Adını Sen Koy 59. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 31 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Ömer ile Zehra Tartışırken Yolda Nerdeyse Araba Çarpacaktı Zehra ya Ömer Kurtardı Son Anda. Yener Demir’in Evini Öğrendi ve Evine Gizlice Girip Evin Altını Üstüne Getirdi.

Yener yat kulübünde Zehra’nın çalıştığı yeri ve patronunu öğrenmek istedi. Garsona Ömer’i gösterdi Demir’i gören garson Demir’in adını soyadını söyledi. Yener de Demir misin? Çinko musun görelim derken Alev geldi.  Zehra yı takip ederken Asya’nın yanında görmüş ve Asya’nın annesi zannediyor Alev’i.

Demir’i de babası Asya Alev ile Demir’in çocukları. Zehra’nın patronları bunlar ne güzelmiş. Yener’in aklında olanlar bunlarda hiç biri doğru değil.

Ne Demir Alev ile evli. Nede Asya Alev ile Demir’in kızı. Uçmuş bu Yener hem de çok fena. Birde demez mi bu Zehra’nın patronu mu? Yoksa sevgilisi mi? cevap veriyorum hiç birisi.

Zehra Ömer Kervancıoğlu ile evli. Yener efendi sen yanlış iz üzerindesin boşa zaman kaybı senin ki.

Ömer Demir ile toplantı için gelmişti yat kulübüne ama ne yazık ki Demir’e gelen bir telefon toplantının iptal olduğunu, ihaleden Hilmi Yılmaz dışında herkes çekilmiş. Alev geldi o da öğrendi bunu ve Ayşe abisini aradı Zehra ile bir konuda konuşmak istediğini söyledi.

Bu sayede de Ömer Zehra’nın evde olmadığını öğrenmiş oldu. Toplantı da iptal olunca Zehra yı nerede bulacağını adı gibi bilen Ömer mahalleye gitti.

Zehra da evden Ökkeş amcanın arabasının arkasına saklanarak gizlice kaçmış mahalleye gelmişti zaten. Ömer Zehra ya ne kadar mahalleye gitmeyeceksin derse desin, söz dinlemiyor ki Zehra. sonra da Ömer zorba oluyor.

Ömer Zehra ya ne dedi? adamların biri hastanede, diğeri dışarda tehlike devam ediyor bugün gitme tehlike geçince mahalleye gidersin dedi. Zehra dinledi mi?  hayır. İnatçı keçi Zehra.

Ömer aradı açmadı bile telefonu. Sevim de hemen Yener’i aradı seninki geldi gel diye.

Nerden Zehra Yener’in oluyor konuşmalarına dikkat etsen Sevim iyi olacak.

Yener de saka diye bir arkadaşını aradı Demir’in adını soyadını verdi adresini öğrenecek.

Ömer yolda çok sinirli neden telefonu açmadığını biliyorum, seni nerede bulacağımı da dedi. haklısın Ömerciğim. İnatçı keçi Zehra sözünü dinlemedi mahalleye evine gitti, elinle koymuş gibi bulacaksın onu orada.

Salim amca bizi merak etme patronların sana kızmasın biz iyiyiz dedi. evden çıkacakken Yasemin geldi yine konuşamadık deyince, bir kıyafetini sorup odaya geçtiler böylelikle odada biraz konuştular abla kardeş.

Zehra da evden çıktı Ömer 3 kez aramış açmadı Zehra Ömer’in bu 3 aramasını kesin anladı evde olmadığımı, delirmiştir şimdi dedi. Sende söz dinleseydin Zehra, sonra gidersin dedi. inadına yapar gibi şart mıydı gizlice gitmen.

Yener çıktı araba ile karşısına Zehra’nın, Zehra Yener’e git dedikçe, Yener; senin gittiğin bütün yolların sonunda ben varım dedi. o an Ömer bir kere daha aradı Zehra yı açmadı Zehra.

Yener zorla Zehra’nın kolunu tuttu canı acıdı Zehra’nın ve o an Ömer geldi arabayla ve Yener ile Zehra yı birlikte gördü.

 

Zehra da Ömer’i gördü. Önünde Ömer, arkasında Yener vardı. Ömer sinirli bir şekilde bakarak bin arabaya dedi. Her seferinde Zehra yı mahallede Yener’in yanında görmek artık Ömer’i çileden çıkarıyordu.

Yener Ömer’e, Ömer Yener’e baktı. İki erkek bir bayan, erkeklerden biri için Zehra sevdiği kız, Erkeklerden biri Ömer için Zehra bir eş. Eşine sahip çıktı Ömer bin arabaya dedi ve Yener’e de o benim eşim der gibi baktı ama nerden anlayacak Yener. Daha Demir’i bilmeyen Ömer’i mi bilecek.

Giden arabanın arkasından öylece bakakaldı Yener sana da gününü göstereceğim diyerek, bu ne kin? Bu ne hırs? Bu ne öfke Yener? Zehra sana yar olmaz anla artık bunu. Onun yâri Ömer.

Zehra Ömer’e arabada, Ben sana söylemiştim geleceğimi deyince, Ömer baban için diyerek bir imada bulundu. Bana babam için geleceğini söyledin ama Yener ile buluştun demeye getirdi.

Zehra da bu imayı anladı. Babam için geldim dönerken yolda karşılaştım dedi sustu.

Ömer de niye sustun? diye sordu.

Zehra da; Çünkü, anlatsam da dinlemeyeceksin, dinlesen de inanmayacaksın hep yaptığın gibi diyerek Ömer’in onu doğru bir şekilde dinlemediğini dile getirdi.

Bir yerde burada Zehra da haklı. 

Evet Ömer dinlese bile inanmıyor. Çünkü, gördükleri ile duydukları birbirini tutmuyor, bu sebeple de Ömer Zehra dan duyduklarına değil. Kendi gözleri ile gördüklerine inanıyor. Ama kendi gözleri ile gördüklerinin iç yüzünü bilmediği içinde büyük bir yanılgıya düşüyor Ömer.

Evet Ömer’in gördükleri doğru ama görünen madalyonun bir de görünmeyen yüzü var işte onu Ömer göremiyor. Göremediği içinde hep Zehra yı suçluyor. Oysa ki madalyonun iki yüzü vardır bir görünen bir de görünmeyen yüzü. 

Görünen yüzünden herkes istediği sonucu çıkarır. Asıl mesele o madalyonun görünmeyen yüzünü de görebilmek madalyonu bir bütün olarak değerlendirebilmektir. Ömer bunu şuan için yapamıyor.

Ömer’in Zehra ile birlikte yaşadığı olayların bir görünen yüzü, birde görünmeyen yüzü var. Ömer için bu olayların görünenin görünmeyen yüzünü anlaması için biraz zamana, biraz doğru bilgiye, biraz da doğru zamanda doğru yerde olup, doğru dinlemeye ihtiyacı var. Bütün bunlar olduğun da Ömer bir resmin bütününü tam olarak görebilecek. 

Şuan için Ömer resmin sadece yarısını görüyor, yarısı yok o sebeple de resimde ne var tam olarak anlayamıyor, anlasa da yanlış anlıyor. Tekerleme gibi oldu Ömer hepsi senin yüzünden, bana yeniden yazma aşkını verdin ya ne diyeyim ben sana Erkan kardeşim 🙂  

Yener de ne zaman Zehra dan hayır yanıtını alsa, git başımdan Yener dese, soluğu Sevim’in kapısında alıyor. Ondan medet umuyor da Sevim’in kendine hayrı yok ki sana hayrı dokunsun Yener.

Yener, Sevim’in kapısını çalınca, Sevim Zehra daha yeni çıktı deyince, Yener gördüm o her zaman ki adamın arabasına bindi gitti gözlerimle gördüm deyince. Sevim de iş yerinden birileridir, almaya gelmişlerdir diye ortamı yumuşatmak istese de olmadı.

Kızın antin kuntin yerlerde geziyor diyor. Nesi antin kuntin Ömer’in eşi olarak statü atladı Zehra o sebeple öyle senin dediğin gibi antin kuntin yerlerde gezecek tabi ki de Zehra.

Yener daha beni tanımamışsınız diyerek tehdit etti, bu oyunun sonun da canı yanan ben olmayacağım, oyunu benim kurallarıma göre oynayacağız, nefesim ensenizde diyerek gitti.

Ne zaman rahat bıraktın ki şu insanları Yener. Olmuyor, işte Zehra seni istemiyor bunu ne zaman anlayacaksın?

Sevim de bütün hırsını Zehra dan çıkarmak için onu aradı ama Zehra açmadı Ömer ile arabadaydı. Ömer de Zehra’nın çalan telefonu açmamasına sinirlendi nede olsa daha yeni Yener ile görmüştü Zehra yı.

bu telefon bardağı taşıran son damla oldu Ömer için ve arabayı yolun ortasında ani bir fren yaparak durdurdu.

Bu ani frenlerin yüzünden bir gün canınız fena yanacak Ömer aman dikkat et. Zehra da çok tatlı bir şekilde ne yapıyorsun? dedi ya çok hoşuma gitti. Hiç, iyiyim Zehra sen ne yapıyorsun? demek geldi içimden  😀

Ömer’e hiç bulaşmayayım ben o şuan sinir küpü dokunanı yakacak vaziyette. Arabadan indi Zehra’nın kapısını açtı, in diyor. Hayda ne inmesi Ömer yoluna devam etsene eve gidiyordunuz siz hadi öfkene hakim ol da evinize gidin paşa paşa.

İndirdiğin Zehra ya, birde bin diyeceksin, bakalım o binmek isteyecek mi?

Ömer Zehra yı arabadan indirdikten sonra karşısına geçti ve bu hep böyle mi devam edecek? 6 ay boyunca bana hep yalan mı söyleyeceksin? Beni zor durumda mı bırakacaksın? dediğinde

Zehra izin verseydin bunların hiç biri olmayacaktı dedi.

İyi de Zehra Ömer sana gidebileceğini ama bugün olmaz dedi. Sen söz dinlemedin ki. 

Ayrıca Ömer Zehra sana yalan söylemiyor, doğruyu söylüyor da, bazen o doğrularda sana söylemediği atladığı, unuttuğu eksik noktalar oluyor. İşte o eksik yerleri sen bilmediğin için Zehra yı yalan söylüyor sanıyorsun. 

Birde senden habersiz iş yapıyor. Haber verse izin vermeyeceğin için yapıyor bunu da. yani her ikinizde haklısınız da hatalısınız.

Aklıma bir Nasreddin Hoca fıkrası geldi. Haklısın Diyor Hocamız 🙂

Nasreddin Hoca, kadılık yaparken bir gün bir ahbabı burnundan soluyarak gelmiş. Hasmı için söylemediğini bırakmamış. Sonra:

– Hocam, Allah aşkına söyle, demiş, haklı değil miyim?

Hoca ne yapsın?

– Haklısın, demiş.

Ahbabı sinirleri yatışmış olarak gitmiş. Onun hemen arkasından hasmı gelmiş. Bu defa da o başlamış atıp tutmaya, yok bana şöyle, yok böyle yaptı demeye. O da Hoca’ya sormuş:

– Haklı değil miyim?

Hoca:

– Vallahi çok haklısın, demiş.

Adam da sakinleşerek gitmiş. Tüm bunlara tanık olan Hoca’nın karısı bile bu işe şaşırmış kalmış.

– Senin kadılığında bir garip Hoca Efendi. İkisine de sen haklısın dedin. Hiç öyle şey olur mu?

Nasreddin Hoca hanımının yüzüne bakıp:

– Hatun, demiş, sen de haklısın!  😀

Bizim çiftin hali de bu fıkraya döndü 😀

Zehra; Babam deyince, Ömer ; haklı olarak gördüğü manzara karşısında bana babam diyorsun ama ben geldiğimde Yener vardı yanında demeye getirdi. Zehra da haklı olarak, sen gördüğüne inanırsın bana değil dedi. Ben babamı gördüm dönerken de yolda onunla karşılaştım. Dedi.

Zehra sana doğruyu söylüyor Ömer. Burada onu suçlama, tamam sen gördüğünü söylüyorsun da hiç düşünmüyor musun, Zehra ya doğruyu söylüyorsa diye?

Birde Ömer demez mi, onu görmek için aileni kullanmana gerek yok, gözlerimle gördüm onun kolları arasındaydın. 

Yok artık Ömer bende gördüm Zehra ile Yener’i hiç de senin gördüğün gibi kollarının arasında değildi. İstersen sen bir göz doktoruna git de gözlerine baksınlar ne dersin yakışıklı 🙂

Okkalı bir tokadı hakkettin Ömer bey, gel buraya ağzına biber süreceğim senin, ne demek kollarının arasındaydın? kaçma gel buraya, tutun şu yakışıklıyı ağzına birer süreceğiz Zehra ya Yener’in kolları arasındaydın dedi. Hak etti biberi.

Zehra da daha fazla dayanamadı ve yürüyerek Ömer’in yanından uzaklaştı. Tayfun da Ömer’i aradı o sırada, evin etrafında şüpheli bir şahıs görülmüş dikkatli olun dedi. Ömer de Zehra’nın peşinden gitti.

Durdurdu Zehra yı Ömer ve seninle kaybedecek zamanım yok acil eve gitmeliyiz dedi ve Zehra da bırak gelmeyeceğim diyerek yola doğru yönelince, beyaz bir araba süratle geldi. Neredeyse Zehra ya çarpacaktı araba ama Ömer ani bir refleks hareketle Zehra yı kolundan tuttuğu gibi kendine çekti ve birlikte yere düştüler.

İşte şimdi Zehra senin kollarının arasında Ömer. Yener’in asla kollarının arasında olmadı Zehra ama şuan Zehra senin kollarının arasında Ömer.  

Düştüğünüzde canınız yandı mı? yoksa  o yaprakların arasına bir minder mi sakladınız? canı acır insanın o düşme sonucunda.

Allah dan bir şey olmadı ölüm tehlikesi atlattılar. Ah Ömer ah. Zehra’nın canını bir tek ben yakarım başkasının yakmasına izin vermem diyorsun da sende çok canını yakıyorsun Zehra’nın olmuyor.

Süt dökmüş kedi gibi ikisi de arabaya yürüdüler. Biraz önce bağıran çağıran kavga eden iki insan kuş olup uçup gitmişti. Birbirlerini de kaybetmek de istemiyorlar. Ah acemi aşıklar ah.

Konağa birlikte girdiler Alev de kapıdaydı selam vermeden geçince zoruna gitti Alev’in size de iyi akşamlar dedi. Nereye akşam dışarısı günlük güneşlik daha Alev. Bunların zaman kavramını hala çözemedim ben.

Ömer ve Zehra odalarında ve Ömer Zehra’ ya üzerini değiş ve Ayşe’nin yanına in, benim yanıma gelmek için dışarı çıktığını söyledim dediğinde Zehra, neden bana böyle davranıyorsun diye sordu da cevap alamadı Zehra.

Ben söyleyeyim Zehra, 

Ömer sana bağlanmaktan ve aşık olmaktan korkuyor. 6 ay bittiğinde gideceğini bildiği içinde buna sadece bir iş bir sözleşme olarak bakıyor da, gönlü hiç de öyle söylemiyor. Her geçen gün sana daha da bağlanıyor ve sana içten içe aşık oluyor Ömer. bir gün gelecek bu korktuğu başına gelecek sana aşık olduğunun, bağlandığının, seni kaybetmek istemediğini anlayacak ve sana benim için kal gitme diyecek Ömer Zehra.

Funda bir hayal dünyasında yaşıyor. Koray ile birlikte romantik komedi izlediğini telefonda söylerken Yasemin’e, Yaseminde kendi odasının penceresinden kendisine gülen Koray’a bakıyor. Yalanı devam ettirince Funda, Yasemin sana kırmızı çok yakışıyor diyerek dalga geçti. Sonra da kendisine gülen Koray’a el sallayarak güldü. Çok hızlı genç aşıklar Koray ve Yasemin.

Müzeyyen hanımda Alev’in 6 aylığına yurt dışına gitmesini pek hoş karşılamadı. Üniversiteyi yurt dışında okuyup gelince ona söz vermiş seni yanımdan ayırmayacağım diye yani teyzesi, Alev’in gitmesini istemiyor.

Kendisinin hediye ettiği küpeleri de Alev’in neden sattığını öğrenmek için evden çıktı Müzeyyen hanım.

Salim amca insanlık edip elinde olan 20 tl yi Sevim’e verdi az biliyorum ama idare et dedi gitti. Sevim de söylenip duruyor. İdare et Sevim idare et, güzelim yıllarım idare etmekle geçti diye. Kim idare etmeden yaşadı ki bu dünya da Sevim hanım? Herkesin ömründe geçirdiği zor günleri oldu idare etsen incilerin mi dökülür. Zehra ya da laf vurmasa olmaz.

Yener az biraz ayıdır, delidir ama idare et, idare etki bu sefillikten kurtulalım diye. O başka Sevim bulaşma Zehra ya. Hem Zehra hastane parasını ödedi daha ne istiyorsun? Buldun da buluyorsun Sevim.

Üfffff şu Mehtap’a sinir oluyorum gıcık, cıyak cıyak bağırıyor abisine. Yener’inde ondan kalır yanı yok o da kardeşine bağırıyor.

Oysa Ömer ile Ayşe’nin abi kardeş ilişkisi ne güzel, ah öyle Ömer gibi bir abim olmasını ne çok isterdim, kader işte abimiz yok ne yapalım.

Ayşe, abisi ile salonda başbaşa ve Ayşe abisine; biz ne zaman bu kadar büyüdük abi? diye sordu.

Zaman çabuk geçiyor dedi Ömer. Ayşe de bir zamanlar evlenmem diyordun, aşk insanı dinlemiyor, böyle geliyor çörekleniyor kalbine diye eli ile kalbine dokundu Ayşe abisinin.

Zehra bir gün sana gelip hamileyim dediğinde bütün bu korkuların bitecek dediğinde Ömer korktuğumu nereden çıkardın dedi.

Her halinden belli Ömer korkuyorsun Zehra ya bağlanmaktan, ona aşık olmaktan ama korktuğun başına gelecek aşık olacaksın sen Zehra ya Ömer. Ayrıca Ayşe, abinin çocuğunun olması için henüz erken, o aşamaya gelemedi abin ile Zehra, senin bilmediğin derin mevzular var, o sebeple çocuk konusunu açıp da utandırma çocukları Ayşe.

Demir Ömer’i aradı ve Ömer de toplantım var diyerek Ayşe’nin yanağından öperek ayrıldı.

Odasına çıktığında Zehra bitki kitabını okuyarak bitkilerle ilgileniyordu. Ömer bir süre Zehra yı izledi. Zehra, Ömer’i fark ettiğinde neden ses vermiyorsun deyince, Ömer de ben burdaydım, duymayan sensin dediğinde Zehra dalmışım diyerek karşılık verdi.

Ve Ömer Zehra ya dün korumaları nasıl atlattığını sordu. Ekledi daha dikkatli olacaklar deyince Zehra çıkmayacağım dedi. bunu duyan Ömer de inşallah dedi. Zehra ya bir göndermeydi bu, sen böyle dersin yine gidersin manasında haksızda değil hani Ömer, bir telefon gelse gider Zehra 😀

vay vay vay Ömer den bir inşallah duydum inanamıyorum Ömer sen inşallah der miydin?   

Zehra eşyalarını topladı odadan çıkacakken Ömer ile çarpıştı. Çarpışan araba  gibi bir omuz attılar birbirlerine koskoca odanın içinde de çarpıştınız ya, acemi aşıklar sizi 😀

Funda Yasemin’e dershaneyi söylemediği halde, Koray’a söyledim sinemeya gidiyor muyuz? dediğinde telefonda Koray olmaz dedi.

Ömer şirkette telefonda Tayfunla konuşuyor. Bu kaçırılma olayı hakkında bir gelişme olup olmadığı hakkında ve Ömer bu adamların kiminle iş birliği yaptığını öğrenmek istediğini de söyledi Tayfun’a. Ben sana söyleyeyim Ömer onlar Alev ile iş birliği yaptı ama sen bunu hiç öğrenemeyeceksin.

Yener de Saka dediği arkadaşından Demir’in ev adresini öğrendi akşam Demir’in evine gitti. yüzünde kar maskesi ile. Ömer ve Demir de birlikte Demir’in evine gidiyorlar. Demir Ömer’in aylardır veremediği raketini verecekmiş.

Yener, Demir’in evini talan etti ne var ne yok devirdi. Yukarı çıktı yatak odasında yastığı çakısı ile delik deşik etti. Tam çıkacakken evden Demir ile Ömer geldi eve ve darmadağın evi gördüler.

Zehra dan Ömer’e;

Anlatıyorum anlatıyorum, anlamıyorsun. Yener benim sevgilim değil. O benim hiçbir şeyim değil Ömer, bunu sana bir türlü anlatamıyorum.

ANLATAMIYORUM

Ağlasam sesimi duyar mısınız, Mısralarımda; Dokunabilir misiniz, Gözyaşlarıma, Ellerinizle? Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel, Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu

Bu derde düşmeden önce Bir yer var, biliyorum; Her şeyi söylemek mümkün; Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum; Anlatamıyorum. 

Orhan VELİ KANIK

 **************************

 

ANLATAMIYORUM

Hayat, bazen koskoca bir yalan
Canından bezerde insan
Tutamaz kendini dilinden
Kopar da gider en sevdiğin her anından

Anlatamıyorum Kimseye derdimi
Dayanamıyorum, dayanamıyorum
Kaçarken her zerresinden aşkın
Hep sende takılıyorum,

Zaman, unutulamayandan kalan
Ne varsa kaçar ya insan
Tutamaz kendini canından kopar da gider
En sevdiği hayatından,

Anlatamıyorum Kimseye derdimi
Dayanamıyorum, dayanamıyorum
Kaçarken her zerresinden aşkın
Hep sende takılıyorum

AKIN

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 59. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 63 yorum

 1. aytac azeri fan dedi ki:

  ablalarim ve ablerim gecde olsa heminizi kurba bayrami nubarek olsu hepinizin kurban bayramin tek tek ktlyorum heubizin isminizi yazmak issedim ama biriniz unturum yazma sor bana krlrsiniz diye ismleriniz yazmadim bu yazdikmi okyan butun arkadaslarmi mudekes kurban bayrami nubarek

 2. Hanim abla dedi ki:

  Murad bey, senin öz xecaletin özüne yeter ogul.Ne deyim.Allah afv etsin.

 3. Murad dedi ki:

  Merhaba Hanım abla.Çok özür diliyorum.Sizin Aslı Semihaya yazdıgınız yazıyı okuyurdum.Sonra Lalenin mesajını görüb cevab yazdım.Kendi ismim yerine nasıl oldu da sizin isminizi yazdım hala anlamış deyilim.Universite yıllarında kütüphanelerin birinde benim de bir Hanım ablam vardı,onu hatırladım.Belki onu düşünürken yazmışım.Lütfen afv edin.Rica ediyorum bana cevap yazın.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Selam Lale Türkmen.Senin de bayramın kutlu olsun.Hakkımda iyi fikirde oldugunuz için teşekkür ederim.Ayrıca hiss etdim ki senin de için dolu.Bu tezlikle olmasa da Aslının kitabı hasile gelenden sonra ben de bir deneyim dersin.Senden bir ricam var Lale.Aslıya söylersin Murad abi dedi ki növbeti mesaj ömür vefa ederse kitabın tebriki için olacakdır inşallah.Sag ol.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Murat bey bende kitap yazacak yetenek nerdeee. Yazar olunucak yetenekle benim arama asilmaz denizler girmis.Bende yazmakdan ise yazilanlari okumayi tercih ediyorum.Okumayi seviyorum.Ricaniza gelirsek Allah uzun omurler versin size. Sizi aramizda gormekden hep mutluluk duyariz.Insallah Aslinin kitabi cikdigindaki tebrikleride hepimiz burdan yazip sizin gibi yazma konusunda tecrube sahibi insankarinda yazdiklarini simdiki gibi okuyabiliriz.

 5. zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar tekrardan hepnizin bayrami kutlu olsun canlarim benim
  Aslicim videonun 01:05 olan yerinde ki kac bolum yani hangi bolum hatirlayamdim bilyosan soylermisin lutfen canim

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Zehracım sana da iyi bayramlar.
   klibin 1.05 dakikasında Ömer ile Zehra odada Ömer işaret parmağını Zehra ya doğru tuttuğu sahne 39. bölümde.

   Sonraki sahne Ömer’in Karşıdan gelen Zehra ya bakması 26. bölümde.

   1. Zehra dedi ki:

    Canim benim bitanem cok cok tesekkur ederim iyki varsin cok rahatladim hulamiyodum tekrak cok sagol

 6. Mehri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.Hepinizin Kurban bayramı kutlu olsun.Dünyamız salamat olsun.Evlerinizin kapısı hep hayırlı işler için açılsın inşallah.Ben yeni katıldım biliyorsunuz.Hayret ediyorum dogrusu.Başta Aslı olmakla hepiniz bir aylenin evlatları gibisiniz.Kalabalık ve mehriban aylenin bir birini seven,anlayışlı evlatları.çok maşallah.Size katıldıgım için şanslıyım.Bir daha bayramınız mübarek.

  1. Könül Azeri dedi ki:

   Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiz sizinde bayramınız kutlu olsun Murad Mehri Asena unutduğum varsa bağışlasın.

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Aylemize hoş geldin Mehri:)

  3. aslı dedi ki:

   Merhaba Mehri, güzel duan için amin diyorum inşallah da.

   Ve bu güzel ailemize sende hoş geldin

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 7. H dedi ki:

  Teşekkürler Gözelcim.Allah seni de büyüklükten eksik etmesin.

 8. Murad dedi ki:

  Merhabalar Aslı Semiha.Senin ve arkadaşlarının KURBAN BAYRAMI mübarek olsun.Hepinize saglıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.Bu arada kitabın adını beyendim.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Murat bey sizin sitemize girip Asliya kitap yazmak konusunda yazdiklariniza en cok Ben sevindim. Başarili oldugunu sizin gibi bu konularda tecrubeli adamdan duymasi hayatini, yazdigi kitabi belki gelecegini tamamen degişdiricekdir. Ben son zamanlarda Aslinin her şeye guzel gozle bakmaya başladigini hep neşeli civil civil kiza donuşdigini his ediyorum. Teşekkur ederim. Kurban bayraminiz kutlu olsun.

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim Lalecim, evet gülümsüyorum hayata, gülümsemekle kalmıyor bolca kahkaha atıyorum demek buradan taaaa oralara duyuluyor sesim 🙂
    Sen bir tanesin Lalecim

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    1. Lale turkmen dedi ki:

     Aslim ben his ediyorum yazdigin analizlerden bizlere verdigin cevaplardan anlasiliyor mutlulugun. Allah bozmasin. Hep bolye kalsin.

  2. aslı dedi ki:

   Merhabalar Teşekkür ederim Murad abi. bilmukabele 🙂

 9. asena dedi ki:

  herkese mutlu huzurlu bayramdiliyorum umarim muslumanlarin hepsinin kardeshligi berabrligi doslugu hicbir zaman bozulmaz daha nice guzel bayramlara herkesin kurban bayrami kutlu olsun

 10. ayse .c dedi ki:

  arkadaslarim buyuk kucuk hepinizin bayrami kutlu olsun

  1. IR dedi ki:

   Tesekkurler.

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkürler ayşecim.

 11. Aylin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar .hepinizin bayrami mubarek olsun.allah saqlikli sahetli mutlu huzurlu bir omur nasib etsin hepinize.arkadaslar benim kusuruma bakmayin hec ugryamiyorum siteye .malum nisanlaninca tum zamanini nisanlina ayirman gerkiyor.ama hep aklimdasiniz .hepinizi cok seviyorum.bidaha bayraminiz kutlu olsun

  1. Könül Azeri dedi ki:

   Canım Aylin tebrik ederim uzun mutlu sağlam sevgi dolu bir ömür sürün.Bu gün sana kurbanlıq geliyormu?Bak bende geliyorum banada şirinlik saxla canım bu kalbler sana♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Aylincim ne zaman nişanlandin? Dogrusu şu an şokdayim. Ben o kismini kacirmişim. Galiba arkadaşlar bu guzel haberi ben yok ken duymuşlar. Ben oyle bir şey okumadim. Şu an kendimi kiz evi gibi his etdim. Evden gidicegin icin huzunli bir o kadarda mutlu. Sen sevdigin ile evleniceksin diye bende mutlu oldum yaaa şu an koray yasemine sevdigini soylemek icin vidio cekiyor ya o vidioda kelimeler bir birine giriyor dilim dolaniyor diyor ya bende oyle oldum nedense heycanmi mutlulukmu bilemedim. Aylinim bir omur boyu mutluluklar dilerim nişanin devami ne zaman? Inşallah onuda en son Ben duymam.

  3. aslı dedi ki:

   Aylincim bizde seni seviyoruz. Bu günlerin tadını çıkar canım benim mutluluklar sana.
   canım.
   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 12. Nurbanu dedi ki:

  Kardeşliğin dogdugu,
  Sevgilerimle birlestigi
  Belki durgun, belki yorgun,
  Ama yinede mutlu yinede umutlu,
  Yinede sevgi dolu nice bayramlara

  Resul abi başta olmak üzere sitedeki Abim ,Ablalarim ,Yasitlarim ve Kardeşlerim hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

  Lale abla epeydir yazmiyodun özlettin kendini. Yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.

  Aslı ablacim analiz tam da bayram gününe yakışır olmuş. Ellerine ve emeğine sağlık. Ömüşüm sevdiği kadına zarar gelmesinden istemezmis. Ayy benim selvi boylum benim aferin ona. Bu bölümlerde zaten gözüme girmişti❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤. Aslı abla senden bir ricam var. Birdahaki analizin altına yıldız Tilbe’nin hasretim şarkısını yazarımızın.
  Kendinize iyi bakın. Herkese HAYIRLI CUMALAR.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Nurbanucum Kurban bayramin mubarek olsun. cok iyi yaziyorsun. Bir defasinda hepimize guzel sozlerle gunaydin yazmişdin o zaman etkilemişdin beni yazilarinla.
   Hanim ablam sizde aslimin adini cok guzel sozlerle yazmişsiniz cok begendim. Size soru sordugumda bunu yazmayi unutmuşum.

  2. aslı dedi ki:

   Nurbanucum, teşekkür ederim canım benim, Yıldız Tilbenin o şarkısını ben bilmiyorum ama senin için bulmaya çalışacağım klip varsa eklerim yoksa sözlerine bakarım dizinin hangi bölümüne uygun geldiği bir araya yerleştirmeye çalışırım bulabilirsem

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Ir abi, nesrin, A.S.K. hastasi teşekkürler

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 13. Ayan dedi ki:

  Arkadaslar ben geldim…
  Uzun aradan sonra sizinle birlikde olmaktan mutluluk duyuyorum.
  Ben bütün müslumanlarin Kurban bayramini ve Cumasini kutluyorum. ALLAHIM bu günde ve yilin diyer günlerinde rahmetini bizlerden esirgemesin. Ey uca Tanrim, bütün aileme, sitedeki arkadaslarima kisasi tüm insanlara uzun-uzun mutlu ve huzurlu ömürler yasamayi nasib et. Hasta insanlara acil sifalar ver. Dünyadan kömüs insanlara rahmet eyle. Bu günde kesilen tüm kurbanlari kabul eyle ya Rabbim. Bu günde zengin, fakir her kesin tenceresinin kaynamasini istiyorum uca Rabbimden.
  Her kesin “KURBAN” bayrami kutlu olsun.
  Hayirli cumalar.
  Aslim analizini okudum süper çikmis. Ellerine saglik.
  Iyi günler…

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin Ayancım, güzel duan için amin diyorum. Seninde bayramın vede cuman mübarek olsun.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 14. Anonim dedi ki:

  Eskı bolumleri tekrar izliyorum ömer cok çektirmiş zehra ya çok sabırlı bir kızmış

 15. aslı dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar mesajlarınıza tek tek cevap vermeden önce, genel bir mesaj yazmak istedim.
  Bugün öyle güzel , özel vede anlamlı bir gün ki, hem cuma, hem de kurban bayramının ilk günü. Rabbim herkesin ibadetlerini kabul etsin inşallah.
  Sağlıkla, mutlulukla, huzurla, tüm sevdiklerinizle, daha nice bayramlara ulaşmanız dileği ile,
  Resul abi ve dizibilgi.tv deki bütün sayfalarda yazan arkadaşlar.

  Erkan Meriç, Hazal ve Adını Sen Koy Dizisinde emeği geçen bütün oyuncular ve set ekibinde bulunan arkadaşlar. Hepinizin Kurban Bayramı Kutlu Olsun.

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Adını Sen Koy dizisi ile burada tanıştığım sevgili arkadaşlarım, başta Resul abim olmak üzere 🙂

  Aylin, Lale, ır abimiz, A.S.K. HASTASİ, Hanım abla ve Polad amcam, fati, zehöm, Aslınur, Gozel, Günay, aytac azari fan, bir aytacımız daha var, selin, Asena, Zehra, Hayat, nesrin, ayşe.c, ismszgnc, Betül, Könül Azeri, tuğba, Nurbanu, Yusra, Şirin, SaHil, Pünhan, Ülker, Sude, Vefa, Rzali, Azeri Gence, Film Profesörü, Melek, Ayan, Aliyaa, Leyla, Ela, Mehri, Gülbe Şeker, Nuray, Nursen, sulu göz, Murad abi, Özlem, Çiğdem, sinifci, Emine, zeliş, Nilay, ADA,
  Daha ismini sayamadığım adını sen koy dizi sever arkadaşlarım bayramınız mübarek olsun.

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Anonim dedi ki:

   Canim Aslı ablam ve bütün arkadaşlarm sizin kurban bayramınız kutlu olsun neçe bele bayramlar kutlayasız.Yeni bölümlerin tarihi saati belli oldu?Hepinizi öpüyorum♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡bu kalbler tüm arkadaşlarma

  2. Könül Azeri dedi ki:

   Canim Aslı ablam ve bütün arkadaşlarm sizin kurban bayramınız kutlu olsun neçe bele bayramlar kutlayasız.Yeni bölümlerin tarihi saati belli oldu?Hepinizi öpüyorum♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡bu kalbler tüm arkadaşlarma

   1. aslı dedi ki:

    Könül Azeri, Teşekkürler canım benim,
    Dizimiz star tv de 25 Eylülde başlayacak saati şuan tam net değil.
    Bu kalplerde senin için hayırlı bayramlar,hayırlı cumalar canım.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  3. IR dedi ki:

   Bayramin kutlu olsun ey dizi bilgi sitesi ve adini sen koy dizisi ve sayfasinin en onemli simasi , mukemmel yazar ve duygulari anlayan ve anlatmayi iyi bilen asli hoca .

  4. nesrin dedi ki:

   Teşekkürler Aslı güzel ve anlamlı yazınla beni benden aldın .Cumanız mübarek,Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun .

  5. A.S.K hastasi dedi ki:

   Aslim senin ve timsalinde tum dizibilgi tv ailesinin kurban bayrami mubarek olsun. Rebbim nice bayramlar nesip etsin hepinize.Ben Asli gibi hepinizin ismini yazamiyorum. Ama hepinizin ismi ve yeri kalbimde ozeldir.

 16. Gozel dedi ki:

  Oy oy oy EYLUL geldi nihayet eylul bakalym ne getirijek iyi gunler arkadaşlar lalejim yokluguny tabyky fark edyorus iymisin neden gelmiyorsun bu aralar site biraz susgunrak biçok arkadaşlar gorunmiyorlar
  Hanym adlajym sitenin buyugi olarak onje sizi kutluyorum bagyş eden kurbanynyz ALLAH dergahinde kabul olsun
  Ir aby sizide kutlyyorum
  Sitenin tum guzelleri,abyleri hepinize teprikler

  1. IR dedi ki:

   Cok tesekkur ederiz , cok naziksiniz , sizide tebrik eder korbaninizin kabol olmasini allahdan dileriz .

 17. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Zehracım.Her ikimiz selamını aldık.Selam saklasın seni,bizde böyle söylerler.Teşekkür ederim hoş sözler için.LALEcim sen bizim bir tanemizsin,seni unuturmuyuz.İşlerin çoktur,o üzden görünmüyorsun diye düşündüyümüzden sormuyoruz.Hepinizin bayramı kutlu olsun.
  Yeni gelenlere merhaba,hoş geldiniz.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Hanim ablam kurban bayraminiz mubarek olsun. Cok teşekkur ederim size. Rica etsem Zehraya yazdiginiz “selam saklasin seni ” kelimenin anlamini yazabilirmisiniz merak etdim. Selam vermek farzdir, selam almak sevap miydi oyle bir şey varda şu anda tam hatirlayamadim. Ama sizin yazdiginizi ilk kez duydum.

 18. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Nihayet yeni analiz sayfasi acilmis. Aslim yuregine saglik yine sevindirdin bizleri analizinle. Ara verme su analizlere yoksa Resul abinin actigi sayfalardan icim daraldi kac gundur. Hic kusura bakma Resul abi soyliyecem resmen isyan bayragi cektim.Zaten dizinin tekrarlari yok bir de uzerine analiz olmayinca sikinti olur. Omer gibi sinir kupune dondum galiba.Iyi ki analiz cikmis icim acildi. Asli tesekkur ederim. Kurban bayraminiz kutlu olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Çok teşekkür ederim canım benim sana da günaydın hayırlı bayramlar.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Dur bayram bayram sinirlenme sana da
   bir tepsi baklava verem de ağzın tatlansın canım benim.

 19. Zehra dedi ki:

  iyi aksamlar.analiz gelmis cok guzek sevindim tesekkur ederim aslicim bu bolumde cok guzeldi analiz mukemmel hele sarkiyi eklemen cok guzel olmus.Sitenin guzel iyi kalpli insanlaru heonizin kurban bayraminiz kutlu olsun heoniiz kutluyorum insAllah bu bayram evinize huzur sofraniza bereket getirir.

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım benim, sana da hayırlı bayramlar hayırlı cumalar.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 20. Hayat dedi ki:

  Arkadaşlar her kesin Kurban bayramı mübarek olsun. Nice Kurbana hep sağlıkla yetelim.
  Aslicim ellerine saglik. Analizin çok guzel. Abi kardeş hakda söylediklerine katılıyorum. Ama omer ve ayse gibi abi kardeş var mi ki bilemiyorum. Onlarin arasinda hic anlasmazlik yok. Abiler kardeslerinin canini kimseye yaktirmazlar. Çünkü böyle bişey sadece onlara ayet. Sever de canını da yakar tabiki de kardeşinin iyiliği için ve ya sinir etmek için . Bazı abiler kardeşini sinir edip sonunu izlemeyi seviyorlar. Benimde abilerim oyleler.
  Lalecim nereye kayboldun hoş geldin. Özlettin kendini.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Hayatcim seninde kurban bayramin kutlu olsun. Yoklugumu hep fark edenlerdensin sevindirdin beni, tesekkur ederim.

  2. aslı dedi ki:

   İnşallah Hayatcım İnşallah daha nice güzel bayramlara sağlıkla sevdiklerimizle ulaşmak nasip olur inşallah sana da hayırlı bayramlar cuman da mübarek olsun canım.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
   Benim abim olmadığı için bu duyguyu hiç yaşayamayacağım. Ömer ile Ayşe’nin kardeş ilişkisi imrenilecek türden.

   Lalecim senin yokluğun farkedilmez olur mu canım benim sen bir tanesin, seni seviyoruz.
   Buradaki bütün arkadaşlarımızın yokluğu hissediliyor.

 21. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslım.İntizarında oldugumuz analiz nihayet geldi.Biliyormusun analizin bagımlısı olduk artık.Eline saglık.Allah yardımcın olsun.Ömer Zehraya baglanmakdan korktukca baglanıyor,aşık olmaktan korktukca fena aşık oluyor.Kaderin işi bu. Canım kızım keçen sayfada senin gibi 1.harfa göre yazmak istedim ve ASLI yazdım.Bu sayfada SEMİHA yazıyorum.
  Sitemizin bir tanesi
  Erkanın da kızkardeşi.
  Meharetli kalemi var
  İlimden çok haberi var.
  Hele kitabı çıkacak
  Adını sen koy koyacak. Polad amcan da ben de hepinizin Kurban bayramını tebrik ediyoruz,nice bayramlar,mutluluklar diliyoruz.Allaha emanet olun.Hakkınızı helal edin.

  1. Zehra dedi ki:

   Merhaba ablacim mukemmel olmus ya cok beyendim ben dayanamadim yazdim gercekden cok guzel insAllah kitabi cikacak adini sen koy koyacak.Polad amcada sizde cok sag olun sizinde bayraminiz kutlu olsun

  2. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum, bunu sana kelimelerle anlatamam, çok sağ olasın. aldığım en güzel bayram hediyesi oldu bu, hiç unutmayacağım.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Hayırlı bayramlar, hayırlı cumalar ablacım. Kitabımın isim annesi oldun onun içinde teşekkür ederim 🙂

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Polad amcacım seninde cuman ve de Kurban bayramın mübarek olsun. çifte bayram yaşıyoruz iki bayram bir arada ne mutlu tüm dünyada inşallah bayram sevinci mutluluğu, huzuru yaşanır. Polad amcacım Hanım ablam gibi bir eşin olduğu için çok şanslısın maşallah size Allah bir ömür mutlu etsin sizi inşallah. kalın selametle.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlarım nasılsız?Öncelikle kurban bayramınız mübarek.Bilirsiz bu dizini ne kadar sevdiyimi tekrarlarn yaymı dayandı Trt den çkdı izlemek imkanm yoxdu hayata küsdüm amma sizi hiç unutmadm hep en çox sevdiyimden mehrum olmaq benim taleyimdi Aslıcım ismimi yazdığın çün teşekkürler sizi çox sevirem♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim bizde seni seviyoruz.
   Hayırlı cumalar vede hayırlı bayramlar inşallah. Star tv uydu yayınlarını genişletir ve sizler de rahatlıkla tv den izleyebilirsiniz.

 23. Lale turkmen dedi ki:

  Canim arkadaslarim hepinizin kurban bayraminiz kutlu olsun.Aslim Bende asena gibi analiz bekliyordum. Nihayet yeni analiz geldi. Cok saol canim zaman ayirip bizim icin yazdin ellerine saglik.Komik anlatimin ile dizinin bir bolumini daha cok guzel ozetlemissin. Dizide gercekdende aksam olmadan hep iyi aksamlar diyorlar bu 180 bolumin 90 boluminde var sanirim bende ona cok dikkat etdim. Oylesine senaristler yaziyorlar iyi aksamlar kelimesini yonetmenlerde zamana dikkat etmeden gunun ne saatine denk gelirse gelsin fark etmez cekiveriyorlar.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim, seninde Hem cuma günün, hemde Kurban bayramın kutlu olsun.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
   İnşallah dizimiz 2. sezonda yeni kanalında yeni ekibi ile hatasız olacak inşallah. Zaman kavramlarına dikkat ederlerse iyi olur çünkü bazen gerçekten komik oluyor.

 24. IR dedi ki:

  Tum muselmanlarin ve tevhid ehlinin kurban bayrami kutlu olsun , korbanlari kabul olsun , asli bayagi zehmete dusmussun , ellerine saglik da ama nen simdilik okumadim , once tebrik , tesekkur ediyim sonra okurum.

  1. aslı dedi ki:

   Sağ olasın Ir abi, seninde bayramın mübarek olsun. Saygılar. Hürmetler efendim.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 25. Gozel dedi ki:

  Maşallah yine ilk yorum menden çok teşekkul janym kardeşim çok guldurdun sesli gulupdurun kizim anne ne oldy diyyor neolur biber surme bi kez geç gunahini bayram sirasynda agyz tadyny almayaly soz yine bişey yapsa bile sureris janym çok guzel olmuş ne guzel kelemeler yazmyşsyn Aslim yuzun guzelligini gore bilmiyorum amma kalbyn guzelligini yazylaryndan bilyorum eminim çok guzel kizsin kurban bayramyn kutly olsun sevdiklerin bile iyi eglenjeler

  Sevgili ASK ayilesi hepinizin bayramynyzy butun kalbym bile tebrik edyorum hepinizi tek tek kutluyorum sevdikleriniz bile iyi geçirin

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim, teşekkür ederim, sana da hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar canım. Ailen ve tüm sevdiklerinle güzel bir bayram geçirmen dileği ile iyi bayramlar. Kızını da öp benim için.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Bu mesajını okuyunca bende güldüm yaptığıma 😀
   Ömer’e sen bunca zaman biber sürme, tam bayram günü öncesi hiç olacak iş mi? 😀
   Bayram şekeri benden sana acı biber Ömer bey hiç unutulmaz bu artık. 😀
   Napıyım o da Onun kollarının arasındaydın demeseydi.
   Kıyamam ben yine paşama gel sana bir tepsi baklava verem de barışak ağzın tatlı olsun Ömer beyim, benim yakışıklı paşam 🙂
   Bir tepsi baklava senin Ömer beycim afiyet bal şeker olsun.
   Arkadaşlar size de ikramımdır hayali de olsa afiyet olsun.
   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 26. Asena dedi ki:

  ay nihayet analiz geldiya hic ses yok aslicim canim cok cok guzel ve mutish super hata tuber olmush elerine saglik ve sharkida yikiliyo resmen ben zaten bu bolumu bi ayri seviyorum harika zehraya araba tam carpacakken omerin onu tutup cekmesi bayiliyorum o sahneye emegin icin teshekurler

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Asenacım, hayırlı cumalar, hayırlı bayramlar canım.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
   Ömer’in o Zehra yı kurtarma anını bende seviyorum. Hep kurtarıyor Zehra sını Ömer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir