Adını Sen Koy 52. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)

Burak 18 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Ömer Zehra ve Asya Konak içinde Saklambaç Oynadılar.
Alev Asya’ ı Kaçırmaları İçin Bir Adamla Buluştu. Ömer Nihat’ın Telefonuna Baktı ve Eve Çıkmak İstediğini Öğrendi.

Koray Motorunu Sattı ve Parasını da Salim Amcaya Verdi. Malları da Kendi Evine Götürdü.
Zehra Ömer den Aldığı 10 Bin Lirayı Geri Ödedi Ömer’e.

Alev Asya’yı kaçırtarak Ömer’in gözünde Zehra yı kötü birisi olarak göstermeyi planlıyor, bunun içinde para ile adam tuttu ve Asya’nın resmini göstererek bu kızı kaçıracaksınız. Bir gününüzü alacak, çok kolay olacak, kıza  zarar gelmeyecek, dediklerimi harfiyen yapacaksınız, benden haber bekleyin bir planım var dedi. Adama parasını verdi ayrıldı Alev.

Nihat’ı da halası sürekli arıyor gelmek istediğini söylüyor. Nihat da gizli gizli konuşup benden haber bekle diyor. Ömer’in de bu dikkatini çekiyor. Nihat’a güvenmeyen Ömer yine kardeşinin arkasından bir iş çevirdiğini düşünüyor.

Nihat Ayşe ile Asya yı uyutmaya gidince, Nihat’ın telefonu çaldı Ömer de açtı ve telefondaki bayan, Nihat bey yeni bir ev buldum tam Ayşe hanımın istediği gibi deyince, Nihat’ın ayrı eve çıkmak için ev baktığını öğrendi Ömer.

Nihat ile konuşmak isterken salona Nihat geldi telefonunu Ömer’in elinde görünce sinirlendi Nihat.
Ömer bu evde yaşamak istemiyorsan çekip gitmekte özgürsün ama kardeşimi hiçbir yere götüremezsin deyince, Nihat da Ayşe senin kardeşin olduğu kadar benimde karım dedi. biz bu kararı birlikte verdik. Senden izin almıyoruz deyince,

Ömer; buna izin vermiyorum görüşürüz diyerek ayrıldı oradan.
Ömer kendi açısından haklı, kardeşi hasta ve çok az bir zamanı kaldı gözünün önünden ayırmak istemiyor. Ama ne hikmet ise onunla hiç ilgilenmiyor, varsa yoksa Alev Zehra. Bu ne yaman bir çelişki ise artık. Neyse

Nihat da kendi açısından haklı kendi evinde kendi küçük yuvasında eşi ve çocuğu ie birlikte istediği gibi rahat yaşamak istiyor. Ayşe de ailesinden bugüne kadar hiç ayrılmamış şimdi de ayrılmak istemiyor ama onunda içi gidiyor ayrı eve o da kararsız bu yüzden.

Koray motorunu 10 bin lira ya sattı ve parasını da Salim amcaya verdi. Malları da bir müşteriye sattığını, teslim edeceğini söyleyerek, olmayan müşteri kendisi, kendi evine götürdü malları Koray.

Bu sayede Salim amca ya gizliden yardım etmiş, borçlarını ödemesinde elinde para olmasını sağlamış oldu Koray.

Koray iyi çocuk da babası kötü biri. Onun eşini hiç görmedik, yaptığı işler gün yüzüne hiç çıkmadı. Üstü örtülü bahsetti Koray ve pis işler dedi. Annem de senin yüzünden hasta oldu demişti bir bölümde. Şimdi unutulur gider bunlar 2. Sezonda.

Yalancı Funda da iş başında Yasemin’e nisbet yapmak istemiş evine kadar gelmiş, kafasında kurduğu hayal dünyasında yaşadığı anlarını, gerçekte olmayan anlarını Yasemin’e anlatıyor. Ne denir ki şimdi bu kıza?

Yasemin inanma anlattıklarına, hiç Koray onun yanında kalmadı hiç dans etmediler uyduruyor.

Ömer Alev’i yurt dışına 6 aylık eğitim seminerine göndermekte kararlı. Demir ile gerekli bütün evrakları hazırlıyorlar. Bu sayede Alev’e emri vaki yapıp göndermeyi planlıyor da, hiç de Ömer’in planladığı gibi gitmeyecek işler.

Zehra Asya ile birlikte salonda resim yapıyorlar. Bütün her şeyi pembeye boyuyor Asya. Zehra da diğer renkleri de kullanabileceğini söylüyor. Alev de onları izleyip parka gidecekleri zaman götürebileceğini söyleyerek nabız yokluyor. Parka ne zaman gideceklerini bu sayede öğrendi Alev. Bu Alev de çok uyanık. Şeytana bile papucu ters giydirecek kadar hemde.

Alev Demir’i gördü ve yarın kararını bildireceğini söyledi Alev. Asya da dayısına koşarak ona resimlerini gösterdi. Asya pembe rengi çok sevdiği için her şeyi pembeye boyadığını dayısına da söyledi.

Dayısı da aynı Zehra ablası gibi diğer renkler de var dedi. ve

Asya saklambaç oynamak istedi.

Ömer de kabul etti. Zehra içinden Ömer oynamaz kabul etmez diye düşünürken, Ömer’in saklambaç oynamayı kabul etmesi onu şaşırttı. Ömer zorba olabilir ama sadece sana zorba Zehra. Asya ve Ayşe ye pamuk Ömer. pamuk şekeri gibi hem de

Pamuk şekeri Ömer nede tatlı oyun oynarken 🙂 Ama ben her geçen gün daha çok sevmeye başlıyorum bu Ömer’i giderek zorbalıktan çıkıyor. Şuan pamuk pamuk tam sevmelik, yanakları sıkmalık.

Ben bunları söylüyorum diye Ömer gelecek ve bana sen nasıl böyle dersin bakıyım deyip bir zorba bakışı atarmış aman Allah’ım en iyisi ben de onlar gibi saklanayım da zorba Ömer beni bulamasın 🙂

Oyun oynarken çok mutluydular ve Ömer onları bulmak üzereyken koridorda Zehra ile Asya sobelemeye giderken Ömer birden arkasını dönünce Ömer ve Zehra çarpıştı. Asya arada kalıyordu nerdeyse.

Ve o çok manalı derin sevgi içeren bir bakışma gerçekleşti o an. İki birbirini seven insan yine birbirlerine karşı olan duygularını gözleri le dile getiriyorlardı. Konuşmadan bakışarak anlaşan tek çift bizim çiftimizdir her halde.

GÖZLER KALBİN AYNASIDIR

Gönül bir aşk yuvasıdır 

Gönül aşkın rüyasıdır. 
Seviyorsun hayır deme
Gözler kalbin aynasıdır.

Gözler kalbin aynasıdır.
Yalan nedir bilmez onlar.
Siyah, mavi, yeşil olsun
Aşkı inkar etmez onlar.

Şiir gibi, roman gibi
Okuyorum ben aşkını.
Öylece bak gözlerime,
Çevirme hiç bakışını.

 

Gözler kalbin aynasıdır. 
Yalan nedir bilmez onlar.
Siyah, mavi, yeşil olsun
Aşkı inkar etmez onlar.

Yağmur gibi damla damla
Seven gözler konuşurlar.
Gözden kalbe bir yol gider,
Ayrılanlar kavuşurlar.

Gözler kalbin aynasıdır.
Yalan nedir bilmez onlar.
Siyah, mavi, yeşil olsun
Aşkı inkar etmez onlar.

EMEL SAYIN

 

Yener Zehra ya ulaşmanın tek yolunun park olduğunu bildiği için Betonu asker gibi parka nöbet tutmaya bıraktı.

Olur da Zehra gelirse parka haber verecek Beton Yener’e.

Nihat Ayşe ile ayrı çıkacakları evin hayalini kurarken, resimler gösterirken odasında, Ayşe’nin üzgün olduğunu gördü. Abisi izin vermez diye endişelenen ve üzülen Ayşe ye abin de kabullenecek derken, Ömer kapıdaydı duydu Nihat’ı ve Ömer; içinden gitmek istersen seni nasıl durdururum? Sana nasıl kal derim dedi ve içeri girdi.

Oyuna davet etti Ayşe’yi. Ayşe de siz oynayın, daha sonra kahve içeriz diyerek teklifi kibarca çevirdi.

Ömer odasına geçince de pamuk şekeri Ömer gitmiş, Demirden sert Ömer gelmişti. Zehra’nın odaya girmesi ile onun Yener’e para verdiği an aklına geldi morali bozuldu. Banka ya gidiyorum babamın borcu için demişti. Yener banka mıydı? Ömer yalan söylediğini düşünüyor Zehra’nın bu sertliği de o yüzden.

Sevimde elinde ödenmiş senet Zehra’nın bu kadar borç içinde bu parayı nereden bulduğunu düşünüyorken, Salim amca geldi ve Zehra yı ara deyip telefonu istedi.

Koray dan aldığı parayı kızına verecek Salim amca ondan çağıracak yanına.

Sevimde seviniyor ki kızına kızacak diye. Sen anca rüyanda görürsün Sevim hanım.

Salim amca Zehra ile telefonda konuştu. Yarın izin alırsa gidecek Zehra. Ama Ömer de yanındaydı bu esnada  telefonla konuşmasına ve mahalleye gitmesine de izin vermedi. Ömer çok kızgın.

Sevim de, çok mutlu bu telefon konuşmasından kendine pay çıkaran Sevim, Salim amca için salata yaptı sever diye.

Zehra da Ömer den kolyesini istedi ve bütün bunlar senden para aldığım için değil mi? Diye sorunca, Ömer hayır bütün bunlar bana yalan söylediğin için dedi.

Zehra; ben sana hiç yalan söylemedim deyince, Ömer de; tabi sen hiç yalan söylemezsin dedi.

Bu sahnede ki ses tonu bakışı çok farklıydı Ömer’in. Bir an kendimi eski siyah beyaz Türk filmlerini izliyormuşum gibi hissettim. Bu Erkan Meriç te çok farklı bambaşka bir yetenek var ve geleceği çok parlak biri kendisi, sadece o parlak ışığının görüneceği zamanı bekliyor o kadar.

Yaptığı işler ile umarım kendi çizgisini oluşturup bu çizgiyi korur ve adını altın harfler ile sinema, tv dünyasına, temiz bir şekilde, altın harfler ile yazdırır. Bir Göksel Arsoy, Bir Ediz Hun, Bir Tarık Akan gibi unutulmaz Erkan Meriç olur. Benim unutmayacağım kesin de 🙂

Onun benden haberi olmayacak o kadar. Tarık Akan’a çok benzetiyorum Erkan Meriç’i.

Zehra bana neden böyle davranıyorsun diye sorduğunda, Ömer nedeni seni hiç ilgilendirmez dedi.

Nasıl ilgilendirmez Ömer? resmen kıza eziyet ediyorsun, yakışıyor mu senin gibi, okumuş şirket yöneten, görmüş geçirmiş birine böyle davranmak? Yakışmıyor. Anlamadan dinlemeden hüküm verip ceza kesiyorsun yapma bunu Ömer.

Nazan yemek hazır diye gelince odaya Ömer yalnız indi aşağıya. Zehra’nın inmesine izin vermedi. Aç kalınca Zehra ya neler olduğunu biliyorsun yapılır mı bu Ömer. Zorba ne olacak.

Sabah olup da kahvaltıya oturacakken Salim amca mükellef bir sofra görünce misafir gelecek sandı. nede olsa alışık değil böyle bir sofraya Salim amca. Sevim canı isteyince neler yapabileceğini gösterdi. De her zaman yapmıyor Sevim.

Zehra babasının onu araması ile bugün geleceğim dedi tam çıkacakken Ömer geldi oda ya ve hiçbir yere gidemeyeceğini söyledi. kahvaltıya inecekken Zehra yı da götürdü yanında kahvaltıya Ömer.

İyi bari akşamki huysuz Ömer gitmiş. Yemek yemesi için izin veriyor Zehra ya. zaten kız kendini düşünmeyenin biri aç kalsa da açım demez fenalaşana kadar bekler.

Ayşe ve Nihat kahvaltıdan erken kalktılar ev bakmaya gidiyorlar. Asya ya Zehra bakacak. Alev de peşlerinde bir fırsatını bulup adamlara talimat verecek. Adamlarda Alev den habersiz konağa gelmişler. Alev kızınca gittiler.

Asya annesini öptü bahçede Zehra da Ömer de Asya ile içeri girdiler. Bu tür sahneler çok olsaydı. Ömer Asya Zehra Ayşe hep birlikte bir yerlere gitselerdi. Olmadı. Göremedik.

Alev de bu mutlu aile manzarasını gördü iyice delirdi. Nede olsa Ömer’in yanında o olmalıydı ve birde Ömer den çocuğu ama olmadı ne yazık vah tüh görüyor musun Alev. Senin yerini Zehra kapmış sende açıkta kalmışsın. Ne yapsak ki? seni kimle evlendirsek de senden kurtulsak Alev.

Demirin arabası yok olmuş. Taksi ile geldi konağa. Varlık içinde yokluk yaşamak buna denir her halde 🙁

Zehra da Ömer den habersiz kaçar gibi taksi çağırıp gizlice babasına gitti. Salim amca dükkana gelen Zehra yı görünce çok mutlu oldu. Ve boynunda kolyesini göremeyince biran üzüldü neden takmadığını sordu.

Zehra acele ile çıkınca deyince, Salim amca; eve varınca takarsın dedi ve

Benim için yaptığın fedakarlıkları unutmayacağım. İyileştim işimde var diyerek 10 bin lira parayı verdi. Zehra Ömer’e vermek için gidecekken annesi geldi ve bana uğramadan mı gidecektin diye sorguya çekerken Zehra geç kaldım sonra gelirim diyerek konağın yolunu tuttu.

Ömer de Alev’i göndermekte kararlı. Haftaya uçak bileti almış bunu Demir ile birlikte çalışma odasında Alev’e verdi Ömer. Alev de gitmek istemediğini söyledi bozuk plak gibi. Ömer de şirket kurallarını biliyorsun dedi. Ömer Alev üzerinde baskı kurarak göndermek istiyor ama başarılı olamıyor.

Demir’e topu atıyor. Demir büyütmüyormusun? Kariyerin için çok iyi deyince, Alev, Ömer beni kariyerim için göndermiyor. 6 ay sonra döndüğümde bir evim olmayacak dedi. 

Demir de şaşkın bir halde nasıl yani? diye sordu. Ama cevap alamadı Alevden odayı terk edip gitti Alev.

Alev konakta istenmediğinin farkında da neden bu kadar zorluyor. Zorla güzellik olmaz istemiyor işte Ömer seni anlasana Alev. Sen paranın, konağın, şirketin peşindesin de onlar senin olmayacaklar.

Odasına gidince uçak biletini yırtıp attı Alev.

Ömer de odasına geçince Zehra’nın gittiğini fark etti. Çok ileri gittin derken, Ayşe geldi abisi ile konuşmaya odaya. Abisinin aklına ihtiyacı varmış, ev konusunu söyledi ne yapacağını bilemediğini ve aklına ihtiyacı olduğunu.

Ömer de, ben bu konuda sana bir şey söyleyemem sen ne karar verirsen seni desteklerim dedi.

Ayşe abisinin desteğini alınca rahatladı odadan dışarı çıkınca, Ömer Nihat’ı ikna etmeliyim Ayşe gitmemeli dedi kendi kendine.

Nihat iç güveylisinden hallice oturacak o konakta. Ayşe yi sevdiği için her zorluğa katlanıyor Nihat.

Zehra da döndü konağa, Alev gördü Zehra yı ve tuttuğu adamı aradı yarın kaçıracaksınız diye talimat verdi ve ekledi. Görelim bakalım kim kalıyor? Kim gidiyor?

Üzgünüm ama Alev sen gidiyorsun Zehra kalıyor. Zehra Ömer’in eşi sen ise hiçbir şeyi. Hadi sana bir şut çekelim gol olsun ve sen saha dışısın Alev.

Zehra odaya çıktığında Ömer açıklama beklediğini söyledi. Zehra da çantasından parayı çıkardı senden aldığım parayı getirdim. Al paranı bir daha da bana o şekilde davranma dedi. Afferim Zehra, hakkını sonuna kadar koru ezdirme kendini.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 52. Bölümde Neler Yaşandı? (Analiz)” üzerine 46 yorum

 1. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,iyisindir inşallah.Her kesin çok sevdiyi nese vardır.Benimse en çok sevdiyim güzel gözlerdir.Çocukda olsun ya büyükde,fark etmez,hem heyret ederim,hem hayran olurum.Hele Ömer gibi gözlerinde 1001 mana okunursa,gözlerden ışık süzülürse,gözler konuşursa olamaz,mümkün deyil diyorum.Ama Rabbim mümkünsüzü mümkün edendir.Ömerle Zehra uzun uzun bakışıyorlar.Gözler gözlere vurgundur çünkü.Bakışıyorlar,bakışarak konuşuyorlar.Kendi dillerinde,sessiz,kimseler duymadan,sevgi dilinde,göz dilinde.Şarkıda deyildiyi gibi”Mehebbetin ilk sözünü göz deyer”.Kalbin sesini hele ki gözler söylüyor.Hele ki.Allaha ismarladık.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, iyiyim çok şükür ağır iş makinası gibi çalışıyorum 😀

   Ömer’in gözlerini bende çok seviyorum maşallah ona 🙂
   Sende Allah’a emanet ol görüşürüz ablacım.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. A.S.K hastasi dedi ki:

  Asli hic sorma. Su alev var ya duydu ben onun sacini basini yolmak istiyorum. Belki ilk onun sayesinde sac bas yolmak deneyimim olur. Kismet olmadi. Ama sen ara sira su alev tutup kapat bir yerlere. Ben onun isine bakarim. Ir abi sen izle su toplantiyi bize anlatirsin

  1. aslı dedi ki:

   Ah ah bende hiç saç baş yolmadım seninle birlik olalım bakalım şu Alev’in icabına 😀

 3. aslı dedi ki:

  Lalecim nerelerdesin canım iyi misin?

 4. aytac azeri fan dedi ki:

  iyi aksamlar arkadaslar rica ederin canarim simdi tam olarak kacda yaylancak dizimiz esgi yayin satinde yaylanrsa cok daha guzel olur du bakalim hayrlsi neyse o olsun bizim dizden bir tane ne olrsa olsun hep sevlerej izlenceginde cok eminim ben umarim atar tivi dizimize duseli olur

 5. IR dedi ki:

  Yarin aksam saat 21.30 twitter #adinisenkoy hastaginda ask aylesinin toplantisi var , herkes davetli.twitter olmayanlar beklemeli , bakalim instagram sayfalarinin hangisi paylasacak.

 6. Asena dedi ki:

  Ay yukarda adim yanish serap cikmish neden boyle olduki

 7. Asena dedi ki:

  Arkadashlar merhaba bugun starin yeni sezonda ki dizilerine ve programlarina baktim cok uzuldum ishte yeni sezon listesi 1.adini senkoy.2.soz.3.dolunay.4ateshbocegi.5.fazilet hanim ve kizlari 6.ufaktefek cinayetler 7.boru 8. istanbulu gelin 9.beni affet.10.gazino.11.siyah inci 12.kefalet.turkmali 13.ve digerleri hatirladigimkadarini yazdim programlardan zuhal topal duymayan kalmasin ve digrlri zuhal topal sabah satlerinde yayinan mayacagina gore saat 16.45 de yayinana cak bizim dizi yada bashka bosh saat olmadigina gore saat 12.45 yayinanacak malesef ben izleyemicem cunku ozamanlarda okuldayim zaten osaatlwrde herkes okulda yada ishte oluyo bu hic iyi olmadi hem bizim icin hem dizimiz icin bu dizinin felaketi demek moelim ck bozuk anlamiyorum aten star tv neden dizimizi aldiki madem gundu kushagin doluydu neden dizi aldin millet nasi izlicak osaate djzimi olr ya tam cakimler bashladi tam guzel kanal bulduk derken hershey yne berbed oldu bize bi huzur yokmu birgun kanal degishir birgun senarist birgun yonetmen birun yapimci nedr bizim cektigimiz anlamiyorumki inshalah sonu guzel olur a buarada unutmadan analiz cok guzel olmush elerine saglik

 8. Hanım abla dedi ki:

  Zehra,ablanın ad günü mübarek olsun.Mutluluklar dilerim.

  1. Zehra dedi ki:

   Cok sagol ablacim tesekkur ederim

 9. Serap dedi ki:

  Arkadashlar star tvde yeni sezon dizi ve programlarinin listesi.1.atesh bocehi 2.dolunay.3.istanbulugelin.4.siyah inci.5.boru.6.ufatefek cinayeter.7.soz.8.turkmali.9.gazino bundan emn degilim ama buda var.10.fazilet hanim ve kizlari.11.beni affet.12.zuhal topal. 13.adinisenkoy 14.duymayan kalmasin.15.ve sayire hatirladigimkadariyla bunlar olcak yani sezonda arkadashlar gunduz kushaginda saat 12.45de olucak galiba malesef dizinin sonu olacak bu ben izleyemicem cunku o saatde okulda olucam artik intrnetde izlerim ama bu hic iyi olmadi dizimiz icin ck uzgunum zuhal topal 2 gun once tanitim firagmani cekmish sabah satinde olmadigina gore 16.45 de olucak ve bizim diziyede bashka saat kalmadigina gore mecburen 12.45 alacaklar ben anlamiyorum starin gunduz kushagi dolu neden bizim dizimizi aldiki alah kahretsin cok uzgunum keshke hic olmasa beni affetin saatine gecseydi ozaman izleye bilirdim ah trt ah biz ne haere dushurdun bitane dizi izliyordum oda boyle oldu bishyede sahip cikin

 10. IR dedi ki:

  Dokor zehra ,ben ablanin duyun gununun yil donumu zan etmisim ona gore yazmisim , evliyse iyi ki yazmisim , diyilse tez bir zamanda ayle sahibi olur insallah.

  1. Zehra dedi ki:

   Sorun yok abi hic bir sey olmaz evet evli evlilik yildonumu 20eylulde 1ay kaldi tekrardan tesekkur ederim

 11. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim analizinle yine yuzumu guldurmeyi basardin. Aslinda oylen yorum yazmistim bir kazaya kurban gitti. Hepsi su alev yuzunden. Adini andim yorum gitti ugursuz cadi. Zehra ablanin dogum gununu kutluyorum. Mutlu huzurlu saglikli bir omur diliyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Alev’in adının geçmesi yetiyor desene.
   Canın sağ olsun.

  2. Zehra dedi ki:

   Cok sagol canim kutladigin icin tesekkurler

 12. Aslınur dedi ki:

  Aslım çok iyi geldi analiz ,sağ ol

  Erkan Meriç , o nasıl bir insandır , özellikleri say say bitmez , evet bir gün adını, yeteneğini tüm dünyaya duyuracak ben buna eminim

  Zehracım ablanın doğum günü kutlu olsun , ablan senin gibi bir kardeşe sahip olduğu için çok şanslı ve mutludur eminim.

  1. aslı dedi ki:

   Evet Canım Erkan kardeşimin çok farklı çok güzel bir enerjisi var inşallah güzel yerlere gelecek ben inanıyorum.

 13. aytac azeri fan dedi ki:

  selam nurbanu naslsin siyrin cok guzel olmus elerine yureyne salik canim

  1. Nurbanu dedi ki:

   Selam canim. İyiyim sen nasılsın? Birkaç gündür yazmiyodun. İyisindir inşallah.

   Asli ablam ellerine sağlık yine her zamanki gibi şahane. Ya ben bizim hazeli çok ozleyecem. Bizim ömüş ile zehrosun üzerinde az emeği olmadı.

   Fati çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsın. İyilestinmi biraz. Kendine dikkat et abla sen bize lazımsın.

   Zehracim yeni gördüm . Dilerim inşallah ablan bunun gibi birçok doğum günü görür inşallah canım.

   Bu arada Aylin abla nerelerde. Kaç gündür doğru düzgün yorum yazmıyor.

   Ablalarim , abim , kardeşlerim ve yasitlarim iyi geceler tatlis uykular. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Zehra dedi ki:

    Cok sag ol canim tesekkur ederim

   2. aslı dedi ki:

    Merhaba Nurbanucum Teşekkür ederim canım benim. Aylin den haberim yok inşallah iyidir canım benim. Malum tatil dinleniyordur.

    Bakalım yeni Asya Zehra ablası ve dayısı için neler yapacak?

 14. aytac azeri fan dedi ki:

  meraba analliz gercek den de cok guzel olmu yazan arkadasimzin elerine yurgine salik zehra canim ablani dogum gununu bende kutlarim canim iki domus evet dogru dyorsu ablasi olan cok sansli benim ablam yok malesef olmasini cok isder dim ama napalim ablam yok ama en az ablam kadar sevdgim halamin 2 kzi var onar benim canim onlar da beni cok sevyor kendi ablam olmasada halamin qzlari bi abla gibi benmcin onlarla beraber sizde benim canmsniz sizde bir ablalar gibi coooooooooooooook sevyorum bende sizlerle tansdkmci cok ama cok mutlyum iki varsiniz iki hayatmdasiniz

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler aytaccım.
   Sende iyi ki varsın.

  2. Zehra dedi ki:

   Canim cok cok tesekkur ederim cok sagol opdum seni kendine iyi bak

 15. Nurbanu dedi ki:

  Bir umutla başlar,
  Her güzel gün.
  Gün güzel olunca,
  Umutlarla güzel olur.
  Her yeni gün ,
  Sizlere umut getirsin.
  Umudumuz sevgi,
  Sevgimiz sonsuz,
  SABAHINIZ AYDİN OLSUN.

  Analiz yorumunu yemekten sonra yapacağım. O zamana kadar kendinize iyi bakın.

  1. aslı dedi ki:

   Nurbanucum çok güzel
   umudunu, umudumuzu hiç yitirmemek dileği ile güzel günler görür ve yaşarız inşallah

 16. Gozel dedi ki:

  Erkan Meriçi çok sewdim omrum boyy unutmijam oyunçylaryn biri Allam yardamçysy olsun geljegi parlak olsun EHŞALLA

  1. aslı dedi ki:

   Evet bende Erkan kardeşimi çok seviyorum. Oyunculuğu çok güzel. Benimde hiç bir zaman unutmayacağım sayılı isimlerden birisi kendisi. inşallah günün birinde tanışmak nasip olur. Nasipte varsa olur. Yoksa yapacak bir şey yok.

 17. Gozel dedi ki:

  Analiz çok iy olmuş elleine saglyk bu şiri sewdim Gozler kalbyn aynasydyr yalan nedir bilmez onlar,sewdigim şirdir şarkylary bellap alyorum
  Zehrajim ablan dogum gununi kutluyorum saglykly huzurly bir omur boyy mutlulyklar dilerim senide Rabbim kardeş sewgisinden yoksul etmesin

  1. Zehra dedi ki:

   Cok cok tesekkur ederim iyki varsiniz

  2. aslı dedi ki:

   Ne güzel sevdiğiniz eserleri sizlerle buluşturmak

 18. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar yeni biz ozet daha ya bu gunde dunki gibi oldu hakkaten yine uyumak icin teli kapadim ama sanki icimden bir ses dedi ki siteye gir yeni analiz gelmis baktim yeni analiz cok mutlu oldum.Aslim bu analizde com guzel hele o sarki o sarkiyi ben cok severim yazman beni ne kadar mutlu eti bilemezsin Aci ask dizisi vardi orda duymustum.bu bolumde ne kadar guzeldi saklanbac oynamalari ah asya ah seni bi gorsem nasil kucaklayip operdimm hepsi senin sayende ama 2 ci sezonda sen olmayacasik cok uzuldum.yeni gelen asyada cok tatli ama asyaya alismisdik meyse insAllah 2 ci sezon cok guzel olur.Dogru soyledin aslicim afferim zehraya nasilda hakkini sordu.biliyomusunuz bu gun benim canimdan cok sevdigim ablamin dogum gunu Allah her kese abla nasip etsin abla cok guzeldir ben ablami cok ama cok seviyorum iyki benim hayatimda iyki benim ablam.sizileride cok seviyorum sizde iyki varsiniz hepiniz ben yine cok konusdum qaliba hepinize iyi geceler tatli ruyalar kismetse yarin gorusuruz insAllah

  1. IR dedi ki:

   Xosbaxt opsunlar , qosa qarisinlar , coluglu cocuglu olsonlar , sende xala olasan , menim evladlarimin xalasi ne geder bacisi osaglarinir sevir bi bilsen .senede toy , gelinlik gismet olsun doxtur zehra.

   1. Zehra dedi ki:

    Ayyy abi cok cok tesekkur ederim cok sag olun iyki varsiniz ne kadar mutlu oldum bir bilseniz Allah sizi ve ailenizi tum kotuluklerden korusun

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Zehracım, artık hissediyorsun değil mi? Ne kadar güzel senin sevdiğin şarkı böyle güzel bir güne denk gelmesi. Ablanın doğum günü kutlu olsun. Sağlık, mutluluk, huzurla tüm sevdikleri ile beraber daha nice doğum günlerini kutlamak nasip olsun inşallah.
   Benim ablamda abim de yok ama bir abim olmasını çok isterdim.
   Allah ayırmasın sizi.

   1. Zehra dedi ki:

    Evet canim cok guzel bir gune denk geldi cok tesekkur ederim canim ablamin da doguum gununu kutladigin icinde cok sag olasin iyki varsin opuyorum seni canim bilemedin ben senden kucugum ya buyuyum o yuzden kardesim ya ablam ola bilirsin sende opuyorum seni iyki varsin

 19. Anonim dedi ki:

  bencede Erkan Meric cok yetenekli ve ayrica Turkiyenin en yakisikli oyuncu ve mankenidir umarim hep basarili olur ve hak etigi yerlere gelir

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah Erkan Meriç çok daha iyi yerlere gelecek ve adını altın harfler ile yazdıracak, bir sürü ödüller alacak. Bunlar gerçekleşince bir zamanlar dizibilgide yazan bir aslı vardı o demişti dersiniz.
   Yetenek var, Fizik var, Yakışıklılık var, iyi niyet, güzel kalplilik var. Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış dünya tatlısı, dünya iyisi. Tanımadan bana bunları hissettirdi. Birde tanışsaydık neler olurdu kim bilir?

   ❤❤❤❤❤❤❤ ERKAN MERİÇ ❤❤❤❤❤❤❤

  2. Aslınur dedi ki:

   Aslım çok iyi geldi analiz ,sağ ol

   Erkan Meriç , o nasıl bir insandır , özellikleri say say bitmez , evet bir gün adını, yeteneğini tüm dünyaya duyuracak ben buna eminim

   Zehracım ablanın doğum günü kutlu olsun , ablan senin gibi bir kardeşe sahip olduğu için çok şanslı ve mutludur eminim.

   1. Zehra dedi ki:

    Canim tebrikin icin cok sagol tesekkur ederim.ablam hep soyulyor ki ben cok sansilyim ki senin gibi bir kardesim var yaxsi ki sen benim hayatimdasan diyor .bunu senden de duymak cok guzel benim icin cunki oyle dusunmeni saglamisimsa ne mutlu bana bir daha tesekkurler

 20. Anonim dedi ki:

  analiz harika olmus bayildim yazanin ellerine salik. adini sen koy okadar guzel bir dizi ki tekrarlari bile izleniyor umarim gelcek bolumlerde dizi magsumiyetini kayip etmez.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim, evet adını sen koy dizisi çok güzel, farklı bir dizi. Bu zamana kadar böyle güzel bir masumlukta dizi izlememiştim.

   Ben kendi adıma söylemek isterim ki, zaman geçse de bu dizi tekrarlarını izlemek hiç bir zaman ilk günkü heyecanını kaybettirmeyecek derecede güzel bir dizi.
   İnşallah yeni ekip de bu masumiyetini koruyarak güzel bölümler çekerler. Bir kaç sezon devam eder dizimiz inşallah.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Anonim dedi ki:

    insAllah aslicim

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.