Adını Sen Koy 49. Bölümde Neler Yaşandı?

Burak 15 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

49. Bölüm
Yener Eski İyi Yener Değil Artık. Eski Yener Öldü. Yerine Kötü Yener Geldi.

Ömer Alev’i Yurt Dışına Göndermek İçin Demirden Yardım İstedi. Demir 6 Aylık Bir Seminer Ayarladı ama Alev Gitmek İstemediğini Söyledi.
Ömer Zehra ya 10 Bin tl Verdi. Zehra Bu Parayı Yener’e Verirken Ömer Gördü.

Mehtap şirketteki eski pozisyonuna geri dönebilmek için, Demir ile konuştu ve Demirde ona iş verdi bu iş içinde Ömer’in resminin bulunduğu dosya Mehtap’ın elinde mahalleye kadar gitti.
Yener’in dükanındaki masanın üzerine kondu. Bir kuş misali şirketten uçtu uçtu bir Ömer kuşu Yener’in mahalledeki masanın üzerine resmi kondu.

Allah dan Yener görmedi resmi, Resmi görmedi ama resmi görmüş gibi dürdü büktü dosyayı. Ömer’in canlısını da böyle dürecekmiş. Yandı Ömer ne yanmak arabayla eziyordu neredeyse öldürüyordu benim yakışıklı paşamı gelecek bölümlerde pis Yener, kötü Yener.

Leyla Zehra yı aradı ve Ömer açtı Zehra’nın telefonunu,
Leyla Ömer’e; Alev’in mahalleye eve kadar geldiğini, Sevim’in bir şey anlatmadığını söyledi dedi Ömer Zehra ya.

Zehra, ne yapacağız? Alev adresimi öğrendi deyince, Ömer; sen evden dışarı çıkmayacaksın, hareketlerine dikkat edeceksin, Alev’i de ben hallederim dedi.
Ömer akşam evde ve takım elbise ile bari işten eve gelince rahat bir kıyafet giy be paşam, sabahtan gece uyuyana kadar takım elbise ile olacak iş mi? çalışma odasında çalışırken bari spor bir kıyafet giy, evde bu ne resmiyettir Ömer?.

Şirket değil orası kendi evin, kendi çalışma odan. Kendi evinde rahat giyinemeyeceksen nerede rahat giyineceksin? değil mi ama Ömercim.
Senaristler, abiler ablalar, kıyafetlerden sorumlu arkadaşlar, Ömer paşamı bir rahat giydirin kendi evinde. Şirkette tamam takım elbise de, evde de yatana kadar takım elbise olmaz ki bir rahat etsin, eve geldiğini anlasın paşam.

Tamam takım elbise yakışıyor paşama maşallah da, biraz da spor giyinsin değil mi ama. Spor giyinmek de yakışıyor.

Ve lütfen mevsimine uygun kıyafet giydirin çiftimize vede herkese, bu sezon milleti kendinize güldürmeyin Allah aşkına ne olur. 1. Sezonda yaptığınız hataları yapmayın lütfen rica ediyorum. Tv de izlediğinizde tekrarları ki, umarım izliyorsunuzdur. Görüyorsunuzdur yaptığınız hataları. Yada inşallah bu satırları okursunuz da biraz daha dikkatli olursunuz 2. sezon inşallah.

Ömer çalışma odasında çalışırken, odasının kapısı açıktı ve Ayşe yi gördü pijamaları ile, Ömer çağırdı Ayşe’yi yanına neden ayakta olduğunu sordu. Nede olsa yatma vakti çoktan gelmişti, Ömer ayaktaydı çünkü, yetişmesi gereken işleri vardı.

Bari rahat bir kıyafet giyseydin Ömer gecenin bir yarısı takım elbise olacak iş mi be paşam? Yoksa kendini şirkette gibi hissedip öyle mi konsantre oluyorsun işlerine bu takım elbiseyi ondan mı çıkarmıyorsun kendi evinde? Neyse en iyisini sen bilirsin, ben daha rahat et diye söyledim 🙂

Ayşe’nin de morali bozuk, Nihat’ın ondan istediği ayrı eve çıkma isteği, Ayşe’nin abisinden ayrılmak istemeyişi, bunu bir türlü abisine söyleyemiyor olması zor bir durumda Ayşe.

Bir yanda eşi, çocuğu, kendilerine ait bir ev. Diğer yanda abisi, annesi onları hiç bırakmak, ayrılmak istemeyen bir Ayşe. Aklına geldikçe gözleri doldu Ayşe’nin ama Ömer fark etmedi bile.

Ömer hiç doğru düzgün kardeşi Ayşe ile ilgilenmedi ki, güya Zehra ile Ayşe için evlenmişti. Alev’in peşinde koşmaktan kendi kardeşi Ayşe ile ilgilenme vakit geçirecek zamanı bulamadı Ömer.

Ömer uyumak için odasına geldiğinde, Zehra çoktan uyumuştu bile ve yatmadan önce de Zehra, Ömer’in yatağını açmış yatacak şekilde hazırlamıştı gerçek evli bir çift gibi davranmıştı Zehra.

Ömer de içinden neden yapıyor ki? bir sebebi vardır mutlaka diye kendi kendine soruyor.

Ömercim, her ne kadar siz kağıt üzerinde evli olsanız da, Zehra sana gerçek bir eş gibi hizmet ediyor, yanında oluyor, kavgalarınız da, barışmalarınız da, hastalandığında onun sana bakması, ilgilenmesi, hepsi gerçek evli bir çiftin eşinden göreceği muameleler, yani Zehra sana karşı bir eş gibi görevlerini yerine getiriyor bilmem farkında mısın?

Kıyafetlerini düzenliyor, ütülüyor, Nazan’a ve Hediye ablaya odanızda fazla iş yaptırmıyor. Neden? Bir eşin yapması gerekenleri Zehra kendisi yaptığı için onlara iş kalmıyor.

Ömercim, senin eşin hayırlı bir eş, bu açıdan çok şanslısın bak Necip Fazıl Kısakürek ne demiş; Hayırlı eş, Allah’ın kuluna özel bir ikramıdır. Hayırsız eş ise, dünyanın en ağır imtihanıdır.

O sebepledir ki, Zehra’nın kıymetini bil Ömercim, sana karşı hayırlı bir eş olduğu ve sana huzuru getirdiği için. ilk başlarda mahallede yaşananlar huzursuzluk verse de, kardeşin Ayşe onun sayesinde iyileşti bunu sakın unutma Ömercim paşam benim 🙂

Amma velakin, anası hiç de hayırlı bir eş değil Salim amcaya karşı. Buradan da anlaşılıyor zaten Sevim’in Zehra’nın annesi olmadığı.

 

Sevim’in dükkanı bugün kapalıymış, kepenkleri indirmiş, çalışmıyormuş 😀

Senin dükkan ne zaman doğru düzgün güler yüzle açık oldu ki zaten Sevim?. Senin dükkandan kimse alışveriş yapmaz, iflas edersin etmişsin de zaten, dükkanı kapatmakla iyi yapmışsın diyeceğim de yanlış dükkanı kapattın Sevim. Ev hanımlığının kapatılma gibi bir lüksü yok, sen o şom ağzını, bir de sirke satan suratının dükkanını kapat yeterli Sevim.

Salim amca da işe karnı aç gitti. Yemek yoktu bu sabah hazırlamamıştı Sevim. Yasemin hazırlamak istedi, Salim amca geç kaldım, dükkanda atıştırırım bir şeyler diyerek çıktı evden.

Yener de dükkanda uyumuş, sabah onu Beton dükkan kapısına vurarak uyandırdı. Yener Beton’a eski Yener öldü. Zehra ya annesi için, ya da babası için gelecek ipler benim elimde, bugün bundan sonraki hayatımızın ilk günü, senetler de elimde, birinden kaçsa diğerine yakalanacak.

Öyle yada böyle Zehra Yener’e gelecekmiş. Yener öyle söyledi. Doğru Zehra Yener’in yanına gidecek ama kendi istediği için değil, mecbur olduğu, babasının hapse girmesini istemediği için gidecek Yener’in yanına Zehra.

Sen ne çakal çıktın Yener. İyilikle olmadı zorla olsun diyorsun da, zorla da olmayacak bu iş, o kalın kafana sok Yener. Ne laftan anlamaz çıktın sen. Zehra seni istemiyor, sevmiyor seni zorla güzellik olmaz. Senin jeton dört köşemi nedir Yener? bir türlü düşmüyor kafana dank etmiyor. Bak bir kere daha söylüyorum o kalın kafana bunu iyice yaz.

Zehra Ömer ile evlendi, birbirlerini çok seviyorlar ama söyleyemiyorlar. Gün gelecek söyleyecekler. Zehra dan sana yar olmaz, Zehra Ömer’in yâri Yener hadi canım sen başka kapıya, Alev gibi sende, Alev Ömer’e zamk gibi yapıştı, Sende Zehra ya. Bırakın şu gençlerin yakasını artık rahat bir nefes alsınlar.

Sevim evinde avukat gelecek diye korkarken Yener geldi. Bundan sonra geri vites yok, Zehra bugün gelecek yoksa senetler yarın icraya gidecek, kodes duvarları soğuk olur diye bir güzel tehdit etti Sevim’i Yener. Demek geri vites yok ha Yener. Tam gaz gidip de bir duvara çarpmayasın aman dikkat et.

Ömer de Demirden Alev’i yurt dışına gönderecek bir iş ayarlamasını sağladı. Alev’e kahvaltısını yapmadan Demir ile görüşsün diye şirkete gitmesini istedi Ömer. Alev de yine imalı imalı konuştu ve gitti.

Yener elindeki kozların hepsini kullanıyor. Sevimden sonra Leyla ile konuşan Yener. Arkadaşına söyle 3 saati var, yoksa anasını da, babasını da hapis de ziyaret eder diye tehdit etti.
Zehra yı dört koldan sıkıştıran Yener öyle yada böyle Zehra yı mahalleye getirtecek.

Yener gitti, Sevim geldi Leyla’nın yanına ve Zehra yı ara gelsin Yener çok ciddi dedi. Leyla da Zehra yı aradı olanları anlattı da.

Senetlerde Salim amcanın imzası yok ki, Sevim imzaladı senetleri. Senetlerden haberi bile yok Salim amcanın.

Leyla da, Sevimde, Zehra ya senetlerde babanın imzası var, Yener icraya verecek gel diyor.

Sevim telefonu Leyladan aldı ve baban Yener den 10 bin lira aldı şimdi icraya verecek, baban hapislerde mi çürüsün? çık gel dedi.
Zehra da el mahkum gitmek zorunda kaldı babası içinde, 10 bin lirayı nereden bulacak ki Zehra?

Kolyesini satmaya karar verdi Zehra.

Ayşe de abisini çalışma odasında gördü biraz konuştular. Ömer Ayşe de ki durgunluğu fark etti. Kardeşinin yanağından büyük bir abi sevgisi ile öptü Ömer.

Yasemin kafede işe başladı.
Koray da dükkan da, Salim amca onun okumasını istediğini söyledi. Koray da ben pek alışık değilim birinin beni düşünmesine dedi.
Baba özlemi çektiği, babasından göremediği ilgi ve alakayı Salim amcadan görüyor Koray.

Zehra Leyla ile telefonda konuşurken, ben babamın hapse girmesine dayanamam derken Ömer de kapıdaydı ve bu telefon konuşmasını duydu.

Sonra Zehra aynanın karşısına geçti ve kolyesini tutarak, kızma babacığım senin için yapıyorum diyerek kolyeyi boynundan çıkardı. Ömer de gördü bunu ve odaya girdi. Nereye gidiyorsun? diye sordu.

Zehra da acil biri işim çıktı deyince,
Ömer; kolyeni neden çıkardın? diye sordu. Zehra da zinciri koptu deyince, zincirinin kopmadığını bilen Ömer, bir hamlede Zehra’nın elindeki kolyeyi aldı baktı. Bunun bir şeyi yok, bana gerçeği söyleyecekmisin? Deyince,

Zehra, gerçeği olduğu gibi anlattı. Babasının borcunu ödemek için satmak istediğini söyledi. Ömer buna izin vermedi. Herkes bu kolyenin düğün hediyesi olduğunu düşünüyor. Kolye bende kalacak, sende dışarı çıkmayacaksın gözüm üzerinde dedi odadan çıktı Ömer.

Demir Alev için yurt dışında 6 aylık bir seminer ayarladı ancak Alev Ömer’e kafa tutup gitmeyeceğini söyleyip kendi odasına geçti. Demirde istemez ise zorla gönderemeyiz dedi.

Ömer de kendisi bir şekilde ikna olacak dedi. Sen daha tanıyamamışsın Alev’i Ömer. o yaparım dediğini yapar. Yapmam dediğini yapmaz. Gitmem diyorsa gitmeyecektir Alev.

Alev kendi odasında üzgün, kendi kendine; Ömer beni hayatından tamamı ile silmiş çıkarmış, hepsi o varoş gülü yüzünden dedi.

Tamam işte anlamışsın Alev Ömer seni hayatından çıkarmış işte, sende Ömer’i unut ve onsuz bir hayata yelken aç hadi. Yener gibi zorla güzellik olsun diyorsun da olmuyor işte Ömer seni sevmiyor. O ağrıyan başın alsın artık bunu. Düş artık Ömer’in yakasından Alev.

Zehra Leyla ile telefonda kolyeyi Ömer’in aldığını 10 bin lirayı nasıl bulacağını konuşurken kapı kulak Nazan duydu ve hemen Alev’e haberi uçurdu posta güvercini kapı kulak Nazan.

Alev de hemen konağa gitti Zehra ya çek vermeye.

Ömer de şirkette ama aklı Zehra da ve onun söylediklerinde, daha fazla dayanamadı Ömer de konağa gitti.

Sevim de Salim amcanın dükkanına gitti. 10 bin lira borç var, hemen parayı bul yoksa yanacağız dedi. Salim amca hiçbir şey anlamadı. Sevim ayak üstü kırk yalan attı. Sen işsizdin etrafa borç yaptık deyince, saf Salim amca Yener den mi istesek dedi.

Salim amca ayakta uyuyor. Uyan Salim amca uyan Üsküdar da sabah oldu. Sevim senden habersiz ne işler çeviriyor bir bilsen.

Alev konağa Ömer den önce geldi ve Zehra nın yanına çıktı. İlk başta iyi hoş konuşup çek imzaladı 10 bin tl kadar bunu Zehra ya uzattı. O sırada da Ömer gelmiş kapı da konuşulanları dinliyor.

Gördüklerine inanan Ömer ilk kez doğru zamanda, doğru mekanda bulunuyordu. Zehra çeki almadı ve Alev’in ağzının payını da verdi.
Benim için paranın satın alabildikleri değil, alamadıkları ilgilendiriyor, sevgi, dostluk, iyilik, vicdan anlatabildim mi deyince,

Alev elindeki çeki buruşturdu, nede olsa Zehra’nın bu saydıkları 10 bin tl den daha değerli vede kıymetliydi o para bunları almaya yetmezdi.

Alev, aşağıya inerken Ömer’i gördü ve Zehra hakkında yalan yanlış konuştu. Zehra benden para istedi dedi vs. bir sürü şey söyledi. eğer Ömer kendi gözleri ile görmese, kendi kulakları duymasa belki Alev’e inanabilirdi. Ama bu kez Zehra’nın yanında yer aldı Ömer.

 

Ve Alev’e; Zehra’nın senin parana ihtiyacı yok, benim olan her şey aynı zaman da Zehra ya da ait diyerek Zehra ya kol kanat gerdi. Ezdirmedi Zehra yı Alev’e Ömer.

şu Amerika işini tatil gibi düşünebilirsin diyerek postaladı Alev’i ama anlamıyor ki gitmiyor ki Alev.

Ömer Alev ile konuştuktan sonra Zehra’nın ihtiyacı olan 10 bin lirayı bir zarfın içerisine koymuş, Zehra ya oda da verdi.

Afferim Ömer, konuşmuş olmak için konuşmadığın ve aşağıda Alev’e söylediğin her sözün arkasında durup Zehra ya sahip çıktığın ve gerçek bir eş gibi Zehra’nın bu zor gününde ona destek olduğun için.

Ömer zarfı Zehra ya uzattı, ailenin borcu için deyince, Zehra neden benim için bunu yapıyorsun ki diye sorunca, Ömer duraksadı ve senin için değil, rezalet çıkmaması, Alev’in eline başka koz vermek istemiyorum dedi.

Alev, ayırmak isterken farkında olmadan bizim çifti birbirine iyice yaklaştırıyor. İnce ayrıntıları da Asya ile Ayşe tamamlıyor. Kaçışları yok çok büyük bir aşka doğru sürükleniyorlar farkında olmadan inceden inceye, ilmek ilmek işlenen bir aşk bu.

Zehra zarfı aldı, 6 ay sonra çalışıp ödeyeceğim, ben bankaya gideyim deyip evden çıktı. Çıkmasına da bankaya gitmedi ki Zehra. Yener ile buluşmaya gitti.
Ömer de Zehra’nın peşinde takip de doğru mu söylüyor, yoksa yalan mı? diye.

Sahil yolunda Yener ile buluşan Zehra önce senedi görmek istedi, senedi gördü imza annesine aitti. Hani Sevim telefonda baban imzaladı demişti yalan ortaya çıktı.

Annesi imzalamış işte. Annesinin borcunu ödemek için parayı verirken Ömer gördü ve ben nasıl inandım sana, nasıl böyle bir hata yaptım dedi ve tam arabadan inmek hesap sormak istedi vazgeçti Ömer.

Demek ki Ömer ilk kez Zehra nın söylediklerine inanmış kendisi söyledi. ama gördüğü manzara Zehra’nın bankaya gidiyorum deyip de Ömer’in gözünde sevgilisi olan Yener ile buluşması işin rengini yine değiştirdi.

Burada Zehra hatalı açık açık söyle işte ne diye bankaya gidiyorum deyip, Yener ile buluşuyorsun ki, sana inanan, güvenmeye başlamış olan Ömer’i yine başa sardırıyorsun Zehra.

Ömer Seni Yener den kıskanıyor, sen Ömer’in eşisin işte bunu ne zaman anlayacaksın Zehra.

Ömer den Zehra ya Kıskanırım Seni Ben.

Saçın yüzüne değse telini kıskanırım
Birine söz söylesen dilini kıskanırım

Kıskanırım seni ben kıskanırım kalbimden
Bu nasıl aşk Allah’ım öleceğim derdimden

Deli ediyor beni gezinir her yerini
Okşadıkça tenini elini kıskanırım

Kıskanırım seni ben kıskanırım kalbimden
Bu nasıl aşk Allah’ım öleceğim sevgimden

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 49. Bölümde Neler Yaşandı?” üzerine 26 yorum

 1. Zehra dedi ki:

  Merhaba arkadaslar.Tesekkurler aslicim bitanem analizin yine her zaman ki gibi cok guzel opuyorum seni.49bolum cok guzel bolumlerden 1 bataesiydi omerin anlayisi davranmasin zehraya yardim etmesi cok guzeldi vede guvenmeye baslamisdi keske zehrada yalan soylemeseydi ya cok kizdim zehrayada bu defa. canim sarkida tam yerine dusmus ellerine saglik

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Zehracım teşekkür ederim canım benim bende seni öpüyorum ❤❤❤

   1. Zehra dedi ki:

    Deymez canim bendee adini sen koyun 115 bolumunuz iziliyorum omerin zehraya kupesini takmasi fakan cok guzel sahneydi ya of gunduzler vaktim olmuyor gece izleye biliyorum sadece ama onceden bir gunde kac bolum izliyorum simdi ama sadece geceleri izliyorum insAlah 2 ci sezona kadar tum bolumleri seyr ederim.ha canim birde unutmadan yener intihar emis oluyomu?

    1. aslı dedi ki:

     İyi geceler Zehracım.
     İnan benimde gündüzleri hiç vaktim olmuyor çok yoğunum. Sanki yaz tatili. Hiç tatilim yok. Ama dur ben şimdi gidip uyuyayım yarın kendime bir tatil vereyim en iyisi 🙂
     Sen bölümleri izleyip yetişeceksin yeni sezona bende 84. bölüme kadar yazıp yetişeceğim arada 2 bölüm daha var yazmam gereken sonra gelsin yeni sezon 🙂

     Yener intihar etmiyor canım numara hapisten kaçmak için. sonrasında Zehra ya mesaj atıyor, mektup gönderiyor, Zehra hastaneye gidiyor, Ömer resmini görüyor Yener ile hastanede kızıyor, sonra da Yener sırra kadem basıyor diziden bu şekilde ayrılmış oluyor Yener.
     Zehra yı da kaçırmak istiyor Ömer’i esir alıyor Yener’in adamı, Ömer’in telefonundan mesaj çekip o şekilde Zehra yı yanına çağırıyor. Epey olaylar var yani.
     Neyse ben gidip uyuyum iyi geceler tatlı rüyalar herkese sabah görüşürüz inşallah, yarında yoğun bir gün olacak sanırım.
     ❤❤❤

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Polad amcanın da çok selamı var.49.bölüm hoşuma giden bölümlerdendir ve sen de çok güzel analiz yazmışsın ona,eline saglık. Analizi okudukca gördüm ki,bu bölümde çok şeyin başlangıcı vardır.Mesela Ömer ilk defa asıl bir eş gibi Zehranın ailesinin zor durumda oldugunu bilip müşküllerine el atdı.Alevi kapı arkasından dinleyerek onu tanıdı demeyim tanımaga başladı.İlk kez Zehraya inanmak istedi(tam inansaydı takip etmezdi).O da sag olsun yalan söyleyerek bu inamı yerle bir etdi.Hankisini söyleyim.Keşke hayatda da kimse yalan söylemeyeydi ve de yalan söylemek mecburiyyetinde kalmayaydı.Güzel olmazdımı? Aslıcım kendin söyledin ki ne kadar istersen yaza bilirsin.Odur ki günah benden gitmiş.Kendine iyi bak güzel kızım.Allaha emanet ol.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablam benim Merhabalar, Polad amcamın selamını aldım, teşekkür ederim ❤
   getirip gönderen sağ olsun 🙂

   Ömer yavaş yavaş, Zehra ya sahip çıkmaya onun gerçek eşi gibi davranmaya Alev’in gerçek yüzünü öğrenmeye başladı.
   İyi de oldu. Değişim başladı artık yavaş yavaş.

   Ah birde Zehra Ömer’e olanı biteni olduğu gibi anlatsaydı, hatta Yener’e gittiğinde arayıp haber verseydi Ömer’e Ömer de takip esnasında Zehra dan gelen telefonla ona daha çok güvenseydi. Ama olmadı. yazanlar bu güveni başka şekilde vermeyi istemiş şimdi değil demişler.

   Sen yaz ablacım böyle günaha can kurban, sende kendine iyi bak ablacım görüşürüz.
   ❤❤❤

 3. Aylin dedi ki:

  Omeri en cok sevdigim bolumdu . Ir abicim Hani bana soylemisdin ya Omerde ne buluyorsunuz siz diye .bak iste benim cevabim bu . Omerin Zehraya uzatdigi yardim eli . Ama sizin o cok sevdiginiz Zehra ne yapdi yine yalan soyledi . Bankaya gidiyor dedi Yenere gitdi. Parayi ona verdi Omer gordu .simdi bu Omer ne yapsin . Zehra neden her seyi oldugu gibi anlatmadiki . Tam Omer zehraya guveniyim diyor .Zehra onun guvenini alt ust ediyor

  1. aslı dedi ki:

   Aylincim biz Ömer’i seviyoruz da Ir abi sevmiyor o Zehracı. biz Ömerci. 🙂

   Ama ben Ömer’in hatalarını da söylüyorum ama burada hata Zehra da. Ömer’e yalan söyledi. Bankaya gidiyorum dedi. Yener’e gitti. Parayı ona verdi. Birde Ömer’in karşısına geçmiş ben sana yalan söylemedim diyor prenses Zehra. Ömer kızmasında kim kızsın Zehra ya ? Ir abimi o hayatta kızmaz Zehrasına.

   Şimdi bu yazıları okuyacak yine kızacak ben kaçayım en iyisi 🙂
   Ben hiç yazmadım bu mesajı tamam mı, beni hiç görmediniz buralarda Ömer derken 😀

   Sen Ir abiyi sakinleştir Aylinim canım benim ben öyle gelirim yine 🙂
   ❤❤❤

   1. Aylin dedi ki:

    Ir abimi ne kadar kizdirdiysak. Sininirinden siteye ugramaz oldu.

    1. IR dedi ki:

     Yaho dedim ya duyun telasindayim , kizimin duyunu o yuzden asla vaktim yok , bunu da sonra tartisiriz.

     1. aslı dedi ki:

      Maşallah abi, hayırlı olsun Allah bir ömür boyu mutlu etsin inşallah.

     2. Aylin dedi ki:

      Abicim Kizini allah mesut bahtiyar etsin . Bir omur boyu mutluluklar dileriz .tamam sende sinirlenme.sen duyunde doyasiya eglen . Gerci kiz babalari o kadarda eglenemez sonucta kizlarini baska bir yuvaya gonderiyorlar .ama yinede mutlu bir gundur . Soz duyune kadar seni sinirlendirmeyecegim . Ne mertden ne alevden nede omerden bahs etmiyecegim (bu biraz abarti oldu qaliba ) ama duyunun tarihini soyle . Biliyorsun ben cenemi cok kapali tutamam . Bari duyun ne zaman o gune kadar sabr ediyim ..vay canina ben Omerden soz etmeden nasil dayanaciq . Hele mertden konusmasam cildirim

     3. Zehra dedi ki:

      Hayirli olsun tebrikler abi bir omur boyu mutluluklar dilerim

 4. Günay dedi ki:

  Ellerine sağlıq Aslı. Her zamanki kibi çok güzel olmuş. Ayrıca bundan önceki sayfada araşdırma yapan arkadaşlara teşekkür edirem. Bir qeder rahatladım.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Günaycım
   ❤❤❤

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Tesekkurler.

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslim yine guzel olmus yuregine saglik. Omerin evde takim elbise ile dolasmasi sacmalik. Ayni hilminin hapishanede takim elbise giymesi gibi. Su sevim kapattigi ev hanimligi dukkanini bende 1gunluk kapata bilseydim ne guzel olurdu. Dogru soyluyorsun omer alevin zehraya soylediklerini duymasaydi alev oyle konustugunda aleve inanardi omer. Omerden ilk kez dogru zamanlama. Sevim cadisi zehranin babasi icin yapamayacagi sey yoktur diye senetlerde babanin imzasi var soyledi.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim bir tanecik doğum günü çocuğu olan arkadaşım benim.
   ❤❤❤

   En azından bu doğum günün de ara ver diyeceğim ev hanımlığına dinlen tatil yap da nerdeeee diyeceksin sen bana 🙂
   Canın sağ olsun.
   Bazen bu dizi de ki kıyafet işlerine gerçekten akıl sır erdiremiyorum. Umarım 2. sezonda yeni kanalında bu tür

   ( ne diyeceğimi bilemedim, saçmalık mı, uyumsuzluk mu? fakirlik mi? yokluk mu? )

   olmaz da bizde her şekli ile güzel bir dizi izleriz ekranlarda.

   1. fati dedi ki:

    Aslicim ev hanimlarinin ne tatili var ne hafta sonu var ne ozel gun oyle her gunumuz ayni geciyor..gecenlerfe yazmisdinya romantik erkekler sadece dizilerdemi oluyor ben cevaplayayim evet canim romantik erkek sadece dizilerde var…bende bekarken dizilerde gorub romantik erkek diye bisey var sandim dizilerde “dizideki erkekler hayal urunudur gercek hayatla hic bir ilgi yok”diye yazmalilar bence cunki insan gorup imreniyor:)..benim kocamin sozluyunde supriz diye bir soz yok.. birak benim dogum gunumu cocuklarin dogum gununu ,kendi dogum gununu bile unutur ben hatirlatirim…alisdim artik ne yapiyim bu yasdan sonra deyisecek deyil ya…

    1. aslı dedi ki:

     Oy canım benim ya sen ne yaptın öyle, ya gerçekten bu dizilerde olan iyi kalpli romantik, sürpriz yapan lar için sadece bir hayal ürünüdür deseler 🙂

     Ben evli değilim ya hayal kuruyorum işte bakalım demek ki fazla hayal kurup da hüsrana uğramamak gerek bu yazılanlardan bunu anladım. Ömer gibi
     ( ama zorba olmayanından )
     biri anca hayallerde, masallarda rüyalarda olur sanırım.

     Erkan Meriç gerçek Allah onu nazarlardan korusun inşallah, onunla evlenecek kız çok şanslı olacak
     ❤❤❤

     1. fati dedi ki:

      Aslicim varsa bile romantik erkek hemen koruma altina alinmali cunki nesil tukenmek uzere 🙂 ama evlilik guzel bisey anne olmak ondanda guzel ben boyle soyliyince korkub vazgecme sakin

     2. aslı dedi ki:

      O zaman Erkan kardeşimi koruma altına alalım 🙂
      Hayırlısı, nasip kısmet kaderimizde alın yazımızda varsa birisi elbet olur.

 7. ayse .c dedi ki:

  aslicim eline saglik analizlerin arasinh acma cunki dort gozle bekeyen bir hayran kitlen var …. ask hastasi nice senelere

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Ayşecim
   ❤❤❤

   İnan elimdem gelen yapıyorum, hayran kitleme de buradan selam olsun efendim
   ❤❤❤

 8. Anonim dedi ki:

  yeni adini sen koyda salim cagmi yerine kahveye gider zehra salimin evlilik disi cocugudur, omerin annesi kocasina ihanet etmis ve aslinda omerin babasi hilmi yilmasdir, koray babasiyla barisip sirketin basina gecer omer her gece barlarda zehra aslinda yeneri seviyormus ve…

  1. aslı dedi ki:

   Bunun bir espiri olduğunu varsayıp geçiyorum.

   Benim dizimin bir çizgisi var ve bu çizgiyi kanal değişse bile koruyacaklarına ben inanıyorum.Yeni katılan oyuncular giden kötü karakterleri aratırmı bilemem. İyiler de gelecektir diziye diye umut ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir