Adını Sen Koy 57. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 27 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Yat Kulübünün Sahibi Ömer İle Zehra’nın Evliliğini Bir Pasta İle Kutladı. Yener Zehra yı o Kulüpte Yemek Yerken Gördü ve İçeri Girmek İstedi Ama Giremedi.
Ayşe Ökkeş Amcaya Zehra İçin Telefon Aldırmış Onu Verdi.

Zehra Ömer ile İfade Vermeye Gitti.
Yener Salim Amca’nın Dükkanını Darmaduman Etti.

Yener Zehra yı parkta ararken Alev’i takip etmesinin sonucunda yat kulübünde yemek yerken buldu. Sen nasıl bir oyunun içindesin diyor.
İstersen bunun adını sen koy Yener de yanlış ad koyma emi. Zehra çocuk bakıyor evli olarak o kadar. Siz sadece onun çocuk baktığını biliyorsunuz. Zehra aynı zaman da evli hem de Ömer Kervancıoğlu ile işte bunu bilmiyorsun Yener. Ona göre Adını Sen Koy Yener 🙂

Alev de orada olduklarını bilerek gittiği halde, bir tesadüfmüş gibi davranarak masalarına gitti. Arkalarından ”Mutlu maymunlar” dediği insanların yanına gidip masalarına oturdu. Sen ne iki yüzlü çıktın Alev.

Menü almadı arkadaşı ile buluşup onunla yemek yiyecekmiş orada. Belki daha sonra isterseniz buluşuruz kız kıza dedi. hadi be seninle sokağa bile çıkılmaz yangın çıkarırsın sen nede olsa adın Alev.

Yenerde güvenlik görevlisinin git uyarısına karşılık bir kafa attı adama, adam iki seksen yerde. Sonra da arabasına bindiği gibi vıııınnnn kaçtı Yener. Ömer de yemek yerken yukarıdan aşağıya baktı çıkan hengameden haberi oldu da Yener’i görmedi.

Koray Yasemin’in evinin orada Alper’i gördü Alper arkadaşlarla yemekteyiz yalanını attı. Koray da köşeyi dönen Alper’in karşısına çıkınca yalanı ortaya çıktı.
Ne o Alper yemekten bir an da oraya nasıl ışınlandın? Zaman makinan mı var senin? Bir günlüğüne bana da versene zamanda yolculuk yapayım 🙂

Alper de Yasemin’e ders verdiğini bunu senin bilmeni istemedi diyerek bir sırrı açığa çıkardı Alper.

Ayşe yat kulübünde çocukken başından geçen bir anısını anlattı.

 

Ayşe küçükken babasına yat kulübünden bir ödül verilmiş, Ayşe de oyun oynarken bu ödülü kırmış, suçu da abisine atmış, Ömer de bir abi olarak onu korumuş, bir daha yalan söylersen seni yat korsanları kaçırır diye de korkutmuş kardeşini Ömer.

Ayşe de abisine inanmış o ne söylerse ben ona inanırım diyor. Ayşe abisine çok güveniyor.

Bu sebeple de kulübe gelememek için evde hep bir yerlere saklanırmış. Yaramaz küçük Ayşe 🙂  daha o zamandan belliymiş yaramaz bir kız çocuğu olacağı. Ömer’in de kardeşini koruyup kollayacağı.

KARDEŞ DEMEK

Kardeş demek, hayat demektir.
Kimi zaman aldığın nefeste kardeşim diyebilmek,
Kimi zaman üzüldüğünde karşında bulabilmek,
Hiçbir zaman sevgili kardeş gibi olamaz.

Kardeşin aşkı sevgiliden çoktur.
Sevgili terk eder,
Kardeş yanında baki kalır.

Sevgili emreder,
Kardeş teselli eder.
Kardeş sevgiliden çok sever.

Bilir misin bizde kardeşlik ne demektir?
Nefesin kesilirse al bu can senindir…
Yolun sonu uçurumsa, kardeşim geri dön
İlk adım benimdir…

Zeynep Güdek

Alev illa bir tane Zehra ya laf vuracak vurmazsa olmaz. Neymiş efendim alışık olmadığı yerlere gelmesi zor olmuyor muymuş? Senin için alışık olmadığın yerlere gitmesi belki zor olabilir ama Zehra için hiç de zor değil Alev.

Hemen Ayşe de sahip çıktı, korudu Zehra yı Alev’e karşı. Zehra’nın  muhteşem bir ışığı var, sadeliği, güzelliği, içtenliği ile her ortamı aydınlatıyor dedi.

Aldın mı cevabını Alev. Sende o ışık yok sen karanlıksın her yeri karartıyorsun. Adın gibisin.

 

Nihat da konuyu Amerika ya getirdi. Ayşe bilmiyordu yeni öğrendi. Alev de Ömer ile inatlaşıyor. Ömer gideceksin diyor, Alev daha karar vermedim. La havle şimdi bir tane adamı tutacaksın al bunu götür başında da bekçilik yap diyeceksin öylece gidecek Amerika ya başka türlü gitmez bu Alev cadısı Amerikaya.

Hilmi aradı da öyle kalkıp gitti Alev. Senin hakkından anca Hilmi gelir Alev.

Koray Alper’e kızmış hırsını öfkesini ahşap tahtadan çıkarıyor. Salim amca da gördü bu öfkeli Koray’ı.

Derdin her ne ise, sebebi bu tahta değil. İnsan böyledir işte, biri canını yakar, o gider başka birinin canını yakar dedi. Çok da doğru söyledi Salim amca. Sonra da kabak ile kavağın hikayesini anlattı.

Akın Alıcı’ ya ait Hayata yön veren öyküler” kitabında yer alan İşte o hikaye;

 

Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış.
Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacı ile aynı boya gelmiş.
Bir gün dayanamayıp sormuş kavağa:
-Sen kaç ayda bu hale geldin?
-On yılda demiş kavak.
-On yılda mı? diye gülmüş ve çiçeklerini sallamış kabak.
-Ben nerdeyse iki ayda seninle aynı boya geldim bak!
-“Doğru, demiş ağaç, doğru.”
Günler günleri kovalamış ve sonbaharın ilk rüzgarları başladığında kabak  önce üşümeye sonra yapraklarını düşürmeye, soğuklar bastırınca da aşağıya doğru inmeye başlamış. Sormuş endişeyle kavağa:
-Neler oluyor bana ağaç?
-Ölüyorsun, demiş kavak.
-Niçin?
-Benim on yılda geldiğim yere, sen iki ayda gelmeye çalıştığın için.

Bir şeye hoyrat davranırsan onun efendisi olursun ustası değil dedi. Bırak elin gönlün sabırla tanışsın dedi. Sabır herkesin harcı değildir bunu da unutmamak gerek.

Yener de kapıdan giremiyorsam bacadan girerim diye zorluyor içeri girmeyi çok istiyor ama olmuyor. Ciğerci kedisi gibi uzaktan Zehra ya bakıyor. Güvenlik görevlisi gördü Yener’i gitmesini söyledi, zorluk çıkarınca Yener, polisi arayacağım deyince adama saldırdı. Telefonu kırıldı adamın. Bu dizi kadar başka bir dizide bu kadar telefon israfı yapılmamıştır.

Tayfun geldi aldı Yener’i, derdin ne deyince,

Yener paramla yemek yiyecektim dedi. yalana bak ya, Zehra sevdiğim kız içerde canımdan can gidiyor demiyor da.

 

Zehra ile Ömer’in de evlendiklerini öğrenince kulüp sahibi evliliklerini kutlamak istemiş pasta getirmiş. Çok yakışıyorsunuz dedi. Ömer’inde hoşuna gitti bu içten sevindi. Pastayı da Ömer kesti.

Alev Hilmi ile buluştu ve Ömer’in onu Amerika ya göndermek istediğini daha henüz karar vermediğini, gitmem sizin içinde kötü olacak birlikte iyi işler yapacaktık deyince Alev. Hilmi de, aile şirketinde çalışmak zordur. Bir yerde durmasını bilmek gerekir bu da ailedir diyerek durmasını söyledi Alev’e Hilmi. Her ikisi de birbirinden kötü insan bunlar.

Ayşe, Zehra ya aradığında ulaşabilmek için Ökkeş amcaya telefon aldırmış onu verdi. Zehra’nın yeni bir telefonu oldu. Bu kaçıncı telefon Zehra? benim bile bu kadar çok telefonum olmadı.

Nihat Ayşe ile tutacakları evi telefonda tutmaktan vazgeçtik deyince, Ömer de duydu bu konuşmayı doğru karar diyerek çok mutlu oldu. Nede olsa kardeşinden ayrılmayacaktı Ömer, kardeşi hep yanında olacaktı. Ömer’inde istediği buydu zaten.

Nihat Ayşe ile Asya’nın büyük bir ailede büyümesinden mutlu olduğunu çünkü, kendisini ailesini erken yaşta kaybetmiş, halası büyütmüş onu tek başına biraz buruk Nihat. Kızı öyle olmayacağı içinde mutlu.

Zehra odasında ve uykusu yok, adamların yeniden gelmesinden endişeli. İşte o an Ömer girdi odaya Zehra ya neden uyumadığını sordu ve güvendesin diyerek rahatlatmaya çalıştı.

Karşısına geçerek oturdu ve kaçırıldığınız günle ilgili bana söylemediğiniz bir şey var mı? diye sorunca. Zehra da parktan önce mahalleye götürdüm dedi. Ömer de biliyorum deyince, Zehra şaşırdı nasıl biliyorsun?

 

Ömer de Asya yı nasıl götürürsün oraya. Bir daha oraya götürmeyeceksin deyince.

Zehra da Ömer’e; sen kafanda bir Zehra yaratmışsın, ben ne yaparsam yapayım bana baktıkça onu görüyorsun, ben senin sandığın gibi biri değilim dedi.

Ömer de, nasıl birisin deyince,

Zehra da anlatmasam da inanmayacaksın dedi ve odadan çıktı.

Haklı söylediklerinde Zehra. Ömer’in kafasında Yener’in ortağı, iş birlikçisi, sevgilisi, olarak yer etmiş bunu da bir türlü silemiyor Ömer. Biraz da Zehra’nın söyledikleri ile yaptıklarının birbirini tutmamasının da bunda etkisi var. 

Zehra’nın bunda da bir suçu yok, sadece Ömer’in bakış açısından görünen bu o kadar.

Ama Ömer haksız haksız olduğunu da zamanla anlayacak. Buna da dinlememesinin neden olduğunu anlayacak. Çünkü bu çiftimiz birbirini doğru zamanda, doğru bir şekilde dinlemiyor. Doğru zamanda, doğru bir şekilde dinlediklerinde birbirlerini, olaylar bir çorap söküğü gibi sökülecek her şey anlaşılacak, ortaya çıkacak.

Ömer Tayfun’u aradı bir gelişme var mı diye?

Tayfunda sakallının gece kriz geçirdiğini, Zehra’nın ifadesini almak istediğini, birde yat kulübünde Yener’i gördüğünü söyledi.

Ömer de Zehra ile emniyete geleceklerini söyleyip kapattı. Zehra girdiğinde odaya, Ömer; o ortağına söyle benden de, çevremden de uzak dursun. Onu hayatıma sokarsan, öyle bir hata yaparsan sonuçları ikiniz içinde felaket olur dedi.

Zehra anlamadı Leyladan bahsediyor zannetti. Yener aklına bile gelmedi. Gelmez de Zehra Yener’i önemsemiyor ki, hele ortağı olarak hiç görmüyor bunu Ömer de zamanla öğrenecek. O zamana kadarda Zehra’nın burnundan getirecek.

Ömer Zehra ile emniyete ifade vermeye gittiler.

Yolda iç sesleri konuşuyor. Allah’ım önceden konuşmadan gözleri konuşuyordu bunların. Şimdi de konuşmadan iç sesleri konuşuyor 1 level ( seviye ) atlamışlar ona da şükür.

Zehra diyor ki içinden; Yenerden mi şüpheleniyor? O olsa Asya yı neden kaçırsın ki? yine beni suçluyor, neye istersen ona inan, zaten bitecek yakında, bir daha yüzünü bile görmeyeceğim.

Ömer diyor ki içinden; o serseriyi ailemin yanına kadar getirdi demek. Niyeti ne? Anlaşmayı bozmak olsa çoktan yapardı.  Dayan Ömer kardeşin için dayanmaya mecbursun diyor.

Her ikisi de böyle söylüyor, ayrılacaklarını düşünüyorlar da. Her yaşadıkları olay sonucunda birbirlerine kopmaz bir bağ, sevgi bağı ile bağlandıklarının farkında değiller şaşkın aşıklar. İçlerinde ne fırtınalar kopacak da farkına çok sonraları varacaklar. Aşık çiftimiz.

 Funda da Koray ile buluştu kahvaltı planları yapıyordu aklı sıra Funda. Koray’ın niyeti kahvaltı değildi. Yasemin’in bir dershanenin bursluluk sınavına girmesi konusunda Funda’nın Yasemin’i ikna etmesi. Bunu yapacak Funda tek bir şartla baş başa yiyecekleri akşam yemeğinin karşılığında.

Yasemin de evinde odasında Koray’ın süper bir kahraman mı? yoksa pis bir hırsız mı? olduğuna karar veremiyor. Tabi ki de süper kahraman Koray.

Zehra emniyette Ömer ile birlikte Tayfun’un odasında ifade verdi. İfade verirken o anları yeniden yaşadı ve kötü oldu Zehra. Ömer de fark etti bunu ve ona bir şişe su uzattı. O anlar geçti. Şuan emniyette güvendesin demek istedi Ömer. Zehra da kendisine uzanan bu eli geri çevirmedi aldı su şişesini ve bir yudum su içti.

Ömer Zehra’nın anlattıklarını çok dikkatli bir şekilde dinledi Tayfunda öyle. Ve Asya korkmasın diye elinden geleni yaptığını söyledi Zehra ama kendisine uygulanan şiddetten hiç bahsetmedi. Adamdan bıyıklıdan yediği tokadı Ömer öğrenmedi. Ömer ne öğrendi ki zaten. Bir hiç. Ömer bilmesi gerekenleri hiçbir zaman öğrenmedi adaletmiydi bu?

Tayfunda Zehra biraz rahatlasın diye ara verdi lavaboya gidip elini yüzünü yıkamasını istedi. Bu arada da Ömer ile konuştu Tayfun. Zehra sizin için çok büyük bir şans olmuş, kendini tehlikeye atma pahasına Asya yı yalnız bırakmamış dedi.

Duydun mu Ömer, Zehra senin düşündüğün gibi biri değil o kalın kafana bir aldırabilsen bunu. 

Ömer; Biliyorum dedi. 

Hele şükür anladın sonunda. Ah birde şu Yener konusunu anlasan da onun da Zehra’nın sevgilisi, ortağı, olmadığını anlasan. Onu da anlayacağın zaman gelecek. O zamana kadar Zehra ya çektireceksin. Senin şu yanlış anlamalarından Zehra ne çekti be Ömer.

 

İfade işi bitince birlikte konağa döndü Ömer ve Zehra. Ömer arabada Zehra ya yüzünü toparla içerdekiler ağladığını anlamasın dedi. bir mendil uzattı Zehra ya Ömer. Zehra da Ömer’in yanında hafif bir makyaj yaptı kendine ağladığı belli olmuyordu.

Bir nevi maskeydi o makyaj. Hadi Ömer ağladığı belli olmasın diye yüzüne makyajı senin yanında yaptı sende gördün. Peki Zehra’nın ruhunda açılan o yara? Yüzüne yediği senin bilmediğin o tokat onu ruhundan nasıl kapatacaksın? Onunda bir makyajı var mı?

Zehra ile Ömer arabadan inip konağa girecekken Alev çıktı karşılarına bir arkadaşı ile buluşmaya gidiyormuş. Tayfun aradı Ömer’i sakallı yoğun bakımdan çıkmış. Teşhis için Zehra yı bekliyorlarmış.

Allah’ım bu neyin teşhisi Tayfun? Sende oradaydın, adamı sırtından vurdun işte sen şahitsin. Zehra ya neden o anları tekrardan yaşatıyorsun? İfadesini aldın.

Ömer bunu Zehra ya söyleyince, Zehra duraksadı arabaya gidemedi. Nasıl gitsin ki, daha yeni ifade verip gelmiş, o anları yeniden yaşamış. Şimdi de o adamlardan birini görmeye gidecek. Silah sesini yeniden hissedecek korkacak çekinecek, kim anlar ki Zehra yı? onun gibi o anları yaşayandan başka, o silah sesini duyandan başka kimse anlamaz.

Ömer ne oldu? diye soruyor. Hey yarabbim ya. Zehra ya korkmana gerek yok adam yakalandı diyor. Peki ya diğeri o ne olacak? O dışarıda.

Ömer Zehra’nın korktuğunun farkına vardı ve merak etme, yalnız değilsin, ben varım dedi büyük bir ciddiyetle. Zehra Asya yı korumuştu. Şimdi de sen Zehra yı koruyacaksın değil mi Ömer?

Ya ben bir şeyi anlamadım bu dizide çekilen sahnelerde zaman kavramı yok mu? Zehra ve Ömer ifadeden gündüz geldi. Teşhise gündüz gitti. bu sahneden sonra Yener’in sahnesi akşam, Salim amcaların evinde akşam yemeği, ee bizimkiler teşhise akşam mı gitti. giderken gündüzdü ama. 

Yener de Betondan mesaj aldı her şey hazır diye. Salim amcanın dükkanına girip dükkanı altına üstüne getirecekler. Getirdiler de Kötü Yener. Her şeyin sorumlusu sensin Zehra diye diye dağıttı dükkanı Yener.

Salim amcaların evinde de akşam yemeği yeniyor ve Koray yemeğe misafir olarak katıldı Salim amca çağırdı. Bundan ne Sevim’in nede Yasemin’in haberi vardı. O yüzden de etmediklerini bırakmadılar Koray’a.

Sevim başladı sorguya, anlat bakalım, kimsin? Nesin?  in misin? cin misin? 😀 annen baban neredeler? Ne yerler? Ne içerler? Buralarda oturuyorsun değil mi?

Bırak da çocuk iki lokma yemek yesin, bu ne şimdi münker nekir gibi sorguya çekiyorsun Koray’ı Sevim.

Alev de arkadaşıma diye çıkmıştı, hastaneye sakallıyı görmeye gelmiş. Yoğun bakımdan çıktığını öğrenince kendini ele vermesin diye adamın odasına gizlice girdi. Kapıda bekleyen polis de gitmişti o fırsattan istifade edip odaya girdi. Adamı tehdit etti, cihazları etkisiz hale getirmeye çalıştı.

Ömer ile Zehra da hastaneye gelmişlerdi. Tayfun onları bekliyordu.

 

Seveceksen Ömürlük Sev Bir Günlük Sevme

 

Bir kavga nasıl da hoyrat
Savaşırken savrulurken büyüttü hayat


Ben sensiz yapayalnızdım
Suyum oldu, aşım oldu ama aşksızdım

 

Bir vurgundu geçtiğim yollar
Düşe kalka yaşanırmış öğretir yıllar

 

Ben sensiz her şeye sustum
Koca dünya dönüyordu içinde yoktum

 

Sevdanı bulmak yıllar sürdü
Hoş geldin gönlüme kaderim güldü

 

Tut elimden beni çok sev kimseye verme
Seveceksen ömürlük sev, bir günlük sevme


İyi günde kötü günde
Sakla göğsünde

 

Sen bu kalbe iyi geldin
Benden hiç gitme

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 57. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 31 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Annem gelmişti yanıma onunla başladım izlemeye ama çok bölüm eçmişti 40 bölümdü sonasında izledim azında tekrar izledim şimdi analileri okuyorum vazgdçilmezim oldu

 2. Gozel dedi ki:

  Menjede ASK hastasy demir ile leyla yemekden gelip yine yemege gitmeni planliyor bide omer zehradan kusup yalnyz kalmak istediya zehrada peşinden bardy işde konaga ayşenin yanyna ilk bardylar uzerlerinde bişey yok amma oz odalaryna gelende uzerinde notly çantaly anlamadym omarym men syk syk izleyorum ondan fark etdim sandym eski ekibin hatalary sanky omarym yeni sezon hatasyz olar enşalla

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslim eline saglik guzel olmus.Dun bu sayfaya girmedim. O yuzden yorumum bu gune kaldi. Zehra tebrik ederim anneli babali buyusun insallah. Asli bende senin gibi dizideki zaman kavramini anlamiyorum. Birde ayni gun konakta kar yagiyor mahallede gun cikmis. Mahallede yagmur var konakta gun cikmis. Boyle karmasik durum.Kecenler de bir bolumde demir leyla bir gunde kac defa yemege getdiler. Ne bitmeyen gunmus. Sahneleri bir birine uygun baglayamiyorlar. Insallah ayni seyleri bu sezon yasamayiz

  1. Zehra dedi ki:

   Merhaba canim tesekkur ederim cok sag ol

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba canım, evet doğru söylüyorsun. sahneleri doğru zamanda birleştiremedikleri için sahnelerde kopukluklar oluyor. Bu da o sahneleri farklı zamanlarda çektikleri için öyle.

   İnşallah yeni kanalında yeni ekiple böyle hatalar görmeyiz.

 4. aytac azeri fan dedi ki:

  evet ola bilr dogru diyorsun zehracim bikeresndede bi on gunluk ara verlmisdi sorasnda tekra yaylandi insallah oyle olur ya beni cok sevndirdin canim arkadasim seni cok sevyorum

 5. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.”Aglamagı bilinmesin diye Zehra yüzüne makyaj yaptı.Peki Onun ruhunda açılan o yara?Yüzüne yediyi senin bilmediyin o tokat onu ruhundan nasıl kapatacaksın,onun da bir makyajı varmı?” Yokdur,çok dogru.Melhemi de zor bulunur.Cümleler agır geldi,yüregim yandı.aglamak istedim.Göz yaşı yanmaya iyidir bazen.Canım kızım,yazdıklarını içinden kecirip yazdıgın için kalbe dokunuyor.Yüregine,eline saglık.Zeynep Gediyin şiiri çok müdhiş.Allah amanında olasın güzel kızım.

  1. Ayan dedi ki:

   Hanim ablacim çok pardon diyer sayfalarda yazmissin ama ben görmemisim çok üzgünüm. Benim kafam bu aralar karmakarisik. Pek çok vakit bulamiyorum yazmaga. Simdi bol vaktim vardi. Sayfalari geziyim dedim. Sizin yorumunuzu gördüm. Hemen cevap yaziyim dedim. Iyi geceler tatli rüyalar.

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, güzel duana amin diyorum Allah razı olsun ablacım.
   Kalpten gelen bir başka kalbe direk gidiyor ablacım.

 6. aytac azeri fan dedi ki:

  asli canim sen bir tanesi analiz cok guzel olmus yine he zamanki gibi dizini tekralar yaynda kalkmis cok uzldum ama analizi okyca bana cok iy geldi cok tesrkur ederim

  1. aslı dedi ki:

   Canım sağ olasın 🙂
   Bence bayramdan sonra yeniden Trt 1 de dizimizin tekrarları kaldığı yerden devam eder. Şimdi dizi bayram tatiline girmiştir.

 7. aytac azeri fan dedi ki:

  gozun aydin zehra canim arkadasim cok sevndim aylecek hepinizi tebrik ederim allah anali babali.buyutsu insallah bahti acik olsun amin

  1. Zehra dedi ki:

   selam canim cok tesekkur ederim teki hep sevin insAllah bende cok ama cok mutluyum

 8. asena dedi ki:

  asli elerine saglik analiz yine onnumara olmush mesut yar yine bizi untmamish galiba oda dizi hayranlarindan biri dizinin saatiyle ilgili bizim sesimisi duyurmush herzamanki gibi bizi unutmamish buna ordan cok teshekurediyorum

  1. aslı dedi ki:

   asenacım sağ olasın 🙂

   Mesut Yar yazısında şunları yazmış:

   “Şimdilik tekrarla yetineceğiz

   Haftanın en çok tekrar edilen temennisi “‘Adını Sen Koy’ yeni kanalında eski saatinde yayınlansın” oldu… Temenniyi Star TV yönetimine ilettim. Açıkçası bu konuda yaklaşımları çok sıcak ama o saatte sözleşmesi devam eden bir program var…

   Yine de iyi niyet olarak şu vaat dikkatimi çekti; “Kaçıranlar için tekrarları izlenebilir saatlerde yayınlayabiliriz”… Sonuçta çok kısa vadede üzülmeye gerek yok. Bu dizi bir şekilde herkesin izleyebileceği herhangi bir saati yakalayacak, net! ”

   Teşekkürler Mesut Yar 🙂

 9. sulu goz dedi ki:

  adini sen koyu niye trt den kaldiriblar

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba sulu goz
   Bence dizimiz Trt 1 de Kurban Bayramı’nın 10 günlük bayram tatiline girdi diye düşünüyorum. Şuan Resmi olarak Kurban Bayramı için 10 günlük tatil dün başladı.
   Ve Kurban Bayramı bittikten sonra 100. bölümden kaldığı yerden devam edecek. 180. bölümde bitirir Trt 1. ben öyle düşünüyorum bakalım.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Zehracım.Aylelikce hepinizin gözünüz aydın olsun.Elinizde avcunuzda kalsın.Böyük kız olsun.İlk torun galiba.Allah bahtını güzel eylesin.Amin.

  1. Zehra dedi ki:

   Iyi aksamlar ablacim cok sagolun cok cok tesekkur ederim evet ablaa ilk torun

 11. Gozel dedi ki:

  Aslyjym teşekkuller bu şirin kalbyma otyrdy
  57 bolum sewdigim bolumlerin biri Omerin Zehraya ilgi gosterişi hoşuma gityodi

 12. Gozel dedi ki:

  Analizin için sag ol janym çok iy geldi çok guzel janym
  Bu Yener insanlary sinirlendiyo hem gulduryo
  Menin girdigim yerlere warya sen ruyanda bile girmersin diyo çok komik
  Zehrajym seni tebrik ederim janym minik yegenjigine uzak yaş ,mutly bir hayat dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Aynen öyle canım, Yener iyinin kötüsüydü, kötü karakterdi evet ama güldürüyordu da. Ne Mehtap, ne Alev, ne Hilmi hiç biri onun kadar güldüremedi seyirciyi

  2. Zehra dedi ki:

   iyi aksamlar cok sagolun tesekkur ederim iyki varisiniz

 13. Gunay dedi ki:

  Gozun aydin Zehra, imanli, ixlasli, annesi ve babasi icin hayirli evladlardan olsun. Asli cok tesekkur edirem fraqmani anltdigin icin. Fati sana da gecmis olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Günaycım
   Fragmanı izlediğinde benim anlattığımdan daha güzel olduğunu göreceksin canım

  2. Zehra dedi ki:

   Cok sagol canim cok tesekkur ederim

 14. Zehra dedi ki:

  İyi aksamlar hepinize canim aslicin tesekkur ederim analiz her zamanki gibi cok guzel.ya biliyomusunuz ben teyze oldum cok mutluyum okadarki anlatam abalmin bir kisi dunyaya geldi bende sizinle paylasmak istedin cok muyluyum cok analizide okudum Allahima cok sukurler olsun mutlu olmam icin bir cok sebepler sundu iyi geceler tatli ruyalar arkadaslar

  1. aslı dedi ki:

   Zehracım, gözün aydın olsun teyze olmuşsun yeğenine sağlıklı sıhhatli, analı babalı hayırlı bir ömür diliyorum canım. Sana da teyze olmak yakışır 🙂

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   1. Zehra dedi ki:

    merhaba canim cok cok tesekkur ederim birtanem insAllah

  2. Ayan dedi ki:

   Selam Zehracim.
   Bilmem biliynrmusun.
   Benimde gerçek ismim Zehra. Kendi adasima bir sey yazmak çok garip geliyor bana.
   Canim yazdigin yorumu gördüm. Dogru Asliya yazmissin ama ben o kadar sevindim ki hemen bende yazayim dedim:
   Ay çok tebrik ederimmm.
   Çok sevindim.
   Bu gün aldigim en güzel haber. ALLAH anali, babali büyütsün. ALLAH bahtini açik etsin INSAALLAH.

   1. Zehra dedi ki:

    Merhaba Zehra (Ayan)ay gercekden cok qarip suan cok guldum canim tesekkur ederim cok sagol hepinize yazdim ben onu okadar mutluyum ki yarin gidib getirecegiz insAllah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.