Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (ASLI) 07 Mayıs 2018 Pazartesi

Adını Sen Koy 341. Bölüm 07 Mayıs 2018 Pazartesi

Zehra Defne’nin aracı ile şirkete giderken kaza geçirmiş yaralanmıştı. Kaza tutanağı tutulmuş bunu da şirkete göndermişlerdi. Defne tutanağı almak için şirkete gitmiş, tutanağı almış ama çıkarken düşürmüş fark etmemişti.

Koray bulmuş, şoförlerden biride zarfı konağa bırakmıştı. Bu zarf önce hediye ablanın eline oradan Zehra’nın sonra da Bahşende’nin en sonda Defne’nin eline geçti.

Tutanak Zehra’nın eline, su almaya giderken koridorda Hediye abla ile karşılaştıklarında ben suyunu getiririm sen şunu al dediği an zarf Zehra’nın eline geçti. Zehra zarf eline geçtiği an zarfın yüzünü okudu ve Zehra akıl edip açıp okudu. Ambulansın kazadan 2 saat sonra çağırıldığını anladı. Hiç okumamış gibi kendisine su getiren Hediye ablaya zarfı verdi ve çalışma odasına girdi, kapıyı tam kapatmadı Zehra. Canan’ı aradı onunla çalışma odasında konuşurken kapı açıktı Defne konuştuklarının hepsini duydu.

Zehra, Canan’a benim hatırladıklarımla, Defne’nin dedikleri birbirini tutmuyor dedi. Canan da ben haklıydım diyerek Zehra yı uyardı ama Zehra hala gördüğü tutanağa rağmen Canan’ın kötü biri olmadığını, böyle bir şeyi bile isteye yapmayacağını, kaza sonucu şokta olduğu için böyle yaptığını söyleyince Canan delirdi. Yapma bu kadar saf olma dedi.

Zehra da bu saflık değil, vebali büyük dedi. Vebal almak istemiyor Zehra. Canan da Defne Ömer’in peşinde dese de, Zehra; Ömer Defneye bakmaz Ayşe ne ise Defne de Ömer için o ben Ömer’e güveniyorum dedi.

Defne Zehra’nın Canan ile olan konuşmasını duydu. Tutanaktan haberi olduğunu biliyor. Terasa çıktığında Bahşende çok büyük bir iş yapmış gibi tutanağı kimse görmeden aldım. Ben her zaman senin yanındayım, aynı gemide yer alıyoruz dese de, Defne içinden ben yalnızım Zehra tutanağı okudu senin haberin yok dedi.

Bahşende Defneye çok güveniyor ama mecazi anlamda gemiyi ilk terk eden Defne olacak, Bahşende de içinde bulunduğu gemide alabora olup boğulacak ama ölmeyecek Zehra onu kurtaracak. Kuyusunu kazmaya çalıştığı Zehra can kurtaranı olacak. Canını kurtarmak istediği Defne ise Bahşendenin ölümle burun buruna olmasını sağlayacak.

Gün bitmiş akşam olmuştu. Tüm ev halkı solanda toplanmış onuşuyorlar. Defne Zehra’nın son çizimlerini görmek ve onunla çalışmak istediğini söyledi. Zehra şaşırdı. İçinden sen kimsin dedi.

Ayşe de Ömer de, Defneyi övdüler. Defne Zehra için bir akşam yemeğe çıkalım dedi ama Ömer olmaz Zehra birkaç gün daha evde kalsın dedi. Yemek işi bir süreliğine ertelendi.

Canan Salim amcanın mutfağında kabak oyuyor, kabak mı oyuyor yoksa kabakları Defne gibi düşünüp Defneyi kabak gibi mi oyuyor orasını Allah bilir ki, bizde gördük, kabak çoktan ölmüş, Defne gibi oyuyor kabağı Canan bir yandan da yüksek sesle konuşuyor. Ben sana ne Zehra yı, nede Ömer’i yem etmem sarı çıyan diye. Zehra ya da kızıyor kendince, bari insandan anlamıyorsun beni dinle, bu kadının Ömer de gözü var dedi. ben bu oyunu bozarım arkadaş derken Salim amca mutfağa geldi ve Canan’a baktı birde kabaklara. Kabak, kabak dolması olacak da, altları delik nasıl dolacak da dolma olacak o kabaklar Canan? Sen en iyisi hiç mutfağa girme. Yemek yapmak da bir yetenek işi ve sende bu yetenek yok Canan. Nimete yazık günah.

Canan öyle dalmış ki dayısının geldiğini duymadı tatar Ramazan gibi kabaklara saldırdığını gördü.

Zehra da Ömer ile yatakta dinleniyorlar. Ve Zehra Canan’ın söylediklerini düşünürken sesli bir şekilde Allah’ım nasıl bir sınav bu dedi. Ömer duydu bir şey mi dedin diye sordu. Zehra da yok diyerek geçiştirdi. Ömer o an şirket maillerine bakıyormuş, yarın işe gitme dedi Zehra.

Ömer de şaşırdı neden bir yerin mi ağrıyor deyince, Zehra Ömer işe gitmesin diye her yerim ağrıyor, kaburgalarım, kolum başım diye sayıştırdı. Ömer de doktor çağıralım mı? ya önemliyse dedi Zehra istemedi işe gitmesen dedi. Ömer Zehrayı incitmeden yanına çekti sarıldı elini tutup başını omzuna yasladı. Böyle sana sarılsam ağrıların geçer mi dedi. sevgiyi ilaç niyetine kullanıyor Ömer. Zehra yı Ömer’in sevgisi, ilgisi iyileştirecek, iyileşiyorda.

Ömer’e telefon geldi. İşle ilgili Zehra rahatsız olmasın diye odadan çıkacaktı ki Zehra gitme hemen gel seni seviyorum dedi. Ömer şaşkın bir şekilde geri dönerek sen iyimisin? Senden beklenmedik hareketler bunlar dedi. Zehra seni seviyorum dedi ve karşılık bekledi. Ömer den yanıt gelmeyince sen beni sevmiyor musun dedi.

Ömer de Zehra’nın yanına oturdu elini tutarak ben seni deliler gibi seviyorum dedi. başını omzuna koydu.

Gece bitip sabah olduğunda Salim amca dükkana kahvaltı yapmadan gelmiş. Eh evde Canan olunca aç kalmak garanti. Çetin Canan dan daha hamarat kahvaltılıkları hazırlamış, çayı demlemiş. Salim amca gelince izin istedi. Canan’ın aradığı ama bulamadığı adamın izini sürüyor Çetin. Salim amca harçlık verdi Çetinde mutlu oldu.

Zehra da Geceden Ömer ile yürüyüşe çıkarız diye konuşmuşlardı. Ömer takım elbise ile odaya girince, Zehra Ömer’in işe gideceğini düşündü. Ömer işe gitmiyor ancak takım elbise ile yürüyüş olur zannediyor. Olmaz paşam pişersin hiç aklın alıyor mu takım elbise ile spor yapılır mı? Ömer gidip üzerini değişti ama Zehra Ömer’in şirkete gittiğini düşündü kıskandı çıldırdı yastıkla cebelleşti. Yastık Defne idi. Hırsını öfkesini yastıktan çıkarırken Ömer spor kıyafeti ile geldi.

Zehra’yı o halde görünce biri ile savaşmak istiyorsan rakibin olarak ben varım dedi. Zehra yı kendine çekti canı acıdı nede olsa kaburgaları çatlaktı. Zehra orantısız güce hayır diyorum deyince, Ömer de sen iyileş o zaman savaşırız diyerek bıraktı Zehra yı, sonra da birlikte bahçeye yürüyüşe çıktılar.

Bahçede yürürken el ele göz gözeydiler. Zehra Ömer den kendisini sevdiğini söylemesini, mutlu olmasını istediğini söyledi. Bahşende de onları camdan gördü. Ne konuşurlar günlerce, saatlerce bilmem ki dedi.

Sen sevgiden, aşktan anlarmısın Bahşende hanım? Anlasaydın bu soruyu sormazdın. Seven için, aşık olan biri için konuşacak çok konu vardır.

Defne şirkette ömer’i düşünüyor ve onu telefonla aradı. Zehra gördü Ömer de onayladı arayan Defneydi. Zehra açmasan dedi. Ömer önemli olabilir desede Zehra Ömer’in telefonuna el koydu ve kapattı. Oh olsun Defneye Ömer’in sesinden mahrum kaldı.

Şirkette olan Ayşe de Zehra yı aradı tam konuşacaklardı bu kez Ömer engel oldu. telefonu kapattırdı sadece bana aitsin diyerek Zehra ya sarıldı Ömer.

Birbirini çok seven aşık eş bunlar.

Zehra Ömer şirkete gitmesin diye yolda kaza olmuş, yollar kapalı gitme dedi. Ömer de kontrol etti yol açıktı. Ömer’in taktığı kravatı Defne Zehra beğenir demiş, Zehra da ona inat beğenmediğini söyledi baya tartıştılar en sonunda Ömer beğenmediysen değiştireyim dedi Zehra’nın hoşuna gitti. Ömer Defne yi ciddiye almıyordu bu iyiydi.

Neden ciddiye alsın ki eşi dururken Ömer eşini dinlemekle doğru olanı yapıyor.

Çetin kazayı gören tanığı Adem amcayı köyüne giderek bulmuş. Canan’ı arayarak haber verdi. Canan da onların yanına gitmek için otobüs durağında otobüs beklerken, Salim amca aradı Canan da hamam da olduğunu söyledi.

Ne alaka Canan? Hamam nerden düştü aklına? Canın banyomu yapmak istedi nedir? Kese de istermisin tövbe yarabbim. Karşındaki bir bayan olsa anlarım da dayına ben hamam dayım demek abesle iştigal Canan.

Söylediğinin doğru olmadığının kendisi de farkında telefonu kapatınca kendine kızdı. hamam ne? Pazara gidiyorum elma soğan alacağım de hamam ne Canan diyerek yaptığı yanlışın farkında olduğunu kendine kızarak gösterdi Canan.

Ömer şirkete gitti toplantıya girdi ama Zehra onu mesaj yağmuruna tuttu sonunda da toplantıda Defne Ayşe var mı diye sordu. Ömer de varlar deyince, kendi kendine onlar varken bile benimle mesajlaşıyor diyerek mesajlaşmaya son verdi. içi rahatlamıştı Ömer Zehra dan başkasına bakmıyor, ilgilenmiyordu. Hayatında ki diğer bayanlar sadece iş arkadaşıydı olması gerektiği gibi.

Canan Çetin ile buluştu Adem bey’i ikna ettiler. Zehra ile telefonda konuştu ama Zehra hala inanmamakta diretiyordu. Canan Ömer de bilsin istedi ama adam beni karıştırmayın yeter diyerek çekip gitti.

Bu Canan da Leyla kadar olamadı. Leyla vakti zamanında Zehra ya zarar veren Yener’in foyasını sesini telefona kayıt ederek ortaya çıkarmıştı. Canan da adam anlatırken sesini kaydetseydi ya ama nerde Canan da onu düşünecek akıl.

Çetin akıl edip düşündü de iş işten geçti adam gitti.

Zehra da adamın dediklerini düşünüp bir sonuca ulaşmaya çalışırken Canan aradı. Zehra her şeyi Ömer’e anlatmaya karar verdiğini söyledi. Canan da Bahşende nin adamı konaktan kovduğunu söyledi.

Bakalım Zehra Ömer’e söyleyebilecek mi?

KORKUYORUM

Ağlamışsın yalan söyleme anlamışsın sevgisiz olmazmış 
Özlemişsin elinde kalem mısralarında özlem ve sitem 

Becerememişsin bir tanem yazılarından anladım 
Okudum çok özledim ben de çok çok ağladım
İnan bir tanem inan ki ikimizi hayal ettim
Avundum düşlerimle seni kendime inandırdım ben 

Korkuyorum sana söylemeye 
Ya beni sevmiyorsan eğer
Ya beni reddedersen
  

işte o an bittim ben 
İnan bir tanem inan ki ikimizi hayal ettim
Avundum gülüşünle seni kendime inandırdım ben 

Sefa TOPSAKAL

 

dizibilgi google play

Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (ASLI) 07 Mayıs 2018 Pazartesi (55 Yorum)

 1. Ho$ bulduk Hanim abla.nasilsiniz?70-in de öz gû zelliyi var.Allah uzun ömür versin,canim ablam.

 2. merhaba hanim ablam hos geldin biz iyiz sen nasilsin seni cokkkk seviyorum ailenen gunun hayirli mutlu gecer insallah kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 3. Merhaba güzel hanımlar.hepinizi hoş gördük.iyisinizdir inşallah.tebrik ederim asker annesi,gözlerin aydın.gitdin gördün yavrunu rahatladın.Sağ salim dönsün evine inşallah.
  Aslıcım kullandım demi.nasıl oldu anlamadım.hiç fark etmedim bile.Suç 70-de.hoşca kalın. Sizler Allaha emanetimsiniz.

  • Canın sağ olsun ablacım. Yaşın 70 maşallah sana Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin. Sana hayranım ablacım. Seni seviyorum kal sağlıcakla Allah’a emanet ol ablacım.

 4. gozel ablam canim benim iyim sag ol birtanem guzel dileklerine amin diyorum cok optum seni allaha emanet ol

 5. K Azeri ablam,Hanymcim teşekkuller siz nasylsynyz ayileniz sevdiklerinizle mutly gunler canlarym sizi sevyorum

 6. k azeri ablam canim benim sag ol guzel yurekli ablam benim rabbim tum islerinde yar ve yardimcin olsun cok optum seni allaha emanet ol

 7. k azeri ablam hos geldin nasilsin seni cokkk seviyorum ailenen mutlu neseli gunler dilerim

 8. gozel ablam hayirli mutlu gunler canim ablam benim seni cok ozledim sohbetin iyi olmasina cok sevindim ve aleykum selam sag olsun ve ne guzel senin iyi mutlu olmana cok sevindim iyiki geldin rabbim oglunu seni hep korusun seni cokkkk seviyorum biz her zaman senin yanindayiz dualarimiz hep seninle guzelce dinlen allaha emanet ol

 9. Merhaba Gözelcim.oglunun iyi olmasina çok sevindim.çok $ükürler olsun Allaha.in$allah her $ey iyi olucak,canim.

 10. Merabalar canlarym hayyrly mutly gunler hepimiz icin.Aslim eline saglyk canym cok guzel analiz ne kusury oyle cok çalyşdykca olur ufajyk hatalar.rabbim sana kolaylyk versin hep penasynda aman saklasyn.Hanym ablam,Aslim beni sormuşsunuz sag olun cok mutly oldum.dun dondum ama yol yorgunlugy biraz uyudum.Sohbedimin her kese selamy var cok şukur iyi godugumde icim acyldy biraz sykyntylarym kaygylarym gitdi.allam sabr ve saglyk versin yavruma.sizede cok teşekkur ederim her zaman yanymda oldugynyz icin sevgilerimle kardeşlem

  • Gözelcim, Teşekkür ederim canım. Amin inşallah. Oğlunun iyi olmasına sevindim. Hep güzel haberlerini alırsın inşallah.

 11. Aslıcım 15 temmuz Resul beyin doğum günüdür.Ben belki olmadım o yüzden önceden hatırlatıyım dedim. Aslıcım yazmağa zamanın yoksa başka birinin hikayesine film çekmek olmazmı?O iki yabancı sözü anlamadım. Belki hikayeni sinema için senarileştirmek demek ola bilir.Sağ ol.Allahtan senin için elini uzatdığın tüm işlerde başarılar, uğurlar dilerim. Bir de Erkanla Hazalı tez bir zamanda görmeni isterim.Hoşca kal.Allah amanında.

  • Tamam ablacım anladım hayırdır sen o zaman nerede olacaksın? Aynen ablacım o sektör için de kullanılan tam da senin anladığın anlamlara gelen iki kelime. Sinopsis bir taslak öyküdür,Tretman sinopsisten uzun olmakla birlikte, film sahnelerinin daha ayrıntılı bir şekilde belirtilmiş halidir.
   nede güzel dilekler de bulunmuş dua etmişsin amin ablacım amin inşallah hayırlısı ile olur inşallah.

 12. İyi akşamlar ablacım, ben evdeyim işlerim vardı onları yaptım. Evet ablacım doğru diyorsun bu yazıyı yazarken bir çok işle kafam meşguldü. Doğru tespit. O sebeple bazı zamanlar ara veriyorum ki dinleneyim diye.
  Evet ablacım belgemi alacağım inşallah. Evet doğru bir film için gerekli senaryoyu yazabilirim. Ama çok emek istiyor. 1 dakikalık sahnenin çekimi için kaç kere tekrar yaptık sabır işi bu iş ve özveri istiyor. Kolay değil. İşin içine girince insan daha iyi anlıyor. dizi ekibi ile çalışmak mümkündür elbet ama çok çalışmak gerek, henüz o ekibe girebilirmiyim bilmiyorum. Ama bir öykü kitabı çıkarmayı istiyorum Başladım da yazacak zaman yok. O kitabın sinema filmi için sinopsisi ve tretmanı da hazır ama hikayeye başlasam da yazamıyorum çok işim var ona zaman kalmıyor. Hani keşke kelimesini kulanmayacaktık ablacım 🙂

 13. İyi akşamlar.neredesiniz. sizmi misafirsiniz yoksa misafirinizmi var.
  Aslıcım sen o küçük hatalara kusur deme, çünkü degiller.Ayni anda bir kaç mesele hakkında düşünende zihnimiz yorulduğunu böyle haber verir. Aslıcım sen şimdi kursu bitirdin, belgeyi de alacaksım inşallah. Yani bu o demektirmi ki sen artık film çeke bilirsin. Öyle ise bizim dizinin ekibi ile çalışmak mümkün olurmu? Keşke olsa.görüşürüz inşallah.

 14. aslim kiymetlim hep mutlu ol ayrica sag ol canim arkadasim sana kariyerinde coklu basarilar dilerim filminde yakinda olur insallah dualarim hep seninle rabbim tum islerinde hep yar ve yardimcin olsun cok optum seni allaha emanet ol

 15. hanim ablam canim benim hos buldum ve senin iyi olmana cok sevindim biz iyiz cok sukur dediklerini yapiyorum ve dikkat ediyorum soylediklerin icin cok tesekkur ederim ablacim iyiki varsin duana amin diyorum polat amca nasil selamimi iletirsin sen de polat amcam kendinize cok iyi bakin allaha emanet olun

 16. Merhaba.Hepiniz yeni sayfaya hoş geldiniz.İyisinizdir inşallah.Ben de iyiyim Allahın yardımı ilə geçinip gidiyorum çok şükür.K.Azeri hava artık çok sıcak deyil,iki gündür ruzgar esiyor.Aslıya dikkat et,yeni doğmuş çocuk gubi maşallah,rahatdır.Çok yorğundu, çok şükür ata bildi. Aslıcım ödevlerini bitirdinmi? Filmin çekilişi ne zaman? Gözelden bir ses yoktur,hele yol yorgunudur.Xanımcım babanın yemeyine dikkat et şekeri normada kalsın. O zaman yarası tez sağalacak.Doyunca yemeye izin verme.Nezaret et. Alahın yardımı ile tez bir zamanda sağalar inşallah. Kendinize iyi bakın.Allaha emanet olun.

  • Merhaba ablacım, teşekkür ederim, yorgunluk ara ara oluyor, yaz ya kışa hazırlık yapıyorum onun tatlı yorgunluğu var. Senin iyi olmana çok sevindim hep iyi ve mutlu ol inşallah. Onun dışında derslerim bitti. Belgemi yakında alacağım. Çekim kısa bir film çektik deneme amaçlı bizde hatıra olarak duruyor. Gözel bugün dönecekti, dönmüştür dinlensin gelir yol yorgunudur şimdi. Polad amcama selamlar kal sağlıcakla ablacım

 17. gunaydin ayanim ve aleykum selam nasilsin ben seni cok ozledim hep mutlu ol canim arkadasim turkceyi cozmene kazanmana cok sevindim ayrica ben merak etdim kahvalti hazirliyorsun sana afiyet bol seker olsun bodruma gideceksin sana keyfli tatiller dilerim seni cokkkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu neseli pazarlar dilerim kendine cokkkk iyi bak allaha emanet olun

 18. Her kese Merheba..
  Dünyanin en mutlu kizi sizi selamliyor.
  Mutluluk sebebim bir sürü.
  Ben bu Türkceyi çözdüm.
  Ve 6 yalnisla kazandim. Diger sebep kalsin. Bir az merak edin.
  Hem bir az geç kalktim kahvaltiya hazirlaniyorum.
  Bu arada ben 2 gün sonra Bodruma gidiyom.
  Asli senin mail adresini Göker beyden ala bilir miyim? Ona bir mesaj atarim mailine ve seni bulurum.

  Arkadaslar dogru ben bir görünüyom bir kayiplara karisiyom. Ama her sey derslerle alakali.
  Hepinizi öpdüm. Ve kaçdim.

  • Merhaba Ayancım hoş geldin canım. Öncelikle seni tebrik ederim Türkçeyi öğrenmene sevindim.
   Sana şimdiden hayırlı yolculuklar oradan da bekleriz seni siteye.
   Ve gelelim şu mail konusuna, burada neden konuşmak istemiyorsun? bu ısrar neden? Beni yanlış anlamanı istemem ama şimdi ben sana tamam dersem bir çok kişi bu yolu deneyecek Göker abiyi mesaj yağmuruna tutacak, onun da kendine göre işi gücü var ki, ben herkese mailimi vermek istemiyorum. Beni anlayacağını düşünüyorum.
   Çok önemli ve burada söyleyemeyeceğin bir konu ise konuyu Göker abiye söyle o bana söylesin olur mu? yoksa buraya yaz ben elimden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışayım.

 19. k azeri ablam canim benim nasilsin ve dualarin icin cok sag ol iyiki varsin babamin iyilesmesine az kaldi dahada iyi olucak seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 20. Hanim abla nasilsiniz?çokmu sicak?böyle sicak olunca,bana öyle geliyor ki,her kes eziyyet çekiyor.

 21. Gûnaydin arkada$lar.nasilsiniz?Nurbanu in$allah daha da iyi olucaksin,dinlenmene bak.

 22. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aslim kiymetlim uzme kendini boyle hatalar oluyor yuzun hep gulsun birtanem nurbanucum canim arkadasim nasilsin ananen bakiyormu cok sanslisin benim yok ananenin ellerinden opuyorum canim arkadasim ve sen rabbimin iznile cabuk iyilesirsin babamin is yerinde calisirkan ayagi barmagi ezildi ve seker hastasi olduguna gore hatda ayag damarlari tutuldu amaliyyat oldu barmagi iyilesmedi malesef kestiler ve 3 aya yakindir evde oturuyor agrilari falan oluyorda azcik iyilesiyor dahada iyi olucak benim babam ve ayrica sordugun icin cok tesekkur ediyorum guzel duana yurekten amin diyorum selinin selami varmi ve aleykum selam bendende selam soyle hanim ablam radam ir abim k azeri ablam siz de hos geldiniz hepinizi cokkkk seviyorum hakkinizi helal edin allaha emanet olun

  • Merhaba Xanım, bunun için kendimi üzmüyorum ki aksine kendime gülüyorum 🙂
   Babana Allah acil şifalar versin.

 23. Merhaba.Hayırlı akşamlar her kese.Nurbanucum daha iyisindir lnşallah.
  Aslıcım analiz için teşekkürler.hata varsa demek ki iş var.İş olmayanda hata da olmuyor canım kızım.Şarkı da pek güzel.

  • Merhaba ablacım mutlu pazarlar. Teşekkür ederim ablacım. İş var evet hata da oluyor olmalı da kimse kusursuz değil öyle değil mi? insanız en nihayetinde.

 24. Hayırlı akşamlar Nurbanucum hoş geldin. Analiz içerisinde o kadar kusur da olsun demi nazarlık 🙂
  Çok şükür daha iyisin. Daha da iyi olacaksın Allah’ın izni ile. Canım benim anneannen seni ne çok seviyor bak, kendi kızından torununu korumaya almış. orası sana iyi gelir inşallah. Rabbim ya şafi ismi ile şifa versin sana.
  Seline de bizden selam söyle. zaman buldukça gel bekleriz. Kal sağlıcakla.

 25. Selamlar ask ailesinin güzel kalpli insanları.
  Aslı abla analiz için çok teşekkürler. Her güzel analizin bir kusuru olsun demi yani. Yazım hatalari gozumuzu mu çıkaracak. Ablam geçen sayfada sağlık durumumu sormussum. Şu iki gün diğer günlere nazaran daha ağrısız geçiyor. Evet eve 5 gündür getirdiler getirmesinede anneannem annemin refakatcilligini beğenmediği için şu an anneannemmde alacatidayim. Ve burasıda inanılmaz derecede sıcak.
  Xanim canım babana çok geçmiş olsun. Neyi varki. Rabbim tüm hastalara şifa ve moral versin inşallah.
  İr abi hosgeldin. Yanlış değilsem epeydir yazmiyodum.
  Rada abla , k.azeri abla. Hanım ablam, Aytaç , aysel,cesur abi sizler nasılsınız. Hepiniz kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun. Selinin hepinize selamı var.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 26. Evet Aslicim farkindayim.ben de gûldûm ya.ama bence de bu zaten olmali.bu kadar i$in,gücün arasinda,sicak bir havada olur canim.sen üzme kendini.:-).

 27. aslim kiymetlim oldum gulmekten allahda seni hep guldursun hata yapmissin canin sag olsun bayiliyorum sana ve omer zehra ile yuruyus yaparken kamera onu kilolu gosterdi hala guluyorum sen birtanesin

 28. Erkan yürüyüş yaparken Zehra’nın elinden tutmuş ya o resim de sanki göbeği çıkmış gibi, oysa gerçekten çok zayıf normalde ama kamera 5 kilo fazla mı gösteriyor?

 29. Teşekkür ederim K.Azeri sağ olasın. Analiz içerisinde bazı kelime hataları var, birde isimleri karıştırmışım olacak o kadar. Her ne kadar dikkat etsem de olmuş yapacak bir şey yok. Okuyunca kendime güldüm resmen. Rada da ona gülüyor, xanım fark etmemiş bile sonradan anlamış şimdi yazdım nazar ordan çıksın ne yapalım 🙂
  Aklıma geldikçe kendime gülüyorum 🙂

 30. Merhaba Asli.te$ekkürler.analiz her zamanki gibi mükemmel.ellerin,yüreyin yorulmasin canim benim.

 31. merhaba ir abim hos geldin nasilsin yazdiklarindan dolayi sana kirilmadimda yorum yazmakdan cevap vermekten yorulmuyorum hepinizi ailem gibi goruyorum tanidigim icin cok sansliyim benim icin cok kiymetlisiniz abim sag ol sen de benim icin cok deyerlisin ve tamam soylediyin icin tesekkur ederim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 32. xanim merheba , kusura bakma lutfen ama soylemege mecburum , lutfen ama lutfen kirilma , ya kizim sen her gun en az 10 – 20 yorum yaziyorsun hepsi de ayni seyler , yorulmuyormusun ? aytac da sende hem yazmakdan hem de her kese cevap yazmakdan yorulmiyormusunuz ? ama bana soz ver kirilmiyacaksin , oldu mu ? benm yuzumden siteye de girmemezlik etmiyeceksin , soz mu ? cunku burasi benim babamin falan diyil , kim ne isterse yazsin ama sana deyer verdigim icin soyledim , kendi oku ve sehfini duzelt .

 33. aslim birtanem iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol guzel pamuk kalbli arkadasim benim sag ol bende iyim babamda iyilesiyor cok sukur rabbim seninde yuzunu hep guldursun analiz ilac gibi geldi bahsende cadisi omer ile zehradan oyrenicek gercek aski bunlarin aski bi baska rabbim her kese boyle ask nasip etsin aslim guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim ve nerde hata yaptigini diyorsun qaliba ben anladim tabi seni bekliyorum sen soylersin cok optum seni seni cokkkkk seviyorum rabbim tum islerinde yar ve yardimcin olsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 34. xanım, görmediğine sevindim biraz zaman geçsin söylerim Rada sen söyleme. ben şimdi çıkıyorum biraz işlerim var halledip geleceğim.

 35. Günaydın hayırlı hafta sonları xanim,
  iyiyim çok şükür sende iyisindir inşallah? baban nasıl?
  Ne güzel sizleri güldürebilmek sevindim buna. Bahşende sevgiyi bilmiyor öğrenecek Ömer ve Zehra dan tabi.
  Ömer ve Zehra aşkı bambaşka bir aşk, eski aşklardan. güzel dileklerin için teşekkür ederim. bende aynı güzel dilekleri sana diliyorum canım.Görüşürüz kendine iyi bak.

 36. radam hos geldin nasilsin birtanem gunun nasil geciyor seni cokkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu hafta sonlari dilerim

 37. gunaydin aslim kiymetlim canim arkadasim nasilsin gunun nasil geciyor ve analiz her zamanki gibi cok cok guzel olmus muhtesem bayildim canan konusunda benide guldurdun radama katiliyorum canan iyi bunada cok sukur bahsende cadisi hic sevgiden anlamiyor defneden darbe alinca bilicek zehranin kiymetini bu sari ciyani gordukce kalp krizi geciyorum iyikide cikti diziden omer ile zehra askina bayiliyorum dilerim gercek hayatda mutlu mesut olsunlar erkana hazalima basarilar dilerim bu arada sarkiyida bayildim tatli m benim seni cokkkkk seviyorum ailenen hayirli mutlu neseli hafta sonlari dilerim allaha emanet ol

 38. Analizi okuyanlar fark eder mi bilmem ama ben yazarken fark etmedim şimdi okuyunca fark ettim.

 39. Günaydın Radacım,
  Gülmene sevindim şuan okuyunca bende gülüyorum ama yaptığım hataya.
  Canan eskisine göre biraz daha iyi akıllandı kafası çalışıyor da Leyla kadar değil.
  Şarkıyı beğenmene sevindim canım.

 40. Gunaydin Aslim analizde guzel olmus baya guldurdun beni. Cananin leylaya gelib catmasina hala biraz var. Simdi ki haline yine sukur. Eski canandan daha iyi.