Adını Sen Koy 378-379-380. Bölüm Fragmanı

2 Ekim Salı günü 377. bölümü ile ekrana gelen Adını Koy da haftanın ortasına geldiğimizde yeni fragman yayına verildi. İzleyenlere iyi seyirler. İzleyemeyenler için ise fragmanda neler olduğuna dair kısa bir özet geçelim istedim.

Azize Konakta kalır. Azize Oğuz ile yemeğe çıkmışlardı 377. bölümde ve orada yaşananlardan sonra, Oğuz’un konuşmasından etkilenen Azize, birde Aysel abla’nın Azize ye söylediklerinden ve Oğuz’un kendisine karşı olan yumuşak tavrından sonra Azize kimliğini Oğuza vermiş, bu hareketi ile de sigortamı başlatabilirsiniz demişti. Oğuz buna sevinirken, Yıldız Azize’nin Oğuz tarafından işe alınmasına rahatsız olur.

Jülide hanım, Azize’nin kendisine Zehra’yı hatırlattığını söyleyerek ona sahip çıkmak boynumuzun borcu diyor. Yıldız ise Azize ye kızgın öfkeli hani gidiyordun üç kuruş için alçalan biri diyerek içindeki zehri yine dışarı atıyor Yıldız.

Tarık şirkete geldi ve işler gayet yolunda güzel gidiyor. Zeliha ise, evlenmek için geldiği İstanbul da nişanlısı ile düğün alışverişinde. Biri kaparo istemiş, parayı evde bıraktığı için istenilen parayı ödeyemedi. Ödeyemediği gibi parayı evde aramasına rağmen bulamadı.

Ve Azize ye konakta büyük bir şok yaşatacak kişi kim acaba? Büyük bir ihtimal ile bana göre bu kişiyi konağa Yıldız getirdi. Yıldız Azize hakkında araştırma yaptırmış ve sonunda bir bilgiye, bir kişiye ulaşmıştı. Yıldız o kişiyi konağa çağırdı Azize ile yüzleşmesini sağladı. Azize o kişiyi karşısında görünce elindeki tepsiyi içindekilerle döktü ve konaktan ağlayarak koşarak ayrıldı. 

Oğuz da o kişiyi bir kağıt parçası gibi duvara yapıştırdı. kum torbasını yumruklar gibi adam yerlerde. Bakalım bu kişi kim? Azize’nin geçmişinden gelen, ağlatan bu kişi ilerde neler yapacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sizce Azize yi tanıyan ve konağa gelen bu kişi kimdir? 

 

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 378-379-380. Bölüm Fragmanı (28 Yorum)

 1. HAYIRLI GECELER VE DİZİYİ İZLEDİĞİME MUTLUYUM İZLEMEDİĞİM BÖLÜM ASLI’CIM ANALİZİ SAĞ OLSUN…….

 2. HAYIRLI GECELER ASLI’CIM TEŞEKKÜRLER KIZIM VE BU DİZİ GERÇEK HAYATTADA ÇAMUR, İFTIRA ATMAYA MEYİLLİ KİŞİLER TANIDIM SANKİ DÜNYA ONLARA AİT VE ÜSTUNDE GEZERKEN ALTINI HİÇ DÜŞÜNMEZLER ÇOCUKLUKTAN BERİ İNSANLARI İNCELERİM CEVHERLERİ BULUP DEĞER VERMEK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU GEĞERLİLERIMDEN BIRI ASLI’CIM MUCK HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KIZIM SEVGİMLE KAL

  • Günaydın hayırlı sabahlar Özgür teyzecim,
   Bende çok insan gördüm tanıdım teyzecim. Dediğin gibi ölümü, hesap gününü, Allah’ın adaletini cezasını hiç düşünmeyen çok insan var ne yazık ki, Allah onların şerrinden korusun Amin. Seni seviyorum Özgür teyzem sağ olasın ❤❤❤❤❤

 3. Selam.ajaba diyorym yildyzyn elindeki kagtlarda newar ajaba yildyzy hij sewmedim

 4. Bu yildiz ve kilic olmasa dizide guzel izlenir alis cok tatli allahim ozene bozene yaratmis allah hepimize yardim etsin iyi gunler

 5. Ban ilk bolumdan sonra izlamdim ama analizlari okuyordum bu gun okuduktan sonra izlamak istadım,hagını yemiyalim geçmişte olan olumsuzluklar yok dış çekimlar,makanlar guzel,sadece bi odaya tıkılib kalmıyolar,ayşenin belirsiz durumunu saymasak eleştirilacak bi şey bulamadım,o da ayri bi çelişki sanki iki sana dir ayşe diye biri hiç var olmamış,nazmiye ne duşunuyor çok marak ediyorum herhalde bi oyuncu parası tasarruf edim demiş.

  • Merhaba Pericim,
   Evet önceki sezonda olduğu gibi tek bir mekanda kısır döngü yok. Dış çekim çok fazla, ilerde ne olur bilmiyorum. Oyuncu sayısı da öyle. Konu çok, mekan çok. Ayşe’yi anmamaları benim de garibime gidiyor. Ömer gibi Ayşe de Jülide’nin evladı. Asya’nın annesi tek bir kere bile adı anılmadı. Ömer ve Zehra için tören düzenlenirken bile.

 6. ❤️❤️ADINI SEN KOY❤️❤️DİZİSİ ÇOK GÖZEL DAVAM EDİR AZİZE VE OĞUZ ARASINDA AŞK İLME İLME ADIMLAYIR OĞUZ AZİZEDEN TOKATIN KİSASIN CIKSADA AZİZEYE AŞİK OLDU BELE AZİZE HAYALINDAN CIKMIR AZİZE GÖZEL HANIM EMİRE ÇANIN VEREÇEK KEDER DAYANIKLI YILDIZ İLAN AZİZENİN KECMİŞİN AKTARIR AZİZENİN KECMİŞİN BULDU UMARIM AZİZENİN BABA EVİNDEN AZİZEYE KARŞI SIKINTI YARANAÇAK AZİZENİN KECMİŞİN OĞUZ VE ÇÜLİDE BİLEÇEK AZİZE GÖZÜ YAŞLI BU GÖZ YAŞLARIN YILDIZ VE KILINÇ HAYATINA BEKŞ ETDİ AZİZENİN SONU AŞKLA YILDIZIN HAYATI AÇIYLA BİTEÇEK❤️ADINI SEN KOY ❤️❤️ADINI AŞK KOY❤️

 7. Te$ekkür ederim Aslicim.Iyi deyelim iyi olsun.Evet adam Azizenin akrabasi,ûvey babasi ola bilir.

  • Allah iyilik sağlık versin canım. Üvey baba olabilir. Azize elindekileri düşürecek kadar ondan korkuyor ona kötü bir şeyler yaptığı kesin. Bakalım kimmiş öğreneceğiz.

 8. Aslıcım teşekkurlar analiz ve fragman için,bance o kişi azizenin babası yada akrabası ola bilir,belki onlar yuzundan kötu bir olay yaşamış ve istanbula kaçmış,bence azize bekar yani hiç evlanmamiş.

  • Olabilir, izleyip göreceğiz artık. Oğuz fena dövüyor adamı artık ne dediyse?

 9. gunaydin k azeri ablam nasilsin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

  • Günaydın canım, idare eder, sen nasılsın. Yok kılıç değil. Resimdeki sakallı adam geliyor konağa. Akrabasıdır mutlaka. Eskilerden tanıdık. Azizenin geçmişini bilen biri ama kötü biri bana göre öyle.

 10. Gunaydyn canlarym mutlu gunler
  Aslim teşekkuller eline saglyk fragmani cok guzel anlatdyn sagol canim benim.yoksa Azize evlide eşi falanmi ki konaga gelen

  • yukardaki resmi görebiliyormusun Oğuz’un sakallı bir adamla konuşması Azizenin ağladığı işte o adam. kocası mı? yok canım çok yaşlı o adam Azize ye göre.

 11. Bence Azize bu kişiye göre onun yüzünden kaçıb şehre gelmişdir.Belki onun da annesi Sevim gibi imiş.Aysel abla Azizenin akrabası ola bilir.