Adını Sen Koy 398. Bölüm Özeti 14 Kasım 2018 Çarşamba Fragmanı Tv8

Burak 13 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Merhaba Arkadaşlar, Adını Sen Koy Dizisinde 7. Hafta içerisindeyiz ve dizi de bir değişiklik daha oldu. Öncesinde haftada iki-üç gün verilen fragmanlar artık günlük verilmeye başlandı. Günlük şekilde yayınlanan fragmanlardan 14 Kasım 2018 Çarşamba gününe ait olan 398. bölümde yaşanacaklar şöyle;

Ali, Yıldız tarafından birilerine kaçırtılmıştı. Depoda beklerken polisler tarafından baskın yedikleri için, Yıldız Ali yi Adana ya göndermek yerine başka bir adreste saklamalarını istedi.   Bunu yolda takip edilip yakalanma riskine karşılık önlem almak için yaptı. Ali şuanda acımasız bir kadının evinde aç, susuz bırakılıyor. Üşüyen Ali ye o küçücük ellerine zorla odun taşıttırıyor vicdansız kadın. üşüyen Ali Allah’a dua ediyor.

Oğuz Azize ye şerefi üzerine yemin ederek oğlunu bulacağına dair söz veriyor. Azize de Asya ya sarılarak teselli buluyor. Kılıç da Yıldız dan şüpheleniyor. Ali’nin kaçırılmasında onun parmağı varsa fena canını yakacağı konusunda tehdit ediyor Yıldız’ı. Tarık da birinin peşinden koşup onu yakalamaya çalışıyor bakalım Tarık kimi yakalayacak?

Elmas, kızı Zeliha’yı isteyen Vakkas’a ilk başta karşı çıkarak benim kart horozlara verilecek kızım yok, bir kutu salçaya kız mı verilir ayol diyor. Sonra da Vakkas efendi Zeliha yı almakta kararlı olduğu için Elmas’ı yemeğe çıkarıp mal varlıklarını bir bir sayıyor ve Elmas da buna çok seviniyor.

Ali bir şekilde o kötü kadının elinden kaçmayı başarıyor. O esnada bir çocuğa da araba çarpıyor ve ölüyor. Polisler de teşhis için Oğuz’u arayıp haber veriyorlar.

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Adını Sen Koy 398. Bölüm Özeti 14 Kasım 2018 Çarşamba Fragmanı Tv8” üzerine 5 yorum

 1. Selçuk dedi ki:

  Acun abi bu diziyi tekrar yayınlamasını istiyorum

 2. Aslı Deniz dedi ki:

  1.sezon çok iyi bi hikaye vardı. 1.herkesten saklanan anlaşmalı bi evlilik çok iyi bi konuydu 2. Oyuncular çok iyiydi. Zehra nın annesinin oyunculuğu, Yener’in performansı çok iyiydi. Zehra ve Ömer aynı odada kalmaya ve topluluk içinde birbirlerine iyi davranmaya mecburlardı. Aralarındaki gerilim nefret:aşk sürekliydi. Burda Azize o evin hizmetçisi, arada gerilim Yok, aşk nefret çatışması diziyi götüren dinamiktir yeni sezonda Yok! Güzel bakışmalar yok! İyi bi senaryo yok! Merak etttiğim hiç bi şey Yok! Tek sır Ali nın Emir olması.

 3. Günay Aslı Deniz dedi ki:

  Evet düz söz ❤

 4. Aslı deniz dedi ki:

  Merhaba birileri umarım okuyordur bu sezon senaryo berbat! Bu şekilde giderse kesin yatından kalkar. Acilen mesela Tarık la Zeliha ya da Oğuz ile Azize arasında göstermelik bi evlilik yapmalılar. Sonra da aşk başlanmalı. Heyecan Yok, Azize karakteri sürekli ağlak bi karakter. Biraz akıllı, esprili bi kız yapsalarmış bu defa Zehra nın çok çok kötü bi kopyası olmuş bi de çok kötü ağlıyo o kadar itici oluyo ki ağlarken! Zehra ağlarken asil ağlardı gözlerinden yaşlar süzülüveritdi be üç yaşındaki çocuk gibi

 5. Günay dedi ki:

  İyi akşamlar hepinize. Nasılsınız? Inşallah hepiniz iyisiniz. Aslıcım. ELMAZ nasıl kötü çikdı. Böyle annemi olur. Anne kendi çocuğunu resmen satıyor. Babası yaşında adama. Olmaz. Tarık inşallah yardımcı olacaq. Olmalı bence. Ben sıkıldım bunaldım. Artıq.Böyle olsa. Kəsin final. Senin söylediyin gibi. Sıkıcı yapmışlar . Ali bence kurtulucak. Tatlı Alışım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.