Adını Sen Koy 34. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 18 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?

34.Bölüm

Ömer ve Zehra İlk Kez Aynı Yatakta Birlikte Uyudular. Kim Sayesinde Tabi ki de Asya Sayesinde.

Alev, Ömer’in Haberi Olmadan  Ömer ile Hilmi Yılmaz’ı Buluşturdu.

Alev şirkette aklı sıra Zehra ya oyun oynadı ve onun kaybettiğini bulduğuna telefonda Nazan ile yaptığı konuşmadan inanmasını sağladı. Saf Zehra da sözleşmeyi Nazan’ın bulduğuna inandı.

Kimsenin bir şey bulduğu yok, biraz sakin ol Zehra, desem de duymayacak beni ve eve gidene kadar kendini yiyip duracak.

Biran önce eve gitmek isteyen Zehra ya Ömer kolundan tutup gitmesine engel oldu. Zehra da bu yaptığına zorbalık denir dedi. Sen koydun ona bu adı sana yaptıklarına istinaden Zehra. zorba Ömer işte değişmiyor ki bir anda değiştirelim, zamanla sen değiştireceksin Ömer’i o sebeple dayan Zehra dayan.

Zehra dan Ömer’e

Topraktan biten güIIer soIar gider, gönüIden biten güIIer daimidir.

Dayan da nereye kadar, şu ağır sözlerin olmasa belki ama çok ağır konuşuyorsun, çok yaralıyorsun Ömer. 

Nasıl dayanayım? Bende bir insanım. 

Bir güle söylesen bu sözleri, gül solar da açmaz bir daha. Benden hem gül olmamı, hem de etrafa gül gibi mis kokular yaymamı istiyorsun. Ama sevgiyle su vermiyor, hava vermiyor, güneş göstermiyor. Sonra da benden gül gibi aç diyorsun, oldu zorba Ömer başka bir arzun?

Yener, Sevimle kedinin fareyle oynadığı gibi oynamak istiyor. Sevim’i bahçede görmüştü toprağa gömdüğü paraları oradan Betonla alacak, Koray’ın kaskını bahçeye koyacak, Sevim paralardan olacak, Koray’ı hırsız sanacak. Yener de paramı ver deyip hiçbir şeyden haberi yok gibi Sevim’in o paraları çaldırdığı hallerine bakıp karşısına geçip seyredecek. Sen ne yaman çıktın Yener.

Yener bu planını devreye soktu. Sevim’i telefonla aradı ve dükkana çağırdı.

Sevim hanım Yener’e gidecekte, bahçede hummalı bir çalışma var, Salim amca toprakla uğraşıyor, toprağı havalandırıyor. Yaseminde geldi yanına o da toprakla uğraşmak istedi. Babası da kıramadı küçük bir keser verdi eline sen de küçük çamın altını havalandır dedi.

ÖImek için doğmuştur ya insan; o yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever. ToIstoy.

Yaseminde gitti Sevim’in paralarının olduğu yeri keserlemeye başladı. Ne çekti şu paracıklar, yakında rahata kavuşacak kurtulacaklar.

Sevim bu manzarayı gördü ya nasırına basılmış gibi bağırıyor Yasemin diye. Nede olsa biraz daha eşelerse paralar gün yüzüne çıkacak. Sevim bunun olmasını istemediği için, dışarda olan Salim amcayı ve Yasemin’i içeriye postaladı. Salim amca da hiç ses etmiyor. Sana ne demiyor. Sanki bahçe Sevim’in tapulu malı onları kovdu resmen bide dövseydin.

Yener’in planının tıkır tıkır işlemesi için Beton kaskla birlikte Sevim’in evine gitti. Salim amca da eve girmek zorunda kaldı Sevim’in azarından sonra evde hasta dışarı çıktığı yok, Yasemin desen öylesine en önemli unsur Sevim onu da bir telefonla yanına dükkana getirtti Yener plan tıkır tıkır işliyor. Geriye Betonun paraları alıp gelmesi kaldı.

Beton tereyağından kıl çeker gibi, güpe gündüz bahçeden Sevim’in gömdüğü paraları aldı kaçtı, kaskı da bahçenin bir köşesine bıraktı. Çok kolay oldu. paracıklar asıl sahibi Yener’e kavuştu.

Sevim de Yener’in dükkanında, Yener Sevim’e; paralar diyorum ne olacak? Ben onları sana Zehra için verdim. Sen ver Zehra gelecek dedin, Zehra gelmedi. Mesele güven meselesi.

Ben o parayı Salim amcanın hastane parası için verdim, hastaneye gitmemiş, nereye gitti? Nerede benim param Sevim hanım? diye soruyor Yener.

Ben söyleyeyim Yener;

O paracıklar, senden Sevim’e, Sevimden hastaneye gidemeden çantaya, çantadan dolaba, dolaptan yatağın arkasına, yatağın arkasından bahçeye, bahçeden Betonun cebine, Betondan da sana gelecek yolda az kaldı bekle geliyor.

Paracıkların sana kavuşana kadar ne badireler atlattı, kavuşmanıza az kaldı sabır Yener.

  

Sevim de parayı verecek göz var mı? yok tabi, çaldırdığından daha doğrusu Yener’in parayı Beton’a aldırdığından haberi olmadan ayak üstü kırk tane yalanı sıraladı Sevim. Yok borç vardı da, yok eve haciz geldi de, kalanını getireyim deyince,

Yener, kolundan tuttuğu gibi, ben söylemeseydim kalanı da tatlı çerez niyetine löp diye yutacaktın dedi.

Nereye yutacak yemelere kıyamadı var yemez Sevim. Kuruşu kuruşuna paran geliyor az bekle Yener. Sevim gitti. Yener arkasından gülüyor. Gülersin tabi paralarına kavuşuyorsun.

Sevim de yolda eve giderken kendi kendine konuşuyor. Birazını dağıttım dedim, kalanını veririm derken Koray da oradan geçecek zamanı buldu. Sevim gördü kaskı da unutmaz o anı şimdi. İhale sana kalacak Koray geçmiş olsun şimdiden.

 

Yener paracıklarına kavuştu. Tek kuruş harcamamış bir de beni hala kazıklamaya çalışıyor diye sinirden gülüyor psikopat Sevim dedi.

Sevim de eve girdi bahçede ki paracıkların gittiğini gördü. Sen mışıl mışıl uyuyan paracıklarına dirlik vermezsen böyle kaçarlar senden Sevim hanım.  Evdekilere de siz mi aldınız diye üstü kapalı sordu. Ağızlarını yokladı uyanık. Baktı onların bir şey bildiği yok ne aradığımı unuttum diyerek konuyu değiştirdi.

Hilmi Yılmaz Alev’i aradı. Buluşmak istedi. Alev artık Hilmi’nin esiri oldu. Hilmi Alev’in istediğini yapmak için Ömer ile görüşmek istiyor. O küçük şirketi de o yüzden ayarladı Alev. Ömer haberi olmadan Hilmi ile karşı karşıya gelecek.

Ayşe’nin doktoru Ömer’i aradı. O esnada Zehra da oradaydı. Zehra’nın Ayşe ile hastaneye gittiğini öğrenen Ömer her zaman ki gibi Zehra ya kızıyor. Zehra da sana söylememem konusunda Ayşe’ye söz verdim. İsteseydi o sana söylerdi dedi.

 

 Ömer ben kardeşim için endişelenirken deyince, Zehra da hakkını sonuna kadar aradı ve sen kimse için endişelenmezsin, inanmıyorum buna, her şeyi kontrol etmekten, her şeye hakim olmaktan başka, buna kardeşin de dahil.

Eğer Ayşe için endişelenseydin beni anlardın. Ailem için telaşlandığım da onları görmeme izin verirdin, kontrol bulası olmak yerine biraz merhamet ederdin diyerek hakkını aradı Zehra.

Ömer’in söyleyecek sözü yok, olamazda çünkü; Zehra haklı. Ömer; Zehra ya yürü gidiyoruz diyerek şirketten ayrıldılar.

Alev de Ömerlerden önce geldi konağa ve onu gören Nazan hemen bulduğu zarfı Alev’e verdi. buldum diye sevinen Alev’in hüsrana uğramış suratı görülmeye değerdi. Beni çok güldürüyor Alev’in bu halleri çok komik.  😀

Bulduğu da bir şey olsa bari Ömer’e gelmiş bir şirket davetiyesi.

Ömer ile Zehra da geldiler konağa ve Asya kırmızı tokasını kaybetmiş dayısına sığındı ve tokasını istedi. Daha dayısı bir şey demeden Alev araya girdi. Bu günde herkes bir şeyleri kaybediyor. Belki Nazan ablan bulmuştur diye Zehra ya ima da bulundu.

Sevim de Yener’in dükkanına yangın var der gibi, gitmiş oğlum gitmiş senin paralar 60 bin yani ondan kalanlar gitmiş diyor.

Yener de az fırıldak değil, anladığı halde, para onda olduğu halde anlamadım nasıl gitmiş? diye soruyor.

Sevim çalmışlar, kim aldı götürdü derken, Betonun kirli tozlu ayakkabıları dikkatini çekti. Yener de bunu fark etti uyanık, Sevimin kolundan tuttuğu gibi kendine çekti ve kanatlarımı var kuş olup uçacak, insan gibi yürüyecek ayaklarımı var? Dedi.

Herkes bir oyunun içinde bir fırıldak çevirip duruyor. Hiç birinin fırıldağı da diğerine çarpmıyor. Nasıl işse artık.

Akşam meyve yemek için hazırladığı tabağı uzattı Yasemin Sevim ne gördü, nede duydu. Salim amca seslendi de öyle haberi oldu. Sonra da isyan ederek odadan çıktı.

Bahçede bittim ben bütün paralarım gitti derken, bahçedeki kaskı gördü, aldı. çala çala benim paralarımı mı çaldın çocuk? diye kaska bakarak kendi kendine konuşuyor. Koray a çok kızdı Sevim.

Onu bulup anasından emdiği sütü burnundan getirecekmiş.

Yapma Sevim o senin damadın olacak kıyma damadına yazık çocuğa hem o çalmadı senin paralarını yanlış adreste arıyorsun sen paralarını. Paralar asıl sahibi Yener de.

Akşam yemekte Alev yine Zehra yı sıkıştırmak için elinden geleni yaptı. Şirkette sıkılmışsındır sorusuna Zehra sıkılmadım yanıtını verdi. Ayşe de istersen çalışabilirsin dedi. Zehra da Ömer’e çalışabilir miyim ? diye sordu ama Ömer den yanıt yok.

Asya uyumadan önce Zehra ablasının ona masal okumasını istedi. Ayşe odaya gelip götürmek istese de olmadı. Asya diretti ve oda da kaldı. Ömer geldi odaya ve bir süre kaldıktan sonra çıktı.

Ayşe de Nihat’a bizim kız mı onları uyutur? yoksa onlar mı bizim kızı uyutur bilemedim? dedi.

 

Ayşe Asyanın onların yanında kalmasını istiyor, özenirler de bir bebek yaparlar diye. Ah Ayşe ah sana kalsa daha ilk günden bebek olayı bitmiş, doğuma da az kalmış gün sayıyor olurlardı. Bunun için sen bir şey yapamıyorsun Asya dan medet umuyorsun korkulur senden Ayşe.

Asya kendisine kitap okuyan Zehra ablasını koltuktan yatağa yanına çağırdı. Zehra da yatağa Asya’nın yanına giderek oturdu. Bir varmış bir yokmuş diye kitapdan okumaya başlayınca Ömer de geldi odaya.

Dayısı sende gel emir büyük yerden gelmezsen ayıp olur. Dayısı hiç kırar mı yeğenini kırmaz yavaş yavaş usulca yatağın ucuna oturdu Ömer. Zehra kitabı okumaya devam ederken Asya, annem bana kitabı yatarak okuyor sende yanıma yat Zehra abla dedi.

Zehra ilk başta kitap okuyorum dese de emir büyük yerden olunca söz dinlememek olmaz uzandı Zehra.

Sıra dayısındaydı Lütfen dayı hadi gel sende yat. Ömer şaşkın, ama Asyacım diyor Ömer. Hayırdır Ömer karşı mı çıkacaksın bu dünyalar güzeli prensese hadi lütfen dayı diyor bak kırılır mı bu kız?  Dayısı, hadi. Ömer tamam küçük cadı tamam dedi ve biraz daha yaklaştı yatağa Ömer.

Ömer ve Zehra ilk kez aynı yatakta birlikte yattılar vede uyudular. Kim sayesinde tabi ki de Asya sayesinde 🙂

Zehra’nın Asya ya okuduğu o kitap da ki hikayeyi Ömer de dinliyor çok dikkatini çekti, sanki kendini anlatıyorlar gibi geldi ona, aynı şey Zehra ya da odu birbirlerinin gözlerine baktılar.

Hikaye de dikkatlerini çeken yer şöyle, sarayda yüzünü göstermeyen bir adam varmış, prensese su ve yiyecek veriyormuş, ama dışarı çıkmasına izin vermiyormuş.  

 

Bu hikaye deki prenses Zehra. Ona su ve yiyecek veren ama dışarı çıkmasına izin vermeyen adam Ömer oluyor bunun kendileri de farkındalar.

Ve sonunda Ayşe’nin dediği oldu.

Asya bizimkileri uyuttu kendi ortalıkta yok sabah olup da yeni gün başladığında yeni bir güne birbirlerinin gözlerine bakarak uyandı bizim çift ve çok utandılar. Bir de utangaçlar ki, çok terbiyeli, efendi, hanım efendidir bizim gençlerimiz maşallah 🙂

Çok tatlı bunlar. Ömer uyuya kalmışım dedi Asya ya bakmaya odadan çıktı.

Zehra da Nasıl oldu bu ya diye soruyor? Hiç masal okurken uykuya yenik düştünüz o kadar. Böylemi uyudum? Burada, onunla.. evet Zehra eşinle bir gece aynı yatak da uyudun 🙂

Ömer şirkette toplantıda ama aklı gece birlikte uyuyup, sabah aynı yatak da birlikte uyandığı Zehra da. Nihat da takılıyor Ömer’e gece Asya seni uyutmadı herhalde diye.

Aksine Nihat, mışıl mışıl uyuttu bizimkileri 🙂

Koray’ın babası peşine adamlarını takmış, Yeneri alı koydular. Zehra da Ayşe ile birlikte keçeden çanta yapmaya başladı. Nazan’nın bakışları da Zehra’nın üzerinde hep.

Müzeyyen hanım Nazan’ı alış verişe gönderecekti Nazan hasta numarası yapıp evde kaldı alışverişi de Ökkeş amca yapacak.

Nazan odasında dergilere bakarken Zehra’nın ne aradığını çok merak ediyor. Tamda baktığı derginin arasında Zehra’nın sözleşmesi Nazan görmedi.

Alev de Ömer’i oyuna getirdi ve Nihat ile birlikte gelen Hilmi Yılmaz için ayağa kalktılar.

Ömer karşısında Hilmi Yılmaz’ı görünce çok şaşırdı ve uzattığı eli sıkmadı Ömer. Kendi kendine yumruğunu sıkıp onu görmekten rahatsızlık duyduğunu beden dili ile dile getirdi.

İki Gönül ( Ömer ile Zehra’nın Gönlü Birbirine Gizlice Atarken )

Aşklara denk gelmemiş ihtimal de vermemiş
Kimseyi sevmemiştim senle değiştim
Sevgi rüyalarında, anne dualarında
Kalbime senin gibisini istemiştim

Güzel günler yakın bize
Son nefeste yine el ele
Böyle atarken iki gönül birbirine
Ölüm bile dost olur bize

Her sabah yastığımın diğer ucunda sen ol
Kalbimin baharları yazı kışı güzü sen ol
Saçlarının bir teli o huzurların en güzeli
İstemem hiçbir şeyi yeter ki sen yanımda ol

Burhan Tüzer

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 34. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 21 yorum

 1. ayse .c dedi ki:

  aslicim sarkiyida sarkiciyida duymamistim netden izledim guzelmis…ALLAH gonlune gore versin aslicim ne olacak bizim bu omerle halimiz.

  1. aslı dedi ki:

   Ayşecim, bilmem ne olacak sonumuz?
   Şarkı sözleri ve müziği ile ruhumu dinlendiriyor. Huzur veriyor bana.

   Zehra ve Ömer için özel yazılmış bir şarkı sanki. Güzel beğendim ben.

   Rabbim hakkımda, hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah. gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin. hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin inşallah ve herkesi iyi insanlarla karşı karşıya getirsin inşallah. Amin.

 2. aslı dedi ki:

  Harç bitti yapı paydos, bir günü daha bitirdim ömrümden, şimdi vakit dinlenme ve rahatlama, gece ile gökyüzü ile yıldızlarla, ay dedemle dertleşme vakti ama onlara geçmeden önce bir dinlenme molası vermek istedim burada.

  Bir gece daha başladı Herkese iyi geceler. Bu mesajı yazarken pembe tişörtlü Ömer Erkan kardeşim gülerek bana bakıyor, sana da iyi geceler güzel yüzlü, güler yüzlü insan, kulağımda ise, bu analizde eklediğim iki gönül şarkısı.

 3. Aslınur dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Aslıcım iki analizin için de ayrı ayrı teşekkür ediyorum canım , süpsüper iki analiz de canım
  Gelelim şu Sevim ve Yenere
  Ya bunlar beni de çok güldürüyor
  Kalanı da tatlı çerez niyetine löp diye yutacaktın , âlemsin Yener ya , çok güldürdü bu beni
  E biz Sevime kirli çıkı diyorduk , Yener ondan da kirli cıkıymış
  Sevimin Yener’den çaldığı parayı , Yener de Sevimden çalıyor 😀
  Bir de üstüne senet imzalatıyor
  Sevim hem parayı kaptırıyor bir de üstüne Yener’e borcu oluyor , Allahümme Salli
  Anasına bak kızını al demişler
  Asya da o hesap , Ayşenin kopyası , Junior Ayşe resmen , ana kız naptılar ettiler bunları hep bir araya getirdiler , iyi de ettiler , ikisine de kocaman bir pekiyi 😀 , bütün derslerden geçtiniz 😀 hepsi 5 5 5 😀

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler Aslınurcum 🙂
   Teşekkürler canım benim, gökyüzüne baktığın an bir yıldız benden sana göz kırpıyor olsun sana.

   Ayşe ile Asyayı sınıfta koymadan bütün yaptıklarına 5 vererek peki ile geçirdin bakıyorum da. Ama hak ettiler, bir ödülde benden olsun onlara takdir belgesi, bu belge de benden olsun onlara hediye 🙂

   İyi geceler tatlı rüyalar olsun uyuyanlara, benim gibi sabahlayacaklara da kolay gelsin.

 4. A.S.K hastasi dedi ki:

  Iyi aksamlar. Asli birtanem her analizin icin tek tek tek tesekkur ederim muhtesem olmus. Burdayim analiz ve yorumlarinizi hepsini okuyorum. Her gun yorum yapmasamda burda oldugumu sizinle oldugumu bilin. Kecen analizde omer onceden kitap okuyordu sonradan bu unutuldu yazmissin. Evet once omer kitap okurdu, sonra askin kitapini ” zehra” yi okumaya basladi. O yuzunden kafasi artik kitap almadi. Kitapin sayfalarinda bile zehrayi gormeye basladi. Adamin kafasi gitti kitap unutuldu. Ask boyle bir sey zaten. Asik olunca dunyayi unutursun. Asik oldugunda daha iyi anlarsin omeri. Kiz Aylin sana da iyi tatiller. Nereye gittin boyle cennet gibi yer soylemissin

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım benim, her okuduğun analiz içinde benden sana teşekkür bir de gül gönderdim içimden geldi.
   Aşık olmadığımı nasıl da anlarmış benim arkadaşım 🙂
   Demek aşık olunca her şey unutuluyor. Vay be 🙂
   Şöyle Erkan gibi, Ömer gibi biri de çıkmadı ki karşımıza aşık olalım da dünyayı unutalım.
   Olur mu ki, hiç sanmam, ben ve aşk bu gidişle çok zor.

  2. Aylin dedi ki:

   Merhaba canim . Tessekur ederim. Yardimli denen bir yer var Azerbaycan sen bilirsin ordayim

 5. Nurbanu dedi ki:

  Herkese merhabalar. Nasılsınız arkadaşlar.Asli Abla yine fevkalâde yazivermissin. Bu arada siteye girmeyeli ne kadar çok adını sen koy sayfaları açılmış. Gelelim dizimize Aylin abl a sana katılıyorum. Bu bölümünde neredeyse yarısından çoğunda yener ile sevimi gösterdiler. Gümüş söylemeden geçemeyeceğim yener çok tatlı gulmuyormu . Adini sen koy sayfasındaki abilerim ablalarim ve kardeşlerim kendinize iyi bakın ve Allah’a emanet olun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Nurbanucum, sen derslerinle meşgulken burada çok hızlı gelişmeler oluyor. Bazen ben bile yetişemiyorum bu hıza maşallah diyelim 🙂
   Yener kötü de tatlı kötü konuşması gülmesi insanı güldürüyor. Sevim ile Yener iyi bir ikili oldular bu anlamda. Yaptıkları kötülüklerde olmasa çok iyi olacak da kötülükleri çok.

 6. Hayat dedi ki:

  Ellerine sağlık Aslicim .
  Asya olmasaydı ne yapardı bu çift. Bilemiyorum.
  Bu kere analizde lew tolstoyun dür danelerinin bir tanesi var . Teşekkürler. Bayılıyorum bu yazara. Uruş ve parahatçylyk en sevdigim romani ( türkçe nasıl çevriliyor bilmiyorum ıngilizce “war and peace”) birazacik sonu kötü bitsede.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkürler Hayatcım, Dünyalar güzeli Asya prensesimiz iyi ki var, ne varsa annesinde ve onda var.
   Savaş ve Barış Lev Toystoyun kitabının Türkçe adı.

 7. Şirin dedi ki:

  Yaaa ozetler cok guzel diziyi izlemeye vaktim olmuyor.Burdan ozetleri okuyorum.yoksa merakdan catliycam.kim yaziyorsa ellerine saglik cok tesekkurler

  1. Zehra dedi ki:

   Ozeti iyi kalpli meleyimiz birtanemiz guzelimiz Asli yaziyor

   1. aslı dedi ki:

    Çok Teşekkür ederim Zehracım, gerçek hayatta ki insanlardan duyduğum cümleleri burada da okumak çok güzel. sana sıkıca sarıldım ve o güzel yanaklarından öptüm kendine çok iyi bak:)

    1. Zehra dedi ki:

     Canim ya tatlim ben gercek olani soyledim bende seni opuyorum bitanem sende kendine cok iyi bak

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba Şirin hoş geldin aramıza. Okumuş olduğun o yazıları ben yazıyorum, beğenmene sevindim 🙂

 8. Zehra dedi ki:

  Aslicim tesekkurler bu ozet ve analizde cok guzel cok saol ya iki analiz birden okudum nasil mutlu oldum anlatamam iyi varsin seni cok seviyorum hep boyle devam et tamammi bizi ozetsiz birakma kendinide cok yorma canim.birde bu bolum yine olucak videoda izlemistim zehra ve omer yine uyuya kaldilar asya yine yanlarinda yatiyor bu sefer ellerini birlesdiriyor omerler zehranin

  1. aslı dedi ki:

   Zehracım çok teşekkür ederim ne güzel mutlu olmanız, beni de mutlu ediyor 🙂
   Elimden geleni yapacağım ve sizi analizsiz bırakmayacağım inşallah.
   Öptüm o güzel yanaklarından Zehracım:)

   Evet canım, Ömer ve Zehra Asya sayesinde yine bir gece birlikte uyuyacaklar el ele bu 56. bölümde olacak.

 9. Aylin dedi ki:

  Bu bolum sevim ve yenerin bas rollerini paylaştı bir adini sen koy dizisi izledik .icimize su serpen bir tek Omerle Zehranin ilk defa ayni yataqda yatmasi oldu . Asyada olmasa ve ya bu dizi çekenlerin ve senaristi ask dusmanidirlar diye dusenecektim . Hatirliyorumda en çok sinirlendigim bolumlerden biriydi . Omer ve Zehra sahnelerin belkide hiç bir bölüm bu kadar olmamisdir. Alev caddisida her defasında kendini Omerin gözünden dusurek bir sey buluyor ,ama senaristler ve yapımcıl alevi asansörle Omerin gözüne yukseltiyorlar .ama neyse ben sinirimi bozmayim☺☺☺☺

  1. aslı dedi ki:

   Sen sinirlenme canım, geldi geçti o günler de, tekrarlardan yeniden yaşıyoruz o günleri ve onlarla sevinip, onlarla üzülüyoruz ve kimi zaman da kızıyoruz olanlara, onlara.
   Sanki daha yeni başlamış gibi dizi. İnsan tekrar tekrar izlese bıkmaz, bıkılmayacak bir performans sergilemişler çünkü. Yıllar geçse de unutulmayacak bir dizi bana göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir