Adını Sen Koy 35. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 20 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?

35.Bölüm

Zehra Kaybettiği Sözleşmeyi Nazan’ın Odasında Buldu. Yener Sevim’e Zehra ya Karşılık Senet İmzalattı.

Alev, Ömer’i kandırıp bilmiyormuş ayağına yatarak Ömer’i Hilmi Yılmaz ile buluşturdu. Anlaşma yaptığı şirket Hilmi’nin şirketiydi. Ömer bunu öğrendiği an, Hilmi’ye ne seninle aynı masaya otururum, nede seninle iş yaparım dedi. Alev’e bunun hesabını vereceksin der gibi çok öfkeli baktı ve oradan ayrıldı Ömer. Nihat da arkasında.

Alev ise, Hilmi ye ben istediğinizi yaptım sıra sizde dediğinde, daha değil yanıtını aldı.

jHilmi, Alev ile kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacak onu kendi işleri için bir maşa gibi kullanacak. Kendi etti kendi buldu Alev. Kendi yetmezmiş gibi Ömer’inde başını yakacak pis cadı.

Şirkete vardıklarında Ömer Alev’e çok kızdı haklı Ömer. Önce ihaleyi bilerek ona ver gel, şimdi de bu, beni o adamla nasıl karşı karşıya getirirsin? Senin amacın ne Alev? diye sorduğu soruya da aldığı cevap çok çocukçaydı.

Yok efendim şirketi aldığını bilmiyormuş da, ufak at da civcivler yesin Alev. Her şeyi sen planladın.

Her şeyi öyle ince planlamış ki, onu suçlayan Ömer’e kendini aklamak için, benim randevu aldığım tarih, onun şirketi aldığı tarih bak, ben randevuyu aldıktan 2 gün sonra şirketi satın almış bunda benim ne suçum var diyerek kendini Ömer’in gözünde akladı Alev.

Ve Ömer de Hilmi ye sen çok oldun diye kendi kendine kızdı.

Nihat az çok Alev’i tanıdığı için onu durdurup dua et de bu işin ucu sana dokunmasın dedi.

Merak etme Nihat, Alev’in kafasında kırk tane tilki dolanıyor, kırkının da kuyruğu birbirine değmiyor. Bu olaydan da sıyrılmanın bir yolunu bulur Alev. Kedi gibi 4 ayağının üzerine düşüyor hep.

Ömer de dışarı çıkıp, şirket için aranılan şirketi kendi buldu. Demir’e de haber verdi şirketi bulduğuna dair. Demir de o an Nihat ve Alev ile birlikteydi Ömer şirketi bulmuş. O kafasına bir şeyi koyarsa yapar dedi. Azimli vede kararlı Ömer. Ve iş başa düşünce de kendi işini kendisi halleden iş bitirici Ömer.

  

Yasemin annesinin elinde kaskı görüce, kızına şöyle bir açıklama yaptı. Sevimin 60bin tl lik kefen parası varmış da onu kaskın sahibi çalmış. Tövbe yarabbim. İşin içine kefeni de karıştırdın ya Sevim. Helal olsun sana.  Yasemin Koray ı hırsız sanıyor annesi sayesinde.

Zehra da Nazan’ın odasına girmek bakmak istedi ama kapı kilitli olduğu için odaya giremedi. Çıkışta da Ömer ile karşılaştı.

Bu konağın içerde de kapısı var herhalde labirent gibi biri bir yerden giriyor öbür taraftan çıkıyor. Çözemedim gitti.

Ömer konağa geldiğinde artık şoför möför yok Ömer kendi kullanıyor arabasını, başladı yokluk günleri, maaşını mı ödeyemedin şoförün Ömer ne oldu? şoförsüz kaldın.

Zehra yı gördüğünde yine kızmaya başlayan Ömer, Ayşe’nin gelmesiyle gülümsemeye başladı. Zehra ya beş karış surat Ayşeye kocaman bir gülücük adalet mi bu Ömer?

Ayşe de abisi ile Zehra yı tartışırken gördü ya anlayana konunun peşini bırakmayacak.

Ayak üstü bir yalan daha,

Zehra sabah biraz kendini kötü hissetmiş de, Ömer işe gitmek istememiş de, eşini merak ettiği için işten erken gelmiş Ömer.

Benim yaramaz çocuklarım bu yalanın gerçek olması için mi söylüyorsunuz, yani birbirinizden ilgi beklediğinizi belirtmek için mi? yoksa Ayşe yi oyalamak onu kandırmak için söylenmiş öylesine bir yalan mı bu? Hangisi?

 

Ayşe de bu duyduklarına inanamıyor. Abisinin bu büyük değişimi hoşuna gidiyor. Birde Zehra ya abim seni çok seviyor, çok seviliyorsun dedi bu ilgi ondanmış. Ömer de bu gerçek söze Ayyyşeee diye cevap verdi.

 

Ne o zoruna mı gitti Zehra yı sevmek Ömer bey? seviyorsun işte. Şimdilik kendine itiraf edemesen de, hem de içten içe, yana yakıla seviyorsun sen Zehra yı Ömer.

Ayşe de abisi için, abisinin bu davranışı, romantik erkekler için küçücük, benim abim için kocaman bir adım dedi. Ve bu söz öyle hoşuna gitti ki Ömer’in çok güzel güldü o an Ayşe ye Ömer.

Bir gülüş bir insana bu kadar mı yakışır o zorbalıktan sonra 🙂

Bazen tatlı bir bakış, tatlı bir gülümseme kalpten kalbe köprü olur.

Ayşe de abisinin bu içten gülümsemesine karşılık, inşallah hep böyle kalırsınız diyerek sarıldı. Ayşe çok seviyor abisini. Öyle abi sevilmez mi? elbette ki sevilir 🙂

Yener’i de Koray’ın babasının adamları bir süreliğine alı koydu ve onlara Koray’ı getirmesi karşılığında 30 bin tl para teklif ettiler. Bedavadan para Yener yok der mi? demez havadan 30 bin kazanacak kabul etti. Şimdi Koray’ı bulmak kaldı. Ondan sonra gelsin paralar.

Alper de Koray için ev ayarladı Koray artık o evde kalacak. Mutfak masraflarını da karşıladı. Telefon numarasını da değişti. Koray’a baya yardım etti Alper.

İyi niyetli kalbi güzel Zehram, ah ah saf Zehram Alev’in ona imalı gülümseyerek bakışından Ömer’in çalışma odasına girişinden, sözleşmeyi bulduğunu ve her şeyi bildiğini düşünüp, Alev Ömer ile konuşmasın diye odaya giren Zehra.

Ömer ile konuşmak istediğini önemli olduğunu söyledi, aynı anda Alev de konuşmak istediğini, kendisinin de söyleyeceklerinin önemli olduğunu söylediğinde, Ömer iki bayan arasında bir seçim yapmak zorundaydı.

Ve Ömer seçimini eşinden yana yaptı ve Zehra yı yanında tutup, Alev’e bize izin verir misin? diyerek dışarı çıkmasını sağladı. Ve Zehra ya seni dinliyorum dediğinde Zehra; şey unuttum dedi. 😀

Hey yarabbim ya neyse bir süreliğine Ömer’i Alev den uzak tutmuş oldu Zehra. iyi oldu.

 Zehra aslında hiçbir şeyi unutmadı. Sadece Alev’in bir şey bulmadığını, Ömer’e söyleyeceği konunun da sözleşme olmadığını anladığı için unuttum dedi.

Allah’ım bunların her şeyi ters. Zehra konuşmak istediğinde gerçekten önemli bir konu olduğunda Ömer dinlemek istemiyor. Şimdi ortada konu yok Zehra önemli dedi diye onu dinlemek istiyor. Zehra’nın karşısına geçti dinliyorum diyor ya. Bunu başka diğer zamanlarda da yapsaydın da Zehra yı gerçekten dinleseydin Ömer

Ben nerelere gidem? nasıl edem? vah dertli başım vah. Vah anam vah. 😀

Sevimin de başı ağrıyor. Ağrır tabi, gizli kapaklı iş yaparsan, gül gibi evde duran paraları sen sokağa atarsan gitti paralarım diye ağlarsın böyle.

Salim amca da ne parası Sevim? diye sorunca, ben paramı dedim, başımın ağrısından ne dediğimi biliyor muyum ben evim gitti, barkım gitti diye ağlıyor Sevim.

Çalışıp, emek verip, alın teri döküp, kazanmadın ki o parayı sen Sevim hanım, hay dan geldiği gibi, huya gitti o paracıklar.

Zehra sabah, Ömer den önce uyandı ve Nazan’ın odasına gidip sözleşmeyi bulmak istiyordu. Ömer’i uyurken kontrol etti sakın uyanma diyerek, sonra da mutfakta tezgahın üzerinde duran önlüğün cebinden anahtarı aldı.

Bu son bir kaç bölümlerde Zehra’nın saçında hep değişik modellerde toplamalar oldu. sonra her nedense o da kalktı.

Ömer de Demir’in onu aramasıyla uyandı derin deliksiz rahat bir uyku uyuduğunu ve gece 2 de Demir’in ona gönderdiği maili görmediğini söyledi.

Zehra yatağını toplamadan çıkmıştı, bir gören olur diye Ömer alıp yatağın üzerine koydu. Sonra da masanın üzerinde duran birlikte aldıkları toka dikkatini çekti. Zehra onu takmak yerine firkete toka takıyordu.

Kahvaltı için herkes sofrada, Ömer de geldi ama Zehra yok. Asya ve Ayşe Zehra yı sordular, Ömer de hazırlanıyordu gelir birazdan dedi. Ayşe abisinin bugün başka bir parladığını söyledi.

Zehra hazırda başka işlerle meşgul.

Demir Ömer’i arayınca masadan kalktı. Müzeyyen hanımda Ömer’e evlilik yaradı dedi. Ayşe de uykusu düzene girdi dedi.

Sen başardın Ayşe senin sayende abin evlendi. Kendi yatağında rahat bir uyku uyudu. Önceden çalışma odasında koltuk köşelerinde gece 2-3 çalışıyor uyumuyordu bile.

Tefeci Yener iş başında Sevim’e senet imzalattı. Zehra’nın gelmesi ve onunla evlenmesi karşılığında kendini bu senetlerle güvence altına aldı Yener. Zehra gelince bu senetler hükümsüz kalacak. Gelmez ise işleme koyacak Yener.

Zehra’nın ise bu olanlardan haberi yok. Sevim Zehra yı Yener’e resmen verdi. Babasının da, Zehra’nın da bundan haberi yok.

Zehra Nazan’ın odasında her yeri aradı sözleşmeyi yatağın kenarına yere düşmüş olarak buldu. Bulunca da buldum diye sevindi. Sevinmesine de Nazan da cep telefonunu almak için odaya geliyor yakalanması an meselesi. Biran önce odadan çıkması lazım yoksa yakalanacak Zehra.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 35. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 12 yorum

 1. Adini Sen Koy Delisi ( Zehra ) dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar nasilsiniz.Aslim bitanem cok guzel tesekkur ederim simdi uyandim ve ilk uyandigimdada ozeti okudum cok mutlu oldum birdaha cok sagol canim seni ve sizleri cok seviyorum.Hilmi y gercektenmi oyaliyo ya aleve iyi yapmis cok guzel cadi alev bir azda onu kandirsinlar

  1. Zehra dedi ki:

   Aslim nerdesin ya ozledim seni bu gun yazmadin iymisin canim.meraketdim lutfen haber ver canim

   1. aslı dedi ki:

    Zehracım geldim canım, iyiyim çok şükür:)

    1. Zehra dedi ki:

     Hos geldin aslim

     1. aslı dedi ki:

      Teşekkürler Zehracım 🙂

  2. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim, Hilmi kendi işlerini yaptırana kadar az biraz oyaladı Alev’i. kendi işlerini yaptırmak için kullandı Alev’i. Tıpkı Alev’in Hilmi yi kullandığı gibi.

 2. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin dunya guzelleri. Aslim tesekkur ederim sabah sabah yuzumu analizinle guldurduyun icin. Su hilmicik aleve daha diyil yaniti vere vere 180bolum kandirdi. Dizide ilk kaybolan omerin soforu. Yavas yavas her sey kaybolacak arabalar mekanlar guzel kiyafetler yemek sofrasi.

  1. aslı dedi ki:

   A.S.K hastasi canım sağ olasın:)
   Hilmicik Alev’i kandırmada bir numara. Dizide herşeyin yavaş yavaş kaybolması hiç de hoş değildi. İnşallah 2. sezon güzel olur.

 3. IR dedi ki:

  Ya ben hayat ve laleyi onutmusum , ozur dilerim , kosura bakmayin , sizede mutluluklar , allaha emanet olun.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Abi bu yorumun oni hangi sayfada olucakdi ben bulamadim. Sizde Allaha emanet olun.

  2. Hayat dedi ki:

   Tesekkurler ir bey. Ama sayfanın önünü bende bulamadım sizde Allaha emanet olun

 4. IR dedi ki:

  Alev belasindan , sinir bozucu kunusmasindan , nefret verici yoz ifadesinden kortulduk cok sokur , bi o kadarda mehtapdan kortula bilsek , alevin yerine gelen resol beyin deyisi iyle gelen gideni aratacakmis ama simdi durum da deyismis 1 sezonda hersey farkliydi , her seyin ostu ortuluydu hatta duygularin bile , birde sozlesme vardi , aysenin hastalik kurkusu vardi , alevin tezesi konteyjani vardi ,2 sezonda bonlar olmadigina gore hatta cani hilmi yilmazdan kacmayib yuzyuze mocadile eden ciftimiz her kim gelirse gelsin onlara zarar veremez , ve engel olamaz , elbette izleyib sonra konusmak lazim, birde aylin mert yilmazin ayrilmasina benim sinirli halimi hayal etmis , ben anlamadim ben neden mertin gitmesine sinirlenmisim? Hal boki sevinmem lazim , ama o adam konusunda bir tek isteyim zehradan ozak durmasi ne yardim etmesin nede golge , bizim kiz misli olmayan bir mocevher , adi konulamayan ve kelimelerin gocunun yetmediyi bir varlik , onu golgeliyen herkes ve her bir sey asla dayanilmaz ve cekilmez, siz omeri ovmeyk icin zehraya karsi bazi soclar bola bilirsiniz ama aslinda zehranin gozelliyi dik basli , gururlo ve ayni anda sade ve saf olmasindadir , bordan herkese (fati , asli, aylin, a.s.k hastasi , aslinur , norbanu , hanim abla , zehra , konul azeri, aytac azeri ve diger site sakinlerine mutluluklar dilerim , dediyim gibi gonde bir kere oda sabah namazindan sonra gire biliyurum o yuzden her kimseye cevap yazamiyursam kosura bakmasin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir