Adını Sen Koy 354. Bölüm Analizi (“ASLI”) 24 Mayıs 2018 Perşembe

Burak 11 Ağu 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 354. Bölüm 24 Mayıs 2018 Perşembe

Ercan Keser, Defne ile iş birliği içerisinde ama ona hiçbir faydası yok, Ercan ona her ne yap dedi ise Defne o işi yapmakta başarılı olamadı, artık en son şirket içinde alacağı imza yetkisi ile Ömer’e zarar vermek niyetinde Ercan. Bunun içinde şirketten gizlice almasını istediği bir dosyayı da alamayan Defne kendi kendini yerken kaçışının olmadığını anladı ve Ercan’ı aradı.

Defne Ercan ile telefonda konuşurken arkada Bahşende baş ağrısı çekerek geliyordu ki Defne’nin Ercan ile telefonda konuştuğunu, adının geçtiğini duydu. Durdu, dinledi. Defne, Ömer asla sizinle işbirliği yaptığımı öğrenmeyecek, Bahşende hanım Zehra dan nefret ediyor, onun sayesinde imza yetkisini alacağım dediğini duydu.

Bahşende’nin başı zaten ağrıyordu, duyduklarından tansiyonu yükseldi. Bedeni bu ihaneti kaldıramadı yere yığıldı. Bahşende hanım beyin kanaması geçiriyor sebebi Defne’nin onu sırtından vurması, Ercan ile iş birliği yapmış olması.

Bahşende yere düşerken Defne fark etti hemen yanına koştu. Zehra da o esnada koridordaydı o da gördü Bahşende yerde yatıyordu hemen yanına koştu ve Ömer diye bağırmaya başladı. Ömer de Zehra ya bir şey oldu zannederek koşup geldi. Yerde yatan babaannesini gördü korktu. Hemen yanına koştu nabzına baktı acil ambulans diyerek Defne’nin ambulansı çağırmasını istedi.

Defne, Ömer Zehra hastane koridorunda doktordan gelecek haberi beklerken, Canan Zehra yı aramış bu sayede de olanları öğrenmişti. Zehra konum attı Canan da hastaneye geldi. Canan hastaneye gelene kadar Defne içinden hep Bahşende kendine gelince olanları Ömer’e anlatacak, Ömer her şeyi öğrenecek diye çok endişe ediyor ne yapacağını kara kara düşünüyordu.

Doktor geldi ve Bahşende hanımın yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdiğini, gerekli ilk müdahaleyi yaptıkları, durumunun daha da kötüye gitmemesi için bir süre uyutacaklarını, ölüm tehlikesinin olmadığını ama böyle vakalarda büyük olasılıkla kalıcı hasarların olacağını, her şeye hazırlıklı olmalarını söyledi.

Defne doktorun bu söylediklerini duyunca az da olsa rahatladı. Ömer’e bir süre bir şey anlatamayacaktı Bahşende.

Konakta ise, Hediye abla ve Jülide hanım salonda konuşuyorlar. Sapa sağlam bir insan bize kızdı, esti gürledi sonrada bu olay oldu deyince Hediye, Jülide de; bir dakika sonra ne olacağımızı bilmiyoruz dedi.

Çok da doğru söyledi. Ölümü, hastalığı, hep unutuyoruz. Ne zaman başımıza bir iş gelse o zaman hatırlıyoruz.

Ayşe de hastaneye gidemediği için üzgün ama Asya uyuduğu ve biraz da ateşi olduğu için evde kalmasının en doğrusu olduğunu söyledi annesi. Ayşe de telefonla Zehra ile konuşup bilgi aldı. Ayşe ye yoğun bakımda olduğunu, söylemedi Zehra.

Hastanede yoğun bakım ünitesinin önünde Zehra, Ömer ve Defne oturmuş beklerken Canan geldi. Geçmiş olsun dedi ve bilgi aldı. Defne yi görünce hiç hoşlanmadı. Sevmiyor zaten bir iş var bu kızda deyip duruyor bakalım nasıl foyasını meydana çıkarak Canan.

Defne Bahşendenin Ömer ile konuşmasından, Ömer’in en büyük düşmanı ile iş birliği yaptığını öğrenmesinden korkuyor. Defne derin düşünceler içindeyken Ömer fark etti. İyi görünmediğini söyleyerek, Can seni eve bıraksın dediğinde, Defne Bahşende hanımı bırakıp gidemeyeceğini ama biraz hava alsam iyi olur diyerek dışarı çıktı.

Canan da su almaya gitti. Ömer ve Zehra başbaşa kaldılar.

Zehra babaannesini hatırladı. Zehra’nın babaannesi de felç geçirmiş ve bir süre sonra da ölmüş. Her beyin kanaması geçiren felç kalacak ve ölecek diye bir şey yok. Örnek; Ebru Gündeş. Kameraların önünde beyin kanaması geçirip, bir anda başının döndüğünü işaret ederek yere yığılmıştı. Ve hemen apar topar hastaneye götürdüler. Şimdi sapa sağlam hayatta.

Zehra ölümle ilk babaannesi ölünce tanışmış. Babaannesi Zehra ya su damlası dermiş ve yıllar sonra ilk kez konağa gelince yeniden kendisine su damlası dendiğini söyledi. Cevriye hala takmıştı bu ismi ona.

Babaannesi Zehra yı çok severmiş, Zehra da bunu bilir ve anlarmış. Her ne kadar çok sevse de bakışlarında hep bir hüzün varmış. Ben bu hüznün neden olduğunu söyleyeyim Zehra. Senin gerçek anne ve babanın Salim ile Sevim olmadığını bildiği, anne ve babanın başına gelenleri bildiği ve bu bilgiyi senin bilmiyor olman sebebi ile gözlerinde hep bir hüzün vardı babaannenin.

Ömer de sen çok şanslısın ne benim nede Ayşe’nin babaannemizle böyle bir ilişkimiz olmadı dedi. Bahşende çok soğuk buzdolabı gibi bir kadında ondan.

Defne koridorda oturmuş, olanları düşünürken Ercan aradı. Defne ilkini açmadı, ikincisinde açtı. Olanları anlattı. Ercan da hayatta böyle bir şey işte, kime ne zaman tokat atacağı belli olmuyor dedi. Acaba o hayatın tokadını sen ne zaman yiyeceksin Ercan Keser?

Defne ben artık bu işte yokum dedi. Zaten en başından beri istemiyordu. Bir anlık gaflet ile telefon açtı Ercan’ın eline düştü şimdide kurtulamıyor. Azıcık aklı olsa Defne’nin olanları Ömer’e anlatır bir de polis ile iş birliği yaparak Ercan’ı yakalatır ama o akıl ne gezer Defne de.

Ercan da sonuna kadar benimlesin diyerek tehdit etti her zaman ki yaptığını yaptı.

Planını söyledi. İlk önce Zehra’nın işini bitirecekmiş, bu sayede Ömer büyük bir yıkım yaşarken, ölümcül darbeyi indirecekmiş, şirketi ele geçirecekmiş, Ömer düşünce de Jülide de düşecek ve Ercan’a dönecekmiş. Bütün bunların hepsi aslında Jülideyi çok sevdiği ve ona geri dönmesini istediği için. Ama Jülide Ercan’ı sevmiyor. Bunu unutuyor Ercan, zorla sevgi olmaz bunu o kıt aklı almıyor Ercan’ın.

Canan da Defne yi kıvrana kıvrana telefonda konuşurken gördü.

Ömer ve Zehra hala iyi bir haber gelmesi için bekliyorlar. Hastanede beklerken zaman geçmez, zordur o ortam, belirsizlik, bilmemek, önünü görememek yorar insanı. Zehra da geçmişte bunları yaşamıştı Ömer’in uçağı düştü diye haber alınca. Ömer öldü sandı. Oysa Ömer iş gezisine giderken bir süreliğine de olsa yüzünü görmeyeceğim için seviniyorum demiş, Ömer öyle kalbi kırık ayrılmıştı Zehra dan ve Mert’in telefonu ile Ömer’in uçağının düştüğü haberini alınca çok üzülmüş, elindeki tepsiyi düşürmüş her şey kırılmıştı.

Ömer’in yastığına sarılarak ağlarken, birden odaya giren Ömer’i görünce koşarak ona ilk kez sarılmış, Ömer neye uğradığını şaşırmıştı. Adamı boğacak derecede sıkıca sarılmıştı Zehra işte o anı yaşadı. Kaybetme korkusu ve yeniden hayata dönme Zehra için buydu.

Ömer Zehra’nın aklına bir şey geldiğini söyleyince, Zehra uçak kazasını hatırladığını, senin ölüm haberini alınca tepeden tırnağa kadar acı oldum dedi ağlayarak.

Ömer de, Zehra’nın öldüğünü radyoda anons edilen isimler arasında adını duyduğunda çok üzülmüştü. Mahallede arabasında Zehra’nın evinin önündeydi Ömer. Zehra da kardeşini almaya kafeye gitmiş orada patlama olunca kimliği de orada bulununca Zehra yı ölenlerin listesine koyup anons geçmişler. Ömer de bunu duyunca beynin den vurulmuşa dönerek arabasından inmiş eve koşmuş kapıyı yumruklamış açan olmamıştı.

Hemen hastaneye gitti. Morga girdi teşhis için ve o an orada olan kişi Zehra olmadığını gözleri ile görünce dünyalar onun olmuştu. Zehra ölmemiş yaşıyordu ama nerdeydi? Bu belirsiz bilmediği soru ile hastane koridorunda giderken Ömer tam köşe başında Zehra ile çarpıştılar. Gökte ararken yerde karşısında bulmuştu ve kocaman elleri ile hemen Zehra ya sıkıca sarıldı, onu havaya kaldırıp etrafında döndürdü Ömer. Zehra ölmemiş yaşıyordu dünyalar onun olmuştu mutluydu Ömer.

Her ikisi de önce kaybetme korkusu, sonra da yeniden bulmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Doktor odaya girince, Ömer ve Zehra, Canan da girdi. Defne de onları görünce kendine mi geldi diyerek girdi. Doktor bilincinin açık olduğunu söyledi. Defne korkudan fenalaştı. Doktor da Ömer ile dışarda konuşmak istedi dışarı çıktılar. Kapı önünde bilgi verdi doktor. Felç geçirdiğini, sağ el ve sağ ayakta ufak hareket kabiliyetinin olduğunu, hastanede kalmasına gerek yok, tedavisine evde devam edebilirsiniz dedi.

Ömer de annesini telefonla arayarak bilgi verdi. Oda hazırlanmasını istedi. Ayşe de felç geçirdiğini öğrendi. Bahşende artık konakta onun için hazırlanmış oda da. konuşamıyor, yürüyemiyor. Bakımı için Ömer özel eğitimli bir hemşire ayarlamış o gelene kadar Hediye abla ve evdekiler bakacak.

Ömer ve Zehra dinlenmek için odalarına geçtiler. Ömer kendini yatağa attı, Zehra yı da yanına aldı. Ve babaannemin böyle olacağı hiç aklıma gelmezdi dedi. bir gün bana da bir şey olursa deyince, Zehra böyle konuşma, olurda sana bir şey olursa ben seni bırakmam dedi. Zehra da olurda ben ölürsem deyince, Ömer böyle konuşma son nefesime kadar ben senin yanında olacağım dedi.

Canan, Çetin ile birlikte Aysel hanıma talip olan Levend beyin doğruyu söyleyip söylemediğini araştırmaya başladılar. Oturduğu eve gittiler orda o isimde birinin oturmadığını öğrendiler. Arabasının plakasından da arabanın kiralık olduğunu öğrendiler. Dolandırıcının teki çıktı bu Levend.

Defne, bahşende’nin yanına gelerek her şeyi itiraf etti. Ercan’ı bu aileye sen musallat ettin benim de başıma bela ettin. Çok kutsadığın şirketiniz Cuma günü artık tarih olacak dedi. Bahşende duyduklarına cevap veremeyecek durumda dinledi sadece. Bu sayede Defne’nin gerçek yüzünü de öğrenmiş oldu. Dost dediği Defne en azılı düşman oldu. Ömer’i resmen açık açık sırtından vuracağını söyledi Defne.

Bahşende artık gerçek dostunu, düşmanını anlamıştı. Bir garip yolcuydu bu dünya da Bahşende. Defne de ümitsiz bir sevginin kurbanı olmuştu.

Hediye abla, alış verişe gideceği için, Jülide çorbasını içirecek ama Bahşende yemedi. Zehra da olanları öğrenince, birde ben deneyim dedi. çorba koyarken elini yaktı. Ömer de yanındaydı. Babaannemin sana onca yaptığından sonra her seferinde beni kendine hayran bırakıyorsun, ben eminim senin elinden çorbayı içecek dedi.

Ömer’in dediği gibi oldu Bahşende çorbayı Zehra’nın elinden içti. Zehra Bahşende’nin ona bir şeyler anlatmaya çalıştığını anladı çorbayı için dedi. bu sayede çorbayı içirdi. Ömer de koridorda odasına giderken Zehra’nın Bahşende ye siz iyileşin bana kızarsanız kızın dediğini duydu. Bahşende Defne demeye çalıştı ama anlamadı Zehra.

Bahşende yalnız kalınca Defne’nin söylediklerini hatırladı yataktan kalkmak istedi, düştü. Zehra onun sesini duydu odaya girdi ona yardım etti. Bahşende de zorda olsa sonunda Defne diyebildi. Zehra da anladı.

BİR GARİP YOLCUYUM

Bir garip yolcuyum hayat yolunda
Yolunu kaybetmiş perişanım ben
Mecnun misali gurbet ellerde
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben

Yalan dünya her şey bomboş
Hancı sarhoş yolcu sarhoş

Bir gün gibi sanki geçti seneler
Ümidim kayboldu perişanım ben
Alın yazımmış hayat yolunda
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben
Yalan dünya her şey bomboş
Hancı sarhoş yolcu sarhoş

Emel SAYIN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 354. Bölüm Analizi (“ASLI”) 24 Mayıs 2018 Perşembe” üzerine 36 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba Hanim abla. Allah hayirlisiyla kismet etsin. In$allah Iyi olun,her zaman üzünüz gülsün canim ablam benim.Polat amcaya selamlar.

 2. xanim dedi ki:

  hanim ablam canim benim gonlu guzel yurekli ablam benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol polat amcamda bundan sonra dahada iyi olucak seni cokkkk seviyorum sende polat amcamda allaha emanet olun

 3. xanim dedi ki:

  aslim birtanem kiymetlim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol dahada cabuk iyilesirsin insallah cok yorma kendini guzel dileylerlerin icin cok tesekkur ederim birtanem bu gun babamin barmagini dikis atdilar sonuclarda cok iyi cabuk eylulde isine gidicek ben cok mutluyum iyiki varsin sarilip opmen cok iyi geldi cok tatlisin kendine cok iyi bak allaha emanet ol 🙂 🙂

  1. aslı dedi ki:

   Xanım benim babanın iyi olmasına, yakında işe başlayacak olmasına sevindim.
   Hanım ablacım sana da yazdım ama çıkmadı. bayrama tamamı ile iyi olacak inşallah patlamasın derken, bugün öğlen kendiliğinden patladı baya kan birikmiş aktı gitti. çok şükür.
   Mutluluğun daim olsun canım. Sende kendine iyi bak görüşürüz. abin de iyidir umarım

 4. xanim dedi ki:

  k azeri ablam canim benim guzel dileylerin icin cok sag olasin iyiki varsin birtanem allaha emanet ol

 5. Hanim abla dedi ki:

  İyi günler kızlar.nasılsınız.K.Azeri çok teşekkürler.iyiyim çok şükür.Yeni sayfada yerin eksik,her kes gelmiş.A kızım bir bakacaksın çocuklar “anacan dostum evlenur”şarkısı söylüyorlar.
  Aslıcım iyileşmene çok sevindim.bizlerde biri düşende diyorlar ki bir şey olmaz, dügüne kadar iyileşirsen.
  Gözelcim çocuklar abilerini özlüyorlar demi.İnşallah sağ-salim dönür.
  Xanımcım ara-sıra gele biliyorsun ne güzel.hastaların da iyi çok şükür.Her kes Allaha emanet olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Evet ablacım, çok şükür daha iyiyim bugün patlamasın derken, kendiliğinden patladı. Bayrama iyileşmiş olacak çok şükür.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Günaydin Xanimcim.ben de seni özledim.senin de gûnún mutlu geçsin.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler her kese.nasilsiniz canlarim.Aslim parmagin nasil?ben onu bilirim,kan yigilir,sorulana kadar gec sagalir.In$allah çavuk iyile$ canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba iyi günler canım, ilgine teşekkür ederim. parmaklarım bugün biraz daha iyi. Suyun içinde bekletmek ve ara sırada buz uygulamam iyi geldi. O gerginliği, sızlaması geçti. Daha rahat hareket ediyor ama ben bir süre daha kullanmayacağım, şişlik patlamasın diye. Sende iyisindir inşallah.

 8. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam canim benim polat amcamin selamini aldim birtanem bizdende selam soyle rabbimin iznilen zor gunlerde gecicek insallah biz hep senin amcamin yanindayiz dualarimiz hep onunla senin ve polat amcamin ellerinizden opuyorum iyiki varsin birtanem seni cokkkkk seviyorum ailenen yeni haftan yeni gunun hayirli ugurlu mutlu saglikli gunler dilerim allaha emanet olun

 9. xanim dedi ki:

  aslim unutdum bu arada ailemde bende iyim cok sukur bu gunde babam doktora gidicek bi keresinde soylemistim parmagiini dikis aticaklar insallah allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Baban çok çabuk iyileşir inşallah.

 10. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim nasilsin ya ben sana kiyamam ki canim allahin izniyle cabuk iyilesirsin boyle hallerde dikkat et kendine bende elinden opuyorum birtanem sen cansin ya dualarim hep seninle seni cokkkkk seviyorum ailenen yeni haftan yeni gunun hayirli ugurlu mutlu neseli huzurlu gecsin allaha emanet ol

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım,
   Bugün biraz daha iyiyim canım. Sende baban da abinde iyiymiş çok şükür.
   🙂 Hanım ablam gibi sende sevgi öpücüklerini gönderdin çok teşekkür ederim. Bende seni yanaklarından öpüyor, sarılıyorum sana.
   Canım sağol sende ailen ile güzel bir hafta geçir görüşürüz canım.

 11. xanim dedi ki:

  gunaydin k azeri ablam nasilsin ben seni cok ozledim babamda abimde iyi cok sukur birtanem seni cokkkk seviyorum ailenen yeni haftan yeni gunun hayirli ugurlu mutlu gecsin

 12. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar Hanym ablam selam getirende gonderende sagolsun bizdende cok selam soyle saglygy icin dua edyorus inşalla cabujak iyleşir allaha emanet ol ablam

 13. Hanim abla dedi ki:

  Her kese merhaba.Aslıcım,K.A(böyle yazmışsın),Gözelcim,Xanımcım ve edebiyyatcı çocuğum hoş gördük her birinizi.iyisinizdir inşallah.biz de geçinip gidiyoruz.Çok sağ olun.
  Aslıcım yeni analiz gelmiş, maşallah bu ne hız.O yüzden de nazar deydi düşdün.Neden kendine dikkat etmiyorsun.Elini uzat da parmağını öpiyim sağalsın.Azıcık klrmızı eti bıçakla ez ve göyermiş yere koy.iyileşir inşallah.
  Şarkı çok güzel.sözleri de müziyi de.Bu şarkıyı Bülent Ersoydan da duymuşum. Aslıcım amcanız hepinize selam gönderiyor ve çok teşekkür ediyor.Hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba ablacım, çok şükür idare ediyorum ablacım.
   Canım ablacım sağ olasın her ne kadar dikkat etsem de başım dönünce ister istemez düştüm. Canımsın sen bir tanecik ablacım benim sen öpünce iyi geldi 🙂
   Ablacım, bu öyle bildiğimiz morarma değil. Nasıl anlatsam ki?
   Hani çok yol yürürsün de ayağın su toplar şişer ya, sonra o şişen yer patlar içinden su akar acır.
   işte benim sol elimin iki parmağı o şekilde şiş ama içi kan dolu. Patlarsa kan akacak şekilde. Simsiyah. Aşırı acı yok, sızlıyor içinden, kullanamıyorum iki parmağımı, Allah dan 10 parmak eğitimim varda ordan iki parmağımı kullanmadan kolay yazabiliyorum.
   Seçtiğim şarkılar, herkesin beğendiği sevdiği şarkılar oluyor ne mutlu bana. Emel Sayın çok beğendiğim sanatçılardan birisi.

   Polad amcamın selamını aldım çok teşekkür ederim. Allah’ın izni ile bu zor günler de geçecek. Çok daha iyi olacak Polad amcamız. Her ikinizin de ellerinden öpüyorum Allah’a emanet olun görüşürüz ablacım. iyi geceler.

 14. aslı dedi ki:

  Nurbanu geleceğim demişti gelmedi. İyidir inşallah.

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Aslim,geçmi$ olsun canim benim.kendine iyi bak.

  1. aslı dedi ki:

   Çok teşekkür ederim canım benim. soğuk uyguluyorum iyi geliyor sızısını alıyor.

 16. Gozel dedi ki:

  Bir birimize ayny anda yorum yazmyşys Aslim

  1. aslı dedi ki:

   Kalp kalbe karşı da ondan gözelcim. Birbirimizi düşünüyoruz. 🙂 Seni seviyorum. Rada da gelemedi bir türlü. İyidir inşallah. Arada önceki sayfaya bakın arkadaşalr oraya da yazıyorlar sistem çok hızlı yorum yazdığımı söylüyor yine

 17. aslı dedi ki:

  Merhaba Gözelcim hoş geldin. amin inşallah. sende iyi ki varsın. Yok canım olur mu öyle şey, insan bazen senin gibi olabiliyor. ard ardına yeni başlıklar açılınca fark etmemişsin canın sağolsun canım benim.

 18. Gozel dedi ki:

  Aslim sol elinimi injitdin gecmiş olsun canym diydimya sana nazar degmişdir hemen nazar bonjugyni takyn ben inanirim oyle şeylere

  1. aslı dedi ki:

   Sağ ol bir tanem, bende inanırım nazara. Var üzerimde kaç kere kırıldı hep yenisini alıyorum. Duam da var çok şükür. Başa gelen yine geliyor. ehven atlattım çok şükür.

 19. Gozel dedi ki:

  Ay bu ne hiz Aslim sana nazar degmesin cok teşekkuller iyki varsyn canym
  Ben bu analizi yeni gordum K Azeri ablam burdaymiş bende 353 analiz sayfasynda gorunmiyor diye aryyorum bu aralar gozlerim kafam calyşmiyo sanki.

 20. K.Azeri. dedi ki:

  Ho$ geldin Xanim kizim.Nasilsin,baban,abin nasil canim.

 21. K.A dedi ki:

  Merhaba Hanim abla.nasilsiniz.Polat amca nasil?her $ey yoluna dü$ecek canim ablam.

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler arkada$lar.Aslicim iki analiz birden.ben $imdi gördüm canim,ellerine,yüreyine saglik biz senin hakkini nasil ödûyeceyiz? Hakkini helal et ustam.Emel Sain benim çok sevdiyim,ünlu bir sanatçi, $arkilar da super,te$ekkûr ederim canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım arkadaşım hoş geldin. Elimden geleni yapıp yetiştirmeye çalışıyorum. Helal olsun canım. Bu aralar bende Emel Sayını fazla dinler oldum. Erkan kardeşim onunla da bir dizi de oynasa ne güzel olur. Emel Sayını bende severim filmleri de çok güzel. Tarık Akan ile mavi boncuk filmi ne varsa eskiler de var. Yıllar geçse de ilk günkü gibi güzel filmleri de şarkıları da. Ben teşekkür ederim görüşürüz kendine iyi bak canım.

 23. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim nasilsin diger sayfada yorumunu okudum eline ne oldu cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim bende cok ozledim seni birtanem analiz cok cok cok guzel olmus birtanem eline yureyine saglik bayildim sarki secimi guzel olmus aklimi okudun resmen seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli huzurlu pazarlar dilerim :):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım hoş geldin özledim seni. Annen baban abin, sen hep iyisinizdir inşallah.
   Elim uf oldu ablası 🙂
   Sağ ol bir tanem çok teşekkür ederim. Bahçedeydim başım döndü düştüm, düşerken elim taşa gelmiş, sol elimi incittim baş parmağım ve işaret parmağıma kan oturdu. öyle işte xanım.
   Sende güzel bir hafta sonu geçirirsin inşallah Allah’a emanet ol görüşürüz canım.

 24. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Iyi akşamlar teşekkürler ne güzel iki gündür üst üste keyfim yerinde eline yüreğine sağlık arkadaşım sağol

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim sağ olasın. Keyfin hep yerinde olsun. Hep mutlu ol inşallah iyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.