Adını Sen Koy 353. Bölüm Analizi (“ASLI”)23 Mayıs 2018 Çarşamba

Burak 10 Ağu 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 353. Bölüm 23 Mayıs 2018 Çarşamba

Ercan Keser, Ömer’i mahvetmek istiyor, bunun içinde Defne’yi kullanıyor ama Defne’nin Ercan’a hiçbir faydası olmuyor. Görünürde Ercan ile iş birliği yapıyor, onun her istediğini yapıyor gibi görünüyor ancak Defne’nin Ercan Keser’e hiçbir faydası yok. Ercan Defne yi tehdit ediyor, ses kaydını Ömer’e dinletmekle, Defne de dinletmesin diye her istediğini yapıyor ama eli boş kalıyor Ercan’ın. Çünkü, Zehra yı kaçırmak ve verdiği adrese getirmesini istedi Ercan’ın adamları Zehra yı orada vuracaktı olmadı. Zehra yerine Canan geldi adrese, konakta vuracaktı Defne siper oldu, bu da olmadı.  Defne Ercan’ın adamı gibi görünse de Ercan’a hiçbir faydası yok. Aksine Zehra ya faydası var.

Şimdi de Defne yi şirket içinde turuva atı olarak kullanıp şirketi mali yönden çökertmek istiyor bunun içinde imza yetkisi almasını, Bahşende aracılığı ile bunu daha kolay yapacağını söyledi. Defne Bahşende yi kullanarak şirkette yönetim kuruluna girmeyi başardı. Şirket toplantısında da imza yetkisi verilecek Defne ye. Bu imza yetkisi ile Ercan Ömer’in konağını, şirketini, sırtındaki ceketini bile almayı düşünüyor.

Ömer de şirkette Selin’in hastalanması ile asistansız kalmıştı. Selin iyileşip gelene kadar Zehra Ömer’e asistanlık yapacak. İlk gün Zehra Ömer’in gözüne girmeyi başardı. Ömer de Zehra yı çok zorladı, hatta eve bile iş getirdi. Tüm gün şirkette çalıştıkları yetmezmiş gibi birde konakta çalıştılar. Zehra maaşına zam, mesai ücreti isteyince Ömer işi bıraktı.

Bahşende Ömer ve Zehra ile konuşup Defne ye onca yaptığı şeye karşılık jest yapmasını bunun içinde şirkette yönetim kuruluna girip imza yetkisi verilmesini istedi. Ömer de Zehra da bunu kabul ettiler. Salonda Ömer herkesin içinde açıkladı. Defne de hemen Ercan’ı arayarak haber verdi.

Bu sahnede Defne’nin ceketinin düğmesi, ha düştüm düşeceğim diye sallanıyordu. Kostümcü arkadaş ne iş yapıyorsa artık sette? Hiç mi kontrol edilmez kıyafetler? Ömer’in mavi ceketinin kol düğmesinden sonra şimdi de Defne’nin ceketinin düğmesi. Koray’ın ceketi iliklenince dar hey yarabbim ya.

Defne, Ercan ile telefonda konuşurken az daha Bahşendeye yakalanıyordu. Yakalanmadı. Bahşende Defne ye çok güveniyor da, kendi eli ile kendi kuyusunu kazdı Bahşende haberi yok.

Zehra çok yorulmuş, haşadı çıkmış bir halde yatağa uzandı. Ömer de geldi o da Zehra’nın yanına uzandı. Hem eş, hem de iş yerinde asistan olmak Zehra için biraz zor oldu. Sebep Ömer. Çünkü, hem eşi, hem de asistanı olan Zehra ya hem eş, hem de patron olarak davrandı. Roller birbirine girdi.

Şimdi bile sanki o ikisi iş yerinde birlikte değillermiş gibi günü değerlendiriyorlar. Zehra eşine patronunu şikayet ediyor, Ömer de pür dikkat dinliyor ve benim eşimi kim yormuş diye sorunca. Zehra da zalim patronum yordu, bir de bana Ülya hanım için aşk mektubu yazdırdı dedi.

Ömer de bir kadın için aşk mektubu yazdırmak? Ben gördüğümde hiç gözüm tutmamıştı bu patronunu dedi.

Kendi kendisini beğenmeyen gözü tutmayan Ömer, alemsiniz çocuklar. Bu sahne ve devamı çok komikti.

Zehra patronunun boyunun ölçüsünü alacakmış, Ömer de zor olmayacak mı? biraz uzun gibi dedi. Zehra da uzundan biraz daha uzun ama ben bir çaresine bakar alırım boyunun ölçüsünü dedikten sonra kocacığım diyerek Ömer’in gülümsemesine sebep olan Zehra, Ömer’e ayaklarına masaj yapmasını istedi. Zalim patronum beni çok yordu diyerek.

Kendisiyle dalga geçmeyi beceren, şaka kaldıran vede şaka yapan Ömer de efendim karıcığım diyerek karşılık verdi ve hemen Zehra’nın kara sular inmiş, çok yorulmuş ayaklarına masaj yaptı. Tabi Zehra gıdıklandığını söyledi Ömer de gıdıkladı ayaklarını sonrada birlikte güzelce bir uyku uyudular sabaha kadar.

Sabah ilk uyanan Zehra giyinmiş, makyajını yapmış asistan olarak hazır. Hemen uyuyan Ömer’i yanağından öperek uyandırdı. Ömer’in yanağında ruj izi oldu. Ömer ilk başta uyanmak istemedi rüyasında çok güzel bir melek gördüğünü söylediğinde, Zehra ısrar etti. O melek bir cadıya dönüştü hemde tatlı bir cadıya diyerek rüyasında Zehra yı gördüğünü söyledi Ömer.

Zehra bir günlük iş programını sayarken Ömer geldi ve Zehra yı tam öpecekken Zehra izin vermedi eşiniz tam bir saat 15 dakika önce bu odadan çıkıp gitti. Siz uyanmadan benim mesaim başladı diyerek bu davranışı ile Zehra, ben bir asistanım beni öpemezsiniz dedi.

Ömer ve Zehra birlikte şirkete gittiler. Ömer çok büyük bir ciddiyet ile işlerini yapıyor, Zehra da ona asistanlık yapıyordu. Selin ile bu kadar çok çalıştıklarını görmedik maşallah Ömer’e, eşi yanında olunca işleri jet hızı ile yapıyor. Bir ara Zehra dan bir çıktı istedi. Zehra da gerek yok, mailin de var dedi. Zehra hep Ömer den bir adım önde gidiyor.

Bu da Ömer’i Zehra ya daha çok aşık ediyor. Ömer dayanamadı kalktı Zehra yı yanağından öptü, iş performansımı artırıyorum diyerek ve bunu arada yapmalıyım dedi.

Eğer ki Zehra Ömer’in eşi olmasaydı, Selin gibi bir asistan olsaydı, evli olmadıkları halde böyle davransalardı kafasına balyozu benim tarafımdan yerdi Ömer. Ki, Allah dan Zehra ile evli ve bu güne kadar başka bayanlara bakmamış birisi Ömer.

Canan Zehra yı görmek için şirkete gelmiş, ancak önce İpek ile Koray’ı ziyaret etti. Koray da Ömer ile Zehra’nın ful çalıştıklarını akşama kadar yetiştirmeleri gereken işler olduğunu söyledi. Hakikaten Ömer Zehra şirkete gelince daha çok çalışmaya başladı. Şirketin yararına bu, Daha öncesinde genelde konakta olur şirkete gitmezdi. Zehra nerde Ömer orada bu da iyi, Yakın koruma Ömer.

Canan kibarca Koray’ı odadan gönderdi. Sebep, ipek ile rahat konuşup dedi kodu yapmak için. Aysel hanıma talip olan Levend bey bugün mahalleye gelecekmiş onu söyledi.

Ömer pür dikkat çalışırken Zehra’nın not tutmadığı dikkatini çekti ve sordu. Neden not tutmuyorsun? Zehra da gerek yok deyince, Ömer nasıl gerek yok? Diyerek sınav yaptı Zehra yı. şirket ile ilgili sorular sordu ve Zehra not tutmadığı bu konulardan sınavı başarı ile geçti ve Ömer’in bir kere daha takdirini kazandı Zehra.

Ömer Zehra ya bir kere daha aşık olmuştu. Vay vay vay. Aşık Ömer. bir itirafta bulundu. Selin de dahil ben bugüne kadar hiç böyle senin gibi bir asistanla çalışmadım dedi. eee Ömer bey, bir zamanlar şirketinize iş için başvuran ama işe alınmayan Zehra ya şimdi iş teklifinde mi bulunuyorsun?

Çanta işini bırak benim asistanım ol dedi Zehra ya.. ve şirket için önemli Ercan’ın da peşinde olduğu bir dosyayı Ömer Zehra ya verdi kasaya koymasını söyledi ama kasanın şifresini Zehra bilmiyordu. Defne de gelince onun yanında soramadı. Ömer toplantıya gitti. dosya Zehra’nın elinde, Defne o dosyanın peşinde.

Zehra şifresini bilmediği kasayı biraz kurcaladı olmadı. Defne de onu takibe aldı. Canan Zehra’nın yanına Ömer’in odasına geçti. Zehra ya biraz Aysel hanımdan bahsetti. Canan Aysel’i dayısı ile evlendirmek istiyor. Salim amcanın da gönlü var ama yaklaşamıyor, bir şey diyemiyor. Zehra ya Aysel abla sana benziyor dedi. hadi hayırlısı bakalım.

Canan oda da kasıldığını söyleyerek mola ver, ara ver diyerek Zehra ile odadan çıktılar. Koray’ın odasına gittiler. Defne de onların gittiğini görünce hemen Ömer’in odasına girerek dosyayı aradı buldu aldı giderken gördük.

Koray da üç bayanın konuşmasının üzerine geldi. Hayırlı iş deyince Canan evleniyor sandı. Canan da gözü ile İpek’i gösterince yüreği ağzına geldi. İpek evleniyor sandı. Nede olsa Koray İpek’e aşık açılamıyor. Onunla evlenmek istiyor bunu söyleyemiyor. Canan da kısmetin Aysel abla için olduğunu söyleyince rahatladı.

Zehra, Ömer’in toplantıdan çıktığını Koray dan öğrenir öğrenmez hemen koşarak Ömer’in yanına gitti. Toplantın nasıl geçti diye sorunca, Ömer, üç kere seni düşündüm dedi. Toplantı da Zehra yı düşünmüş Ömer. Bu nasıl bir aşktır Allah’ım.

Sonra da dosyayı kasada göremediğini söyledi Ömer. Zehra da kasaya koyamadığını söyleyip koyduğu yere baktı ama dosya yoktu. Zehra çok endişelendi. Ömer bütün şirketi kırmızı alarma geçirip çıkışları yasakladı. Her yer didik didik arandı. Defne’nin odasını arayan güvenlik görevlisi ile Defne’nin endişeli hali sanki dosya Defne’nin odasında, güvenlik görevlisi dosyayı Defne’nin odasında bulmuş gibi inandırıcı bir şekilde canlandırdılar. Ben şahsen ikisinin davranışlarından, bakışlarından dolayı inandım ama durum hiç de öyle benim tahmin ettiğim gibi dosya Defne’nin odasından çıkmadı. Dosya orada değilmiş. Ama çok inandırıcıydılar.

Zehra çok üzgün Ömer onu teselli ederken, odan da güvenlik kamerası yok mu diye sordu. Ömer de bir tek benim odam da yok dedi. şirketin can damarı sensin, hedefte sen varsın ve odanda kamera yok, ilginç neden yok Ömer? cevap yok.

Defne iki güvenlik görevlisi ile Ömer’in yanına geldiler. Defne kendisini aşağılanmış hissettiğini söyleyince, kimseye ayrıcalık tanımadım, Ayşe’nin odası da arandı rahat ol dedi.

Defne Zehra ya belki başka bir yere koymuşsundur, bir tek bu oda aranmadı o zaman buradadır deyince, Ömer biz her yere baktık ama yok dedi. Tekrardan aradılar ve Ömer dosyayı masanın altında buldu.

Defne de o anı hatırladı. Ömer’in odasına gizlice giren ve dosyayı bulup alan Defne odadan çıkaramamış dosyayı yere atmış. Ercan’ın istediği yine olmadı. Hangi istediği oldu ki bu olsun oh olsun Ercan’a.

 Mahallede de Aysel hanımın talibi elinde çiçekle bekliyor.  Aysel hanım, Şükran teyze ve Canan birlikte adamın yanından geçerken adam çiçeği zorla verdi. Aysel hanım evlenmek istemediğini net bir şekilde söyledi. Çetin de onları gördü. Adamın bakışlarını tanıyormuş ve adam göründüğü gibi biri değil dedi. Aysel hanıma tuzak kurmak isteyen biri mi o?

Jülide hanım şiş örgüsü yaparken bir yerde hata yapmış Hediye abladan yardım istedi. Hediye ablada baktı ilmek kaçmış söküp yeniden örmek lazım derken, Bahşende sinirli bir şekilde salona gelerek hediye ablaya kızdı, sonra da Jülide ye kızdı, konağa yakışmadığını söyledi kalbini kırdı.

Jülide gidecekken kaç en iyi yaptığın şey derken, Ömer geldi bir sorun olup olmadığını sordu. Kimse de bir şey demeyince odasına gitti ve asistanından karımdan acil bir öpücük alabilir miyim dedi.

Zehra şirkette kendisi yüzünden yaşanan olaydan dolayı üzgün asistanın yok karın var diyerek Ömer’i yanağından öptü. Ömer de kendini suçlama artık, bu sayede bir dosya kaybolduğunda ne yapmamız gerektiğine dair tatbikat yapmış olduk diyerek teselli etti ve sarıldı.

Defne konakta tırnaklarını kemiriyor. Ercan’a ne diyeceğim diye ve kaçamayacağını bildiği için Ercan’ı aradı. Ercan da ona dosyayı alamadığını biliyorum. İmza yetkisini de alamazsan ölümlerden ölüm beğen dedi.

Defne Ercan ile telefonda konuşurken arkada Bahşende baş ağrısı çekerek geliyordu ki Defne’nin Ercan ile telefonda konuştuğunu, adının geçtiğini duydu. Durdu, dinledi. Defne, Ömer asla sizinle işbirliği yaptığımı öğrenmeyecek, Bahşende hanım Zehra dan nefret ediyor, onun sayesinde imza yetkisini alacağım dediğini duydu.

Bahşende’nin başı zaten ağrıyordu, duyduklarından tansiyonu yükseldi. Bedeni bu ihaneti kaldıramadı yere yığıldı. Bahşende hanım beyin kanaması geçiriyor sebebi Defne’nin onu sırtından vurması, Ercan ile iş birliği yapmış olması.

(Sitemize destek olmak için bir reklama tıklamayı unutmayalım…)

VAY VAY VAY

Aşka inanmam derken, galiba büyük söyledim

Bir bakışına vuruldum işte, aşık oldum ilk görüşte

Aklımı alıp gittin, bulutlarda düşlerdeyim

Seni delice sever gibiyim, işte bu aşk tam bana göre

Vay vay vay, şu talihe bak

Gel hadi gel, bu nazı bırak

Sev beni sev, ellere inat

Kime nasip olmuş böyle büyük bir aşk

Kurudu artık yaşlar, güle güle tüm acılar

Yaşanacak daha neler var. Mutlu olmak sırası bende

Ne bir şaka, ne bir yalan, sensiz olamam yapamam

Ne bir ilk var, nede bir sonrası. İşte bu aşk tam bana göre

Vay vay vay, şu talihe bak

Gel hadi gel, bu nazı bırak

Sev beni sev, ellere inat

Kime nasip olmuş böyle büyük bir aşk

Emel SAYIN

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 353. Bölüm Analizi (“ASLI”)23 Mayıs 2018 Çarşamba” üzerine 120 yorum

 1. Somebody necessarily lend a hand to make seriously posts I’d state. This is the very first time I frequented your website page and to this point? I amazed with the analysis you made to create this actual post amazing. Great activity!

 2. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your site provided us with valuable information to work on. You’ve done an impressive job and our whole community will be grateful to you.

 3. 스포츠중계 dedi ki:

  I got what you intend, thankyou for putting up.Woh I am thankful to find this website through google. “Delay is preferable to error.” by Thomas Jefferson.

 4. Very efficiently written post. It will be helpful to everyone who utilizes it, including me. Keep doing what you are doing – for sure i will check out more posts.

 5. An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing somewhat evaluation on this. And he the truth is bought me breakfast as a result of I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! However yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading extra on this topic. If attainable, as you turn out to be expertise, would you thoughts updating your weblog with extra particulars? It is highly helpful for me. Large thumb up for this weblog put up!

 6. It is really a great and helpful piece of info. I’m glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

 7. 747 Live dedi ki:

  I wanted to jot down a small remark to be able to say thanks to you for the unique tricks you are giving here. My time intensive internet lookup has finally been paid with excellent knowledge to talk about with my classmates and friends. I would believe that we readers are definitely lucky to live in a great website with so many perfect individuals with very helpful solutions. I feel pretty blessed to have seen your web page and look forward to plenty of more amazing minutes reading here. Thanks again for all the details.

 8. 747 Live dedi ki:

  Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was wondering your situation; we have created some nice procedures and we are looking to exchange techniques with others, why not shoot me an email if interested.

 9. 747 Live dedi ki:

  Would love to forever get updated outstanding web site! .

 10. 747 Live dedi ki:

  I am impressed with this site, really I am a big fan .

 11. Someone essentially help to make seriously articles I would state. This is the very first time I frequented your website page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish extraordinary. Wonderful job!

 12. I’m impressed, I must say. Actually hardly ever do I encounter a blog that’s each educative and entertaining, and let me inform you, you could have hit the nail on the head. Your idea is excellent; the problem is something that not enough people are speaking intelligently about. I’m very blissful that I stumbled across this in my seek for something relating to this.

 13. Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 14. these details dedi ki:

  You completed various good points there. I did a search on the subject matter and found most people will agree with your blog.

 15. 747 Live dedi ki:

  An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 16. daftar mpo777 dedi ki:

  Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. I’ll be sure to bookmark it and come back to read more of your useful info. Thanks for the post. I will certainly comeback.

 17. Saved as a favorite, I really like your blog!

 18. loker depok dedi ki:

  Aw, this was a very nice post. In concept I would like to put in writing like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article… however what can I say… I procrastinate alot and not at all seem to get one thing done.

 19. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from. thanks

 20. hi!,I love your writing so so much! share we keep in touch more about your article on AOL? I need an expert on this area to resolve my problem. Maybe that is you! Looking ahead to look you.

 21. It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or advice. Maybe you can write next articles referring to this article. I desire to read more things about it!

 22. Would you be concerned about exchanging links?

 23. Glad to be one of many visitors on this awing website : D.

 24. An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 25. rtp slot dedi ki:

  I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made good content as you did, the internet will be a lot more useful than ever before.

 26. I want to get across my admiration for your kindness for folks who require help with that issue. Your special commitment to passing the solution throughout came to be definitely interesting and has regularly encouraged girls much like me to achieve their endeavors. Your important report can mean much to me and still more to my mates. Thanks a lot; from everyone of us.

 27. jawara play dedi ki:

  Some truly nice and utilitarian information on this web site, likewise I think the design holds excellent features.

 28. Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.

 29. excellent points altogether, you simply gained a new reader. What would you suggest about your post that you made some days ago? Any positive?

 30. jackpot168 dedi ki:

  You are my aspiration, I own few blogs and infrequently run out from brand :). “Actions lie louder than words.” by Carolyn Wells.

 31. I like this weblog very much, Its a real nice position to read and find info .

 32. 777luckyslot dedi ki:

  You are my inhalation, I possess few blogs and very sporadically run out from brand :). “He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past.” by George Orwell.

 33. Tancap88 dedi ki:

  I’ve read some excellent stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting. I surprise how so much effort you put to create this sort of fantastic informative web site.

 34. What i don’t understood is if truth be told how you are not really much more smartly-favored than you might be now. You’re very intelligent. You know therefore considerably in relation to this matter, produced me for my part consider it from a lot of varied angles. Its like women and men don’t seem to be involved except it?¦s one thing to do with Lady gaga! Your individual stuffs nice. Always care for it up!

 35. I got good info from your blog

 36. Whats up very cool web site!! Man .. Beautiful .. Superb .. I will bookmark your website and take the feeds additionallyKI am happy to seek out a lot of useful info here within the submit, we need work out extra techniques on this regard, thanks for sharing. . . . . .

 37. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 38. Great post. I am facing a couple of these problems.

 39. Utterly pent subject matter, thanks for information .

 40. hackers for hire dedi ki:

  As soon as I detected this site I went on reddit to share some of the love with them.

 41. Hello, you used to write magnificent, but the last several posts have been kinda boring?K I miss your tremendous writings. Past several posts are just a little out of track! come on!

 42. The next time I learn a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I imply, I know it was my choice to read, but I truly thought youd have something fascinating to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you could repair in case you werent too busy searching for attention.

 43. maxwin123 dedi ki:

  Some genuinely excellent posts on this web site, thank you for contribution. “My salad days, When I was green in judgment.” by William Shakespeare.

 44. Its like you learn my mind! You seem to grasp so much approximately this, like you wrote the book in it or something. I believe that you could do with some percent to pressure the message house a bit, however instead of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.

 45. Thank you for every one of your effort on this website. Debby takes pleasure in making time for research and it’s easy to understand why. A lot of people notice all of the lively tactic you give functional tricks through the web blog and therefore invigorate participation from people about this matter and my girl is certainly starting to learn a lot of things. Enjoy the rest of the new year. You’re doing a really good job.

 46. rajacuan88 dedi ki:

  Simply wanna tell that this is very beneficial, Thanks for taking your time to write this.

 47. warung99 dedi ki:

  Hello there! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be ok. I’m undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates.

 48. What i do not understood is in reality how you’re now not really much more smartly-liked than you might be right now. You are so intelligent. You already know therefore considerably on the subject of this matter, produced me personally believe it from so many various angles. Its like men and women are not fascinated unless it is one thing to do with Woman gaga! Your personal stuffs excellent. Always deal with it up!

 49. garuda99 dedi ki:

  I have read a few good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to create such a wonderful informative site.

 50. gas168 dedi ki:

  whoah this blog is fantastic i love reading your posts. Keep up the great work! You know, lots of people are hunting around for this information, you could help them greatly.

 51. receh138 dedi ki:

  You are my inhalation, I have few web logs and sometimes run out from to post .

 52. berlian88 dedi ki:

  Exactly what I was searching for, thanks for posting.

 53. solar leasing dedi ki:

  Nice post. I was checking continuously this blog and I’m impressed! Extremely useful info specifically the last part 🙂 I care for such information a lot. I was seeking this certain information for a long time. Thank you and best of luck.

 54. I really like your writing style, excellent info , thanks for posting : D.

 55. solar investment dedi ki:

  I’m curious to find out what blog platform you have been working with? I’m having some minor security problems with my latest blog and I would like to find something more secure. Do you have any solutions?

 56. Can I just say what a reduction to find somebody who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know the way to bring a difficulty to light and make it important. More individuals must learn this and perceive this facet of the story. I cant believe youre not more popular because you undoubtedly have the gift.

 57. You could certainly see your skills in the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. Always follow your heart.

 58. Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote but this website is very user genial! .

 59. You actually make it appear really easy with your presentation however I to find this matter to be really something which I believe I’d by no means understand. It seems too complicated and very vast for me. I’m having a look forward in your next put up, I will attempt to get the hang of it!

 60. naturally like your website however you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth however I will surely come back again.

 61. This really answered my problem, thank you!

 62. Great awesome things here. I am very glad to see your article. Thank you so much and i am having a look ahead to contact you. Will you please drop me a mail?

 63. Hi! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My site looks weird when viewing from my apple iphone. I’m trying to find a theme or plugin that might be able to correct this issue. If you have any recommendations, please share. Thank you!

 64. Hello There. I discovered your blog the use of msn. That is a very well written article. I will make sure to bookmark it and return to learn extra of your helpful info. Thank you for the post. I’ll definitely return.

 65. I’ve recently started a website, the information you offer on this site has helped me greatly. Thanks for all of your time & work.

 66. You have brought up a very great details , thanks for the post.

 67. Travel Semarang dedi ki:

  Good info and straight to the point. I am not sure if this is actually the best place to ask but do you people have any ideea where to hire some professional writers? Thanks 🙂

 68. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d most certainly donate to this superb blog! I guess for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will share this website with my Facebook group. Talk soon!

 69. Kuburan Kristen dedi ki:

  Thank you for the sensible critique. Me & my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I am very glad to see such great info being shared freely out there.

 70. Perfectly composed written content, Really enjoyed examining.

 71. optometrists dedi ki:

  My brother suggested I might like this web site. He used to be totally right. This put up truly made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this info! Thanks!

 72. I think other web-site proprietors should take this site as an model, very clean and fantastic user friendly style and design, as well as the content. You’re an expert in this topic!

 73. I do agree with all of the ideas you’ve presented in your post. They are really convincing and will certainly work. Still, the posts are very short for newbies. Could you please extend them a bit from next time? Thanks for the post.

 74. pensiuni crisan dedi ki:

  Merely wanna input on few general things, The website style and design is perfect, the content material is very fantastic : D.

 75. pensiuni maliuc dedi ki:

  It is truly a nice and useful piece of info. I am glad that you just shared this useful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

 76. Hi there, You’ve done a fantastic job. I’ll certainly digg it and personally recommend to my friends. I’m sure they will be benefited from this website.

 77. F*ckin’ tremendous things here. I am very glad to peer your article. Thank you a lot and i’m looking ahead to contact you. Will you please drop me a e-mail?

 78. I am constantly invstigating online for tips that can aid me. Thanks!

 79. I love it when people come together and share opinions, great blog, keep it up.

 80. paypal hacker dedi ki:

  It is appropriate time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things or suggestions. Perhaps you could write next articles referring to this article. I want to read more things about it!

 81. I like this website its a master peace ! Glad I found this on google .

 82. Great write-up, I am normal visitor of one¦s website, maintain up the nice operate, and It’s going to be a regular visitor for a lengthy time.

 83. slot gacor dedi ki:

  I went over this site and I think you have a lot of wonderful information, saved to bookmarks (:.

 84. We’re a bunch of volunteers and starting a brand new scheme in our community. Your site provided us with useful info to work on. You’ve performed a formidable job and our entire neighborhood will probably be grateful to you.

 85. Whats Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve found It positively useful and it has helped me out loads. I’m hoping to contribute & aid other users like its helped me. Great job.

 86. K.Azeri. dedi ki:

  Gözelim iyi günler.sayfayi yeni gördûm.dün arkada$lar nerde deye dü$ünûrdúm canim.siz nasilsiniz?

 87. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler.Aslicim te$ekkûrler canim.Defneninki sevmek diyil de,takinti bence.Asl a$k sevdiyinin nerde olursa olsun mutlu oldugunu görüp mutlu olmakti.

  1. aslı dedi ki:

   İyi günler canım, ben teşekkür ederim. Aynen sana katılıyorum Defne’nin k sevmek değil. Takıntı. Doğru insan sevdiğinin mutlu olmasından bile mutlu olabilmeli.

 88. Gozel dedi ki:

  Hanymcim iy olmagynyza cok sevindim hep iy ve mutly ol guzel kalplym seni sevyorum

  K Azeri ablam gorunmiyor iydir inşalla

 89. xanim dedi ki:

  gunaydin hanim ablam nasilsin ben seni cok ozledim polat amcam nasil insallah iyisinizdir ne guzel soyledin yazdiklarina katiliyorum birtanem benim seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu huzurlu pazarlar dilerim :):)

 90. xanim dedi ki:

  gunaydin gozel ablam canim benim senin ve sohbet kardesimin iyi olmaniza cok sevindim hep iyi mutlu olun anladim seni sana islerinde kolay gelsin bende babamda abimde hepimiz iyiz allaha cok sukur seni cokkkk seviyorum ailenen mutlu neseli pazarlar dilerim :):)

 91. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn hayyrly mutly pazarlar canlarym benim sabahynyz neşeli gununiz aydyn olsun sizi sevyorum

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Gözelcim, mutlu pazarlar canım. bende seni seviyorum canım nasılsın?

 92. aslı dedi ki:

  Merhaba Hanım ablacım,
  Ben teşekkür ederim, beni yalnız bırakmadığın için, bir yazı da böyle geçirdik çok şükür. Güzel duana amin diyorum. idare ediyorum ablacım, birazcık sol elimi incittim o kadar. Sen de Polad amcamda iyisinizdir umarım.
  önceki sayfada Polad amcamın iş yeri bir saat uzaklıkta araba onun için önemli demişsin, Polad amcam iyi olsun da arabayı da kullanır zamanla inşallah.
  Aşkı nede güzel örneklendirmişsin ablacım. Şimdi nerde o eski aşklar, aşıklar..
  Sende hoşça kal, kendine iyi bak görüşürüz ablacım.

 93. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Aslıcım hoş gördük.daha bir analiz boy gösterdi.Çok teşekkürler. yüregin, ellerin, gözlerin dert görmesin. Nasılsın kızım iyisindir inşallah.
  Bu Defne de bir garip.Kötülük etmeyi doğru-düzgün beceremiyorsa geçsin iyi olsun be kızım.Omere de aşıksa aşık.Sözümüz yok ki.İbn Selamın Leyliye aşık olduğunu duydukta Mecnun söylüyor ki Leyliyi kim görüpte aşık olmaz.Ama aşık kimseye zarar olsun istemez.Nasıl ki İbn Selamın ölüm haberini aldığında ağlamıştı Mecnun. Sormuştular neden ağlarsın,sevinmelisin. Leyli artık hürr.Cevabında “ölen insandır” demişti.Aşık olmak böyle işte. həm de yetenek ister. Bu kadar. Hoşca kalın.

  1. Gozel dedi ki:

   Hanym ablam nasylsyn Polat amjam nasyl iysinizdir inşalla mutly hayyrly hafta sonlary.gercek sevgi oyle işde injamasyny istemezsin.goruşme izere ablam allaha emanet ol

 94. Gozel dedi ki:

  Hanymcim canym benim nasylsyn cok ozledik seni baban nasyl abin nasyl iylerdir inşalla mutly hafta sonlary canym bende kardeşinde iy cok şukur.selamini soylerim mutluka bitanem benim gunumde biraz sikici orgu oryorum anlijagyn bi degişiklik yok goruşme uzere canym

 95. Gozel dedi ki:

  Merhabalar hayyrly mutly hafta sonlary canlarym nasylsynyz bende eski sayfada niye bu gun kimse yok diyorumya gormemişim yeni analiz sayfasyny

  Aslim ellerine saglyk bitanem cok guzel olmuş haryka her zamanki gibi allah senden razy olsun canym
  Erkanyn atv dizisinde oynamasyna cok sevindim inşalla imza atar bende tv de gormuş olurdum hayyrlysy olsun inşalla anlaşyr o dizi ile

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım hoş geldin nasılsın? Teşekkür ederim, amin inşallah. Rabbim cümlemizden razı olur inşallah. Erkan işi henüz net değil hayırlısı olsun bakalım. Hazal çekimlere başladı bile.

 96. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,analiz her zamanki gibi çokguzel,aslıcım eline sağlık.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Pericim, sağ olasın. İyisindir inşallah.

 97. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Günaydın eline yüreğine saģlık arkadaşım herzamanki gibi çok güzel olmuş

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın, teşekkür ederim sağ olasın. İyi hafta sonları görüşürüz.

 98. xanim dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz birtanelerim ben hepinizi cok ozledim hanim ablam canim benim diger sayfada okudum canim benim sag olasin polat amcamin iyi olmasina cok sevindim dahada iyi olucak icini ferah tut canim benim ayagida cabuk iyilesir insallah rabbim yardimciniz olsun polat amcamada selamimi iletirsin ellerinizden opuyorum mehri arkadasimizida bekleriz gozel ablam sen nasilsin asker annesi sohbet kardesim nasil selamimi iletirsin gunun nasil geciyor k azeri ablam nasilsin gunun nasil geciyor siyir sever arkadasimiz sen nasilsin hepinizi cokkkk seviyorum vakit bulursam gelirim kusuruma bakmayin kendinize cok iyi bakin ailenizle mutlu neseli hafta sonlari dilerim allaha emanet olun

 99. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim benim nasilsin ben seni cok ozledim gunun nasil geciyor ve analizini cok guzel yazmissin eline yureyine saglik huzur buldum resmen iyiki varsin ellerin dert gormesin seni cokkkkkk seviyorum diger sayfada okudum asyamin yeni dizi si belli olmus erkan abiminde dizi teklifi gelmis insallah kabul eder haklarinda hayirlisi olsun bu arada sarki guzel secim olmus birtanem ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım, hoş geldin özledik seni. yokluğun hissediliyor bilesin.
   Sende iyi ki varsın canım. Bende seni seviyorum.. Evet Asyanın yeni dizisi “Yıllar sonra ” Atv de oynayacak. Erkan’ın dizisi henüz tam net değil. Hayırlısı olsun.
   Sana da güzel bir hafta sonu diliyorum canım görüşürüz kendine iyi bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.