Adını Sen Koy 365. Bölüm Analizi (“ASLI”) 08 Haziran 2018 Cuma ( 2. SEZONUN SON BÖLÜMÜ )

Burak 10 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 365. Bölüm 08 Haziran 2018 Cuma ( 2. SEZONUN SON BÖLÜMÜ )

İkinci Sezonun son bölümü olan 365. Bölüme geldik. Her başlangıcın mutlak bir sonu vardır. Ve bizde şimdi bu sonu yaşıyoruz.

Gelelim son analizimize

Ercan Keser Taksici kılığına girmiş, Can’ı etkisiz hale getirerek devre dışı bırakmış. Kendi işini kendisi görecek. Adamlarına söyledi ama istediği sonucu elde edemedi bu yüzden de kendi işini kendisi yapacak. Ercan kafasına koymuş Ömer’in canını Zehra ile yakacak ama bu kez başarılı olamadı.

Taksici kılığına girip Zehra ya ve Hediye ablaya şoförlük yapması işe yaramadı. Çünkü Zehra takside fenalaştı acil olarak hastaneye giderken yolda polis çevirdi ve hastaneye kadar eşlik etti.

Doktor Zehra’nın fenalaşıp bayılmasını açlığa bağlı olarak şeker ve tansiyon düşüklüğü nedeni ile olduğunu söylese de işin esasında Zehra hamile olduğu için bayılmıştı. Bizim öyle düşünmemiz içinde Zehra karnını tutuyordu.

Ömer de Zehra yı telefonla arayıp ilkinde ulaşamadı. İkinci aramasında Hediye abla açtı telefonu ve Zehra’nın bayıldığını hastanede olduklarını söyledi. Ömer de şirkette odasından koşarak hastaneye eşi Zehra’nın yanına gitti.

Hastane koridorunda Ercan hala taksici kılığında Zehra’nın peşinde ama bir türlü Zehra’ya ulaşamıyor. Ya Hediye abla, ya polis gelip geçiyor oradan olmuyor Ercan Zehra ya ulaşamıyor. En sonunda Ömer de geldi bütün planı suya düştü Ercan’ın. Tabi şimdilik. Adam pes etmiyor çünkü.

Ömer Zehra’yı görünce sıkıca sarıldı. Olanları dinledi Zehra’dan ve bir gece daha kalmak istedi hastanede ama Zehra ben iyiyim diyerek kalmayacağını söyledi. Ömer de iyileşene kadar oruç tutmak yok dese de Zehra bunu da dinlemedi.

Ömer demez mi ben yanında yokken hasta olmanı da yasaklıyorum. İnsanın elinde olan bir şey mi bu Ömer? Hastalık bu, insan nerde? Ne zaman hasta olacağını bilemez ki. Hediye abla çıkış işlemlerini tamamlayıp odaya gelince Ömer arabayı kapının önüne getirmeye gitti. Ercan da Zehra’yı dinliyorken, Hediye abla Zehra’nın av kulübesine gitmesinden bahsediyordu. Bunu duyan Ercan son saatlerinizin kıymetini bilin diyerek kendi işimi kendim halledeceğim dedi. Biz seyircilere de son kez gördüğünüz oyunculara iyi bakın son saatleriniz dedi.

Ömer, Zehra ve Hediye abla iftar yemeğini dışarda yiyip gelmişler. Ömer Hediye abladan, Zehra’nın oruç tutacağını o yüzden de kalorisi yüksek yiyecekleri sahurda hazırlamasını istedi. Sonra da birlikte odalarına geçtiler.

Ömer’e mesaj geldi ama Ömer bakmadı Zehra ile ilgilendi, onu yatağa yatırıp üzerini örttü, minik burnundan öptü. Zehra’nın ısrarı ile de gelen mesajına baktı. Ercan Can’ın telefonundan Can mış gibi mesaj göndererek, Arabanın serviste olduğunu, bir yakınının vefat etmesi nedeni ile memleketinde olduğunu yazıp göndermiş Ercan Ömer’e.

Yalan, Can Ercan’ın elinde dayak yemiş, eli yüzü kan içinde kolları bağlı esir. Ercan ilk başta Can’ı öldürmeleri için adamlarına talimat verdi. Konağın bahçesine gömün dese de sonradan vazgeçti. Ömer uyanmasın diye. Ömer anlarsa tedbir alacak bunu biliyor ve Can’a şimdilik dokunmuyor.

Zehra, Ömer’in odadan gitmesini fırsat bilmiş yataktan kalkmış. Ömer odaya gelince hemen yatağa yatmasını söylese de, Zehra sen beni kendi ölçülerine göre ufak tefek bulup, güçsüz mü sanıyorsun? deyince, Ömer gülümseyerek Zehra’nın ince narin elini aldı eline, incecik bileğini okşadı, bu masum minicik yüzünle diyerek iki eli ile Zehra’nın başını elleri arasına aldı. Sonra da belini kavradı ve tekrardan elini eli arasına alıp birde bilek güreşi yapalım demeyeceksin dediğinde, Zehra yapalım meydan okuyorum dedi.

Vay be Zehra da ki özgüvene bakın hele, o erkek, sen bayansın Zehra. Erkeğin bileğinin gücü ile senin bileğinin gücü bir mi?

Ömer de yatağı gösterdi. Oturdular karşılıklı ve Zehra pazarlık yaptı ben yenersem yemek yemem konusunda ısrar etmeyeceksin, hasta muamelesi yapmayacaksın, itiraz etmeyeceksin dedi. Ömer de iddialısın ben yenersem sende itiraz etmeyeceksin dedi ve bilek güreşi başladı.

Ömer yenecek belli ama Zehra çok büyük bir hile yaptı, olmaz ki böyle itiraz ediyorum adalet yok. Zehra Ömer’in dikkatini dağıtmak ve bileğindeki gücü yok etmek için usulca Ömer’e yaklaşıp yanağından biraz aşağısı, boynundan öptü. Ömer’in de bileğinde ki güç gitti Zehra ya yenildi Ömer. Sevginin, aşkın gücü bilekteki gücü yendi. Sonra da birbirlerine sevgi ile sarıldılar.

Ömer duş alıyorken Zehra dağ evindeki av kulübesine gidecekleri için, valiz hazırlamak kışlık eşya koymak isterken Ömer çıktı ve Zehra odadan çıkamadı. Ömer Zehra yı köşeye sıkıştırdı. Tam öpecekken mesaj geldi ve Ömer muradına eremedi.

Mesajı gönderen Ercan ama kendisinin gönderdiğini Ömer bilmiyor. Mesaj da; ormanlık arazi içinde, mezarlık manzaralı kulübe yazıyordu Ömer bunu okudu.

Ömer anlamadı. Anlamaz çünkü Ömer av kulübesine gideceklerini bilmiyor. Zehra Ömer’e bir sürpriz hazırlıyor. Aslında bu hazırladığı Ömer’e sürpriz değil, kendilerine ölümü hazırlıyor Zehra. Ölüme gideceklerini bilse asla Ömer ile o av kulübesine gitmez Zehra ama gidecekleri kulübe onlara mezar olacak. Pis kötü Ercan sonunda muradına erecek sevenleri ayıracak.

Ömer kendisine gelen bu mesajdan Zehra ya bahsetmedi. Zehra da av kulübesine gideceklerini söylemedi. Birlikte uyudular. Konakta uyuyan birisi daha var, o da Jülide ama bu kez kötü bir rüya görüyor. Kabus, karabasan, Ercan’ı görüyor rüyasında Jülide. Ercan sisler arasında Jülide’nin yanına yatak odasına giriyor, uyuyan jülide’nin ağzını kapatıp uyanan Jülide yi zorla yataktan çıkarıp, Ömer’in yatak odasına götürüyor.

Ömer ve Zehra sisler arasında birbirlerine sarılmış uyuyorlar. Ercan cebinden silahını çıkarıyor Ömer’i vuracak, bunu sen istedin derken, Jülide Ömer diye bağırarak kan ter içinde uykusundan uyanıyor. Rüya olduğunu anlayıp seviniyor. Anne yüreği oğlunun başına geleceği hissetmiş gibi rüyasında gördü.

Gece bitmiş sabah olmuş, yeni bir gün başlamıştı. Mahallede Şükran teyze ile Canan Aysel hanımın emeğinin karşılığı olan parasını vermeyen adam hakkında yolda konuşuyorlar. Canan adamı arıyor ama adam açmıyor. Parayı vermemek için kaçıyor. Mesaj yazıp gönderdi Canan. Adam da vermeyeceğim diye kendi kendine konuşurken, karşıdan Salim amca adama doğru geldi.

Nuri bey diyerek bakış attı. Ne konuştular bilmiyoruz ama adam Salim amcayı tanıyor. Salim amca da onu ve herkesin anladığı bir dil vardır. Nuri’nin anlayacağı dilden konuşup sorunu çözdü Salim amca. Öyle ki o parayı vermeyeceğini söyleyen Nuri zarfın içinde parayı Aysel hanıma teslim etti. Konu da kapandı.

Canan olan bitene çok şaşırdı. Aysel hanım durup düşününce, parayı Salim bey sayesinde adamın verdiğini anladı mutlu oldu ama bunu da kimseye söylemedi. Daha sonrasında atölyeye giderek Salim amcaya teşekkür etti Aysel hanım.

Zehra uyuyor numarası yapıyor. Ömer çoktan kalkmış hazırlanmış. Ömer banyoya gidince Zehra hemen Selin’i aradı ne durumda olduklarını, av kulübesinin temiz olmasını, ortamın hoş romantik olmasını istediğini söyledi. Selin de ilgilendiğini, her şeyin Zehra’nın istediği gibi olduğunu söyledi. Ömer gelince de telefonu sakladı Zehra.

Ömer Zehra’nın ben ısıtırım sözünü duymuş. Sen ne ısıtıyorsun? Sen bir şeyler mi çeviriyorsun? Diye sordu. Zehra da yok yemeklerle ilgili diyerek konuyu kapatmaya çalıştı. Uykum var diyerek Ömer’i ikna etmeye, hiçbir iş yapamayacağını söyleyen Zehra, konuşan Ömer’i yanağından öperek susturdu. Ömer de şaşırdı ama bir o kadarda hoşuna gitti. Ömer de giderken Zehra yı yanağından öptü.

Çalışma odasına geçti Ömer. Zehra da hemen Selin’i aradı konuştular. Ömer çalışma odasında çekmeceden dosya alırken bir resim gördü baktı çok içten üzgün bir şekilde baba dedi. 364 bölümdür bir tek resmini görmediğimiz, evin hiçbir yerinde babasına ait bir resim bulunmayan Ömer’in babasının resmi son 365. Bölümde seyirci karşısına çıktı. Ömer derin düşüncelere dalmış düşünürken Selin aradı Ömer’i.

Şirkete ne zaman geleceğini sordu dosya imzalayacakmış. Yarım saate geliyorum diyerek resmi masanın üzerinde unutarak çıktı Ömer. Arkasından da Asya odaya girdi. Pembişi arıyorken resmi gördü aldı odadan çıktı Bahşende’nin yanına gitti Asya.

Annesini arıyor Asya, resimdeki kişinin kim olduğunu annesine soracaktı. Annesi olmayınca babaannesine sordu sen bunu tanıyor musun? Diye. Bahşende oğlunun resmini görünce bakmak istedi. Asya resmi Bahşende ye verdi ve odadan çıktı.

Jülide konaktan işe gitmek üzere olan oğlunu durdurup konak kapısının önünde Ömer’e sarıldı. Ömer de kötü bir rüya gördüğünü ondan böyle davrandığını, Ayşe de kötü rüya görünce böyle yapar, sen üzülme dedi. Son bir bakış ile veda eder gibi arabasına bindi gitti Ömer.

Annesi ile bu son görüşmesi, son konuşmasıydı ama her ikisi de bunun son bakış, son veda olduğunu bilmiyorlardı. Jülide rüyasında görmüş olsa da bunun bugün gerçekleşeceğini oğlundan ayrı kalacağını bilemezdi.

Ömer konaktan çıkarken kapıda Ercan’ın adamı Ömer’i izliyordu. Hemen Ercan’ı arayarak haber verdi. Ömer’in tek başına çıktığını söyledi. Ercan buna çok kızdı. Zehra nın Can’a ihtiyacı var mı diye Can’ın telefonundan mesaj gönderdi. Zehra sen cenazenle, ailenle ilgilen diye cevap yazınca, Ercan av kulübesine gidecekler mi? gitmeyecekler mi bunu öğrenmenin telaşına düştü.

Can dan bilgi almaya çalışırken, Can Ercan’ın suratına tükürdü. Ercan da bunu hazmedemedi ve tek kurşunla Can’ı öldürdü.

İpek şirkette eşyalarını toplamış gidiyor. Koray’a da bir elma ile not bırakmış. İpek’e göre bir elma aç kaldıkları gecede kahveden daha değerliymiş. Hep mutlu ol diyerek gitti İpek.

Bahşende’nin yemeğini götüren Jülide, yere düşen peçete ile yere düşmüş resmi buldu. Kocasının resmini görünce üzüldü ağladı ve Bahşende ye resmi verdi öpmesini sağladı. Kalbine koydu. Bahşende üzgündü ağlıyordu. Son pişmanlık fayda vermiyor anlamıştı. Oğlunun ölümüne, torunlarının anne ve babasız büyümesine sebep olmuştu Bahşende.

Zehra beyaz bir elbise giymiş hazırlanarak konaktan çıkıp şirkete Ömer’in yanına gitti. Ömer’in Zehra’nın geleceğinden haberi yoktu. Zehra her şeyi düşünüp ayarlamış, toplantım var diyen Ömer’e 2 gün boyunca önemli bir işin yok diyerek elinden tuttuğu gibi alıp götürdü Ömer’i Zehra.

Arabayı kullanan Ömer ama nereye gittiğini bilmiyor. Zehra araba da ayakkabısını da değişti. Ömer tahminlerde bulunsa da olmadı. Mekana geldiklerinde Ömer çok mutlu oldu. Öyle ki, Zehra ya sarılıp onu kucaklayarak etrafında dakikalarca döndürecek kadar mutluydu Ömer.

İçeri geçtiler. Yıllardır gelmemişti buraya Ömer. Mutluydu, huzurluydu. Zehra da sevdi, şirin küçük kulübeyi. Köşede duran at heykeli dikkatini çekti, Ömer de çalışma odasında ki ile aynı babam atları çok severdi ondan sevdiği sanatçı dostuna iki tane yaptırmış dedi ve ekledi

Aşk dört nala giden at gibidir. Ne dizginden anlar, ne söz dinler.  Bizim aşkımız gibi dedi ve Zehra ya sıkıca sarıldı Ömer. O at benimde çok sevdiğim atlardan, Demir zamanında gelmişti. Ben o zamanlar çok ata binmelerini istediğimi yazıyordum gerçek at gelmedi ama bu geldi. Zehra ya mutlu musun? Diye sordu Ömer. Zehra da çok mutlu olduğunu, bir ömür yetecek kadar kalbinde mutluluk biriktirdiğini söyledi.

Zehra da Ömer’e hep mutlu olmasını, geçmişi unutmasını, geçmişe takılıp kalmamasını, istediği bir veda konuşması yapar gibi bir konuşma yaptı. Ercan da dışarda onları izliyordu. Oraya geldiklerini bir tek Selin biliyor.

 Ömer de Zehra ya sarılarak söz verdi. Ayaklarımı yerden kesen güzel kadın, geçmişe dair hiçbir kötü anı kalmayacak, karamsarlık olmayacak dedi.

Akşam için masa hazırdı, orayı hazırlayanlar, 2 gün kalacak kişiler için odun toplayıp koymayı akıl edememişler. Ömer Zehra’nın biraz üşüdüğünü fark etti ve akşam burada hava baya soğur diyerek odun toplamaya dışarı çıktı. Selin aradı telefonda konuşarak kulübeden uzaklaştı Ömer.

Zehra da içerde Ömer’in ceketini, yeleğini düzeltiyordu ki, kapı açıldı Zehra’nın arkası kapıya dönüktü gelenin Ömer olduğunu düşünüp ne çabuk geldin dedi. Arkasını döndü karşısında öldüğünü düşündükleri Ercan duruyordu. Zehra yı bir sandalyeye bağlayan ağzını kapatan Ercan dışarda kulübenin etrafına benzin döküyor, yakacak kulübeyi içinde Zehra ile birlikte. Ne manyak herif bu Ercan kafasına koymuş öldürmeyi yapacak. Anılarda yanıp kül olacak.

Ömer ise ormanın içinde odun topluyor, topladığı da ince odun parçaları onlar sabaha kadar dayanmaz ki kömür olmazsa, neyse kulübenin oraya varınca Ercan’ı gördü Ömer.

Hemen Ercan’a doğru koştu ama Ercan çoktan çakmağı yakmış benzine atmıştı. Ortalık yangın yeri alev alev yanıyordu kulübe, Ömer’in çocukluğu, anıları, babasından kalanlar ve en önemlisi sevdiği eşi, Ömer’i hayata bağlayan, aşık olmasını sağlayan, ilk aşkı Ömer’e yaşatan, sevmenin vede sevilmenin ne demek olduğunu öğreten, yaşamayı sevdiren, Ömer’i düştüğü karanlık kuyudan çekip çıkaran hayata bağlayan Zehra yanıyordu.

Ömer Ercan ile boğuşmaya başladı. Önce silahını almayı başardı. Yerden taş bulan Ercan Ömer’ e çelme takıp onu yere düşürdü taş ile başını ezmeyi düşünüyordu ki, kendisi taşa başını çarptı bayıldı. Ömer de koşarak yanan kulübenin kapısını kırarak açtı içeri girdi. Zehra yerde baygın yatıyordu.

Bu hayatta hep mi kötüler kazanır? İyiler hiç mi mutlu olmazlar? Ercan’ın yaptıkları yanına kar kaldı. Bu yürek karlı kış yaşıyor.

İki sezon boyunca tv de beğenerek izlediğimiz dizimizin 365. Bölümü ile 2. Sezon bitmiş bulunmakta. İki sezon boyunca Erkan ve Hazal dizide yer alırken 3. Sezonda olmayacaklar. Bu iki sezon boyunca hayatıma değer katan, anlamlı, özel, güzel olan değerli arkadaşlarıma beni yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki sizleri bu dizi sayesinde tanıdım. Bu site ile tanışmam bu dizi sayesinde oldu. Hepinize çok teşekkür ederim. Resul abime ve Göker abime de teşekkür ederim.

UNUTULUYOR MU AŞKLAR?

Ayrıldık tabi kötü haber
Ama çektiğim yeter
Yaptığın yanına kaldı bu sefer
Hep kötüye mi zafer?

Sen şimdi alev alev yanıyorsun
Bak bu yürekte kar var kış var
Söyle be zalim ne duruyorsun
Bitti mi unutuluyor mu ki aşklar?

Hakan PEKER

 

Erkan’ın haberi olmasa da bu dizi sayesinde hayatıma çok güzel değerler, anlamlar kattı kendisine de ayrıca çok teşekkür ederim. Dizi bu şekilde bitse bile ben onları hep güzel hatırlayacağım. Bir efsaneydi bu dizi benim için.

BİR EFSANE

Odam şimdi sensiz soğuk ve karanlık
Yıldızlar sanki sönmüş ay bize küsmüş
Aklımdan çıkmıyor hiç o güzel sesin ( o güzel gözlerin )
Bir görmek için seni neler vermezdim.

Bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak
Gözlerinde buluşup ellerine dokunmak
Saatlerce uzanıp hep yanında kalmak
Bir efsane senle beraber olmak

Her yerde bizim şarkımız çalınıyor bak
Neler neler söylüyor bir dinle sen ah
Silmek çok zormuş diyor seni kalbimden
Sessizce ağlıyorum dertten kederden

Bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak
Gözlerinde buluşup ellerine dokunmak
Saatlerce uzanıp hep yanında kalmak
Bir efsane senle beraber olmak

Seninle yaşarım ben her hatırada
Sana koşarım kapım her çalışında
Neden neden yoksun şimdi yanımda
Alışamadım hala ben yokluğuna

Bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak
Gözlerinde buluşup ellerine dokunmak
Saatlerce uzanıp hep yanında kalmak
Bir efsane senle beraber olmak

Hakan PEKER

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 365. Bölüm Analizi (“ASLI”) 08 Haziran 2018 Cuma ( 2. SEZONUN SON BÖLÜMÜ )” üzerine 98 yorum

 1. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam canim benim biz iyiz sen nasilsin ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.In$allah hepiniz iyisinizdir.Hanim abla ho$ geldiniz.Bizim de selamimizi söyleyin.Allah yardimciniz olsun.Size saygimiz sonsuzdu.

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar canım.

 3. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   hayırlı akşamlar

 4. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam birtanem sanada hayirli mutlu gunler dilerim biz iyiz sen nasilsin allaha emanet ol

 5. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam birtanem nasilsin polat amcam nasil ve bizde cok tesekkur ederiz sen amcam iyiki varsiniz bizden selam soyle rabbim hep yardimciniz olsun ellerinizden opuyorum kendinize cok iyi bakin ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim allaha emanet olun

 6. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym hayyrly gunler nasylsynyz
  Aslim eline saglyk cok dogry yazmyşsyn cok haklysyn seni anlamak isteyen sussanda duyar istemeyen nije bagyrsanda gulaga ilmez.allahim her kesin yanyna kalbyna senin gibi arkadaş versin iyki varsyn
  Hanym ablam nasylsyn amjamyz iymi allah yardamcin olsun canym ablam

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar Gözelcim,
   teşekkür ederim.

 7. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.nasılsınız.her zaman iyi olasınız.Unutmadan söyleyim amcanız size çok teşekkür edir saygınıza göre,yazdığınız cevaplara göre.Çok sağ olun.
  Sayfada olanlar, hepinizi hoş gördük.Adbaad yazamıyorum.yaşlılık işte.Aslıcım ne güzel dilek dilemişsin edebiyatcı arkadaşımıza:üreginde olan yanında olsun inşallah.Yoksa “iki gönül bir-birini tutmasa,alan da yaziktır,gelen de yazık.” Bir de onu demek istiyorum ku içinden bağırıp dışardan susan insanları da duyan biri vardır elbet.İyi geceler.Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   iyi akşamlar ablacım, Polad amcamızda sende sağ olun. O dileğim bütün arkadaşlarıma sana da ablacım.
   içinden bağıran, dışardan susan insanları duyan bir tek Allah dır. Kimse bilmez gönülden geçenleri. kişinin kendisi bile gönlü başka dili başka konuştuğunda içini yüreğini bir tek Allah bilir.
   iyi geceler ablacım.

 8. xanim dedi ki:

  aslim kiymetlim canim arkadasim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol yogun olmana kiyamam bende iyim sag olasin sen guzelce dinlen uyu allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :):)

 9. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslarim siyir sever arkadasim sag olasin aslim canim arkadasim kiymetlim benim bu gun goremedim seni nasilsin hemde cok ozledim yazdiklarinin hepsine katiliyorum ne guzel soyledin cok deyerlisin benim icin k azeri ablam hos geldin nasilsin gunun nasil gecti aynurcum birtanem sende hos geldin nasilsin dersler nasil gidiyor :):)

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar xanım,
   teşekkür ederim iyiyim, işlerim vardı o yüzden gelemedim. Sende iyisindir umarım. İyi geceler.

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar Aslicim.100 de 100 haklisin.ben de yaninda gelip-geçici olan insanlari diyil de hakikatan yaninda olani diyorum. yoksa yûrek ele bir kale ki,oraya her kes gire bilmez canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, çok doğru dedin. Kalp çok sağlam bir kaledir. her önüne gelen insan kalbine giremez. Sadece insan kalbine değil, kainatta var olan hiç bir canlının kalbine giremez.
   Yani seninle hem fikirim canım 🙂 iyi geceler.

 11. aslı dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar arkadaşalar..
  Edebiyat ve şiir sever arkadaşım sana da iyi akşamlar. Yazdığın şiirler Can Yücel’in, ve ben o şairi severim daha önce de demiştim.

  Evet bazı zamanlar hayat çok yoruyor insanı, bazı şarkılarda öyle, beklemek, bekletilmekte akıp geçen zaman geri gelmeyeceğini bildiğin için bekleyerek geçen zaman da, elin kolun bağlı beklemek zorunda olduğun anlar çok yorar insanı.
  Özlemek de yorar, affetmekte kolay değildir çünkü, hele boş vermek o daha çok yorar. Ve en son çare susar insan.
  Kimileri bilgisiz der, söyleyecek sözü yok der, der de der. Ama insan büyük sabırla susar içinden bağırır, dışardan susar.
  Allah deyip sen sustuğunda bütün kainat, bütün her şey senin adına konuşmaya başlar. Allah der susar insan, görünüşte susar ama içinde yanan yangınla kül olurken, sessiz çığlığı yeri göğü inletir, yakar.

  Son olarak diyerek yazmışsın ya, yürekte olan her zaman değerlidir. Yanında olan gelir geçer. Yüreğinde olan o hep seninledir. Sen nereye gidersen git yüreğinde olan seninle birlikte gelir.

  Ve bu son olmasın lütfen 🙂
  Teşekkür ederim iyi akşamlar.

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   İyi akşamlar sevgili editörüm çok güzel açıklamalarda bulunmuşsun ben teşekkür ederim sağolasın iyiki varsın

   1. aslı dedi ki:

    Teşekkür ederim sende iyi ki varsın iyi geceler.

 12. &Aynur& dedi ki:

  edebiyet ve siir sever çok tesekkur ederim)))
  eline saglik))
  gerçekden can yucelin siirleri çok çok çok guzel ýe anlamli)))

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Beğendiğine sevindim teşekkür ederim iyi akşamlar

 13. xanim dedi ki:

  merhaba siyir sever arkadasim nasilsin ve bu siirde muhtesem olmus eline saglik ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

  1. Anonim dedi ki:

   Teşekkür ederim sizede mutlu ve huzurlu günler

 14. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim ne guzel keski benim oyretmenim sen olsaydin cok guzel olurdu guzel dileklerin icin sag ol bitanem ellerinden opuyorum allaha emanet ol :):)

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba $iir sever arkada$. $iirlere göre sag olun.In$allah her kesin yaninda olan yüreyinde de olur.

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Teşekkür ederim inşallah

  2. aslı dedi ki:

   Canım arkadaşım aranıza girip şunu söylemek isterim ki, her yanında olan insanın yüreğinde olmasına imkan yok.. Yüreğinde olan insanlar yanınızda olsun İnşallah.
   İyi insanlar, dürüst insanlar, içi bir dışı bir olan insanlar, size zararı dokunmayacak, sizi arkanızdan vurmayacak, yüzüne dost arkanızdan düşman olmayacak, insanlar olsun hayatınızda, yüreğinizde, yanınızda amin.

   1. Gozel dedi ki:

    Amin canym guzel gonlune saglyk birtanem

 16. Anonim dedi ki:

  Aynur arkadaşım bu şiir sayfada daha önce yayınlandımı bilemiyorum umarım beğenirsin;
  Bazen hayat yorar insanı
  Şarkılar yorar, beklemek yorar, Özlemek yorar

  1. edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Bazen hayat yorar insanı
   Şarkılar yorar, Beklemek yorar, Özlemek yorar
   Affetmek yorar, Hoş görmek yorar, Boş vermek yorar
   Ve insan susar
   Her şeye herkese rağmen
   Elinden gelen tek şeyi yapar
   Bağıra bağıra susar…
   Can Yücel

   1. edebiyat ve şiir sever dedi ki:

    son olarak kısacık birtane daha

    Yanında olanmı değerlidir
    Yoksa yürekte kalanmı
    Hayat bu ya
    Yanında olan yüreğinde olmamışsa
    Yürekte olan her zaman değerlidir

 17. xanim dedi ki:

  gozel ablam canim benim hep iyi mutlu ol bende cok iyim hali dokumaya gidiyorum su an evet alisdim cok iyi gidiyor evet cok ince is zor olani basardim 1 ya da 2 aya tam oyrenirim insallah sonrada calisicam sag olasin seninde islerinde kolay gelsin allaha emanet ol :):)

  1. Gozel dedi ki:

   Cok sevindim canym bende 2 aydan son kendi başlaryna bir hali verirdim ogrencilerime ama hep gozum ustlerindeydi.seninde başarylaryn dayim olsun canym benim

 18. Gozel dedi ki:

  Hanimcim guzel kizim nasylsyn hali dokumaya gityomusun alyşdynmi cok ince bir işdir sana kolay gelsin canym kuzum

 19. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam biz iyiz sen nasilsin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

 20. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canlarym nasylsynyz hayyrly mutly gunler

 21. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim canim arkadasim nasilsin birtanem sag olasin iyiki varsin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

 22. Ayan dedi ki:

  Küçük veda olsun ama uzun sürmesin.
  Lütfen arkadasim.
  Seni çok seviyom ben.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım benim bende seni seviyorum.
   ❤❤❤ Ayan ❤❤❤

 23. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar Arkadaslar.
  ASLIM BU ANALIZ beni çok duygulandirdi. Gözlerim doldu sanki veda eder gibi yazmissin biz ne yapariz bundan böyle???
  Senin analizlerini özleriz amaaaa.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Ayancım,
   Erkan ve Hazal’ın olduğu son bölümdü, küçük bir vedaydı doğru. Zaman ne gösterecek yaşayıp göreceğiz canım.

 24. xanim dedi ki:

  edebiyyat siyir sever arkadasim bas agrim gecti daha iyim guzel dileklerin bende sana cok tesekkur ederim kendine cok iyi bak allaha emanet ol :):)

 25. xanim dedi ki:

  aynurcum canim benim yurekten amin diyorum tatli kiz :):) allaha emanet ol

 26. K.Azeri. dedi ki:

  Sizinle bahem Aynur.Allah her kesi korusun.

 27. xanim dedi ki:

  k azeri ablam birtanem sag olasin hep iyi mutlu ol cok optum allaha emanet ol :):)

 28. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi gunler aekadaslar)))
  Nasilsiniz??
  Sizi yakindan tanumasamda bayraminizi kutlamak istedeim)))
  her kesin hicri yilbasiniz mubarek olsun))))
  Allah her kesin dualarinizi, ibadetlerinizi kabul eylesin aminnn)))

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Aynurcum, seninde hicri yılbaşın mübarek olsun canım, hayırlara vesile olsun inşallah. Amin.

 29. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr ederim Xanim kizim seninle bahem.

 30. xanim dedi ki:

  k azeri ablam biz iyiz sen nasilsin seni cokkkk seviyorum hicri yilbasin mubarek olsun dualarin ibadetlerin kabul etsin ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

 31. xanim dedi ki:

  merhaba edebiyyat siyir sever arkadasim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim de basim agriyor sana islerinde kolay gelsin hicri yilbasin mubarek olsun dualarin ibadetlerin kabul etsin ailenen mutlu neseli gunler dilerim :):)

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Baş ağrınız geçmiştir umarım geçmiş olsun iyi dilekleriniz için teşekkür ederim Allah sizinde dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin inşallah

 32. xanim dedi ki:

  merhaba aslim canim arkadasim nasilsin gunun nasil geciyor hicri yilbasin mubarek olsun rabbim dualarini ibadetlerini kabul etsin seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım, seninde hicri yılbaşın mübarek olsun.
   Bilmukabele canım iyi geceler.

 33. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim canim. seninle birlikde.

 34. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba arkada$lar. Nasilsiniz?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım arkadaşım çok şükür sen nasılsın? hicri yılbaşın mübarek olsun.

 35. xanim dedi ki:

  gozel ablam birtanem cok tesekkur ederim bu gunden muharrem ayi basliyor hicri yilbasiniz mubarek olsun rabbim tum dualarini ibadetlerini kabul etsin allaha emanet ol :):)

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah hayırlara vesile olur inşallah.

 36. Gozel dedi ki:

  Teşekkuller Hanimcim sanada mutlu huzurlu gunler birtanem

 37. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam birtanem nasilsin ailenen mutlu huzurlu gunler dilerim :):)

 38. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn canym ayilem mutly gunler

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım

 39. xanim dedi ki:

  edebiyyat ve siir sever arkadasim nasilsin siir icin cok tesekkur ederim cok guzel olmus eline yureyine saglik bende siirleri cok severim sana allah rahatlik versin tatli ruyalar

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Tünaydın çok teşekkür ederim iyiyim sağolun siz nasılsınız şiirleri sevmenize ayrıcada sayfaya koyduğum şiiri beğenmenize çok memnun oldum

 40. xanim dedi ki:

  aslim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim sag olasin amin diyorum sana allah rahatlik versin optum seni tatli ruyalar :):):)

 41. xanim dedi ki:

  merhaba polat amcam gelmis hos geldin seni burada gormek cok mutlu etdi bizi iyiki geldin dahada iyi olucaksin rabbimden sana acil sifalar dilerim rabbim sana hanim ablama rabbimden uzun omur can sagliki dilerim hanim ablam sende bizim buyumuzsun cok deyerlisiniz iyiki varsin iz dualarimiz her zaman sizinlen senin ve hanim ablaminda ellerinizden opuyorum aslim zor olani basardi arkadasima basarilar dilerim tum guzellikler onunla olsun sende hanim ablamda kendinize cok iyi bakin allah rahatlik versin tatli ruyalar

 42. aslı dedi ki:

  Polad amcam gelmiş, hoş gelmiş, sefalar getirmiş. Seni görmek beni çok mutlu etti Polad amcam. Daha da iyi olacaksın inşallah Rabbim şafi ismi ile sana şifa versin inşallah sağlıklı bir ömür geçiresin Hanım ablam ile.

  Allah hep güzellikler görmeyi, iyi haberler duymayı nasip etsin size amin. Rabbim senden de razı olsun canım amcam benim. ❤

  Evet amcacım kolay olmadı. Ama bu hayatta ne kolay ki? Allah’ıma binlerce şükürler olsun ki sözümü tutabilmeme yardımcı oldu, mahçup etmedi beni sizlere karşı. Amin inşallah.
  Sana da Hanım ablama da sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler diliyorum iyi geceler, tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

  ❤❤❤ Polad Amca ❤❤❤
  ❤❤❤ Hanım Abla ❤❤❤
  ❤❤❤ Hanım Abla ❤❤❤ Polad Amca ❤❤❤
  Sizleri seviyorum iyi ki varsınız kalın sağlıcakla. hayırlı geceler.

 43. K.Azeri. dedi ki:

  Edebiyyat ve $iir sever arkada$. Bu $iir için te$ekkûr size.Can Yüceli ben de severim.bu $iiri de xüsusen.

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Teşekkur ederim şiirleri ve şiir sevenleri severim beğendiğinize memnun oldum

 44. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Polat amca.Ho$ geldiniz,sizi görüb çok sevindik.Haklisiniz,bu hayatda heç ne kolay deyil, Asli da zor olani ba$ardi. ba$arilari daim olsun.Bu zor günleri siz de Allahin izni ile atlatacaksiniz in$allah.Allaha emanet olun.Ellerinizden öpûyorum,sizinde Hanim ablamin da.Büyûklersiz bir gûnúmûz olmasin.Amin.

 45. Gozel dedi ki:

  Edeviyat ve şiir sever arkadaşymyz şiir icin teşekkul ederim ben cok severim Can Yucelin şiirlerini Asli sayesinde.eski analizlerde vardy kaytda alyordum sevdigim şiirdir şarkylary bunyda ekledim cok sagol

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Beğendiğinize ve şiirleri sevdiğinize memnun oldum çok teşekkür ederim

 46. Polad amca dedi ki:

  Merhaba ASK ailesi. Hepinize tek-tek çok teşekkür ederim ilginiz için. şimdi bir az iyiyim. Allah sizden razı olsun. 365 bölüme analiz yazıldı.hiç kolay degil. Aslı kızım sağ olsun.gözünden nur, kalbinden sevgi ekledi yazdıklarına.Gözüne gönlüne sağlık kızım.ellerin dert görmesin.Hepinize mutluluklar dilerim.

  1. Gozel dedi ki:

   Polat amjamyz hoş geldin cok sevindim gelmişken bizim ayilemizin syjaklygyny artdyrdyn cok teşekkuller allaha cok şukur iyisiniz dahada iy olujaksynyz inşalla.Hanym ablamyz buyugumiz bizim icin cok kiymetli sizde oylesiniz.allah size uzun uzun saglykly yaş versin birlikde cok yaşayyn ellerinizden operim Polat amjam

 47. Ayan dedi ki:

  ASLICIM ELLERINE SAGLIK.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim Ayancım bir diğer adınla Zehracım.
   ❤❤❤ Ayan ❤❤❤

 48. edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Öyle bir hayat yaşadımki
  Cennetide gördüm cehennemide
  Öyle bir aşk yaşadımki
  Tutkuyuda gördüm pes etmeyide
  Kendi kendime konuştum dün evimde
  Hem kızdım hem güldüm halime
  Sonra dedimki söz ver kendine
  Denizleri seviyorsan dalgalarıda seveceksin
  Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin
  Koşmayı seviyorsan düşmeyide bileceksin
  Korkarak yaşıyorsan
  sadece hayatı seyredersin
  Can Yücel

  1. edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Son özetinde sayfana bir şiir de benden demiştimya arkadaşım müsade ettiğin için teşekkür ederim bu zamana kadar yazdığın analizler ve bizler için harcadığın zamana ve verdiğin emeğe sonsuz teşekkürler sayfamızdan ve arkadaşlarımızdan ayrılmıyoruz değilmi bir şekilde gene beraberliğimiz sürecek diye ümid ediyorum iyi akşamlar iyiki tanıdık seni

   1. aslı dedi ki:

    Can Yücel şiirlerini severim. eskiden analizlerime de eklerdim. son zamanlarda eklemedim. Lale arkadaşımız vardı o da çok severdi bu şiirleri kulakları çınlasın.
    Teşekkür ederim arkadaşım. az da konuşsan sende hep burada bizlerle birlikteydin.

    Evet zaman harcadım, emek verdim karşılığında da sizler gibi güzel arkadaşlarım oldu. Bu dizi ve yazılar sayesinde tanıştık. dizi olmasaydı, yazılar olmasaydı biz birbirimizden haberdar olmayacaktık.
    umut ediyorum ki ayrılmıyoruz.

    Zaman ne getirir ne götürür yaşayıp göreceğiz arkadaşım.
    İyi akşamlar, bende seni ve diğer bütün arkadaşlarımı tanıdığıma memnun oldum.
    ❤❤❤ Edebiyat ve Şiir Sever❤❤❤

  2. ❤Aynur dedi ki:

   Merhaba Edebiyat ve siir sever))
   Yazdigin siir gercekten harikaymis cok anlamli siir))))
   Eline emegine kalbine saglik)))

   1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

    Teşekkür ederim benimde en çok sevdiğim şiirlerden birisidir beğendiğinize ve şiirleri sevmenize memnun oldum

    1. &Aynur& dedi ki:

     rica ederis ne demek)))
     yine bildigin siir varsa yazabilirmisin rica etsem???

     1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

      Var tabiki yazabilirim ama Aslı arkadaşımızın analiz sayfası olduğu için araya girmem hoş olmayabilir sevgili editörümüz müsade ederse sizin için bir şiir yazabilirim

      1. aslı dedi ki:

       Hayırlı akşamlar arkadaşım. Çok ince düşüncelisin Elbetteki yazabilirsin. Ancak bir konuda sana hem fikir değilim o da şu, bu benim sayfam değil, bu sayfaların hepsi sizlerin. Benden izin almana gerek yok. Arkadaşların ile özgürce konuşabilir, sohbet edebilir, şiir yazabilirsin. Edebiyat ve Şiir Sever arkadaşım, sizler olmasanız benim yazdıklarımın bir değeri kıymeti olmaz ki, öyle değil mi?

 49. xanim dedi ki:

  merhaba hanim ablam canim benim birtanem hos geldin polat amcami bende merak etdim doktordan gelince durumu hakkinda ne dediler soylersin sen bizim buyumuzsun sen bizim kiymetlimizsin sozlerin cok cok cok deyerli bizim icin guzel yurekli birtanecik ablam benim uzulme bi yolu bulunur hep birlikte olucaz seni cokkkkk seviyorum senin polat amcamin ellerinden opuyorum bizden selam soyle allaha emanet ol

 50. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.Polat amcanin durumu hakkinda doktorlar ne söyledi,gelirken yazin.Hanim abla kalb kirmak nedir,siz bizim büyûyümüz, ba$ tacimizsiniz.biz sizi çok seviyoruz.In$allah biz yene birlikte olucaz,ben buna inaniyorum ablacim benim.

 51. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım, nasılsın. ikiniz de möhteşemsiniz:kendin de analiz de.Canım kızım bizim yerlerde elektrik olmayanda neft lambası kullanırlardı.Lambanın nefti bitene yakın alev çok daha ışıklı olurdu ve bitirdi.Bu analizi okurken nedense o lambanı hatırladım.bu analiz de çok ışık saçtı ve bitti.Ne kadar filmler,diziler çekilecek ne kadar Ömerler, Zehralar olacak. ama bizim Ömerimizden, Zehramızdan bir de olmayacak.Bir de bizim ASK ailemizden ve bir de bu güzel ASLImızdan daha olmayacak.hoşca kal ve Allaha emanet ol güzel kızım.Böyük başarılar dilerim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım çok şükür, yeni sezon başlamadan sözümü tutup analizleri bitirebildiğim için mutluyum 🙂
   Canım ablam benim sağ olasın. Sende iyisindir inşallah. o bahsettiğin lambadan bizde var 🙂
   Haklısın ablacım, hiç bir oyuncu Ömer ve Zehra olamayacak, onların yeri bizde çok başka.
   Burada hep olduğun ve hiç yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim. Ve benim için yazdığın şiirler içinde çok teşekkür ederim.
   Sende Allah’a emanet ol ablacım görüşürüz inşallah.

 52. peri dedi ki:

  Aslıcım analız için çok teşekkurlar,okudukca çok duygulandım keşke boyle bitmeseydı,bu dizi sayesinde biz tanıştık ve guzel şeylar paylaşdık,bande o kadar bağımlılık yaptı ki her gun internettan tekrar izliyorum.erkan ve hazalın başarılarının devamını dilarim.3.sezon ne kadar devam edar bilmiyorum insanların merakına bağlı,ama kafma takılan bi şey var,dizidaki çocuk ömer ve zehranın çocuğu mu?seyircilari cezb etmak amacıla boyle bi şey yapabilirlar,bide set fotoraflarında hastahanede çekim var her kas orda ama ayşe hala dizide kayıp,hiç gorunmadi.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba pericim,
   Yazarken bende duygulandım. Her zaman sende burada bizlerleydin yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim.
   Erkan ve Hazal yeni projelere yol aldılar. hayırlı olsun. 3. sezon ne kadar devam eder onu izleyip göreceğiz. Hiç izlemem diyenler bile ilk bölümüne bakacaklardır. Ömer ve Zehra ya ne oldu diye.
   iki sezon bir sonuca bağlanmayan son sahne belki bu sezon bir sonuca bağlanır.
   Fragmanda Oğuz Kervancıoğlu amcası olarak bir çocuğu emir’i arıyordu. Ömer ve Zehra’nın çocuğu olabilir de nasıl kayboldu? soru soruyu getiriyor.
   Ömer ve Zehra o yangından kurtulmuş olsalar, varsayalım kurtuldular. Zehra hamile olduğunu söyledi. Bebek dünyaya geldi. Ercan yine onların peşine düştü. bebeği kaçırdı birinin yanına verdi çocuk orada büyüdü.
   Ömer ve Zehra da çocuklarını aramak için konaktan ayrıldı bilemiyorum şimdi aklıma gelenleri yazdım öylesine.
   Hastane sahnesini de Ayşe için çekmiş olabilirler.
   ❤❤❤ Peri ❤❤❤

 53. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Amcanı çocukları doktora aparıplar.Ben de fırsat buldum sizinle buluşmaya geldim.Gördüm ki sonuncu analiz çıkmış.Güzel kızlarım biz yine buluşa biliceyiz ya yok bilmiyorum.Belki helallaşmak günüdür onu da bilmiyorum.Bildiyim tek bir şey var o da bu ki hiç birinizi asla ve asla unutmuycam.Bilmeden kiminse kalbini kırdıysam beni bağışlasın.Hakkınızı,zahmetinizi helal edin ve Allaha emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Hanım ablacım, ben seni çok ama çok seviyorum. polad amcam nasıl? doktorlar ne dedi? iyidir inşallah.
   Bende seni hiç ama hiç unutmayacağım ablacım.
   ❤❤❤ Hanım abla ❤❤❤

 54. xanim dedi ki:

  merhaba aslim canim arkadasim birtanem kiymetlim benim nasilsin bende sana her sey icin analizlerini yazdin ya cok cok cok tesekkur ederim hakkinda ne soylesem az bende iyiki bu dizi sayesinde tanidim seni ve tum arkadaslarimi iyiki tanimisim seni iyiki varsin burda cok guzel aile gibi olduk ben cok cok cok mutluyum allah razi olsun senden basarilarin daimi olsun tum guzellikler seninle olsun hep iyi mutlu ol son analizin gercekten muhtesem olmus eline yureyine saglik sarki secimide muhtesem hakan pekerin sarkilarini cok severim analizlerini cok ozluycem duyqulandim resmen hakkini helal et seni cokkkkk seviyorum allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   xanım benim, sağolasın teşekkür ederim umarım sende iyisindir?
   Amin inşallah Allah’ın razı olduğu kullarından biri olurum, oluruz.
   Güzel duaların için çok teşekkür ederim.
   Hakan Peker’i bende severim. Erkan kardeşim gibi Hakan abimin de benim hayatımda özel bir yeri var. o yüzden de son analizde ona iki kliple yer verdim.
   Bende seni seviyorum canım, sende Allah’a emanet ol xanım.
   ❤❤❤ xanım ❤❤❤

 55. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim sana te$ekkürlerim sonsuzdu canim. Bir sayfada bizi bir yere topladin,arkada$ olduk.Hem de iyi arkada$lar olduk bence.Haqqini nasil ödiyicez bilmiyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Canım arkadaşım benim, sevgili K.Azeri,
   çok teşekkür ederim sende bırakamayan ender arkadaşlardansın sağ olasın.
   Evet bu dizi sayesinde burada bir araya geldik. iyi günleri, kötü günleri acıları, sevinçleri paylaştık. teşekkür ederim hep var olduğunuz için.
   Benim için dua etmeniz yeterli canım benim benim
   ❤❤❤ K.Azeri ❤❤❤

 56. Gozel dedi ki:

  Aslim canym benim cok teşekkuller yorgun olsanda hasta olsanda bizi duşunup bu analizleri iki sezondur bize sundun cok minnetdarym sana evet cok haklysyn bu dizi benimde hayatyma cok şey katdy sizinle tanyşdim allaha bin de bir şukur edyorum.cok severek izledigimiz dizimizin analizlerinin soni geldi cok uzgunum anlatamicak kadar uzgunum ama yapycak şey yok.
  Aslim hakkyny helal et canym benim iyki varsyn

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar Gozelcim, sağ olasın. Evet hasta olduğum zamanlarda yazamadıklarımı bu yaz yazıp sözümü tutmuş oldum. Güven benim için önemli.
   İnsanız, hastalık sağlıkta insan için. Sizlerde beni ve burada ki arkadaşlarımızı 2 sezon yalnız bırakmadınız teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.