Adını Sen Koy 54. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 23 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Alev’in Adamları Asya ile Birlikte Zehra yı da Kaçırdı. Ömer’i Arayıp Fidye İstediler.
Alev Zehra yı Ömer’in gözünden düşürmek için Asya Zehra ile birlikteyken Alev’in para ile tuttuğu adamlar Asya yı kaçıracaklar. Zehra da zor durumda kalacaktı. Alev’in planı buydu ancak planı istediği gibi işlemedi. Zehra yı da Asya ile birlikte kaçırdı adamlar.

Ömer’i de arayıp yeğenin elimizde kılına zarar gelmesini istemiyorsan istediğimiz parayı vereceksin. Polisi de bu işe karıştırmayacaksın diye tehdit etti bıyıklı.
Ömer o an salonda arkasında Ayşe ve Alev vardı. Onlara durumu belli etmeden odasına çıktı Ömer. Alev olan bitenden haberdardı ve içinden kıs kıs gülüyor, Ayşe ye de içinden yakında sende öğreneceksin kızının kaçırıldığını diyordu.

Sen böyle gül bakalım Alev kaçırılmak nasıl bir duyguymuş Hilmi seni adamlarına kaçırttığında anlayacaksın. Nede olsa bu dünya etme bulma dünyası. Ettiğini bulacaksın Alev merak etme senin de suyun ısınacak.   

Bak Alev, Tolstoy amca sana ne diyor:
Bil ki; Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın. Ve unutma; Ne yaşattıysan elbet bir gün onu yaşarsın. Tolstoy.

Ömer de odasına çıktı Zehra yı aradı ulaşamadı aç diye duvarlara vuruyor. Açamaz Ömer, Zehra da Asya ile birlikte kaçırıldı ve telefonuna bıyıklı el koydu. Şimdi de sakallı da telefon.

Ömer’in gözünde yine Zehra suçlu, Asya’nın onunla dışarı çıkmasına, nasıl izin verdim buna diye kızıyor Zehra ya Ömer.
Sen Zehra ya kızmaktan başka bir iş bilmez misin Ömer bey? Zehra da kaçırıldı, sana söylemediler, adı geçmiyor diye niye onu suçluyorsun ki? Zehra, Asya bu kaçırılma durumundan etkilenmesin diye olan biten her şeyin bir oyun olduğunu söyledi ona ve Asya da bunun bir oyun olduğunu düşünüyor.

 Zehra sayesinde bu durumdan kötü bir şekilde etkilenmeden kurtulacak Asya. Sen Zehra ya teşekkür etmelisin onu bırakmadığı için ama şuan hiçbir şey bilmiyorsun, öğreneceksin Ömer.

Ömer Demir’i aradı ve Asya’nın para için kaçırıldığını söyledi. Zehra’nın adını anmadan sabahtan beri arıyorum telefonunu açmıyor onunla parka gitmişti Asya dedi.

 

Demir de ya onu da kaçırdılarsa deyince, Ömer; sadece Asya yı söylediler, öyle bir şey olsaydı onu da söylerlerdi dedi.

Hayda, hadi buyur buradan yak. Ömer bey ne demek Zehra yı söylemediler diye onu kaçırmadılar diye düşünürsün çok kötüsün Ömer çok. Ne zaman şu Zehra ya güveneceksin? O hiç Asya ya zarar vermek ister mi? ben seni göreceğim Ömer, bu söylediklerine pişman olacaksın. Hep pişman oluyor yine de akıllanmıyorsun. Akıllan artık paşam.

Ömer Ayşe öğrenmeden Asya yı bulmak için evden çıkacakken Ayşe; Abi diyerek durdurdu Ömer’i.

Ömer’inde yüzündeki endişeli ifade yerini sakin, sevecen abi moduna bıraktı. Ayşe endişeli, anne olarak sanki Asya’nın kaçırıldığını hissetmiş gibi. Ömer de çok sakin bir şekilde, sen hayatımda gördüğüm en evhamlı insansın, iş için bu kadar endişelenme diyerek kardeşini sakinleştirmeye çalıştı. Sonra da biraz daha konuştuktan sonra konaktan ayrıldı Ömer.

Alev de onları izledi söyler diye bekledi. Beklediği olmadı Ömer söylemedi Ayşe’ye kızının kaçırıldığını.

Koray da Yasemin için yaptığı aynalı, işlemeli kutuyu penceresinin önüne koydu camı 2 tıkladı ağacın arkasına saklandı aldığını gördü mutlu oldu. Yaseminde daha sonra götürüp dükkana bıraktı beni bununla mı kandıracaksın diyerek. Koray’ın mutluluğu çok kısa sürdü.

 

Alev adamlardan bıyıklıyı aradı. Asya’nın saçının teline zarar gelmemesini, söylediklerini harfiyen yapmalarını, hata istemediğini söyledi. Fidyeyi Ömer den Zehra’nın almasını istiyor, bu sayede Ömer onu, Alev’in tabiri ile çöplüğüne geri gönderecekmiş. Evlilikte bitecekmiş. Sen anca hayal kurar ama gerçekleştiremezsin Alev. Onların evliliği hiç bitmeyecek.

Adamlarda, Asya ile Zehra yı bir eve getirdiler. Asya bu evi hiç beğenmedi. Zehra da onu oyalamak için bura sadece bir geçit buradan başka bir oyun alanına geçeceğiz deyince, Asya oradaki oyunun biran önce bitmesini istedi.

Zehra Asya ya çok güzel bir bahçeye gideceklerini, yeni oyuncaklar, yeni oyun arkadaşları olacak, diyerek Asya’nın ilgisini başka yöne çekti. Zehra sakallıdan çok korkuyor da belli etmiyor. Asya su istediğinde o sakallı su getirdi. Zehra korkarak aldı elinden suyu Asya ya verdi.

 

Nihat Ayşe ye çiçek almış. Ayşe görünce çiçekleri çok beğendi ve Nihat ile ev konusunu konuştu. Asya okula başlayana kadar büyük bir ailenin yanında büyümesini istediğini, o sebeple de ev işini bir süre ertelemek istediğini söyledi.

Nihat da Ömer’in baskı yapmayacaksın, o nasıl istiyorsa öyle olacak sözünü hatırladı. Olur dedi mecburen halası da aradı yine, Nihat’ın halası gelecek yakında konağa.

Sevim de aklı sıra Leyla dan Asya nın adını öğrenecekti bunun için Leyla nın evine gitti. Leyla ya Zehra geldi yanında da küçük kızı getirdi. Dedi işte burada adını sordu. Leyla da görmedim deyince Leyla dan bir şey öğrenemeyeceğini anlayınca ayrıldı oradan.

Sevim çok güzel numara yapıyor. Zehra yı düşünüyormuş sen onu benim külahıma anlat Sevim. Sen asla Zehra yı düşünmezsin düşünseydin istemediği biri ile zorla evlendirmek istemezdin. Saçını başını yolmaz, yol parasını alıp onu ulu orta yolda bırakmazdın. Sen Zehra yı düşünmüyorsun. Sen kendini düşünüyorsun Sevim hanım.

Yemezler sen adresin peşindesin. Adresi öğrenir öğrenmez Yener’e söyleyecek kalan senetleri alacaksın sen ne anasının gözü çıktın Sevim ama yemezler. Sen zekiysen senden de zekiler var Leyla gibi Sevim.

Sevim giderken Ömer geldi Leyla ya Zehra yı sormaya.

 

Leyla da Zehra’nın Asya ile birlikte annesine geldiğini şimdiye eve dönmüş olmaları gerekir dedi. Leyla Asya’nın kaçırıldığını öğrendi Ömer den ve Zehra Asya yı bırakmaz dedi. Ömer Asya’nın kaçırılmasından Zehra yı sorumlu tutuyor.

Leyla dan çıkarken Ömer’i Tayfun aradı geldim diye, Tayfunla buluşan Ömer, Tayfun’un Asya yı kimin kaçırdığına dair bir fikrin var mı? sorusuna evet diyerek Yener’in dükkanına gittiler.

Ömer Yener den şüpheleniyor. Nede olsa Zehra’nın sevgilisi ya Ömer’in gözünde, para istiyor diye düşünüyor da Ömer yanlış düşünüyor.

Tayfun Yener ile konuştu. Onun Zehra ile bir ilgisi olmadığını anladı Tayfun. Ömer de o değilse kim kaçırdı Asya yı? diye düşünüyor.

Kim olacak Ömer gözünün önündeki Alev kaçırdı Asya yı. Düşmanı uzaklarda arama düşman senin en yakınında Ömer.

Tayfun ile Ömer arabada giderken bıyıklı aradı Ömer’i, istediği parayı 2 saat içinde vereceği adrese getirmesini söyledi. Tayfun da Ayşe yi konaktan uzaklaştır, operasyondan haberi olmasın dedi Ömer’e.

Zehra Asya’nın canı çok sıkılınca ona masal anlattı. Asya da sakallı ile uyuya kaldı. Zehra da masada duran telefonu aldı tam yardım istemek için arama yaparken bıyıklı geldi. Zehra yı durdurdu ve sakallı arkadaşına kızdı.

Ömer konağa gitti. Ayşe abisine ev işinden vazgeçtiklerini söyledi. Ömer de çok mutlu oldu bu habere. Nihat ile konuşmak istediğini söylerken, Alev geldi Zehra nerede diye inadına sordu.

Biliyorsun senin adamlarının elinde gıcıklık olsun da ne olursa olsun Alev’in yaptığı. Ömer de ustaca konuyu bağladı.

Zehra ile Asya sinemaya gidecekti bende onları almaya gideceğim, dönüşte de yemek yeriz diye düşündüm dedi. Ayşe de abisi ile birlikte olacağı için Asya güvende diye biliyor.

Ömer Nihat ile çalışma odasına geçti. Demir de oradaydı. Ömer daha öncesinde yer ayırtmıştım ama gidemedik, Ayşe ile gidin, öncesinde yemekte yersiniz diyerek bir otelin kartını verdi.

Nihat da, Ayşe ye sorarım deyince, Ömer sorma götür dedi çok ciddi bir şekilde.

Ömer bazen bazı işleri çok güzel organize edip ayarlarken, her ne hikmet ise Alev’e gelince takılıp kalıyor.

Ömer Demir ile konuşurken kapı açıktı ve Alev geçerken Asya’nın kaçırıldığını, onun için fidye istenildiğini öğrendi. Her şey onun başının altından çıktı zaten ne öğrenmesi her şeyi biliyor numaracı Alev.

Bir de inadına inadına Ömer’in damarına basıyor. Asya yı kaçırdılarsa Zehra nerede? O Asya’nın yanında değil miydi? Diyerek.

 

 

Ömer de bunu hiç kimse duymayacak, bir yerden duyuyum senden bilirim deyince. Alev ben böyle bir kötülüğü Ayşe ye niye yapayım diyor.

Böyle bir zihniyet var mı? yap, et, eyle sonra da hiçbir şey yapmamış gibi sütten çıkmış ak kaşık gibi masum ayağına yat. Hadi canım hadi yemezler. Biz seyirci olarak yemiyoruz da Ömer maşallah safım, sana gelince her nedense safın en önde gideni oluyor.

Gözünü aç Ömer.

Asya’nın tuvaleti gelince Zehra onu tuvalete götürdü ve pencereden aşağıya bıraktı 1 kat vardı. Sakallı Asya yı hop hop altın top diye tutmuş herhalde 1 kat yukarı çıkardı. Zehra da kaçmak istedi bıyıklı Zehra yı hırpaladı tokat attı. Ömer’in bu olanlardan hiç haberi olmadı.

Tayfun ile Ömer Mobese kayıtlarına bakarlarken benzinlikteki kayıt da Asya yı görüyor Ömer arkasında da Zehra yı.

Ömer hala Zehra yı suçlamaya devam ediyor.

Ömer ile Zehra İçin Biz İkimiz

Aylar geçti, yıllar geçti, ayrılık rüzgarı bizimi seçti 
Kumlar bitti, denizler küstü, ayrıldık böyle bir akşam üstü
Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu
Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım

Biz ikimiz ne ölümlerden döndük
İkimiz ne karanlıklar gördük
İkimiz şimdi bak ne haldeyiz

 

Bitmez sandım, gitmez sandım, gidersen bu sevda bitermi sandın
Öksüz kaldım sensiz kaldım, kendimi bilmedim derdine yandım
Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu
Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım

Biz ikimiz ne ölümlerden döndük
İkimiz ne karanlıklar gördük
İkimiz şimdi bak ne haldeyiz

Hakan YEŞİLYURT

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 54. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 35 yorum

 1. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba,ailemize hoş geldin Ayan.

 2. aytac azeri fan dedi ki:

  iy aksamlar ask aylesi aramza katlan yeni arkadaslarmiz varmis yanis anlamadysam hos geldiniz asena ve ayan sizi aramzda gormekde butuluk duyariz bende yeni saylirim burdaki butun arkadaslarimiz cok iy hepsini cok cok sevyorum biz burda bi ayle olduk cok iy arkadas olduk ben bu steye girdigimci vede sizleri tandgmcin cok mutluyum ben bir yldir bu stey gryordum ama hic yorum yazmyor dum sonda yazdim ve ilk gunden beri burdaki arkadaslarim beni kendi aralarina aldi ilk baslar da cok heyecanydim ama burdaki bazi arkadaslarim bana rahat olnami benide kendi aralarina adglarini soyleyce bana dunyalari verdi ben cok sansliyim siteye ilk yazdigimda birileri bana cavap yazcak diye hic inanmyor dum ama yazdilar ikide yazmislar canarim benim tekra hos geldiniz asena ve ayan iki yazmisiniz asli canim evet bende merakda olyorun artik baslasin artik ya fraqram nezaman ckcak acaba bide ben biseyi merak etim simdi zehrayla omerin ucrumda nasl kurtulduklarin koatercek lerimi acaba iy geceler tatl ruyalar

 3. Asena dedi ki:

  Hoshbulduk benide aranizal adigin icin teshekurler aslicim

  1. aslı dedi ki:

   Başımızın üzerinde yerin var canım benim ne demek hoş geldin yeniden 🙂

  2. Aslınur dedi ki:

   O ne demek , aramıza aldık bile çoktan
   Asena ve Ayan tekrardan hoş geldiniz 🙂

 4. aytac azeri fan dedi ki:

  meraba arkadaslar naslsiniz asli canim analiz cok ama cok guzel olumus canim elerine salik cok tesekur ederiz sen bitanesi ya analize bayldim her zamanki gibi eleri krlsi ya zehraya tokat atnca cok uzldum pislik omer de her kesin dedigine inanyor zehraya gelce sana inanmyorum dyor omer zehray cok uzdu cok krdi ama zehra her seye ragmen ayseyi brakip da gitmedi ama omer de hatasini varkina varcak bigun zehrani masum oldugunu gorcek bazen omer cok qzyorum ama omer boyle yuzine bakca zalim zoruba gibi gozkuyoe ama omer hep yanis anladgyc zorbalik yapyor ilk bolmde yenerin arabasinda gordu dah sonra mehtap nihati aradgnda omer acnca telefonu zehraym dedi onu uzerine sirkete nihatla gorce yanis anladi daha,saymadigim busuru yanis anasma var hagi birin sayaymki babam para lazim dedi omer paray verdi ama paray babasin deyil yenere gotrdu omer gecmisinde cok krlmis kadinar guvenemyor zehrayda yanis anyor zehra omer yalan soyluyor ki isler sarpa sarmasin diye ozaman da omer yanlis anyoe mesela dun ki bolumde babamin yanina gdyorum dyor ama omer onu yeneri yanina giderken goryor zehra hep iy nyetinde kendi basini belaya sokyor neyse yanis anlamak gecmisde kaldi artik yeni sezon insallah yanis anaslma olmaz sate omer artik zehrayi tanyor vede cok sevyor yeni sezon da bizi bicok supriz beklyor bence hem iyhem de kotu bir an oce baslasin artik ya

  1. aslı dedi ki:

   Aytaccım yeni sezonda neler olacak bende çok merak ediyorum.

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Bu analiz tarihe kececek. Ilk defa Asli pasasini ovmemis.. Ir abi bu 2 bolum icin omeri bogardim da ama Asli Aylin Lale yine karsima gecib omeri korumaya alirlar.Yine zehra borclu cikar omerin karsisinda. Ayan aramiza hos geldin. Gozel hanim haklisiniz ASK diziler kralicesi. O yuzden cekemiyorlar. Aylin demisken nerde bizim deli kiz? Onun kalpleri olmadan site siyah beyaz gibi.

  1. Ayan dedi ki:

   Tesekkürlerrrrr. Canim benim. Hos bulduk.

  2. aslı dedi ki:

   A.S.K. hastası aşk olsun ben sadece Zehra ya değil Ömer’e de kızıyorum.
   Sende içinden geldiği gibi yaz her ne kadar karşında bulacağın kişiler olsa bile belki sana hak verdiğimiz noktalar olabilir demi ama 🙂
   Ir abi diyecek şimdi bu kızın kafasına bişey mi düştü diye 😀

   Aylin iyidir inşallah kaç zamandır yok. Ayancım sana yazdım ama çıkmadı canım zamanla çıkar inşallah.

   1. A.S.K hastasi dedi ki:

    Kiz sen omeri 1 kiziyorsan 2ovuyorsun. Gercekten sene bugun bir seyler olmus.

 6. Gozel dedi ki:

  Hepinize selam arkadaşlar siteye girdigimde analiz gorsem okadar sewinyorumki anlatamam bi çok insani sewindiren kişini Allam sewindirsin diyip duwa edyorym sag bol Aslym burasy menin dinlenme koşem kafamy dinlendiryo azda olsa hayatdan uzaklaşyan sykyntyny unutyosun neyse
  Dizilerin kraliçesi A,S,K

  1. aslı dedi ki:

   Gozelcim teşekkür ederim canım benim, aynı senin gibi benim için de burası bir dinlenme köşesi evet dizilerin en güzeli bizim dizimiz.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 7. Ayan dedi ki:

  Asli çoook güzel yazmissiniz. Bu arada ben kaç zamandir yazmak istiyorum yazamiyorum.
  Ben senin yazdigin bütün yazilari okuyorum. Yalniz senin deyil her kesin yazilarini okuyorum.
  Her kesi çok seviyorum.
  A.S.K HASTASI, ASLINUR, HANIM ABLA, ZEHRA, ZEHÖM, AYLIN, IR bey ve sair.
  Ben her kesi çok seviyorum. Ama sana büyük hayranlik duyuyorum. Yani senin fanin oldum. Senin hayal kurmalarin, her kesi düsümen senin güzel kalbinin olmasini gösteriyor.
  Sen çok iyi insansin. ALLAH senin karsina hep iyi insanlar çikarsin. Amin!!!

  1. Ayan dedi ki:

   Adini yazamadigim her kesten tek tek özür dilerim. Umarim beni aff edersiniz. ADINI SEN KOY sitesinde ben her kesi çok seviyorum.(tabi su sinir bozucu anonimi çikmakla)

  2. Zehra dedi ki:

   Merhaba hos geldin canim

  3. aslı dedi ki:

   Ayan Teşekkür ederim aramıza hoş geldin. Ne güzel yeni yeni arkadaşlar geliyor dizimiz seven seyreden 🙂
   Ayan çok teşekkür ederim bir fanım daha olduğunu öğrenmek güzel
   ❤️❤️❤️

   O güzel duan için canı gönülden AMİİİİNNN diyorum çünkü iyi insanlarla karşılaşmaya gerçekten çok ihtiyacım var.
   Yeterince kötü niyetli insanlarla muhatap oldum, tıpkı Ömer ve Zehra gibi. Biri bitti, diğeri başladı, bundan daha kötüsü yoktur herhalde dedim ondan daha kötüsü ile karşı karşıya kaldım. Ben çok insan gördüm, tanıdım, anlayacağın ve yaşadığım sürede göreceğim ve Allah’ım dan beni bu kötü niyetli insanlarla artık karşı karşıya getirme diye dua ediyorum. İnşallah kimse kötü kalpli, kötü insanlarla karşı karşıya kalmaz.Allah ona göre de güç kuvvet veriyor bunu da yaşayarak gördüm işte öyle Ayancım 🙂
   Aramıza yeniden hoş geldin.

  4. aslı dedi ki:

   Ayan Teşekkür ederim aramıza hoş geldin. Ne güzel yeni yeni arkadaşlar geliyor dizimiz seven seyreden 🙂
   Ayan çok teşekkür ederim bir fanım daha olduğunu öğrenmek güzel
   ❤️❤️❤️

   O güzel duan için canı gönülden AMİİİİNNN diyorum çünkü iyi insanlarla karşılaşmaya gerçekten çok ihtiyacım var.
   Yeterince kötü niyetli insanlarla muhatap oldum, tıpkı Ömer ve Zehra gibi. Biri bitti, diğeri başladı, bundan daha kötüsü yoktur herhalde dedim ondan daha kötüsü ile karşı karşıya kaldım. Ben çok insan gördüm, tanıdım, anlayacağın ve yaşadığım sürede göreceğim ve Allah’ım dan beni bu kötü niyetli insanlarla artık karşı karşıya getirme diye dua ediyorum. İnşallah kimse kötü kalpli, kötü insanlarla karşı karşıya kalmaz.Allah ona göre de güç kuvvet veriyor bunu da yaşayarak gördüm işte öyle Ayancım 🙂
   Aramıza yeniden hoş geldin.

 8. Asena dedi ki:

  Elerine saglik aslicim ozlemishim analizlerini teshekurler emek verip zaman harcayip yazdigin icin seni ve analizlerini cok ozlemishtim iyiki geldin bu cok iyi oldu tekrardan elerine saglik

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Asenacım, sende aramıza hoşgeldin. ❤️❤️❤️

 9. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Guzel analiz icin tesekkur ederim. Asli haklisin alevin yaptiklarini biz yemiyoruz ama omer afiyetle yiyor. Omerin kafasina gokten tas yagsa zehradan biliyor. Ama asl tehlikenin burnunun dibinde oldugunu gormuyor sonuna kadar da gormedi zaten. Konak yuzsuzu kapi dinleme de 1numara. Bir de artistlik yapiyor kim yapti kim yapar boyle seyi? Asya zehrayla diyil miydi zehra nerde? Sen daha iyi bilirsin asyayla zehranin nerde oldugunu. Biyiklinin zehranin telefonunu almasi iyi oldu. Almasaydi ne zamansa omer telefonun yenerden geldigi ogrenecekti bak ozaman kopardi kiyamet. Zehranin tokatlanmasini asya gormedi ki, keski gorub anlatsaydi o merhemetsiz dayisina.

  1. IR dedi ki:

   Vur tastan tasa su egoist , aptal , etrfinda olan biteni anlamayan omeri , bi tek sen gelirsin onun hakkindan m

  2. aslı dedi ki:

   Bakalım 2. sezonda Alev gidecek de, giderken cd bırakmıştı onda neler gösterecek? Ömer öğrenecek mi onun yaptıklarını, ah yanlış cd yi onu tehdit ettikleri cd yi bıraksa da Ömer öğrense Asya’nın Alev tarafından kaçırıldığını çok güzel olurdu böyle olsaydı.

 10. Demet dedi ki:

  Aslınur nasılsın canım? Özlettin kendini he! Senin diğer sitedeki yorumunu gordum sana cevap yazdım ama cıkmamıs bende burdan ulasayım dedim. Gülay artık o sitede görev yapmıyor. Sen onun yazılarını youtubeden izle ve orda yazan siteye gel. Sana herşeyi Gülay anlatsın. Benim anlatmam doğru olmaz. Birde birsey daha. Yorumunda ZehÖm’ün karakolda yan yana oturduğunu yazmıssın. Orası karakol değil hastane ve o beyaz tüllerle hazırladıkları yer ZehÖm için. Sanırım bu haftaki cekimler fragman icin. Yanılmıyorsam bayramdan sonra fragman vereceklermis 🙂

  1. Aslınur dedi ki:

   Demetciim , sağ ol canım da bir girdim diğer siteye , yoksunuz , merak ettim gerçekten
   Gerçekten mii , zaten yorumlarım da çıkmadı
   Tamam canım haber verdiğin için çok teşekkür ederim , site ismi veremezsin biliyorum , arayıp bulacağım …

 11. ayse .c dedi ki:

  ay hic yorum gormeyince ilk yorum benden olsun dedim aslicim her zaman yazmasamda devamli takipteyim gun icinde defalarca siteye girip analizini ve yorumlarini okuyorum iyiki varsin tesekkurler

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Ayşecim sende iyi ki varsın. Bu analizler sayesinde nede çok takip eden varmış bunu görüyorum herkese teşekkür ederim.

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 12. Hanım abla dedi ki:

  İyi geceler,könlune saglık Aslıcım.Bence birilerine kötülük eden kendine yaptıgı kötülüyü farketmiyor bile,Alev gibi.Onun bencilliyi,kendinden razı, təvazöden uzak olması yetmezmiş gibi bir de Zehraya göz göresi zarar vermeye çalışıyor,veriyor da.Ama Zehranın kalbini kırdıkca kendisi de Ömerin gözünden tüşür.Zehra zulme maruz kalıyor,ama nazlumun ahı da yerde kalmıyor.Allahın merhamet ve ihsanı kalbi kırık kişiye dogru olar.Bu arada şarkı çok güzel,sözleri de,müziyi de.Gecen hayra kalsın,uykun şirin olsun,güze kızım.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim ablacım, söylediklerinde çok haklısın. Mazlumun ahı hiç bir zaman yerde kalmaz.
   Şarkıyı bende beğendim müziği ruhu dinlendiriyor.
   Sözlerde tam Zehra ve Ömer için yazılmış gibi.

 13. Aslınur dedi ki:

  Ha bir de diğer sayfada IR abi yazmış , ben de bir kısa tekrar yapayım

  Evet kameramanımız İzzet Güneş hikayesinde paylaşmış , Şile’de fragman için çekimler yapılmış
  Su kenarında böyle beyaz tüllerle süslenmiş bir yer var , acaba kim için , inşallah ZehÖmdür , Ayşe Nihat için falan olursa büyük hayal kırıklığı olur
  Abi bir de orada pavyon kelimesini kullanmışsın , o ne alaka orada anlamadım
  Bir şu karakolda çekilen sahne falan var , Zehra ve Ömer yan yana orada bir sandalyeye oturmuşlar ama çok yakınlar birbirlerine , öyle yani

  1. aslı dedi ki:

   Ben onları görmedim ama söylediklerinizden şunu çıkardım.
   Herkes Zehra ve Ömer için düşünüyor o ortamı da. Yasemin ile Koray evlenecekti. Kim bilir belki onların evliliği için hazırlanmıştır orası.
   Zehra ve Ömer yeniden evlenir mi? bilemem?

   Karakolda çekilen sahne ne olabilir?
   Araba ile Zehra’nın uçurumdan düşme tehlikesi yaşadıkları için durumu emniyete arkadaşlarına bildirdikleri için ifade vermeye gitmiş olabilirler. Yeni bir olay yaşanmış da olabilir? izleyip göreceğiz.

 14. Aslınur dedi ki:

  Aslım çok özledim analiz okumayı
  Kaç gün oldu bilmiyorum , bana bu sefer çok uzun geldi
  Oh ne güzel , yatmadan önce Aslımın klavyesinden muhteşem bir analiz okudum , keyfime diyecek yok , mis gibi uyku çekerim şimdi

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Kıyamam Zehra ne zor günler yaşadı , Asya’nın psikolojisi bozulmasın diye oyun dedi , onu düşündü hep , masallar da anlattı
  Ama onun nasıl psikolojisi bozuldu da Ömer’in bunlardan yani Zehra’nın yaşadıklarından haberi bile olmadı , yine Zehra’yı suçladı yine

  Aslıcım iyi ki varsın , hadi iyi geceler ❤️

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sende iyi ki varsın

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 15. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar ah ne guzel 54 bolum analizide gelmis cok guzel olmus ellerine saglik aslim bitanem tesekkur ederim gelelim diizye ya bu ne kime ne oluyor zehradan biliyorlar ya 76 bolum boyunce sevimden esitdik ax zehra ax hepsi sen yuzunde yenerde ne oldu ah zehra hepsi senin yuzunden mehtab ne oluyo hepsi zehrayin yuzunden alev hep o varosgulu yuzunden vede omer her seyde zehrayi sorumlu tutar yeter artik yeter bu kize napdi neyse gece gece sinirlenmeyim en iysi ben analizin etkisinde kaliyim.bir daha tesekkur ederim asli birde unutmadan ya birde zehraya tokat atdi ya ellrin kirilsin keske asya anlatsaydi dayisina deseydi dayi o adamlar zehra ablama tokat ati bence omer bilmeyidi o tokadi buda bogaca gibi bilinmedi keske pogacalarida yaptigini alevin onu cope atdigini bilseydi omer keske ama nerde iyi geceler arkadaslar hepinize tatli ruyalar

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım,
   sağ ol bir tanem. ❤️
   Herkes Zehra yı günah keçisi yaptı da Zehra’nın hiç günahı yoktu, sadece çok seviyordu babasını, kardeşini, ailesini, onlar için bir fedakarlık yaptı.

   Yaptığına yapacağına pişman ettirmek için ellerinden geleni yaptılar da Zehra yılmadı pes etmedi vazgeçmedi. Ömer’i de yarı yolda bırakmadı. İyi kalpli güzel Zehra.

   Zehra’cım Asya o tokadı görmedi ama diğer olayları anlatsaydı gördükleri kadarını çok iyi olurdu.
   Ömer bilmesi öğrenmesi gereken bir çok şeyi öğrenmedi ki, insanında zoruna gidiyor bu adalet mi diye.
   En azından Zehra ifade verirken söyleseydi Tayfun’a şiddete maruz kaldım, bıyıklı bana tokat attı diye işte o zaman Ömer de duymuş olurdu. demedi Zehra bunu Tayfuna.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir