Adını Sen Koy 369-370. Bölüm Fragmanı

Burak 19 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 3. Sezona 17 Eylül Pazartesi günü başladı. ve ilk haftanın ortasına geldiğimizde ikinci fragmanda yayına verildi.

ilk iki sezondan farklı tam 7 yıl zaman aşımı ile başlayan dizide Asya büyümüş, Ömer ile Zehra ölmüş. konakta Jülide hanım, Asya, Hediye abla yaşıyor.

Mahallede Salim amca, Şükran teyze, Canan, aynen devam, şirkette de Koray ve Selin kaldıkları yerden devam ederken, diziye yeni yüzler katıldı. Oğuz Kervancıoğlu Jülide Teyzesine ve şirkete sahip çıkıp ayakta tutmasını sağlamış. Azize Ali ile Kılıç denen belalısına meydan okuyor işsiz oğlunu büyütmeye çalışıyor. Mahalleden Aysel hanımı da tanıyor Azize ve Oğuz’un nişanlısı Yıldız yüzünden başına gelmedik kalmadı. ilk işinden moda evinden Yıldız yüzünden kovulan Azize, kimliğini almaya gidince Jülide hanım onun konuşmasını duymuş konağa getirmiş ve konakta Hediye ablaya yardımcı olarak işe almıştı.

Oğuz beyin herkeslerden sakladığı bir hastalığı var şeker hastası ve dikkat etmesi gerekiyor ilaçlarını düzenli alması gerekirken Oğuz bey ne ilaçlarını alıyor, nede doktoruna gidiyor. Konakta Azize ile karşılaşıp onu kovduğu an fenalaşmıştı ve Azize de ona yardım ederek hayatını kurtardı.. Bu üç bölümde bunları gördük.

Şimdi ise yeni yayınlanan fragmanla anlıyoruz ki Azize konakta kalıyor yeni işi konakta Hediye ablaya yardım etmek. Zehra’nın kolyesi de Kılıç’ın eline geçmiş Kılıç konakta. Azize yi onunla tehdit ediyor. Jülide hanım da Zehra’nın kolyesinin kayıp olduğunu fark ediyor.   Yıldız da Azize’nin yaptığı kahveyi salonun ortasına dökerek ona eziyet ediyor. Konaktan kovulması için elinden geleni yapıyor. 

Azize Oğuz’un odasında Oğuzda bundan rahatsız oluyor. Asya da Anneannesine isyan edip keşke onlarla bende ölseydim diyor. Demek ki Ayşe de ölmüş. Ömer Zehra Ayşe ve Asya aynı araçta kaza yapmış ve geride bir tek Asya sağ kurtulmuş. Onlarla birlikte sağ kurtulan Zehra ve Ömer’in oğlu Emir ama  o şimdiler de Ali olarak Azize’nin yanında onu annesi olarak biliyor. Oğuz şirkette çok enerjik Selin ve Koray ondan bahsederken kimin kuzeni diyor yani Oğuz Ömer’in kuzeni. 

Ve en önemlisi Zehra’nın kolyesi Ali’nin elinde içinde Ömer ile Zehra’nın resmi var. 

“Aslı “

 

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Adını Sen Koy 369-370. Bölüm Fragmanı” üzerine 22 yorum

 1. Betül dedi ki:

  Kolyenin içinde zehra ve ömer in resminin olması bana saçma geldi şahsen yanlış anlamayın arkadaşlar takıntılı oldudugum için değil mantık arıyorum sadece ayrıca senaryonun uzaması için o çocuk o adamın burnun ucundada olsa atraksiyon olsun diye farkettirmez nazmiye

 2. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Aslıcım hatırlıyormusun geçen yıl söylemiştim sana torunum ASK-ye Ömer abinin kinosu diyordu.Bu gün dizinin müzigini duycak: Zehra gel, Ömer abinin kinosu başladı diye kardeşini de sesledi.Bir kadar sonra Ömer abi ile Zehra abla neden yoklar diye sordular.Yalan söyledim, tatildeler yakında gelecekler dedim. Ben ne yapıyım, 6-7 yaşlarda çocuklara durumi nasıl anlatıyım?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, sen doğru olanı yapmışsın. Şimdi onlara Ömer ve Zehra öldü desen ve onlar ekranda yeniden görseler ölen insanların yeniden geleceklerini düşünürler ki, bu gerçek hayatta imkansız ölen geri gelmiyor ne yazık ki.

   Sen onlara tatile gitti gelecekler dediğinde doğru yapmışsın, önce resimleri ile ekranda olacaklar herkes onları hatırlıyor, unutmadılar dersin. Zaten yakında büyük bir ihtimal yangın sahnesinden nasıl kurtuldukları gösterilir. o zaman bu diziden başka kanala başka diziye geçti dersin ki zaten Hazal kanal d de başlıyor. adı başka olacak dersin ablacım. Sende yalan söylememiş olursun. zaten yalan da değil.
   öldüler dersen şimdi tekrar ekranda görünce ölenler geri geliyormuş diye düşünecekler bunun olmaması için bu dizi onlar için bitti yeni diziye başladılar dersin ama burada da resimleri olacak dersin ablacım.

 3. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Hasılsınız Her Zaman İyi Olun❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN BU GÜN OLAN BÖLÜMÜ ÜZÜÇÜ AZİZE TEK BAŞINA KILINÇ VE YILDIZ KİMİ DÜŞMENLERLE ÜZ ÜZE KILINÇ AZİZENİN KÖLGESİ BELE OLDU EMİRİ KÖTÜ OYUNLARINA ALET ETDİ KILINÇ EMİRİ BABA OÇAĞINA AYAK ATMAĞA MEÇBUR ETDİ AMA ONUN GELİŞİ ANE BABASINA AİD BİR KOLE İLE RASTLAŞMASI OLDU EMİR KOLENİ GÖTÜREÇEK KILINÇIN KÖTÜ NİYETİ AZİZENİ KORKUTUP ÖZÜNE TABE ETMEK OLAÇAK AZİZE KILINÇA TABE OLAMAZ AZİZE OĞUZ KARŞILAŞMASI İYİ OLMASADA OĞUZUN HAYALINDA AZİZE VAR OLARAK DAVAM EDİR BU HAYEL ONLARI AŞKA APARAÇAK ASYANIN ÇÜLİDEYE SÖYLEDİYİ SÖZLER ÜZÜÇÜ ÖMER ZEHRA AYŞE KEZADA ÖLÜP BU ASYANIN SÖZÜNDEN BELİ OLDU KEZA ZAMANI EMİR İTKİN DÜŞÜP AZİZE KİMİ MELEKE KİSMET OLUP DİZİNİN HEKAYESİ GÖZEL BAŞLAYIP HAZAL ERKAN DİZİDE OLDUĞU ANLARIN HEKAYESİNE BAKDIKDA AZİZE OĞUZ HEKAYESİ DAHA MARAKLI DİZİDE AÇILMAMIŞ SİRLER ÇOK DİZİDE SİRLER OLDUKDA DAHA MARAKLA BAKILIR ADINI SEN KOY DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı hafta sonları canım.

 4. Seher dedi ki:

  Aslicim ben hemen bir senaryo yazılım.ben Zehra gitmiş bu canan salim ve ötekiler niye kaldı diye düşünüyordum ve şöyle aklıma geldi.herhalde emir ortaya çıkınca salimde azizeye sahip çıkıp Emire baktığı için Zehra’nın yerine koyacaklar ve cananda Zehra’nın gözünü açtığı gibi azizeye arkadaş olacak şirkette de Selinle Koray yoksa Zehra yoksa onlar niye olsun.eh kötü de değiller .ve entrika tam gaz devam Azize in yanında ki mse yok zehraya gene Ayşe vardı sonra Cevriye geldi bu garibim tamamen yalnız birde emir var eh aklımda böyle deli düşünceler aslicim sağlıkla kal

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Sehercim olabilir, çok mantıklı ama dizide mantık yok o ayrı 🙂

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Evet Gözelim haklisin.ama bir kizin $imarik olmasi iyi sonuclanmiyor.

 6. Gozel dedi ki:

  Fragman icin teşekkuller Aslim.Asya onjeden Zehra ablasyndan annesinden terbiye gormuş cocukdy iy di ama sevdiklerini kaybetmesi uzere ony şymartmyş olabilirler cok şimartmak cocugy yalnyş terbiye olabilir

  1. aslı dedi ki:

   Haklısın canım.

 7. Gozel dedi ki:

  Sonunda o kolyenin icini gosterjekler galyba gecen sezon başlarynda ajaba icinde ne olabilir diye merak etmişdik

  1. aslı dedi ki:

   Geçen sezon çok merak ettik ama bir açıklama olmadı. Şimdi kolye Ali de ve kolyenin içinde gördüğüm kadar Ömer ile Zehra’nın resmi var. o zaman geçen sezon da ne vardı?

 8. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr Aslim bilgiler için. Asya küçükken çok sevimliydi Zehra ablasini örnek aliyordu. Yildiz gibi bir örnek,heç iyi fikir deyil.

  1. aslı dedi ki:

   Evet dediğin gibi Asya küçükken çok tatlı akıllı sevimli bir kızdı. Zehra yı örnek alırdı. Asya büyümüş ergenlik çağına geliyor, asabi, bir genç kız olmuş. Örnek aldığı insan da Yıldız ve Yıldız hiç iyi bir örnek değil. Ne Asya için nede bir başkası için.

 9. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim bilgiler cok guzel olmus eline yureyine saglik evet ayse bence olmus yada yurt disinda ola bilir yakinda cikar kokusu seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Günaydın canım, teşekkür ederim. Ayşe ye ne olduğunu yakında öğreniriz. kızı var kendisi yok.

 10. peri dedi ki:

  Aslıcım verdiğin bilgiler için teşekkurlar,şeker hastası dediğinde bir garip aşk dizisini hatırladım ,bizim dizi de ondan uyarlanmıştı demak ki hastalık kısmını ömere değil öğuza saklamışlar,bide ayşe ölmuş olsa o zaman nedan ilk bölumde anılmadı!

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler canım, ben bir garip aşkı seyretmedim bilmiyorum. Ayşe ye ne olduğunu bilmiyorum, şuan nerde yurt dışında mı onu da bilmiyorum canım. öldü derken de mecazi anlamda yazdım yani Asya, yada evdekiler bir kere bile ondan bahsetmedi. gerçekten ölse dediğin gibi Ömer ve Zehra anılırken onu da anarlardı. Anmadılar. başka zamanda da bahsetmediler. yok gibi davranıyorlar.

 11. Günel ❤️ADINI SEN KOY❤️ dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız Adını Sen Koy Dizisin Hekayesi Üzüçü Olsada Hekaye İnsanı Diziye Çok BAĞLAYIR Dizi Gözel Davam Edeçek Çünkü Dizinin SİRLERİ Çok ÖMER ZEHRA OBRAZLARI DİZİDE OLDUĞU AN BU KEDER SİRLER YOK İDİ DİZİLER BAĞLI SİRLERLE BAKILARAK SEVİLİR ÖMER ZEHRA KEZASI VE ÇOÇUKLARIN KAYIP OLMASI DİZİNİN AÇI SEHNESİ OLSADA İTMİŞ ÇOÇUKLARI DİZİNİN SİR KAYNAĞIDIR DİZİYE BAKDIKDA DİZİYE KARŞI İLGİM DAHA ARTDI EMİRİN AZİZE İLE BİRLİKDE OLMADI AZİZENİN CETİNLİKLERLE HAYATA BAĞLANMASI HAYATA BAĞLANMASIN SEBEBİ ONUN OLMAYAN OĞUL DEDİYİ ALİDİ ALİ ❤️EMİRDİ❤️AZİZE❤️EKLAKLI KADIN TEK BAŞINA DÜŞMENLERLE MÜÇADİLE APARAÇAK AZİZE EMİR BİRLİKİ BÖYÜK BİR ŞİRİN AÇILMASINA SEBEP OLAÇAK DİZİNİN HEKAYESİ ÜZÜÇÜ OLA BİLER AMA GÖZEL BAŞLAYIR❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ TEK ÖMER ZEHRA OBRAZLARINA BAĞLI DİZİ DEYİL

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler

 12. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba naslsz?Keşke bu dizi final yapsaydı Onlarn ölümün yalan olduğun bile bile nasl ağladm.Nasl diliniz gelir öldü demeye onlardan sonra izlemeyecem hoşça kaln.

  1. aslı dedi ki:

   iyi geceler Könül Azeri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.