Adını Sen Koy 353. Bölüm Analizi (“ASLI”)23 Mayıs 2018 Çarşamba

Burak 10 Ağu 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 353. Bölüm 23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ercan Keser, Ömer’i mahvetmek istiyor, bunun içinde Defne’yi kullanıyor ama Defne’nin Ercan’a hiçbir faydası olmuyor. Görünürde Ercan ile iş birliği yapıyor, onun her istediğini yapıyor gibi görünüyor ancak Defne’nin Ercan Keser’e hiçbir faydası yok. Ercan Defne yi tehdit ediyor, ses kaydını Ömer’e dinletmekle, Defne de dinletmesin diye her istediğini yapıyor ama eli boş kalıyor Ercan’ın. Çünkü, Zehra yı kaçırmak ve verdiği adrese getirmesini istedi Ercan’ın adamları Zehra yı orada vuracaktı olmadı. Zehra yerine Canan geldi adrese, konakta vuracaktı Defne siper oldu, bu da olmadı.  Defne Ercan’ın adamı gibi görünse de Ercan’a hiçbir faydası yok. Aksine Zehra ya faydası var.

Şimdi de Defne yi şirket içinde turuva atı olarak kullanıp şirketi mali yönden çökertmek istiyor bunun içinde imza yetkisi almasını, Bahşende aracılığı ile bunu daha kolay yapacağını söyledi. Defne Bahşende yi kullanarak şirkette yönetim kuruluna girmeyi başardı. Şirket toplantısında da imza yetkisi verilecek Defne ye. Bu imza yetkisi ile Ercan Ömer’in konağını, şirketini, sırtındaki ceketini bile almayı düşünüyor.

Ömer de şirkette Selin’in hastalanması ile asistansız kalmıştı. Selin iyileşip gelene kadar Zehra Ömer’e asistanlık yapacak. İlk gün Zehra Ömer’in gözüne girmeyi başardı. Ömer de Zehra yı çok zorladı, hatta eve bile iş getirdi. Tüm gün şirkette çalıştıkları yetmezmiş gibi birde konakta çalıştılar. Zehra maaşına zam, mesai ücreti isteyince Ömer işi bıraktı.

Bahşende Ömer ve Zehra ile konuşup Defne ye onca yaptığı şeye karşılık jest yapmasını bunun içinde şirkette yönetim kuruluna girip imza yetkisi verilmesini istedi. Ömer de Zehra da bunu kabul ettiler. Salonda Ömer herkesin içinde açıkladı. Defne de hemen Ercan’ı arayarak haber verdi.

Bu sahnede Defne’nin ceketinin düğmesi, ha düştüm düşeceğim diye sallanıyordu. Kostümcü arkadaş ne iş yapıyorsa artık sette? Hiç mi kontrol edilmez kıyafetler? Ömer’in mavi ceketinin kol düğmesinden sonra şimdi de Defne’nin ceketinin düğmesi. Koray’ın ceketi iliklenince dar hey yarabbim ya.

Defne, Ercan ile telefonda konuşurken az daha Bahşendeye yakalanıyordu. Yakalanmadı. Bahşende Defne ye çok güveniyor da, kendi eli ile kendi kuyusunu kazdı Bahşende haberi yok.

Zehra çok yorulmuş, haşadı çıkmış bir halde yatağa uzandı. Ömer de geldi o da Zehra’nın yanına uzandı. Hem eş, hem de iş yerinde asistan olmak Zehra için biraz zor oldu. Sebep Ömer. Çünkü, hem eşi, hem de asistanı olan Zehra ya hem eş, hem de patron olarak davrandı. Roller birbirine girdi.

Şimdi bile sanki o ikisi iş yerinde birlikte değillermiş gibi günü değerlendiriyorlar. Zehra eşine patronunu şikayet ediyor, Ömer de pür dikkat dinliyor ve benim eşimi kim yormuş diye sorunca. Zehra da zalim patronum yordu, bir de bana Ülya hanım için aşk mektubu yazdırdı dedi.

Ömer de bir kadın için aşk mektubu yazdırmak? Ben gördüğümde hiç gözüm tutmamıştı bu patronunu dedi.

Kendi kendisini beğenmeyen gözü tutmayan Ömer, alemsiniz çocuklar. Bu sahne ve devamı çok komikti.

Zehra patronunun boyunun ölçüsünü alacakmış, Ömer de zor olmayacak mı? biraz uzun gibi dedi. Zehra da uzundan biraz daha uzun ama ben bir çaresine bakar alırım boyunun ölçüsünü dedikten sonra kocacığım diyerek Ömer’in gülümsemesine sebep olan Zehra, Ömer’e ayaklarına masaj yapmasını istedi. Zalim patronum beni çok yordu diyerek.

Kendisiyle dalga geçmeyi beceren, şaka kaldıran vede şaka yapan Ömer de efendim karıcığım diyerek karşılık verdi ve hemen Zehra’nın kara sular inmiş, çok yorulmuş ayaklarına masaj yaptı. Tabi Zehra gıdıklandığını söyledi Ömer de gıdıkladı ayaklarını sonrada birlikte güzelce bir uyku uyudular sabaha kadar.

Sabah ilk uyanan Zehra giyinmiş, makyajını yapmış asistan olarak hazır. Hemen uyuyan Ömer’i yanağından öperek uyandırdı. Ömer’in yanağında ruj izi oldu. Ömer ilk başta uyanmak istemedi rüyasında çok güzel bir melek gördüğünü söylediğinde, Zehra ısrar etti. O melek bir cadıya dönüştü hemde tatlı bir cadıya diyerek rüyasında Zehra yı gördüğünü söyledi Ömer.

Zehra bir günlük iş programını sayarken Ömer geldi ve Zehra yı tam öpecekken Zehra izin vermedi eşiniz tam bir saat 15 dakika önce bu odadan çıkıp gitti. Siz uyanmadan benim mesaim başladı diyerek bu davranışı ile Zehra, ben bir asistanım beni öpemezsiniz dedi.

Ömer ve Zehra birlikte şirkete gittiler. Ömer çok büyük bir ciddiyet ile işlerini yapıyor, Zehra da ona asistanlık yapıyordu. Selin ile bu kadar çok çalıştıklarını görmedik maşallah Ömer’e, eşi yanında olunca işleri jet hızı ile yapıyor. Bir ara Zehra dan bir çıktı istedi. Zehra da gerek yok, mailin de var dedi. Zehra hep Ömer den bir adım önde gidiyor.

Bu da Ömer’i Zehra ya daha çok aşık ediyor. Ömer dayanamadı kalktı Zehra yı yanağından öptü, iş performansımı artırıyorum diyerek ve bunu arada yapmalıyım dedi.

Eğer ki Zehra Ömer’in eşi olmasaydı, Selin gibi bir asistan olsaydı, evli olmadıkları halde böyle davransalardı kafasına balyozu benim tarafımdan yerdi Ömer. Ki, Allah dan Zehra ile evli ve bu güne kadar başka bayanlara bakmamış birisi Ömer.

Canan Zehra yı görmek için şirkete gelmiş, ancak önce İpek ile Koray’ı ziyaret etti. Koray da Ömer ile Zehra’nın ful çalıştıklarını akşama kadar yetiştirmeleri gereken işler olduğunu söyledi. Hakikaten Ömer Zehra şirkete gelince daha çok çalışmaya başladı. Şirketin yararına bu, Daha öncesinde genelde konakta olur şirkete gitmezdi. Zehra nerde Ömer orada bu da iyi, Yakın koruma Ömer.

Canan kibarca Koray’ı odadan gönderdi. Sebep, ipek ile rahat konuşup dedi kodu yapmak için. Aysel hanıma talip olan Levend bey bugün mahalleye gelecekmiş onu söyledi.

Ömer pür dikkat çalışırken Zehra’nın not tutmadığı dikkatini çekti ve sordu. Neden not tutmuyorsun? Zehra da gerek yok deyince, Ömer nasıl gerek yok? Diyerek sınav yaptı Zehra yı. şirket ile ilgili sorular sordu ve Zehra not tutmadığı bu konulardan sınavı başarı ile geçti ve Ömer’in bir kere daha takdirini kazandı Zehra.

Ömer Zehra ya bir kere daha aşık olmuştu. Vay vay vay. Aşık Ömer. bir itirafta bulundu. Selin de dahil ben bugüne kadar hiç böyle senin gibi bir asistanla çalışmadım dedi. eee Ömer bey, bir zamanlar şirketinize iş için başvuran ama işe alınmayan Zehra ya şimdi iş teklifinde mi bulunuyorsun?

Çanta işini bırak benim asistanım ol dedi Zehra ya.. ve şirket için önemli Ercan’ın da peşinde olduğu bir dosyayı Ömer Zehra ya verdi kasaya koymasını söyledi ama kasanın şifresini Zehra bilmiyordu. Defne de gelince onun yanında soramadı. Ömer toplantıya gitti. dosya Zehra’nın elinde, Defne o dosyanın peşinde.

Zehra şifresini bilmediği kasayı biraz kurcaladı olmadı. Defne de onu takibe aldı. Canan Zehra’nın yanına Ömer’in odasına geçti. Zehra ya biraz Aysel hanımdan bahsetti. Canan Aysel’i dayısı ile evlendirmek istiyor. Salim amcanın da gönlü var ama yaklaşamıyor, bir şey diyemiyor. Zehra ya Aysel abla sana benziyor dedi. hadi hayırlısı bakalım.

Canan oda da kasıldığını söyleyerek mola ver, ara ver diyerek Zehra ile odadan çıktılar. Koray’ın odasına gittiler. Defne de onların gittiğini görünce hemen Ömer’in odasına girerek dosyayı aradı buldu aldı giderken gördük.

Koray da üç bayanın konuşmasının üzerine geldi. Hayırlı iş deyince Canan evleniyor sandı. Canan da gözü ile İpek’i gösterince yüreği ağzına geldi. İpek evleniyor sandı. Nede olsa Koray İpek’e aşık açılamıyor. Onunla evlenmek istiyor bunu söyleyemiyor. Canan da kısmetin Aysel abla için olduğunu söyleyince rahatladı.

Zehra, Ömer’in toplantıdan çıktığını Koray dan öğrenir öğrenmez hemen koşarak Ömer’in yanına gitti. Toplantın nasıl geçti diye sorunca, Ömer, üç kere seni düşündüm dedi. Toplantı da Zehra yı düşünmüş Ömer. Bu nasıl bir aşktır Allah’ım.

Sonra da dosyayı kasada göremediğini söyledi Ömer. Zehra da kasaya koyamadığını söyleyip koyduğu yere baktı ama dosya yoktu. Zehra çok endişelendi. Ömer bütün şirketi kırmızı alarma geçirip çıkışları yasakladı. Her yer didik didik arandı. Defne’nin odasını arayan güvenlik görevlisi ile Defne’nin endişeli hali sanki dosya Defne’nin odasında, güvenlik görevlisi dosyayı Defne’nin odasında bulmuş gibi inandırıcı bir şekilde canlandırdılar. Ben şahsen ikisinin davranışlarından, bakışlarından dolayı inandım ama durum hiç de öyle benim tahmin ettiğim gibi dosya Defne’nin odasından çıkmadı. Dosya orada değilmiş. Ama çok inandırıcıydılar.

Zehra çok üzgün Ömer onu teselli ederken, odan da güvenlik kamerası yok mu diye sordu. Ömer de bir tek benim odam da yok dedi. şirketin can damarı sensin, hedefte sen varsın ve odanda kamera yok, ilginç neden yok Ömer? cevap yok.

Defne iki güvenlik görevlisi ile Ömer’in yanına geldiler. Defne kendisini aşağılanmış hissettiğini söyleyince, kimseye ayrıcalık tanımadım, Ayşe’nin odası da arandı rahat ol dedi.

Defne Zehra ya belki başka bir yere koymuşsundur, bir tek bu oda aranmadı o zaman buradadır deyince, Ömer biz her yere baktık ama yok dedi. Tekrardan aradılar ve Ömer dosyayı masanın altında buldu.

Defne de o anı hatırladı. Ömer’in odasına gizlice giren ve dosyayı bulup alan Defne odadan çıkaramamış dosyayı yere atmış. Ercan’ın istediği yine olmadı. Hangi istediği oldu ki bu olsun oh olsun Ercan’a.

 Mahallede de Aysel hanımın talibi elinde çiçekle bekliyor.  Aysel hanım, Şükran teyze ve Canan birlikte adamın yanından geçerken adam çiçeği zorla verdi. Aysel hanım evlenmek istemediğini net bir şekilde söyledi. Çetin de onları gördü. Adamın bakışlarını tanıyormuş ve adam göründüğü gibi biri değil dedi. Aysel hanıma tuzak kurmak isteyen biri mi o?

Jülide hanım şiş örgüsü yaparken bir yerde hata yapmış Hediye abladan yardım istedi. Hediye ablada baktı ilmek kaçmış söküp yeniden örmek lazım derken, Bahşende sinirli bir şekilde salona gelerek hediye ablaya kızdı, sonra da Jülide ye kızdı, konağa yakışmadığını söyledi kalbini kırdı.

Jülide gidecekken kaç en iyi yaptığın şey derken, Ömer geldi bir sorun olup olmadığını sordu. Kimse de bir şey demeyince odasına gitti ve asistanından karımdan acil bir öpücük alabilir miyim dedi.

Zehra şirkette kendisi yüzünden yaşanan olaydan dolayı üzgün asistanın yok karın var diyerek Ömer’i yanağından öptü. Ömer de kendini suçlama artık, bu sayede bir dosya kaybolduğunda ne yapmamız gerektiğine dair tatbikat yapmış olduk diyerek teselli etti ve sarıldı.

Defne konakta tırnaklarını kemiriyor. Ercan’a ne diyeceğim diye ve kaçamayacağını bildiği için Ercan’ı aradı. Ercan da ona dosyayı alamadığını biliyorum. İmza yetkisini de alamazsan ölümlerden ölüm beğen dedi.

Defne Ercan ile telefonda konuşurken arkada Bahşende baş ağrısı çekerek geliyordu ki Defne’nin Ercan ile telefonda konuştuğunu, adının geçtiğini duydu. Durdu, dinledi. Defne, Ömer asla sizinle işbirliği yaptığımı öğrenmeyecek, Bahşende hanım Zehra dan nefret ediyor, onun sayesinde imza yetkisini alacağım dediğini duydu.

Bahşende’nin başı zaten ağrıyordu, duyduklarından tansiyonu yükseldi. Bedeni bu ihaneti kaldıramadı yere yığıldı. Bahşende hanım beyin kanaması geçiriyor sebebi Defne’nin onu sırtından vurması, Ercan ile iş birliği yapmış olması.

(Sitemize destek olmak için bir reklama tıklamayı unutmayalım…)

VAY VAY VAY

Aşka inanmam derken, galiba büyük söyledim

Bir bakışına vuruldum işte, aşık oldum ilk görüşte

Aklımı alıp gittin, bulutlarda düşlerdeyim

Seni delice sever gibiyim, işte bu aşk tam bana göre

Vay vay vay, şu talihe bak

Gel hadi gel, bu nazı bırak

Sev beni sev, ellere inat

Kime nasip olmuş böyle büyük bir aşk

Kurudu artık yaşlar, güle güle tüm acılar

Yaşanacak daha neler var. Mutlu olmak sırası bende

Ne bir şaka, ne bir yalan, sensiz olamam yapamam

Ne bir ilk var, nede bir sonrası. İşte bu aşk tam bana göre

Vay vay vay, şu talihe bak

Gel hadi gel, bu nazı bırak

Sev beni sev, ellere inat

Kime nasip olmuş böyle büyük bir aşk

Emel SAYIN

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 353. Bölüm Analizi (“ASLI”)23 Mayıs 2018 Çarşamba” üzerine 21 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Gözelim iyi günler.sayfayi yeni gördûm.dün arkada$lar nerde deye dü$ünûrdúm canim.siz nasilsiniz?

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler.Aslicim te$ekkûrler canim.Defneninki sevmek diyil de,takinti bence.Asl a$k sevdiyinin nerde olursa olsun mutlu oldugunu görüp mutlu olmakti.

  1. aslı dedi ki:

   İyi günler canım, ben teşekkür ederim. Aynen sana katılıyorum Defne’nin k sevmek değil. Takıntı. Doğru insan sevdiğinin mutlu olmasından bile mutlu olabilmeli.

 3. Gozel dedi ki:

  Hanymcim iy olmagynyza cok sevindim hep iy ve mutly ol guzel kalplym seni sevyorum

  K Azeri ablam gorunmiyor iydir inşalla

 4. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin ben seni cok ozledim polat amcam nasil insallah iyisinizdir ne guzel soyledin yazdiklarina katiliyorum birtanem benim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu pazarlar dilerim :):)

 5. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam canim benim senin ve sohbet kardesimin iyi olmaniza cok sevindim hep iyi mutlu olun anladim seni sana islerinde kolay gelsin bende babamda abimde hepimiz iyiz allaha cok sukur seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim :):)

 6. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn hayyrly mutly pazarlar canlarym benim sabahynyz neşeli gununiz aydyn olsun sizi sevyorum

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Gözelcim, mutlu pazarlar canım. bende seni seviyorum canım nasılsın?

 7. aslı dedi ki:

  Merhaba Hanım ablacım,
  Ben teşekkür ederim, beni yalnız bırakmadığın için, bir yazı da böyle geçirdik çok şükür. Güzel duana amin diyorum. idare ediyorum ablacım, birazcık sol elimi incittim o kadar. Sen de Polad amcamda iyisinizdir umarım.
  önceki sayfada Polad amcamın iş yeri bir saat uzaklıkta araba onun için önemli demişsin, Polad amcam iyi olsun da arabayı da kullanır zamanla inşallah.
  Aşkı nede güzel örneklendirmişsin ablacım. Şimdi nerde o eski aşklar, aşıklar..
  Sende hoşça kal, kendine iyi bak görüşürüz ablacım.

 8. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım hoş gördük.daha bir analiz boy gösterdi.Çok teşekkürler. yüregin, ellerin, gözlerin dert görmesin. Nasılsın kızım iyisindir inşallah.
  Bu Defne de bir garip.Kötülük etmeyi doğru-düzgün beceremiyorsa geçsin iyi olsun be kızım.Omere de aşıksa aşık.Sözümüz yok ki.İbn Selamın Leyliye aşık olduğunu duydukta Mecnun söylüyor ki Leyliyi kim görüpte aşık olmaz.Ama aşık kimseye zarar olsun istemez.Nasıl ki İbn Selamın ölüm haberini aldığında ağlamıştı Mecnun. Sormuştular neden ağlarsın,sevinmelisin. Leyli artık hürr.Cevabında “ölen insandır” demişti.Aşık olmak böyle işte. həm de yetenek ister. Bu kadar. Hoşca kalın.

  1. Gozel dedi ki:

   Hanym ablam nasylsyn Polat amjam nasyl iysinizdir inşalla mutly hayyrly hafta sonlary.gercek sevgi oyle işde injamasyny istemezsin.goruşme izere ablam allaha emanet ol

 9. Gozel dedi ki:

  Hanymcim canym benim nasylsyn cok ozledik seni baban nasyl abin nasyl iylerdir inşalla mutly hafta sonlary canym bende kardeşinde iy cok şukur.selamini soylerim mutluka bitanem benim gunumde biraz sikici orgu oryorum anlijagyn bi degişiklik yok goruşme uzere canym

 10. Gozel dedi ki:

  Merhabalar hayyrly mutly hafta sonlary canlarym nasylsynyz bende eski sayfada niye bu gun kimse yok diyorumya gormemişim yeni analiz sayfasyny

  Aslim ellerine saglyk bitanem cok guzel olmuş haryka her zamanki gibi allah senden razy olsun canym
  Erkanyn atv dizisinde oynamasyna cok sevindim inşalla imza atar bende tv de gormuş olurdum hayyrlysy olsun inşalla anlaşyr o dizi ile

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım hoş geldin nasılsın? Teşekkür ederim, amin inşallah. Rabbim cümlemizden razı olur inşallah. Erkan işi henüz net değil hayırlısı olsun bakalım. Hazal çekimlere başladı bile.

 11. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,analiz her zamanki gibi çokguzel,aslıcım eline sağlık.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Pericim, sağ olasın. İyisindir inşallah.

 12. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Günaydın eline yüreğine saģlık arkadaşım herzamanki gibi çok güzel olmuş

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın, teşekkür ederim sağ olasın. İyi hafta sonları görüşürüz.

 13. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz birtanelerim ben hepinizi cok ozledim hanim ablam canim benim diger sayfada okudum canim benim sag olasin polat amcamin iyi olmasina cok sevindim dahada iyi olucak icini ferah tut canim benim ayagida cabuk iyilesir insallah rabbim yardimciniz olsun polat amcamada selamimi iletirsin ellerinizden opuyorum mehri arkadasimizida bekleriz gozel ablam sen nasilsin asker annesi sohbet kardesim nasil selamimi iletirsin gunun nasil geciyor k azeri ablam nasilsin gunun nasil geciyor siyir sever arkadasimiz sen nasilsin hepinizi cokkkk seviyorum vakit bulursam gelirim kusuruma bakmayin kendinize cok iyi bakin ailenizle mutlu neseli hafta sonlari dilerim allaha emanet olun

 14. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim benim nasilsin ben seni cok ozledim gunun nasil geciyor ve analizini cok guzel yazmissin eline yureyine saglik huzur buldum resmen iyiki varsin ellerin dert gormesin seni cokkkkkk seviyorum diger sayfada okudum asyamin yeni dizi si belli olmus erkan abiminde dizi teklifi gelmis insallah kabul eder haklarinda hayirlisi olsun bu arada sarki guzel secim olmus birtanem ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım, hoş geldin özledik seni. yokluğun hissediliyor bilesin.
   Sende iyi ki varsın canım. Bende seni seviyorum.. Evet Asyanın yeni dizisi “Yıllar sonra ” Atv de oynayacak. Erkan’ın dizisi henüz tam net değil. Hayırlısı olsun.
   Sana da güzel bir hafta sonu diliyorum canım görüşürüz kendine iyi bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.