Adını Sen Koy 396-397. Bölüm Fragmanı 12- 13 Kasım 2018 Tv8

Adını Sen Koy dizisinde 7. Haftaya gelmiş bulunmaktayız. Kanal değişikliği, saat değişikliği derken yeniden saati değişen dizinin yeni yayın saati şöyle;

Adını Sen Koy Dizisi 3. Sezon 396. Bölüm Kanal Tv8, Yayın Saati 12.30.

 

İnşallah dizide bu saat değişimi mutlak sonu getirmez. Daha dizi kanala yeni geçmiş ve ilk 5 bölümü yayınlanmışken aniden yapılan bu saat değişimi hayırlı olur dizi için ve yayından kaldırılmaz umarım. Çünkü dizilerde bu kadar çok saat değişimi demek diziyi gözden çıkarmak demek. Hele ki, tanıtımı tv de yoksa, insanlar fragmanı izleyemiyor internet sitelerinde bulamıyorsa, dizinin tanıtımı nasıl yapılacak?

Kanal sahibi ben olsaydım, kanalıma aldığım bu dizinin tanıtımını bolca yapar, eski seyircisine yeni seyirciler eklerdim. Dizinin devam ettiğinden saatinin değiştiğinden çoğu kişinin haberi yok. Para kazanacaksa kanal elindeki ürünü iyi tanıtmalı. Ürün iyi mi evet iyi, ama tanıtımı az, fragmanı yok, internet ortamında videoları, bölümleri, fragmanları yok, dizi kitleye nasıl ulaşacak?

Böyle küçük bir yazıyı yazdıktan sonra gelelim 7. haftada 396. bölüm de yaşanacaklara. Sitemize eklediğim videoyu da kanal kaldırmaz umarım. Dizide bu haftanın ilk günlerinde olacaklar şöyle,

Adını Sen Koy 396-397. Bölüm Fragmanı

Ali konağın bahçesinde Asya ile oynarken Yıldız geldi ve Asya yı bir filme götürmek için ikna etti. Niyeti Ali yi konaktan kaçırmaktı. Çünkü, Yıldız Azize yi de Ali yi de sevmiyor, sevmediği gibi de kıskanıyor. Onları Oğuz’un hayatından çıkarmak istiyor. Onun içinde böyle bir plan yaptı Yıldız.

Ve Ali yi kaçıranın da Kılıç gibi görünmesini sağladı. Bu sayede Kendisi hedef olmayacaktı. Oğuz zaten Yıldız dan ayrılmak istediğini söylemiş nişan yüzüğünü çıkarmıştı. Şimdi birde Ali yi Yıldız’ın kaçırdığını öğrenirse hayatından tamamı ile çıkaracağını bildiği için bütün okları Kılıç’a çevirdi Yıldız.

Oğuz konakta görev yapan bütün güvenlikçilere kızdı. bir çocuğa sahip çıkamadınız diye. Azize de üzgün Ali diye her yerde oğlunu arıyor. Onlara bir adres veriliyor sanırım. depo gibi bir yere gidiyorlar, polise de haber verilmiş, Ali büyük siyah bir araç içerisinde uzaklaşıyor.

Zeliha, Tarık’ı kendisini alıkoyduğu için şikayet etmiş. Asıl şikayet etmesi gereken Samet, kendisine onca hakareti yapan Samet ama içeri giren Tarık. Zeliha hatasını anlayıp Tarık için yaptığı şikayetini geri alıyor. Tarık çıkıyor. Zeliha’nın annesi güpegündüz, sokak ortasında Zeliha’nın saçını çekerek şiddet uyguluyor. Pes doğrusu. Koskoca kız, düştüğü duruma bak. Bu anne ile bu kızın psikolojisi tabi bozulur.

Tarık, Zeliha ile konuşup ona çok güzel bir hayatı hak ediyorsun diyor. Hak ediyor etmesine de izin veren yok ki.

“Aslı”

 

 

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 396-397. Bölüm Fragmanı 12- 13 Kasım 2018 Tv8 (22 Yorum)

 1. İyi akşamlar . Dizini unutdum. Sonra fark etdim. Saatini deyişmişler. Sonunda izledim. Azizeni n ev sahibimiydi. Bence o. Zeliha ya fena bakıyordu. Anneside kızı sokak ortasında dövüyordu. ALLAH AKIL VERSİN . ELMAZ HANIM . Iyi sözler demiiyordu. Böyle olmaz ki. Ben çokkkkk asabi oluyurm. Allah hayır etsin. Nasılsınız? Arkadaşlar. İnşallah hepiniz iyisiniz ❤❤❤

 2. Aslicigim Allah şifani versin geçmiş olsun canım.evet dediğin gibi diziye final göründü sanki iyi bir final olsaydı bari hiç bir yerde reklamı yok

  • Merhaba Sehercim, sağolasın canım benim. Diziye final görünmesin. Ben Ali yi de Tarık ı da görmek istiyorum. Reklamı yapılmalı neden reklamı yapılmıyor bende onu anlamış değilim.

 3. Iyi ak$amlar.Aslim geçmi$ olsun. Inanamazsin bu gûn ben de ba$ agrisi,ba$ gicellenmesi ile geçiriyorum, ayni durumdayim.Allah açil $ifalar versin canim benim. Dinlenmeye çali$.

  • İyi akşamlar canım, sana da çok geçmiş olsun. çok zor bir durum bu. Sende benim gibisin çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sana da ve tüm hastalara.
   başımı yastığa koyamıyorum daha çok ağrıyor o zaman. bu gece de geçecek Allah’ın izni ile inşallah. sende dikkat et kendine Allah’a emanet ol güzel arkadaşım benim. iyi geceler.

  • iyi akşamlar canım, aşağıda yazdıklarını okudum teşekkür ederim. İlaç aldım ama banamısın demedi. aynen devam ağrı. Tarık ve Samet, Zeliha hakkında yazdıklarında haklısın canım iyi geceler Günaycım.

 4. iyi akşamlar arkadaşlar, Günaycım, K.Azericimm ço teşekkür ederm. sabah baş ağrısı ile uyandım güne ve çok şiddetliydi, bayılacak gibi oldum baş dönmem oldu hep uzanarak geçti günüm, şimdi de var ama sabah ki kadar değil, baş ağrısına boğaz ağrısıda eklendi sanırım ben şifayı kaptım. bugün çok halsiz, yorgun, iştahsız, ağrılı bir gün oldu benim için. halada devam ed,yor ayakta duracak gücüm yok bayılacak gibi oluyorum ayağa kalkınca, oturrarak sıkıntı yok.

 5. Iyi ak$amlar kizlar.Aslicim geçmi$ olsun canim,neyin var? $imdi nasilsin? Gûnaycim sen de ho$ geldin.

 6. Iyi ak$amlar.Aslim te$ekkúr canim.Haklisin yayin saatinin deyi$mesi hiç iyi olmadi.Tarik içeri girmeseydi Zelihanin akli ba$ina gelmiyecekti,belki böyle akillanir bu kiz.Ama Yildizin akillanmasi çok zor.

  • İyi akşamlar canım, umarım bu saat değişiminden sonra dizi yayından kalkmaz. dizilerde hep öyle oluyor çünkü, önce saati, sonra günü, sonra da dizi hoooppppp kalkmış oluyor.
   Alev akıllanmadı ki Yıldız akıllansın.
   Zeliha iyi bir kız ama pasif.

 7. merhaba aslim canim arkadasim benim nasilsin bilgiler icin tesekkur ederiz sen olsaydin oyle yapmazdin hatda cokda guzel olurdu sen birtanesin elmas gibi anneye ben ne diyeyim ya tam manyak ya kizina destek olucaki yerde kiza neler yapiyor zeliha akillaniyyar yavas yavas anlasin samet gibiynen mutlu olmaz seni cokkkk seviyorum ailenen bol bereketli mutlu pazarlar dilerim

  • İyi akşamlar canım, bugün sabah hiç iyi değildim ama çok şükür şimdi biraz olsun iyiyim. Sen nasılsın? boynun nasıl? Zeliha Tarık’ı zamanla tanıyacak sevecek. Zelihayı o hayattan annesinin elinden ancak Tarık kurtarır.

   • Canım Aslıcım. Allahım acil şifalar versin. Hastalanmışsın. İlac içdinmi? Inaşallah iyi olacaqsın. Güzel arkadaşım.

   • İnşallah Ruh hastası Yıldız çocuka birşey yapmaz. Yıldız ın kafası hepden gitmiş. Zombi Yıldız olmuş. Zeliha sender artıq. Ağlama. Ne olur artıq. Bıktım ağlamağınan. Artıq bi etrafına bak. Tarık sana iyi geliyor. Onunla mutlu olucaqsın. Zeliha ın annesi de para göz. Tarıkı birakmaz. Iyi axşamlar güzeller – güzeli arkadaşlarıma.