Adını Sen Koy 364. Bölüm Analizi (“ASLI”) 07 Haziran 2018 Perşembe ( SON 2 BÖLÜM )

Burak 06 Eyl 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 364. Bölüm 07 Haziran 2018 Perşembe ( SON 2 BÖLÜM )

Ömer, Zehra ile Ercan Keser hakkında konuşunca onunla yüzleştiğini öğrenen Zehra Ömer’e çok kızmış, hatta küsmüştü. Ömer de Zehra ile bozuk olan arasını düzeltmek için Zehra yı zorla ilk kez kaldıkları onlar için özel olan otele götürdü, otelde bir gece geçirdiler. Zehra her ne kadar istemese de Ömer’in zoru ile Zehra o otele gitti. Akşam yemeğini birlikte yediler. İnatçı Zehra yine inat ederek az yemek yedi.

Ömer de Zehra’nın inadını kırmak için onunla konuşmadı laptopundan film açtı izledi. Zehra’nın dikkatini çekmek içinde arada yüksek sesle bağırdı. Zehra da merak edip Ömer’in yanına yatağa oturdu. Fırsatı değerlendiren Ömer Zehra yı yanına biraz daha yaklaşmasını kulaklığın daha fazla yaklaşamayacağını söyledi. Böylece Zehra ile yakınlaşmış oldu Ömer.

Ve arada birbirlerine olan kırgınlıklarını, kızgınlıklarını hem film ile hem de hayal kurarak hayallerinde Murtaza ve Ülya olarak birbirlerine söylediler. Sonra da barışıp çok güzel bir uyku uyudular. Sabah da el ele, göz göze gülerek mutlu mesut otelden ayrıldılar. O esna da lobide gazete arkasına saklanan Ercan Keser bu son gülmeleriniz diyerek hasedinden çatlıyordu kıskanç herif. Ömrü hayatında onu böyle seven olmamıştır.

Ömer ve Zehra otelden eve gitmek üzere ayrıldılar. Ercan da arkalarından kapansın perde dedi. Dizinin sona geldiğini böylece seyirciye hatırlatmış oldular ama seyirci mutlu son istiyordu olmadı.

Araba da eve doğru giderken de Ayşe Zehra yı aradı Kaan bebeğe bakarken ihtiyaçtan doğan bir anne-bebek çantası tasarlamıştı Zehra, o çantaya bir firma talip olmuş. Zehra ile görüşmek istiyormuş. Zehra buna çok sevindi. Bu sevincine Ömer de ortak oldu.

Zehra dizi başladığında bitkilerle uğraşıyordu, hasta olan herkese bu şekilde yardım ediyor, hatta Alev yüzünden zehirlenen Ömer’i bu bitkilere olan merakı ile iyileştirmişti Zehra, sonra bitki bitti. Çanta ile uğraşmaya başladı Zehra.

Halit amcayı Hediye abla evlenme vaadi ile kandırıp mahalleye getirdi Aysel hanıma teslim etti. Aysel hanım da kıyafetin uygun değil diyerek takım elbise giymesi gerektiğini söyleyerek eve götürdü.

Koray, İpek’in şirketten gitmesini, hele hele Sarp’ın şirketinde çalışmasını hiç istemediği için şirket içi staj dosyasını yırtıp çöpe atmış, İpek de bu dosyayı çöp de bulmuştu. Koray’a da ben ne yaptım diye sordu. Koray da; incitmek için yapmadığını söyledi. Koray için öyle olabilir ama İpek için bu önemliydi. Oturup ağlarken Selin gördü.

Selin, Koray’ın kötü birisi olmadığını, bunu seni üzmek için yapmadığını, hele ki senin bu kadar çok üzüleceğini bilse yapmazdı dedi ve kendi kedisinden örnek vererek durumu açıklamaya çalıştı.

Küçük bir yavru kediyi sokakta bulup sahiplenmişler, sabahları erkenden gelir pati atıp kaçarmış, bu ona göre bir ilgi çekme yöntemi, ben seni seviyorum, sende beni sev deme şekliymiş. Burdan yola çıkarak Koray da senin ilgini çekmeye çalışıyor. Seni seviyor demeye getirdi Selin telefonu çalınca da İpek ile vedalaşarak gitti. Selin’in söyledikleri İpek’in de hoşuna gitti. Nede olsa İpek de Koray dan hoşlanıyor.

Benim kedim de kendini sevdirir. Sabah erkenden uyandırır beni, yüzümü öper, sonra da mamasını yedirmem için beni yataktan kaldırır, tek başına yemek yemez. Hele yataktan kalkmayayım ısırır kalk diye 🙂 Sonra da karnı doyunca gider uyur. Beni uyandırdı kendisi mışıl mışıl uyur 🙂

Koray, İpek’in staj dosyasını kendisi yeniden hazırladı ve gerekli bütün imzaları toplayarak İpek’e teslim etti. Bu teslimi de İpek yeni dosya getirdiğinde o dosyayı yırtarak yaptı. İpek çok üzüldü ama sonunda Koray gerçek staj dosyasını İpek’e teslim etti. Artık İpek o şirkette çalışmayacak stajı bitti.

Ömer ve Zehra konak kapısının önüne geldiler. Ömer durdu Zehra inecek Ömer şirkete toplantı için gidecek. Bir veda konuşmasını da burda yaptılar. Herşeye rağmen çok güzeldi dediler. Onlar kendilerince, Ömer cephesinden Zehra’nın inadı, hırçınlığı, arabaya binmeyişi. Zehra cephesinden Ömer ise; maço, zorba, sonra da güzel olan sahur, iftar, Murtaza, Ülya ve bitti işte.

Bir durum değerlendirmesi gibiydi. Eee o zaman bizde bir durum değerlendirmesi yapalım. İki sezondur bir mutlu sona hasret seyirciyi mutlu edemeyen, bir parmak balı çalıp ağzına sonrasında acı biberi basan, konuları bir sonuca bağlayamayan, hep bir eksiklik olan, kılık kıyafet, mekan sorunu ite kaka düzelen ve saymakla bitmeyecek çekim hatalarına rağmen sevilen başrol oyuncuları için ekranı açan seyirci içinde acı sonla biten bir dizi oldu adını sen koy.

Ömer de hayır bitmedi, kısa bir mola olarak düşün dedi. Düşünmesine düşünelim de siz ikiniz olmayacaksınız ki nesini düşünelim?

Ömer şirkete toplantıya gitti. Zehra da akşam Kaanlara gidecekleri için hediye düşünecek konağa girerken Ercan takipte.

Konakta, havuz başında Ayşe tek başına oturmuş parmağındaki evlilik yüzüğü ile oynamakta. Eşini çok özlediği belli. Annesi gördü kızını bir süre izledi ve Ayşe gördü çağırdı annesini, annesi de yanına giderek oturdu. Geçecek dedi. kendisinden çocuklarına olan özleminden hasretinden ve bu hasrette geçen zor günlerinden bahsetti sonunda da Rabbim beni sizlere kavuşmakla onurlandırdı dedi.

İyide Jülide yaşayan çocuklarına duyduğu özlemden, kavuşmaktan bahsederken, Ayşe; ölmüş eşi Nihat için üzülmekte, onun yokluğuna alışmaya, babasız bir kız çocuğu yetiştirmenin zorluğunu yaşamakta. Jülide nin şimdi anlattıkları ile Ayşe’nin yaşadıkları bir değil. Jülide yaşayan çocuklarına kavuşmaktan mutluluğundan bahsediyor. Ayşe ise bir daha asla dönmeyecek, ölmüş olan eşini özlüyor, ikisi aynı şey değil ki.

Aysel hanım ile Şükran hanım dışarda bir bankta otururken yanlarına Canan geldi. Konuştukları konu Aysel hanıma sipariş veren kişinin parasını ödememesi. Böyle vicdansız merhametsiz insanları Allah’a havale edeceksin Allah bildiği gibi cezasını verecek. Aysel hanımda öyle yaptı. Yapmasına da Canan bu işi duydu ya peşine düşer, bırakmaz o parayı alana kadar. Öyle de oldu Canan işin peşine düştü.

Dayısının dükkanına mutfak masrafı için para almaya giderken adama da kızıyordu Canan. Salim amca malzeme almak için içeri geçince, Çetin neler olduğunu sordu. Canan da olan biteni olduğu gibi anlattı. Salim amca da duydu ses çıkarmadı. Kendince duruma el atacak sorunu kökünden halledecek Salim amca nede olsa o da Aysel hanımı seviyor sahipleniyor, kimsenin de onu sahipsiz sanmasını istemez Salim amca.

Zehra konakta yatak odasında Kaan dan kalan oyuncakları görünce Ömer’in Kaan ile olan tatlı halleri geldi aklına. Sonra da o eşyaların resmini çekip mesaj olarak Ömer’e gönderdi. Ömer de Zehra yı aradı konuştular. Birbirlerini özlediklerini vede çok sevdiklerini söylediler. Bende sizi seviyorum ve sizi çok ama çok özleyeceğim.

Kaan’ı görmeye giderken hediye götürmek isteyen Zehra ya Hediye abla bir öneri de bulunmuş, Ramazan ayı olduğu ve geleni çok olduğu için mutfak malzemesi alınmasının uygun olacağını söylemiş. Zehra da alışverişe Can ile gitmek istedi. Can’ı aradı ama Can dayak yemiş eli kolu, ayakları bağlı Ercan’ın esiri olarak telefona cevap verdi.

Aracın arızalandığını, serviste olduğunu, gelemeyeceğini söyledi. Zehra sesinde gariplik fark etti. İyi misin? diye sordu Can da mecburen iyi olduğunu söylese de durumu hiç iyi değildi, yüzü dayaktan yara bere içindeydi.

Ercan Can’ı anne ve babasını öldürmekle tehdit ederek bu konuşmayı zorla yaptırmış.

Canan alış verişten dönerken çok zorlanmış olacak ki, söylene söylene geliyor. Ev döndürmenin zor iş olduğundan bahsediyor, haklı da ev çevirmek zor zanaat. Yolda da İpek ile karşılaştı. Konuştular. İpek şirketten ayrıldığı için üzgün olduğunu söyledi. Canan da buna inanmadı. 

Salim amca işten çıkıp Aysel hanımı dolandıran adamın yaptığı işin iç yüzünü öğrenmek istedi. Kuldan utanmıyorsun Allah’ dan da mı korkmuyorsun? diye kendi kendine söylene, söylene yolda yürürken Aysel hanımla karşılaştı. Ayak üstü konuştular. Yangından, tadilattan ve bir sıkıntınız olursa çekinmeyin söyleyin dedi Salim amca. Aysel hanım alışverişe gitti ayrıldılar.

Zehra taksi ile alışverişe gidecek, konağa taksi çağrılmış, şoför koltuğunda kılık değiştirmiş Ercan var. Gözlük, şapka, bıyık takmış. Ben senin o takma bıyıklarını tek tek cımbızla yolarım pis Ercan.

Son anda durun diyerek Hediye ablada taksiye bindi. İlk başta Zehra itiraz etse bile Hediye abla söz dinlemedi o aklı sana ben verdim bu çorbada benimde tuzum olsun dedi birlikte yola koyuldular.

Konakta Ayşe ve Jülide birde Bahşende kaldı.. Hemşire adı var kendi yok, bir kere göründü bir daha gören olmadı oh ekmek elden su gölden hemşire adı geziyor ortalıkta. Jülide Bahşende’nin ilacını vermeye yanına girdi. Konuştu. Oğlu Tahir bir şeyler anlatmış Jülide ye. Bahşende nin kanayan bir yarası varmış, o yüzden böyle hırslı, öfkeli, kinliymiş. Torunlarınızın sevgisi geçirmedi mi diye sordu?.

Al sana bir kapalı kutu daha. Bahşende ne yaşadı da böyle kendi öz evladına kötülük yapacak kadar kötü bir anne oldu. Kendi öz evladını, eşinden ayırmak, ölümüne sebep olacak kadar derinde kanayan yarası nedir? Jülide ilacını verdi ama Bahşende, Jülide odadan çıkınca ağzından ilacı çıkardı yutmamış. İyileşmek istemiyor anlaşılan.

Zehra, Hediye abla ile giderken yolda sohbet ediyorlar. Ercan da onları dinliyor. Zehra, sürprizleri hep Ömer yapıyor bende ona sürpriz hazırlamalıyım bana yardım eder misin? deyince, Hediye abla da Ömer çocukken babası ile balığa çıkardı. Ava giderdi dedi. bu Zehra’nın ilgisini çekti.

O esnada Ömer aradı Zehra yı konuştular. Ömer Zehra ya sahurda da pek bir şey yemedin kendini fazla yorma, çantaları Can’a ver o taşısın deyince Zehra Hediye abla ile birlikte taksi ile gittiğini söyledi. Can’ın serviste olduğunu söyleyince, Ömer; benim haberim yok dedi. Böylelikle Ömer de öğrenmiş oldu onların Can ile olmadıklarını.

Telefon konuşmasından sonra Ömer, Can’ı aradı kaza mı yaptı? Bana neden söylemedi? Can eli kolu bağlı konuşamıyor. Telefon çaldı kapandı. Can ulaşmak istedi olmadı düştü adamda Can’ı tekmeledi Can bayıldı.

Ömer Selinden şirket araçlarını gönderdikleri servisi aramasını Can’ı sormasını istedi.

Zehra da araçta farklı yoldan gittiklerini anladı. Neden bu yoldan gidiyoruz deyince, Ercan da trafik vardı dedi. Hediye ablada av kulübesinden bahsetti. Ömer’in orayı çok sevdiğini söyledi. Zehra da bunu öğrendiğine sevindi.

Zehra birden sıcak basması gibi bir durum yaşadı ve camı açtı. Fena oldu ve birden bayıldı. Hediye ablada hemen en yakın hastaneye gitmesi için şoföre söyledi. Ömer’i aradı ama açan olmadı. Yolda da polis aşırı hız nedeni ile aracı durdurdu ehliyet ve ruhsatı istedi. Adamın ehliyeti de, ruhsatı da yoktu bocaladı ama Hediye abla hastamız var ondan hızlıydı deyince Polis bizimle geliyorsunuz deyince Ercan’ın eli ayağına dolandı ama polis bizi takip edin hastaneye yetiştirelim dedi birlikte yol aldılar.

Selin, Ömer’e Can’ın bugün hiç servise gitmediğini söyleyince Ömer Zehra yı aradı. Hediye abla ve Zehra tam acilin kapısına geldikleri an olunca telefon kapandı. Zehra sedyeye alınarak acilden içeri alındı. Ömer bir kere daha aradı Hediye abla açtı. Ömer neden Zehra açmadı o nerde diye sorunca, Hediye abla da Zehra bayıldı biz hastanedeyiz dedi. Ömer de koşarak şirketten ayrıldı.

Ercan da deliye döndü. Direksiyona vurdu. Acil önünde beklemesi yasak olduğu için hastane polisi Ercan’ı uyardı ve ehliyet ile ruhsatı istedi. Gbt bakacağım inin dedi. Ercan’ın bir kere daha eli ayağına dolandı. Hastaneden bir hasta yakını acil ilaç alması gerekiyormuş taksiye binmek istedi. Ercan da o adam sayesinde polis den kurtuldu.

Zehra, kendine geldi. Doktor da geldi. Zehra oruç tuttuğu için açlığa bağlı şeker ve tansiyon düşmesi yaşamış o nedenle bayılmış. Biran önce eve gitmek istedi Zehra. Hediye ablada Ömer gelecek dedi. Hediye abla hasta işlemlerini yapmak için gidince, Zehra odada tek kaldı. Bir an elini karnını götürdü. Sanki önceden hamile olduğunu biliyormuş gibi ama doktor bu konu da bir bilgi vermedi. Ercan da kapıyı açtı Zehra yı arkadan sinsice izlemeye başladı.

OH OLSUN

Sana bana olamaz dediler
Bir ihtimal bile vermediler
Hasetlikden eridiler
Sonunda kazananı gördüler

Sana bana olamaz dediler
Bir ihtimal bile vermediler
İkimize hep nazar ettiler
Sonunda kazananı gördüler

Çatlayanlar, patlayanlar, kıskananlar  bir dursun

Aşkımız ona buna ona buna kapak olsun
Gelene de geçene de ders olsun
Ders olmazsa oh olsun

Çatlayanlar, patlayanlar, kıskananlar bıdı bıdı yapanlar kenarda dursun

Ömer Topçu  Demet Akalın 

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 364. Bölüm Analizi (“ASLI”) 07 Haziran 2018 Perşembe ( SON 2 BÖLÜM )” üzerine 37 yorum

 1. xanim dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin isin cokmu birtanem bu gun site sakin allaha emanet ol :):)

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim nasilsin ve sag olasin canim arkadasim sende yorulmussun guzelce dinlen sana islerinde kolay gelsin rabbim yardimcin olsun seni cokkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu neseli pazarlar dilerim :))

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler canım bilmukabele

 3. xanim dedi ki:

  aslim birtanem canim arkadasim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim babamda abimde cok iyi sukur hali dokuma cok iyi gidiyor oturmaktan yoruldum anladim seni gunun nasil geciyor allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Amin inşallah canım. Ailenin iyi olmasına sevindim. Sende hep iyi ve mutlu ol inşallah. Halı dokumak emek, sabır işi, ilmek ilmek tek tek bir eser ortaya çıkarmak kolay değil canım. Allah yardımcın olsun.
   Benim günüm bugün biraz yoğun geçti. Kardeşim geldi. misafirim var, kedim fena yemek peşinde koşturup durdum hala da devam ediyor o tempo. Arada kaçıp buraya baktım 🙂

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.ben sizi çok özledim.Polat amcanin durumu nasil?Allah yardimciniz olsun ablacim. Zamaniniz olunca yazin.

 5. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam guzel dileklerine amin diyorum ve cok sag olasin tamam ablacim hayirlisi olur insallah senin sozlerin cok deyerli benim icin seni cokkkkk seviyorum allaha emanet ol

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin arkada$lar.hepinize güzel hafta sonlari dilerim. Xanim kizim,sen hali dokuma i$ini bir gûzelce oyren,her kesin ba$ara bildiyi bir sanati olmali.hele bu kizlara daha çok gerek bence.Görücú sonqa da ola bilir.hakgi hayirdi rabbim onu etsin canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım arkadaşım, sana da mutlu güzel bir hafta sonu diliyorum.

 7. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam canim benim sag olasin nasilsin evet bana gorucu gelmisti yarinda yine gelicekler cevap almak icin hayir diyicez zaten seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli hafta sonlari dilerim :):)

 8. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim nasilsin sag ol canim benim ve cocuga hediyye vermedim orda bir cok konuk vardi biz para yazdirdik cocuga hediyye vermeyi unutdum seni cokkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim :):):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım,
   mutlu hafta sonları olsun. Teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın? Baban abin nasıl? halı dokuma nasıl gidiyor?
   Anladım. Para yazdırdık derken para verdiniz sanırım ailesi ihtiyacını karşılasın diye?
   Ben senin yerinde olsam küçük bir hediye verirdim. Onun kullanabileceği kalem gibi mesela küçük ama onun için anlamlı. Bende seni seviyorum canım.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da hayirli cumalar Xanim kizim.okula ba$layan çocua ba$arilar dilerim. Sana görücümü geldi?Hadi hayirlisi.

 10. xanim dedi ki:

  k azeri ablam hos geldin nasilsin sana hayirli mutlu cumalar dilerim :):)

 11. xanim dedi ki:

  aslim kiymetlim canim arkadasim evet yoruldum her gun hali dokumaya gidiyorumda bu gun gitmedim annemnen akrabamizin oglu 1 sinifa gidicek diyene bize oraya davet etdiler bizde gitdik cok guzeldi oynadik cok mutlu oldum bide sasirtici haber dun ben evde yokken bana gorucu gelmisti bende yok dedim zaten cok yorgunum dinleniyorum :):)

  1. aslı dedi ki:

   o küçük çocuğa da başarılar. Hediye verdin mi?

 12. xanim dedi ki:

  benim yorumlarim cikmiyor ya

 13. xanim dedi ki:

  aslim canim arkadasim nasilsin ben hali dokumaya her gun gidiyorum bu gun gitmedim akrabamizin tatli oglusu 1 sinifa gidicek diyene ben annemnen oraya gitdik cok guzeldi oynadik cok mutluydum cokda yoruldum uzanip dinleniyorum sasirtici haber ise dun bana gorucu gelmisti bende hali dokumaktan geliyordum ki bu haber i bana verdiler bende dusundum oglanin yasi cokdu ben onu tanimiyorum bile babam hayir diyicek

  1. aslı dedi ki:

   hakkında hayırlısı olsun canım. Evlilik bu alın yazında kim varsa o çıksın karşına hayırlısı ile inşallah.

 14. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da hayirli cumalar, canim benim.

 15. aslı dedi ki:

  Herkese hayırlı cumalar arkadaşlar.

 16. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.Içinizi ferah tutun,in$allah bu günler de keçicek.Allahin izniyle Polat amca iyi olucak. Dualarimiz sizinle canim ablam.

 17. xanim dedi ki:

  hanim ablam nasilsin bende seni merak etmistim polat amcamiz dahada iyi olucak bu zor gunlerde rabbimin iznilen her sey duzelicek polat amcam dahada iyi olucak dualarimiz sizinlen seni cokkkk seviyorum ellerinizden opuyorum amcama selamlar kendinize cok iyi bakin allah rahatlik versin tatli ruyalar allaha emanet olun

 18. xanim dedi ki:

  aslim kiymetlim canim arkadasim benim gunumde baya yorgun gecti sasirtici haber ile duydum neyse seni cokkkk seviyorum analizlerini bende ozluycem sana cokkkkk tesekkur ederim hakkini helal et sana allah rahatlik versin tatli ruyalar sana :):):)

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı cumalar xanım.
   Sende yorulmuşsun dinlen. Halı dokumaya her gün mü gidiyorsun?
   Hayırdır nedir o şaşırtıcı haber?

 19. Hanım abla dedi ki:

  Merhaba canım Aslım. Çok mükemmel analiz için çok teşekkürler. Evet başladığımız her işin bir sonu vardır. Yeni analiz sayfalarında görüşenetek Allaha emanet ol.
  Amcanız bu gün iyi degildi.şimdi uyuyor. Ben de kaçıp geldim ki sizlere baş çekim.İyi geceler.Allah rahatlık versin.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar ablacım.
   Polad amcam inşallah iyi olacak. Allah yardımcınız olsun. İnşallah ablacım.

 20. aslı dedi ki:

  Gözelcim, Ayancım ve diğer bütün arkadaşlar. hepinizi seviyorum. Şuan burada çok şiddetli yağmur yağıyor. Gök gürleyip şimşek çakıyor. O sebeple ben gidiyorum. Bilgisayarımı kapatmam gerek. Yıldırım çekmesin Hepinize iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin sabah görüşürüz.
  Ayselcim sende bir ömür mutlu olursun inşallah.
  Hanım ablamı göremedim umarım iyidir.
  Hayırlı geceler hepinize.

 21. Ayan dedi ki:

  ASLI’M ELLERINE SAGLIK.
  Çok özlemisim analizi.
  Bu arada Oh olsun sarkisi benim favori sarkilarim sirasinda.
  Çok güzel olmus.

 22. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar canlarym.Aslim muhteşem haryka olmuş ellerne saglyk canym.hem okuyorum hem uzulyorum hazerli analizlen yene bi tanecigi kaldy cok uzgunum.analizlerin hepside bir birinden guzel.hepsini bize arkadaşlaryna guzelce anlatdygyn yazdygyn icin sana cok minnetdarym cok teşekkul ederim hakkyny helal et canym kardeşim.allah ne muradyn varsa versin iyki varsyn iyki hayatymdasyn canym benim

 23. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  İyi akşamlar eline sağlık arkadaşım teşekkür ederiz özlemiştik analizini iyi geldide son bölümüde geldi ne yapacağız bilemiyorum çok alışmıştık son analizinde edebiyat ve şiir seven birisi olarak sevdigim bir şiiri paylaşacağım sayfanda müsade edersen

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar arkadaşım hoş geldin. Nasılsın görüşmeyeli? Evet geldik yolun sonuna son analize, her başlangıcın elbet bir sonu olacak. Benim de elim varmıyor ama yazıp bitirmek gerekiyor.

   Müsaade Allah dan. Elbette ki paylaşabilirsin. Çok mutlu olurum. Çok teşekkür ederim.

 24. Göker dedi ki:

  ” İkimizin Yerine” isimli Hint dizisinin özetleri için Azerice ve Tükçeyi bilen editör alınacaktır. Özet başı veya aylık ücret ödenecek. İlgilenenler [email protected] ve ya [email protected] mail adreslerinden ulaşabilirler.

 25. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr sana Aslicim. Çok gûzel olmu$.hakikatan senin analizini özlemi$im.ellerine saglik canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim canım arkadaşım son bir bölüm kaldı. Sonra yeni sezon başlayacak bakalım o nasıl olacak? Sonunu nasıl bağlayacaklar.

 26. xanim dedi ki:

  merhaba aslim birtanecik arkadasim benim gunun nasil gecti analizlerini okumayi o kadar cok ozlemisim ki cok cok cok guzel muhtesem olmus bayildim eline yureyine saglik bu sarkiya bayiliyorum en sevdiyimden guzel secim olmus seni cokkkkk seviyorum basarilarin daimi olsun :):):)

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim xanım, günüm misafir ağırlamakla geçti. Senin günün nasıl geçti?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir