Adını Sen Koy 58. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 29 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Zehra Hastanede Asya ile Kendisini Kaçıranlardan Birini Teşhis Etti. 

Alev Adamlara Para Vermek İçin Teyzesinin Hediye Ettiği Küpeyi Sattı. Teyzesi de Bunu Öğrendi. 
Yener Salim Amcanın Dükkanını Talan Etti.

Alev Hastaneye Ömer ve Zehra dan önce gelmiş, sakallıyı kaldığı odada tehdit etmiş, kablolarını vücudundan ayırmış, rahat nefes almasını engellemişti. Hemşire de odaya girince paravanın arkasına saklandı Alev. Hemşire şaşırdı bunlar nasıl çıktı diye, eski haline getirdi. Sakallı gözü ile Alev’i işaret etse de Hemşire Alev’i görmedi gidip de bakmadı paravanın arkasına.

Hemşire çıktı. Ömer de Zehra ile dışarda Zehra ya kendini hazır hissetmiyorsan daha sonra girersin, otur biraz dedi ve Zehra banka oturdu. Ömer gözü ile hazır mısın? dedi.
Zehra da başı ile onay verdi evet diye. Aslında böyle bir duruma insan nasıl hazır olabilirdi ki? tekrardan o anları yaşayacaktı Zehra için çok zor bir an sakallı ile karşı karşıya geleceği an.

Odaya birlikte girdiler. Tayfun sakallının başından tutup Zehra ya çevirdiği an Zehra kötü oldu yaşadığı anlar geldi aklına ve olduğu yerden birkaç adım geri geri gitti korktuğu her halinden belliydi. Ömer de fark etti ve Zehra’nın koluna dokunup tamam korkma dedi.

Senin için demesi kolay Ömer. O anları sen yaşamadın Zehra yaşadı ve sen yaşadıklarının bir çoğunu bilmiyorsun. Sahi Ömer sen ne biliyorsun?
Zehra başı ile bu adam diyerek teşhis edince dışarı çıkmak istedi Tayfun da başı ile onay verdi ve Zehra Ömer ile odadan çıktı. Kimsede Alev’i fark etmedi.

Yener de çok sevdiğini söylediği aslında hiç sevmediği Zehra’nın babasının dükkanını yerle bir etti Beton ile birlikte gece.
Yener insan hiç sevdiğinin babasına bunları yapar mı? demek ki neymiş sen Zehra yı gerçekten çok sevmiyormuşsun. Seven insan senin yaptıklarını yapıp sevdiği insanın sevdiklerinin canını yakmaz bilir ki sevdiğinin de canı yanacak diye. Seven insan, kendi mutluluğunu feda edip karşı tarafı mutlu etmeye çalışandır. Sen bunun tam aksini yapıyorsun Yener.

Dükkandan çıkarken çakısını düşürdü arkasında delil bıraktı haberi yok Yener’in kapıyı da açık bıraktı gitti, tanınmamak içinde yüzünü saklıyor. Ne kadar saklarsan sakla sen yaptın işte vicdanın rahat mı Yener?.

Zehra ile Ömer hastaneden ayrılacakken, Tayfun Ömer’i durdurdu konuşmak istedi. İşte o an Alev de odadan çıkıp başka bir odaya giriyordu Ömer gördü peşinden gitmek istedi Tayfun durdurdu. Niye durdurursa yine kurtuldu Alev.

Tayfun Ömer’e Zehra’nın psikolojisinin etkilenmiş olmasından, Asya yı korumak için 2 adamla mücadele ettiğini, güçlü bir kadın olduğunu söyledi.

Ömer de farkındayım diyerek gitmek istedi.

Tayfun Zehra’ya sizi tebrik ederim dedi evliliklerini kutladı ve Ömer’e ne yaptın bilmiyorum ama Ömer’e bunu yapan ilk kadın sensin dedi.

Zehra şaşkın gözlerle Ömer’e baktı. Ömer de Zehra ya. İçten içe aşık bu Ömer Zehra ya da farkında değil. Ömer’i çok değiştirdi ve daha da değiştirecek Zehra bunu da Tayfun fark etti.

Sevim Yaseminden Koray’ın dükkan da ne zamandan beri çalıştığını sordu konuştular bir süre ve Salim amca ben yatıyorum deyince, Sevim bekle yatağını açmadım daha dedi.

Salim amca yatarken kendi kendine yatamıyor mu? Çocuk mu bu adam Sevim abla ne yatağı açmasından bahsediyorsun? Yer yatağı yapacaksın desem ha neyse de, bildiğin yatak içine girip yatacak adam, bazen çok komik diyaloglar var bu dizide 😀  

Koray’ın Salim amcalardayken yemekten apar topar kalkmasının sebebi Funda akşam yemeği için evinin önünde beklemiş. Olmadı yemek yiyemediler.

Bıyıklı da Alev’i arayıp fidye parası kadar para istiyor, tehdit ediyor Alev’i parayı getirmezsen herkes öğrenir senin çocuğu kaçırdığını diye. Ah bir öğrenselerdi hele Ömer öğrenseydi ama nerde ayakta uyuyor Ömer.

 

Ömer ile Zehra da odalarına geçtiklerinde, Ömer bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sordu Zehra ya. Zehra da yok dedi. bir daha gidip gitmeyeceğini sordu Ömer de belki bir kere daha deyince.

Zehra polis senin arkadaşın diyerek gitmek istemediğini bir yolu olmalı ya getirdi. Ve Tayfun ile birbirine benzemediklerini söyledi Zehra, Ömer de evet birbirimize benzemiyoruz diyerek onayladı.

Zehra Kabus gördü.

Sabah olduğunda Ömer çoktan uyanmış giyinmişti. Zehra ise uyuyor ve kabus görüyordu. Ömer gördü ve duydu Zehra’nın kabus gördüğünü, Asya için endişelendiğini, olaydan nasıl etkilendiğini anladı Ömer. Ve Zehra’nın yanına giderek onu uyandırmak istedi sakin ol diyerek.

Zehra uyandı gerçek gibiydi sanki deyince, Ömer geçti artık su ister misin? Dedi. Zehra da ben alırım diyerek kalktı gidiyordu ki, dönüp Ömer’e bir iki dakika kadar daha geç gelmiş olsaydın deyince,

Ömer Zehra’nın kafasına silah dayanmış o hali aklına geldi. Zehra ölebilirdi bir kurşuna bakardı acımasız sakallının sıkacağı bir kurşunla Zehra ölebilirdi. Ömer ama geldim dedi. ve bundan sonra gelecek bütün zor anlarda hep birbirlerinin yanında olacaklar.

Şimdi anladın mı Ömer, Asya Zehra için nedenli önemli kıymetli. Artık gitme Zehra’nın üstüne.

Salim amca ile Koray sabah dükkana gidince kapıyı açık buldular içeri baktıklarında çok şaşırdılar ve Koray hemen polisi aradı. Polisler geldi. Birileri size zarar vermek istemiş, hırsızlık için gelmemiş dedi.

Sigortası da olmayınca zararını kimse karşılamıyor. Koray polisler giderken kapıya çıkınca, babasının adamlarını gördü ve bu işi babasının yaptırdığını düşündü oysa bu işi yapan Yenerdi. Kimsenin aklına gelmedi Yener.

Alev de bıyıklının istediği parayı bulmaya çalışıyor. Hesabında çok az para kalmış, şirket hesabından da çekerse hemen anlaşılacağı için mücevherlerinden birini, teyzesinin ona mezuniyetinde hediye ettiği küpesini sattı. Sattı da ne oldu, teyzesinin haberi oldu ve geri alıp Alev’e verdi, ne anladım ben bu işten, al gülüm ver gülüm oldu. Yine Alev karlı çıktı.

 Alev Ömer’in yanına çalışma odasına gitti ve bu kaçırılma olayını kim yaptı ise, en ağır bedeli ödemeli dedi. Yüzsüzlüğünde bu kadarına pes. Sen yaptın hadi cezanı verelim senin ve hem şirketten, hem de konaktan kapı dışarı edelim seni Alev oldu mu? Ama nereye olacak. Çok şanslısın yine yırttın bu işten kimse senin Asya yı kaçırdığını öğrenmedi.

Bir yüzsüz de Yener, gece onca işi yapan o değilmiş gibi dükkana geldi. Hangi alçak, hangi vicdansız yapar bunu diyor? Tamda seni tarif ettin Yener aynayı alda bak işte o zaman görürsün bu işi kim yapmış.

Baktın mı aynaya, ne görüyorsun? Kendini değil mi? işte tamda sensin bu işi yapan alçak, vicdansız Yener.

Yener dükkanda dolaşırken düşürdüğü çakısını gördü. Koray ondan atik davranıp aldı çakıyı, kimin ki bu diye sorunca, Yener Rüstem ustanındır. Verde bakayım dedi kendini akıllı zanneden Yener. Koray ondan akıllı çıktı da vermeden cebine koydu çakıyı.

Sevim de geldi dükkanın halini görünce başladı beddua etmeye. Allah belalarını versin, mezarlarında inim inim inlesinler, hortlayıp 7 mezar gezsinler. 

Yener ölmüş hortlamış 7 mezar geziyor halini düşünce Sevim abla bi dur dedi. 

Ne o korktun mu Yener efendi?. Yaparken korkmuyordun ama ne oldu? hortlamak korkuttu mu seni? Hortlak Yener.

Yener bir oğlunuzda beni sayın ne zaman isterseniz yardıma hazırım dedi.

Sevim de biraz önce bilmeden beddua ettiği Yener’e Allah razı olsun dedi. bu sayede teraziyi dengeledin mi Yener?. Aynı kişiden hem dua, hem de beddua aldın. Terazinin kefesi dengede mi duruyor?

Zehra da annesini aradı o da öğrendi olanları ve hemen gitmek için hazırlandı dışarı çıktı. Bahçede Abisi ile yürüyüşte olan Ayşe gördü Zehra yı ve yanına çağırdı. Ellerini birleştirdi ve yanlarından ayrıldı.

Zehra da Ayşe gidince, babamın başına iş gelmiş gidip geleceğim dedi. Ömer de son olan olaylardan dolayı gitmesine izin vermedi. Bu mesele kapanınca ailenin yanına gidebilirsin ama bugün değil. Biri hastanede, diğeri dışarda tehlikeli dedi. Ömer haklı sonrası için izin verdi de kim dinler ki Ömer’i?

Ömer Demir ile şirkete geçti toplantı için. Zehra da Ömer’in gittiğini gördü. Hediye ablada Zehra ya çarşıdan istediğiniz bir şey var mı Ökkeş gidecek de deyince, Zehra’nın aklına bir fikir geldi. Konaktan dışarıya Ökkeş amcanın arabasıyla çıktı gizlice arabanın içerisine saklanarak kaçtı konaktan Zehra.

Koray da babasının yanına gitti çalıştığım dükkanı neden talan ettirdin? İşim olmayınca eve döneceğimi mi sandın? Ne istedin o garibanlardan dedi. Oysa babasının olanlardan haberi bile yok. Adamlarını arayıp bu işi kim yaptı öğrenin diye emir verdi.

Dükkanı temizlerken Yasemin’in aklına geçen malları çalanlar yapmış olmasın bu işi dedi. Salim amcada mal çalınmadı ki dükkandan Koray o malları sattı ve o para ile ablanın borcunu ödedik dedi.

Koray’ın motorunu satarak bu parayı ödediğini anladı Yasemin.

 

Ve Yener bir kere daha yat kulübüne gitti. Ömer ile Demirde oradaydı. Garsona Ömer’i göstererek arabamın önüne park etmiş çıkamıyorum da deyince, Garson Demir’i gördüğü için Demir bey dediğinde Yener, Zehra Ömer dememişmiydi dedi. yanlış kişinin peşindesin Yener.

Demir Gürsoy dedi garson, Yener de artık elimdesin, belalardan bela beğen dedi. Yanlış kişinin peşindesin Zehra’nın eşi Ömer Yener.

KORKUYORUM

Uyku nedir bilmeyen ben bu aralar dertten midir kendimi yataklara atıyorum 
Ağzımın tadı pek bir bozuk herkes havalardandır diyor, ben esas sebebi çok iyi biliyorum

 

Korkuyorum cesaretim kayıp. Dünya mı zor? bünyem mi zayıf? 
Derdime suları katıp katıp içiyorum
Üzülüyorum kayıplarımı sayıp içinden aşkları ayıklayıp
Geriye hiçbir şey kalmadığını görüyorum.

 

Sanki hayata bir buzlu camdan bakıyoruz, netliyi kaybetmişiz dolaylara çok sapmışız 
Sarf edilen güçle orantılı büyüyor içteki aşk. Biz çabalamamış sadece güç birliği yapmışız
Korkuyorum korkuyorum.

Toygar Işıklı

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 58. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 47 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Diziyi resmenezberlemişsniz bu ne yorum maşalah

 2. Asena dedi ki:

  Bu kutlu haber icin cok teshekur ederim ir abi inshalah boyle guzel haberler aliriz zaten mehtapin suratini gormek sesini duymak istemiyordum yinede yolu acik olsun gozdenin

  1. IR dedi ki:

   sen kotu habere sevinen ilk kisisin yer yuzunde ( saka) .bende sevindim

  2. IR dedi ki:

   ay ben yine gozumun gormeme sebebinden yine yanlis yazmisim . kutlu haberi kotu haber okumusum .

 3. IR dedi ki:

  Gode gurkan (mehtap cadisi) veda mesaji yazmis diziden ayrilmis , hayirlisiyla , zaten gereksiz karakterdi.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Ir abi çok sevindim. Onun yerine güzel bir kız geldi. Hande Cömertler. Bakalım o da Mehtap gibi kötümü? yoksa iyi mi?
   İnşallah iyidir. bu güzelliğe kötülük yakışmaz ki 🙂

  2. A.S.K hastasi dedi ki:

   Iyi aksamlar. Ir abi bu iyi haber icin tesekkurler. Vallah benim mehtabin o pis sesini duymaktan kulaklarim agriyordu. kulaklarim kurtuldu mehtabin sesinden. Yeni gelen emlakci kiz mehtabin yerine gelmis o zaman. Betoncuk mehtabdan cok cekti. Yeni kiz belki dilini cozur betonun.

  3. Zehra dedi ki:

   Ay abi tesekkur bilgin icin cok sukur kurtulduk mehtabdan onun sesi varya beni cok sinir ediyodu neyse ki 2ci sezonda duymuyacgiz

 4. aytac azeri fan dedi ki:

  sanada merhaba nurbanucum hos geldin naslsin

  1. Nurbanu dedi ki:

   Hoşbulduk birtanem. Sen ve diğer arkadaşlarım nasıllar. Bu arada geçmiş yorumları okurken gördüm. Aylin abla Allah mesut bahtiyar etsin . İnşallah mutluluğunuz daim olur.

 5. aytac azeri fan dedi ki:

  asli canim yukarda anoim var ya hani yarmcik kalan o benim sabah analizi okudum cevap yazyor dum elim deyince yarmcik kaldi bide isimimi yazamadim canim sonra bende tekra yazdim o kaldi

 6. aytac azeri fan dedi ki:

  iy aksamla aslicim evet dogr soylyorsu bizde internet var ama ben telefonda vidyo izlyemyorum yutbdada instagramdada vidyo acmyor bende oyuzde tlevzyonda izlyorum fragrami her gun 2 ker goryorum resmen icim dsim star tivi oldu fragram cgdgi gunden beri biran oce baslasin artik ya 3 ayi bekledik bir kac hafdayi bekleyemyorum butun gunun aklmda dizi bide canim diger ditedede okdum gedciyni ari sokumus cok kecmis olsun naslda acdmsdir ya kyamam ben ona benimde bi ane 3 tanede yavru kedim var iy geceler

  1. aslı dedi ki:

   Sağ olasın canım benim, benim kedim de yavru kedi ve çok canı yandı. ama yaramazlığı devam ediyor. sol kolumu fena tırmaladı onunla ilgilenmiyorum, top oynamıyorum diye bana aşırı düşkün şimdide dizimde uyuyor yaramaz. çok fena çok.
   sana da iyi geceler canım.

 7. Nurbanu dedi ki:

  Merhaba sitedeki bütün arkadaşlar. İki günlük bir yolculuktan sonra tekrar yaninizdayim.

  Aslı abla analiz için teşekkürler. Ayyyy bir de en çok sevdiğim sarkinin sözlerini yazmışsın. Yolculuk esnasında da Allah bilir kaç kere dinledim bu şarkıyı. Diğer sayfada gördüm . Minnosuna arı mı soktu. Çok geçmiş olsun . Benim yerime onu bol bol sev.
  Ay benim bu bölümde Zehraya çok yazigim geldi. Allah bilir ruhen ne kadar çoktu. Yazik Asya için nelere katlandı.

  Kız Zehra gozun aydın. Teyzos olmuşsun. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Rabbim onun için hayırlı bir gelecek bahşetsin. Bende çok olmak isterdim ama ben sadece hala olabilirim. Neyse arkadaşlar bahçede herkes beni bekliyor çay içmek için siteye birdahaki girişime kadar kendinize iyi bakin. Allah’a emanet olun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Nurbanucum hoş geldin canım.
   Nerelerdeydin?
   Evet canım benim kediciğimi arı soktu çok kötü oldu da atlattı çok şükür, elbetteki öperim canım, şuan babam ve kardeşimle bahçede top oynuyorlar 🙂
   yaramaz çocuklar gibiler 🙂

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Bende fırsattan istifade ederek siteye girdim uyku saati gelince dizime gelecek, yatacak, o zaman yazı yazmam gerçekten zor ama bir şekilde hallediyorum işte 🙂

   1. Nurbanu dedi ki:

    Ablacim babam Van’da öğretmen olarak görev yapıyor.Ygs tekrar hazırlanmak için 30 haziranda dershane için Van da bir sınava girmiştim. Kazandım ve dershane sezonu geldiği için vıın İzmir’den Van a gittim.Bayram tatili olduğu için bende İzmir’e geldim. Maalesef ki salı günü yine yola çıkacağım. Bu yüzden adını sen koyu izleyemiyorum . Ancak internetten.

    1. aslı dedi ki:

     Nurbanucum, bir şey kaybetmiyorsun çünkü tv de yayınlanmıyor artık. Yolun açık olsun canım benim. Sınavı kazanmana sevindim 🙂

     1. Nurbanu dedi ki:

      Abla Tv’de yayinlanmiyo derken. Ben tam olarak anlamadım.

     2. aslı dedi ki:

      Nurbanucum, Trt 1 de eski tekrar bölümleri yayınlanıyorduya artık yayınlanmıyor ben onu söylemiştim canım.

  2. Zehra dedi ki:

   Merhaba canim hos geldin cok tesekkur ederim insAllah sende hala olursun sende kendine iyi bak canim

 8. Hayat dedi ki:

  Ellerine sağlık aslicim analizin cok guzel.Evet doğru söylüyorsun yener ile sevimin çok hareketleri çok komik. Kötü karakter olsalar bile güldürmeyi başarıyorlar. Alev gibi yüzsüz diyller.
  Zehracim çocuklara bayılırım heleki minik ve yeni yeni konuşmaya başlamış olsa bayılırım. Benim için yegenini op canım. Çok sanlisin. Teyzesin

  1. aslı dedi ki:

   Hayatcım teşekkürler, bakalım 2. sezonda bizleri kimler güldürecek. Cevriye hala olacak o kesin de, yeni gelenlerden kim güldüren bir karakter olacak bakalım?

  2. Zehra dedi ki:

   Tesekkur ederim Hayatcim canim bende cocuklara bayilirim cok seviyorum bir saaniye bile yanindan uzaklasmak istemiyorum bir gorsen cok tatli opdum canim senin icin tekrar tesekkurler

 9. Asena dedi ki:

  Cok sevindim gul abla diziden ayrilmamish shimdi bi vido gordum cok sevindim 184 bolumden

  1. aslı dedi ki:

   Gül abla dizden ayrılmasın Zehra’nın Sevim’e evlatlık verildiğini bilen kişi o, sırların açığa çıkmasında etkili olacak. Çok şey bildiği için Zehra ile konuşacaktır. Belki konağa bile gidebilir konuşmak için.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba.Bence de Aslıcım.Yine bir cümleye takıldım.İnsan sevdiyine ve ya onun sevdiklerine zarar verib sevdiyinin canını sıkarmı,ona kıyarmı?Kıymaz,kıyamaz.Hatta bu sevgi karşılıklı olmasa bile.hele başka birisini sevdiyini,onunla mutlu oldugunu söylerse o zaman akan sular durur.Senin de amalın onu mutlu etmek deyilmiydi?Ve kendin de onunla mutlu olmak istemiştin.Kaderde yokmuş demek ki.Bu zaman sana düşen ona mutluluklar dilemektir,hayatın pahasına olsa da.Çünkü o mutluysa sen de mutlusun demektir.Şarkıda deyildiyi gibi:eger sen hoşbaht olsan,bil ki hoşbahtam ben de.Salamat kal kızım.Diger sayfada omuzumda kalmak istemiştin.ben de kal sana kurban demişdim. Allah amanında olasın.P.amcanın selamları var.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim, okudum ve çok iyi geldi senin omzun bana 🙂
   Çok teşekkür ederim. İyi ki varsın. Arada omza ihtiyacım oldukça gelirim sessizce misafir olurum sana 🙂

   Polad amcamın da selamını aldım çok teşekkür ederim benden de ona kocaman kucak dolusu sevgiler, saygılar, hürmetler efendim 🙂

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 11. aytac azeri fan dedi ki:

  her kese meraba naslsiniz canim arkadaslarim ya sabrim kalmadi artik eskide tekrarlarin izlyor duk onda yaynda kaldrdlar simdi frakrami yaylandi star tivde kalbim nasl da hizli atyor du bi bilseniz gun boyu sadece star tviyi izlyorum sirif fragramini izlye bilmek icin en az gunde 3 kere yaylanyor frakrami her gun iki ker izlyorum ya o nasl bakis oyle kalbim durcak gibi olyor biran oce baslasa da izlesek bu arada analiz harik aslicim cok tesekurler cok guzel olmus canim benim elerine saliki

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım, fragmanı tv de bende izledim burada izlemek ile orada izlemek çok farklı. Yeni bölümler nasıl olacak acaba?

 12. Asena dedi ki:

  Gunaydin arkadashlar aşk aylesinin olmasa olmazlari .asli canim yine harika olmush hele şarki yikiliyo bu şarkiya bayiliyorum toygar işikin şarkisi buda cok guzel olmush elerine gozlerine saglik

  1. aslı dedi ki:

   Çok Teşekkür ederim Asenacım canım benim
   Benim beğendiğimi sizlerinde beğenmesi güzel. Özenle seçmeye çalışıyorum şarkıları.

 13. Selma dedi ki:

  Akşam saatlerinde yayınlasanız çok güzel olurdu biz çalışanlarıda düşünmek zorundasınız iyi bayramlar dilerim herkese

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler size de iyi bayramlar.
   Ben Star tv de fragmanı gördüm çok güzeldi tv de izlemesi. saat 16 da başka bir program var ama bizim dizinin saati hala belli değil.

 14. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Aslim eline yuregine saglik. Analizin sevimin bedduasi kismi beni oldurdu resmen gulmekten. Hortlayip 7mezar gezmek ne ya. Kadin nerden buldu bu laflari. Ama hakli yener olmeden hortlaka dondu. Kendisi dizide olmasa bile hayaleti sona kadar dizide dolasdi. Benim anlamadigim su sakallini biyikli hastaneden kacirdiginda oda da kamera var. Neden alev o kameraya yakalanmadi. Bir de elini kolunu sallaya sallaya dolasdi ortalikta. Kimse alevi fark etmedi. Su alev ne kadar sansli her isden siyiriyor..

  1. aslı dedi ki:

   Yener ile Sevim güldürme konusunda iyi bir ikililerdi, yaptıkları kötülükler olmasaydı iyi olurdu.
   Sevim, Yener’e hortlayıp 7 mezar gez derken, yattığın yerde yatama, dirlik vermesinler sana, 7 mezara gir çık, 7 sinde de rahat edeme demiştir herhalde? adama mezarında bile dirlik vermiyorlar anam 😀
   Senin dediğin gibi son ana kadar dizide kendi yok, adı vardı hortlak Yener 😀

   Ah canım benim senin gibi bende bu dizi de bir çok şeyi anlayamıyorum unuttular herhalde Alev’in kameranın kadrajına girdiğini, yada onu da hayalet casper gibi hayalet Alev yaptılar? hangi akla mantığa sığıyor ki? adam kaçırırken kamera kayıtta ama Alev adama gelmiş çihazlarını çıkarmış tehdit ediyor görünmüyor. Hadi paravanı kamera açısı almadı diyelim de, bıyıklıyı alan kamera Alev’i neden almadı ki? Tayfun neden Alev’i görmedi. Göstermedi Ömer’e?
   Güya Alev’in yaptığı belli olmayacak da adamların da kayıtta olmaması gerekirdi o zaman. geldi geçti artık önümüze bakacağız.
   İnşallah bu tür hatalar 2. sezonda olmaz demekten başka elden gelen bir şey yok canım.

 15. Anonim dedi ki:

  gunaydin asli canim analiz harika olmis cok tesekurler sabah saba cok iy geldi bana elerin salik dizmizin

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim, yarım kalmış sanki yorum devamı varmışta yazılamamış gibi

 16. Zehrat dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar.Aslim bitanemcok tesekkur ederim analiz super hele spnjnda o sarki muhtesem canim dogru soyluyorsun yenerin ki ask degil sadece bir saplanti elde etme istegi yoksa o asik falan degil 58bolum cok sevdigim bolumlerden birtanesi tayfun dedi ya omere bunu yapanilk kadin sensin o zamanki bakislari hala gozumun onunde sevim abla beddua etdi ya yener iste o zamancok gulmusdum birde canimben telefonu yeni aldim bu telefonda hem emojiler gozukuyor hemde yerlestirdigin video amaeskisinde gozukmuyodu simdi izledimcok guzel
  Ben simdi. 143bolumu izliyorum omer hasta numarasi yapti nasil tatliydi ya demeki 141bolumde zehranin onunla iygilenmesi cok hosina gitmis yine istiyor
  Birde Leyla evet dogru soyluyorsunuz asli ozetve analizi cok guzel anlatiryor sani izliyormussun gibi geliyor ben zaten bu diziyi aslinin analizi sayesinde izledim
  Bu yorumu ablamin minik kiziyla birlikde okiyorum o agliyor ben sakinlestirib devamediyorum bir gorseniz cok tatli masAllah cok uzun bir yorumoldu qaliba ozur dilerm

 17. Anonim dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar.Aslim bitanemcok tesekkur ederim analiz super hele spnjnda o sarki muhtesem canim dogru soyluyorsun yenerin ki ask degil sadece bir saplanti elde etme istegi yoksa o asik falan degil 58bolum cok sevdigim bolumlerden birtanesi tayfun dedi ya omere bunu yapanilk kadin sensin o zamanki bakislari hala gozumun onunde sevim abla beddua etdi ya yener iste o zamancok gulmusdum birde canimben telefonu yeni aldim bu telefonda hem emojiler gozukuyor hemde yerlestirdigin video amaeskisinde gozukmuyodu simdi izledimcok guzel
  Ben simdi. 143bolumu izliyorum omer hasta numarasi yapti nasil tatliydi ya demeki 141bolumde zehranin onunla iygilenmesi cok hosina gitmis yine istiyor
  Birde Leyla evet dogru soyluyorsunuz asli ozetve analizi cok guzel anlatiryor sani izliyormussun gibi geliyor ben zaten bu diziyi aslinin analizi sayesinde izledim
  Bu yorumu ablamin minik kiziyla birlikde okiyorum o agliyor ben sakinlestirib devamediyorum bir gorseniz cok tatli masAllah cok uzun bir yorumoldu qaliba ozur dilerm

  1. Zehra dedi ki:

   of yine ismimi yazmadan gondermisim

  2. aslı dedi ki:

   Zehracım benim, ne güzel teyze yeğen bir arada desene, şimdi den Erkan’ın gelecekte ki hayranlarından biri olacak küçük kızımız.
   Hadi yine iyisin yetişeceksin yeni sezona, Ömer’in o hasta olma numarası çok güzeldi. Şimdi eski bölümlerde nede çok kızmıştı gerçek hasta olduğunda Zehra ilgi gösteriyor diye. gelecekte ise ilgilensin diye numara yapacak ah bu Ömer ah.

 18. Gozel dedi ki:

  Aslim bitanem ellerine saglyk analizin muhteşem sag olasyn janym 2 sezonyn analizinide senden bekliyorum janym zahmet olmasa teleyaylymda izleme inkanym olmasa sen bilgilendireveri rija edyorum

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim, 2. sezon başlasın bakalım inşallah izleyebilirim bende ve analizleri yazarım inşallah

 19. Anonim dedi ki:

  adini sen koy askin ve sevginin en masum halidir

  1. aslı dedi ki:

   Aynen öyle

 20. leyla dedi ki:

  aslicim ben senin analizlerine bayiliyorum detaylari cok guzel anlatiyorsun okurken dizi gozumde canlaniyor ellerine saglik. ben cok korkuyorum ya dizi starin dizilerine benzerse ozaman eski bolumlerde gozden duser

  1. aslı dedi ki:

   Leylacım teşekkür ederim canım, ne güzel yazdıklarım diziyi yeniden izliyormuş etkisi yaratabiliyorsa ne mutlu bana 🙂
   İnşallah dizimiz kendi çizgisinde devam eder. Başka diziler gibi olmaz ve onlardan farklı olur. Çünkü, bu dizi diğerlerinden farklı olduğu için sevildi. Diğer diziler gibi olursa kendileri kaybeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.