Zehra arasında birleştirici köprü görevi yapan küçük masum yumuk eller Asya’nın elleriydi. teşekkürler Asyacım. Öptüm seni küçük prenses.
  Ha unutmadan bu bölümde Yener’e çok güldüm kiralık daireniz varmı diye soran adama verdiği cevaplarla beni baya güldürdü. emlakçı değilmiş yener kasaplığa başlamış baya güldüm bu sahnelere alemsin Yener..
  Alev ise etekleri yandı tutuşuyor, ismin gibi alev alacak yanacaksında bakalım ne zaman?
  umduklarımı bulamasam da eh güzel bölümdü. Daha iyisi olurmuydu olurdu.

 9. Her kes kedine gore senari yaziyor bu ne arqadaş siz senarist olsaydiniz eminim diziniz iki gun gederdi vallah yoq bir birilerine baqsin ömer qal desin miş yoq bir nemiş sacmaliq ya matiq ya ömer zeyirani haliş aladixini alamali nihatlan bir ilişqizi olmadixini alamali yeneri sevgilisi olmadixini alamali bara düşkünü olmadixini alamali babasina göre bu evilikie razi olduxunu alamali barani yenere abarib vermediyini örkemeli neler neler var ya siz deyirsiniz ömer bulari hebisini bir kanara biraqsin zehrani evlemek tekilivi etisin ay nebilim zehiraya sarilsin offf neler neler yeter artiq yaaaaaaa

 10. Bayildiiim,56 bolum heyecan dolu,cox gozel oldu,tesekkurler,Omer karizmatik,Zehra guzel,hanim hanimciq

 11. Ecem hanim ve merit bey kim nişalanimişilar deyiler sete calişanarimi kimise bir bildiyi varimi?saq eleri ömer ve zehiranin başina işallah

 12. Ya ömer zehiraynan nasilda ilgileniyor zeyira ömericin telaşladi bu ne arqadaş aşq deyilse beki ne yaaa ? Zeyira hanim yorumuniza qatilyorum.bide ya qusura baqmayin söleyecem asili hanim bidahada sölyorum qusura baqmayin coq siqici yorumular yabyorsunuz ben sizin yorumunuzu oquyada saniramiki kedini beyemiş birisi yaziyor axirinacata oquya bilimirem sate coq uzun yaziyorsunuz ya qusura baqmayida buraya giridiyiniz de beri heb bir şeyler yabmaya calişyorsunuz ben duyduxum hizeri yazim vallah siqliyor isan böle yorumlardan vallahi nasil alayirsiz alayin ben duyduxum hisleri yazdim…..

  • İyi akşamlar sude hanım, özür dilerim asıl siz kusura bakmayın lütfen, yazdıklarımla farkında olmadan sizi sıkmışım vede sizi rahatsız etmişim.. özür diliyorum. Kusura bakmayın lütfen hoşçakalın sude hanım.

   Bundan sonra yazmam sizde rahatsız olmazsınız.

   İlk defa bir dizi için bu şekilde içimden geçenleri paylaşmıştım. Demek ki paylaşmamam gerekiyormuş.
   Neyse, Adını Sen Koy dizisini çok sevdim, bu diziyi bana sevdiren Ömer karakterini canlandıran Erkan Meriç’e, Zehra; Hazal Subaşına, Ayşe; Yaprak Durmaz’a, Nihat; Aykut İğdeli ye, Alev; Ezgi Baran’a, dünyalar güzeli prensesim Asya; Hazel Minel Aynalıya, Demir; Umut Aksoy a, ve diğer ismini sayamadığım tüm ekibe, kaliteli, seviyeli, güzel, diğer dizilerden farklı bir dizi yaptıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   Bu sayfayı açan özetleri yayınlayan resimler koyan ekibe de Resul bey’e ve onun nezninde ekibe teşekkür ederim.
   Lütfen dizimiz 2-3 sezon devam etsin, Ömer Zehra hep dizide olsun ve bir mucize olsun Ayşe de ölmesin. Diziyi ekranlarda izlemeye devam edeceğim. Herkes kendine çok iyi baksın.
   Burda tanıştığım arkadaşlar ZehÖm, Muazzez, Dizi Hayranı N1 ve diğer arkadaşlar
   Hoşçakalın.

 13. Omer Zehraya iyimi davranacak? Olmedik bunlari da okuduk. Umarim seyr etmek de kismet olur. O CD de bence Zehra ve Asya parkdan nasil kaciriliyor o var. Alevin sucu acilamaz dizi Alevin kotuluyu ile ilerliyor isin ustu acilarsa nolur…… Ama Zehra dizini kirip evde otursun gitmesin su mahalleye artik sanki kiz kasiniyor. Omer ona karsi yumsamak istyor Zehra mahalleye gidip her seyi mahv ediyor. En azindan her seyi omere anlatip onu inandirana kadar gitmesin. 12 hafta fragmanin buyuk merakla bekliyoruz

 14. Bu haftanin fragmanin koyun lutfen 55 bolumunnsonun int kac defa izledim sayini itirdim. Acaba nolacak pazartesi

 15. Yeter ama cidden super bir yapima daha imza atti trt derken sacmaladiniz artık senerist lütfen yorumları okuyup ona göre yazin bari herzaman zehra suclu bu nedir yani aleve dur deyin artik Müzeyyen hanim kendi halinde bu ne anlayamıyorum alev ne yaparsa gozlerinin onunde yapiyo millet te kor görmüyo yok yani lutfen ceki duzen verin seneryoya nihat ve ayse olmasa cekilmiyo dixi gercekten

 16. Olaya polis karıştı. Alevin yakalanması gerekiyor. Adamların telefon dökümü alınıp alevle bağlantı ortaya çıkmalı.
  Çıkmazsa yuh artık. Böyle senaryo mu olur. Insanları aptal yerine koymayın artik

 17. Seve seve izlediyim dizi amma bezen unutuldugu sandigim meqamlar olur .Dizinin ilk bolumlerinden evde kameralar oldugunu bilmisdik.Amma nedense arama olayinda en azindan suclunu bulmaq ucun kimse kameralarin goruntulerinden istifade etmedi.Cunki suclular en azindan Zehrayi izledikden sonra qacirmani heyata kecire bilerdiller.Daha sonra suclularin telefonlarinda kiminle baglanti saxladiqlarini oyrene bilerler.Diziye gore tum ekipe tesekkurler.

 18. Birazcık kömedi olsa süper olur. Zehra çok durgun, bence daha eğlenceli olabilir. Hadi Ömer donuk onu anladık.

 19. Sayin yorumcular senaryo oyleyse yonetmenin NE sucu var elbette guzel seylerde olacak biraz sabir NE bu hiddetlenmeler sakin olun oyunculari ve senaryoyu yonetmeni suclamaya hakkinizi yok seyretmek istemiyorsaniz keyfiniz bilir ama kufur etmeyin lutfen cok ayip

  • Zehra hanimim tum seyricde biliyu ki yunetmenin soco yok senaryo fazla ozaniyo bir ozellik 12hafta boyonca gosterilyor ve hec bir cozom yolo cizilmiyor anladik alev yener sevim fonda bonlarin yapisi benjillik ve cok fazla koto ancak fakat bonlar her gon ayni isleri goruyurlar yener arabayi binir bagira bagira sevime gediyu alev ya nazani aritor ya hilmi yilmazi fonda da sorekli koraya ayni hereketler yapiyo bes bonlarin onondekiler geri zekalimidir? Hec biri tepki veremiyor fakat sadece sosoyorlar holding patrono boyok bir is adami ev de olanlari geyri adi oldogono her gon bir macera oldogono goriyur ama anlam veremiyor bo isler yapan yoneten kim ve ne chare etmeli ? Ve ya koray hec tanimadigi fonanin pislik oldogon goriyor ama saf gibi fakat bakiyor hech bir tavri yok dogro zehra ihtiyac dan dolayi ve baazi zorlokdan gelen sebeblerden chok sheylere katlanmali ve mecbor evezinde omer zehraya olan haksizliklarin onono kesmeli ve alevi gisgirtmali ve net tavri koymali chonko ayshe omerin kardeshi o oyrense zehraya bir sey olmayajak olsa omere olacak ama omer salak gibi chozom evezine zehrayi azarliyor bonlari goren seyrici bakiyur senaristin hec bir chikis yolo yok fakat her kesin karakterin bildiriyur o ki kaldi bakmiyorsonoza tv kanali bakmamak icin diyilki bakmak icin ne yani her kes bakmasa bo kanallar neye lazim ? Trt olkenin resmi kanali yeri baska seviyesi var olmazki bakilmasin

 20. Yeter artik bikdim ömer ve zerhnin kavqasindan yazik bu kiza senaryo birazda wunlarin sevgisini yazda bizde sevinelim hep kavqa

 21. Cok guzel bir dizi olmus helal olsun guzel gidiyor Yeni bolumlerini heyecanla bekliyoruz yurtdisinda herkes seyrediyor bu diziyi yoneten yonetmene tskrler omerle Zehra da aski gormek istiyoruz artik basarilar insallah

 22. SIZIN VERDIYINIZ TÜYOLARNAN BAXDIQIMIZ DIZIDEVOLMUYOR NEDEN SEF TÜYOLOR VERIRSIZ NE MENASI VARKIIII

 23. Alev hep kazanıyor zehra hep yanlış anlaşılıyor ömer hep yanlış anlıyor dizi bu şaçma üçgen etrafında dönüyor ben çok sıkıldım artık izlemiyorum

  • Aynen öyle sıkıldık artık bu kadar olmaz alev in artık yakalanması lazım en azından o bakışlarını gören önerin anlaması gerek sacmaliyorlar artık izlenmez

 24. Zehranin haksiz yere sucladigini ogrensin sıkıldık cok aptalca oluyo madem izliyoz inandirici olsun okadar saf rolu oynanmasin

 25. Sacmalamayin yok artik boyle saçma seneryo olmaz olursada izlenmez ayrica neden alev bir kere bile olmadan fire vermiyor biraz ask biraz romantizm sürekli alevin kumpaslari omerin herseyden zehrayi suclamasi sıkıcı oluyo

 26. Merhaba her kese.azerbaycandan izliyoruz . Manesef artık izleyemiyoruz çok üzüldük yaa.televizyonlara yeni bir cihaz koşulmadan hiç bir kanal tutmuyo.cihazı aldık koşduk ama yalnız kendi kanallarımız tutuyor.trt1 tutmuyor.ne yapalım bilmiyoruz internet de yok.diziyi nerde izleydceyiz bilmiyoruz. Lütfen kimse çaresini biliyorsa yazsın.yalnız yelefonda tüyoları oxuyuram.diziye bakamıyoruzyaa.ne yapsam şimdi??lütfen azerilerden kimse trt1 i nece izleye bilirik ?yazın buraya.

 27. Bizde derler ki, hele bu xamir coox su aparacaq. Bu dizini severek izliyorduq,bir saniyesini bele kacirmirdik. Siz yayimcilarmi diyim,yapimcilar mi diyim, senaristlermi deyim, bizimle alaymi edersiniz? Arkadaslar siz cizgi filmi cekmiyorsaniz insanlarin ailece seyr etdiyi dizi cekiyorsaniz.bu kadar da olmaz hep bir rolu aptal yerine koymusuz,omer karakterli biri gorunmuyor,cok aptal karakter,yaa nasil olur eyitimli biri bu kadar yanlis dusunuyor,yanlis yapiyor ancaq oz sinirlarinda cekdiyi hakikatlarla yasiyor,mumkun degil kos koca bir is adaminin hayatin gercekleri ile yasamiyor bu nasil olur? Neyi merak edoyorum biliyormusunuz bu omer alevin karsisinda neden lal olur? Sacma

 28. Evet ya bu ne böyle bu uyuz alev hep kazanıyo Ömer’de salakmı ne niye kovmuyor evden Alevi bir günde güzel bölüm izleyelim ya sıkıldık bu alevin entrikalarından.

 29. bokunu çıkardılar. bu ne saçmalık. böyle salak polis olur mu ya. video kayıtlardan da mı anlamazlar. sinir oldum.

 30. Evert sıkıldık artık ya seyretmeyi düşünmüyorum salak yerine koymayın izleyiciyi senaryoyu yazanlar kaç yaşında alevin biraz burnunu sürtün artık

 31. Tehlikeli operasyon ve ilahi adalet.
  Ömer, her ne kadar Asya’nın Zehra tarafından kaçırıldığını düşünse de gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Ömer Zehra’nın Asya’yı kaçırmadığını elbet öğrenecek. çünkü ilahi adalet var ona inanıyorum ben, tüm bu yapılan kötülükler yanlarına kar kalmayacak. Zehra iyi bir insan ve her zamanda Allah’a dua eden Allah’tan yardım isteyen, bu isteyinde de cevap bulan kalbi temiz iyi biri Zehra. Ben inanıyorum ki, Allah yine onu bu düştüğü kötü durumdan kurtaracak..
  Veeeee gün gelecek Alevin bütün yaptığı kötülükler birbir ortaya çıkacak. Sınavın büyük Zehra. ağır imtihanlardan geçiyorsun, kimi zaman dayanmak, sabretmek, beklemek, susmak, haykırmak, ben suçsuzum demeye çalışsanda dinleyen olmayınca karşında susmayı tercih edip sabretmek gerçekten çok zor biliyorum. biraz daha dayan sabret, dayanmak, sabretmek beklemek bazen gerçekten çok zor geliyor insana biliyorum, seninle birlikte bende sabredeceğim vede bekleyeceğim, çünkü senin gibi bende inanıyorum, gün gelecek elbet bu karanlık gecelerin bir sabahı olacak.
  Dayan be Zehra, Ömer’in gözündeki o perde kalkacak inşallah ve senle ilgili göremediği tüm gerçekleri görecek ilahi adalet var çünkü.
  Buna inanıyorum.
  İşte o gün geldiğinde Ömer senden nasıl özür dileyecek, sana yaptıklarını nasıl telafi edecek ve kendisini sana nasıl affettirecek çok merak ediyorum?
  O da özünde iyi biri, ancak şuan gözüne perde inmiş durumda, bakıyor ama görmüyor. Duyuyor ama anlamıyor. Çocukluğunda yaşadıklarından ruhuna aldığı darbe Ömer’i bu hale getirmiş gibi görünüyor ancak,
  Onu bu durumdan kurtaracak, gözündeki perdeyi kaldıracak, onu bulunduğu karanlıktan aydınlığa çıkaracak birinin yardımına ihtiyacı var. Bu kişi, Demir mi? Leyla mı? Cevriye mi? olur bilmiyorum ama Ömer’in gerçekleri görmesi için olayları dışardan görüp yorumlayacak ve Ömer’e yol gösterecek birine ihtiyacı var.

  • Arkadaşlar bu ne ya iyi de zehra asya yi tuvalet e götürürken adama tuvalet in yerinin sorduğunda arkasında ki adam ona silah tuttu ki zehra birşey caktirmadan yapsin işini ama ömer tayfun la mobese kamera las ı izlerken zehra direk tuvalette goturuyor asya yi bu nasıl birşey anlamadim lütfen biraz daha dikkatli olalım ya ömer gerçekleri ne yamamoto görecek şimdi zehra ya sınırı daha cook artacak asya yi monument kaçırttigini düşünecek başa döndük yine

  • Bütün yorumları okudum ve birtek aslı cevap verenler arasında pozitif. Nedeni sordum kendime ve sadece diziyi çeviren biri bu kadar olumlu düşünebilir diye düşündüm. Neyse aslı yorumlarını okudum ve güzel ve pozitif, dedikleriyin hepsini zaten biz tahmin edebiliyoruz. Seyirci alevi,yeneri seyreder ama her bölümde intrikalar yordu. Seyirciye romantik anları hissettiremiyorlar. Mesela odada kahvaltı yapacak ikisi ama öyle bi sahne çekmemişler.Mesela gemide ömer ve zehra kaldıklarında bize güzel bi his yaşatamadılar. Mesela Zehra ve asya saklanbaç oynarken, zehra ve ömer çarpıştı uzunca bakıştılar sonra zehra koşmaya başladı ve orda kestiler başka sahneyi gösterdiler, yani benim görmek istediğim o çarpışma sahnesinde şu ( ÖMER VE ZEHRA ÇARPIŞIR OOOO ARADA GÜZEL GÜZEL BAKIŞIRLAR ve ZEHRA SOBELEMEK İÇİN KOŞARKEN SAÇLARI SAVRULUR VE ÖMERIN YÜZÜNE UÇUŞARAK KOŞMAYA DEVAM EDER , ❤ BU ARADA ÖMERIN AKLINDAN ZEHRAYA 6 AY SONRA GITME KAL DESEM KALIRMI DİYE DÜŞÜNSE FENAMI OLUR. Bu yorumu inşallah SET te çalışan birine yazıyorumdur, eğer SETTEN BIRINE yazdıysam şu isteklerimi iletin. Isteğim ömer zehradan nefret etmeğe devam etsin ama zehra ve ömerin sahnelerinde ❤ ikiside istemeden bir birlerinden elektrik alabilecek sahneler❤ olsun❤ ve ❤Ömer ve zehranın sahnelerine daha çok zaman ayırın ❤ hissetmek istiyor seyirci. Kısa kesmeyin

   • Muazzez, Sağolasın Canım benim yüzümü gülümsettin teşekkür ederim:) yalnız senin düşündüğün gibi dizi ekibi ile setle hiç bir bağlantım yok. bende sizler gibi bir seyirciyim sadece. Seyrediyorum ve şu sahnede şu olsaydı, böyle olsaydı diye içimden geçenleri paylaşıyorum.
    kimi arkadaşlar yazdıklarımdan rahatsız oluyor farkındayım ama yapacak bir şey yok yazmaya devam:)

    Ömer ile Zehra birbirini hiç bir şekilde tanımayan ve bir yanlış anlaşılma sonucunda birbirlerinin hayatlarına tabir yerindeyse damdan düşer gibi giren iki insan. ilk yanlış anlayanda Ömer di. Zehra’yı Nihatla gördü öyle başladı devamı Ayşe’nin de bu yanlış anlamayı kendince yanlış anlamasıyla Ömer de Zehra da kendini bambaşka bir yerde buldular. şuan için tek ortak noktaları sevdikleri için kendi hayatlarından 6 ayı feda etmeleri.. işte bu gelip geçen zamanda birbirlerini dinlemedikleri için, konuşmalarını sonuna kadar tamamlamadıkları için, hep eksik kalan yerleri kendilerince yalan yanlış tamamlayınca, birde üstüne onlara dost gibi görünen ama düşman insanlarda olunca bir girdabın içinde buldular kendilerini.
    işte bu girdaptan çıkmaları ancak birbirlerini yavaş yavaş tanıdıkça olacak. Zehra Ömer’in kardeşi Ayşe üzülmesin diye onunla evlendiğini yeni öğrendi sayılır. Ancak Ömer, henüz Zehra’nın hikayesini tam olarak öğrenmedi. ama birbirlerine yavaş yavaş yaklaşıyorlar. her ikisininde yüreğinde sevda ateşi yanmaya başladı dumanı tütüyorda Ömer buna izin vermiyor kendini frenliyor. yoksa Ömer de Zehra ya karşı boş değil Zehra’nın canı yanınca onunda canı yanıyorda belli etmiyor. sert görünecek ya zorba, ama bakışlar onları ele veriyor. Neyse büyük bir aşk izleyeceğiz ben inanıyorum ancak biraz sabır.
    hele bir gerçekler ortaya çıksın, birbirlerini iyice bir tanısınlar, bakın görün o zaman siz Ömer Zehra aşkını.

    • ayrıca Muazzez,(Isteğim ömer zehradan nefret etmeğe devam etsin ama zehra ve ömerin sahnelerinde ❤ ikiside istemeden bir birlerinden elektrik alabilecek sahneler❤ olsun❤ ve ❤Ömer ve zehranın sahnelerine daha çok zaman ayırın ❤ hissetmek istiyor seyirci. Kısa kesmeyin)
     senin bu istediklerini, inan senin kadar bende çok istiyorum. 🙂
     ve sabırla bekliyorum.
     cuma günü izlediğimiz bölümün son sahnelerini, Zehra nın Asya ya koş diye başlayıp, silah sesi ile biten sahneyi tekrar tekrar izliyorum netten. ve Ömer, Zehra için koştu bakalım devamı nasıl gelecek güzel heyecanlı sahnelerdi.
     Erkan Meriç, o sahnelerin hakkını verdi, helal olsun sana Erkan. devamı da güzel gelsin lütfen.

     • ASLI cevap verdiğin için teşekkür ederim. Uzun uzun cevaplamışsın bide. Sende beni güldürdün teşekkür edirim. Bende ASLI ne yazmış diye bundan sonra yorumları okumaya devam edicem. AMA yinede bana göre dizide çalışan birine benziyor yorumların… . Aslı bir garip aşk dizisini seyretmeni tavsiye ederim, ömer ve zehra dizisi bu diziden esinlenmiş belli, ben şu ana kadar 36 bölümdeyim ve bu hint dizisinin olayları aynı bizim adını sen koy dizimizde. Ben bu dizide aldıģım enerjiği türk dizilerindende bekliyorum. Sağlıkla kal POZİTİF yorumcumuz.

 32. Bu ne sacmalik ya yok şimdi zehra mi fidye parasını ömerden alacak sonra ömer onun iyice paragöz olduğunu anlayacak aralarından koca bir uçurum geçecek böyle olursa dizi gerçekten hiç çekilmez olur zehra nin kesinlikle sucsuz olduğu anlaşılmalı bu ne ya kötü olan alev mi kazanmak bu kez böyle olmamali ya bir şekilde firmanın sucsuz olduğu anlaşılmalı arkadaşlar size katiliyorum asli senaristimiz lütfen biri cevap versin

 33. ben diziyi izleycme kendme soz verdim..bu neyaaa dizi baxib cow biseyler hiss etmekden sinrden patdyram senaristler elebil bizle oynur bunneyaaa ..

  • Polis neye gore videoda gorsenen oqrulari(hirsizlari)tutub sorqu-sual etmir ve sifariscinin kim olduqu uze cixmir?

 34. Sıktı artik yaa yine mi zehra suclu yok artik senarist biraz daha yaratici olabilir bence bu kadar da sacmalik olmaz

 35. Zehra ve ömerin arasindaki bu denli sacma yanlış anlamalar bitmediği sürece artık daha bakmicam, çok saçma herşeyde de yanlış anlaşılma olmaz, çok abartı…

 36. Neden hep Zehra suçlu,Alev yine yaptı yapacağını,şu Alev ile Yener konusundan başka bir şeyler olsun artık

 37. Olaylar böyle gelişirse bu dizi arasıra baktığım dizi olacak heekesi salak yerine koyuyorlar bence iyler aptalmı yanii

 38. Yok daha neler bu olay da zehra nin üzerine kalırsa film iyice çekilmez olur. Bu ne ya izleyicinin zekası ile dalga mı geçiyor senarist

 39. Yok daha neler bu olay da zehra nin üzerine kalırsa film iyice çekilmez olur. Bu ne ya izleyicinin zekası ile dalga mı geçiyor senarist