Adını Sen Koy 50. Bölümde Neler Yaşandı?

Burak 16 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Zehra Yener’e Ömer den Aldığı 10 bin tl yi Verdi. Ömer Bunu Gördü. 
Leyla Zehra’nın Yanına Geldi Yener’in Elinden Senedi Aldı.

Alev Asya yı Parka Götürdü. Derdi Zehra.  Zehra da Asya yı Kaybetti.
Zehra, Ömer’in verdiği 10 bin tl yi bankaya yatırmak için, bankaya gidiyorum diyerek konaktan ayrıldı.

Ömer de Zehra yı takibe aldı. Yener’e para verdiğini gördü Ömer.
Şimdi bu oldu mu Zehra? hani sen bankaya gidiyordun? Yener’in yanındasın. Ömer gördü sizi şimdi sana nasıl inansın be Zehra?.

Ömer de gördükleri karşısında, nasıl inandım ben sana? Nasıl böyle bir hata yaptım? Niye kızıyorum ki? Onun nasıl biri olduğunu bilmiyor muyum zaten? Dedi bekledi Ömer yanlarına gitmek istedi gitmedi son anda vazgeçti.
Orda dur bakalım Ömer beyim, Zehra senin düşündüğün gibi sevgilisi olan ve onunla ortak iş yapan biri değil. Bunu zamanla anlayacaksın zaten Ömer.

Zehra Yener’i sevmiyor ondan kurtulmak elindeki senetleri almak için senden aldığı parayı ona verdi. 
Sana söyleseydi Yener den bahsetseydi ama söylemedi. O konuşmak istediğinde sen dinlemiyorsun, sen dinlemek isteyince de o konuşmuyor. Bu nedenle de sorunlar çözülmüyor.

Alev de konaktaki odasında Ömer’in Zehra için söylediği Zehra’nın senin parana ihtiyacı yok, benim olan her şey Zehra ya da ait sözü kulaklarında çınlıyor. Alev bunu hazmedemiyor.
Ömer’in eşi olmak isteyen Alev Ömer’in hiçbir şeyi artık, bunu bir türlü kabullenemiyor.

Nazan Alev’in odasına gelip de, evdekilerin konuşmalarından duyduklarını, Ömer bey karısı ile çıktılar deyince, Alev çok sinirlendi etrafı darma duman etti yine ve şuna karısı deme diye Nazan’a kızdı Alev. Sonra da Ömer’in çöpüne bile sahip olamayacak diye bağırıp çağırıyor.

Ne demesini bekliyordun ki Alev? Senin hoşuna gitsin yada gitmesin Zehra Ömer’in biricik karısı. Oh canıma değsin Ömer senin kocan olmayacak. Alev sana geçmiş olsun, Zehra Ömer’e sahip oldu onun eşi artık, çöpüne gerek kalmadı.

Yener Zehra yı tehdit ederken Ömer çoktan gitmişti oradan, biraz daha kalsaydı da görseydi Yener’in Zehra yı tehdit ettiğini, Zehra yı Yener’in hırpaladığını, zor kullandığını görseydi de Ömer gidip yanlarına ağzının payını verip, sen benim karımla nasıl böyle konuşur

sun deyip bir güzel pataklasaydı Yener’i Ömer, ama nerde. 

Olup bitenden bi haber Ömer. Kendi kafasında kurduğu senaryo ile ayrıldı gitti oradan gerçekleri göremeden Ömer.

Nihat da Ayşe ile birlikte yaşayacakları, beğendiği birkaç evi seçiyor ve Ayşe de görsün istediği için arayıp yanına gelmesini istiyor, Ayşe ile yaşayacakları eve birlikte karar vermek istiyor Nihat. O arada da Cevriye halası Nihat’ı arayıp geleceğini söylüyor Nihat’a, evi biraz da halası için istiyor Nihat hem kendisi, hem de halası rahat etsin diye istiyor bu evi.

Ayşe de o an Asya’nın yemeğini yediriyordu. Çıkmak zorunda olunca, Hediye abladan ilgilenmesini istedi. Zehra gelince de parka götürebilir mi sorarmısın Asya onunla parka gitmek istiyor dedi. Asya Zehra yı çok seviyor.

Yener Zehra ya zor kullanıp, Ömer’in sevgilin mi? sorusunu sorarken Leyla geldi Zehra’nın yanına ve Yener’in elinden senetlerin bir kısmını alıp kaçtılar Zehra ile Leyla. Polis de oradan geçiyordu o sebeple Yener daha fazla peşlerinden koşamadı. Leyla ile Zehra da oradan ayrıldılar.

Ömer, Yener’i Zehra’nın sevgilisi zanneder. Yener, Ömer’i Zehra’nın sevgilisi zanneder bu nedir canım Zehra’nın siz erkeklerden çektiği?.

Ömer Yener Zehra’nın sevgilisi değil. 

Yener Ömer Zehra’nın eşi resmiyette Ömer ile Zehra evli. Ah bir bunu öğrenseydin ne iyi olurdu. Ama olmadı sen Zehra’nın Ömer ile evlendiğini, onun eşi olduğunu hiç öğrenemedin. Bunu öğrenmeni çok isterdim Yener.

Ömer şirkete geçti geçmesine de aklı Zehra da ve gördüğü manzara da. Demir geldi o esnada iş için dosya üzerinde çalışacaklar, aklı başka yerde olan Ömer nasıl çalışacaksa artık.

Demir de farkında Ömer yine dağılmış durumda. Hemen toparlıyor ve işe odaklanıyor Ömer.

Ömer’in yerinde bir başkası olsa bu kadar sorumluluğu, olayı, yaşananları kaldıramazdı herhalde. Ömer yine iyi dayanıyor, hasta olmuyor bu tempoya. Gerçekten çok zor Zehra’nın da Ömer’inde yaşadıkları.

Allah dan bu kalbi güzel iki insanın zor zamanlarında yanlarında olan gerçek dostları arkadaşları var. Ömer’in dostu Demir. Zehra’nın dostu Leyla her ikisi de zor zamanlarında bu güzel dostlarından güç alıyorlar. İnsanın gerçek dostlarının olması ne güzel.

 

 

DOSTLAR IRMAKLAR GİBİDİR
Kiminin suyu az, kiminin çok
Kiminde elleriniz ıslanır yalnızca
Kiminde ruhunuz yıkanır boydan boya

İnsanlar vardır; üstü nilüferlerle kaplı,
Bulanık bir göl gibi…
Ne kadar uğraşsanız görünmez dibi.
Uzaktan görünüşü çekici, aldatıcı
İçine daldığınızda ne kadar yanıltıcı….
Ne zaman ne geleceğini bilemezsiniz;
Sokulmaktan korkarsınız, güvenemezsiniz!

İnsanlar vardır; derin bir okyanus…
İlk anda ürkütür, korkutur sizi.
Derinliklerinde saklıdır gizi,
Daldıkça anlarsınız, daldıkça tanırsınız;
Yanında kendinizi içi bos sanırsınız.

İnsanlar vardır, coşkun bir akarsu…
Yaklaşmaya gelmez, alır sürükler.
Tutunacak yer göstermez beyaz köpükler!
Ne zaman nerede bırakacağı belli olmaz;
Bu tip insanla bir ömür dolmaz.

İnsanlar vardır; sakin akan bir dere…
İnsanı rahatlatır, huzur verir gönüllere.
Yanında olmak başlı başına bir mutluluk.
Sesinde, görüntüsünde tatlı bir durgunluk.

İnsanlar vardır; çesit çesit, tip tip.
Her biri başka bir karaktere sahip.
Görmeli, incelemeli, doğruyu bulmalı.
Her şeyden önemlisi insan, insan olmalı…
İnsanlar vardır; berrak, pırıl pırıl bir deniz.

Boşa gitmez ne kadar güvenseniz.
Dibini görürsünüz her şey meydanda.
Korkmadan dalarsınız, sizi sarar bir anda.
İçi dışı birdir çekinme ondan.
Her sözü içtendir, her davranışı candan…

Can Yücel.

 Zehra, Leyla ile bir parkta banka oturmuş dertleşiyorlar.

Yener den aldıkları bir senetle iş bitti zannediyor ikisi de yanılıyorlar. Yener de daha bir sürü senet var bir tane değil ki senet. Yener den kurtuldum diye seviniyor Zehra. Ömer’e borçlandım bu seferde deyince,

Leyla, Ömer’in iyi biri olduğunu, mecbur olmadığı halde sana yardım etti dedi.

Zehra da kolyesini hatırladı Ömer sayesinde kolyesini satmamıştı Zehra.

Ve Zehra Yenerden aldığı senedi Leyla ya verdi. Anneme ver ben mahalleye gelmeyeyim derken. Yenerde onları izliyor gizli gizli.

Zehra Leyla ile vedalaştıktan sonra Ömer’i arasam mı diye düşünürken, şirkette olan Ömer de elinde telefon Zehra yı aramak istiyor ama arayamıyor. 

Her ikisi de birbirleri ile ruhen anlaşıyorlar, birde konuşabilselerdi de dünya kulağı ile duysalardı birbirlerini. 

Anladık ruhlar alemin de çok güzel anlaşıyorsunuz, ruh ikizisiniz eyvallah da, biraz da iki düzgün dünya kelamı etseniz de sorunları çözseniz ne olur sanki?

Zehra Ömer’i aradı ama Ömer açmadı. İnat etmenin sırası mı Ömer? sende merak ediyor konuşmak istiyorsun Zehra ile neden açmıyorsun?

Alev’in aklında Zehra yı zora sokacak bir plan var. Aklındaki plan Asya ile ilgili. O sebeple Alev Asya ile parka gitti, orada Zehra ile buluşacak Alev.

Zehra yı da Hediye abla aradı haber verdi. Zehra da parka geçti. Yener de Zehra yı takipte Ömer ile buluşacak diye düşünürken Alev’i gördü Asya ile ve Alev’i Asya’nın annesi zannetti Yener.

Alev ve çocuk hayatta bir araya gelemeyecek iki kelime.

Zehra’nın gerçekten bakıcılık yapması yalan söylememesi hoşuna gitti takipte olan Yener’in.

Zehra bir kere daha Ömer’i aradı Alev de bizle birlikte diyecekti ama Ömer yine açmadı telefonu. Aklı da Zehra da.

Demir akşam arkadaşları ile toplanacak Ömer’e sende gel dedi ama Ömer gelemeyeceğini söyleyip dosyaları da alıp evde devam edeceğini söyleyip konağa geçti. Bu davranışlar hiç Ömer’e göre değil. Demir farkında soruyor cevap yok. Alev gidene kadar böyle dedi kestirdi attı Ömer.

Demir de Alev’i aradı şirkete gel diye, Alev de Ömer’i sordu o olmayınca gitmedi şirkete, eve gittiğini öğrenince koşa koşa konağa gitti Alev.

Ömer nerede Alev orada ama Ömer istemiyor Alev’i.

Alev Ömer ile konuşmak istedi yurt dışına gitmeyeceğini söyledi, Ömer de ya gidersin, yada gereken yapılır dedi resti çekti Ömer.

Nihat Ayşe ile beğendikleri evlere baktılar. Ayşe de baktıkları evi beğenmiş. Nihat çok güzel hayaller kuruyor yeni evleriyle ilgili. Şöminenin başında kedi gibi dizlerinde uyumak istiyormuş Nihat.

Ah kedi demişken 🙂

Benim kedi de şuan benim dizim de uyuyor Allah’ım kedimi de bu dizinin bir seveni yaptım ama onunla analiz yazmak gerçekten çok zor durmuyor yaramaz. Tek elle yazma çabası içerisindeyim 🙂

Erkan kardeşim görseydi halimi kesin çok gülerdi halime 🙂

Nihat Ayşe ile birlikte kendi evlerinde bağıra çağıra kavga etmek, sonra da barışmak kendini affettirmek için çaba sarf etmek istiyormuş. Ayşe’nin de çok hoşuna gitti bu hayaller de hayalde kalacaklar.

Zehra parkta Yener’i fark etti ve Asya ya zarar vermesinden çok korktu. Ömer de Ayşe’yi aradı. Zehra’nın Asya ile parkta olduğunu öğrendi. Masada duran Zehra’nın hiç takmadığı kolyeyi eline aldı baktı.

Şimdi var ama sonra bu kolyede unutulacak yerini su damlası kolye alacak. Bu ne olacak? Ne oldu? buhar oldu uçtu? 

Tıpkı evlilik tek taş yüzüğün bir zamanlar Zehra’nın parmağında olup sonra dan buhar olup uçup gittiği ve yerine de Alev neden senin tek taş yüzüğün yok deyince Ömer’in yüzük alması olayı gibi. Bakalım 2. Sezonda neler neler unutulacak?

Ömer odasının camından bakıp, neden merak ediyorsam diye soruyor?

Neden olacak paşam, Zehra senin eşin onu merak etmen en doğal hakkın senin de ondan bu merakın.

Sevim Salim amcaya Zehra’nın hastane parasını ödediğini, bu 10 bin tl de ilk fatura diye yalan söyledi. alacaklı olarak da kapıya gelen Alev’i söyledi. Zehra hiçbir zaman ne Alev den nede Yener den hastane için para almadı. Sevim kendi borcunu Zehra’nın borcu yaptı. Salim amca da buna inandı.

Funda da Yasemin’e çalıştığı iş yerinde bir oyun oynadı. Koray’ın doğum gününü orada kutlamak isteyen Funda Yasemin’e ve Koray’a çok kötü bir sürpriz hazırlamış oldu.

Zehra Asya ile parktan eve dönerlerken Asya tuvalete gitmek istedi bunun içinde bir kafeye girdiler. Orada kavga çıktı ve o esnada da Ayşe Zehra yı aradı neredeyseniz Ökkeş abi gelsin sizi alsın diye. İşte o an Asya dışarı çıktı. Zehra Asya yı bulamadı kaybetti.

Ömer den Zehra ya gelsin

Koray Avcı – Sen

Sen sevdanın özü, Sen düşlerin gözü, Sen yarının sözü, Ah canım benim
Sol yanım benim, Sen yarının sözü, Ah canım benim, Sol yanım benim


Diren ey karam diren, Diren iç yaram diren. Diren sevdaya güven, Ah canım benim
Sol yanım benim, Diren sevdaya güven, Ah canım benim, Sol yanım benim

 

Sen umudun yolu, Sen kavganın seli, Sen yarının dili, Ah canım benim
Sol yanım benim, Sen yarının dili, Ah canım benim, Sol yanım benim

 

Diren ey karam diren, Diren iç yaram diren, Sevdan hep dünkü gibi, Hiç yaşanmamış günlerim gibi
Yar yarımsın, yar canımsın, yar sızımsın yar. Yar sol yanım yanar

Söz: Zeliha Sıkık
Müzik: Feyzullah Eti

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 50. Bölümde Neler Yaşandı?” üzerine 80 yorum

 1. sulu goz azeri dedi ki:

  iyi aksamlar.nerdesiniz arkadaslar?

  1. Zehra dedi ki:

   Sana da iyi aksamlar sulu goz ben burdayim iyiyim bir az yorgunum sadece sen nasilsin bu arada sen yenimisin canim?

 2. Lale turkmen dedi ki:

  Asliiiim iyiki varsin. Senin yoklugunda 1 gun bana 1 hafta gibi geldi.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar Canım sende iyi ki varsın öptüm seni meleğim ❤

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydinnnnn. Asli haklisin canim keski omer o zaman soyleseydi yenere. Ama soyleseydi zehranin ailesi de ogrenirdi evli olduklarini. Omer sanki yuzugunu barmakliklara vurmakla yenere bir mesaj vermek istedi ben artik evlendim zehrayla sen anca ruyanda gorursun zehrayi. Ama gozu donmus yener anlamadi bunu. Dag evinde omer vurulurken o zaman da yener zehranin parmagindaki yuzugu fark etmedi. Fark etseydi anlardi evli olduklarini. Kiz FATI eski moduna geri donmussun.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım benim 🙂
   Evet sende haklısın Zehra’nın ailesi öğrenirdi. Zehra bunu istemiyor ailesinin evlendiğini bilmesini.

   Yener üstü örtülü mesajı anlamadı.

 4. fati dedi ki:

  Adini sen koy TRTden ayrilarkinle sarkilarlarla…

  ADINI SEN KOYdan TRTye
  Zaman sadece birazcık zaman 
  Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam 
  Acılarımız tarih kadar eski 
  Nefes alıp vermek misali olağan 

  Zaman sadece birazcık zaman 
  Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an 
  Böyle benzer izler etrafında 
  Alışkanlıklarımız bile sıradan 

  Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde 
  Gidiyorum kokun hala üzerimde 
  Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar 
  Bir kendim bir ben gidiyorum 

  Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde 
  Gidiyorum kokun hala üzerimde 
  Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar 
  Bir kendim bir ben gidiyorum 

  TRTden ADINI SEN KOYa

  Madem ki istiyorsun öyleyse durma git 
  Beni düşünme rahat ol yalnız kalabilirim 
  Sende bilirsin hiç bir acı sonsuza dek sürmez 
  Hatta her an yeniden sevebilirim 

  Olmazdı bende biliyorum haklısın haydi git 
  Korkma seninle gerçekten dost olabilirim 
  Aslında bende uzun zamandan beridir sana 
  Ayrılmak istediğimi söylemedim haydi git… 

  Git… Git… Gitme dur ne olursun 
  Gitme kal yalan söyledim 
  Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim 
  Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var 
  Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim 

  İkimiz içinde doğru olan böylesi git 
  İnan bana sandığın kadar üzgün değilim 
  İçimde yepyeni bir hayata başlamanın 
  Sevinci ve heyecanı var artık git…

  1. Zehra dedi ki:

   Iste gidiyorum
   Bir sey demeden
   Arkami donmeden
   Sikayet etmeden
   Hic bir sey almadan
   Bir sey vermeden
   Yol ayrilmis,gormeden gidiyorum

   Ne kusluk var ne pismanlik kalbimde
   Yuruyorum sanki senin yaninda
   Sesin uzaklasir her bir adimda
   Ayak izim kalmadan gidiyorum

   Gerdigin tel kalbimde kirlimadi
   Gonul kusu sarkidan yorulmadi
   Bana kimse sen gibi sarilmadi
   Isigimiz sonmeden gidiyorum
   (Kazim koyuncu)icimden geldi yazdim

   1. Zehra dedi ki:

    Adini Sen Koydan trtye))

 5. aslı dedi ki:

  Aslınurcum okudum canım en son yazdığını, oraya yazdım ama çıkmadı neyse bende buraya yazarım 🙂

  Gel buraya yaramaz Aslınur sarılırsam sana sıkı sıkı ve sende bana söz verirsen bir daha umutsuz olmayacağım, geçmişe takılıp kalmayacağım ama geçmişte yaşadıklarımdan dersler alarak önüme bakacağım.

  Gelecek için ise; umutlarım, hayallerim olacak, o hayallerime ulaşmak için çaba sarf edeceğim. Ama ne geçmişte takılıp kalmayacağım, nede geleceğe çok fazla bağlanmayacağım anı yaşayıp hayatın tadını çıkarıp teraziyi dengede tutacağım dersen seni affederim 🙂

  Canım benim şunu asla unutma olur mu; Gelecek de elbet bir gün gelecek. Dün de gelecekti, bugünde. Yarında.

  Bak Can Yücel Ne diyor:
  Ömür Dediğin Üç Gündür; Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür. O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür; O Da Bugündür.
  CAN YÜCEL

  O sebeple bu günün tadını anı yaşayarak hissederek yaşa, elinde tek sahip olduğun an şuan, nefes alıp verdiğin an şuan. O yüzden en değerli en kıymetli an şuan Aslınurcum canım benim. Seni öpüyorum, hemde sıkı sıkı sarılıyorum canım benim.
  Seni de affettim hadi yine iyisin.

  Hadi bu gece benden bu kadar çünkü yazarken çok hatalı yazıyorum sile sile olmuyor. Yarın sabah görüşürüz iyi geceler tatlı rüyalar
  ❤❤❤

  1. Aslınur dedi ki:

   Yaa şuan benden iyisi , mutlusu yok biliyor musun 🙂 🙂
   O kadar mutluyum ki beni affettiğin için 🙂
   SÖZ! SÖZ! SÖZ! Aslıcım sana söz veriyorum bundan sonra anı yaşayacağım , hakiki ömrümü bulunduğum gün bileceğim , dediklerini harfiyen yapacağım
   Ben artık inanıyorum ki dizimiz hayırlısıyla başlayacak , o çizgisini hiç kaybetmeyecek hatta diğer dizilere örnek bile olacak

   Ben de seni öpüyorum canım ❤️ sana kocaman sarılıyorum ❤️
   Benden yaramazları da varmış , kedicik yine durmadı herhalde 🙂

   Kedicik anlıyoruz Aslıyla oyun oynamak çok güzel , her an her dakika oynamak istiyorsun , dizinin dibinden ayrılmıyorsun ama onu biz de çok seviyoruz , paylaşamaz mıyız acep , acaba Aslı’yı klonlasak mıı ? 🙂

   1. aslı dedi ki:

    İşte şöyle ❤ Aslınurcum.
    Evet inşallah dizimiz diğer dizilere örnek olacak, çizgisini, seviyesini koruyarak yıllarca bir kaç sezon devam edecek bizlerde doyasıya izleyeceğiz.
    Ah o kedicik yok mu o kedicik, çok fena ❤
    Erkan setteyken kedisine kim bakıyorsa?

 6. Aslınur dedi ki:

  Hayırlı geceler herkese 🙂
  Aslıcım analiz çok iyi geldi sağol , şu Zehra bu bölüm gerçekten haksızdı , bankaya gidiyorum ne ya , bari de ki ; bu parayı borçlu olduğum kişiye vermeye gidiyorum de bari
  E tabi Ömer’in de zaten zamanlaması mükemmeldir , Zehrayı Yenerle gördü gitti , her şeyde böylesin zaten Ömer , bakıyorsun anında hemen aklında Zehrayla ilgili destan yazıyorsun gerisi malum iftiralar , hakaretler , suçlamalar , o işaret parmağının Zehraya doğrultulması falan filan , 1 sezon böyle ömrümüzden ömür gitti ama bu sezon gıkımı çıkarmayacağım , yine ömrümü yiyin 🙂 yeter ki başlayın Aslının sözlerinden sonra içimde umut yeşerdi , gerçi sana yazdığım yorumu okumadın galiba , beni affettin mi bilmiyorum , özrümü kabul eder misin ki ???

  Nurbanucum tebrik ederim seni , ne güzel bir bölüm kazanmışsın , Rabbim çalışmalarının sonucunu vermiş ama istediğin bölüm değil galiba neyse hayırlısı olsun hakkında
  IR abi cevabını okudum , amin amin de tabi bana daha çok var
  Ben onu bizim sitenin bekarları için dedim 🙂 , bana gelene kadar daha çok var , Rabbim herkese gönlüne göre versin
  Zehra , Nurbanu , Azeri aytac , aytac azeri fan ve ben yani sitenin okulluları , rabbim bize hayırlı bir üniversite , hayırlı iş sonra da hayırlı bir eş nasip etsin inşallah 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Aslınurcum ❤

   Canım ben ne kaçırdım bilmiyorum? ben seni neden affedeceğim ki? affetmemi gerektirecek bir şey yapmadın ki sen. Şuan beni asıl sen affet inan beynim durmuş vaziyetteyim.

   Ben en iyisi bir kaç sayfa geriye gidip okuyup geleyim ben ne kaçırmışım?

 7. A.S.K hastasi dedi ki:

  Ir abi bak biz yalniz diyilmissiz.Fati de biz gibi ayni qrupta. Sinirlenince yine zorbayi dagdan tasa vurmussunuz. Elinize saglik. Fati sen iste pastayi ben kendi ellerimle yaparim sana en elasindan. Hak ettin bunu.

 8. sarkici kiz dedi ki:

  Adini sen koy TRTden ayrilarkinle sarkilarlarla…

  ADINI SEN KOYdan TRTye
  Zaman sadece birazcık zaman 
  Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam 
  Acılarımız tarih kadar eski 
  Nefes alıp vermek misali olağan 

  Zaman sadece birazcık zaman 
  Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an 
  Böyle benzer izler etrafında 
  Alışkanlıklarımız bile sıradan 

  Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde 
  Gidiyorum kokun hala üzerimde 
  Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar 
  Bir kendim bir ben gidiyorum 

  Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde 
  Gidiyorum kokun hala üzerimde 
  Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar 
  Bir kendim bir ben gidiyorum 

  TRTden ADINI SEN KOYa

  Madem ki istiyorsun öyleyse durma git 
  Beni düşünme rahat ol yalnız kalabilirim 
  Sende bilirsin hiç bir acı sonsuza dek sürmez 
  Hatta her an yeniden sevebilirim 

  Olmazdı bende biliyorum haklısın haydi git 
  Korkma seninle gerçekten dost olabilirim 
  Aslında bende uzun zamandan beridir sana 
  Ayrılmak istediğimi söylemedim haydi git… 

  Git… Git… Gitme dur ne olursun 
  Gitme kal yalan söyledim 
  Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim 
  Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var 
  Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim 

  İkimiz içinde doğru olan böylesi git 
  İnan bana sandığın kadar üzgün değilim 
  İçimde yepyeni bir hayata başlamanın 
  Sevinci ve heyecanı var artık git…

 9. IR dedi ki:

  Yeni set goruntuleri ayselaze sayfasinda cikmis ,yeni asya ve yeni hizmetci gelmis , gozel bi asya gelmis , yeni hizmetcide nazana cok benzitir , ilk cekimleri yagmur altinda cekmisler .

 10. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım merhaba.Biliyorum yorulmuşsun,ama tatlı yorulmak bu.Ben direk konuya geçiyim.Biliyorsun Lale ile biz arkadaşlarımızı tebrik etmek için onların dogum tarihlerini öyrenmek istiyoruz.Hazalın ve Resul beyin dogum tarihini biliyormusun? Erkan Meriç olmakla 13 kişinin dogum tarihihi yazmışam.O ikisini de sen desen 15 olacak.Tarihleri aylara göre yazıp Laleye göndericem.Bu işle o meşgül olacaktır.

  1. Aslınur dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Hanım Ablam
   Resul Abi = 15 Temmuz
   Hazal Subaşı = 2 Mayıs

   Ablacım ben onları çoktandır telefonuma kaydediyorum , diğerlerini de yeni ekledim
   Aslında sen ve Lale izin verirseniz , bende Laleyle beraber bu işi üstlenmek isterim tabi sizin uygun görürseniz …

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Aslinurcum niye izin istiyorsun ki. Sen bizim canimizsin. Istemen yeter

    1. Aslınur dedi ki:

     Teşekkür ederim 🙂 🙂

  2. aslı dedi ki:

   İyi geceler ablacım, ben bugün geç girdim siteye anca okudum mesajları.
   Resul abimizin doğum günü 15 Temmuz kutladık biz onu burada site içi arama yazan yere doğum günü yaz oradan çıkan sayfalarda Doğum Günüm Kutlayan Tüm Arkadaşlarımı Teşekkür Ederim başlığı ablacım.

   Ayrıca Aslınur arkadaşımda yazmış sağ olsun

 11. fati dedi ki:

  Guzel insanlar merhaba.ozcelikle Ir abi herkes yazmis ben sona kaldim.abi duyununuz mubarek ve xeyirli olsun Rabbim pisman etmesin tebrik ederim allah mesut etsin bilmiyorum dede oldumu olmadiysanda tez zamanda dedelik nasib olsun sana bizlerde bi laf var “devletde deve evlatda neve (torun)”…bide abi sana bir kac sorum olacak ben sizin duyunleri cok merak ediyorum sizde calgili turkulumu olur?erkek kadin birlikdemi istirak ederler dugunde?mesela bizde oyle erkek qadin birlikde olur ama ben oyle istemedim benim duyunum kina gecesi gibi yanliz kadinlar arasinda oldu bi tane bile erkek yokdu sarkisi calgicilar bile kadindi kamera yokdu gonlumce oynadim eylendim hem erkek olsaydi ben sacimi makyajimi gelinliyi istediyim gibi yapamicakdim mecburen basimi baglamaliydim.merak etdim sizdede kadinlar kapali ya o yuzden.Demek siradaki benim dogum gunu haa?zrhra ile nurbanun dogum gunu teknedeyse benimki nerde olsun?multimilyoner oldum icin beni tekne kesmez dur dusuniyim acaba 5 yildizli bir otelmi kapatsam koskocaman bi salin tutarim.davetli listem;onur konugumuz Ir abi Hanim abla Resul abi
  parti duzenlede yardim eden Lale
  suslemelerde yardim eden Aylin pasta isi Ask hastasinda.aslinda sarki benden sorulur ama dogum gunu cocugum diye sarki isi Aslida.konuklar Zehom,Zehra Nurbanu Gozel azeri Aytac Konul unutduklarimida yazacam hatirladikca.gelelim hediyelere bi liste cikardim herkesin bitane secip alsin:)ayy iyice mashaya dondum cocuklar izlerken gordum dogum gunu hatirlatib duruyor hediye listeside cikarmis kocaman bende ona benzedim.bayilirim hediye almaya boyle paketler birer birer acmak heyecanla acaba ne aldilar diye cok guzel.gerci daha oyle olmadi ama olsa her halde cok severim:)dogum gunumde bi tek abilerim hediye alir bana.

  1. Aylin dedi ki:

   Faat partiye tarkanimi davetediyim yoksa serdarimi. Sen sarkici fatisin .hangidsinin sesini beyeniyorsan onu davet ediyim

 12. Gozel dedi ki:

  Hepinizin çewapladygynyz ucin sog bolun çok mutly oldum Nurbanijim kizim uzulme inşalla gelejek sene istedigini kazanarsyn depginini pes etme bizde dizimizin 2 sezonyny dvd de izleris diyip umitlenyorus
  Zehrajim dogum senen 2000 demi oglum bilen senedeşsin

  1. Zehra dedi ki:

   Degmez evet ablacim 2000deyim

 13. Hayat dedi ki:

  Aslicim ellerine saglik analizin çok guzel şiirin ise mükemmel
  Ir bey kızınıza omur boyu mutluluklar

  1. IR dedi ki:

   Allah razi olsun hayat , cok tesekkur ederim , bende size ve tum istediklerinze mutluluk dilerim , cok bahtiyar oldum , memnon ettiniz beni .

  2. aslı dedi ki:

   Sağol Hayatcım şiirleri bende seviyorum canım.

 14. IR dedi ki:

  Hanimlarin hasi lale turkmen , cok tesekkur ederim insallah tez bir zamanda seninde evladlarin ayle korma pozisiyonuna gecer ve gozlerin aydin olur bizde senin o mutlu gununde beraber sevineriz , hanim ablaya tesekkur etmisdim ve demisdim insallah seninde evlatlarinin dugununde bizleride davet edersin bizde geliriz , cunku hanim abla farsca konusub yazmayi seviyor oda yazmis ki benim evlatlarim icin gec kalmissiniz ama torunlarim icin gelirsiniz , e e yapcak bi sey yok el mahkum bekliycez .

  1. A.S.K hastasi dedi ki:

   Iyi aksamlar. Tesekkur ederim Ir abi. Aslinda ben dun sana yazmistim ama tum yorumlar cikmis bir tek sana yazdigim yorum cikmamis. Bu ne omer askiymis arkadas. Ove ove bitiremiyorlar. Omer nerde anlayis nerde.Lale ben sana hic alinirmiyim.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Alinmamana sevindim canim. Bende kendime inanamiyorum. Nedense omer benim icin cok masum insan. Ilk izlemeye başladigim zamandan beri kafamda cok iyi insan gibi duşunip kabul etmişim ki artik bunu degişdirmek imkansiz. Sizin Zehra aşkiniz gibi benimkide. Benide anlayişla karşilamaniza sevindim.

    1. aslı dedi ki:

     Yalnız değilsin Lalecim 🙂

   2. IR dedi ki:

    Evet benimde bu gun yazdiklarimin cogusu cikmadi .nedense bizim ikimizin yazdigimiz cikmadi ama onemli diyil zaten biz bir gurupdayiz , omer severlerinki sinir bozmak , conku mantikli bi aciklama yok , ne biliyim lale diyor omerin pamuk gibi kalbi var , vallahi ben biktim gereksiz bahanelerden AMA dusunuyurum mahsus yapiyorlar , ya bana ne omerin kalbinden , gozunden , kasindan, onemli olan davranisidir ki allahdan col cobani gibi davraniyor , omer sirf zehrayi asagilasin ve eziyyet etsin, ona ayit olan kolyeyi aldi ne var ki bunun kendi dogrulari var , olmaz olsun senin dogrularin asaglik herif , ne biliyim sonralar pisman olacakmis falan , ya mantika bak sonralar pisman olan adamin yapdiklari onaylaniyor ama yener ve omer gibi pislik ve anlayissiz adamlarin elinde esir olan zehranin ozel hayati sorun oluyor , pes dogrusu .bondan onceki yorumda etrafli yazmisdim ama maalesef cikmadi ,zehra kendisinin ve aylesinin sorununu cozmek icin gidiyordu ve diyil omere savciya bile aciklama yapmak zorunda diyildi , ister yenerle gorussun ister baskasiyla , sen kim oluyursun baskasinin ozel hayatini inceliyorsun sen ona parayi yardim olarak vermedin verseydin de almayacagini bilyorsun zaten , senin derdin istekli kardesinin durumu ki bu gorusmenin senin kardesinle alakasi yok .cok konusmaya gerek yok herkes her seyi goruyur .

    1. fati dedi ki:

     Omer ne kadar kotu olaylar yasasada bu onu hakli cikarmazki Zehranin sucunu yanlis anlama uzmani Omer efendi nedende tepeden tirnaga yanlislar kralicesi Alevi hic yanlis anlamiyor.Zehra gunah kecisi ya bros kayp Zehra calmisdir.Asya kacirilmis Zehra kacirmisdir.nihat capkinlik yapiyor Zehra yoldan cikarmisdir. aaa goyten das yagdi Zehra yapmisdir.Asli hep soyluyor ama yapmiyor Omerin agzina biberi ben surucem sonunda.o kiyamiyor ama kiyarim canim papatmamizi soldurdu kaba tavirlariyla.yap et sonra bi ozur dileme.Kiz Zehra sende hemen oyle yumusadin cozuldun Omer dedin ya insAllah hemen oyle affetmezsin.yoksa bu zorba daha cooook kirar senin kalbini.sana bi gormus gecirmis Abla tavsiyesi biraz agirdan sat anacim kendini birak sensiz kalsin deyerini anlasin kendini deyerlendirmek senin elinde oyle hemen yumusarsan nasilsan affeder deyip herseyi yapar Zorba.:))simdi anladinizmi zavalli kocis benden neler cekiyor:)

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Abi beni ne kadar mutlu etdiniz anlatamam. Inşallah o gunleride hep birlikde goruruz. Tercume icinde teşekkur ederim. Biraz merakli oldugum icin sormuşdum.

 15. Gozel dedi ki:

  Zehra Nurbany ikinizide tebrik ederim uniwersiteyi kazanmyşsynyz çok şanslysynyz kiymetini bilin menin kizim bu sene kazanyp bilmedi neyse alla izin berse gelejek sene

  1. Zehra dedi ki:

   Cok cok tesekkurler cok sag olun iyki varsiniz.kiziniza daa bol sanslar dilerim insAllah seneye kazanir sizi sevindirir insAllah

  2. Nurbanu dedi ki:

   Sağol ablacim. Ama maalesef hem istediğim üniversite gelmedi hemde Ankara da akrabalarimiz olmadığı için annem göndermedi. İyi zaten yatılı dershaneye kaydoldugumda etütler denemeler seneye insallah istediğimi kazandığım. Ama maalesef adini sen koyun 2.sezonunu izleyemiyorum. Artık internetten izlerim.
   Dilerim insallah senin kızında kazanır.

   Dilerim

 16. Gozel dedi ki:

  Ir abi kizini ewlendiryormysun tebrik ederim her anne baba arzuwy bu kizina mutluluklar dilerim omur boyy eşi bilen mutlymesut yaşasyn

  1. IR dedi ki:

   Coooooooook cok tesekkurederim efendim , sizede kismet olur insallah , bende sizlere mutluluklar dilerim , sevenlerinizle mutlu mesut olun insallah.

 17. A.S.K hastasi dedi ki:

  Hayirli sabahlar dunyanin en guzel kalpli insanlari. Asli bitanem muhtesem olmus siire bayildim ben siirleri cok severim. Evet gelelim diziye. Dogru soyluyorsun keski pis biyik yener ogrenseydi zehrayla omerin evli oldugunu. Suratinin halini merak ettim. Kiz Lale sen bize laf mi sokuyorsun?. Zehra omere ben parayi bankaya diyil yenere vermek icin gidiyorum deseydi. Omer hemen parayi zehradan alir zehrayi eve hapis ederdi yenerle gorusmesin diye. Ir abi diger sayfaya yazdim yine burayada yaziyim. Hayirli olsun kizina mutluluklar dilerim. Bir baba icin kizinin gelin oldugunu gormek dunyanin en guzel duygusu bence.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Yorumlari tek tek okuyordum. Ask hastasi senin yorumuna sira geldiginde hemen adima gozum duşdi. Bana ne yazmiş diye merakla okumaya başladim:) benim yazdigima alinmişsin belli. Dogruyu soylese bile bizim oglan anlayişla karşilardi bu kez, telefon konuşmasini duydu ya zehranin gercekden caresizlik icinde kaldigini ogrendi.yenere gidiyorum demeyip borcu odeyip senedi alicam deseydi belki takip bile etmezdi.

  2. IR dedi ki:

   Tesekkurler , dogum gununu kutlamisdim yine kutlarim , omer severler neden alay ediyolar bilmiyorum ama bilen bilir kimin ne mal oldugunu , iyi ki omer kervanci oglu bi 10000 lira civarinda kendisinin soy adina gure zehraya yardim diyil odeme yapdi ve borc olarak egoistcesine kolyeyi alip para verdi , sakin bu konuda sapdirmasinlar ki uzuru gunahindan beter olur , kiminse kabahetini o adami sevmek icin ort bas etmek dogru diyil.
   birincisi zehra omerden yardim istemedi , istemezde , ben bu kizi ayni benim gibi hic kimseden her hangi durumda faydalanmamasi icin seviyorum hep dik durusu ve gururunu kimsenin tapdalamasina izin vermediyi icin seviyorum , ikincisi omer parayi verirken kendi soyledi rezalet cikmasin diye veriyorum senin durumun umurumda diyil , sizce baskalarini umursamayan adama ne ad verilir? Hatta dunyanin malini mulkunu altin tepside sunsada , ben gercekden arkadaslara bu kunuda uzuldum , ne yani ? Herkes her amacla birine para verende iyi mi sayilir ? Yani insanin deyeri harcadigi parya guremi ? Dunya bu tur bakislar cekimsiz etmiyomu? Ucuncusu zehrnin omere birsey aciklamak gibi bi zoru yok hem zehra yenerin elinde senet oldugundan bankaya gitmesi gerekiyordu ama yenerle yolda konusdu ve ikna etmek icin bulusmak istedi ki burada bi yalan palan yok , birde zehra sozlesmeli personel ve omerden nefret ediyor ve ondan bir an once kurtulmasini gun sayiyor omerin hayranlari kendini neden paraliyor anlamiyorum? Ya ben ayline soz vermisdim sinirlenmiycem ama tutamadim kendimi, cunku cok zor , hakiketi gorub gulgelemek , neyse ben simdilik kaciyim bu konulari sonaralr iyice tartisiriz.

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Omerin sert tavrinin arkasina saklanan pamuk gibi kalbini benden başka goren yokmu:( omer duygularini acik soyleyemiyor. Zaten zehrayada sert gorunen imajini yikmamak icin oyle soyledi. Yoksa icden ice zehrayi duşunip yardam etmek istemezdi. Telefon konuşmasini duydukdan sonra gidip para getirdi. O konuşmayi omer duydugu zaman nazanin bile haberi yokdu. Omerden başka o konakda kimse duymamişken rezaleti falan duşunmedi omer sadece insanlik edip yardam etdi. Alevle zehranin konuşmasini duydukdan sonra rezaleti bahane etdi. Zehrayi duşundigini belli etmemek icin.
    her kesin bildigi gibi ben omerciyim buna ragmen sizinle tartişmaya girmek istemiyorum. Buyuklere saygim sonsuz. Sizin duşuncelerinizede hak veriyorum. Her kes farkli duşuniyor. Bu konuda da ozgur.

    1. Zehra dedi ki:

     Evet bence omer zehrayi dusundugu icin verdi o parayi ama sonra oyle soylemesi hic hos olmadi nedense istemiyor zeharnin onu iyi birisi oldugunu dusunmesi hes seyi kendi isteyerek yaoiyor ve sonundada oyunun bir parcasi diyib berbat ediyor zehrayi cok uzuyor simdide oyke yapti

     1. IR dedi ki:

      Omer yardimi aleve inat ve ona olan nefretinden yapdi ama her kes kendi istediyi gibi dusunmek istiyor , kendileri bilir.

    2. IR dedi ki:

     Ay valla ben biktim bu hak kazandirmak icin neyinse arkasinda saklanmaya , ne yani ? Simdi biz ne yapalim omerin pamuk gibi kalbi var ? Omerin kalbinden , gozunden kasindan bize ne ya ? Onemli olan davranisidir ki bi col cobani kadar suuru yok , elbette cobanlara ihanet etmek istemiyorum , ama her seyi pamuk gibi kalbin arkasinda sakliyarak yapmak , bu bahaneler gecerli diyil , acik acik senin ne durumda olman umurumda diyil soyledi ve daha neler , simdi onu suna gure sunu ona gore yapdi kandirmaca bence , benim bi ihtiyar baba annem variydi ama oveydi , kendi dogmalari her ne yapsaydi ustaca onlari savunardi ve dunya yikilsaydi toz kondurmazdi, simdide her kes her uzur ve
     bahaneyle olursa ulson kotu davranis ve dusuncesizliyin ustunu kapatmaya calisirsa iyi davranis diyil , ben vaktim olmadigindan analizi okuyamadim ama hepimiz tum diziyi az cok detaylarinida biliyoruz , etrafda ne dolaniyur hic onemli diyil , kim ne dedi ve kim hangi bahaneyli yapdi sorumlusu yapan kisi o yuzden fazla caba sarf etmeye gerek yok , her sey ap acik ortada , zehra kendi sorununu allaha siginarak ve kendi imkanina dayanarak kolyesini satib sorunu cozmeye calisiyordu ama omer zorbalik ve dusuncesizlik yaparak manii oldu ve ustune vezife olmadigi halde kizin kolyesini aldi sirf eziyyet vermek icin ve alandan sonra onu o halde terk edib sirkete gitti ve zehra kivrilarak kaldi ki bey efendinin umurunda bile olmadi , simdi ne biliyim gizli seviyor , sonradan pisman olacak falan , bir sey deyisdirmez .hem omer ve hayranlarina ne zehra yener ve ya baskadiyla bulusdu ? Insan satilik hayvanmi ki para verdigin icin her tarafa istesen basini kesesin ? Ne diyim allah insaf ve akil fikir versin.

    3. aslı dedi ki:

     Canım Ömer’in pamuk gibi kalbini bende görüyorum senin gibi. ilerleyen zamanlardaki bölümlerde bu daha net ortaya çıkacak. Şimdi Zorba Ömer ama sonra aşık Ömer olacak.

   2. Aylin dedi ki:

    Ya kizlar abimi sinirlendirmesenize. Onunda soylediklerinde dogruluk payi var . Dizinin amaci Omerin sert kaba ve acimasiz gibi tavirlarinin ,guzel yuzlu , pamuk kalpli ,ve hayat askiyla dolu olan Zehra tarafindan dogru yolu bulmasi . Yada Zehranin aski yuzunden . Ama sert tavirli Omer dediysek , kalbsiz Omer demedik . Onunda kalbi var duyqulari var . En azindan vicdani var . onlarin tek sucu Omerinde son bolumlerde soylediyi gibi ,yalnis zamanda Yalnis yerde Yalnis insanlarin bulundugu yerden tanismalariydi. Bence Biz Zehraci yada Omerci takimlarina ayrilmayalim . Bi sadwce onlarin asklarina odaklanalim . Onlarin asklarina karsi olanlara kin duyalim . Ben Omeri cok sevdigim gibi ,Zehrayida cok seviyorum . Bak yine soyluyorum abimi sinirlendirmeyin . Yoksa duyun fotograflarinda sinirli cikar . Ama ben kopya cekdim . Ir abicim eyer yorumumu okuyacaksan ,duyunde fotograf cekdirdiyin zaman bu sozlerimi hatirliyicaqsin ve gulumseyeceksin .

    1. Zehra dedi ki:

     Tamam tamam canim bir sey soylemiyorum yeter ki abim sinirlenmesin

    2. aslı dedi ki:

     Sende az değilsin Aylin, sen yok musun sen 🙂
     Ir abi yi iyi ki sana emanet etmişim.

  3. aslı dedi ki:

   İyi geceler A.S.K. hastasi, Ömer Yener nezaretteyken ziyaret etmişti işte o zaman deseydi Ömer benim eşim Zehra diye ve parmaklıklara vurduğu yüzüğü o zaman daha bir anlam kazanırdı. Bunu söylemedi. sadece yüzüğünü parmaklıklara vurdu o kadar.

 18. Nurbanu dedi ki:

  Aslı abla, Ir abi,hanım abla , Aylin abla ,Zehra , Aslinur,lale Türkmen, Fati, Azeri Aytaç fan, ask hastası,Gozel,zehom,Asena hepinize günaydın. Unuttuğum varsa ne olur beni affetsin.

  Ablam eline ve emeğine sağlık. Her zamanki gibi çok güzel ozetlemissin. Ay senin kedindemi var. Çok tatlis. Benimki de var hatta tam 6 tane. Hayvanlara bakmak ve onlarla ilgilenmek insanı cok rahatlatıyor. Bu arada hayvanları sevmeyen onları anlamayan kişilerden insanları sevmesini ve anlamasını beklemem hiçbir zaman.

  Ir abi kızın için hayırlı olsun. Dilerim bundan sonra eşi ile geçireceği hayatı hep gülücükler ve mutluluklar la dolar inşallah.

  Hanım ablacim ve Aslinurcum şuan yazarken bilene utanıyorum. Gerçekten görmedim ne olursunuz kusuruma bakmayın. Halbuki bütün yorumlarida okurdum. Dunku kuaför telasindan görmemişim.
  Ablacim sınavımi sormussun tercihlerin açıklandı Ankara üniversitesi hukuk bölümü adalet sarayı geldi ama benim istediğim üniversite İstanbul’da olduğu için tekrar YGS hazırlanıyorum.

  Kız Zehros aynı gün dogmusuz.

  Neyse arkadaşlar şuan okula vardım. Derse girmem lazım kendinize çok bakın Allah’a emanet olun.

  Haaabu arada unutmadan Aslı abla benim yerime minnosunu op .

  1. Nurbanu dedi ki:

   Könül Azeri, hayat, rzali ne olursunuz beni affedin. Hemen aklıma geldi yazdım. Öğretmen geldi kapatmam lazım.

  2. IR dedi ki:

   Tesekkrler nurbanu, tum gencler ve en basda sanada nesip kismet olsun insallah , ya kizim hukuk bulumunun nesi var , ne guzel hakim olurdun ? Saygi deyer bi hakim hanim ve ya avukat falan ,ama yinede hayirlisi her neyse o olur insallah , siz gencler basariyi kazaninca bizler seviniriz , kendine iyi bak .

  3. Zehra dedi ki:

   Gunaydin canim gercektenmi ayni gun dogmusuz ya))

   1. Zehra dedi ki:

    Canim peki hangi yilda dogdun

    1. Nurbanu dedi ki:

     1999

    2. Nurbanu dedi ki:

     Peki ya sen kaç dogumlusun canım?

     1. Zehra dedi ki:

      ben 2000 canim

     2. Zehra dedi ki:

      Bende 2000 canim

  4. Lale turkmen dedi ki:

   Iyi gunler Nurbanucum. Kazandigin bolum cok iyi tebrik ederim. Inşallah her şey gonlunce olur

  5. aslı dedi ki:

   Nurbanucum sana da iyi geceler canım benim 🙂
   Evet benim bir kedim var. Ayrıca, bir de köpeğim var arada At da binerim hayvanları çok seviyorum. Seninde dediğin gibi çok rahatlatıyorlar.

   Oyun oynayıp gelmişdim Ir abiye yazıp gönderince mesajı, geldi dizime yattı uyudu Allah’ım o uyurken yazmak ne mümkün neyse biraz uyudu dizimde baktım sayfaya bende yazamadan 🙂
   Yerine yatırdım geldim.

   Senin yerine de öptüm canım benim ❤
   Bütün günün yorgunluğunu aldı üzerimden kediciğim canım benim ya 🙂

   Nurbanucum, Üniversitede istediğin yerde, istediğin bölümü okursun inşallah.Hayırlısı olsun.

 19. IR dedi ki:

  Hanim abla , aslinur hanimefendi , sizin yoruma cevap yazdim diyer sayfada , gec olduysa uzur dilerim , kusura bakmayin gec gormusum.

 20. IR dedi ki:

  Doktur zehra kizim, asli hocam, aylin oretmenin her birinize tesekkur ederim , her birinizin duyununde el kol acib oynamak isterim ama ne yazik ki ben oynamayi bilniyorum ama soz en azindan kapida ayaka oste dayanib gelen misarirlere hizmet ede bilirim , aylincim , yapma evladim, otur oturdugun yerde uslu uslu , benim zamanimin az olmasindan yararlanma, sende biliyorsun neyin ne oldugunu , da ,ama omere olan sevgin dogruyu siylemeye izin vermiyor , neyse tartisma vakti diyil , duyun kurban bayraminin sabahi , sanirim 1 eylule denk geliyor bizim tarihler semsi oldugundan azicik oyan buyan ola bilir ama bayram sabai allahin izniyle , sizide bekleriz ama sirf gelmeniz sart diyil buradanda olur , yazamiyorsam kusura baknayin .

  1. Zehra dedi ki:

   Degmez abi ne kusuru ne zaman vaktin olursa o zaman yazarsin ben gelmeyi cok isterdim keske gele bilseydik

  2. aslı dedi ki:

   Kedimi sevdim, onunla oynadım geldim 🙂
   İyi de geldi.

   Hayırlı olsun tekrardan Ir abi, hayırlısı ile torun sahibi de olursun inşallah. Sana dede diyen bir torunun olur onu sever, onunla ilgilenirsin. Kuzunun kuzusu çok değerli vede kıymetli olur. ❤

 21. aslı dedi ki:

  Herkese Günaydınlar 🙂
  Hayırlı sabahlar güzel bir gün geçirmeniz dileği ile ❤❤❤ ASK AİLESİ
  Ben bugünü kendime ayırdım arkadaşlarla buluşup gezeceğiz 🙂
  Çalış çalış nereye kadar biraz da eğlenelim demi ama hadi ben kaçar akşama görüşürüz. Hepinizi öptüm
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Zehra dedi ki:

   Sanada gunaydin canim cok iyi yapsisin eylen bu gunun keyfini cikar sana iyi eylenmeler

  2. Lale turkmen dedi ki:

   Iyi eglenceler iyi gezmeler tatlim

   1. aslı dedi ki:

    Ben ve gezmek, eğlenmek mi? kaderim bana küs, bugün bunu kesin anladım. Başıma gelmeyen kalmadı bugün.
    Ben tatil mi dedim, dinlenmek mi dedim? yok anacım yok, ben anca çalışayım dinlenmek bana haram.
    Ben gideymde biraz kedimle oynayım da geleyim yine gelir, kalan mesajları okurum artık 🙂

 22. Gozel dedi ki:

  Ellerine saglyk janym zorduguny bilyorus sana kolay gelsin zor şeylerin kiymeti başga olur biz kiymetini bilyorus çok sag bol hayatyn zor olmasyn janym iyi bir hayat arkadaş nasyp etsin tykgy Erkan gibi analizlerinde dowamyny bekliyorus men bu serialarda nihata çok uzuldim iki arada kaldy kaşka Ayşeye soyleseydi kolay olardy halasynada bişey diyemiyor omerjimde yalnyş annama konusunda uzman neyse janym Asly 2 sezonyda bilgiLendireweri senden rijam

  n

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gozel, güzel duaların için canı gönülden amin diyorum canım benim buna gerçekten çok ihtiyacım vardı 🙂

 23. Anonim dedi ki:

  Eyyyyyy star tv sende kimilda artık koca bir diziyi transfer ettin artık bir tanıtım yap ta görelim biraz rahat edelim merak içindeyiz trt nin tavrı sanada mi bulaştı ne sende bizi sinir etme saçma sapan dizilerin programların tanıtımı yapıyorsunuz niye dizimizinkini yapmıyorsun bu dizinin ve bu izleyicinin kaderi galiba nereye gitse aynı sıkıntı yaşanıyor kaderi oldu artık galiba neyse bu haftada bekleyelim bakalim.. iyi geceler herkese

  1. aslı dedi ki:

   Dizi çekimlerine daha yeni başladı durun biraz, dizi ekibinin çekimlerinden kesit yapacaklardır. Daha bir gün oldu çekim başlayalı, hafta içerisinde çıkar elbet tanıtımı.

 24. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim ellerine saglik, kediciginle sana kolay gelsin o da sana yaradam etmek analiz yazmak icin ilham vermek icin senin kucaginda bulunuyordur. Sen kedi diyince erkanin fotolarinin icinde en sevdigim Belloşummmm fotosu aklima geldi:) Ayrica can yucelin şiiri cok cok guzelmiş diziminin harakterlerinin hepsini tek tek anlatiyor gibi. Analizlerin icinde yazdigin şiirler manasina gore secim ve zamanlama anlaminda mukemmel, hep buna dikkat ediyorum her defasinda tam zamaninda yaziyorsun, işinin ustasisin. Neyin nerede yazilmasi gerekdigini nasil okurlarini etkileyebilicegini yazar olmayi arzulayanlar senden ogrenseler cok buyuk bir yol kat etmiş olurlar.
  Omer ile Zehraya gelirsek keşke zehra yalan soylemeseydi. Paralari aldikdan sonra bankaya degilde annemin borcunu odeyip senetleri alip gelicem diye evden ciksaydi. Zehra yalan soyliyor buna ragmen bu bolumde bile Zehra severler Omeri sucluya cikariyorlar:(

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım, kediciğim görsen küçücük çok tatlı ❤ yaramaz 🙂
   Hep benimle ilgilen oyna diyor. Yemek saatlerini biliyor ayağımın etrafında dolanıyor. Benden yemek yiyor, dizimde uyuyor çok rahatlatıyor beni bütün günün yorgunluğunu alıyor dizimde uyurken o sıcaklığı tenimde hissediyorum ya müthiş bir duygu. ❤

   Erkanın kedisi de bembeyaz çok güzel o biraz büyük babası Erkan gibi, benim kedim daha küçük 🙂

   Lalecim canım benim yazdıklarımı beğenmene sevindim canım benim. Planlı olmuyor, o an yazarken birden geliyor buraya bu gider diye. Ama kafam sakin olmalı, kendimi iyi hissetmeliyim yazarken, o zaman daha iyi bir yazı çıkıyor ortaya, artık anlıyorsunuz da zaten yazdıklarımdan 🙂

   Ben bunun eğitimini almak istiyorum şimdi onun araştırmasını yapıyorum bakalım. Ben şuan alaylıyım yani bunun okulunu okumadım eğitimini almadım. Almak istiyorum.

   Zehra açıklamasını yapsaydı Ömer’e iyi olurdu en azından Ömer Gördükleri ile hareket eden birisi Zehra’nın söylediği ile tutmayınca birbirini hali ile kızdı Zehra ya. Biraz daha kalsaydı orada Ömer kendi gözleri le görürdü Yener’in nasıl Zehra ya zor kullandığını bıraktı gitti Ömer.
   Sonra anladı hatasını Ömer Yener’in gerçekten de Zehra’nın sevgilisi olmadığını ama bu zamanlarda birbirlerini çok üzdü acemi aşıklar.

 25. Zehra dedi ki:

  Qaliba ilk yorum benden ne guzel ya bu gun cok guzel sevincler yasadim dizimin bi kac bolumunuz izledim uyumadan once 50 bolum.ozetini okudum aslicim guzel anazi esliginde birde ilk yorum hissi cok guzel cok mutlu oldum.Evet aslicim yene omeri zehranin sevilisi saniyor omerde yeneri bu nasil is yazik ya zehraya.alev hele alev ya sinirlenmiyecm bu mutkukukdan sonra dogru soyluyorsun alev ve cocuk araya getirilemiycek iki kelime ama naosin kendi pis oyunu icin asyayida katdi hatta kacirtdi bile ama ne guzel yaklatsirdi omer ve zehramizi.omer nasilda gunvenmeye baslamisdi ya keske yalan soylemeseydi zehra guvenini kirdi omerin neyse arkadaslar iyi geceler tatli ruyalar hepinize

  1. aslı dedi ki:

   Evet Zehracım ilk yorum senin 🙂
   Sabah cevap yazamamıştım, erkenden çıktığım için, ancak şimdi yazabiliyorum.
   Ne kadar güzel senin adına çok sevindim, dizinin bir kaç bölümünü izlemene, bende işlerden fırsat bulabilsem de izleyebilsem arka arkaya çok güzel olacak.
   Akşam saatinde yazdığım için, sen okuyana kadar zaman geçer, şimdiden sana iyi geceler tatlı rüyalar canım benim. ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir