Adını Sen Koy 345. Bölüm Analizi (“ASLI”) 11 Mayıs 2018 Cuma

Adını Sen Koy 345. Bölüm 11 Mayıs 2018 Cuma

Ömer ve Zehra’nın arasına bir kara kedi gibi giren Defne, Ömer ile yurt dışı gezisine gitmeyi planlıyordu. Aklınca orada Ömer ile yalnız kalacak Ömer’e aşkını ilan edecekti. Bunun için de her yolu denedi. Adam öldürmeye bile teşebbüs etti. Şirkette çalışan dış ticaret müdürünü kendisi ile gelmesin diye alerjisini öğrenir öğrenmez, polenli çay içirerek adamı hastanelik ederek devre dışı bıraktı.

Defne tek kalmıştı. Bu gezi şirket için önemliydi. Ömer müdürün rahatsızlanmasından dolayı Defne ile gitmeye karar verdi. Oysa akşam için Zehra ile birlikte palan yapmışlar birlikte yemeğe gideceklerdi. Zehra çok güzel bir şekilde hazırlanmış, saçı, makyajı, kıyafeti hazır olarak Ömer’i odalarında bekliyordu.

Ömer şirketten konağa geldi odaya girdi. Zehra çok heyecanlı, bir o kadar da mutluydu. Ama Ömer Zehra kadar mutlu değildi. Çünkü, akşam birlikte yemeğe gidemeyecekler, Zehra ya söz verdiği gibi yanında kalamayacaktı. Bunu Ömer için söylemek çok zor olsa da söyledi.

Ömer durumu Zehra ya anlattı. Zehra ilk başta hastaneye gitmesi gerektiğini düşünürken.. Ömer, Hikmet bey’in Norveç’e gideceğini ama bu durumda gidemediğini Defne yi de yalnız gönderemeyeceğini söyleyerek benim de gitmem gerekiyor dedi. Defne şimdilik muradına ermiş gibi görünüyor. Ama kimse Ömer ile Zehra yı birbirinden ayıramaz.

Zehra ısrarla Ömer’e gitmeni istemiyorum, kötü bir şey olacakmış gibi hissediyorum dese de, Ömer Zehra’nın evham yaptığını düşündü. Oysa Zehra evham yapmıyor, kocasını elinden almak isteyen Defneye karşı Ömer’in az biraz gözünü açmasını istiyor, Ömer ise Zehra yı kıskanmakla itham ediyor. Evet Zehra kıskanıyor ama eşini de Defne ye kaptırmak istemiyor. Defnenin gözü dönmüş yapamayacağı şey yok geç de olsa Zehra bunu anladı ama Ömer dinlemediği için Defne nin gerçek niyetini bilmiyor. Bilmediği içinde Zehra’nın evham yaptığını, kıskandığını düşünüyor. Çok yanılıyor Ömer.

Zehra Ömer ile konuşurken, Defne ikide bir Ömer’i aradı. Yok efendim hava alanına erkenden gel, yok efendim mail gönderdim ona bak alıp o telefonu kırmak istedim o an. İlla aralarına girecek ama öyle ama böyle. Defne, Ömer den sana yar olmaz hadi anam başka kapıya.

Ömer kızdı Defne ye sonra bakarım dedi, önemliymiş, neden son dakikaya bırakırsınız diye kızdı mailine bakmaya gitti Zehra da odasına.

Şirkette de Selin, ipek, Koray Defne’nin Ömer ile gitmek için Hikmet beyi hastanelik ettiğinden eminler. Canan da telefon edince öğrendi ve telefonda Defne’nin bu geziye gitmesine engel olun, odaya kapatın, kafasına odunla vurun ama bir şeyler yapın gitmesine engel olun dedi.

Selin’in aklına ilaç ile uyutmak geldi. Koray itiraz etse de bu itirazı reddedildi. Selin Defne’nin çayına uyku ilacı atıp içirecek bu sayede Defne uyuyacak ve bu geziye gidemeyecek plan bu.

Plan bu da işe yaramadı.

Zehra odasın da Ömer gelsin diye bekledi. Ömer gelmedi. Nasıl gelsin ki Defne uzaktan yönetiyor her şeyi. Zehra da sinirlendi, kendine kızdı, saçını bozdu, makyajını sildi, kıyafetini çıkardı. Defne ile Ömer’i birlikte Norveç’ e göndermek istemiyor son kez Ömer ile konuşmak için çalışma odasına gitti. Kapı açıktı ve Ömer telefonda Defne ile konuşuyordu. Bu konuşmanın devamını duymadan sadece Norveç de balayı cümlesini duyan Zehra deliye döndü, Ömer ile konuşmadan oradan ayrıldı.

Zehra biraz daha dursa, dinleseydi Ömer’in Defne evlendiğinde Düğün hediyem balayı olsun sana Norveç de dediğini, bir otel ayarlayacağını duyacaktı ama Zehra sonunu dinlemeden balayı kelimesinden Defne ile Ömer’in balayına çıkacaklarını düşündü.

Hiç olacak iş mi Zehra? Ömer seninle evli, sana aşık, senden başkasını gözü, gönlü görmezken ne alaka başka biri ile balayı?

Zehra bu duyduklarından sonra, Ömer’i ikna edemeyeceğini, Ömer’in gideceğini anladı. Madem sen gidiyorsun, bende gider babamlarda kalırım diye kendi kendine konuşup hemen valizini almaya diğer odaya geçti.

Önce Ömer’e söyleyip öyle gitmek istedi, çalışma odasının kapısına vardı. Sonra vazgeçti. Konak kapısından çıktı, giderken durdu döndü baktı arkasına, dur dese, gitme dese ama bilmiyor ki gittiğimi dedi, sonra odaya da gelmemişti diyerek hızlıca oradan ayrıldı.

Bahşende de camdan Zehra’nın gittiğini gördü. Mutlu oldu ve hemen Defne yi arayarak haber verdi Zehra’nın konaktan valizle gittiğini. Defne de bu habere çok sevindi.

Selin Defne yi göndermemek için çayına uyku ilacı koydu tam götürüp verecekti ki, odada Ayşe vardı. Defne o çayı Ayşe ye ver bana yenisini getir dedi. Ayşe ilk başta istemese de sonra kabul etti ama Selin çayı ikram etmedi. Daha sonra taze iki çay getirdi. Bu kez ilaçlı çayı Defne ye vermeyi başarmıştı Selin ama Defne ne yaptı etti ise çayı içmeden masaya ve leptopa dökmeyi başardı. Uyku ilaçlı çayı içmeden yola çıktı Defne.

Zehra da baba evine varmış, Canan ile konuşuyor. Ömer’in Defne ile 4 gün, yani 96 saat geçirecek olması Zehra yı çileden çıkarıyor ama elinden de bir şey gelmiyor. Canan görüntülü konuşma diye bir şey var, zırt pırt arar konuşuruz diye rahatlatmaya çalıştı. Sonra da işe gitti. Zehra da evde tek başına kaldı. Ev işi yapmaya başladı.

Ömer de konağa geldi. Odaya girdi. Zehra ya baktı ama Zehra evde yoktu. Baba evine gittiğini bilmiyor Ömer, telefonla Zehra yı aradı. Zehra mutfakta yemek yapıyordu. Açtı telefonu konuştular. Ömer gitmeden son birkaç saati seninle geçirmek istiyordum ama sen mahalleye gidince bunu da yapamayacağız diyerek Zehra yı suçladı. İşte o zaman olanlar oldu.

Zehra demek ben suçluyum? Karına ayıracak 2 saatin bile yok deyip sustu, Ömer de saçmalıyorsun deyince ipler iyice gerildi. Ömer ben gidiyorum konuşmayacak mısın? deyince, Zehra iyi yolculuklar deyip telefonu Ömer’in yüzüne kapattı ağlaya ağlaya yemek yaptı Zehra.

Ömer de resmen yüzüne kapanan telefonun şoku ile kalakaldı.

 İpek de Canan’ı arayarak uyku ilacını içiremediklerini söyledi. Canan da bir işi beceremediler diyerek, ata sormuşlar neden boynun eğri diye kendi işimi kendim yaparım da ondan demiş diyerek kendi işini kendin yapacaksın diye kendi kendine söyleniyor.

İyi de Canan o söz öyle değil ki, Kurda sormuşlar neden boynun kalın diye, kurt da kendi işimi kendim görürüm de ondan demiş. Doğrusu bu.

Zehra baba evinde ütü yapıyor ama Ömer de bir yandan aramaya devam ediyor. Tam 29 kere aramış. Açmadı Zehra ve Ömer’in Defneyi arayarak ben gelmiyorum dediği anı düşünürken gömleği yaktı, gömlek yanmakla kalmadı, ocakta pişen yemekte yandı. Yemeği ocaktan alayım derken Zehra ellerini de yaktı. Ağlamaya başladı. Her şeyi yaktım, suçlusu sensin Ömer diye diye ağladı. Sonra da kendine kızdı sen niye ağlıyorsun ağlama diye.

Adamı çileden çıkarmaya birebirler, pişmiş yemek çöpe döküldü. Neymiş yanmışmış, üstü yenir, dibi tutmuş olsa bile. Bu dizide bu kaç oldu çöpe atılan yemek, pasta, bu ne canım aaaaa.

Zehra kendini yedi bitirdi. Biz böyle küs mü ayrılacağız? Ben dayanamam ki dört gün diye ağladı. Arkasına bakmadan onunla gidiyor derken, bir kere bile sarılmadan gidiyor diye ağlarken Zehra.

Ömer yolda arabası ile mahalleye Zehra’nın yanına geliyor, konuşmak için, kaç kere aradı Zehra yı ama açmadı çare eve gitmek yapacak bir şey yok. Ömer Zehra’nın baba evine geldi.

Zehra babası geldi zannedip açtı kapıyı karşısında Ömer’i görünce çok şaşırdı.

Ömer ilk başta sakince hadi eve gidiyoruz dese de, Zehra ben seninle gelmiyorum babama söz verdim sen yokken burada kalacağım dedi. Ömer de yolda arar söyleriz dedi. Zehra da ben gelmiyorum senin uçağın kaçmıyor mu deyip motora bağlamışçasına konuştu hiç susmadı.

Ömer de dayanamadı Zehra yı kaldırdığı gibi kucağına aldı, kapıyı kapadı arabaya kucağında taşıdı zorla araca bindirdi. Üzerine kapıyı kilitledi sonra da kendisi direksiyona geçti. Zehra hala konuşuyor, bu yaptığına eşkıyalık derler, bana diyorsun inatçı keçi, sen nesin acaba? Deyince, Ömer  bir hışımla kemerini bağladı Zehra’nın. Sertçe de baktı Zehra ya. Zehra da sen başımın belasısın dedi.

Ömer kemeri bağladı hala konuşmuyor, Zehra da konuşmama orucumu tutuyorsun? Dikkat et de Norveç de de devam etmesin bu oruç yoksa emeklerin boşa gider diyerek damarına bastı Ömer’in.

Ömer hala konuşmuyor, Defne’nin keyfine diyecek yok, taksi ile hava alanına gidiyor. Giderken de Ömer’i aradı. Giden yolcu kapısında buluşalım deyince, Ömer ben gelmiyorum dedi. Defne şok oldu. Benim bundan neden haberim yok, takside gidiyorum deyince, Ömer de toplantıyı 2 gün ertelediğini, bu 2 gün tatil yapmasını, hastaneden de Hikmet bey’in çıkacağını toplantıya yetişeceğini söyledi.

Defne bunları duyunca delirdi. Zehra ise mutlu oldu.

Ömer arabayı konağa sürmüyor, Zehra fark etti. Ömer de iş için bir görüşmesi olduğunu söyledi. Yalan Ömer’in başka planları var.

Bir otelin önünde durdu, Zehra ya hadi sende geliyorsun dedi Ömer. Zehra da bu halde gelemeyeceğini söylese de Ömer araçtan indi. Zehra’nın kapısını açtı hadi dedi. Zehra gelmek istemediğini söyleyince, Ömer kemerini açtı araçtan indirdi. Zorla otel kapısından içeri birlikte girdiler.

Zehra hala rezil olacağım, sende rezil olacaksın derken, Ömer odanın kapısını açtı büyük sürpriz. Oda çok güzel süslenmişti. Zehra sadece Ömer diyebildi. Ömer de Zehra yı kucağına aldığı gibi odadan içeri girdiler. Ömer ayağı ile kapıyı kapattı. İyi de yaptı. Zehra sayesinde Ömer Zehra ya güzel bir balayı odası hazırlamış oldu. Zehra’nın keçi inadı bu kez işe yaradı.

(Sitemize destek için reklamlara bir kez tıklamayı unutmayalım)

İNADIM İNAT

Bir yanım sarmak ister
Bir yanım uzaklarda
Bir yanım hasretinle
Yanar delice

Bir yanım sormak ister
Bir yanım tuzaklarda
Bir yanım hasretinle
Bir yanım gurbet
Bulur beni sonunda aşk
olur ya
Alır beni

Sana boyun eğmeden
İnadım inat dediğim olacak
Bu gece ay inan başka doğacak
Denize düşen gölgen olsa
Sabaha kadar öyle yanacak

Yonca LODİ

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 345. Bölüm Analizi (“ASLI”) 11 Mayıs 2018 Cuma (102 Yorum)

 1. aslim birtanem kusuruma bakma dunku yorumunu simdi gordum hazal erkanin programini izlememistim dedim goker abiye soyliyceksin cok tesekkur ederim allah razi olsun senden 🙂

 2. aslim canim arkadasim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol guzel yurekli arkadasim kiymetlim benim sana islerinde kolay gelsin dualarin dileyin icin cok tesekkur ederim canimin ici cok optum allaha emanet ol

 3. k azeri ablam canimin ici cok tesekkur ederim iyiki varsin rabbim islerinde yardimcin olsun cok optum allaha emanet ol

 4. gunaydin radam canim arkadasim hos geldin ben iyim sen nasilsin dualarin icinde cokkkk tesekkur ederim iyiki geldin kiz cok ozlemisim seni ee senin gunun nasil geciyor cocuklar nasil seni cokkkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu neseli pazarlar dilerim

 5. Gunaydin arkadaslar. Hepinize hayirli pazarlar. Nasilsiniz? Aslim eline saglik mukemmel olmus. Kiz haklisin ilk kez zehranin inadi ise yaradi. Odununku da oyle. Omer arayinca defnenin surati gorulmege degerdi. Sarki secimi guzel tesekkurler. Xanimcim babana gecmis olmus insallah tez zamanda iyilesir. Hanim abla sanada iyi yolculuklar kendine dikkat et. Gozelim K. Azeri Aytac size de hayirli guzel mutlu pazar gecirmek dileyile gorusuruz

  • Radacım hoş geldin, Zehra’nın inadı inatsa, Ömer’in de inadı inat iyi oldu iki inatçı keçi inatları sayesinde bir araya geldiler.
   Defne de otursun ağlasın ona Ömer mömer yok hadi başka kapıya Defne hanım. Ömer den sana yar olmaz.

 6. gunaydin k azeri ablam canimin ici nasilsin gunun nasil geciyor seni cokkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu pazarlar dilerim

 7. gunaydin aslim canim kiymetli arkadasim nasilsin ve yazdiklarina katiliyorum haklisin canimin ici yorgun olmana kiyamam guzelce dinlen bu gunde yogun olucaksin qaliba canim arkadasim rabbim hep yar ve yardimcin olsun bende iyim babamda fena diyil dun doktora gitdi barmaginda n cirk gelmedi iyide ama temiz olmasi icin aparat qosublar babama iki gunden sonra yani sali gunu cikarticaklar o apartda cirkin mikrobun temiz yigilmasi icin yine sistem de yaziblar ki tam iyilesmen icin doktor konusunda oyle icim rahat oldu hepini zden allah razi olsun dualariniz icin cokkkk tesekkur ederim seni cokkkk seviyorum ailenen sana hayirli mutlu neseli pazarlar dilerim

  • Merhaba xanım, iyiyim çok şükür, yoğun tempolu bir şekilde gün geçiyor.
   Amin inşallah canım. Baban daha iyi olur inşallah. Teşekkürler sende ailen ile güzel gün geçir canım görüşürüz.

 8. Iyi geceler arkada$lar.Aslicim haklisin insan neyse öyle olmali.her zaman böyle de kal.iyi uykular,tatli rüyalar.dinlen canim benim.

  • İyi geceler, canım arkadaşım 🙂
   İnşallah. Sana da iyi uykular tatlı rüyalar. Gece benim için yeni başlıyor 🙂

 9. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı birbirinizden başka partnerle olmamalısınız .Olmaz olamaz olmamalı …..

  • Merhaba Nazire, evet biz onları ilk adını sen koy dizisi ile sevdik. Ancak ömürlerinin sonuna kadar sadece ikili olarak tek partnerle bu sektörde yer alamazlar. Eski sinema film sektöründe olan kalıcı isimler bir çok projede, farklı partnerle yer aldılar. Kendilerini geliştirmeleri açısından bu olması gerekiyor. O sebeple sadece Erkan Ve Hazal olamaz. Onların da farklı partnerleri olacak. Buna alışsanız iyi olur.

 10. merhaba nazire hos geldin nasilsin guzel dileyine amin diyorum erkan ve hazalimi yeni projelerinde basarilar dilerim insallah dualarim onlarla 🙂

 11. Hemşerim Erkanla gelinimiz Hazal’ı hangi projede olursa olsun birarada gormek istiyorum …..

 12. merhaba gizemim iyi olmana cok sevindim tatilin hep iyi mutlu keyfli gecsin seni cokkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

 13. aslim canim benim nasilsin kiymetlim canimin ici ve k azeri ablama katiliyorum seni cok iyi taniyorum uzuntunu mutlulukunu yogun oldugunu her seyi hiss ediyorum kalplerimiz hep bir olsun yuzun hep gulsun seni cokkkk seviyorum bu gunde yogun olucaksin rabbim tum islerinde yardimcin olsun ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

  • İyi akşamlar xanım,
   oldukça yoğun vede yorucu bir gündü benim için. Yorgunum ama dinlenince geçer. sen nasılsın? baban nasıl oldu?

 14. merhaba hanim ablam cok ozledim seni ben iyim dualarin icin sag ol amin diyorum rabbim hepimizin yardimcisi olsun hep ben seni cok ozluycem sana hayirli yolculuklar sen her zaman kalbimde olucaksin guzel yurekli ablam benim iyiki varsin asil sen hakkini helal et seni cokkkk seviyorum burda sabirsizlikla seni bekliycem ailenen hayir li mutlu hafta sonlari dilerim

 15. merhaba k azeri ablam nasilsin ozledim seni guzel dualarin icin sag ol seni cokkk seviyorum ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

 16. merhaba aytacim canimin nasilsin guzel dualarin dileklerin icin cok tesekkur ederim iyiki varsin rabbim hepimizin yardimcisi olsun annen nasil oldu merak etdim erkan ve hazalin porogramina bakamadim canim anlatirsan sevinirim ama bizde internet yok ben hep konsudan yada akrabamizda bakiyorum ya canim erkan ve hazalimin yolu acik olsun biz onlarin hep yanindayiz destek olucaz onlar bizim birtanemizdir iyiki tanidik onlari yeni projelerinde onlara coklu basarilar dilerim seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

  • Göker abi onun için bir sayfa açar ve eklerse videoyu ordan seyredebilirsin inşallah xanım.

 17. Xanim prensesim benimde tatilim iyi gidiyor ailecek antalyaya geldik burda geziyorum , yuzuyoyorum öyle geçiyor bende seni çok seviyorum ❤❤❤

 18. Elbette Aslim.ekran görüntülü olmasa bele kalplerimiz çok yakin.hatta senin hangi ehval-ruhiyede olmani yazilarindan hiss ediyoruz.her zaman iyi,mutlu ol canim benim.iyi geceler.

  • 🙂 iyi akşamlar, teşekkür ederim çok şeffafım değil mi? yazılarımdan her şey anlaşılıyor, saklıyamıyorum ki, neysem oyum ben. Çok teşekkür ederim. Amin inşallah sende hep mutlu olursun inşallah. sende beni hiç yalnız bırakmayanlardan birisin teşekkür ederim.

 19. Merhaba hanım ablacım,
  ekran görüntülü olmasa bile kalpler görüntülü olmuş buna eminim. Çünkü, gerçekten çok yoğundum bugünde öyle. Yarın bende büyük bir ihtimal olmayacağım. Yarın akşama görüşürüz artık. inşallah gittiğin yerde internet olur, olmazsa da canın sağ olsun ablacım. Alalh’a emanet ol, sağlıcakla git, sağlıcakla gel inşallah. Şimdi çıkmak zorundayım misafir geldi.
  Aytaccım, o yazıyı yazan her kimse yanlış bilgi vermiş. İnsan videoyu izlerde yazar ne yazıyorsa insanları umutlandırmaya ne gerek var ki?
  kalın sağlıcakla ben kaçar.

 20. Merhabalar her kese.K.Azeri teşekkürler siz nasılsınız. Xanımcım sen nasılsın kızım.Allah bütün hastalara şifa versin o cümleden babana inşallah.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
  Aslıcım dün ekran görüntülü degildi ve de sen söylememiştin.Sadece “galiba”sözünü yazmadığım için senin yoğun olduğunu eminlikle söylemiş gibi oldum.Bir söz eksik olduğundan cümlenin manası degişti.
  Aslıcım ben belki 10 gün olmadım.Gitdiyim yerde internet olarsa devam olur, olmazsa tamam olur.Kalın sağlıcakla.Hakkınızı helal edin.
  Erkanın ad gününü şimdiden tebrik edirem.Allah bahtını da yolunu da açık etsin.Mutluluklar dilerim.

 21. İyi akşamlar Aytaccım, ben seyrettim o videoyu 7 dakika sürmüş.Ama senin dediğin gibi bölüm çektik ayrıldık demediler. Senin yanlışın var. Tam izlemedin sanırım. Video çekildiği gün ayrıldık diye açıklama yaptık diyorlar. Ve yeni projeler için görüşmeler başlamış o sebeple Erkan memleketine gidememiş.

  • Merhaba aslim evet ya haklsin canım ben de seyiretim senin gibi oyle bi se duymadim ama bi yazı okdum o yaziyi yazan kiş yanis anlamis her hlde oyuz den oyle yazmis ben de diyorum ya kaç dəfə izledim oyle bi sey duymadim diye çok tesekkur ederim canım soyledyin için ben de bi an sevdim en azın dan guzel bi son yazmislardir diye kismet boyle ymis

 22. Iyi günler arkada$lar.nasilsiniz? Cumaniz mübarek.Xanim kizim,Allah $ifa versin.in$allah her $ey iyi olucak.Allah yardimcisi olsun,canim benim.

 23. gizemim hos geldin sefalar getirdin bende seni cok ozledim iyim ne yapiyorum tum islerimi bitirdim sarkiya kulak astim namaz kildim simdi uzanip dinleniyorum sen nasilsin tatil nasil gidiyor cuma gunun kutlu olsun ben seni cokkkk seviyorum canim kusura bakma benim gitmem lazim telefonu abime vericem bu gun belki burda olmadim sen yorumunu yaz ben seve seve bakarim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 24. aslim kiymetlim canimin ici birtanem cok tesekkur ederim dualarin icin bu gun doktora gitdiler sonucda cok kotu diyil arkadasim cirki azalip insallah iyilesir umudum var seni cokkkk seviyorum rabbim hep korusun tum islerinde yar ve yardimcin olsun cok optum seni allaha emanet ol

 25. aytacim canimin ici gozel ablam a yorumu simdi gordum annenin beli agriyor gecmis olsun canim beli cabuk iyilesir yorulmana kiyamam ben sana seve seve yardima gelirim dualarim hep seninle gonlu guzel arkadasim rabbim tum islerinde yardimcin olsun her sey duzelicek uzme kendini icini ferah tut allaha emanet ol

  • Canım arkdasim çok tesekkur ederim ALLAH razı olsun sizi variginiz yeter bana bitanem merak etme her sey yolun da inşallah anem de iylescek seni baban da ALLAHIN iziniyle sen de içini ferah tu ALLAH hep bizim yanmiz da o biz yaniz brkmaz

 26. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz cuma gununuz kutlu olsun ailenizle gununuz hayirli mutlu neseli gecsin

 27. gunaydin aytacim canimin ici iyi olmana cokkk sevindim hep iyi mutlu ol gonlu guzel arkadasim dualarin icin sag ol cuma gunun mubarek olsun babamin sonuclari dun cikacakdi bu gun cikicak aslima yazdim insallah iyi olur canim ne sorunun varsa rabbim hep yardimciniz olsun canim arkadasim bende hem babam erkan ve hazalin ayrilacagi diziden bende cok uzuldum evet dediklerinde ben sana katiliyorum cok yazacak seyler var bencede star tv dogru karar almis destekliyorum dizi onlarsiz ya erkan devam etseydi bende izlemezdim kizardik ama erkan abim cok dogru karar almis helal olsun ona hazalsiz oynamadi gercek ask bu iste hep daim mutlu guler yuzlu olun bu bana yeter nazmiye ye iyi oldu kiymetini bilemedi erkan ve hazalimin gelecek proj elerinde onlara coklu basarilar dilerim hep arkanizdayiz aytacim canimin ici seni cokkkkk seviyorum anlayisli guzel kalbli arkadasim kendine cok iyi bak iyiki varsin allaha emanet ol

  • Hayirli geceler xanım azerim senin de cuman mubarek olsu bitanem çok tesekkur ederim guzel duvlarin için inşallah seni de baban biran once iylesir RABBIM sifasin versin çok çok gecmis olsun canım arkdasim ALLAH büyük RABBIM hep yar ve yardmciniz olsun amin sonuçlar da iyi cikmsdir inşallah duvlarim hep sizle canimin içi iyiki sen benim kalbi guzel canım arkdasim oldu erkan hazal hakin da yazdik larına ben de katlyorum canım ne guzel soylmsin gercek ask budur diye çok hosuma giti gercek den oyle ben de onların çok sevyorum sonuna kadar hep biz onlarin arkasin da onlar da bizim kalbimiz de olcak inşallah star tv doğru olanı yapmis haklsin ama hazer dizye domemek de kararli bence bu gün ki programi izledim orada bi kaç bölüm cekdik ayrldik demisle kaliba yanis anlmdysam inşallah zehome guzel bi son yazmişlardir bakalim hayirli sin eyer ki bir mucize olur da hazer dizye doner sən ben yine sevə seve izlerim ancak donmezler şə yeni sezon sadce zehom olduğu bolme kadar izlycem yine de büyük konusmyayim türkiyə de bi laf var ay hani büyük lokma yuta ama büyük la etme diye ben adını sən koyu hazerle tanyip sevdim onlar siz izlenlse bile eski tadi tuz olmycak dizi hazer siz T hafta surse dizi ekbi ALLAH şükür etsin neyse canım çok sonsdum yine cenem düşdü gec gecə opdum çok gorusuruz

 28. gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim nasilsin dun yogundun kiyamam ben sana ben hiss etdim gelemeceyini gonuller hep bir olsun gonlu guzel arkadasim seni guldure bildiysem ne mutlu bana seninde yuzun hep gulsun canimin ici diger sayfa da yorumunu gordum benim babamnan ilgili durum babam tam iyilesiyordu barmagina infeksiyon kapmis yani mikrop onu temizlediler doktor oyle acimasizca temizliyorlar ki babam agridan oluyor resmen benimde icim parcalaniyor doktor ona sistem agri kesici iyne yapiyor mikrop oyle kapmis ki hala temizlenmedi dun sonuc cikacakti yine parmagindan cirk geldi bu gun cikac ak sonuc umarim bu gun cirk gelmez gelirse nasosmu ben bilemedim onunla temizliycekler canim iste boyle seni cokkkk seviyorum cuma gunun kutlu olsun tum dualarin ibadetle rin kabul olsun canim sende guzelce dinlen rabbim yardim cin allaha emanet ol

  • Hayırlı cumalar canım. Babana çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin. Umarım sonucu iyi çıkar.

 29. Neyse ben gidiyorum yazdıklarımı geri çeviriyor makina sonra yazayım en iyisi herkese iyi geceler. umarım bu geri dönmeden gider.

 30. Merhaba Aytaccım, hala burdamısın bilmiyorum ama mesaj yazıp göndermeye çalışıyorum çok hızlı yazıyormuşum uyarı veriyor makina kardeş.

  • Hayirli geceler aslim merhaba canım evet dun akşam burdaydim yazdım cikdim sonra senin bütün yorumlar cevap yazdığın gördüm o makine kardeş dedyin bana da uyari yapyor çok yazin ça çok hizli yazyorsunuz biraz yavslayin diye kaliba neyse canım çok opdum gorsmek uzer ALLAH emanet ol səni sevyorum

 31. Merhaba iyi akşamlar, maşallah arkadaşlarıma benim mesajlarınızı birazdan okuyacağım hepinizi çok seviyorum. Bu gün benim işlerim vardı siteye giremedim o yüzden diğer sayfadan okudum mesajlarınızı yazdım da buradakileri okuyayım.

  • Merhaba Hayirli geceler aslim hos geldin canım arkdasim nasilsin biz de seni çok sevyoruz bitanem ne guzel ikimiz de burdayiz uzun zaman oldu konsmyali iyisndir inşallah ne yapyrsun

 32. Merhaba Aytacımız.hoş geldin.teşekkürler.nasılsın.gitmek ne zaman,sentyabrdamı.İnşallah,mutluluklar dilerim.

  • hayirli geceler hanim ablacim hos buldum çok şükür ben de iyiym çok tesekkur ederim ablacim evet kismet şe sentyabir da gidcem ama henuz gün beli deyil bizim bazi islermiz tamam deyil ALLAHIN izniyle her sey yolun da gider se sentyabir da gidyorum inşallah hayirli sin diyelim hayirli sin olsun iyi geceler canım ablacim ALLAH rahatlik versin gorusuruz seni çok sevyorum opdum ellerin de gorusuruz

  • Hayirli geceler k azər ablacim çok tesekkur ederim sen de hep çok mutlu canım ablacim iyi geceler gorusuruz ALLAH emanet ol

  • Hoş geldin Nazire hayırlı cumalar. Daha sezon başlamadı hayırlısı bakalım neler olacak.

 33. aytacim canim arkadasim hos geldin biz iyiz sen nasilsin gunun nasil geciyor ve erkan ve hazal hakkinda soylediklerine cani gonulden katiliyorum tamda demek istediylerimi hepsini soyledin onlarin hep yanindayiz erkan ve hazalim abim ve ablam olarak bende cok seviyorum gercek hayatlarinda hep mutlu mesut olsunlar projelerinde coklu basarilar dilerim start tv dogru karar aldi iyi yapmis nazmiye dusunsun artik canim iyiki varsin seni cokkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

  • Hayirli geceler xanım hos buldum canım iyi olmana çok sevdim hep iyi ol bitanem çok şükür ben de iyiym günüm de iyi kecdi saylir ayni seyler bütün günün iş güc oraya koş burya koş bitmyor neyse sen ne yapyorsunanım baban nasil doktor mi gitmsdi diger site de okdum sonuclar cikcak mi kaliba inşallah her sey yolun dadır RABBIM de siflar dilyorum baban için inşallah biraz once iyilesir RABBIm yardmciniz olsun inşallah amin erkan hazal hakini da yazdik larima gelir sek bu neki daha yzcak çok seyim var ama buna ne vaktim ne de halim var gercek de çok yorldum kendi öz sorunlarim derken ustune bi de hazerin dizi den ayrlmasin çok uzdu beni gercek de çok alsmsdim çok sevyordum onlari hele bi de 3 sezonun zehom suz devam eder lerse ona daha çok uzlurum zehomun odasin da baskasi onlarin yerin de bask sini gormek uzcu olcak biraz ama ne apalim hazerin aski sonsuz olsun onlar ayrilmasin da geri si onemli deyil zaman la alsiriz zehom yok şa hazer var bunu kadar kolay goylyorum ama gercek de çok uzgumun erkan abim le kurur duydum ben zehra yi dizi den cikartip zehra siz boyle omer yapcak dilara erkan kabul etmedi zehra siz omer mi olur diye o da cikdi dizi den iyi yapmis bu yapdigi yla kalbim de yeri biraz daha buydu hela olsun en doğuşun yapmis zehra dizi den ciksa omerin hayatin bakska bi kiz sokcak dilar biz de omer nefet edcek on kizcak dik bu hazerin de arasin da sorun ola bilir di ben hazeri de zehom de bir goryorum ayrı ayrı olmaz hayirli sin bu ymus demeki bu gün star tv ya hazal erkani ikna edip geri getri siniz ya da bu dizi burda biter iyi yapmis hazer olmycak sa bitsin dizi ya ben yine çok konsdum neyse canım iyi geceler tatli ruylar ben de səni çok sevyorum iyiki sen de var sin

 34. Aslim canım arkdasim merhaba nasilsin ne var ne iyisndir inşallah hayat nasil gidyor canım her sey yolun dadır inşallah analiz çok guzel olmuş eline gonlune saglik bitanem bu bizim adın sen koydan bize kalan son analiz lerimiz malesef 3 sezon zehom yok çok uzgunum boyle olsun isdmezdim en azın da guzel bi sonu hak edyor dular ama malesef sonu bu kadar uzcu ve kötü oldu keski geri donseler seni de yazdığın son analizle bunlar zehom için yazyordun bizler için ama artik zehom suz adın sən koy da bitdi bizler için son analizleri okur ken içim de bi huzun his edyorum ilik hazerin dizi den ayrligin düyün ça çok uzldum hata agladim bile diye bilirm simdi diycek sin ki kocam kiz sin ama elim de ki canım alsdik ister istmez uzlyor insan ama çok da abrtmadan bu bi dizi sonuc da ya biz ne çok da kalp de sevmsiz bu dizi yi kalbim oyle acyordu ki aklsizn bir yim dim ben kendime engel olmyordum neyse canım simdi cikyorum gire bilir sem yine yazcam çok opdum ALLAH emanet ol kendine iyi bak gorusuruz seni sevyorum

  • Merhaba Aytaccım,
   yeni sezon için son karar henüz verilmiş değil. Evet Erkan ve Hazal Diziden ayrıldıklarını duyurdu. Ancak haber doğru ise, Star tv akıllı davranarak dizi ekibine rest çekmiş. Çok akıllıca davranmış. O sebeple ikna edilirlerse diziye dönebilirler ve güzel bir şekilde dizi devam eder etmeli de onca cevapsız konu varken bu şekilde bitmesi hiç doğru değil. Seyircinin aklında bir sürü cevaplanmamış soru var. Bu konuları diziye çok güzel bir senaryo yazılarak dizi devam edebilir, tabi Erkan ve Hazal ile. dizi onlar için izleniyor çünkü.

   • Iyi aksmlar hayirli cumalar aslim evet canım ben de bilyorum star tv uyarmis dizi ekbini ya hazal la erkan ikna edin geri getrin ya da bu dizi burda biter diye ben de gördüm o yazyi inşallah canım arkdasim dedyin gibi olur da hazer dizye geri doner ve guzel bi sekil de yarım kalan konlari tammlarlar haklsin yarım çok sey kaldi bence de devam etmeli hepimiz bunun çok istyoruz ama hazer çok kararli gibi geri doncek lerini hiç samyorum yeni proje de oynmk istyorlar bu gün bi program katlmislar 7 saniyelik di kaliba orda bi kaç bölüm cekdik ve ayrldik demisler yeni sezon da bi kaç bölüm hazeri gorcez zehom aski için bi son yazlmis her halde ben yanis anlmdysam tabi aslin da bu prgram kaç gündur ceklmsi di bu gün yaynlandi star tv bu program da sonra rest cekdi dizi ekibine bakalim inşallah hazeri ikna ede bilir le hayirli sin diyelim geri donmelerin okdar çok istyorum ki star tv ni uyarsin da sonar bi umtlandim ama geri domycek ler gibi me gelyor bakalim yasayip gorcez çok opdum canım kendine iyi bak gorusuruz

   • Iyi aksmlar hayirli cumalar gözəl ablacim nasilsin çok tesekkur ederim guzel duvlarin için ALLAH razı olsun iyiki var sin canım ablam yaş yaş bitrcez inşallah sen merak etme sən de kendine iyi bak ben de seni çok opyorum çok çok da sevyorum ablalarin bitanesin hayatim da olduğunuz için çok sansliyim ALLAH emanet ol gorusuruz

 35. nurbanum canimin ici erkan ve hazalin programa hangi kanal bu bende merak etdim bende sabirsizlikla izliycem erkan ve hazalimi cok ozledim ve canim arkadasim sana hayirli yolculuklar seni cokkkk seviyorum rabbim seni hep korusun cok optum allaha emanet ol

 36. Selam siz nasilsiniz Gözəl ablacim k azəri ablacim xanım azerim siyir sever ve site de olmuyan diger kalbi guzel arkdaslarm size de hayirli mutlu gunler dilyorum inşallah hepiniz iyisnzdir RABBIM hep o guzel gonlernize görə verin inşallah sizleri de çok sevyorum yazmyorum diye sizleri sakin untgumu sanmayin burasi adını sen koy oldu olamdi benim için çok ozel çok sevyorum dizi bilgi tv yi ve onu kalbi guzel yorum cularin vaz keclmez ikin çin evim birasi opyorum çok gorusuruz

  • Aytacym canym benim nasylsyn ceyiz hazyrlygy nasyl gidyor yardam edelimmi canym .zamanyn oldukca buraya gel cunki seni cok ozliyorus bitanem.sevgilerim dualarym seninle canym ablacim

   • Hayirli geceler gözəl ablacim çok şükür ben iyiym tesekkur ederim sen de iyisndir inşallah cehiz hazirik ları iyi gidyor saylir ablacim gonlu yardim etmek istyorsunuz madem buyrun gelin basimin üstün de yerniz var çok sevnirm bu arlar çok ihtyacim var zaten yardima anemin beli agryor bi kaç gündur surekli uzanyor ben de orya koş burya koş her seyle ben ilglenyorum oyuz çok yazmyorum ama merak etme ablacim bun dan sonra daha şik yazcam ben de siz ozledim çünki guzel dilklerin duvlarin için çok tesekkur ederim canım ablacim okdar çok ihtyacim var ki ablalalarimin duvasina ALLAH razı olsun seni çok sevyorum ALLHA emanet ol gorusuruz iyi geceler canım abalm benim

    • Aytacim dualarym hep seninle canym aslynda yardyma gelsem iy olujak boş boş oturyorum canym sykylyor bary işe yarayym.annene kiyamyyorum canym kolay gelsin ona duyne daha zaman var ozamana kadar hazir olur her şey dinlerek dinlenerek calyşsanyz iy olur dykkat edin kendinize seni cok sevyorum gonli guzel ablacim opdum seni

 37. Merhaba nurabau nasilsin canım arkdasim ne var ne yok iyisndir inşallah yolcu musun hayirli yolculuk lar canım ALLAH emanet ol bi de seni yutub kanalin mi var adın ne ben yanis okmadim dim hazal la erkani katldigi program tv de mi yaynlanca ben bakdim internet de ama bi se bulmadim bana yardmcin olur san sevinrim çok opdum gorusuruz

 38. Selam mehraba hanim ablacim nasilsin polat amcamiz nasil ne var ne yok gorsmyeli iyisnzdir inşallah çok selam soyle palat amcama çok ozledim sizleri sizle sohbet etmeyi eski si kadar şik sik yazmasam da siz untmadim çok sevyorum vakit bulduk ça siteye girmye calsyorum siz hep benim kalbimdesiniz çok opyorum ALLAH emanet olun

 39. Selam merhaba hayirli mutlu gunler canım arkdaslarim nasilsiniz ne var ne her kez iyidir inşallah erkan la hazalin dizi den ayrılacağını düyün ça ben de çok uzldum bu iki yıl da oyle alsmisiz ki onlara simdi onları yoklugunu kabulmek çok zor olucak hepimiz için hele hele de dizi hazer siz devam eder se zehomun yerin de bask sin gormek çok can yakci olur ya hazer geri donsu ya da dizi tamamen bitsin hazal siz erkan siz zehomusüz hangi akıl la dizi ye devam etmek istyor la aklim almyor biz adını sen koyu için de zehom hazal erkan var ken sevdik onlar yok sa biz de yokuz senarist de yapim ci da hiç mi akıl yok arkdas dizinin 2 çin sezonunu once sacma sapan bolum lerine ragme sirif hazer için izedik bunu nazmiye hanim da yapim ci da çok iyi bilyor hazer yok sa kim izlycek sizi o sacma sapan senaryolarniz hele bi yeni sezon da zehomu siz bi adını sen koy yapin bakı bakalim izlycek bi tek seryrci bile bula bilyormsunuz kendiniz otrup izler siniz artik biz hazal le erkani sadce bi oyncu olarak deyil abi abla kardes olar sevdik aylemiz de bir olarak gorduk dunyada hiç bi oyncu hazal ve erkanin yerini tutmaz asla doldurmaz onari yerini onlarin yeri çok büyük bizim kalbimiz de çok ama çok yazik etiniz guzelim dizye bi daha boyle bi dizi izlyceymiz hiç samyorum benim için gelmis kecmis en guzel dizi sadce adını sen koy oldu o da için de zehom olduğu bolume kadar bunda sonrasi beni ilgldirmez bu çok ozel ve guzel bi purej ydi hazal erkanin hazer olması bizim bir birmizi tanmamiz benim ilik internet ortamin ne diyelim hayirli si olsun inşallah hazerin yolun acik olsun bu bir dizi eni de sonu da bitcek di gönül ister di ki boyle deyil de zehom asikna layik bi son olsun ama ıştə kader kismet yeter ki gercek hayat da hikayeleri yarım kalmasin sonsuza dek bi ömür mutlu mesut olsun lar hep bir birin sol yani olark kalsin lar amin amin zehom yok sa hazer var ben ask ayelim de hazerim de çok çok sevyorum hepiniz ALLAH emanet olun yolunuz acik olsun RABBIM he o guzel gonlernize gore versin inşallah amin amin

 40. Merhaba hanım ablam. Teşekkürler ablam beğendiysen sözü ne mutlu bana. Polat amcama da sende bizim selamlarımızı ilet. Allah’a emanet kalın inşallah.

  K.azeri ablam, gözel ablam siz yeterki isteyin ben her zaman yazmaya çalışırım. Alın size Erkan ve Hazal hakkında bir bilgi daha.
  Aslibarisla ekranda nin bu haftaki konuklari adını sen koy dizisine veda eden başrol oyuncuları Hazal subaşı ve Erkan Meriç. Sevgili hazer ekibi sizden yayın tarihi ve saati ile ilgili pek çok soru aldım. İşleri kolaylaştırmak adına yarın öğle hürriyet.com.tr de yayınlanacak. Eş zamanlı olarak aslı barış YouTube kanalimdan paylaşacağım. Üye olursanız yayınlanır yayınlanmaz uyarı gelir. Sitedeki linki de paylaşırım story ve bio dan. Program bir moda programı, dizi stili üzerine. Haliyle sorularda o çerçevede. Ama son yaşanan gelişmeleri de konuştuk. Tabii yedi dakkikalik formata ne siğarsa. Ama sahne arkasından ilerleyen günlerde YouTube kanalimdan paylaşacağım. Takipte Kalın!!!
  Paylaşım böyleydi. Yaa İkimize bir dünya filmini izleyen varmı acaba. Eğer izleyen olmuşsa ne olur nereden izlediğini bana da söylesin.
  Canımın içi sen yeter ki söyle. Vallahi ben dünden raziyim onun defne cadalozunun saçını başını yolmaya. Benim şu an telefonu uçak moduna almam gerekiyor. Yarın öğleye kadar bitlise varmis olurum. O zamana kadar Yüce Mevlama emanet olun canım tatlislerim.

 41. Merhaba hanim ablam. Teşekkür ederim güzel yorunlarnn icin.. Beğendiysen sözü ne mutlu bana. Ablam sende Polat amcama selam söyle. Rabbim her zaman duaciniz olsun inşallah.

  Rica ederim gözel Ablam ve K.azeri ablam ne demek siz isteyin yeter ben her zaman son dakika haberlerini yazarim oyuncularımız hakkında. Alın size bir haber daha
  Aslı Barış Instagram paylaşımı.
  Aslibarisla ekranda bin bu haftaki konuklari adını sen koy dizisine veda eden Erkan Meriç Hazal subaşı. Sevgili hazer ekibi sizden yayın tarihi ve saati ile ilgili bir çok yorum aldım. İşleri kolaylaştırmak adına program yarın öğle http://www.hurriyet.com.tr de yayınlanacak. Eş zamanlı olarak aslı barış adlı YouTube kanalında da yayınlayacağım( sizin için yaptım kıymetimi bilin.) Üye olursanız yayılanlar yayinlanlanmaz uyarı gelir. Sitedeki linki de paylaşırım story ve bio dan. Program bir moda programı. Dizi stili üzerine. Haliyle sorularda o çerçevede. Ama son yaşanan gelişmeleri de konuştuk. Tabii yedi dakkikalik formata ne sigarsa. Ama sahne arkasını da ilerleyen günlerde YouTube kanalimdan paylaşacağım. Takipte Kalın.
  Arkadaşlar yazısı bu sekildeyde.

  Canımın içi sen yeter ki ne de ben dünden raziyim onun saçını başını yıkmaya. Ciddi bir şey diyeceğim. Bu kıza acaba saçını yapıldığı sırada elektrik mi vermislerde defnenin saçı cadaloz gibi olmuş. Pis sinsirella senden nefret ediyorum. Biraz KORİS gibi oldu ama neyse.
  Yaa İkimize bir dünya filmini izleyen varmı acaba. Eğer izleyen olmuşsa ne olur nereden işlerinizi benimle de paylasin. Şimdi telefonu uçak moduna almam lazım. Yarın öğleye kadar kendinize iyi bakın. Allah’a emanet olun canım tatlislerim.

 42. Aleykum selam Hanym ablam bizdende selam ilet selam yetiren sag olsun canym ablam

  Hanymcim hady hayyrlysy neler olujak bakalym inşalla diziye donerler .biz cok şeymi isteyorus ajaba

 43. merhaba hanim ablam canimin ici guzel duana amin diyorum insallah iyiki varsin sen yorumlarin kiymetli benim icin polat amcam selammi soyledi ve aleykum selam rabbim her ikinize uzun omur can sagliki arzu ederim ellerinizden opuyorum kendinize cok iyi bakin allah emanet olun

 44. Teşekkürlerrrr arkadaşım çok güzel bir analiz olmuş sağol var ol iyiki varsın

  • Merhaba, Teşekkür ederim hayırlı cumalar. Sende iyi ki varsın. hiç yalnız bırakmıyorsun teşekkür ederim görüşürüz.

 45. Merhaba Nurbanucum. Yunus İmreden ne güzel şiir yazmışsın.gönlüne sağlık.Sana hayırlı yolculuklar dilerim.Güzel özel haberlerini bekleriz.Allaha emanet ol.

 46. Merhaba ASK ailesi.Gerginlik azalmış gibi.bir azcık daha sabır.Allah gönlünüzce verecek inşallah.
  Aslıcım çok teşekkürler analiz için,gözümüz yolda gönlümüz intizarda idi.A kızım, sen bu Defneye akıl fikir ver.Başkasının eşine aşık olması bes degilmiş gibi onun yerine geçmek istiyor.bu yolda hatta adam öldürmeyi bile göze alıyor.Aşkta her her şey mübah demişler ama bu kadarı da fazla artık.Ne kendine eziyyet et Defnecim,ne de başkalarına.Senin saydıgınla işler yürümüyor, gör felek ne sayıyor.
  Aslıcım hatırlıyormusun demişdim bu dizi yazarlar yetiştirecek.Bir bilsen ne kadar devamcın vardır.Nurbanu da onlardan biridir.ASK ailesinde her kes gönlü zengin insanlardır.Kalemlerine kuvvet.
  Aslıcım,üçüncü kızım,kendine çok iyi bak,yorulma.Seni Allaha emanet ediyorum.Amcanızdan her kese selam var.

  • Merhaba ablacım, hayırlı cumalar,
   Evet ablacım sitede güzel yazı yazan arkadaşlar var. Sağ olsunlar. Benim için senin yazdıkların çok değerli kıymetli senin yerin bende çok ayrı ablacım.
   Teşekkür ederim ablacım sağ olasın. Polad amcamın selamını aldım çok teşekkür ederim ellerinizden öpüyorum. Polad amcam da Sende Allah’a emanet olun görüşürüz ablacım.

 47. k azeri ablam canimin ici seni guldure bildiysem ne mutlu bana yuzun hep gulsun insallah ben saka yaptim bu defnenin saclarindan yastik da rahat yatmak olmaz yastiki defnenin kel kafasina vururum neyse ablacim allaha emanet ol

  • Defne’nin kel kafasına yastıkla vurmak mı? çok eğlenceli olurdu eminim. Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün canım.

 48. gozel ablam canim benim bu habere cok cok sevindim ya hadi hayirlisi gelseler kiymetli erkan ve hazalimiz hikaye yarim kalmasin cok guzel olur dualarim hep onlarla

 49. merhaba nurbanum hos geldin canim arkadasim biz iyiz sen nasilsin kiz defne konusunda guldurdun beni haklisin vallahi kiz bende sana yardim ederim defne cadisinin sacini yolup yastik duzeltiriz ay ben neler soyluyorum erkan ve hazalin ayrilmalarina gore start tv restmi cekti hakli vallahi onlar olmadan dizi izlenmez final olur nazmiye anla iste yeni oyuncular gelicekti hayalleri suya dustu yazik ama bu habere cok sevindim bu konu hakkinda dogru soyledin helal olsun sana canimin ici ay insallah hadi hayirlisi gelseler dizimizin hikayesi yarim kalmamis olur ben erkan ve hazali cok ozledim seni cokkkk seviyorum ailenen gunun mutlu neseli gecsin

 50. Ay Nurbanum cok sevindim bu haberine inşalla yapym hazeri ikna eder enazyndan guzelce final yapynca calyşsalar cok mutly olurdum yarym birakmasalar
  Teşekkuller Nurbanum

 51. Aslicim te$ekkürler canim.her zamanki gibi,çok güzel.Ellerine saglik.Bu gün yogunmu$sun.Allah kolaylik versin canim benim.

 52. Aslim eline saglyk birtanem cok guzel olmuş bu bolum cok guzeldi hele omerin dedigim dedik hallerini cok severim.ellerin dert gormesin canym iyki varsyn

  • Teşekkür ederim Gözelcim sağolasın. Ömer’in Zehra yı araba ya zorla bindirmesini, evden kucaklayarak götürmesine, arabada bakışına bayıldım çok güzeldi Ömer. Amin inşallah canım.

  • Teşekkür ederim Gözelcim sağolasın Amin inşallah canım. sana kaçdır yazıyorum çıkmıyor ok hızlı mesaj gönderiyormuşum ben daha yeni geldim ama

 53. Selamünaleyküm canım arkadaşlarım. Nasılsınız. Yolculuk dualarınız için çok sağ olun. Akşam üstüne kadar hayırlısı olsun inşallah.
  Ablam analiz için çok teşekkürler. Ayyy ben bu defnenin saçlarını teker teker cımbızla yoldan inanın için rahat etmez. Bide ağlarken saçları aynı horozun ibiği gibi salanmiyo mu Allah’ım sen sinirlerime mukayyet ol AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN. Sınıf ey gicik.
  Ayy duydunuz mu haberleri. Haberleri hemen olduğu gibi veriyorum.
  Son dakkika.
  Star TV karamel yapıma Rest Çekti…
  Star TV ye karamel yapim ask dizisinden Erkan ve Hazal ayrılıyor bilgisini verdi ama…
  Star TV restini koydu.
  Başrol oyuncularini ikna et ya da bu dizi burada BİTER.
  Dilerim inşallah ikna ederler bu hikaye yarım kalmamalı.
  Bu sözü Erkan ve Hazal için yazıyorum,
  Olsun be Yaradan vardır,
  Sanma ki zalimin ettiği kardir,
  Mazlumun ahi,indirir şahı,
  Her şeyin bir vakti,zamanı vardır.
  YUNUS EMRE

  Allah’a emanet olun canım ablalarim ve canımın içi.

  • Vealeykümselam canım, yorgun, uykulu bir haldeyim şuan. Allah iyiliğini versin Nurbanucum onu nasıl benzetmedir öyle okurken güldüm 😀 Horozun ibiği ve Demet’in saçları 😀

   Canım benim, Haberin çok güzel bunu nerden öğrendin? Bu haber doğru ise çok güzel bir gelişme.
   Star tv akıllı davranmış. Restine rest çekmiş. Erkan ve Hazal ile başlayan ve onlarla sevilen, onca hatasına eksiğine rağmen seyircisi Erkan ve Hazal için bırakmadığı diziyi onlar olmaz ise seyircide olmayacağı için mantıklı bir rest çekmiş kanal.
   Bu biraz da ücret konusu bence fiyat artırmak. Ama haklılar, o kadar emek verip gece gündüz çalışıyorlar. Emeklerinin karşılığını almalılar. Yurt dışında çekilen dizilerden derleme yapılmadan kendi senaryosunu kendisi yazmalı ekip. Türkiye dışardan almamalı. Dışardakiler Türkiyeden bir dizi almalılar.

 54. merhaba aslim kiymetlim canimin ici nasilsin cok ozledim seni bu gun isin yogun rabbim yardimcin olsun ve analiz gercekten cok guzel olmus muhtesem bayildim bu bolumde omere sinirlendim ya zehramin o halini gordum ya cok uzuldum ama omer gitmedi ben buna cok sevindim defnenin o halini gordum ya oh olsun cadiya anlasana omerden sana yar olmaz baykusu yolarim ayol kafasiz sey aslim kiymetlim sarkida cok guzel bayildim seni cokkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

  • Allah Allah Hanım ablamda yazmış önceki sayfada, ekran görüntülü de ben mi fark etmedim nasıl bildiniz yoğun bir gün geçirdiğimi başımı kaldıracak zamanım yoktu bugün.
   Analizi beğenmene sevindim. Bende seni seviyorum canım görüşürüz iyi akşamlar.