Adını Sen Koy 40. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 28 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?
40. Bölüm
Alev Zehra’nın Ailesini Bulma Peşinde, Demir Onu Takipte

Ömer’in korktuğu başına geldi. Ömer Demirden Alev’in uçağa binmediğini öğrendi. Demir Alev’i takibe aldı her adımında arkasında. Ömer Alev’in kendisi ile karşı karşıya gelmeyi göze aldığına göre tehlikeli bir noktaya geldiğini, Zehra hakkında bilgiler edindiğini düşünüyor. Bunun önüne geçmek ve daha fazla bilgi almasını engelleme çabasında Ömer.
Demir ile konuştuktan sonra kendi kendine daha başka bilmediğim bir şey olabilir mi? diye soruyor Ömer.

Evet olabilir Ömer, o da şu; Zehra’nın gerçek zannettiği annesi Sevim gerçek annesi değil. Bunu çooook sonraları 76. Bölümde Sevim den sen öğreneceksin. Sevim sana Zehra’nın kendi kızı olmadığını söyleyecek.
Bu durumda yurttaki kayıtlarda olan Zehra Kaya, senin evli olduğun Zehra Kaya mı Ömer? Bu yurt meselesi, Sevim’in Zehra için o benim kızım değil demesi boşuna değil. Bir bağlantısı var ama senaristler ayakkabı gibi, telefon gibi, bir şeyleri unuttular ama ne onu bilemiyorum?

Koray kaza yapmıştı yoldan geçen bir vatandaş onu buldu. ilk başta hastaneye götürmek istedi ama Koray istemedi. Adamda eczaneye götürdü Koray’ı. Yasemin de Koray’ı arıyor baygın olduğu için açan olmadı tabi. Yaseminde o kadar lafı yedikten sonra açmaz tabi diyor. Kaza geçirdiğinden haberi yok şimdilik.
Eczaneye vardılar, varmasına da, eczacı, Ömer’in şirketinin doktoruydu bir zamanlar ve 19. Bölüm de depo da yangından etkilenen Zehra yı şirket revirine getirdiğinde bu kişi doktor olarak gelmiş serum takmıştı Zehra ya. Ne zaman eczacı oldu bu doktor? Hey Allah’ım ya 😀

Ondan diyorum ki, bu yurt meselesinde de bir iş var. Bir şeyler eksik. Bulmacanın bir parçası eksik kayıp, puzzle nin bir parçası eksik resim tamamlanmıyor. Hem de önemli bir parçası eksik bence.
Koray eczanedeyken, Yasemin bir kere daha aradı ve Koray’ı eczaneye getiren kişi açtı telefonu Yasemin de bu sayede Koray’ın kaza geçirdiğini öğrendi. Adresi alan Yasemin Koray’ın yanına gitti.

Giderken de yolda komşularından birini gördü. Annesini görmeye gelmiş. Sevim’in adresini vermiş bir kadına öyle söyledi. Sevimde alacaklılardan biri zannetti.
Bu bayan Sevim’in adresini kime verdi?
Yasemin eczaneye varınca Koray’ın durumunun iyi olduğunu ayağında doku zedelenmesi olduğunu öğrendi. İlaçlarını aldı ve Koray’ı taksi ile evine götürdü. Betonda onları takipteydi. Yasemin bu sayede Koray’ın kaldığı evin adresini öğrenmiş oldu.

Zehra da konakta Ayşe ile birlikte dergilere bakıyordu çanta modellerine, Ömer de Zehra yı bekliyordu birlikte dışarı çıkmak için. İşte o an Yener’in verdirdiği telefon çaldı. Bu telefondan Ömer’in haberi yoktu. Ayşe de abisini kutluyor Zehra ya telefon aldığı için.

Ayşe Zehra’nın numarasını istedi ve Zehra da verdi. Ömer bundan hiç de hoşlanmadı ama yapacak bir şeyi de yoktu Ayşe’nin yanında.
Odaya çıktıklarında ise Ömer hesap sordu Zehra ya telefon konusunda ve ne zamandan beri sakladığını sordu. Zehra da yeni aldığını, üzerine çok geldiği için söylemekten çekindiğini söyledi.

 

Haklı Zehra, ne zaman bir şey söyleyecek olsa, Ömer çok kızıyor Zehra ya. Ömer’in o öfkeli halini görmektense söylememesi daha iyi gibi geliyor Zehra ya da, değişen bir şey olmuyor ki, söylese de azarı işitiyor, söylemese de işitiyor azarı Zehra. ha Mehmet ali, ha Ali Mehmet değişmiyor. İkisi de Mehmet, ikisi de Ali işte 😀

 Zehra da telefonu annesinin verdiğini, isterse kendisinde kalabileceğini söyleyip telefonu Ömer’e vermek istedi. Ömer kabul etmedi. Ayşe numarasını aldı diye.

O esna da da Demir Alev’i takip ediyordu ve Ömer’i arayıp bilgi verdi. Alev’in eve girdiğini söyledi. yani konağa bunu öğrenir öğrenmez Alev’e kapıyı Ömer açmak için odasından aşağıya indi. Kapıyı açtı. Alev çok şaşırdı. Sen neden evdesin? şirket de değilsin? diye soruyor. Sanki patron o?

Ömer de öfkeli bir şekilde asıl senin ne işin var evde? senin Kıbrıs’a gitmen gerekmiyor muydu? dedi.

Alev de, yalanları sıraladıkça sıraladı. Yok efendim uçağı kaçırmışta, birkaç saat sonrasına bilet almışta, evden eşya alacakmışta, toplantıyı akşama aldırmışta mışta mış.

Demir de konağın kapısına kendi arabası ile geldi. ( Demir’i bir zamanlar arabası vardı ) Ömer ile ayak üstü konuştular. Ömer, Alev’in kendisine söylediklerini söyleyince yalan söylüyor, vaktinden önce oradaydı uçağı kaçırmadı dedi.

Ömer de Zehra’nın ailesini bulmuş olabileceğini, şimdi uçağa binmeden nereye giderse niyetinin ne olduğunu öğreniriz dedi. içeri girerken Müzeyyen hanım la bahçede karşılaştı Ömer ve bugün evde çalışacağını şirkete girmeyeceğini söyledi. Müzeyyen hanım da o meşhur kahve içmeye çağırdı. Ömer gelemeyeceğini işi olduğunu söylediğinde, Zehra yı beklediğini söyledi Müzeyyen hanım.

İlla o kahve içilecek aman Allah’ım bu ne ya kahve aşağı kahve yukarı.

Alev de odasında Zehra’nın ailesi hakkında bilgi verecek olan kadına tomarla para verecek onun hazırlığında, bir de Ömer’i kandırmak için küçük valiz hazırladı sanki uçağa binecekmiş gibi.

Zehra da yine Ömer’in kendisine ceza verdiğini düşünüyor, bu kez telefon yüzünden odadan çıkma dedi zannediyor Zehra ve Ömer odaya gelince, Alev’in Kıbrıs’a gitmediğini, şuan için evde olduğunu o yüzden odadan çıkmamanı söyledim dedi.

Yani Ömer Zehra ya ceza vermemişti bunu anladı Zehra. Oysa Zehra Ömer tarafından cezalandırıldığında bunun hep devam edeceğini düşünüyordu. Depo olayından sonra Zehra’nın ruhunda çok derin bir yara açıldı.

Depo, ardından tekne, araba, şimdi oda hapsi hep bir yerlere kapatılıyor hapsediliyor Ömer tarafından Zehra öyle düşünüyor Zehra.

Konağa da kış bahçesi için yeni çiçekler geldi. Bu esnada Ayşe Nihat ile konuşuyordu. Alev’in şirkete gitmediğini öğrendi Ayşe ve evdekilere söyledi. Alev de hazırlığını yaptı teyzesi ile konuştu uçağı kaçırdığını ama 2. Bir bilet aldığını söyledi konaktan ayrılmadan önce de Nazan ile konuştu valizini saklamasını istedi. Hiçbir yere gitmediğini söyleyerek konaktan çıktı Alev.

Ömer de Alev’i odasının balkonundan gördü. Demiri arayıp haber verdi. Demir Alev’i görünmeden takibe aldı.

Yener de Zehra yı arıyor ama telefon kapalı olduğu için ulaşamıyor. Sevim’in telefonu Zehra ya vermediğini düşünüyor. Oysa telefon Zehra da ve kapalı.

O an oradan Funda geçiyor. Yener de ona Koray’ın başına gelenleri anlatıyor. Kasıtlı olarak Yasemin şimdi Koray’ın evinde diyor ve Koray’ın evinin adresini veriyor. Ortalık karışsın diye. Yener’e eğlence çıktı.

Kızlar bu oğlanın peşindeyse bu kadınlar ganimetin kokusunu 10 kilometre öteden alırlar. O yüzden Koray altın yumurtlayan tavuk dedi. 2 kız Koray ile ilgileniyor diye. Yasemin de Funda da henüz Koray’ın zengin bir ailenin çocuğu olduğunu bilmiyorlar ki, alem bu Yener.

Yasemin Koray ile eve geldi ve Koray ile yakından ilgilendi. Ona çorba yaptı.

Yener bir kere daha Zehra yı aradı. Bu kez telefonu açtı Zehra çünkü, Ömer vardı yanında numaranın da kime ait olduğunu bilmiyordu. Yener’in sesini duyunca rahatsız olsa da Ömer anlamasın diye çok sakin konuştu Zehra.

Yener de Zehra’nın bu şekilde konuşmasını Salim amcaya olan yaklaşmasından olduğunu düşündü. Ne alakası var Yener.

Demir Alev’i takip etti ve Alev yurttan öğrendiği kadının evine gitti ona yüklüce para verdi ve Zehra’nın evlatlık verildiği ailenin adresini öğrendi. Demirde Alevden sonra kadının evine girdi ve Ömer’i aradı çıkışta. Alev Zehra’nın ailesinin evinin adresini bulmuş dedi.

Bunu duyan Zehra anne ve babasının evlendiğini öğrenmesinden çok korkuyor. Ömer de öğrenmelerine asla izin vermeyeceğim dedi.

Zehra da Ömer den habersiz Leyla yı aradı. Alev’in adresi öğrendiğini, bir şekilde eve gidip yoluna çıkıp anne ve babası ile konuşmasına engel olmasını istedi.

Alev de Demirden önce adrese ulaştı kapıyı çaldı ama kapı açılmadı.

Zehra çok büyük bir korku yaşıyordu. Ömer ise Demirle konuşuyor Alev’in her adımından haberdar oluyordu.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 40. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 71 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Çok teşekkür ederim lalecim aslinurcum söylediginiz içinyaa ezgi baran ayrildi ohh beee çok mutlu oldum ama hiç diğikse dizide hapuse falan girsin hilmi gibi

 2. Zehra dedi ki:

  Selam nasilsiniz bu aralar cok kotu seyler oldu o yuzden giremiyorum geec gec giriyprum ozledim sizi insAllah tez bir zamanda biter bu basimiza gelen seyler hep burda olurum ama u gunlerde giremiyecm.hepinizi cok seviyorum opuryom hocca kalin bu basimiza gelen kitu olay bitsinde her zaman burda olucagim ozet ve analizide kaldigim yerden devem edicem aslim sen yazmaya deveam et tamammi canim seni cok seviyorum.ha birde dizi biterse ben olurum yaa bu dizi cok guzel birde baska kanalada kecmesini istemiyorum sesimizi duyun lutfen trt de yayinlansin final yapmasin

 3. A.S.K hastasi dedi ki:

  Biz karamel yapima cimri diyorduk trt ondan da cimri cikti. Yeni sezonda yeni dizi almayacakmis gereksiz sarki yarismasina para harciyor. Ama ASK ye vermeye parasi yok. Yaziklar olsun. Aslinur hakli adam gibi cikib aciklama yapmiyorlar. Ara kiz trt yi agzindan cikani soyle benim yerime de konus ne kadar istersen.Asli da aramaya bilir agzi guzel laf yapar ikna ede bilir sunlari

 4. Aslınur dedi ki:

  Ya TRT’yi buradan kınıyorum
  26 Mayıs’tan beri 2. sezonu Eylül’ü meraklı bir şekilde iple çeken bu kadar izleyiciye yazık günah değil mi ??
  Her kafadan bir ses çıkıyor , herkes bir şey söylüyor ama asıl açıklama yapması gereken kişi TRT yetkilileri çıkıp da adam gibi bir açıklama yapmıyorlar , oyuncular desen onlar da bizim gibi hiç bir şeyden haberleri yok , ortada kaldılar bekliyorlar
  Onlara çekimlerin ne zaman başlanacağı söylenmemiş sadece İstanbul’da olun demişler , belki 1 sezonun yorgunluğunu daha atamadılar tatil yapacaklar daha ama ne 1 adım öne gidebiliyorlar ne 1 adım arkaya

  Bu kadar insana , oyunculara , izleyiciye yazık değil mi ha TRT
  Gerçekten istemeye istemeye diyorum
  Ya bitirin ya da başlatın , oyuncular belki de hiç başlamayacak bir dizi için bekliyorlar , bu kadar insana da yazık , size de yazık TRT …

  1. IR dedi ki:

   Kizim sen turkiyeli diyilmisin ; hadi biz boradan arayamiyuruz nomara falan bolamiyuruz sendemi arayamiyurson ? Ara bonlari onlara soyle iste , sende bi isin ocundan totsana ? Nebakiyuson .

   1. Aslınur dedi ki:

    IR abi siteye girdim dilekçe falan bir şeyler yazayım diye , şikayet şeysi falan yok bir şey bulamadım
    Bugün girdim bayağı aradım buldum tepkimi gösterdim yazdım bir şeyler bakalım
    Arasam vallahi onları benim elimden kimse kurtaramaz , açarım ağzımı yumarım gözümü aklıma ne gelirse söyleyeceğim konuşmalarına izin vermem de bilmem hiç aklıma gelmedi ama aramak , arasam mı
    Ya abi bir de herkes bir şeyler söylüyor, yok Foxa yok ATVye verildi diye
    Eğer TRT dışında başka kanalla anlaşıldıysa zaten bizim elimizden bir şey gelmez , haberler doğru ise TRT ile ücret yüzünden anlaşılmamış işte biz arayınca sanki onlara para gidiyor, ücret arayınca karşılanıyor sanki , olmuyor işte olmuyor
    TRT çıkıp adam gibi açıklama yapmadığı sürece herkes haber çıkaracak , doğru olup olmadığını bilmiyoruz ki …

 5. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba nasılsız?Biz trt1 izleye biliyoruz nasıl izleyeceyim çok üzgünüm

 6. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Ir abi diyorsun ya baska kanal kecse bile en azindan devam eder. Bence keske final yapsaydi en azindan hafizalarda iyi guzel aile dizisi olarak kalirdi. Gelelim yapimci degisikligine. Biliyorsunuz yapimcinin degismesi dizimize hic iyi gelmiyor. Birsel yapim zamaninda dizinin kalitesi 80%di bazi kusurlari cikmakla. Karamel yapim devraldignda diziyi bu kalite 0-a indi. Asktan baska her sey izledik o zaman. Sonra birsel yapim son 5bolumle toparladi diziyi guzel sezon finali yapti. Simdi focus film diziyi ne hale getirir artik siz dusunun.Asena arkadasimizin dedigi gibi zehra omer aski artik cuneyt feride aski gibi olur. Ne dizinin masumiyyeti kalir ne de aile dizisi formati. Artik diger dizilerden farki kalmaz “ehlaki” yonden. Hetta guzelim dizi cirkinlesir bu yuzunden.

  1. IR dedi ki:

   Cok dugri diyurson

 7. A.S.K hastasi dedi ki:

  Kotu haberler bugunu mu buldu. Desenize adini sen koyun beni affet versionunu izleyecez. Atv ucretli kanal bizim icin. Ne olur trt yapsin su anlasmayi. Kanal neyse de gul gibi dizi yaban ellerde heba olacak.Ir abi kesin bilgi olunca bizi haberdar et. O kadar sure bekledik simdi bu bize yapilirmi insafff.

  1. IR dedi ki:

   Saat 22 de neslihanla ali uguzsenol neslihanin hesabindan canli yayin yapmak duyruso yapmislar ama su an benim internetim bozuldu kesin bi bilgim yok , motlaka onlar bi aciklama yapmislar yarin ola hayir ola , norbanocum bilgiyi ben vermiyurum fan sayfalari aktariyur bende annida gelismeleri iletiyurum , bende en az sizin kadar ozgunum , en azindan dizi olacagini biliyuruz , ama talehini baskalari hall ediyur ama bir sey var dizi oldugu halde site ozetleri , bolum hakda bilgileri bo siteden yapar her halde biz borada olariz , izleyemesekde hikayenin nereye gitiyinden haberdar oluruz conku bizde trt den baska kanal yayinlanmiyur o yuzden trt en iyisi belkide asli izler ve analizler , bakalim , bize sabr etme dusuyur

 8. Asena dedi ki:

  Ah alahim ah bunu bize nasil yaparlar nasil yapimci focu film olur inanamiyorum aglicam galiba

 9. Asena dedi ki:

  Atveye gectigine uzulmedim ama focusa uzuldum alah kahretsin ki adinisenkoyun yapimciligini bu uslenirse zehra omer ashki biter ayni ferideve cuneyt gibi dizi mahv edecek cok uzgunum dizi eski masumiyetini kayip edecek ilk defa boyle guzel ve ahlakli dizi izliyordum onuda boz dular daha nediyim ben ha biride cikip bir cevab vermiyo

 10. IR dedi ki:

  Fan sayfalari 1 saat once yeni duyuru yapmislar , kamera arkasi hozursuzlokdan dolayi , oyuncolar zam yapilmasini istediyine gore ve o nedenle yapim sirketi trt den anlasma mablegini artirmak istegi ozere anlasamamislar ve birsel film diziyi fokusfilme devr etmis ve fokusfilmde atv iyle anlasmis .xzehraomer sayfasinin dediyine gore haber aldigi kaynag saglamdir , o comleden adini_koydum.ask_ayleside ayni haberi yayinlamis , son durum bodur ama cekimler baslayana kadar inanmak istememis . Bir gon evvel bilaltolga64 sayfasi trtde kalacak haberini goturmemis ve sayfada duruyur , ama fan sayfalari da haberlerini farkli yerlerden aliyurlar inanib inanmamak her kesin kendine kalmis . Sevgi birsel hanimdan aciklama yapmasini rica ettim ama hala haber yok

  1. Aslınur dedi ki:

   E diyosun IR abi yapma
   OFFFFFF yine moralim bozuldu
   Ya her kafadan ses çıkıyor , kime inanacağımı şaştım valla
   Foks focus ne ise ne ara verildi ona yaa , ne ara konuştunuz da reddettiniz yaa
   Foks focus ne ise adı çalışmalarını bilmiyorum nasıl olur hiç bilmiyorum
   Ama eğer ATV olursa , ATV de fena değil bilemiyorum

  2. Nurbanu dedi ki:

   Oncellikle herkese merhabalar ve iyi akşamlar .Ir abi öyle diyorsun ama bazı Instagram da ask in fan sayfalarindada dizinin Fox TV ile anlaşma yapıldığı yazıyor. Ya hangi kanala alınsa da bu aşk izleyici oranını kesinlikle etkileyecek. Ben TRT de yanlama ve anlaşma taraftarıyim. Dizimizin kulaklığı açısından.

   Kendinize iyi bakın arkadaşlar

 11. Azeri aytac dedi ki:

  Meraba ya ben geçen gün merti rüya dizisinde gördüm sadece bir bölümlükmü oynadıı yoksa o dizide oynamaya devammi edicek eğer öyleyse adini sen koydan ayrilitomu? haa bide bi sayfa gördüm ezgi baran adini sen koya geri dönecekmi hangi ara diziden ayrildiki? diziden ayrildimiiii ayy bidakkaaa bukadar mutluluğumun üzerine eğer hayir dizide hiç biyere gitmiyo derseniz ayyyy hayir gitti diyin nolur ben o siteye giremiyorum internetin zayifliliğindan qaliba

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Gitdi Aytaccim sevinebilirsin yapdiklarinin hec birinin cezasini cekmeden gitdi. Ezgi baran aciklama yapmiş diziden ayrilmiş.

  2. Aslınur dedi ki:

   San da merhaba Aytac
   Aytaccım Ali Oğuz Şenol 21 Temmuzda yaptığı canlı yayında kendisi söyledi
   Orada sadece 1 bölümlük oynamış sonrası yok , orada bir kaç arkadaşı da oynuyormuş o da konuk oyuncu olarak katılmış

   Ezgi Baran’a gelirsek , Ezgi kesin bir şekilde diziden ayrılmış
   Kendisi 19 Temmuzda canlı yayın yapmış ki ben izleyemedim ve YouTubedan da bulamadım ama canlıyı izleyen arkadaşlardan duyduğuma göre Ezgi orada ben yapımcıya ayrılacağımı söyledim onlar da anlayışla karşıladılar demiş , kendisi kendi isteğiyle ayrıldığına göre bir daha geri dönmez herhalde mantık olarak

   1. Sema dedi ki:

    Lutfen biri soyleye bilirmi neden bir bolum yayinlaniyor Konul kardewde yazmiw ama bi cvb yok

 12. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba nasılsız dizinin neden bir bölümü yaymlanıyo bi bildiyiniz varmı?

  1. Aslınur dedi ki:

   Könülcüm dün eve geç geldim , dün hiç izleyemedim
   Bugün de geç açtım , açtığımda 6 idi gerisini bilmiyorum

 13. A.S.K hastasi dedi ki:

  Asli ben anlamadim Ir abi dizimiz trt de yayinlanacak soylemedi mi. Sen hangi kanalla anlasacak diyorsun. Kiz beni neden kisir donguye saliyorsun. Simdi yine oturub kara kara dusunucem dizi hangi kanalda yayinlanacak diye. Bi kesinlesmedi bizde rahatlayalim

  1. Aslınur dedi ki:

   A.S.K hastası , dizi şuan için hiç bir kanalla anlaşma , görüşme dahi yapmamış , TRT ile oturup görüşmedi ki anlaşma yapsın , yani TRT ile daha görüşmeler yapılmadı ki TRT de reddetsin , yakın zamanda oturup anlaşma imzalanır zaten

  2. aslı dedi ki:

   Canım, üzülerek söylemeliyim ki, kesin net bir kanal yok şuan,
   2. sezon çekimleri ne zaman başlayacak sayfasına bak, sayfa ya yeni bilgi eklenmiş. mavi ve yeşil yazıyı oku. oyuncularda net bir bilgiye sahip değil. Ir abi de yazmış zaten bir üst mesajda

   https://dizibilgi.tv/adini-sen-koy-2-sezon-cekimleri-ne-zaman-baslayacak/

  3. aslı dedi ki:

   Canım, üzülerek söylemeliyim ki, kesin net bir kanal yok şuan,
   2. sezon çekimleri ne zaman başlayacak sayfasına bak, sayfa ya yeni bilgi eklenmiş. mavi ve yeşil yazıyı oku. oyuncularda net bir bilgiye sahip değil. Ir abi de yazmış zaten bir üst mesajda

 14. Nurbanu dedi ki:

  Herkese kucak dolusu sevgi ve selamlar olsun. Nasılsınız sitenin yakışıklı ve güzelleri. Epeydir doğru düzgün siteye giremiyordum

  Ay Allah razı olsun Ir abi bu güzel final olmayacak haberi verdigin için. Yeminle iki gündür öyle moralim bozuktu mı anlatamam.

  Bizim tatlislarin videolarini izledinizmi ne kadar sirinlerdi. Bende çok net bir görüntü var. Teyzosuma kaç gündür rica ediyordum oraya gitmesi için. Oda onların yakın takipçisi olduğu için beni kuramadı kıyamam ona ben onların kursiye cikip o konuşma anlarini ve sertifika aldıkları anların videolarını gonderdi. Bunları sizlerde göstermek isterdim ama nasıl paylaşacağını bilmiyorum. Ama YouTube
  yükledim oradan istagram canlı yayın olarak izleyebilirsiniz.
  Fotoğrafta cekinmisler birlikte. Hazalım ne kadar saf ve güzel olmuş. Bu arada Aykut neden gelmemişti acaba yaprakcigimi yanlız bırakmış.

  Gelelim analizlere. Çok güzel özet çıkarıyorsun ve o sahneyle ilgili çok güzel yorum yapıyorsun. Bence bu yeteneğini degerlendirmelisin ablacim.
  Kurs vakti geldi . Benim gitmem lazım. Hepinizi seviyorum. Allah a emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Hoş geldin Nurbanucum, teşekkürler canım, iyi dersler sana bizde seni seviyoruz.

  2. IR dedi ki:

   Sende sagol , izledik dedigin sahneleri insatda var , arkadadlar paylasmis , aykutun arkadasi vefat etmis o yuzden katilmak istememis , gozde gorkan (mehtab) geleceyini cok istiyurmos ama tatilden faydalanmak icin gelememis bir o kiz diziyle ilgili hicbir haber yok soyledi ne olacagi belli diyil suanda dedi , aksam video atmisdi bopusmadan sonra , ben izledim.

 15. aslı dedi ki:

  Aslınurcum, hani senin kafana takılan Trt de resmi sayfasında 2 dizi var ya, işte onlar 2. sezonda kesin olarak Trt de olacak olan 2 dizi.

  Peki bizim dizi?
  O şuan da Trt nin arşivinde, yani; dizi geçen sezon yayınlandı ve 180 bölüm de Trt de bitti arşive kaldırıldı.

  Yeni sezon için Resul abinin de dediği gibi henüz bir anlaşma olmadığı için Trt sayfasında yeni sezonda sizlerle diye bulunmuyor.
  Bakalım dizi yeni sezonda kimle hangi kanalla anlaşacak?

  Yani demem o ki, Resul abimiz bizi asla üzmeyi istemez ama gerçekleri de söyleyerek bizi bilgilendiriyor.

  1. Aslınur dedi ki:

   Selam herkese
   Aslıcım sağ ol kafamdaki karıştıran soruyu cevapladığın için , anladım şimdi demek bu yüzden arşivdeymiş

   Ben dün arkadaşlarımla çarşıya gittim ve internetim azdı , dışarıda olduğum için canlı manlı hiç bir şey izleyemedim , şimdi YouTubedan her yerden çekilen videoları izliyorum

   1. aslı dedi ki:

    Evet canım 180 bölümün telif hakkı Trt de o yüzden yayınlandı ve bitti. Arşive kaldırıldı.
    Yeni sezon için ise, henüz bir anlaşma sağlanmadı. Yeni sezon için kimle hangi kanal ile anlaşırlar bilmiyorum şuan?
    Bir gelişme olursa Resul abimiz sayfa açar bizlere bilgi verir.

    Tek bir video da toplasalar ve görüntü kalitesi de güzel olsa çok daha iyi olurdu.
    Hep parça parça, görüntü kalitesi kötü, iyi olanda sanki eksik gibi. Neyse buna da şükür diyelim artık.

 16. IR dedi ki:

  Kaliteli fotugraf ve videulari son bir saaten beri askfanbolusmasi resmi sayfasi yayimlamaya basladi tom program yarina kadar palasacagini soylemis . Canli yayin ve her detayli paylasacagi gozukuyur ama tabi zamanla yapacak yarina kadar bekleyiniz

 17. aslı dedi ki:

  Ir abi, teşekkürler, seyrettim. görüntüler biraz kötü olsa da güzel bir gün olmuş.Pembe tişörtü vardı üzerinde Erkan’ın herkese teşekkür ettiler, dikili ağaçları olmuş, sertifika verdiler. çocuklardan birinin doğum günüymüş Erkan la birlikte doğum gününü kutladılar. el izi bırakmışlar. bazı bölümler eksik gibiydi. görüntü çok kötüydü ama olsun neler olduğunu gördüm en azından.
  Bu organizasyonu Sümeyye yapmış devamlı sette olan başı kapalı olan bayan. Güzel bir işe imza atmış takdir ettim Sümeyye yi böyle bir işi organize ettiği dizi ekibini topladığı için.

 18. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar naslsz?Dizinin tekrarları neden yaymlanmadı bildiyiniz varmı?çok üzgünüm

  1. aslı dedi ki:

   Şuan ekranda var ben izliyorum. Asya dayısı ile beraber saklambaç oynamak istiyor.

   1. Könül Azeri dedi ki:

    Gec yaymlandı bir bölümü.

 19. aslı dedi ki:

  Bugünkü fan buluşmasını canlı yayın yapacaklarmış, instagram da askfanbuluşmasi sayfasında yazıyor. Benim instagram hesabım yok izleyemem canlı yayını, hesabı olanlar videoya çekip yükleyemez mi? bizlerde izlesek ne olur ki?

  Lütfen biri sesimi duysun da o güzel anları çekip bizlerinde buradan izlemesini sağlasın.

  1. IR dedi ki:

   Oyle bir sey olursa tom fan sayfalari aninda videoya cevirip yerlesdirirler tabi o comleden ayselaze fan sayfasi asla ihmal etmez , rahat ol , program biter bitmez o sayfaya gir motalaka bolursun , bende kendi hesabimdan takip edicem bi habar yada video falan olursa haber veririm

   1. aslı dedi ki:

    Hadi inşallah teşekkürler abi

   2. Lale turkmen dedi ki:

    Abi ayselaze ezgi baran fani, ezgi baranda diziden ayrildi buna ragmen ayselaze video paylaşmaya devam edermi sizce yeni sezonda.

    1. IR dedi ki:

     Dizinin her goruntu ve videosunu paylasir , sayfanin adi ezgi baran diyil ayselaze yazarsin cikar ama simdilik birsey paylasmamis birde hala canli yayin baslamadi turenden ve kolisden ilk goruntuyu bilal tolga64erkanhazal fan sayfasi paylasdi ve ilk gelenler gol arcan , erkan meric , ve hazal subasi oldu bir kac dakika sonra alioguz senol ve yaprak dormaz katildi ve en son umut aksuy geldi salona ve sonra acik havaya cikdilarki veideosunu adini_koydum .ask_aylesi paylasdi , belediye bascisi kunusdu ve oyuncolarda konusdo , yani isteyen arkadaslar bilaltilga64 fan sayfasina ve videu isteyenler adini_koydum.ask_aylesi sayfasina baka bilir yine haber olursa yazarim

 20. Lale turkmen dedi ki:

  Iyi gunler arkadaşlaaaaar. Ir abi guzel haber icin cok teşekkur ederim. Bu gun ki fan buluşmasi ile ilgiligi bir şeyler duyarsaniz bizimlede paylaşirmisiniz lutfen. Ne mutlu bana yuzunizi guldurebildiysen.

 21. A.S.K hastasi dedi ki:

  Aslinurcum en beteri benim hem hepinizden beter. Ir abi oyle diyorsa ben kabul ediyorum cok fenayim bu huyum kurusun.Ne o Ir abinin terliyinden mi kaciyorsun. Laleye de kac diyorsun. Terlik sana yetecek kadar laleye kalmadi.O yuzden sen kac. Terliyi geri getirirsen Lalede o terlikden nasipini alacak. Benim cocuklar gibi sakla terliyi.Bir de Ir abinin sinirli halinden diyil sakin halinden kork. Sakin hali firtina oncesi sessizlik gibi.Firtina ha koptu kopacak gibi.Sinirli hali firtina koptu tum sinirini yoruma yukledi.Bu o demek ki her sey yolunda. Bu daha keyifli yorumu daha uzun oluyor okudukca bitmesin istiyorsun. Ayni analizler gibi. Sakin halinde 2 satir yorum yazar bak ben o zaman korkarim yolunda gitmeyen bir seyler var diye.

 22. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydinnnnn. Ir abi cok cok cok tesekkur ederim bu guzel haber icin. Sana bu konuya el at dedigimde bize iyi haberlerle gelecegine inaniyordum. Iyi ki varsin. Kac gundur bozulan mozalim sayende yerine geldi.Resul abi birde yayinlama su kotu haberleri. Siteye girmeye artik korkar oldum.Yine rengli rengli hangi moral bozucu haber cikacak diye.Aslicim eline saglik guzel olmus, kiz ne olur ara verme su analizlere. Sen ara verince Resul abi bos durmuyor rengli rengli sok yasatir bizlere. Lalecim haklisin atilla cengiz konusunda. Kacinci bolumdu hatirlamiyorum bolum numrasi konusunda Asli daha iyi bilir kacinci oldugunu. Ayse zehra alis verisden cikarken ayse biraz fenalasmisti. Bizim isguzar konuk oyuncu atilla bey hemen yardima kosmusdu. Adama bak oyuncu verilecek parayi kendi almis. Kendini ispat etmeye calisiyor benim hic oyunculuk deneyimi olmayan Hazalla Erkandan daha deneyimliyim. Belki bir iki sahnede kucuk rollar oynarim sonra beni bas rol oyuncusu yapar nazmiye hanim. Oh yasasin hazalla erkani gondeririz. Onlarin yerine ben ve irmak cengel keceriz alev zaten bizden diye dusunmus. Ama malesef o buyuk hayalleri suya dusmus oyunculuk karyeri baslamadan bitmis. Bu arada bizim o deli kizdan haber yok kafasi tatile karismis bizi unutmus.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba A.S.K. renkli olan şeyler ben moral verir sanıyordum, demek moral bozuyormuş.
   Ne desem? ne yapsam ki şimdi bilemedim?
   Resul abiyi kötü haber veren ilan edeceksin neredeyse, beni de moral veren.

   Bölüm başkanı geldi açılın yettim,
   Ayşe ile Zehra yı Ömer araba ile alışveriş merkezine bırakmıştı, çıkışta Ayşe fenalaştı, yönetmen Atilla Cengiz de orada Ayşe ye yardım etmek istedi.
   Bölüm 99 dur efendim 🙂

 23. Hayat dedi ki:

  Ir bey guzel haberleriniz için tesekkurler. Bu yüzden moralim bozuktu. Sınırını kimden cikarcagimi bilemiyordum. Neden böyle yalan haber dolaşıyor. Çekemiyorlar diziyi.

 24. Azeri Aytac dedi ki:

  Xizlarrr bu gün siteye çok giriyorum masallah masallah sonunda bunca zaman sonra bi analizi hepsini ok udum(telefonum kırılmadan önce yani) eeee kizlar daha daha nasılsınız? Off yaaa şu telefonsuz hayat ne kötü geçiyor yaa dahada uzun süre geçecek amcamin kiziyla öbür amcamin kizi evleniyo telefonçun biriktirdigim tüm parami kiyafete vericem neysee hadi baybay ben kaçar iyi geceler bu kalpler sizee❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler 🙂

  2. Azeri aytac dedi ki:

   Ayy telefon kirildiktan sonra yazmaktan kirilmadan önce yazmişim

   1. Aslınur dedi ki:

    İkisi de aynı anlamda olmuş zaten , biz dediğini anladık zaten

    1. Azeri aytac dedi ki:

     Yok ikiside ayni değil kirilmadan önce yani sanki hiçbir analizi okumadimda şimdi ilk kez okuyorum gibi çikiyo ama kirildiktan sonra yani yelefonum kirildigindan beri bi analizin tamamini okuyamiyodum çabuk çabuk nerden birazcik okuyodum şimdide artik babiskomn telefonuyla girince tüm analizleri okuyorum ablacik fazla vermiyo o yuzen artik babamn telfonuyla okuyorum hepsini yanliş anlaşmak istemiyorum çünkü

 25. IR dedi ki:

  Dayanamadim bilal tulgadan kendim sordum sag olsun oda aninda cevap verdi , arasdirma neticesinde belli olmus ki dizi hakkinda yayinla ilgili hic bir deysiklik olmamis ve temamen engelleme amaciyla yayinlanmis bi habermis hemde resmi hesab admini terefinden yapilmis bi olaymis , hemde erkanin dugum gonu yapmislar o comleden hazalin hesabinin calinmasida o gune ve bo yanlis haberle ost oste dusmus sirf insanlari ozmek ve gerginlik yaratma amaciyla olmus birde resmi hesabin admini yarinki bolusmaya gitmeyeceyini yugunlok sebebile bolusmada olamayacagini soylemis , nedeni odur ki yuzu yuk oyuncularin yuzune bakmaya o yuzden turene katilamayacagi dusunoluyur , hani var ya nazmiye yilmazin kamandasi deyisdirilmis ya onlar bos oturmayib boyle bi cirkinlik yapmislar zaten yarin bolusmada resmi aciklama yapilacakmis .yeni haber geldikce goncellenecekdir , simdi ben resul beyin yapacagi isi yerine yetimis oldum.

  1. Aslınur dedi ki:

   Vallah mı , ay çoooooooook sevindim
   Ya böyle insanlar hiç boş durmuyor, gerçekten de fanların zaafını biliyorlar bu yüzden dizi de olamayınca attıkça atıyorlar
   Ortaya bir şey atıyorlar biz de balıklama atlıyoruz valla
   Çamur at izi kalsın hesabı
   Ben de açıklama bile yapmadılar diyorum yaa ne kadar üzüldüm ben , bu kadar insan ,benim dünden beri iştahım kesildi ya
   Tabi abi anlam veremediğim şu , peki neden TRT resmi sitesinde 2.sezon olacaklarda sadece Payitaht Abdülhamid ve Diriliş Ertuğrul var onu anlamadım da neyse yaa sen var diyorsan vardır abi başka söze hacet yok . nokta

   Abi vallaa her yerden her şeyden haberin var , elin uzun
   Resul Abinin yapacağını yapmışsın , acaba Resul Abi bu yaptığını takdir edip seni bu sitenin yöneticisi falan yapar mı 😀 , hatta ona kalmadan abi sen kendi siteni kur 😀 nasıl fikir
   Eli uzun adamsın abi , vesselam

  2. aslı dedi ki:

   Erkan kardeşimin doğum gününde kasıtlı yapılmış demek ki, ne istiyorlar bizden ya, Erkan çok iyi niyetli biri, ne güzel doğum gününü kutlayacak, Hazal’ın hesabı çalınmış, arkasından bu haber revamı bu Erkan’a, yazık günah.

   Resmen Erkan’ı çekemiyorlar sinir şeyler ne olacak. Ya bizim moralimizi bozmaları, ne istiyorlarsa artık muradlarına erdiler herhalde insanları üzerek.

 26. IR dedi ki:

  DuYURO, SOK, SOK, SOK , ONCE LALENIN ESPRISINE KAHKAHAYLA GOLDOYUMO SOYLEYIM , INSAN SIZLERLE YASLANMAZ , COK FENALARSINIZ KIZLAR , ASLINUR LALEDEN BETER LALE ASLIDAN , A.S.K HASTASI HER BIRINIZDEN BETER SINIZ , GOLE GOLE YAZIYURUM , GELELIM SOK HABERE INSTAGRAMDA ERKAN MERICIN COK YAKIN ARKADASI BILAL TULGA ADLI KISI KI BEN ONU TANIYURUM HESABINDAN HABER YAZMIS TRT YI ARAYAN ARKADASLARA SOYLEMISLER YAYIN AKISINDAN DIZININ CIKARILMASI TEKRAR BOLOMLERI YAYINLAMAYLA ALAKALI SIMDILIK ARSIVE ALMISLAR. SEZON BASLAYINCA YENIDEN YAYIN AKISINDA OLACAK , BO DORUM ONCEDENDE HEM BO DIZI HEM BASKA DIZILER KONUSUNDA DA BANA DENK GELMISDI YANI OYLE BIR SEYLE ONCEDENDE KARSILASMISDIM VE ONEMLI BIR SEY OLDUGUNO SANMADIM AMA RESOL BEY OSTUNDE DORUNCA ANLAM VEREMEDIM BO HABERE.SEN DEME IZLEYICILER BOS DORMAYIB KANALI ARAMISLAR VE TOPLUM BI ACIKLAMA GELDI SON SAATTE , BIRDE ARKADAS RICA ETMIS KANALI ARAYANLAR SORULARINI VE YA FIKIRLERINI YETKILILERE SAYGILA ILETSINLER. ANLASILAN SIKILANLAR , CILEDEN CIKANLAR OlMUS ARAYANLAR ARASINDA , YANI DEMEK OLUYUR KI YENI SEZON OlACAK HEMDE TRT DE FAKAT VAKTI ZAMANI GELINCE YAYIN AKISINA GIRECEK , ZATEN SESSIZLIKDE HABERIN DUGRU OLMADIGININ GOSTERICISIYDI , COK SUKUR , A.S.K HASTASI , ASLI , LALE , ALSINUR , AYTACA OZEL ……

  1. Aslınur dedi ki:

   Vaayy en beterlerinin de benim olduğumu ilan etmişsin abi
   Gülmek bulaşıcıdır abi
   Hmmm ASK hastasından sonra sıra bize geldi Lale kaaaç , IR abiyi sinirlendirirsek kaçacak delik ararız valla bizi terlikle kovalar kaaaççççç

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Ir abi, bu güzel haberi verdiğin için. Var ya moralim öyle bozuktu ki bu konu yüzünden. çok teşekkür ederim.

 27. Zehra dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsiniz kac gundur yazamiyodum ozledim aslim tesekkurler ozet icin

  1. aslı dedi ki:

   Zehracım hoş geldin canım hayırdır nerelerdeydin sen?
   nasılsın demişsin ya ölmedim sürünüyorum öyleyim canım.

 28. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsiniz kac gundur yazamiyodum ozledim aslim tesekkurler ozet icin

  1. Aslınur dedi ki:

   Fati sen misin canım
   Açıkçası kendim açımdan pek iyi olduğum söylenemez dünden beri
   Malum şu TRT kanal meselesi …

   1. aslı dedi ki:

    Fati değil o Zehra canım.
    Bende senle aynıyım bu dizinin kanal konusunda.
    Yarın o fan buluşmasında bende onlarla birlikte olmayı çok isterdim ama imansız bu 🙁
    elbet bir gün yolumuz kesişir onlarla inşallah.

    1. Aslınur dedi ki:

     Şimdi farkettim canım mesajın isimsiz olanı yayınlanınca ben de hemen balıklama atladım tabi 😀 😀 biraz zaman sonra da isimli mesaj yayınlanınca işte
     Ben de çok isterdim , özellikle Erkanla tanışmak yüz yüze görüşmek , benimki de imkansız , %0 ihtimal

     Canım dünya küçük diyeceğim de , dünya küçüktür ama İstanbul küçük değil , koca İstanbul
     Nasip diyelim , eğer nasip ise bir gün bir yerde illaki karşılaşılır ama nasip değilse söylenecek söz dahi yok
     NASİP …

 29. Lale turkmen dedi ki:

  Aslicim alev zehralarin eski evinin adresinimi aldi o kadindan? Eger oyle olsa zehra dogdukdan sonra yurda verilmiş. Bir kac hafta belki bir kac gun sonra salim zehrayi yurtdan almiş olabilir sevimde o kadinda zehra buraya geldiginde kucucuk bebekdi diyor. Belki bir kac yil sonra sevim yine birakmiş yurda sonra geri almişlar diyecegim ama bu cok ciddi mesele geri vermezler bir kez brakdikdan sonra. Yaninda arkadaşida vardi diyorlar ya zehranin, yurtdayken. Biraz buyumiş olmasi gerekiyor ki arkadaş olabilsin. Birde hirsizlik olayi var işte onu hec bir yere bagliyamiyorum:)) haa o zehraya hirsizlik yapdi diyen kadin varya o yalan soyliyordur. Zehrayi yurtdan alip gece gundiz calişdirmişlardir. Zehrada sevim yurda birakdiginda 5.6 yaşlarinda olsa belki evini hatirlayip salimlere kacmişdir. O kadinda hirsizlik yapdi diye kacdigi icin iftira atmişdir. O şekilde zehra 2.kez sevimlere gelmiş olabilir.
  Yine bir şeyler uydurayimmi?:) Omerin şirketindeki dokor meselesi var ya onu Omer işden kovmuşdur o da meslegi doktorluk oldugu icin ilaclardan anladigi icin egzaneci oluvermişdir. Ya başka onun gibi ucuza calişan konuk oyuncu bulamamişlardir kim hatirlar ki bu adami zaten daha onceki rolu 2 dakikalikdi diye ona vermişlerdir egzaneci rolunu. Dizide de ayakkabi gibi hep doktor sorunu yaşaniyor Ayşenin doktorunun her defada degişmesi gibi:)

  1. Aslınur dedi ki:

   Aslıcım analiz için sağ ol canım , ötekini iple çekiyorum, ha bir de yarınki fan buluşmasını , merakla bekliyorum ikisini de

   Lale valla bu konuya girdin mi çıkamıyorsun , ben hiiiç girmiyim bu konuya
   Senaristler bizim şu doktor meselesini hatırlayamayacağımızı sandılar ama onlar unuttu biz unutmadık hiç bir şeyi , çünkü bizden hiç bir şey kaçmaz , uçan da kaçan da

   Ya Lale o değil de ben bugün tekrarını izlerken ne farkettim
   51. bölümde adam malın parasını Salime vermiyor , malzemeci de Salimden malzeme parasını sıkıştırıyor
   Sonra Koray da motorunu satmaya bir dükkana gidiyor , oradaki adam bil bakalım kim , şaka şaka söylüyorum hemen , bunların yönetmeni Atilla Cengiz konuk oyuncunun bile parasından kaçmak bu olsa gerek

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Canim Senin Atilla abin var ya kameraya bakip otur otur nereye kadar bende işimin daşindan para kazanayim diye konuk oyuncu olmuş o zaman ben onu fark etmemişim sayende ogrenmiş oldum. birde sette calişan oyuncular sahnesini beklerken sikilmasin diye onlara cerez falanda satmişdir:)

    1. Aslınur dedi ki:

     Âlemsin Lale , güldürdün beni gece gece
     Yapar yapar , hatta var ya ben geçende Erkan’ın Engin Altan Düzyatanla çekilmiş bir fotoğrafını gördüm , aaaa üstünde de Ömer’in 151. bölümde Abanta giderken giydiği lacivert ceketin aynısı vardı üstünde
     Kız demeeee , bizim yönetmen senin dediğin ekstra iş dışında da ekstra iş yapıyormuş yaa , oyunculara kıyafet de satıyormuş vallah 😀 😀 😀 😀 😀 hahhahahahahaaayyyy

  2. aslı dedi ki:

   Alev o kadından adresi aldı mı bilmiyorum? görmedim kim adres aldı bu kadından hatırlamıyorum?

   Bu yurt meselesi baya bir karışık işin içinden bir türlü çıkamıyorum senin gibi 🙂

   O şirket doktorunun eczacı olması meselesi, ayakkabı gibi, telefon gibi, aktar teyze gibi 😀
   Ayşe’nin doktorunun sürekli değişmesi, ay yüzümü güldürdün cansın sen can öptüm seni bir tanesi.
   Allah da seni güldürsün Lalecim:)

   1. Lale turkmen dedi ki:

    Hep birlikde gulelim canim arkadaşim. Analiz icin cok teşekkur ederim.

    1. aslı dedi ki:

     Amin inşallah canım benim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.