Adını Sen Koy 51. Bölümde Neler Yaşandı?

Burak 17 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

51. Bölüm
Zehra Asya İçin Puaça Yaptı Büyük Bir Hevesle Alev de Onu Çöpe Attı Ömer’in Bundan Haberi Olmadı. Alev Asya’yı Kaçırması İçin Bir Adamla Buluştu.

Zehra, Asya’yı kafeteryadaki çıkan hengamede kaybetti. Etrafa baktı bulamadı. Garsona sordu, parka baktınız mı? deyince, parkları çok seviyor diyerek parka bakmaya gitti Zehra.
Asya parkta salıncakta sallanırken, Yener geldi Asya’nın yanına ve adresini, anne ve babasının adını öğrenip evine götürmek istedi. Asya konuşmadı. Yener de konuşmayı bilmiyor galiba derken.

Asya annem yabancılarla konuşma diye açıklama yaptı akıllı Asya, yabancılarla konuşulmaması gerektiğini annesinden öğrenmiş. Yalnızda değilim Zehra ablam var yanımda dedi ve Zehra da Asya diyerek Asya yı arıyor. Yener sesini duyar duymaz saklandı Zehra dan. Zehra da Asya yı bulunca rahatladı.

Zehra Asya yı kaybetseydi evdekilere ne diyecekti? Ayşe çok üzülür, Ömer canına okurdu Zehra’nın Allah dan bir şey olmadan eve geçtiler. Yener de takipteydi ancak onlar taksiye binip gidince, Yener taksi bulamadı ve kaldı orada evin adresini de öğrenemedi. En azından artık seni nerede bulacağımı biliyorum dedi kendi kendine. Asya yı hep o parka getirdiği için Zehra nın yeri belli artık.

Ömer Zehra ya çok kızgın. Kızgın olmakta da haklı. Hani teknedeyken Zehra, Ömer’e; ben sana hiç yalan söylemedim senin beni mecbur ettiğin yalanlar dışında demişti. Ömer onu hatırladı.
Şimdi ise, bankaya gidiyorum diyerek Yener ile buluştuğunu, ona para verdiğini gördü. Ömer kendi bakış açsından haklı. Zehra Ömer’e yalan söyledi şimdi. Ömer nasıl inansın Zehra ya kendi bakış açısından haklı Ömer.

Sevim de elinde ödenmiş senete bakarak kendi kendine Zehra hakkında konuşuyor. Çocuk bakıcılığı yaparak, bu kadar para nereden geliyor diye düşünüyor, para içinde yüzen bir Zehra. Sonra da kim ne yapsın bizim çalı süpürgesini diyor, kendini uyanık zannediyorsun derken Salim amca geldi.

Sevim hanım, Konaklara hanım oldu senin beğenmediğin çalı süpürgen Zehra. Yakında öğrenirsin Zehra’nın kocasının çok zengin olduğunu ve zengin damat diye peşinde koşarsın Ömer’in, sonra da Yener’i postalarsın nede olsa Ömer Yenerden daha zengin para göz Sevim.

Zehra ile Asya akşam olunca eve geldiler. Ökkeş amca bahçede Asya’nın kaybolduğunu söylediğini söylerken Alev duydu bunu Asya üzerinden Zehra ya oyun oynamaya karar verdi. ilerleyen zamanda Asya yı kaçıttıracak Alev.

Zehra, Ömer’in gözünden düşsün diye yapacak bunu da hiç de öyle düşündüğü gibi olmayacak.

Yaseminde çalıştığı yerde Funda’nın Koray’a sürpriz doğum günü partisi yapmasına bozuldu. Onları birlikte görünce elindeki servis edeceği meyve sularını düşürüp kırdı ve oradan ayrıldı. Koray peşinden koşsa da dinlemedi Yasemin eve gelince de yatıp uyuyacağım diyerek odasına çekildi.

Sevimde bir ağız tadı ile yemek yedirmedi Salim amcaya. Kızı Zehra yı merak ediyor Salim amca ve hastane parası 10 bin tl zannediyor o parayı benim bulmam gerekirdi diyor. Oysa o 10 bin tl hastane parası değil. Sevim’in Yener’e imzaladığı senet bilmiyor Salim amca bunu.

Akşam yemeğinde herkes masadayken konakta, Ömer çalışma odasında Zehra yanına gitti. Yemekte götürdü ona ama Ömer bana rol yapmayacaksın, aileme rol yapacaksın, senin masada olman gerekir benim yanımda değil diyerek tersledi Zehra yı Ömer.

Zehra da çıktı ve geri geldi. Masaya dönemem herkes birlikte yemek yediğimizi düşünüyor, şimdi gidersem bir sorun olduğunu düşünecekler, ben odama çıkıyorum diyerek odadan çıkınca.

Ömer de arkasından, böyle başına buyruk yaşayamazsın diyerek odaya gidiyordu ki Alev’in masa da olmadığını fark etti. Ayşe de abisi ile Zehra’nın evliliğinin çok güzel gittiğini bundan çok mutlu olduğunu annesine söylerken Ömer duydu ve odasına çıktı.

Zehra ya neden masada olmadığını sordu Zehra aynı cevabı verdi. Ömer aldığın paranın karşılığını ödeyeceksin deyince, aralarında yine tartıştılar. Bu oyun bitince deyince Zehra, Ömer bu benim hayatım dedi.

Zehra’nın da bir hayatı var Ömer. Sadece senin hayatını ilgilendirmiyor bu oyun, onun hayatını da etkiliyor. İlgilendiriyor. Zehra senin eşin ve sen ona beni senin hayatın ilgilendirmez diyemezsin. O zaman o da sana senin hayatında beni ilgilendirmez desin ve çeksin gitsin.

Gitmemesi için onu tazminat ödemekle bağladın kendine şimdilik öyle. İlerde aşık olacak seveceksiniz birbirinizi ve bu sözleşme artık hükümsüz olacak. Şimdi sen sözleşme de dur bakalım. Gün gelecek benim için kal diyeceksin gitmek isteyen Zehra ya Ömer.

 

Ömer sabahın 5 ine alarm kurmuş ama uyanmadı bir türlü. Alarmın sesini de değişmiş iyi olmuş. Zehra uyandı, çok düşündü uyandırsam mı diye sonra ya önemli bir şey için kurdu ise alarmı dedi ve Ömer’e bir kere ufak dokunması ile uyandı Ömer, saat başında çalıyor sesi duymuyor Zehra’nın bir temasına uyandı Ömer.

Zehra Asya için sabah kahvaltı da yemek üzere puaça yaptı. Hediye abla, Ökkeş amca ve kendisi birer tane sıcak sıcak yediler. Ökkeş amcam, Hediye ablanın telaşlanmasından hoşlandığı için puaça boğazına takılmış numarası yaptı. Az muzur değilsin Ökkeş amcam. Sen çok yaşa emi Ökkeş amca 🙂

Ve Alev bunu hediye abla yaptı zannederek tadını da çok beğenerek yedi. Yerken de Zehra’nın yaptığını öğrenince ağzından çıkarıp hepsini çöpe attı vicdansız Alev. Bunu da Ömer asla öğrenmedi.

Nimeti göz göre göre çöpe attılar. Vicdansızlar. Ömer öğrenseydi de iyice bir kızsaydı. Ne Zehra’nın puaça yaptığını öğrendi, nede bu puaçaların çöpe gittiğini. Zehra hakkını aramadı nerede benim yaptığım puaçalar demedi.

Hediye ablada öyle Asya ya ve masadakilere bir şey söylemedi. Hadi ulu orta söylemedi. Ömer de duyamadı bir şekilde kulak misafiri olsaydı da duysaydı. Yada Ökkeş amca biz sabah Zehra hanımın kendi elleri ile hazırladığı puaçalardan yedik çok güzel olmuş değil mi Ömer bey oğlum? deseydi de Ömer de öğrenmiş olsaydı. 

Ama nerde Ömer kör ve sağır oldu o evde olup bitenlerden habersiz, özellikle de Alev’in yaptıklarından bi haber Ömer. ekip de nimeti çöpe atmayı nasıl göz yumdular anlamış değilim. Çok kızdım bu sahnede nimete bu yapılır mı? bu nimeti bulamayan nice insan var vicdansızlar.

Triplere gel triplere Zehra Ömer’e trip atıyor. At Zehra tripini de at nazını da yap şu laftan anlamayan Ömer’e.

Neymiş efendim Ömer uyanmadan Zehra odadan çıkmayacakmış, Ömer’in uyanmasını bekleyecekmiş. Oldu başka bir arzunuz beyefendi. Kızın belki bir ihtiyacı oldu senin uyanmanı mı bekleyecek? Kocacığım uyan ne olur, hadi bak bekliyorum uyanmanı mı diyecek? tövbe yarabbim ya 😀

Kahvaltı masasında herkes hazır bir şekilde kahvaltı yaparken, Hediye abla elinde böreklerle geldi. Zehra biran heyecanlandı kendi yaptığı değildi o sebeple de sesini hiç çıkarmadı. Sormadı da benim yaptıklarım nerede? diye. Üstü kapandı gitti puaçaların.

Ömer bugün evde çalışacakmış, Ayşe’ye birlikte yürüyüşe çıkalım mı? deyince, Ayşe de Zehra ya sende gelmek ister misin? diye sordu. Ömer Zehra ya öyle bir kızgın öfke ile baktı ki, gelmek istese bile gelmem diyecek kadar kötü bir bakıştı o.

Zehra da bugün biz Asya ile bir planımız vardı onu yapacaktık dedi o şekilde durumu idare etti Zehra yoksa Ömer den çekeceklerini biliyordu.

Yener, Salim amcayı zora sokmak için elinden geleni yapıyor. Mal aldırdığı adama malları geri iade etmesini ve tek kuruş ödememesini söyledi. Adam da Yener’in söylediklerini aynen yaptı. Salim amca bu işten hiç para kazanamadı. Hatta malzemelerin parasını, malzeme aldıkları yere ödeyememişlerdi. Baya zarara uğradı Salim amca Yener yüzünden.

Yasemin de dükkana yemek getirince malları gördü koli koli bunlar ne diye sorunca, Salim amca teslim edeceğimiz mallar dedi. Kızı üzülmesin diye ve annesine versin diye bir miktar para verdi. Kızına da harçlık vermek istedi, Yasemin annesi için olan parayı alırken, kendisinin ihtiyacı olmadığını söyleyip para almadı babasından. Koray da gördü bunu.

Koray’ın babası da Koray’ın hem doğum gününü kutlamak, hem de açık çek bırakmak için bir zarf bırakmış dükkana. Koray bu zarfı alınca, Salim amcayı sıkıntısından kurtarmak için motorunu satmaya gitti ve parasını da Salim amcaya verdi müşteri buldum satamadığımız mallara parasını da peşin aldım dedi.

Öyle bir şey yok, müşteri yok. Koray motorunu satıp malları kendi evine götürdü. Sattığı kişi de bilin bakalım kim? Yönetmen.

Alev de Asya yı kaçırması için bir adamla buluşup, Asya’nın resmini gösterdi ve kaçıracaksınız dedi. Seni kaçırsalardı daha iyiydi Alev.

Çiftimiz bu şarkıyı gizli gizli içten içe birbirlerine söylesinler karşılıklı

Bahçada yeşil çınar

Boyun boyuma uyar

Ben seni gizli sevdim

Bilmedim alem duyar

Aman gülüm nananay

Top kahküllüm

Nanay nanay kibar yarim nanay

Nanay nanay esmer yarim nanay

Bahçalarda gül varı

Var git ellerin yâri

Sen bana yar olmazsın

Yüzüme gülme bari

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 51. Bölümde Neler Yaşandı?” üzerine 53 yorum

 1. A.S.K hastasi dedi ki:

  Fati ne oldu sana? Iyimisin simdi dustumu atesin?. Insallah cabucak iylesirsin.

 2. aytac azeri fan dedi ki:

  hos bulduk canarim evet malesef bi kac gun steye gremedim ben de sizleri cok ozledin hep aklmdaydiniz ya bilyor musunuz gercek den sizlerle tansdgmici cooooooook mutluyum kendimi cok sansli his edyorum keski kalbimin kaplarni acpda sizin benim icin nekadar degeri oldugunuzu kalbimi en buyuk yerini kapladgnuz gostere bilsem ben birin cok sevyor sam bunu ona gostermek isterim siz de benim ici gercek de cok ama cok deyerlisiniz heyatmda bu cok kisi kalbimi cok krdi cok uzduler ama daha sizne yeni tanadim amma beni aranza aldiniz sizinle konsmak bana cok iy gelyor

  1. Aslınur dedi ki:

   Sen de bizim için değerlisin ❤️
   Sevgimiz karşılıklı canım benim ❤️

   Bir dizi sayesinde bu sitede kurulan dostluk bağı çok güçlü , bu hiç bir zaman kopmayacak eminim buna.

   Hadi iyi geceler , tatlı rüyalar canım benim ❤️

   1. aytac azeri fan dedi ki:

    cok tesekur ederim aslinur canim cok iysiniz evet dogru soylyor sun adini sen koy dizisini sayesinde bir birmizi bulduk cok da iy arkadas olduk ne olrsa olsun arkadaslgmsin asla komasin ben de isdemiyorum kobcanada inanmyorum

 3. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba Faticim.Bir az daha iyimisin?Ateşin tüşdümü?Yüksek ateş çoku zaman bogazdan oluyor.kendine mugayat ve Allaha emanet ol.

  1. fati dedi ki:

   Arkadaslar cok sagolun.Ablacim evet bogazimdanmis oksuruyorum simdi zaten kac gundur rahat nefes alamiyordim bizde sine sumuyu deyirler o sumuklerim agridirdi dundende ateslenmeye basladim turkece adini bilmiyorum azerice yazicam zogalli cayi icirem derman(ilac) atiran insAllah kececek.Aslinin kedisi gibi oglum koluma yatdigi icin yanlis yaziyotum:)

 4. Nurbanu dedi ki:

  Bir umutla başlar,
  Her güzel gün.
  Gün güzel olunca,
  Umutlarla güzel olur.
  Her yeni gün ,
  Sizlere umut getirsin.
  Umudumuz sevgi,
  Sevgimiz sonsuz,
  SABAHINIZ AYDİN OLSUN.

  Analiz yorumunu yemekten sonra yapacağım.

  1. Aslınur dedi ki:

   Ne güzel şiir

   Umut uyanık adamın rüyasıdır
   Aristoteles

  2. sulu goz dedi ki:

   cok guzel siir.kendin mi yazdin?

   1. Nurbanu dedi ki:

    Ay çok teşekkür ediyorum ilimizde Cicişler. Arada yazarım size böyle. Sulu göz canım sen yenimi geldin.

 5. fati dedi ki:

  Sabah serifleriniz hayir olsun guzel insanlar…nasilsiniz? Beni sorucak olursaniz kotu:( cok kotu usutmusum simdi bu sicakda ne usutmesi diyeceksiniz ama ne demekki oluyormus gece atesler icin yandim.simdide yatiyorum gezecek halim yok basim cok fena agriyor:(

  1. Aslınur dedi ki:

   Oy kıyamam ben sana , Allah şifa versin canım benim , tez zamanda iyileş de yine bize şarkılarından söyle canım benim , bu sıcakta da yorgan döşek yatmak zordur
   Allah yardımcın olsun, Allah’a emanet.

  2. aslı dedi ki:

   Geçmiş olsun canım benim Allah acil şifalar versin.

 6. aslı dedi ki:

  İyi Akşamlar faticim 🙂
  Sadece bende var anıyordum ama sadece bende yokmuş.

  Bu site çok güzel, çok içten, samimi, baktı ki, bizim yorumlar çok fazla gidiyor biraz yavaşlayın, dinlenin bende dinleneyim sizin hızınıza yetişemiyorum dedi site bize 😀

  O yazıyı gördükçe bende gülüyorum canım dizbilgicim benim, ablasının bir tanesi dizibilgisi o 😀

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

  **********

 7. fati dedi ki:

  Herkese iyi aksamlar.Zehracim cok guzel yazmissin benim sarkilara eslik etmissin cok beyendim tesekkur ederim…bu sitede alem haa bugum ilk yorumum yollarken “cok hizli yorum gonderiyorsunuz.bitaz yavaslayin”yaziyor beni cok gulduruyor:)

  1. Aslınur dedi ki:

   İyi akşamlar Fatim ❤️
   Ay evet bende de çok oluyor , site bizim hızımıza yetişemiyor 😀 sitecik alış artık bize , bizde böyleyse kim bilir Aslıda nasıldır 😀

   1. aslı dedi ki:

    Aslınurcum, Sorma ben neler yaşıyorum ama biz barıştık aramız çok iyi maşallah demi dizibilgicim benim ablasının kuzusu o
    ❤❤❤❤❤❤❤❤

    Ben şimdi böyle dedim diye yapmadığını bırakmazmış sitecim bana, uslu dur kediciğim gibi yaramaz olma lütfen ben seni çooooookkkk seviyorum dizibilgiciğim ablasının gülü, bir tanesi
    ❤❤❤❤❤❤❤❤

  2. Zehra dedi ki:

   Tesekkur ederim canim beyenmene sevindim.evet bendede oyle oluyo bende okudukca cok guluyorum artik bizde alişsa iyi olur)

 8. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım çok mutluyum çoook , hem beni affetmişsin hem de analizini okudum
  Bayılıyorum senin şu bitmeyen enerjine , çok pozitif bir enerjin var , diğer sayfaya yorum yazdımmm , hadi bir koşu oku

  Eline, emeğine, yüreğine sağlık canım benim ❤️
  Ya pislik Alev, neyse moralimi bozmuyorum ama nasıl kıydı poğaçalara ay pardon “puaça” 😀 ay analiz başlar başlamaz nasıl da hemen güldürüyorsun kız insanı , “puaça” iyimiş ve de tatlıymış 🙂 4 yerde geçen puaça yüzümde kocaman bir gülümsemeye sebep oldu 🙂

  Ömer de görmedi , Zehra da ne olduğunu bilmedi poğaçalara , arada kaynadı onlar da , gerçekten onları bırak kuru ekmeği bile bulamayanlar var bu dünyada
  Allah bizi aç , susuz ve de analizsiz bırakmasın 🙂

  Sağ ol , var ol canım Aslım ❤️❤️❤️

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım benim, koştum okudum geldim 🙂
   Ben o yazını okudum mesaj da yazdım da işte site de çıkmadı.

   **************

   Afferim sana Aslınurcum, işte böyle, an şuan, öncesi ve sonrası yok, an bu an, hayat anlardan oluşur, o da içinde bulunduğun şu andır, gerisi boş, gerisi hikaye canım benim.

   Evet dizimiz bir çok diziye örnek olacak, Erkan Meriç kendi çizgisini bu dizi ile Tüm Türkiye ye ve Dünya ya gösterdi ve göstermeye de devam edecek inşallah.

   ****************************

   Ah Aslınurum ah bu hayat anca böyle çekilir yoksa çekilmez. Pozitif olmak güzel onca negatifliğin içinde 🙂

   Puaça ya puaça 😀
   Sen gel de yaz bakayım kucağında kedi ile daha ne hatalarım varda düzelte düzelte anca bu kadar, Allah dan kötü bir yazı yok içinde 😀

   ***************
   Aşağıdaki sana ait olan söze bayıldım 🙂
   Teşekkür ederim canım benim.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

   “Allah bizi aç , susuz ve de analizsiz bırakmasın”
   Canı gönülden Amiiiiinnnnn.
   Öptüm seni güzellik.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Aslınur dedi ki:

    🙂 🙂 🙂 ben de sana bayılıyorum canım benim , dediklerin hep aklımda
    Ben de öptüm seni birtanem , ah bir de sarılayım kocaman tamamdır şimdi güzelce uyuyayım ben
    Tatlı rüyalar herkese ❤️❤️❤️

 9. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Ir abi dedigin fotograflar hangi sayfada cikmis. Ben goremedimde.

  1. Aslınur dedi ki:

   A.S.K hastası sayfada değil , Erkan dün Instagrama fotoğraf atmış, konak bahçesinde Hazalla çekilen bir fotoğraf , ayrıca Erkan’ın parmağında yüzüğü de var , daha doğrusu Ömer’in 🙂

  2. IR dedi ki:

   Ayselaze.

 10. Gozel dedi ki:

  Zatan eski ekibin hatalary bir dil iki dil ekmegi çope atmakda in buyuk hatalarynyn biri gerçi bu ekibin dil senario hatasyda ayny zamanda umarym 2 sezon hatasyz diydiginiz gibi Azan sesini duyarys enşalla bizde bir laf bar ,Azan duşen yere bela duşmezmiş , oyle olsa dizimiz dahada guzel içden kalba yakyn olardy neyse bu menin duygusallygym

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah 2. sezonda hatalar olmaz dizimizde ve ezan sesini duyarız. Türk bayrağımızı görürüz. Atatürk’ümüzün resmini görürüz. Kız kulesini, yedi tepeli güzel İstanbul’umuzun bir çok güzel yerlerini görebiliriz. İnşallah güzel bölümler bizleri bekliyor olacak ben umutluyum bakalım yeni ekip ne sürprizlerle karşımıza çıkacak.

 11. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım öyle söyleme.Sen benim yaramaz deyil tatlı çocugumsun.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim ablacım
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsız?Qoyduğunuz vidiyonu götürmek isdeyirem olmur onu nasıl götüre bilerem

 13. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım,nasılsın.Bu defa Aleve takıldım ben.Sen demiş puaça nimetdir,bereketdir,çöpe atılırmı?Hatta o poşet boş olsa bile,adı çöplük.Çocuklarımıza diyoruz ekmeyi çöpe atmak olmaz.10 defa desek de bir defa görmek kafidir ki nimetle öyle davranmagı tekrar etsinler.Hanki birimiz kurumuş ekmeyi çöpe atıyoruz.Ayni zamanda çekimde olanlar da öyle.Bazen küçük bir hata böyük hatalara neden oluyor.Öyle deyilmi?Seni çoook seviyorum kızım,dualarım seninle.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, iyi diyelim iyi olsun gelmişiz şu yalan dünyaya koşturup duruyoruz işte 🙂
   Ah ablacım ah söylediklerinde o kadar haklısın ki, geçmişte ilk bu bölümü seyrettiğimde buraya çok yazdım bu konuyla ilgili düşüncelerimi senin gibi. Allah dan tekrardan böyle bir sahne görmedik.
   Ömer bunu öğrenseydi de Alev’in ağzının payını verseydi nimet çöpe atılır mı deseydi demedi.
   Hiç olmaması gereken Kötü bir sahne, kötü bir örnekti.
   İnşallah yeni ekip bu tür kötü örnek olacak sahne çekmezler.
   Bende seni çooooookkkk seviyorum ablacım bu kalpler sana
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   Polad amcama da çok çok selamlar seni bizden ayırmadığı için teşekkürler ona, sağ olasın Polad amcacım bu kalplerde sana 🙂
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 14. Aylin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar .❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Merhabalar prenses 🙂
   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 15. aytac azeri fan dedi ki:

  selam arkadaslar ask hastasi bu arad seni dogum gunumus kutlarm canim iki domusun sana bi omur mutlulklar dilerim tum kalbimle kutlyorum seni dunyadak butun dleklerin gercek olsun braz gec oldu ama yinede yazmak isdedim ik domusun dger butun arkadaslarim canarim sizi cok sevyorum siz naslsiniz

  1. aslı dedi ki:

   Selam canım hoş geldin 🙂

  2. Zehra dedi ki:

   Merhaba canim.hos geldin yoktun ne zamandir nerelerdeydin ozletdin kendini canim

  3. A.S.K hastasi dedi ki:

   Tesekkurler. Hos geldin.

 16. IR dedi ki:

  Dun bi arkads sormusdu hazal konaktami yoksa baba evinde ? Aksam cikan fotograflarda hazalda erkanla beraber konakta ve ellerinde yuzuk var , kendi yuzukleridir yoksa hikayedeki yuzuk , bi aciklamasi yok , alyans olmasina alyans ama ikiliye ayitdir yoksa diziye belli diyil ,181 bolum part 3 klaketi falanda fotosu cikmis , belli ki cekimler hizla devam ediyor

  1. aslı dedi ki:

   Bende gördüm o resmi özlemişim onları bunu anladım 🙂
   Bence o yüzük diziye Ömer ve Zehra ya ait.

  2. Günay dedi ki:

   Teşekkür edirem IR abi melumat verdiyiniz için.

   1. IR dedi ki:

    Rica ederim , bi sey diyil , dolasiyordum sayfalada , gordum paylasmak istedim

 17. Hanım abla dedi ki:

  Gözelin ad günü 1 kasım.

 18. Asena dedi ki:

  Ayyyy elerine saglik yine harikalar yaratmishsin sarkida cok guzel olmush tam bizimkilere uymush tekrardan elerine saglik aslicim

  1. aslı dedi ki:

   Asenacım sağolasın beğendiğim şarkıları ekliyorum öyle işte 🙂

 19. Gozel dedi ki:

  Cok guzel şarkyda tam yerine duşmuş ellerinize saglyk Hazaljyma bu bolumde kyyafetiçok gelişmiş Omerjimde sewdi galyba oyle bakdyky men uyanmadan çykmyjaksyn diyip
  Arkadaşlar men dogum gunum 1.11 biz noyabr diyorus sizde on birinji ayyn ady ne bilmiyorum 1 noyabr omarym anladyp bildimmi kusura bakmayyn

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozel, senin doğum günün 1 kasım mış Hanım abladan kopya çektim biraz yaramaz bir öğrenciyim de 🙂

   Şarkıyı beğenmene sevindim canım.

 20. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 21. A.S.K hastasi dedi ki:

  Asli bitanem yine guzel olmus her zamanki gibi. Bolum hakkinda yorum yapmiyorum su an cunki sozun bittigi yerdeyim. Sen zaten her seyi yazmissin. Ben gece gece aleve sinirlenmeyim. Iyi geceler tatli ruyalar.

  1. aslı dedi ki:

   Gece uyumadan önce sinirlenmek yok, güzelce uyuyup tatlı rüyalar görmek için, ve güne güzel başlamak için en doğrusunu yapmışsın canım benim
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

   Günayyyydıııınnnnn 🙂 Hayırlı sabahlar efendim, sabah şerifleriniz hayır olsun.
   Güne güzel başlayalım günümüz güzel geçsin inşallah.
   ❤❤❤❤❤❤❤❤

 22. Zehra dedi ki:

  Yorumum neden cikmadi yaa

 23. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar qaliba ilk yorum yine benim insAllah oyle olur gonerdikden sonra ikinciye falan cikmam )) telefonu kapatim uyuyodum ama uyuyamadim dedim bir siteye girip bakiyim aa bakinca ne gorum yeni analiz gelmis cok sevindim bu sevincimim sebebi kim tarafinda asli tarafinda com tesekkur ederim canim birtanem simdi rahatlikla uyuyacagim cunki yeni analiz okudum.bu bolumde zehranin super giymesi cok guzeldi birde pogaca yapmisdi alev gicikda yedi nasil beyenmisdi ama zehranin yaptigini anlayinca nasilda cope atdi guzel pogacalari salak alev ne kadar sinir oldum birde asilcim dogru soyluyorsun ya ne olsursa olsun nimete boyle yapilmamaliydi cole atilmalayidi bencede onu arayan bulamayan kac kisi vardir ya Allah onlara komek olsun ya korayida cok seviyorum nasilda motorunu saati salim amcaya yarim ede bilmek icin canim sarkida cok guzel keyfim acildi tesekkurler hepinize iyi geceler tatli ruyalar simdi yatiyim ben

  1. aslı dedi ki:

   Günaydıııııınnnn Zehracım sabah oldu kalkma vakti 🙂
   Evet ilk yorum senin. Ne güzel bir yazı ile mutlu edebilmek 🙂
   Bende sana teşekkür ederim Zehracım sağ olasın.

   1. Zehra dedi ki:

    Sanada gunaydin hayatimm.hepinize gunaydin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir