Adını Sen Koy 55. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 25 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Zehra Asya ile Birlikte Alev’in Para ile Tuttuğu Adamların Elinde Esir. Asya Olanları Oyun Olarak Biliyor. Zehra Asya’yı Dışarı Çıkarmayı Başardı Ömer Asya yı Kurtardı. Zehra’nın da Asya ile Birlikte Kaçırıldığını Anladı.

Asya’nın kaçırılmasında Zehra yı sorumlu tutan Ömer, mobese kayıtlarında Zehra yı da gördü. Tayfun ile birlikte durum değerlendirmesi yaptılar. Tayfun Zehra yı tanımıyorlar tanısalardı onun içinde fidye isterlerdi dedi. Eee nede olsa Ömer Kervancıoğlu’nun eşi Zehra ama bunu belirli birkaç kişi dışında kimse bilmiyor. Bilseler onun içinde fidye isterlerdi. Nede olsa Zengin bir kocanın eşi Zehra.

Ömer o zaman onu neden alsınlar ki? dedi. Tayfunda nedenini bilmediğini bulacaklarını söyledi.
Asya’nın yalnız olmasını istemeyen, kaçırılmaması için direnen Zehra, zorla kendini dolmuşa attı da ondan Zehra yı da kaçırdı adamlar Ömer.

Ve sen hala nasıl izin verdim onunla gitmesine diye Zehra ya kızıyorsun Ömer. hiç yakışmıyor bu haller sana. Zehra ile tanıştığın günden bugüne kadar Asya ile ilgilenen Zehra hiç ona zarar verecek, üzecek bir şey yaptı mı? Hayır yapmadı. 

Aksine onu mahsur kaldığı bodrumdan bile sağ salim kurtardı. Neden hep Zehra dan kötülük gelecekmiş gibi düşünüyorsun. Zehra iyi biri ondan sana ve ailene zarar gelmez.
Ömer sen en yakınında evinde, iş yerinde sana en yakın olan Alev den şüphelen de onun icabına bak. Varsa yoksa Zehra dan gelecek diye bekleme ondan sana ve ailene kötülük gelmez bunu anla artık Ömer.  

Ayşe ile Nihat da Ömer’in ayarladığı otelde akşam yemeği yiyorlar baş başa. Ömer kardeşi üzülmesin onun haberi olmadan Asya yı bulup eve getirmeyi planladı bu sayede Ayşe üzülmeyecekti. Nihat’ın da olanlardan haberi yok.

Ayşe Asya uyumadan önce sesini duymak istediği için evi aradı açan olmadı. Ayşe de abisini aradı eve gelip gelmediklerini sordu.

Ömer de gözleri dolu dolu daha yeni geldik. Asya çok yorulmuş uyudu dedi. Ayşe de Zehra ya teşekkür etmek istediğini söyledi ve onu istedi telefona. Ömer de Zehra masal okurken Asya ya o da uyuya kaldı uyandırmamı ister misin? deyince

Ayşe sabah konuşurum dedi çok mutlu Ayşe. Ama Ömer çok üzgün. Yeğeni hiç tanımadığı bilmediği insanların elinde ve sabah mutlaka yanında olmalı yoksa Ayşe ye ne söyleyecek Ömer? ne zor bir durum.

Ömer Tayfun’a Asya yarın sabah evde olmalı dedi. demesine de nasıl olacak Ömer? işin zor Alev onlara yardım ediyor. Etmese hemen alır gelirsin yeğenini de işte işin ucunda Alev var.

Adamların yerini tespit etmiş polisler, operasyona giderken, Ömer Demir’e haber verince Alev duydu ve adamları arayıp haber verdi, çıkın o evden polis yerinizi tespit etmiş geliyorlar, güvenli bir yere geçin diye.

Ömer boş eve gidiyor Alev yüzünden.

Alev, Ömer öğrenirse hem işimi, hem de Ömer’i kaybederim diye kendi kendine konuşuyor.

Ah bir öğrenseydi Ömer senin Asya yı kaçırttığını da sana gereken cezayı verseydi. Ama ne yazık ki, bu kaçırılma olayını da senin yaptığını öğrenmedi Ömer.  Ömer neyi öğrendi ki zaten? hiçbir şeyi öğrenemedi Ömer.

Alev Zehra’nın poğaçalarını çöpe atar. Ömer öğrenmez. 

Alev Asya yı kaçırtır. Ömer öğrenmez. 

Alev şirketten dosyaları Hilmi ye verir. Ömer öğrenmez. 

Alev ihaleleri bilerek kasıtlı şekilde Hilmi ye bırakır. Ömer öğrenmez.

Alev Hilmi ile ortak iş yapar şirket içi haberleri Hilmi ye uçurur. Ömer öğrenmez. 

Konakta böcek alarmı verdiren Alev. Ömer öğrenmez. 

Bomba olayında Hilmi ye yardım eder Alev. Ömer öğrenmez. 

Ömer’in bineceği uçağı haber verir, uçağın düşürülmesinde payı olur.  Ömer öğrenmez.

Daha bir sürü say say bitmez. Bu ne offff. Ömer o uyuduğun kış uykusundan uyanda gör ve öğren şu Alev’in yaptıklarını.   Bunca yaşanan olumsuz kötülüklere yine de sağlam kalabildiler Ömer ile Zehra ama çok çektiler çok.

Zehra Asya uyurken oradan kaçmanın yollarını aradı ama her yer kilitli ve kapalıydı.

Sakallı geldi ve çocuğa doğru giderken Zehra, çocuğa dokunma ne istersen yaparım dedi. Şimdi değil güzelim onun da sırası gelecek diyerek çok kötü baktı Zehra ya, ben senin o gözlerini oyarım pislik. Hiçbir şeyin sırası gelmeyecek. Ömer neredesin bak eşine ne diyor pislik herif.

Tayfunda ekip arkadaşları ile adrese baskına geldiler ama onlar çoktan gittiler kimse yok evde. İçeri girmek için hazırlıklar yapıldı. Asya’nın dayı kurtar bizi sesini duyar duymaz Ömer polislerden önce içeri girmek için kapıyı kırdı girdi. Evin her yerine baktı Asya yoktu sesi yankılanıyordu. Dayı kurtar bizi. Sesini kayıt etmişler montu ve çantası ile birlikte bırakmış gitmişler.

Sakallı yolda giderken, bıyıklıya hani tereyağından kıl çeker gibi kolay olacaktı? Polis işin içinde olmayacaktı? Ben hapse falan giremem dedikçe, bıyıklı iyice sinirlendi. Şeytan diyor ikisini de temizle bas git.

Siz her türlü pisliği yapacaksınız sonrada ceza almadan yolunuza bakacaksınız yok öyle yağma cezanız neyse çekeceksiniz ikinizde. Desek de istesek de olmadı bu adamlar ve Alev bu işten ceza almadılar. Adalet mi bu?

Asya ile Zehra ya başka bir yere götürürlerken, yolda yine Asya’nın tuvaleti geldi. Yemiyor içmiyor bu nasıl tuvalete gidiyor durmadan durmadan sakallı baya bir kızdı Asya ya da

Zehra çocuk bu deyince bıyıklı dolmuşu uygun bir yere çek dedi şoföre öylelikle bir yere geldiler.

Ömer ‘i de aradılar polisi işin işine karıştırdığı için kızdılar Ömer’e bir daha polisi görürlerse Asya yı göremeyeceğini söylediler. Yalnız geleceğine emin olana kadar, aklın başına gelene kadar bekleyeceksin dediler.

Ömer de Tayfun’a hepsi benim suçum, her şeyin sorumlusu benim dedi. üzgün kızgın bir halde.

Tayfunda Ömer sakinleşsin diye Asya ya bir şey yapmadılar bulacağız onları dedi.

Zehra ile Asya girdikleri yerde, sanırım yerin sahibi o kişi, Zehra ya bakınca, sakallı Zehra ya sahip çıkıp karıma niye bakıyorsun dedi. 

Hadi lan oradan sende, Zehra’nın filinta gibi eşi var, sen kim oluyorsun da Zehra ya o benim eşim diyorsun? sana dönüp de bakmaz bile sen Zehra nın tipi değilsin, baştan kaybettin yürü de ense traşını görelim sakallı.

Alev de Demir ile konakta çalışma odasında konuşuyor. Sanki olup bitenden haberi yokmuş gibi Zehra yı kaçırsalarmış, niye Asya yı ona emanet ettik ki diyor. Yakında sende kaçırılacaksın bekle Alev bekle.

Sabah olmuş hala Asya kurtarılamamıştı tabi Zehra da. Ama Ömer’in tek düşündüğü Asya Zehra umrunda bile değil. Hem Tayfun, hem de Demir Zehra yı da Asya yı da kurtaracağız diyorlar.

Ömer’in bu umursamama nedeni bu kaçırılma işinden Zehra yı sorumlu tutması ama işin sonuna doğru anlayacak Zehra’nın da kaçırıldığını, onun bu işte bir suçunun olmadığını.

Salim amca da dükkanını açarken dua ederek açtı. Baba yüreği sanki Zehra’nın zor durumda olduğunu hissetmiş gibi kızımın omzundaki yük hafiflesin diye, olayları bilmeden kızına dua etti Salim amca.

İşleri açıldı müşteriler siparişler veriyor. Bir mücevher kutusu yapacaklar. Koray malzeme de ki hatayı müşteri anlamaz bundan yapalım ne olacak ki deyince,

Salim amca sen biliyorsun ya yetmez mi? helal lokmamıza haram katmak olmaz. Hele insanların güvenini kaybetmek hiç olmaz diyerek doğruyu söyledi. Nede olsa kalbin ilacı helal lokmadır.

Güven vermek önemlidir. Güven duymak da önemlidir. Ama en önemlisi, duyulan güveni boşa çıkarmamaktır. Alexandre Dumas

Sabah kahvaltı sofrasını göremeyen Müzeyyen hanım, Hediye abladan neden kahvaltı sofrasının hazır olmadığını sordu. Böylelikle de Ömer ve Zehra’nın Asya ile birlikte erkenden çıktığını Alev’in söylediğini öğrendi. Onun yanına gitti.

Alev de Ayşe yi ara o biliyordur nereye gittiklerini deyince, Müzeyyen hanım Ayşe yi aradı. Ayşe de bilmediğini söyleyip abisini aradı.

Ömer de Tayfunla beraber emniyetteydi. Ayşe ye biz Asya ya piknik sözü vermiştik piknik alanındayız diye bir yalan uydurdu. Ayşe, Kızı ile konuşmak isteyince de onlar piknik alanına geçti ben arabayı park ediyorum diyerek durumu kurtardı Ömer.

İsterlerse bir gün daha kalabileceklerini söyledi Ömer. Ayşe de Nihat ile güzel bir gün geçiriyor sinema filmi izlerken Ayşe daldı gitti. içinde bir sıkıntı var nedenini bilmediği geçer dedi ve filmi kaldığı yerden izlediler.

Adamlarda yeni bir yer ayarladılar oraya geçtiler. Bir önceki yerden daha kötü burası,

Asya ya burası oyunun başka bir alanı, o alana geçtik. Burayı da oyun için hazırlamışlar diyerek, giderek kötüleşen zor kaçırılma olayını oyun gibi göstererek Asya ya, durumu kurtarmaya, ruhunda derin yaralar açılmadan bu durumu atlatmayı düşünüyor ve de uyguluyor Zehra ve bunda da çok başarılı, gerçek olan kaçırılma bir oyun olarak anca bu kadar anlatılabilirdi.

Asya burayı hiç beğenmedi beğenilecek bir yanı da yok zaten. Zehra uslu durursak, eve gidince kazandığımız hediyeyi herkese göstereceğiz diyerek durumu iyi idare etti.

Alev adamlardan bıyıklıyı arayınca, bıyıklı buyrun hanım efendi dedi Zehra da bunları yönlendirenin bir bayan olduğunu anladı ama kimdi bu bayan? Tabi ki Alev cadısı. Başka kim olacak?

Sonra da beş taş oynattı Zehra Asya ya zaman böyle geçerken, bıyıklı Zehra yı yanına çağırarak para geliyor, para gelince sen alacaksın bize getireceksin dedi. Alev’in isteği bu. Zehra kabul etmedi. adam Zehra yı Asya ile tehdit etti.

Bu sayede Zehra Asya yı kaçıran adamların tarafında gibi görünecek Ömer Zehra dan nefret edecek ve boşanacak Ömer de Alev’e kalacaktı. Çünkü; Alev böyle olmasını Ömer’e sahip olmayı çok istiyordu ama olmayacak Alev muradına eremeyecek.

Akşam olmuş, Ömer adamların yerini Tayfun’un ona konum atması ile öğrenmiş, polislerden önce adamların bulunduğu yere gelmişti.

Sakallı bıyıklıya haber verdi geldi diye. Bıyıklıda Ömer’i arayıp bir yere ayrılma adamımız gelip parayı alacak dedi. Zehra yı dışarı çıkarırken bıyıklıya telefon geldi polisler geliyor diye. Sakallıyı yüz üstü bırakıp kendi canını kurtarmaya baktı bıyıklı.

Zehra da o fırsattan istifade ederek Asya’nın dışarı çıkıp kendini kurtarması için koş Asya koş diye bağırdı.

Asya koşarak dışarı çıktı.

Dayısını görünce dayı diye bağırdı. Ömer Asya yı kucakladığı gibi arabaya bindirip gidecekti ki, Asya; Zehra ablam içerde kaldı deyip içeriden de Zehra’nın bıraaaakkkk diye bağırmasını duydu Ömer.

Tayfun ve arkadaşları geldi hemen Asya’yı Tayfun’a vererek içeri girdi Ömer.

Zehra sakallıya; siz kimsiniz? bizi neden kaçırdınız? Asya ya asla zarar vermenize izin vermeyeceğim dediğini duydu Ömer.

işte o an Zehra’nın bir suçu olmadığına onun da Asya ile birlikte kaçırıldığına ikna oldu Ömer.

Zehra sakallının elinde esir kafasına silah dayanmış bir halde gördü Ömer koşarak içeri girmek istedi.

Sakallı  yaklaşma yoksa öldürürüm kızı, bas geri bas, çık kapıdan çık yoksa öldürürüm kızı diye tehdit etti Ömer’i. Silahı Ömer’e doğrulttuğu an silah patladı. Vurulan sakallı vuran Tayfundu.

Ömer bu sahne sonunda artık Asya’yı kaçıranlarla Zehra’nın bir ilişkisinin olmadığına inandı.

Alev’inde planı suya düşmüş oldu. Ömer Zehra dan boşanmıyor. Alev’e kalmıyor Ömer.

”Ben Ne Yangınlar Gördüm”

Sen bana bakma, ilk değil bu
Gidenin kazandığı, hileli bir oyun bu.


Sen bana bakma, belki de en doğrusu bu.
Ben sonbaharım, döktüğüm son yaprak bu.

 

Ben ne yangınlar gördüm, öylece bırak beni,
Sen ateşten korkarsın, kaç kurtar kendini.


Ben ne yaralar aldım, hiç biri öldürmedi.
Sen de git, unut beni.

 

Ebru YAŞAR

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 55. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 33 yorum

 1. aytac azeri fan dedi ki:

  cok tesrkur ederim zehra canim bugun daha iyim dun braz kotydu ama simdi iyim cok sukur evet 141 Bölüm du omerin ucagi dusmusdu o sahnede cok guzeldi anemle ben osahnedede cok duglanmsdik 100 ve 141 bolum efsaneydi grcekde her iki sahneyi izlerken cok duygulandim zate adini sen koy dizisi oyle bi diziki orda birleri aglayca bizde aglyoruz gulcede gulyoruz bide hani omerle zehra ilk defa ymeye gidceklr di ya alev ylani qoymadi o sahnede sinrimde oyle aglyor dumki o an alev karsimda olsaydi allah bilir napardim canim benim ya naslda heycanydlar ikiside yuzuz alev nolcak

 2. aytac azeri fan dedi ki:

  tesekur ederim aslinur canim evet bende 100 Bölüm ozel bisey olsun isdyor dum osarlma gercek den de cok icdendi omer zehraya sarlca benim kalbimde kelebekler ucuyor du saki resmen kalbim kup kup atyor du cok ama cok guzel di o sahne omerin duygulanmasi naslda korkmusdu zehrasin kayp eti diye canim abim kyamam sana

 3. Hanım abla dedi ki:

  Aslıcım merhabalar,amcandan da selamlar.Dün sübh tezden evden çıkmışık,bir az evvel dönmüşük.Bakdım ki yeni analiz çıkmış.Çok güzel yazmışsın.Analiz yazmak senin 2.mesleyin oldu artık.Ben bir az Zehra hakda konuçmak istedim.Çok sade bir kızdır,temiz kalplidir Zehra.Ömer ona hakaretler etse de,her şeyde onu suçlu bulsa da Zehra düşünmeden Asyaya da yardım edecek,lazım gelse digerlerine de.Çünkü o başka türlü yapamıyor,kötülüye kötülüklə cevab veremiyor.Çünkü o iyi biridir,fedakardır,merttir,cesurdur.Asyayı kurtarmak için nasıl da kendini dolmuşa atdı.O bunu ne Ömere göre yapdı,ne Ayşeye göre,ne de sözleşmeye göre.O sadece kalbinin sesini dinledi ve dogru olanı yaptı.Bir de kötüler iyilikden ne kötülük gördüler ki kötü oldular.İyi geceler.

 4. aytac azeri fan dedi ki:

  selam iy aksamlar ask aylesi naslsiniz asli canim 55 Bölüm analzini simdi okdum cok guzel olmus tesekurler canim elerin salk bu hasta halimle ban cok iy geldi bugun hic yorum yazamadim simdi yazayim dedim alev omere ryasnda bile sahip olamaz alevnki hep hayel bugunki bolum de zehra omerin anesnde aldigi sozlesmey gordu yarn yine kalvka edcekler zehra cikip gidcek yasemine bilkde kafede patlycaklat sahneye cok az kaldi o sahne cok guzeldu omerin zehray kayp etme korkysu sor bir anda zehray karsisind sapa sagla gorce sim sk sarlmasi o sahne cok ama cok guzel di

  1. Aslınur dedi ki:

   İyi akşamlar canım , geçmiş olsun tekrardan
   O zamanlar ben de 100. bölüme özel bir şey olsun istiyordum , o sarılma gerçekten çok içtendi
   Onu yani sevdiceğini öldü sanmıştı ama sonra karşınızda görünce dünyalar onun oldu nasıl sevindi , üzüntüyle ağlaması saniye itibariyle mutluluktan ağlamaya döndü , çok içtendi sarıldı Zehra’ya çünkü sevdiği insanı kaybetme düşüncesi onu kahretmişti ve bir daha hiç bırakmayacakmış gibi ona sarıldı
   Çok sevdiğim sahnelerden biridir , 100. bölümün son dakikalarını sayısını hatırlayamadığım kadar defalarca izlediğimi hatırlıyorum.

  2. Zehra dedi ki:

   Iyi aksamlar canim cok kecmis olsun sana nasilsin simdi daha iymisin insAllah cok iyisindir.evet ya bende cok sevdim 100 bolum o sahneyi nasil icten sarildi ama cok duygulandim o sahnede omer cok kortli zehrayi kayb etdi diye simdi omer korktu ama sonra yalnis hatirlamiyorsam 143 bolumdu sanki omerin ucagi dustu sanip nasilda korkmisdu zehra sonra omeri karsisinda gorunce nasilda sarildi eh ask iste sevgi bir birini kayb etme korkusu

  3. Zehra dedi ki:

   Ay simdi hatirladim 141 bolumdu afedersin hatirlayan kimi yazdim

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Guzel analiz icin eline saglik. Asli bu yeni hizmetci omere alev gibi kafayi takacak gibi geliyor bana. Bizim kiz zaten ayakta uyuyor haberi bile olmaz olan bitenden. Koca elden gider. Zehrada omeri birakir hizmetciye. Bak o zaman yandik ne yandik. Zaten yener mert alev gitti bizimkiler rakip lazim. Bu kez olaylari hizmetci uzerinden yuruturler.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, giden hizmetçinin yerine o kız geliyorsa Alev’in yerine de biri gelecek demektir. Ezgi diziden ayrıldı da Alev karakterine bir başkası hayat verebilir. Tıpkı Asya da olduğu gibi.

   Bence öyle olacak Alev’i bir başkası canlandıracak ama kim?

 6. aslı dedi ki:

  Trt 1 de şuan 98. bölüm başladı şimdi.

 7. Gozel dedi ki:

  Yeni gelen hizmetçide Nazana menzijek galyba ay uzuldum
  Aslyjym Alewin yapdyklaryny hepsini olmasada enazyndan sonkyny şirketden para aljak olanyny duyar Mert soylarki
  Fragman sitesinde bir kişinin ismini hatyrlamyyorum yazdyklary uzdu meni yalnyş annamasam oyunçulara iyi dil diyo sizin fikriniz

 8. Gozel dedi ki:

  Çanym Aslym çok guldurdun analiz bar bakdym yorum yok heman yazmaya başladym bu kez oyle oldy
  Ay ne çabuk 10 bolum çekmişler gerçekden hyzla dowam edyar çekim neden yine bir aydan başlyjak kaşka başlasaydy garaşmakdan sabyrymyn sonuna geldim
  Ayan sana kolay gelsin duyun mubarek olsun
  Bizim etrafda dizinin trt de bolmajagyny kimse bilmiyolar men beryorum bu gara habary uzulyolar Gozel sen cd sini alsan bizede izledeweri diyyolar tabyky sewdigim ol iki oyunçunu dunya yayarym
  Neyse yazjaklarym çok bejeremiyorum biturli hepiñize hayyrly çumalar sewgili ayilam

  1. Ayan dedi ki:

   Tesekkür ediyorum Gözel.
   Düyün bitdi. Su an dinleniyor ve siteleri geziyorum. Bu arada fragman çikmis kizlar. Ben de yeni gördüm. Simdi haberin dogrulugunu deniyorum.

   1. Zehra dedi ki:

    Tesekkur ederim bilgilendirdigin icin senin yorumunu okuyunca hemen girdim 2 saat evvel eklenmis izledim zehra ve omer dans ediyorlardi demek o yer omer ve zehra icin hazirlanmis ha birde birsey dustu kirildi off bu ne anlama geliyor ya cabuk gel 25 eylul izleyelim artik

 9. aslı dedi ki:

  Aslınurcum senin diğer sitede yazdığın yorumu ve o kızın resmini gördüm canım ama oraya ben yazmıyorum sadece burası var benim için 🙂

  O kızı ben Asla Vazgeçmem dizisinde oynayan Elmas’a Tuğçe Kumral’a benzettim eğer oysa o rolündeki gibiyse bizim çiftin çekeceği var. Eğer Elmas gibi bir karakter olursa yandı Zehra.

  1. Aslınur dedi ki:

   Elimden geldiğince size bilgiler paylaşmaya çalışıyorum işte IR abi kadar olamasak da
   Canım ben o siteye yeni katıldım , orada da senin gibi yazılar yazan , kaleminden harikalar çıkaran , bu dizi sayesinde tanıyıp da çok sevdiğim bir ablam orada olduğu için , o nereye ben oraya dedim
   Canım ben dediğin o diziyi hiç izlemedim ama dediğin isme Google’dan baktım o kız değil , o fotoğraftaki kız renkli gözlü, senin dediğinse kahverengi gözlü , yine de bilgi için sağ ol

 10. Asena dedi ki:

  Arkadashlar merhaba adinisenkoy ekibinden birisi paylashti 190 bolumu cekiyolardi omerle zehra sahil kenarindaydilar tam 10 bolum cekmishler 10 bolum cekmishler peki ama neden halar firagmani vermiyorlar bayramdan sonra neden anlamiyorumki sabrim kalmadi sabirzizlikla firagmanin ciktigunu bekliyorum bu arada asli yine harika olmush elerine gozlerine saglik

  1. aslı dedi ki:

   Asenacım teşekkürler canım.
   evet 190. bölümü çekiyorlarmış stok da bölüm olmalı nede olsa günlük dizi yetişmesi gerek yoksa yetişmez Allah kolaylık versin. Ekibe.

 11. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım çok güzel bir analiz , teşekkür ederim
  Alev onu yapar , Ömer öğrenmez
  Alev şunu yapar , Ömer öğrenmez
  Yok artık yani Ömer’i iyice saf , salak yaptılar 1 sezon
  Ha bu arada arkadaşlar , Beykoz Kundura deniz kenarında 190. bölümü çekmişler bugün , ve yeni hizmetçinin fotoğrafları paylaşılmış , mavi gözlü güzel bir kız , hizmetçiymiş

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Aslınur maşallah diziden gelişmeleri Ir abi ile sen baya takip ediyorsunuz. Benim hiç zamanım olmuyor araştırmaya

  2. Zehra dedi ki:

   Aa ne guzel bu ne hiz 10 gune 10 bolum cekmisler demekki cok guzel off simdi cok merak etdim nasil olucak bolumler 25 eylul gelsede izlesek

 12. Nurbanu dedi ki:

  Rabbim;
  Nefsimize ‘ Celaliyle’
  Kalbimize ‘ Cemaliyle’
  Hayatımıza ‘Hikmetiyle’
  Hatalarimiza ‘Rahmetiyle’
  Mahserde
  ‘ Muhammediyle ‘ yardım etsin
  İnşallah
  CUMANİZ MUBAREK OLSUN.

  Asli abla analiz için teşekkürler.
  Ah Ömer ah sen bir kere olsun bile Zehraya adam gibi güvenmedin. Oysa Zehra Asya’yı çok sevdiğini bile bile Asya’nın Zehra’nın kaçırdığını düşündün. Ya alev Allah seni bildiği gibi yapsın. Sırf ömeri sevdiği için yaptığını zannediyor halbuki bilmiyor ki sevgi ya da sevmek KADİNCA değil , ERKEKCE değil veya ÇOCUKÇA değil İNSANCADİR .

  Bu arada Ayan aramıza hoşgeldin canım. Seni aramıza görmekten mutluluk duyarız.

  Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Nurbanucum duana en içten dileklerimle amin diyorum canım hayırlı cumalar.
   Bu arada bir hafta kaldı kurban bayramına haftaya bayram. Zaman nede çabuk geçiyor Allah’ım.

 13. Zehra dedi ki:

  Aslicim tesekkur ederim canim ellerine saglik evet dogru soyluyorsun alev ne yapti hic birisini omer ogrenmedi zehirli cay icdi onu bile ogrenmedi ya neyse insAllah 2ci sezonda bir iki seyi ogrenir yani hepsini demiyorum hic olmasa bir kac tanesini ogrensin.birde bu bolumde zehraya yada omere bir sey olucak diye cok korkumusum ve omer bir pismanligini daha yasadi bence zehrayi oyle gorunce birde canim sarkiyida yazman cox guzel severim ben o sarkiyi

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım, ah ah Ömer resmen Alev’e karşı ayakta uyudu. Ömer’i uyuttular Alev’in karşısında inşallah senin dediğin gibi olur da Ömer Alev’in yaptıklarından Zehra ya ve Asya ya şirkette yaptıklarından bir kaçını öğrenir.

 14. Hayat dedi ki:

  Aslicim ellerine saglik. Analiz her zamanki gibi çok guzel. Alevin planlarının suya düşüşünü görmek insana zevk veriyor.
  Ayan hos geldin aramıza☺☺☺

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Hayatcım, Alev’in planlarının suya düştüğünü görmek çiftimizin giderek birbirlerine yakınlaştıklarını güzel.

   Güzel de bir de Alev’in bunca yaptıklarına karşılık ceza aldığını görseydik çok daha mutlu olurduk.

 15. Ayan dedi ki:

  Her kese tesekkür ederim. Hepinizin yorumlarini okudum. Ama bende kimseden cevap gelmeyince kendimi davetsiz misafir gibi düsündüm. Her kese tek tek tesekkürümü yazamiyorum. Beni araniza aldiginiz için çok sevindim. Simdi benim gitmem lazim. Evde bir düyün telasi, kosusturmasi var onun için fazla giremiycem bu gün siteye. Ama ya gün sonunda yada yarin girmeye vaktim olacak.
  Yarin görüsürüz INSAALLAH.
  Iyi günler.
  Bu arada asli analiz yine muhtesem olmus. Ellerine saglik.

  1. Zehra dedi ki:

   Tekrardan hos geldin hic oyle hiss etme canim biz burda bir aileyiz.dugunu olanlarda mutluluklar dilerim insAllah cok mutlu olurlar

  2. Aslınur dedi ki:

   Hiç de öyle hissetme, sen de artık dizibilgi.tv ailesinin bir parçasısın
   Rahat ol , kendini kasma.

  3. aslı dedi ki:

   Ayancım Merhaba ve düğün telaşın için sana kolay gelsin. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum çifte.
   Dizimizin giriş kapısına şimdiden hoş geldiniz aramıza biraz geç de olsa cevap yazarız biz bir aileyiz yazısı mı assak ne yapsak? 🙂

 16. Gozel dedi ki:

  Ay ilk yorum mendenmi mutlyyam sag ol janym Aslym
  Ben ne yaralar aldym hiç biri oldurmedi
  Nekadar duygulandym adam başy daşdan gaty diyipdirler Zehramda nije zorluga katlanyor iyi gunlere hak etdiler

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozelcim evet ilk yorum senin. Sanki yarış yapıyormuşuz gibi hissettim çok tatlısınız 🙂
   Birinci benim 🙂 yok ben değilim Gozel bu kez birinci Gozel. Ben sonuncuyum 🙂
   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   Ah ah ben ne yaralar aldım da hiç biri öldürmedi.
   Mutluğu en çok hak edenler Ömer ile Zehra ne çok canları yandı. Çok haklısın Gozelcim öptüm canım, hayırlı cumalar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir