Adını Sen Koy 357. Bölüm Analizi (“ASLI”) 29 Mayıs 2018 Salı ( SON 9 BÖLÜM )

Burak 15 Ağu 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 357. Bölüm 29 Mayıs 2018 Salı ( SON 9 BÖLÜM )

Defne’nin Ercan Keser ile olan iş birliği yaptığını belgeleyen ses kaydını, Bahşende hanımın kendi telefonuna Defne’nin sesini kaydetmesi ile itiraf ettiği bütün acı gerçekleri Zehra şirket toplantısı olmadan Ömer’e yetiştirmiş, Defne yönetim kuruluna girememiş ve imza yetkisini alamamıştı. Ömer’in de güvenini, arkadaşlığını, dostluğunu kaybetmişti.

Defne hapse girmek istemiyordu. Bunun için Ömer’e yalvardı ne istersen yaparım dedi. Ömer de Defne ile bir olup Ercan’ı polise yakalattırdı. Tabi bu anlaşmadan ne Zehra’nın, nede Ercan’ın haberi yoktu.

Ömer Zehra ile iftar yemeğini başbaşa dışarda yerken son tatlı zamanı Ercan çıka geldi elinde silah ile Defne de vardı Zehra çok korktu. Ömer korkma her şey kontrolüm altında diye mesaj yazdı. Ercan atıp tutarken polisler geldi ve Ercan’ı kıskıvrak kelepçeleyip götürdüler. Götürmeden önce de Ömer den bir güzel yumruk yedi oh olsun Ercan’a ellerin dert görmesin Ömer.  Ercan hapse girecek. Defne’nin cezasını da hakim, savcı, polis artık her kim verecekse verecek, Ömer’e yardım etmesi Ercan’ı yakalatmış olması göz önünde bulundurulacak ama yine de ceza alacak Defne. Alması da gerekiyor.

Hem Ömer Defne’nin Zehra yı öldürmek istediğini, araba ile yaptıkları kaza da tutanağı değiştirdiğinden haberi yok, olması gerekirdi ama olmadı bunu kimse Ömer’e söylemedi.

Defne geçte olsa Ömer ve Zehra’nın hayatını, bir de kendi hayatını mahvettiğini anladı. Eee bunu çok daha önce fark edecekti Defne hanım, Ömer Ömer aşk diye diye kendini yaktın. Sonuç ne oldu? sen hapse, Ömer de sevdiği Zehra ile. İnsan gibi sevseydin değer verseydin de arkadaşlığını, dostluğunu kaybetmeseydin olmazmıydı?

Ömer’in de dediği gibi hapishanede vicdanınla başbaşa iyice düşünür durursun artık. Aklını yitirirsin belki de çok düşünmekten belli mi olur?

Defne yi polisler götürdükten sonra birbirlerine sarılan Ömer ve Zehra o an benim gözümde biblo gibi çok güzel göründüler. Her ikisi de yapma bebek gibiydiler. Ömer Defne’yi unutmak istediğini söyleyince, Zehra da Ömer den, bende Defne yi unutmanı istiyorum, çünkü o sana aşıktı dedi.

Zehra Ömer’i çok ama çok kıskanıyor ama bunu kabul etmiyor. Benimde Ömer gibi bir eşim olsaydı bende kıskanırdım eşimi 🙂

Koray İpek’e aşık onu çok seviyor ama bunu açıkça söyleyemiyor. Arkadaşı Sarp’ın telefon konuşmasında bana ev lazım evi boşalt dediğini duyunca iyice sinir oldu evine kadar gitti. İpek içerde ayağı takılıp yere düşünce, kapı önünde olan Koray da Sarp’ın İpek’e saldırdığını düşünüp kapıyı kırarak içeri girdi. Bir güzel Sarp’ı dövdü. İpek den de azarı işitti.

Sarp olanları anlatınca yanlış anladığını anladı Koray. İpek’i telefonla aradılar evlerinin yandığını, dedesini de hastaneye kaldırıldığını söylediler. İpek ağlayarak ordan ayrıldı. Koray da gelmek istedi ama İpek izin vermedi.

İpek Salim amcalara geldi. Dedesi ve Aysel hanım oradaydı. Yangın Halit amcanın yemek yapmak istemesi nedeni ile ocağı açmış ama kapatmayı unutması ile çıkmış. Yangını duyan fark eden Salim amca evden Halit amcayı çıkarmış hastaneye götürmüş, sonra da evine getirmiş. Bir süre Salim amcalarda kalacaklar.

Halit amcanın aklı bir gidip geldiği için Salim amca oduncu, evi yanan o, Salim amcanın kalmasına izin verdi ama Canan’a kara kafa diyor, ona sen git diyerek evden kovdu. Allah kimseyi akıl sağlığından etmesin. Bakana zor, hastanın dünyadan haberi yok, olan hasta yakınına oluyor.

Ömer ve Zehra konağa vardıklarında, salonda Ayşe ile annesi konuşuyorlardı. Jülide çok endişeliydi Ercan yüzünden, Çocuklarının başına bir şey gelmesinden, çocuklarına dokunmasını istemiyordu Ercan’ın ve Ömer ile Zehra gelince yanlarına, Zehra Ercan’ın yakalandığını bunun da Ömer sayesinde olduğunu söyledi. Jülide bu habere çok sevindi iki çocuğuna da sarıldı.

Sonra da Bahşende hanımın yanına giderek, bu halde Ercan ile Defne’nin iş birliğini ortaya çıkardığı için teşekkür etti. Bilse ki Ercan ile ilk iş birliğini Bahşende yaptı bu teşekkürü yapmaz. Ancak zaten Jülide kaç bölüm öncesinde Bahşende’nin Ercan’ın Jülide ye yaptığı kötülükleri, bazı gerçekleri bildiği için sustuğunu daha önce zaten söylemişti.

Yatma vakti gelince Ömer odasına gitti. Derin bir nefes çekti içine. Rahatlamış, huzura ermişti. O oda içinde Zehra olduğu müddetçe onun rahata, huzura erdiği yer, çünkü içinde Zehra var. Ömer Zehra’nın yanına gitti. ona sarılarak ben artık kaos istemiyorum, sorun istemiyorum, ben seni istiyorum dedi ve uyudular birlikte.

Ömer de yorulmuştu artık onca hengameden, koşturmacadan sakin, huzurlu bir hayat yaşamak istiyor, işine, evine, eşine, yuvasına konsantre olmak istiyordu. Haklıydı her normal insan gibi yaşamak istiyordu Ömer. 

Sabah olmuş, ilk uyanan Zehra ve yakışıklı eşi Ömer’i büyük bir sevgi ile izlerken Ömer uyandı. Zehra Ömer’e bir başka yakışıklı olduğunu söyledi. Dün gece kendi aralarında konuşup karar vermişler, iş yok, kimse yok, telefon yok, bir tek Zehra ve Ömer var bugünü birbirlerine ayırmışlar.

Zehra babaannen deyince Ömer o istisna ona bak hemen gel dedi. Ömer bütün günü Zehra ile geçirmeyi planlıyor.

Ömer kendince planlar yapa dursun konağa küçük bir misafir gelmiş. Kaan bebek, Hediye ablanın ahiretliğinin torunu annesi ameliyat olacakmış, ahiretliği de onun yanında hastanede kalacakmış, bakacak kimse olmayınca bebeğe Hediye abla bakacakmış. Ancak Hediye abla da hastalanmış hapşuruyor, bebeğe geçmesinden korkuyorum deyince, Zehra ben bakarım dedi. Kaan bebeği çok sevdi ona lokum diyor Zehra. Bebeği, çantası ile birlikte odasına götürdü.

Ömer de odanın içinde dört dönüyor, nerde kaldı benim inatçı keçim diye söylene söylene bir oraya bir buraya yürüyor. Ve büyük sürpriz Ömer’e kapı açıldı Zehra kucağında bebek ile odaya girdi. Ömer bebeği görünce çok şaşırdı. Zehra bu ne diye soruyor, birde demez mi nerden çıktı? tövbe yarabbim 😀

Alemsin Ömer, ömrü hayatında hiç mi çocuk görmedin sen 😀  Zehra dan bebek istiyordun, işte alsana bebek, leylekler getirmiş size hazırından, Ömer beyimiz çok bebek istiyor arzusunu hemen yerine getirelim demişler kaptıkları gibi hooopppp Zehra’nın kucağına bu bebeği vermişler 🙂

Zehra olanları anlattı, bu bebeğe bakma şerefine ben nail oldum deyince, Ömer de nail olamazsın, ben bir sürü program yaptım, rezervasyon yaptırdım, götür ver dedi. Zehra da veremeyeceğini, bebeğin hasta olmasını istemediğini, kıyamayacağını söylediğinde, Ömer de ona kıyamıyorsun ama bana kıyıyorsun diyerek, bebekten de bebek, koca bebek oldu Ömer. Zehra yı küçük bebekten kıskandı kıskanç Ömer.

Eee bebek bebek diye Zehra’nın başının etini yiyen sendin Ömer, al sana bebek. Hiç mızmızlanma el bebek gül bebek Ömer bebek.

Zehra Kaan bebekle ilgilenirken, Ömer bebek de başlarında beni de gör, benim de sesimi duy diye bekliyor. Kaan bebek susmayınca, emziği suya daldırmasını söyledi Ömer’e, Ömer de yaptı ama susmadı. Zehra da senden korktu, korkuttun deyince, Ömer kendini savunmaya geçti, ben sesi mi bile yükseltmedim, hem o anlamaz dedi.

Ömer, senin o bebek dediğin var ya seni öyle iyi anlıyor ki, aklın durur.

Zehra anladı ki bebek altını batırmış bezi değişecek, Ömer den yardım istedi. Ömer beni karıştırma dedi. Ne o Ömer bey çok çabuk havlu attınız, bebek isterken iyiydi de bakmaya gelince niye yan çiziyorsun Ömer?

Ercan hapishanede para ile bir adamdan telefon ayarladı ve Jülide yi aradı. Aklını karıştıracak şekilde konuştu. Yanı başında çok büyük tehlike olduğunu, beni ziyarete gel öğren o tehlikeyi deyince, Jülide gelmeyeceğim dedi.

Ercan da oğlunda, ailende tehlikede öğrenmek istiyorsan adresim belli bekliyorum dedi.

Zehra mutfağa gitmek istedi. Ömer de yanlarında kitap okuyordu. Aslında okumuyor, okuyor gibi yapıyor, Zehra yı izliyordu. Zehra ya her ne kadar ben bakamam dese de Zehra bebek sana emanet diyerek gitti.

Ömer de bebeğin yanına gitti, ona benim seninle bir derdim yok, benim derdim inatçı keçi olan Zehra ablanla diyerek Zehra yı bebeğe şikayet etti. Biz onunla plan yapmıştık o tutturdu illa bebeğe bakacağım diye, sakın ona inanma dedi. Alemsin Ömer.

Zehra geldi kapı önünde onların haline güldü. İçeri geçti. Mamasını yedirdi. İştahla yedi. Sonrada gazını çıkarmak istedi Zehra ama gaz problemi varmış doktor ilaç vermiş, onu almak için giderken bebeği Ömer’in kucağına bıraktı gitti Zehra.

Ömer de ne yapacağını bilemedi. Kaan ağlamaya başlayınca niye ağlıyorsun? Altın temizlendi, karnın doydu. Burada huysuzlanması gereken biri varsa o da benim, sen değilsin deyince, daha da ağlayan bebeğe, Ömer; tamam tamam söylediklerimi geri aldım dedi.

Kaan da gülücük saçtı, Ömer de yok artık gerçek olabilir mi diye kendi kendine soruyor. Sen inansan da inanmasan da bebekler her şeyi anlıyor, iyi sözü, kötü sözü, sevildiğini, sevilmediğini, her şeyi anlıyorlar.

Kaan bebeği öyle tutmasan Ömer, Asyayı büyütürken Ayşe, sen hiç kucağına almadın mı Asya yı?

Kaan Ömer’in üstüne çıkardı. Zehra gelince de nerde kaldın? Kaan üstüme kustu deyince, Zehra da iyi olmuş fazlalığı çıkarmış dedi. Alışsan iyi olur Ömer, baba olmak öyle kolay iş değil. Daha uykusuz geceleriniz olacak. Her ne kadar Ömer uzak gibi dursa da Bebeğin ilacı ile yemeği ile yakından ilgilenip takip ediyor.

Jülide Ercan’ı görmeye gitmiş, Ercan her şeyi seni sevdiğim için yaptım dedi. Jülide de ben evlatlarımın babası Tahir’i sevdim, sana da boşanma davası açtım. Sonucu birkaç güne eline ulaşır dedi.

Ercan da her şeyi en baştan anlattı. Ortağının karısı olduğunu bile bile ne pahasına olursa olsun benim olacak demiş ve Bahşende de Ercan’ın ilgisini fark edip ona yardım etmiş. Sesini de çıkarmamış. Evden kovmuş. Bütün bunları duyunca çok üzüldü Jülide.

İpek şirkete gidince, Koray onun görebileceği şekilde kağıda özür dilerim her şey için yazmış. İpek de rüzgarı affetse de dal kırıldı diyerek kırgınlığını dile getirdi gitti. Telefonunu unuttu. Sarp arayınca da Koray açtı konuşmak istediğini söyleyerek buluşmak istedi.

Dışarda buluştular, Koray Sarp dan özür diledi. Nasıl olduysa İpek de oraya gelmiş, uzaktan onları gördü. Koray’ın beden dili öfkeli, kızgın, kavga eder, bağırır gibiydi. Koray’ın Sarp’a kızdığını düşündü yanlarına gitti. Koray’a kızdı.

Ömer şirkete gitmiş, aklına bebek ve Zehra düştü aradı. Zehra bebeği uyuturken aradın diyerek konuşmasına izin vermeden kapattı. Ömer de varsa yoksa bebek diye sitem etti. Eee Ömer beyciğim, bebek olunca ilk düşünülecek kişi bebek olacak, senin papucun dama atıldı sanma ama öyle, o daha çok küçük ilgiye, sevgiye muhtaç. Senin de ilgiye sevgiye ihtiyacın var eş olarak ama ne yapalım senden önce bebek alışsan iyi olur. Bebeğiniz olunca yadırgamazsın durumu.

Ayşe de abisinin yanına geldi. Bebekten haberi yoktu öğrenir öğrenmez görüntülü ara konuşalım dedi. Ömer de aradı görüntülü konuştular. Bebek sürekli yatakta, Zehra kucağına alıp gezdirsene, terasa çıkarsana, hava aldırsana, salona geçin, Asya görsün sevsin. Tıkılıp kaldılar odaya.

Ömer şirketten eve geldi. Zehra bebeğe mama hazırlamak için mutfağa giderken bebeği Ömer’in kucağına verdi. Ve sakın sinirlendirme intikamı çok fena deyince, Ömer de bu ufaklık bana ne yapabilir ki der demez Kaan bebek bir güzel gaz saldı. Al sana bücürün intikamı Ömer bey.

Ay çok eğlenceli bir bölüm olmuş bu bölüm. Sadece odaya tıkılıp kalmışlar o kadar, onun dışında güzeldi.

Bu Ömer çok fena halde Zehra yı Kaan bebekten kıskanıyor. Eğer sen söylenenleri anlıyorsan sana iki çift lafım var diyerek, Zehra dan uzak durması için Kaan bebekle konuşuyor Ömer. Zehra benim, burada kaldığın sürece karımın kucağında uyuyabilirsin ama sınırsız değil dedi. kendi çocuğuna da böyle sınır koyacak mısın Ömer? ki biz bunları hiç görmeyeceğiz. Görsek ne güzel olurdu.

Jülide Ercan ile konuştuktan sonra konağa geldi. Bahşende’nin yanına gitti. uyandırdı onu ve ortağınızın yanından geliyorum, size çok selamı var dedi. beni sevmiyordunuz, peki oğlunuza, torunlarınıza bunu nasıl yaptınız? Hepimizin hayatını mahvettiniz. Tahir sizin yüzünüzden öldü, çocuklarım anasız, babasız büyüdü, siz kendinizden başka birini sevdiniz mi? içinizde sevgi kırıntısı dahi yok dedi odadan çıktı.

Bahşende kriz geçiriyor ilaç alması lazım, yoksa ölecek. Güya bakıcı kadın tutuldu ortalıkta yok.    

EL BEBEK GÜL BEBEK

El bebek gül bebek seni şımartmışlar 
Yerlere göklere sığdıramamışlar 

Aşığım dedim diye 
Bu edan nazın niye
Reva mı çektirdiğin
Canımsın dedim diye 

Canım canım canım 
Canım canım canım
Canım canım canım
Canım canım canım 

El bebek gül bebek seni şımartmışlar 
Yerlere göklere sığdıramamışlar

Bu kadar inat niye? Bekledim ümit ile

Gün olur sende canımsın dersin diye

Emel SAYIN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 357. Bölüm Analizi (“ASLI”) 29 Mayıs 2018 Salı ( SON 9 BÖLÜM )” üzerine 29 yorum

 1. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin doktor ne soylediki sonuclar neden iyi diyil merak etdim bu zor gunlerde gecicek icini ferah tut rabbim yardimciniz dualarimiz hep seninle cuma gunun kutlu olsun seni cokkk seviyorum allaha emanet ol

 2. xanim dedi ki:

  gunaydin radam canim arkadasim hos geldin nasilsin okumana cok sevindim kiz iyiki varsin canim cocuklar nasil gunun nasil geciyor seni cokkkk seviyorum cuma gunun kutlu olsun ailenen gunun mutlu neseli gecsin cok opuyorum seni allaha emanet ol

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Hanim abla,endi$eli olmaniz normal anliyorum.Ama siz ayakda durun,içinizi ferah tutun ki,Polat amcaya moral olsun,çavuk iyile$sin.Allah yardimciniz olsun.In$allah iyi olucak,dualarimiz sizinle canim ablacim.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım.Geçmiş olsun.Daha iyisin çok şükür.kusura bakma kafam çok karışık.
  K.Azeri o ne söz kızım,sonuçlar iyi olmadığı için çok endişeliyim.Allah yardımcımız olsun.Hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Canım ablacım sağolasın,
   çok teşekkür ederim. De hayırdır Polad amcama doktorlar ne dedi? sonuçlar ne kadar kötü? Allah yardımcınız olsun ablacım.

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.nasilsiniz?Polat amcanin sonuclar nasil oldu,doktorlar ne diyorlar?Hanim ablam tez-tez soruyorum da,sizi rahatsiz etmiyorum ki?

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim Aslim.iyi deyelim iyi olsun.çavuk iyile$ canim benim.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Aslicim.nasilsin, nerde kaldin canim.iyimisin?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım arkadaşım, dün gelemedim ateşim çıktı. gözümü açamadım. Bugün sabah da vardı ateşim ama gün içerisinde düştü yavaş yavaş iyiyim şimdi. Biraz halsizlik var o kadar o da geçer inşallah.
   ilgine teşekkür ederim canım. ❤❤❤ sen nasılsın iyisindir inşallah.

 8. Rada dedi ki:

  Gozelim Aslim Xanimcim K. Azeri Hanim abla eli sopali Ayanim hepinize ayri ayrilikta tesekkur ederim guzel dilekleriniz siir ve sarkilariniz icin. Gozelim degerli bir arkadasim kendi dogum gununde soylemisti: her sayfada kutlanmak varken ozel sayfaya ne gerek var. Senin dusunmen yeter. Sen zaten gecen guzel dileklerini yazmistin o sayfaya. Bu yilda sayfaya giremesende yazdin farz et.

  1. aslı dedi ki:

   İyi ki varsın Radacım ❤❤❤

 9. Rada dedi ki:

  Selam. Aslim yuregine eline saglik. Defneyi ercani hepsini gec en guzeli kaan bebek. Tum analizine kaanla koca bebek omer yeter. Gecen sezonun belki en guzel en komik bolumleriydi omerin bebekle imtahani. Gulmekten kendimden gecdigim sahnelerdi. Bunu tekrar yasatdigin icin sonsuz tesekkurler. Rabbim gonlune gore versin canim arkadasim.

  1. aslı dedi ki:

   Selam Radacım, sağolsın bir tanem ❤❤❤ Kaan bebek bütün dizi ekibini solladı Ömer ile çok güzel ikili oldular. Ömer’in o halleri beni de çok güldürdü. Koca bebek Ömer. Bir düzine bebek istiyordu bir tanesine yenildi. Bir düzine olursa ne yapardı Allah bilir. İsyan ederdi uykusuzluktan, ilgisizlikten, işe gidemez olurdu herhalde.

 10. K.Azeri dedi ki:

  Gûnaydin her kese. arkada$lar nasilsiniz?dünden beri dogum gûnü sayfasina ben de giremiyorum.

 11. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam nasilsin canim benim uzulme bende de ayni durum dogum gunu sayfasi acilmiyor bende uzgunum radam insallah gorer seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu neseli gunler dilerim

 12. xanim dedi ki:

  gunayin aslim kiymetlim birtanem nasilsin dun gelmemistin merak etdim seni parmagin nasil oldu analiz cok cok cok guzel olmus eline yureyine saglik bayildim sarki secimide cok guzel olmus bu bolumde omere o kadar guldum kiskanmasi cok guzel komikti kaan bebek cok tatli ya yerim o lokumu seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu neseli gunler dilerim

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar xanım, evet canım dün gelemedim. Parmağım iyileşti bir şeyi kalmadı. Dün biraz ateşim çıktı ondan gelemedim. Bugünde biraz var da düne bakarak iyiyim çok şükür.
   Kaan bebek çok güzel bir bebek Ömer ile Zehra ya anne ve baba olma provası yaptırdı. Bende seni seviyorum görüşürüz canım, sana da mutlu huzurlu sağlıklı günler.

 13. Gozel dedi ki:

  Arkadaşlar sizden bişey rija edyorum dogum gun sayfasy bende acylmiyor eger oraya Rada geldiyse 356 analiz sayfasyna bakmasyny soylermisiniz lutfen oraya baryp tebrik etmek istedim ama olmady kutlamadan gitmekde hic icime sinmedi lutfen rija edyorum sizden

  1. aslı dedi ki:

   Gözelcim Radamız geldi, gördü senin mesajını cevap da yazdı.

 14. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Iyi akşamlar arkadaşım bayram hediyelerimizi göndermeye devam ediyorsun eline yüreğine sağlık çok güzel olmuş saģolasın iyiki varsın

  1. aslı dedi ki:

   Sana da iyi akşamlar, dün herkesler buradaymış bir ben yokmuşum. Bayram geliyordu demi.. Teşekkür ederim sende iyi ki varsın görüşürüz. kendine iyi bak arkadaşım. ❤❤❤

 15. Gozel dedi ki:

  Ben niye Radanyn dogum gun sayfasyna ulaşamyyorum acylmiyor sizdede oylemi ajaba

  1. aslı dedi ki:

   Evet canım o sayfa açılmıyor, düzelecek inşallah.

 16. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar Aslim cok guzel olmuş haryka canym sana buyuk alkyşlar olsun.cok.cok teşekkul ederim senin hakkyny nasyl oderis sag ol var ol canym benim

  1. aslı dedi ki:

   Sen dün akşam yazmışsın bende ancak şimdi cevap yazabiliyorum canım. Sana da iyi akşamlar. Arkadaşlığınız en güzel hediye bana çok teşekkür ederim. Bu dizi sayesinde sizleri tanıdım ❤❤❤

 17. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Aslim,ellerine saglik.te$ekkûrler sana,her zamanki gibi çok gûzel,canim benim.parmaglarin nasil?

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağ olasın. İyileşti iyi canım benim ilgine çok teşekkür ederim ❤❤❤

 18. peri dedi ki:

  Ilk yorum bandan bu gun,aslıcım sagol,iyi ki yazmaya devam ettin,çok guzel olmuş,bu bolum man ömerin kıskanmasına çok gulmuştum.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Pericim hoş geldin teşekkür ederim bu kez ilk yorum senden gelmiş. Sana kocaman bir kalp gönderiyorum ❤❤❤
   Ömer’in Kaan bebeği kıskanması çok komikti bende beğendim kıskanç Ömer 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.