Adını Sen Koy 43. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 05 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?
43. Bölüm
Alev Leyla’nın Evini Öğrendi.
Koray Salim Amcanın Yanında İşe Başlayacak. Tayfun Geldi Ömer İçin Leyla yı Araştıracak.

Demir, Alev için Leyla’nın evinin önünde nöbet tutarken, bir sürpriz misafir Yener geldi. Şimdi sırası mıydı gelmenin Yener?. Ömer’in kafası zaten karışık, senin Leyla ya gelmen ve sizi bir arada gösteren resmi Demir’in çekip Ömer’e göndermesi yine Zehra ya senin sevgilin olduğunu söylemesine neden olacak.

İstemediğin ot burnunun dibinde bitermiş, sende aynı o ot gibisin Yener. Ömer Alev’i bekliyordu sen nerden çıktın ki şimdi? Alev gelse ayrı bir dert, sen Yener ayrı bir dert. Hiç bitmiyor ki dertler.

Ömer gördü ya Leyla ile Yener’i yan yana, Zehra’nın arkadaşı ile bir olup arkasından iş çevirdiğini düşünüyor. Derdin biri yetmiyor ya, o an da Yener arıyor Zehra’yı. Açmadı konuşmadı Zehra.

Ömer de diyor ki, niye açmıyorsun? Hangisi arıyor? Sevgilin mi? arkadaşın mı? Bir yüzünüz gülmedi gitti. Ömer sende artık şu Zehra ya güvenmeyi öğren. Yine gördüklerinden dolayı yanlış sonuca gidiyorsun.

Tamam Yener yanlış zaman da, yanlış mekanda bulunuyor şuan ama Zehra’nın sevgilisi değil. Yener’in sevgilisi olmadığını zamanla anlayacaksın, o zamana kadar da çektirmediğin kalmayacak Zehra ya Ömer. Sonra da pişman olacaksın yaptıklarına.

Ve bir gün herkes anlar sevdiğinin kıymetini, ama gidince, ama bitince, ama ölünce.  Kısacası; iş işten geçince. İş işten geçmeden bir şeylerin farkına var artık Ömer.

Zehra da, o benim sevgilim falan değil, şu iğrenç iftirandan da vazgeç artık dedi, demesine de ikna olmuyor ki Ömer.

Leyla ile bir olup arkasından iş çevirdiklerini düşünüyor Ömer. Şuan da ne desek, ne yapsak boş. Anlamayacak Ömer. Bir de tehdit ediyor öfke küpü Ömer. Neymiş Leyla ve diğer tanıdıkları evden vede Alev den uzak duracakmış, yoksa Zehra olacakları biliyormuş.

Leyla yı takip eden Demir ile telefonda konuşan Ömer, takibi bırakmasını istedi. Aklınca öğreneceğini öğrenmiş Ömer de, yanlış öğrendin be paşam.

Zehra da, Ömer odadan çıkınca yine her zaman ki gibi beni dinlemeyecek dedi.

Sizin en büyük probleminiz bu zaten, iletişim sorunu yaşıyor olmanız. Dinlemiyor oluşunuz. Oysa iletişimin en önemli unsurlarından birisi dinlemektir ama doğru dinlemek. İşte siz bunu yapamıyorsunuz.

Alev de, Nedim beyin şirketinde, odasında kahve içerken iş teklifinde bulundu. Alev, Ömer den habersiz iş çeviriyor. Daha önceden ihaleye bile alınmayan bir şirket ile iş yapacak adamı kandırdı tek istediği Leyla’nın ev adresine ulaşmak bunu da başardı. Nedimi birlikte iş yapacağız diyerek, sonrada asıl isteği Leyla’nın adresini, bilgilerini tereyağından kıl çeker gibi aldı Alev.

Zehra, Ömer konaktan çıktıktan sonra Leyla yı aradı ve buluşmak istedi. Onunla buluşmaya gidiyordu ki, Ayşe ye yakalandı Zehra. Ayşe Asya yı parka götürüyordu Zehra yı da gideceğin yere bırakalım diye arabaya bindirdi Ayşe ve yola çıktılar.

Ayşe Asya parka gitti. Zehra yolda arabadan indi ve taksiye binip Leyla’nın evine gitti.

Yener de dükkana geldiğinde kardeşi Mehtap vardı. Zehra ya giden yol diyorum Salim amcadan geçiyor diyorum diyor. Yener’in jeton dört köşe yeni dank etti kafasına bir fikir geldi aklına, ahanda şuraya yazıyorum bu akılla ben Zehra yı alacağım diyor.

Sen anca havanı alırsın Yener. Boş hayallerin peşinde koş dur bakalım. Kötü bir karakter ama çok güldürüyor bu Yener beni ya 😀

Mehtap da deli bu ya diyor. Hakikaten de deli, Zehra ya aşık, Zehra’nın delisi Yener.

 

Ey gönül!.. Aşkı arama… İnan ki ararken kaybolursun… Bulduğunda ya ”Veli” ya da ”Deli” olursun. Mevlana.

Ömer’in Amerika’dan tanıştığı polis arkadaşı Tayfun Ömer ile araba da eski günleri yad ediyorlar. Tayfun’a çok yardımı dokunmuş Ömer’in. Ömer şimdi Tayfundan Leyla Öztürk’ü araştırmasını istedi.

Alev araştırmalarının sonucunda Zehra’nın mahallesine geldi. Yolda da Koray’ı gördü. Adresi ona sordu ve Koray da Leyla’nın evine götürdü Alev’i.

Sonrada yolda Yasemin’i babasının dükkanına girerken gören Koray, gizliden gizliye camdan Yasemin’i izlerken patron geldi neye baktığını sordu.

Koray bir açıklama yapamadı, sadece eleman alınacak yazısına baktı, Rüstem usta da iş için geldiğini düşündü konuştular, yarın işe başlıyor orada Koray.

 

Yener de Sevim’in yanına gitti. Aklındaki fikri uygulamaya koyacak ama önce ön araştırma yapıyor. Yener’in aklında Salim ustaya yardım etmek bu sayede de Zehra yı evine getirmek var.

Sevim, Salim amcan orada maaşlı çalışmıyor, sipariş alacak da, satış olacak da, para kazanacak da, biz borçlarımızı ödeyip, Zehra yı getirteceğiz. Bunları duyarda durur mu Yener? durmaz. Aklındakini uygulamaya koymak için harekete geçti.

Alev Leyla’nın evinde. Leyla çok şaşkın. Alev, elimden uçan da, kaçan da kurtulamaz dedi. Senden korkulur Alev. Kafana koyduğunu yapıyorsun.

Ömer de, Alev’in şirkette olmadığını öğrendi. Nihat geldi yanına ve bir dosya için imzasını istedi. Nihat’ın imza istediği dosya Ömer’in masasının üzerinde, gözünün önünde ama görmüyor Ömer.

Dosyayı gördüğünde imzalayıp Nihat’a verdi ve o gidince de, kendine gel Ömer, kendine gel. Dikkatini topla dedi. Ömer dağıldı. Nasıl dağılmasın Ömer?

Ömer yine iyi dayanıyor. Bütün yük onun omuzlarında, Ayşe’nin hastalığı tekrarlamış durumda, doktorlar 6 ay sonra ölecek, kardeşinizi bu son günlerinde mutlu edin diyor. Bunun için Zehra ile evlendi Ömer. Alev peşine düştü. Kurcaladıkça kurcalıyor. Bir tek Ayşe değil ki, Zehra, Alev, Leyla, ev, konak çalışanları, şirket, toplantılar, dosyalar hangi birine yetişsin Ömer.

Ömer’i en çok yoranda Zehra, Alev, Leyla üçgeninde olanlar. Bermuda şeytan üçgeni gibi. Bir de Yener var, bir girdabın içinde Ömer, sevdiklerini kaybetmeden bu girdaptan çıkma derdinde. Bir yerden patlak verecekti bu şekilde patlak verdi, dosyayı okumadan imzaladı Ömer.

 Alev de Leyla’nın evinde, bize geldiğinde unutmuşsun diyerek bir gözlük çıkardı. Oyun alakası yok, bahane işte gözlük onu verme bahanesi ile geldiği evde, Leyla yı sorguya çekti Alev.

Kaç yaşında tanıştınız? Sorusuna, Leyla; ben kendimi bildim bileli hayatımda dedi.

 

Leyla kahve yaptı içtiler, Leyla suyu bahane ederek mutfakta Zehra yı aradı Alev’in eve geldiğini söyledi. kapattı. Alev de içeride etrafta gördüğü eşyaları karıştırırken resim buldu onlara baktı resimde Yasemin de vardı. Onunla olan yakınlığı dikkatini çekti Alev’in.

Yurttan arkadaşımız pikniğe gitmiştik dedi Leyla.

Ömer aradı Zehra yı nerdesin diye? Tam Leyla’nın evinin önüne gelmişken, olanları anlattı Zehra. Ömer de hemen şirkete gelmesini istedi. Tek başına iş yapınca sonuçlarını gördük, Alev seni görmemeli hemen şirkete gel dedi. ilk başta karşı çıksa da söz dinledi Zehra şirkete gitti.

Şirkette de Ömer Demir’e olanları anlattı. Demir de Alev’in yaptıklarına bir anlam veremedi. Ömer, Zehra dan sonra şimdi de Leyla yı kollamam gerekecek, ben ne yapacağımı bilemiyorum Demir dedi.

Zehra geldi. Demir gitti. Ömer olanları anlatmasını istedi. Zehra da anlattı. Ömer hepiniz birlikte hareket ediyorsunuz, sende, Leyla da o dedi kaldı adamda dedi. İlk kez sevgilin demedi.

Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin: sen bilirsin. Can Yücel.

Ömer Zehra ya güvenmeyi ne zaman öğreneceksin sen? Leyla onun gerçek dostu, arkadaşı, sırdaşı, tıpkı senin ile Demir’in dostluğu gibi.

Onun hayatında takıntı boyutunda sevdalısı Yener var, senin hayatında takıntı boyutunda sevdalın Alev var. İkiniz de eşitsiniz, hem arkadaş hem dost, hem de düşman açısından.

Yener de Salim amca için müşteri ayarladı sipariş verecek, kaç lira isterse pazarlık yapmayacak bütün bunları Zehra için yapıyor Yener.

Alev Leyla’nın evindeyken, Sevim geldi bir sen eksiktin, sende geldin tam oldu, nede olsa kambersiz düğün olmazmış değil mi Sevim?

Ömer den Zehra ya Gelsin

Bana Bırak, Ben Hallederim.

Bana bırak sevdayı giderken sadece 
Bana bırak acısını hallederim içimde
Bana bırak sevdayı giderken sadece
Bana bırak acısını hallederim içimde 

Ben senden öncede yaşıyordum 
Senden sonrada yaşarım
Hiç düşünme tüm dünyayla
Tek başıma savaşırım 

Ben zaten hep savaşıyorum
Senden sonrada savaşırım
Hiç düşünme hayatımla elbet bir gün uzlaşırım 

Bana bırak söndürürüm içimdeki yangınını 
Bana bırak ben hallederim aşkımın acısını
Bana bırak söndürürüm içimdeki yangınını
Bana bırak ben hallederim aşkımın acısını

Orhan Ölmez.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 43. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 30 yorum

 1. ZehÖm dedi ki:

  Ir abi cim cook teşekkür ederim biraz meraklı ah yapım var ama bu daha cook erkan ve hazal için geçerli analiz harika olmuş asli yazdığım sözleri cook beğeniyorum watpat da durum olarak paylaşacağım seni seviyoruz iyi ki varsınız hepiniz

 2. Könül Azeri dedi ki:

  İyi akşamlar ben burdaym diziden bir haber olmadığıa göre morelim çok bozuk

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Neden kimsenin sesi cikmiyor. Nerdesiz arkadaslar?

 4. sulu goz dedi ki:

  gorusuruz asli

 5. sulu goz dedi ki:

  okullar acilmamis dizi baslasa iyi olur,yoksa oyretmenler resmen benim canima okur

  1. aslı dedi ki:

   🙂 Kim bilir? Belli mi olur ? erkende başlayabilir.

   Geçen sene 19 Eylülde başlamıştı. Bakalım bu sene ne zaman başlayacak? ya 18 Eylül de yada 25 Eylülde sadece tahmin 🙂
   Görüşürüz sulu goz ❤️

 6. sulu goz dedi ki:

  insallah
  ayy seni cok sevdim bana bu kadar bilgi verdiyin icin tesekkurler

 7. sulu goz dedi ki:

  tesekkur ederim asli
  bunu bilmiyordum

  1. aslı dedi ki:

   Rica ederim sulugöz, yakında yapımcı firma ve Trt den açıklama yapılınca dizinin yeni sezon için çekimlerine de başlanır. bu da bir-iki haftayı bulur sanırım. Okulların açılacağı zaman da 2. sezon 181. bölümü izleriz umarım.

 8. sulu goz dedi ki:

  benim sorumu cavablandirirmisiniz

  1. aslı dedi ki:

   Yeni bölümler inşallah eylül ayında başlayacak şuan tatilde dizi

 9. sulu goz dedi ki:

  adini sen koy neden baslamiyor?

 10. IR dedi ki:

  Zehom 42 sayfinda soruna cevap yazdim

 11. Asena dedi ki:

  Cok cok guzel olmush shir tam omeri anlatiyo asli canim elerine saglik yine yapmishsin yapicagini

  1. aslı dedi ki:

   Beğenmene sevindim Asenacım sağ ol ❤️

 12. Hanim abla dedi ki:

  Ve bir gün her kes anlar sevdiyinin kıymetini;ama gidince,ama bitince,ama ölünce.Kısacası: bu sözlerden sonra bir söz demek istedim gücüm yetince,ama yetmedi.Gönlüne saglık,bi tanem,Aslım.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim ablacım sende benim bir tane ablamsın sağ ol. ❤️

 13. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Aslicim muhtesem olmus♡. Yener tek seni diyil beni de en cok gulduren karakter. Alev gibi insani sinir etmiyor eksine gulduruyor. Kendi kendini ove ove bir turlu bitiremiyor yener. Ne pislik yaparsa yapsin alevden daha iyi. Kaski o zaman yener diyil alev getseydi diziden. Su yaseminle koraya resmen qicik oluyorum fundayi hic demiyorum bile. Aslicim bizim dizide olan bermud ucgeni zaten hic bir dizide yok. Omer →Zehra←Yener, Zehra →Omer←Alev, Koray→Yasemin←Alper, Yasemin→Koray ←Funda, Demir→Leyla←Tayfun. En son yenerden sonra merti de dahil edecektim su ucgene ona da Ir abi sinirlenecek.

  1. IR dedi ki:

   Sana sinirlenmek olamaz.

  2. aslı dedi ki:

   Merhabalar canım benim, ah o Yener yok mu o Yener, hem kötü hem de kötünün iyisi, yukardaki bir resmi ile bile güldürmeyi başarıyor. 😀

   Bizi güldürüyor da Ömer’i Alev ile Yener baya canından bezdirmişe benziyor

   Baksana Ömer’in resmine kıyamam bitmiş çökmüş benim yakışıklı paşam. Bu yapılır mı benim paşama ❤️ o hali bile çok yakışıklı Ömer’in ❤️ adam her hali ile yakışıklı maşallah ❤️

   1. sulu goz dedi ki:

    yener dizide kotu rolda gidiyor ama bence iyi bir insan

 14. Zehra dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar nasilsiniz ben geldim.aslim sen nasilsin gecde olsa geldim ozetede kaldigim yerden devam etdim

  1. aslı dedi ki:

   Tünaydın Zehracım hoş geldin. 🙂
   Yaramaz bir kedim var, sürekli oyun istiyor onunla oynayıp duruyorum 🙂 çok yoruyor yaramaz ama tatlı yorgunluk ❤️

   1. Zehra dedi ki:

    Tesekkurler aslicim ay nee tatlidir simdi o hayvanlari seviyorsun demek bende cok severim.Ya biliyomusuznuz ben bu dizide baska dizi izlemiyorum sinirsiz internet var her gun bolumlerini izliyorum gune 5,6 bolum.falan izliyorum inana biliyomusunuz cok guzel ya insan birakip gidemiyo bu dizi insani kendine cekiyo simdi 102 bolumdeyim cok guzel ya omer nasil korkmusdu zehrani oldu sanip nasil sarili ama zehra…onada kizamiyorum cok cekdirdi omer ama.ikisiden cok tatli cok seviyorum bu dizi sayesinde tatilim iyi gidiyo insAllah yeni sezona kadar yetisirim 180 bolume bende 180 bolumden baslayarim simdi 102 bolumdeyim 78bolumden sonra ulsicam 180 bolume insAllah

 15. Zehra ömer dedi ki:

  Trt canim trt ne olur sen dizimizi başka kanala verme ne olur seninle sevdik seninle kalsın isitiyoruz Allah rızası için artık bu sorunu bitir bizi sevindir bu izleyici bekliyor sen bizim kanalimizsin lutfen vallahi yagcilik yapmiyorum gercekten seviyoruz hadi bismillah de yap bu guzelligi.. hayirli geceler herkese merak etmeyin trt bizi uzmez oyle hissediyorum insaallah

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah dizimiz Trt de devam edecek sabırla bekliyoruz.

 16. Anonim dedi ki:

  Ah ısimsiz kardeş bu soruyu soran rekor kırdı bi cevap alabilsek sanki trt bu senaryo ekibi yer yarilmış içine girmişler tık yok

  1. aslı dedi ki:

   Yakında açıklama yaparlar. Yeni sezon için çekimlerin başlaması için, dizi ekibinin ne yapacaklarını bilmeleri açısından elbet birileri yol haritasını gösterecektir ekibe, o vesile ile biz seyircilerde öğrenmiş olacağız inşallah.

 17. isimsiz dedi ki:

  yeni sezon adini sen koy yayinlanacakmi?

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.