Adını Sen Koy 41. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 01 Ağu 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?

41. Bölüm

Alev Zehra’nın Ailesinin Kim Olduğunu Öğrenmenin Peşinde. Leyla ile Kendisi Buluşmak İstediği İçin Zehra’nın Kahvesine Uyku İlacı Attı ve Leyla ile Alev Buluştu. Leyla yı Konağa Getirdi. 

Yener de Koray’ı Babasına Teslim Etmek İçin Depoya Kilitledi.

Alev, Zehra’nın ailesini bulma derdinde yurttan aldığı bilgi ile bir bayana oradan da bir adrese ulaştı Alev. Ömer de Alev daha fazla ilerlemesin diye peşinden Demir’i gönderdi. Her an takip de olan Demir, Alev’in bir eve geldiğini söyledi telefonda Ömer’e.

Ömer de Zehra ya annesini aramasını söyledi, aynı adreste değildi Alev başka bir eve gitmişti. Sevim’in evine ise, elektrik faturasını ödemediği için, ödeme yapmaz ise 5 gün sonra kesileceğine dair belge getiren biri geldi. Zehra da o esnada annesini arıyordu, annesi telefonu açınca gelenin faturaları getiren memur olduğunu öğrendi Zehra ve rahatladı.

Başka gelen oldu mu? Diye sorunca, Sevim; alacaklıdan başka kim gelir bize dedi. Zehra anladım anne dediğince, öfkeli Sevim neyi anladın dedi.

Herkesin derdi ayrı, Zehra eve Alev’in gelmesinden korkar, eve gelenin Alev olmadığını öğrenince sevinir. Sevim alacaklılara parayı nasıl ödeyeceğinin derdine düşer, kimse birbirini anlamaz. Tencere tava herkes bir hava. Herkes kendi derdinde.

Sevim fatura diyorum, kime diyorum dedi, hiç onu duyan yok, Zehra’nın şuan faturadan daha önemli bir derdi var Alev derdi. Alev mahallede bir evin kapısını çalıyor. Zehra o çaldığı kapının kendi ailesinin kaldığı ev olmadığını anladı kapattı telefonu. Faturayı, elektriğin kesileceğini duymadı bile Zehra.

Sevim de kendi kendine söyleniyor, Salim böyle değil, kesin anasına çekmiş diye. Zehra’nın gerçek annesi sen değilsin onu biliyoruz anladık da, Zehra’nın gerçek annesi kim? Şuan nerede? Neden kızını terk etmiş? Onları da bir öğrenseydik de kafamızda ki bir sürü soru işaretine cevap bulsaydık iyi olacaktı.

Ömer de Zehra ile konuşuyor, seninle ilgili gerçeği öğrenebileceği kim var? Zehra da başka kimse yok, evime gitmediyse? Dedi ve Ömer tamamladı cümlesini nereye gitti o zaman?

Alev de o esna da bir evde, ev sahibi gelene kadar ev sahibinden habersiz resimlere bakıyor. Ayağına da terlik giymiş nahas kız sen ayakkabını nasıl çıkarttın ev sahibimi istedi? ayakkabını çıkarmanı, şapkasız çıkmam abi den sonra, ayakkabısız dolaşmam dersin diye düşünmüştüm ben seni Alev. 😀

Bayan da nezaketen çay yapmış geldi, yanında büsküvi ile Alev onu yemedi. Ye ne olur ye, yemezsen bak arkandan ağlar Alev, hatrı kalır bak sonra.

Neyse Zehra diyorduk, Bayanda anlatmaya başladı işte, sık sık evden kaçarmış, isteklerine yetişememiş aile, yurda geri vermişler. Alev de Zehra ya ait bir adres, bir fotoğrafın peşinde. Bayan da, Zehra evden giderken ailenin köşeye koyup biriktirdiği parası, altını, nesi varsa ailenin alıp götürmüş. Bayanın eşi de Zehra’nın bu davranışa çok kızmış ve ona ait ne varsa bütün resimleri yakmış.

Alev kartını verdi en ufak bir şey hatırlarsanız beni arayın diye.

Hırsızlık yapmak, çalmak bu davranış hiç de Salim amcanın yetiştirdiği, Ömer’in şuan resmiyette evli olduğu Zehra Kaya’nın yapacağı davranışlar asla değil. Bu durumda bu Zehra Kaya, Bizim Zehra değil. Alev yanlış iz üzerinde.

Bakalım Alev daha neler öğrenecek, nerelere gidecek? Diğer bölümlerde hepsini göreceğiz. Sevim’e kadar gidecek Alev. 

——————————————-

Yalnız benim aklıma bir şey geliyor. Mahallede Sevim’in adresini biri sormuş kadına bir önceki bölümde vardı, hani Yasemin evden eczaneye giderken karşılaştığı Halime teyze dediği komşu bayan kişi. 

Kim adres sordu bu kadına ben hatırlamıyorum? Alev sorsaydı direk oraya gelir önceki adrese gitmezdi.

Yurttaki bakıcı kadın sordu desem olabilir mi ki? 

senaristler hep kafa karıştıracak değil ya, azıcık da ben kafa karıştırayım sorularımla, yalnız belirteyim bu sadece bir varsayım, bak özellikle belirtiyorum varsayım. Bakıcı kadın Yurtta kalan Zehra yı Salim’in aldığını biliyordu ona ulaşmak için adres sordu o kadına, sizi araştırıyorlar haberiniz olsun diye ve o komşuya sordu adresi. Olabilir mi ki?

Bakıcı kadında Alev den daha çok para almak için yanlış adrese yönlendirdi. Yönlendirdiği kişi ile de konuştu. Bakıcı kadın bunu yapmış ve bizlere de bu sahneleri göstermemiş olabilirler mi? yurtta evrak kayıp, Sevim ilerleyen bölümlerde Ömer’e ben Zehra’nın gerçek annesi değilim diyecek. 

Bakıcı kadın Zehra’nın mahallesine, evine kadar gelmiş ve evde kimseyi bulamamış olabilir mi? ve bu sahneleri Zehra 2. Sezonda gerçek annesini ararken izleyecek olabilir miyiz? Nasıl kafanız iyice karıştı mı? benim ki iyice karıştı 😀  

——————————————

Ömer de bu arada yine Zehra ya kızıyor. Kuralları umursamadığı için bütün bunlar başlarına geliyormuş. Ömer’in korkusu, Alev’in Zehra hakkında en ufak bir şey öğrenmesi. Bu sebeple Zehra dan bundan sonra çok dikkatli olmasını istedi Ömer.

Koray’ın kaldığı eve Funda da geldi, Yasemin daha önce geldiği için bu evin adresi bildiğini düşünüp, gitmek istedi sonra vazgeçti. Koray’ın Funda’nın davranışlarından rahatsız olduğunu görünce, Funda yı evden uzaklaştırmak için birlikte ayrıldılar

Koray’ın babası da Yener ile Koray’a ulaşma çabasında. Yener’i maşa olarak kullanıyor Fikret, evi de kocaman ama huzur yok içinde para huzur getirmiyor demek ki.

Ah Ah Ömer hala Zehra ya kızıyor, yeter ama Ömer tamam uyardın, anladık, söyledin söyleyeceğini daha niye gidiyorsun Zehra’nın üzerine?

Daha ne çıkacak karşıma diye soruyor Ömer?

Dur daha yolun başındasınız daha ne badireler atlatacaksınız birlikte ve bu atlattığınız her zor günler, zor olaylar, birbirinizi daha yakından tanımanıza ve birbirinizi sevmenize neden olacak Ömer beyim. Daha neler neler çıkacak karşına şaşıracaksın sen Ömer.

Zehra garibim hiçbir şey çıkmayacak diyor.

Çok büyük konuşma istersen Zehra. Daha yolun başındasınız, kardeşin çıkacak, annen çıkacak, Yener çıkacak, baban çıkacak, çıkacak da çıkacak. Kaçırılmalar olacak. Bombalar olacak, olacak da olacak. Sonunda da birbirinizi sevdiğinizi anlayacak sen Ömer diyecek, Ömer de sana seni seviyorum diyecek daha ne olsun Zehra.

Herkesin harcı değildir sevda.

Sevdiğinin nazını değil, Kahrını çekmektir sevda.  Onunla bir ömür değil, Onun için bir ömürdür sevda.
Eline el değmesini değil, Gölgesine gölge değmesini kıskanmaktır sevda.
Yürürken dikenli yollardan darağacına, Son dileğinde onu görebilmeyi istemektir sevda
Yani demem o ki;  Herkesin Harcı Değildir Sevda 
Hz. Mevlana

Ömer Zehra’nın hayatı ile hiçbir şeyi konağa taşımasını istemiyor, Zehra’nın döküntüleri birbir karşısına çıkıyormuş. Daha ne gördün de şikayet ediyorsun Ömer dur bakalım.

Zehra da kendini savunuyor, bilerek mi yapıyorum? Sorun mu çıkarıyorum? Sen bu eve geldiğimden beri neleri feda ettim biliyormusun? dedi.

Haklı Zehra, Ömer. Zehra çok fazla fedakarlıkta bulundu, ailesini, babasını, kardeşini arkasında bıraktı, sen kimsesiz dedin diye kimsesiz oldu. Yanına geldi eşin oldu resmiyette. Ama gerçekten de annesi gerçek annesi değilmiş, bıraktı gitti onu ve ailesini eşini.

Yerinde durmayan biri varsa o da Alev her bir şeyi kurcalayıp durdu duramadı ki yerinde. Ama o sizle uğraştıkça sizde daha çok yakınlaştınız birbirinize de azıcık daha uyanık olsaydın Alev’e karşı Ömer çok daha iyi olurdu.

Alev yeniden yurda gidip yurt müdürü ile konuştu ve yurt müdürü, yurtta birlikte kaldığı arkadaşına ulaşırsak deyince, Alev’in aklına Leyla geldi. Onun peşine düşecek Alev.

Konağa da dönünce Ömer’e yakalandı, yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye buna denir her halde?. Patron Ömer amma velakin sen işe gitmedin mi diye hesap soran Alev. Sanki şirket patronu Alev de, Ömer onun çalışanı. Dünya tersine döndü de benim mi haberim yok?

Ömer de aynı soruyu ben sana sorayım, sen neden Kıbrısa gitmedin?

Alev’in cevabı, hava alanındayken aramış da buradan halledebilirmiş de ondan gitmemiş. Oldu canım araştırma peşindeydim ondan gitmedim demiyor da yalan söylüyor, hangi ara hava alanına gittin sen? hep Demir peşindeydi senin.

Nihat ile Ayşe bahçede yağmur altında yürüyüş yapıyorlar. Ayşe abisi ile Zehra’nın arasında bir sorun olduğunu ama ona anlatmadıklarını söyleyince,

Nihat; Zehra’nın da Ömer gibi ketum olduğunu, bunun iyi bir şey olduğunu, Ömer ile Zehra’nın ruh ikizi olduğunu, evliliklerinin sağlam olacağını söyledi.

Doğru Ömer ile Zehra ruh ikizi, henüz kendileri bunun farkında olmasalar da birbirlerini tamamlayan bir elmanın iki yarısı gibi, biri Zehra, diğeri Ömer ikisi birleşince bir tüm elma oluyorlar ne güzel işte yemede yanında yat bunların, böyle elmaya hiç kıyılır mı?

Önce gözleri konuştu birbiri ile sessizce, sonra ruhları anlaştı o gözler eşliğin de, kalbe giden yolda ilk adımı gözler atmış, ruhların eşliğinde kalpte buluşmuştu. Zamanla sevdiler birbirlerini, anladılar ki onlar birbirlerinin ruh ikizi. Eksikti hep bir yanları, işte o eksik yanı tamamladı ruh ikizi bir elmanın iki yarısı birleşti, bir bütün elma oldu, yarım tam bütün oldu, her ikisi de artık yarım değil bir bütündü.  

Ömer’in özüne dönmesi için bir ruh ikizine ihtiyacı vardı o da Zehra idi. Zehra Ömer’in hayatına girdi, Ömer için zor olan bütün olayların üstesinden gelmesinde ona yardımcı oldu. Onu aldı ruhunun derinliklerine indirdi. Yaralarını sardı ve hep saklanmış kuytu köşelerde kalmış, Ayşe den başka kimsenin görmediği, bilmediği Ömer’i ruh ikizi Zehra, Ömer’in ruhuna inerek onu aldı taaa en derinlerden kimsenin görmediği, bilmediği yerlerden alıp çıkardı gün yüzüne, öyle kolay olmadı zordu Ömer. 

Çünkü; yaşadıkları zordu. Pes etmedi Zehra vazgeçmedi direndi onca söze, davranışa, yapılanlara direndi ve bir insanı yeniden hayata bağladı, zor olanı başarmıştı Zehra. İnsanlara güvenmeyen Ömer’i yeniden insanlara güvenmeyi öğretti Zehra.

Zehra Asya için oyuncak bebek yaptı, çok da güzel oldu. Ömer bebeği görünce bu ne? Dedi. Zehra da, Asya için değince, Ömer’in yüz ifadesinde tatlı bir tebessüm oluştu her ne kadar belli etmese de mutlu olmuştu Ömer. Yeğeni Asya için bir oyuncak bebek yapmıştı Zehra.

Ve bunu sabah kahvaltı sofrasına oturmadan önce masa başında verdi Zehra. Asya çok mutlu oldu, diğer oyuncağına arkadaş gelmişti. Arkadaş oldular deyince, Ayşe hemen konuyu Leylaya getirdi ve hallettiniz mi arkadaşının sorunu dedi. Alev bu durur mu işi kurcalarken Ömer girdi araya lafı değiştirdi. Zehra da hallettik dedi konu kapandı diyeceğim de kapanmadı Alev için.

Zehra yı yalnız bulduğu salonda sıkıştırmaya devam etti. Yurtta mı öğrendin böyle bebek yapmayı dediğinde, Zehra hayır, özel bir eğitim gerektirmiyor dedi. yurtta fazla oyuncağınız yoktu deyince, Zehra oyuncağa ihtiyacımız yoktu, çünkü; arkadaşlarımız vardı dedi.

Alev yeni sorular sormaya çalışacaktı ki, Zehra anladı ve hemen odasına kaçtı. Leyla yı aradı ulaşamadı. Buluşalım diye mesaj attı. Odadan çıktı.

Alev de arkasından girdi odaya, mesaj geldi Zehra ya Leyla dan. Alev baktı telefona sonra mesaj yazdı ve sildi. Zehra’nın bundan haberi yok, başına geleceklerden de. Zehra ne çekti bu Alev’in elinden. Pis cadı Alev.

Alev, salonda kahve için toplanan aile bireylerinden bayanların kahve merasimine, Zehra’nın kahvesine uyku ilacı atmak için mutfağa gitti. Nazan’ı çantasını getirmesi için salona gönderdi bu arada da ilacı kahveye attı Alev. Birde Nazan’ı tembihliyor karıştırma diye. Karıştırsa da sen içseydin o kahveyi, Alev ne iyi olurdu ama olmadı Zehra içti o kahveyi.

Salim amca da iş aramak için evden çıkınca mahallede eski bir tanıdıkla karşılaştı. Salim amcaya ilerde iş verecek olan kişi bu. Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş ya bu kişi de Salim amcaya Hızır gibi yetişti Rüstem usta.

Dükkanına götürüp çay ikram etti, konuştular. Salim amca başından geçenleri anlattı. Rüstem usta da dükkanın bir köşesinde sende kendi işini yaparsın diye teklifte bulundu.

Yener önce Koray’ın evine gitti. ev kapı duvar kimsecikler yok. Yener de not bıraktı gelsin diye Yasemin ile ilgili bir şey konuşmak istediğini yazdı, bunu yazarsa geleceğini biliyor uyanık Yener.

 

Sonra da Sevim’in evine gitti. Zehra konusunda üstü kapalı hemde açık açık tehdit etti. Salim amca öğrenmesini istemiyorsan Zehra gelecek diye. Giderken de ödenmemiş faturaları görünce aldı bunlar kolay ben öderim diye. Zehra için her şeyi yapıyor Yener de boşa kürek çekiyor. Yerinde sayıyor, ne gelen var, nede ona yar olan. Anca cebinden paralar gidiyor.

Sevimde, Yener’in bu yaptığına bir anlam veremiyor, tehdit mi ediyor?, yardım mı ediyor? diye. Tehdit ayağına yardım ediyor yada tam tersi, yardım ayağına tehdit ediyor. Amaaannn Yener işte hem yardım ediyor, hem de tehdit ediyor işte.

Salim amca da öğrendi faturaları ödediğini, borcum borç dedi. Yener eve geldiği gibi gitti.

Alev de Leyla ile tesadüfen karşılaşmış gibi yaparak masasına oturdu. Biraz konuştular.

Leyla Zehra yı aradı ama Zehra’nın odasına geldiğinde ayakta duracak hali yoktu içtiği ilaçlı kahve yüzünden çok uykusu vardı Zehra’nın telefonun çaldığını duydu ama açamadı yatağa uzanıp kaldı.

Alev de Leyla ya ben evden çıkarken biraz rahatsızlandı. Açamayabilir dedi. fenalaştığını duyan Leyla da Zehra için endişelendi. Nesi var? Doktora gitti mi diye sordu. Alev de çok mutlu pişmiş kelle gibi sırıtıyor. 😀

Ömer de Demirden Alev’in yurda gittiğini öğrenince, Ömer de yurda gidip bir kere daha yurt müdürü ile konuştu ve Alev’e tek tavsiyemiz, arkadaşlarına ulaşırsa kuzenine ulaşır deyince, Ömer’in aklına Leyla geldi ve oradan ayrıldı Ömer.

Bu Yener Alem adam vesselam, allem etti, kallem etti Koray’ı kandırmayı başardı. Salim amca için atölye tuttum derlenip toparlanması lazım yardım eder misin? diye Koray’ı kapatacağı, babasına teslim edeceği depoya götürdü.

Başına geleceklerden habersiz olan Koray da paşa paşa gitti Yener ile. Depoya gelince de, içeri girdiler beraber, sonra Yener çıktı. Koray içerde kaldı. Kapıyı üstüne kilitledi. Bide gülüyor pişkin pişkin. Benim ben Yener diyerek.

Anladık Yener sende adının hakkını veriyorsun herkesi yeniyorsun da, yenemediğin biri var. O ne olacak? O kim biliyor musun? Senin sevdiğin kızla evli olan Ömer ne haber nanik. 😀   

Allah’ım ben kaçayım buralardan beni de kapatır maazallah benim Ömer gibi yakışıklı bir kurtarıcı meleğim yok, kalırım oralarda kurda kuşa yem olmaya hiç niyetim yok benim tabana kuvvet ben kaçaaarrr 😀

Ömer de konağa gelirken yolda Zehra yı aradı açmadı Zehra. Ömer de nerdesin sen neden açmıyorsun diye yine kızıyor. Bu Ömer de hep kızıyor. 🙁

Odaya gelince Zehra yı yatağa uzanmış görünce şaşırdı, kapıyı kapattı, Zehra kendine geldi, ayağa kalktı ve koltuğa yürüdü zorla. Ömer de fark etti yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Hasta mısın? neyin var diye sordu?

Zehra da, neyi olduğunu bilmediğini, kahve içtiğini, biraz uyumak istediğini söyledi. Ömer eli ile Zehra’nın yüzüne dokunacaktı sonra vazgeçti. Tıpkı üzerine örtü örtmekten vazgeçtiği gibi.

Kalk elini, yüzünü yıka kendine gelirsin dedi, ısrar etti, Zehra da ayağa kalkacak güç yok ki, Ömer diretince, kalktı ve dengesini kaybetti, Ömer tuttu Zehra yı oturttu koltuğa. O esna da yine o gözler kısa anlıkta olsa birbirine baktı o ne bakıştır Allah’ım sana geliyorum. Adam zorbayken bile istifini bozmuyor.

Hem Zehra kim, hasta olmak kim? Ömer sorumu bu şimdi hasta mısın diye? Kaya Zehra, kaya, ona ne yağmur, ne kar, ne soğuk hiçbir şey işlemez, ona hiç bişeycikler olmaz, Zeyna O, herkül O, Süpermen Zehra O. Hasta mısın? da sorumu şimdi Ömer aşk olsun yani canım sende. 🙂

Alev de Leyla yı alıp konağa getirmiş. Ömer ile Zehra aşağıya indiklerinde öğrendiler büyük sürpriz oldu bu onlara.

 

  Çok Yalnızım Sevgilim

Her gün bir şey daha akıp gider Ömrümüzden
Neden niye diye hiç sorma
Durgunluğum bu yüzden
Bu yüzden


Sence yeteri kadar acı çekmedik mi?
Sence dertlerimize bin dert eklemedik mi?
Bence bitsin artık bu çekilen acılar
Yeter artık bitsin dinsin bu sancılar


Kanadın mı kırık uçamadın mı bana?
Ansızın gelip konamadın mı yanıma?
Çaresiz mi kaldın sevgilim?


Bir fırsat bulup kaçamadın mı bana?
Elleri savıp kopamadın mı yanıma?
Çok yalnızım sevgilim

İlyas Yalçıntaş

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 41. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 43 yorum

 1. Lale turkmen dedi ki:

  Arkadaslar bizim sayfaya unutma beni fanlari neden geldi. Neden surekli bitmiş dizinin reklamini yapiyorlar hec anlamadim. Anlayan biri lutfen anlatabilirmi

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim anladığım kadarı ile, focus film unutma beniyi çekmiş, şimdide ortalıkta bizim diziyi satın aldığı gibi söylentiler dolaşınca, o arkadaşlarda kendi dizilerine sahip çıkmak için, kendi dizileri devam etsin, yeni bölümleri çekilsin, yeniden yayınlansın diye geldiler.

   onlara sayfa açtı abimiz bundan sonra isteklerini oraya yazarlar artık.

   1. Aylin dedi ki:

    Saq olsun Resul abimiz

 2. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslınurcum.Özel bir gün dedikde ne söylemek istedin? Sana iyi yolculuklar ve mutluluklar.

 3. Asena dedi ki:

  Aylincim cok guzel ifede etmishsin neden bukadar adinisenkoyu sevdigmizi bunun icin teshekurederim

  1. Aylin dedi ki:

   Rica ederim canim . Gerçekleri söylemek gorevimuz

 4. aslı dedi ki:

  Unutma beniciler hadi gözünüz aydın olsun ABİMİZ SİZE SAYFA AÇMIŞ.
  onların adına ben teşekkür ederim Resul abi 🙂

  https://dizibilgi.tv/unutma-beni-2017-2018-yeni-sezonunda-yayinlanacak-mi/

 5. Hanim abla dedi ki:

  Aylincim,aynen öyle.

  1. Aylin dedi ki:

   Tessekur ederim ablacim . Nasilsin

 6. Hanim abla dedi ki:

  Aslıcım,o sevdanın adı Zehramı?

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler ablacım, Ömer için kesin 2 sevda var kardeşi Ayşe ve yeğeni Asya. Ama 3. sevdası Zehra olacak oldu da ve bu sevda diğer iki sevdadan biraz daha farklı bir sevda adı aşk olacak olan bir sevda.

 7. aslı dedi ki:

  Yakışıklı paşam dan Erkan kardeşimden yaşam enerjimi aldım ben, yine işlerimin başına döneyim, gelirim arada, özleyin beni unutma beniciler 😀

 8. Asena dedi ki:

  Aaaa unutma beni cok guzel bunu mu bizden duymanizimi istiyorsun kardeshim senin ishin gucun yokmu bize niye bulashiyorsun hersheyin bi hadi var tamam kardeshim anladik 10 yil vizyondaymish cok izlen mish anladik biliyoruz napmamizi istiyorsunuz hepiniz papan gibi tekrarliyorsunuz anladik 10 yil yayinandi yeter yeter.

 9. meral dedi ki:

  unutma benisiz tüm diziler boş vala

  1. Adı yok dedi ki:

   Kardeşim işin ne bu sayfada burası bak ADINI SEN KOY gördünmü kardeşim haydi sayfana.

 10. meral dedi ki:

  unutma beni güzel olmasaydı o kadar sezonlar devam edermidi acaba

  1. IR dedi ki:

   Simdi sen diyorsun biz ne yapalim? Sizlere tasinallimmi ? Gozelse gizel , madaliyonmu verelim ? O sizin icin gzel , her nakadar sezon sursede baksana bizler izlememisiz , yani bizim icin unemi yokmus , bunu anlamak cokmu zor ? Bi 8 sezonda yayinlanir sizde izlersiniz ama bizlere karismayin , zaten asenayi dunden beri cildirtmissiniz , kiz yazmayin diyor sizler kavga gezer gibi inadina yaziyorsunuz , bize ne sizin dizinizden , ayip denen bir sey var , o kadar seviliyorki bi sayfasi bile yok ki fanlari orada toplassin . Ha bu arada o dizide ezgi baran oynamis biz o yuzden o diziyi hic sevmeyiz siz rahat olun.

   1. aslı dedi ki:

    Ay gece gece hiç gülesim yokken güldüm güldürdün abi sağ ol. demek Alev de oynamış o dizide

 11. Asena dedi ki:

  Arkadashlar unutma beninin konusu dun kapanmishti saniyodum oyle digilmish lutfen burda unutmabeni dahil bashka dizilerden bahsetmeyin burasi dunde belirtigim gibi adinisenkoyun sayfasi lutfan .

 12. ayşe dedi ki:

  adını sen koyun neresini beyeniyorsunuz anlamadım unutma beni başlasın görecez sizleri

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar diğer yorumlara cevap yazacağım ama ilk şu Ayşe ye cevap yazmak istiyorum.
   siz unutma beninin nesini seviyorsanız, bizde öyle Adını Sen Koy dizisini seviyoruz. Zevkler ve renkler tartışılmaz.
   Hem biz size sorduk mu neden o diziyi seviyorsunuz? izliyorsunuz diye?
   bize neden karışıyorsunuz sabah sabah,
   şimdi işlerim var yapıp geleceğim görüşürüz arkadaşlar. Yoğun bir gün beni bekliyor.

  2. Aylin dedi ki:

   Adını sen koyunu neden seviyoruz biliyormusun. Cunki ailemizin yanında rahatlıkla izleye biliyoruz . Cunki ahlak dışı sahneler gosterilmiyor kızaran yüzümüzü örtmek mecuriyetinde kalmıyoruz. Cunki bir kadının 3 erkekle evlenmesini seyr etmiyoruz . Cunki dizi kahramanlarının evlilik dışı çocuklarının olmasını izlemiyoruz . Cunki biz müslümanız. Cunki biz değerlerimizi farkındayız ve bu değerlere cani gönülden razıyız. Bu yuzden adini sen koyu seviyoruz .

   1. aslı dedi ki:

    Aynen öyle canım benim, yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum Aylincim ❤

    Adını Sen Koy dizisi hiç bir diziye benzemiyor o çok özel ve çok güzel bir dizi ❤

 13. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Asli muhtesem olmus. Su alevin patron gibi omere hesap sormasi beni gercekten sinir ediyor. Sanki omer alevin diyil, alev omerin patronu. Zehraya uyku ilaci vermeye gerek yok ki kiz zaten ayak uste uyuyor. Su yenerin piskin piskin gulmesine bayiliyorum. Ama uzuldugum bir sey var dizide yener sonuna kadar zehranin omerle evli oldugunu bilmemesi. Ogrendiginde suratinin aldigi ifadeyi cok merak ediyordum. Kaski 2sezon yener 2 bolumluk geri donse gercegi ogrense. Birde RESUL ABI LUTFEN UNUTMA BENI FANLARINA SAYFA AC. Sabah sabah yine unutma beni. Ne dizi askiymis boyle.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım benim, bugün ancak fırsat buldukça girip yazıyorum, tek bir seferde cevap yazamadım bugünün yoğunluğundan:)

   Ah o Alev’in patron edalarına, hallerine, bende sinirleniyorum. patron Ömer mi? yoksa Alev mi? Alev’e göre patroniçe kendisi hani Ömer ile evlenme hayalleri kuruyor, her şeyin sahibi olma peşinde ya Alev hanım Ömer’e patronluk taslıyor.
   Yener güldürüyor, kötünün iyisi Yener.
   Zehra ile Ömer’in evlendiğini bilmesini bende isterdim.
   Yener nezarete düşünce, Ömer onu ziyaret etmiş yüzüğü ile parmaklıklara vurmuştu 77. bölümde. Zehra benim eşim der gibi, biz anladık ta Yener nereden anlasın eşinin Zehra olduğunu? Yener o kadar akıllı mı ki?
   Bu gerçeği öğrenmesini yüz ifadesini bende merak ediyorum?

   Ve canım Resul abimiz onlar için sayfa açtı teşekkür ederiz.

 14. Hayat dedi ki:

  Diğer sitede ASK trt de devam edecekmiş diye yorumculardan biri yazmis yanui ali oguz şenol ve neslihan hanim hayranlarina cevap vermis herhalde canli yayinda bundan haberiniz varmi arkadaşlar çünkü ben canlı yayini bulamadim

  1. IR dedi ki:

   Bende bolamadim bir tek goruntu buldum oda neslihanin kahkahasiydi gic bi sey anlayamadim , simdilik suz suhbet bas alib gidiyur , deyerli bi haber yokdur

  2. aslı dedi ki:

   Haberim yok canım

 15. Anonim dedi ki:

  unutma beni daha güzeldi

 16. Anonim dedi ki:

  unutma beni

  1. aslı dedi ki:

   unuturmuyum ben hiç Adını Sen Koy dizimi, Ömer’imi paşamı 🙂

 17. Aslınur dedi ki:

  Aslıcım sağ ol , kalemine sağlık canım
  Hiç yazasım bile gelemiyor , moralim gerçekten bozuk , yerlerde şuan moralim , benim böyle özel bir gününde bile moralimi bozdular pes

  Neyse beni boşverin de , arkadaşlar Fati bayağıdır yazmıyor , dikkatimden kaçmadı da cidden merak ediyorum arkadaşımı , internet çekmeyen bir yerde mi acaba , aklıma takıldı gerçekten

  Ha arkadaşlarrr , ben maalesef sitede bir kaç gün olmayacağım , bugün dayım ve anneannem geldiler , yarın nasipse hep beraber yola çıkacağız , 2 gün Çanakkale gezisi yapacağız , internetim biraz az girsem bile yorum yapamam herhalde , daha sonra eve geleceğiz ertesi günü yine yollara , memelekete Uşak’a gideceğiz , 4-5 günde orada kalırız ve maalesef babaannemlerde yani köyde internet hiiç çekmiyor , sizden ve siteden biraz uzak kalacağım 🙁 🙁 🙁 internetimin çektiği zamanlarda hemen fırsat bulup yazarım inşallah
  Aslıcım yorum yapamıyoruz biliyorum ama inan hepimiz analizlerini 4 gözle bekliyor heyecanla okuyoruz , analize devam et canım lütfen
  Hepiniz Allah’a emanet olun , sağlıcakla kalın , öptüm hepinizi …

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı yolculuklar sana, moralini bozma canım benim, anın tadını, tatilinin tadını çıkar, herşey güzel olacak diye düşün ve gerçekten de herşey güzel olacak dizimiz için inşallah.

   Fati iyidir inşallah, gelince ben geldim der kendinden haber verir, verirsin demi kız fati 🙂

   Aslınurcum, Sen analizleri merak etme canım benim, ben yazmaya devam ediyorum, gelince, yayınlanınca okursun artık, sen şimdi sevdiklerinle tatilinin tadını çıkar, gez dolaş eğlenmene bak, hayatın tadını çıkar doyasıya, boş ver gamı, kederi, üzüntüyü, hadi sen gelince görüşürüz, bende seni öptüm, sende Allah’a emanet ol hayırlı yolculuklar
   ❤❤❤

 18. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslim eline saglik umarim cok guzel olmus cunki hala okumadim. Kiz son durumlar seni baya etkilemis galiba. Analizinde gecikmis. Sende haklisin son olaylar o kadar keyifimizi kacirdi ki artik siteye girmeye elim gelmiyor.

  1. Aylin dedi ki:

   Evet bende daha demin düşündüm oyle . Uzun zamandır analizler yazilmamisdi. Aslida hakli bu kadar uzucu haberlerin arasında keyifilu bir analiz yazmak zor olsa gerek . Ama yinede Analiz kendi tadında. Buda biricik Aslimizin sayesinde. Teşekkürler bitanem

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim bir tanesi❤❤❤
    İnşallah yakında güzel haberler alacağız dizimizle ilgili

  2. aslı dedi ki:

   Çok tatlısın A.S.K. hastasi, nasılsa aslı yazmıştır, güzel yazmıştır diyorsun ha 😀 beni çok güldürdün Allah da seni güldürsün canım benim.
   Evet canım bazı yaşadıklarım, sonrada bu dizinin kanalının henüz kesinleşmemesi moralimi çok bozdu doğrudur ama toparladım sabırla bekliyorum bakalım inşallah Trt 1 de kalacak dizimiz.

 19. Hanim abla dedi ki:

  Herkesin harcı degildir sevda.Dogru söylüyorsun Aslıcım,çok dogru.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın ablacım, evet sevda herkesin harcı değil. Ama bazı insanlara sevda gerçekten çok yakışıyor, Ömer’e mesela:)

 20. Anonim dedi ki:

  Thank you so much ❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   You’re welcome. ❤❤❤

 21. Hayat dedi ki:

  Analizlerini ne kadar izlemiştim aslicim anlatamam çooooook teşekkürler

  1. aslı dedi ki:

   Ben teşekkür ederim Hayatcım son 45 bölüm analizi kaldı geriye, onları da yazdım mı verdiğim sözü tutmuş olacağım inşallah. Böylelikle 180 bölüm analizi dizibilgi de olmuş olacak inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.