Adını Sen Koy 351. Bölüm Özeti 21 Mayıs Pazartesi Tüyoları

Burak 19 May 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 351. Bölüm Özeti 21 Mayıs Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy dizisinde adım adım sezon finaline yaklaşıyoruz. Daha önceki özetlerde Defne’nin git gide daha büyük problem yaratacağını söylemiştik. Bu hafta dizide aksiyon dozu biraz artacak. Daha önce bahsettiğimiz depo çekimlerinin yapıldığı sahneleri önümüzdeki hafta bol bol izleyeceğiz. 21 Mayıs Pazartei günü yaşanacaklara dair tüyoları sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 21 Mayıs Özeti 351. Bölüm Tüyoları

Defne artık gözünü tamamen karartmış durumdadır. Zehra’nın kaçırılması snrası bakalım Ömer neler yapacak ? Ömer bu kaçırılmada Defne’nin parmağı olduğunu acaba anlayabilecek mi yoksa Defne’ye hala güvenmeye devam mı edecek bu merak konusu. Defne Zehra ve Ömer’i ayırmak için hem Bahşende hem de Ercan Keser ile masaya oturdu. Bu konuda herşeyi yapmaya hazır olan Defne bu şekilde giderse Ömer’e de zarar verecek gibi görünüyor.

Defne yaptığı planda yemek hazırlığı esnasında adamlara Zehra’ya ateş etmelerini söyledi. Acaba amacı Zehra’yı vurdurmak mı yoksa başka bir planı olabilir mi ? Bu ateş sonucu vurulan Zehra değil Defne olacak. Son yayınlanan fragman da bunu anlıyoruz. Peki Defne neden vuruldu ?

Bunun bir çok nedeni olabilir. Defne ölecek mi sorusunun cvabı ise hayır. Defne bu sezon sonuna kadar ölmeyecek. Fakat bu vurulma ile  Ömer’in ona olan güveni artık sarsılmaz hale gelecek. Defne’yi kötülemeye çalışanlar ise Ömer’in gözünde zor duruma düşecekler. Ömer’in , Defne’nin gerçek yüzünü görmesi daha çok zaman alacak gibi görünüyor.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Adını Sen Koy 351. Bölüm Özeti 21 Mayıs Pazartesi Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. hande dedi ki:

    adini sen koy 700 bolum devam edecek final 4sezunda olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.