Adını Sen Koy 344. Bölüm Analizi (“ASLI”) 10 Mayıs 2018 Perşembe

Defne Ömer’in arkadaşı, Ömer için öyle ama Defne için durum böyle değil. Defne Ömer’e aşık. Ömer bunu anlamayacak kadar kör ve sağır. Zehra yı öldürmeyi göze alacak kadar gözü dönmüş bir aşık Defne. Ve Defne’nin gözünün Ömer de olduğunu ilk Canan anladı. Uyardı Zehra yı kaç kere ama Zehra inanmadı. Ta ki kaza tutanağının aslını görüp, sonra da değiştirilmiş halini görünce, Canan’a sen haklıymışsın Defne kötü biri dedi.

Ömer’in Defne ile iş gezisine gitmesini istemedi Zehra ve ne yaptıysa ikna edemedi Ömer’i. En sonunda çareyi pasaportunu saklamakta buldu. Ömer aradı bulamadı Zehra’nın eli ile arkasında sakladığı bir şey olduğunu fark etti. Almak istedi, Zehra vermedi. Ömer de Zehra yı banyo kapısının önünde köşeye sıkıştırdı.

Tam Ömer Zehra yı köşeye sıkıştırmıştı ki, kapı çaldı gelen Hediye abla kıyafet getirmişti. Ömer Zehra yı kolundan tuttuğu gibi banyoya bir hamlede hop hop altın top der gibi uçurdu. Kapalı kapılar ardında karı koca başbaşa kaldılar. Zaman biraz geçince de ilk çıkan Ömer oldu. Kapalı kapılar ardında neler oldu bilinmez seyircinin hayal dünyasına bırakılmış bir sahne. Ve ilk çıkan Ömer di.

Sanki dünyayı ilk fethedendi o. Biraz ürkek, biraz tedirgin ama mutlu ilki yaşamıştı Ömer. Odadan çıktı. Zehra da banyodan ürkek bir ceylan gibi etrafına bakınarak çıktı. O da bir ilki yaşamanın verdiği garip bir duygu içerisindeydi mutluydu. Her ikisi de ilk kez birbirlerini dudaktan öpmüşlerdi.

Ömer çalışma odasına gitti. o anı yeniden yaşadı Zehra ne yapıyor diye düşünüp kendisi gitmesin diye ne kadar çabaladığını söyledi tam bir inatçı keçi dedi. Evet Zehra Ömer’in inatçı keçisi. Onlara bu ismi ben vermiştim her ikisi de birbirinden inatçı keçi.

Zehra da Ömer’i merak ediyor, ne yapıyor şimdi diye aklından geçirirken, şimdi odaya gelir onu beklediğimi düşünmesin diyerek kendini meşgul edecek bir şeyler aradı ve çekmecesini yerleştirmeye başladı. Aklı da hep o anda kaldı heyecandan kalbi yerinden çıkacak kendi kendine sakin ol Zehra diye telkin verdi Zehra.

Defne de şirkette telefonda arkadaşı Kumru ile konuşuyor. Ömer ile başbaşa kalacağı için çok heyecanlı Defne ama hevesi kursağında kalacak.

Öyle bir heyecanla anlatıyor ki, kapıda olan asistanı görmedi bile Defne. Selinde duydu bu konuşmayı. Ömer için özel kıyafetler almış ve aşkını itiraf edecek çok güzel anlar yaşayacaklarmış. Gerçek Aşkı Defne de bulacakmış Ömer. Defne uyuduğun o tatlı rüyadan uyan Zehra varken seni ne yapsın Ömer.

Ömer odasına geçti, Zehra utangaç Ömer’in yüzüne bakamıyor bile. Pasaportunu valizin üzerine koymuştu. Ömer iş gezisi için bana güvenmiyor musun? deyince, Zehra güveniyorum gidebilirsin dedi. Ömer de vize çıktığını izin verdiğini duyunca sevindi.

Ama Zehra hala Ömer’in yüzüne bakmıyor, gözlerini kaçırıyordu. Hatta bir ara odadan gitmeyi bile düşündü. Tam gidiyordu ki Ömer yakaladı. Sen kocandan kaçmaya mı çalışıyorsun? diyerek beline sarıldı. Zehra hayır deyince, bir gün boyunca neler yaptığını Zehra’nın yöntemi ile anlatmaya başladı tam o ana gelince Zehra Ömer’i durdurdu. Ömer anlamıştı. Zehra’nın neden yüzüne bakmadığını, kendisinden kaçmak istediğini.

O an Ömer için hayatının en güzel, en muhteşem anıydı. Zehra içinde öyleydi ama dile getiremiyor söyleyemiyordu Zehra. Sadece Ömer gitme lütfen diyordu. Ömer buna kayıtsız kalmadı Zehra ya sarıldı. Ömer de istemiyor gitmeyi ama şirket için gitmek zorunda olduğunu düşünüyor. Defne’nin niyetini bilse onunla aynı çatı altında bir dakika bile durmaz da bilmiyor işte.

Şirkette Defne, Hikmet bey ile odasında konuşuyor. Hikmet beyin polene alerjisi varmış, masada duran çiçek yüzünden çok hapşurdu. Sonunda neden hapşurduğunu söyledi de Defne Selin’i çağırdı vazoyu kaldırdı. Hikmet beyde ilaç almaya gitti.

Defne Ömer’i aradı çok heyecanlı içi içine sığmıyor. Ömer’i şirkete çağırdı yola çıkmadan son kez dosyaların üzerinden geçmek için ama Ömer ben gelmiyorum sen Hikmet beyle gideceksin dedi. Zehra bunu duyunca çok mutlu oldu.

Tabi Defne de delirdi. Sinirle eline geçeni fırlattı. Defne bu mutlaka o yurt dışına Ömer ile gidecek. Kafasına bunu koydu bir kere. Ne yapacak ne edecek bir yolunu bulacak.

Zehra ise odasında Ömer ile çok mutlu kocasını Defne ye kaptırmadı. Yüzünde güller açıyor. Ömer de mutlu. Ömer Zehra ya bir itirafta bulundu. Sen bana benim kurallarımı çiğnetiyorsun dedi. Ömer Zehra sayesinde kural tanımaz biri olmuş. Nasıl mı? Ömer hiçbir toplantısında kimse ile mesajlaşmazmış, telefonu eline dahi almazmış, işe erkenden gider ve en son şirketten o çıkarmış ama bütün bunlar Zehra ya aşık olmadan önceki Ömer’in yaptıklarıymış.

Zehra ya aşık olduktan sonra ise Ömer, toplantı ortasında mesajlaşan, işe geç giden, erkenden eve gelen kural tanımaz biri olmuş.

Eh bunun adına aşk derler Ömer beyciğim. Yapmam dediğin her şeyi yaparsın, aşk adama yapmam dediği her şeyi bir bir yaptırır.

Aşık olunca yüzünüz aydınlanır, gözlerinizin içi güler. İşten güçten de hayır gelmez. Aşık olduğunuz 1 kilometre uzaktan anlaşılır. Zira aşk, varlığını açıkça belli eder. Ömer de böyle oldu işte. Zehra da.

Ömer akşam yemeğini Zehra ile yiyecek birbirlerine söz verdiler ve Ömer bu mutlulukla şirkete işinin başına gitti. Ama Defne hiç de mutlu değil. Hikmet bey ile seyahate gitmek istemiyor. Onun içinde hain planlar peşinde.

Defne Hikmet beyin polene karşı alerjisini kullanacak, bunu öğrenir de durur mu? Durmaz elbet. Defne bu şeytana bile pabucunu ters giydirir. Hikmet beyi resmen ölüme sürükleyecek. Polene olan alerjisini kullanarak hikmet beyi hastanelik edip saf dışı bırakacak. O zamanda Ömer mecbur kalacak geziye gitmeye.  

Selin Ömer beyin araması ile geziye gitmeyeceğini öğrenir öğrenmez İpek ile Koray’a haber verdi. İpek de Canan’ı aradı söyledi. Canan da mesajla Kerem’e ve Çetin’e mutlu haberi verdi ama bu erken mutluluk oldu. Defne’nin hain planını devreye sokması ile Ömer mecbur kalacak gitmeye. Bundan kimsenin haberi yok.

Canan dayanamadı Zehra yı aradı mutlu haberi ona da söyledi. Ne yaptın deyince, Zehra utandı bir şey yapmadım dese de beden dili bir öpücük işi halletti der gibiydi. Hakikaten de öyle oldu. Banyoda ki öpücükten sonra Ömer geziye gitmekten vazgeçti.

Telefon konuşması bitince Zehra, Ömer’in onu boynundan öptüğü anı hatırladı mutlu oldu biraz da utandı.

Akşam yemek için hazırlanacak kıyafet seçecekken Ömer ile mesajlaşmaya başladı Zehra. Ömer Zehra’nın çikolata kutusuna sarılmasını baya kıskanmış. Alemsin Ömer Zehra sen varken çikolata kutusunu ne yapsın. Sen kanlı canlısın, çikolata yenilip bitecek cansız.

Ve Ömer için Zehra gecesini de, gündüzünü de aydınlatan tek yıldızıymış. Romantik Ömer. Zehra ile birlikte yiyeceği akşam yemeğini düşünürken aklına 169. Bölümde bir davete katılırken ki halleri geldi aklına Zehra o zaman Ömer’in aldığı tokayı ilk kez takmıştı ve o zaman Alev vardı. Şimdi ise Defne var. Bakalım 3. Sezonda kim kara kedi olarak aralarına girmeye çalışacak. Girmeye çalışan her kim olursa olsun, Alev gibi, Defne gibi kaybeden olacak şimdiden geçmiş olsun o kişiye.

Selin akşam için yer ayırtırken Defne konuşmaları duydu sinir oldu ve hemen planını devreye soktu. Hikmet beyi odasına çağırdı çalışma bahanesi ile bitki çayı diye polenli çay verdi adam alerjisi var hastanelik olacak geziye gidemeyecek vicdansız Defne resmen adam öldürmeye teşebbüs etti.

Ömer ve Zehra akşam için çok heyecanlıydılar ama Defne bu heyecanı öldürdü. Zehra hazırlanış Ömer’i beklerken Ömer geldi ve durumu anlattı. Zehra ilk başta hastaneye gitmesi gerektiğini düşünürken Ömer, Hikmet bey’in Norveçe gideceğini ama bu durumda gidemediğini Defne yi de yalnız gönderemeyeceğini söyleyerek benim de gitmem gerekiyor dedi. Defne şimdilik muradına ermiş gibi görünüyor. Ama kimse Ömer ile Zehra yı birbirinden ayıramaz.

(Destek için reklamlara tıklamayı unutmayalım… 🙂 )

SENİ BENDEN ALAMAZLAR
İnan benim canım sensin
Gidemezsin gidemezsin
Nasıl sevdim bilemezsin

Gözlerime bak da inan
Senin için kimmiş yanan

Belki bir gün benden sana
Gelecekler hep yalanla
Ayıramaz kimse bizi
Nasıl sevdim bilemezsin

Gözlerime bak da inan
Senin için kimmiş yanan

Gözlerine meftûn oldum
Aşkın ile Mecnûn oldum
Eriyorum yudum yudum
Nasıl sevdim bilemezsin

Gözlerime bak da inan
Senin için kimmiş yanan

Tuğçe PALA

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 344. Bölüm Analizi (“ASLI”) 10 Mayıs 2018 Perşembe (48 Yorum)

 1. k azeri ablam canimin ici iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol islerinde kolay gelsin 🙂

 2. aslim kiymetlim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol erkan ve hazal yok benim icinde bitmistir nazo kendi kendine izler artik sag ol canim sana tum islerinde kolay gelsin cok optum seni allaha emanet ol

 3. radam kiz iyi olmana cok sevindim bende iyi diyelim iyi olalim ben aslinda sok olmadimda nazonun senaryosu sacma olunca bende cikardim diziden senaryon guldurdun beni allahda seni guldursun bende bu haberi duyduqumdan beri lale gibi final oldu benim icin nokta kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 4. hanim ablam canimin ici iyiz sende hep iyi mutlu ol buralar sicak ben karpuzu cikan kimi yedik cok tatli evet buz dolabina koyuyorum oh serin mis gibi evet deniz yakin bize bi kere gitdik babaminda ayagida boyle olunca cok gidemiyoruz seni cokkkk seviyorum rabbim islerinde yardimcin olsun allaha emanet ol

 5. Merhaba güzel hanımlar.iyisinizdir inşallah. K.Azeri doğru, dizi final yapsaydı daha iyi olurdu.Hem de oyuncular zahmetlerinin yarım kalmasını istemezdiler deye düşünüyorum.Ola bilsin ki ekip devam etmek istemiş.
  Radacım torunlar nasıl iyilermi? Başlanan her şeyin bi sonu olduğu kimi dizi de bir gün bitecekti,onlarla ya onlarsız. Zor olan o ki dizi olmazsa senin espirilern de olmayacak,Aslının analizleri olmayacak,hayallerimiz yetim kalacak.Ama Aslı bir şeyler düşünür inşallah bizim için.
  Gözelcim asker oğlumuz nasıl,telefonla konuşmak mümkün olurmu kendisiyle?
  Xanımcım sıcakla aran nasıl. Zire karpuzu meşhurdur.Serin karpuzdan ye dut ağacının gölgesinde dinlen.Hele denize yakınsınızsa bundan daha iyisi yok. Hoşca kalın.Kendinize iyi bakın.

  • Ablacım güzel bir final ile dizinin sonlanmasını akıllarda güzel kalmalarını bende çok isterim. ben daha buradayım 🙂
   Göker abi kovana kadar ( şaka tabi ki de abim beni kovmaz ) bir yere gitmek gibi bir niyetim yok. Zaman ne gösterecek yaşayıp göreceğiz.

 6. Merhaba arkadaşlar, yorumlarınızı okuyup cevap yazacağım ama Diziden Erkan ve Hazal’ın neden ayrıldığını yeni açılan başlıkta Göker abi yazmış bakın isterseniz. Mesut Yar’ın yazısı var.

 7. K. Azeri ben iyim seni sormali? Takmayin kafaniza bu kadar hazerin gidisini. Nazmiye zaten final yapsaydi bile mutlu sonluk olmayacakti. Siz kafanizda mutlu sonlu zehom dusunub final yapin.

 8. Merhaba Hanim abla nasilsin? Sana tamamen katiliyorum. Erkan 2sezonu sanki kafasina silah dayamislar gibi zorla oynuyordu. Artik diziden biktigi usandigi belliydi. Baska dizilerden teklif aldigi icin ayrilmayi dusunmus ASK den.Hazal kala bilirdi cunki su an ona gelen bir dizi teklifi yok. Anlayacaginiz erkan hazali da pesinden goturmus daha dogrusu ekmeginden etmis bana gore oyle
  Xanimcim ben iyim sen nasilsin? Kiz neden sok oluyorsun? Gidecekleri zaten basindan belliydi vallah nazmiyenin sacma senaryolarina iyi dayandilar. Simdi yeniden senaryonunu bastan degistirmis dusman kadin nazi. Lale gibi sende kafanda final yap olsun bitsin. Gelecek sezonu ben anlatayim sana. Hazer cikinca nazi onlar icin bir senaryo kuracak. Zehra kulubede dumandan zehirlenib oldu omer ercani oldurub hapse dustu orda zehrasiz heyat menasiz deyib intihar etmis. Bahsos da rahmetli olmus ayse buralarda daha duramam deyib asya ve julideyi alib amerikaya, Hediye abla koye, salimle yapmacik aysel evlenib izmire yaseminin yanina, gezen mutfak sukran teyze de almaniyaya cocuklarinin yanina yerlesir. Meydanda da kalir sokakdan bulusmadan yarismadan firlamalar. Bunlarida izleyecek biri illa da bulunacak. Biz haric.

  • Radacım, yeni açılan başlığı oku, orada ilk diziden ayrılan Hazal olmuş, Erkan arkasından gitmiş.
   Alem kızsın senaryon gülümsetti beni teşekkürler.

 9. Iyi günler arkada$lar.nasilsiniz?Hanim abla haqlisiniz da,ama bu diziye onlara göre bakilirdi.elbette i$lerinde ba$arilar.ke$ke final yapilsaydi da. Gözelim size de hayirli gûnler.Asker nasil.haberin varmi? Ho$ bulduk Rada.siz nasilsiniz canim.

 10. Günaydın arkadaşım eline yüreğine sağlık çok güzel olmuş teşekkürler

   • Çok teşekkür ederim ilgine sağolasın senin sayfada o güzel yorumların arttıkça benimde sayfaya gelişim artacak birazda sana bağlı 🙂

    • Teşekkür ederim öyleyse yeni açılan sayfaya bak destan yazdım sayılır. şimdi çıkıyorum işlerim var geleceğim.

 11. Gunaydın ASK ailesi, Aslı, asker annesi,Rada,Xanım,K.Azeri ve daha kimler gelecekse her kese.Erkanın diziden gitmesini doıru buluyorum.Bilirsiniz bu ayın son günlerinde onun 32 yaşı tamamlanır.Ömer rolunu 1.sezonda çok güzel oynadı.K…20 bölüm daha çekip dizini bitirseydiler.
  Erkan daha mürekkeb,daha çetin karakterler yarata bileceyi halde bütün gününü odada eşinin etrafında dolanmakla geçirir, enerjisi,yeteneyi hayıf oluyor.Zaman beklemiyor.
  O, Ömeri bize sevdirdiyi için onu seviyoruz, gitmesini istemiyoruz. Halbuki onu adaletli genc bir hakim, başarıları ile dünyada taninan bir alim, adı dillerde dolaşan bir kahraman rollarında görsek sevmeyecekmiyiz?Ya da Ömer ve Zehra adlı bir aşk filmi,hem de Hazal ile,hem de o büyük aşkı kendileri yaşamışken.güzel olmazmı? Hazal hele dizide kala bilirdi.hele yaşı küçük. Ama bence başka bir oyuncunun oynayacağı Ömerle taraf mukabil olmak istememiş.bu onun tercihi.Ben onlara sanat dünyasında başarılar,sağlıklı ömür ve uğurlu aile hayatı diliyorum.

  • Merhaba Hanım ablacım,
   yazdıklarında haklısın. Ancak ben yarım kalan işleri hiç sevmiyorum. gönül isterdi ki, sonu iyi yada kötü bir sonuca bağlansaydı da öyle dizi bitseydi. Her şey yarım. 1. sezonda olduğu gibi.
   Bu hiçde doğru bir şey değil. Hem Erkan için hem de Hazal için. dizi ekibi içinde aynı şey geçerli.

 12. gunaydin gozel ablam nasilsin sanada mutlu neseli gunler dilerim cok optum seni allaha emanet ol

 13. radam hos geldin canimin ici biz iyizde canim erkan ve hazalin diziden ayrilmalarina cok uzuldum ama dediklerinde haklisin onlari yeni porojlerinde coklu basarilar dilerim erkan ve hazal yoksa dizide benim icin burda bitmistir ben sadece nazonun sacma senaryosuna sadece onlar deyerli oyuncularimiz icin seyr ediyordum ama onlar yoksa dizi final olsaydi bitseydi ki yeni oyuncular da gelicek kendisi seyr etsin artik canimin ici gunun nasil geciyor yine misafirlerinmi var rabbim yardimcin olsun seni cokkkk seviyorum ailenen gunun mutlu neseli gecsin

 14. Hanym ablacim nasylsyn saglygyn coluk cocuk amjamyz iylermi
  Hanymcim mutlu sabahlar sanada
  K Azeri ablam mutly hayyrly gunler ablam
  Nurbanum iyleşdinmi nasylsyn rabbim saglyk mutlulyk versin

 15. Hepinize kocaman gunaydin nasilsiniz? Aslim eline saglik her iki analiz muhtesem olmus. Keyifacici olmus. Kiz o cikolata kutusunu bana ver sarilmak istiyorum. Hazal ve erkanin diziden ayrilmasi kesinlesmis hetta nazmiye 6tane basrol oyuncu bile bulmus sokaklardan. Zaten hazer kalsaydi yine ayni senaryo ayni replik ayni sahne ayni laflar devam edecekti. En iyisi kacib kurtarsinlar canlarini. Gunde 16 saat calisacaklarina haftalik dizide 16 saat calisirlar daha iyi. Bizim icin dizi zaten sezon basinda bitmisdi sadece sevdigimiz oyuncular var diye bu isgenceye katlandik. Birakin simdi nazmiye ve karamel yapim dusunsun bizde batislarini seyr edicez burdan.

  • Radam hoş geldin nasylsyn agzyna saglyk haklysyn biz hazer icin izledik 2 sezony.canym misafirlerin varmy sana kolay gelsin canym

  • Teşekkürler Canım,
   Ne o senin de mi canın çikolata çekti? mutlu olman için kutu kutu çikolata sana feda olsun canım benim. Al senin olsun istediğin çikolata olsun.
   Radacım, son ana kadar işler belli olmaz. Seyircinin tepkisini görenler yeniden görüşebilirler bir ihtimal de olsa böyle olabilir. Şuan kesin ayrılmışlar gibi canları sağolsun.

 16. Gunaydyn ask ayilem diye hep demek isteyorum ama bunlar dogryysa nebiliyim Erkan Hazalsyz ask imkansyz kaşka guzelce final yapsaydyda bitirseydiler.oyuncylarda kendince haklylar 1 sezon senariyo cok guzeldi 2 sezon senariyo biraz sacmalady.yeni guzel projelerde gormek isteyorus başarylary dayym olsun
  Aslim analizlerin hepside mukemmel cok guzeller umarym 3sezon analizleride yazmak bizede okumak nasip olayady ellerine guzel gonlune saglyk canym

  • Merhaba Gözelcim teşekkür ederim. Nasip kısmet bakalım zaman ne gösterecek.. Yaşayıp göreceğiz.
   Anlaşılan dizi devam edecek ama nasıl? izleyip göreceğiz.

 17. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aslim canimin ici kiymetlim nasilsin evet ben dunden duydum cok uzuldum resmen erkan hazal cikti diye okudum sok oldum cok uzuldum ama bu haber dogruysa benim icin dizi biter ben bu dizi yi izliyorsam onlar icin katlaniyordum ama onlar olmazsa bende yokum hanim ablam sende hos geldin nasilsin cok ozledim seni polat amcam nasil nurbanum canimin ici nasilsin ve bende seninle aynin durumdayim cok uzgunum aslimin dediyi gibi belki bu haber dogru diyil umarim oyledir yoksa dogru cikarsa benim icin dizi bitmis olucak nokta k azeri ablam hos geldin nasilsin gunun nasil geciyor hepinizi cokkkk seviyorum ailenizle mutlu neseli gunler dilerim

  • Merhaba Xanım,
   Teşekkür ederim iyiyim koşturup duruyorum. Yeni sezon başlayana kadar taşlar yerine oturur. Bende sana güzel günler dilerim canım görüşürüz.

  • Maalesef ablam bu sefer işler biraz güç ve yaş . Yeminle anneanneme caktirmamak için kendimi zor tutuyorum. Benim bi dizi için bu kadar üzüldüğümü görürse azına dayağı geçirir

   • Kendini bu kadar üzme, ne haberler çıktı şimdiye kadar.Anlaşamamış olabilirler. 3.sezon başlayana kadar anlaşabilirler, belli olmaz bu işler.

 18. Aslı abla bana deseler 2. sezonda en güzel 5 bölüm söyle ilk 3 arasına bu bölüm kesinlikle girer. Analiz için çok teşekkürler canım ablam.
  K.azeri 1 saat öncesine kadar çok iyidim ama maalesef şu an morallerim yerde. Erkan ve Hazal kesin olarak adını sen koydan ayrıldı. Buse hanım Twitter hesabından yaptığı açıklamada bu bilgiyi verdi. Erkan ve hazalin çıkarları için bu karara vardıklarını gibi bir şeyler söyledi. Ben şuan inanılmaz üzgünüm ya. Bence bu Ask fanlarına yapilmamaliydi. Bizleri yarı yolda birakmamaliydilar. Erkan ve Hazal a inanılmaz kızgın ve kırgınım. Dilerim inşallah bu haberde asılsız çıkar.

  • Merhaba Nurbanucum,
   Teşekkür ederim canım. O haberler hakkında kesin bilgi sabah verilir. Sabah ola hayır ola.
   Bir çok haber çıktı şimdiye kadar. Anlaşamamış olabilirler. 3.sezon daha başlayana kadar anlaşmayacakları anlamına gelmez belli olmaz bu işler.

  • Merhaba Nurbanucum,
   Teşekkür ederim canım. O haberler hakkında kesin bilgi sabah verilir. Sabah ola hayır ola.

 19. Merhaba Hanim abla.nasilsiniz?evet,asl a$k maksadli $ekilde olamaz.ama gelin bakalim,$imdi asl a$k kaldimi?bir az dü$undûkce insan resmen delirmek derecesine gelir.kaldisada çok az…tessüfler olsun.

 20. Merhaba. analiz için çok sağ ol Aslıcım.güzel yazdığını kendin biliyorsun demi? Canım kızım ben ne Alevin, ne de Defnenin aşkının hakikiliyine inanmıyorum.Onlarınkı bir takıntı.Gerçek aşkın amacı olmamalı bence.Asıl aşık aşık olduğuna neden aşık olduğunu bilmez.Asıl aşık ben sözünü unutur, onun için bir sen sözü vardır,ben yokum, ben sendeyim,sen olmuşum, senim artık der.
  Bir anlığa fikrimizde Zehra ile Defnenin yerlerini degiştirelim. Defnenin Zehraya yaptıklarını Zehra Defneye yapa bilirdimi?Zehra Ömere aşık ola bilirdi,ama evli olduğunu bilince yolundan çekilirdi. Gerçek aşık sevdiyinə zarar gelsin istemez,mutlu olsun yeter ona, ha kendisiyle ha başkasıyla.Ömerin taksi sürücüsü ve ya Holdinq sahibi olması Zehra için fark etmiyordu.Zehra Onun maddi varlığına degil yıllarca her kesden gizlediyi ruhuna aşık olmuşdu.O yüzden Canan bir çok şeyleri Zehraya anlatmağa çalışsa da anlamırdı.Çünkü aşıktı. Çünkü insan aşık olunca akıl kalmaz, kulak duymaz,dil konuşmazmış. Hoşca kal.Allah amanında.

  • Merhaba ablacım,
   Hayırlı geceler. Teşekkür ederim ablacım elimden geleni yapıyorum. Yazdığım yazıları bazen beğeniyorum, bazende öz eleştirimi kendime yapıyorum 🙂
   Seninle aynı düşüncedeyiz, Defne de, Alev de Ömer’i gerçekten seven insanlar değillerdi. Zehra Ömer’i gerçekten seven kişi.
   Yazdıklarında çok haklısın ablacım.
   Hoşçakal ablacım polad amcama selamlar.

 21. Merhaba Aslim.te$ekkür ederim canim.analizlerin biri birinden güzel.bizi resmen bagimli yapti.ba$arilarin daimi olsun canim benim.

 22. merhaba aslim kiymetlim benim canimin ici analiz yine muhtesem olmus bayildim analizin ilac gibi geldi bana bu bolumde banyodan ciktiklari an yuz ifadeleri tatliydi ya o kadar guldum ki komikti ya evet her ikisi inatci keciler bunu sen soylemistin 1 Sezon analizlerinden biliyorum onlari hala okuyorum cok guzel gercektende heyecanliydi basarilarin daimi olsun bunlar tatlisko inatci keciler ya yerim ben onlari bende omerin gitmiycem demesinde bende mutlu oldum ama defne yine yapti yapacagini az kala defne adami oldurucekti allahdan korkusu yok bu kizin sana ne soylesem az defne cadisi neyseki adam olmedi yasadi zehramda hazirlanmisti ne guzel su gibiydi defne yuzunden surati asildi omer gidicek diye eyer gitsede omer defneye asla asik olmaz hepimiz biliyoruz ayni fikirdeyiz kiymetlim seni cokkkkk seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

  • Hayırlı akşamlar xanım,
   Teşekkür ederim evet her ikisinin banyodan çıkarken ki halleri çok güzeldi. Bu masumiyet hiç bir dizi de yok. Umarım hep böyle devam eder.
   Evet onlara inatçı keçi diyen bendim 🙂 demek sen önceki analizleri okuyorsun. Ne güzel iyi okumalar sana zamanım olsa da bende ilk bölümden izlemeye başlasam.
   Zehra varken Defne yi ne yapsın Ömer? göz var, nizam var. görüşürüz canım iyi geceler.