Adını Sen Koy 336. Bölüm Analizi ( “ASLI”) 30 Nisan 2018 Pazartesi

Burak 27 Haz 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 336. Bölüm 30 Nisan 2018 Pazartesi

Ömer aynı evin içerisinde olsalar bile annesi ile konuşmaktan kaçıyordu. Zehra da bu duruma son vermek için Ömer’i babasının mezarına götürdü içini döksün rahatlasın diye. Ömer babasının mezarına oturarak içini döktü az biraz rahatladı. Gidecekti ki, annesi geldi ve ben o adamın hiçbir zaman karısı olmadım. Senin bilmediğin şeyler var git dersen giderim dedi tam bayılacaktı ki Ömer annesini düşmek üzereyken tutup sarıldı.

Anne dedi ağladı Ömer. Jülide yıllar sonra ilk göz ağrısı, oğlu Ömer den anne kelimesini duymuştu. Çok mutlu oldu. Eşinin mezarına duyuyor musun? oğlumuz bana anne dedi diyerek mutluluğunu paylaştı.

Zehra ya da teşekkür etti Jülide ve sarıldı. Ömer’in elini Zehra’nın eli ile birleştirerek bu eller hiç ayrılmasın diyerek dua etti. Sonra da eşinin mezar taşına oturarak rahat uyu, ben rahat nefes alabiliyorum evlatlarıma kavuştum dedi.

 Ömer de Zehra ya sıkıca sarıldı. Ondan güç aldı. Kolay değildi Ömer için yıllar sonra anne diyebilmek.

Sonra da Ömer, Zehra ve annesi hep birlikte araba ile yola koyuldular. Ömer yolda güneş gözlüğü taktı. Adam karizma gözlük bile bir başka duruyor onda.

Bahşende Hanım da Ömer ile Zehra yı ayırmak için, konakta Defne’ye Ömer’in evliliğin gerçek bir evlilik olmadığını, sözleşmeli evlilik olduğunu söyledi. Defne sayesinde Zehra dan kurtulmayı düşünüyor aklı kıt Bahşende.

Bilse ki, kendisine en büyük düşman Defne evine ayak bastırmaz ama nerde ayakta uyuyor Bahşende.

Defne, duydukları karşısında çok şaşırdı ve onlar birbirlerine çok aşık gibi görünüyorlar dedi. Bahşende de, ne hissederlerse hissetsinler, onların evliliği yıkılmaya mahkum dedi.

Defne hala bir anlam verememiş, içinden kendi kendine Ömer neden sözleşmeli evlilik yapsın ki? bu kadar kuralcı biri diye soruyor.

Sana ne Ömer’in hayatı, onun kararı.

Bahşende de, kafasına koymuş Zehra gidecek, yerine Defne Ömer’in eşi olacakmış. Ömer’in yanına Zehra yakışmıyormuş, Defne yakışıyormuş.

Hadi ordan sende Bahşende hanım, göz var nizam var Zehra daha alımlı, daha güzel, Ömer’in yanına Zehra yakışıyor. Defne de neymiş öyle boya küpü mübarek. Ömer’in Defne ile hiiiiççç işi olmaz. Defne hadi canım sen tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna. Ömer den sana yar olmaz. Hiiiiiççç heveslenme.

Koray ve İpek birbirinden hoşlanan ama bunu birbirlerine dile getiremeyen iki aşık. İlk önce Koray, İpek’i düşündü. Aynı anda farklı odalarda olmalarına rağmen İpek de Koray’ı düşündü. Depoda kilitli kaldığı anı hatırladı İpek yüzü güldü.

Koray bir dosya istemiş onu götürdü İpek, rahattı mutluydu ama Koray tedirgin ve ürkekti. Yanlış anlaşılmak istemediği için ki ben öyle hissettim, İpek’i kendinden uzaklaştırdı. Oysa Koray İpek den hoşlanmıştı. Bunu ne kendine, nede İpek’e itiraf edecek gücü yoktu. Ya İpek kendisi gibi düşünmüyorsa? Bu yüzden İpek’i kendinden uzaklaştırdı Koray.

İpek duruma bir anlam veremedi. İşim yok dedi. Koray da sen kendine iş bul yoksa dinlen ben hallederim diyerek kibarca İpek’i gönderdi.

Ömer annesini koluna takmış konaktan içeri girip salona geçince, Salonda olan Ayşe gördüklerine inanamadı. Annesi ile abisi barışmış, küslük sona ermişti. Ömer içeri geçti. Bayanlar salonda konuştular.

Ayşe, Zehra’ya teşekkür etti. Ömer de Hediye ablaya annem için bir oda ayarlar mısın dedi. Bunu söylerken de Bahşende bunu duydu rahatsız oldu. Ömer’in bundan haberi yok ama.

Salona geçip bunu Zehra ya da söyledi. Defne de geldi ve onun da durumdan haberi oldu. Ömer annesi ile kendisini bir araya getirenin Zehra olduğunu söyleyerek Zehra’nın alnından öpüp sıkıca sarıldı. Defne de kıskandı. Zehra’nın yerinde olmayı ne çok isterdi ama avucunu yala sen Defne 🙂 Ömer’in bir eşi var o da Zehra.

Ayşe, Nihat’ın eşyalarını valize koyarken Bahşende geldi yanına ve annesinin konakta kalacağı bilgisi doğru mu diye sordu. Ayşe de annemiz yuvasına, olması gereken yere döndü burada kalacak diyerek annesini korudu. Bahşende de yüz bulamayınca odadan çıktı. Kendi odasına gitti. orada iyice sinir oldu duruma. Ercan’ı aradı ama ulaşamadı.

Ömer çalışma odasındayken Zehra geldi yanına ve annenin odası hazır, sende artık odamıza dönebilirsin diyerek Ömer’i odaya davet etti. Ömer de buna çok memnun oldu ve bu geceyi ilk geceleriymiş gibi yaşamak istediğini söyledi.

Ah Ömer Ah. Evliliğinizin ilk gecesini zehir ettin. Şimdi ilk geceymiş gibi olsun istiyorsun. O ilk gece ki gibi Zehra yı üzeceksen olmasın Ömer.

Geçmişi unutalım sadece sen ve ben deyip birbirlerine sarıldılar. Unutalım demekle bazı şeyler asla unutulmuyor Ömer.

Tam bu esnada kapı çalma adeti olmayan, Defne paldur küldür odaya girer ve Ömer ile Zehra yı sarılmışken görür.

Şimdi kapıyı çalsa kendilerine çeki düzen verecekler, Defne de bu anı göremeyecek, o yüzden iyi oldu diyesim var, bazen olaylara farklı bir pencereden bakıp mutlu olmak gerek yoksa bu hayat hiç çekilir gibi değil.

Defne gidiyormuş da onu haber vermek için, hoşçakalın demeye gelmiş. Yarın Erca’nın delillerini savcılığa teslim edeceklermiş, şirkette işi varmış ondan gidiyormuş. Hadi sana güle güle Defne.

Defne gitti, Ömer Zehra yı belinden kavradığı gibi kendine çekti ve nerde kalmıştık deyip, tamda burada kalmıştık dedi ve ekledi. Artık zamanın geldiğini düşünüyormuş Ömer. bu kadarlada kalmazmış, ben istediğimi alırım diyerek Zehra ya çok fena bakış attı Ömer.

Zehra’nın da hiç itirazı yoktu duruma. Sessizce Ömer’in yüzüne baktı.

Odalarına geçtiler ve Ömer uzun zamandır ayrı kaldığı odasına alışmak için Zehra dan yardım istedi. Zehra yı çok özlediğini söyleyerek belinden tutup kendine çekti. Sen beni özlemedin mi diye sordu. Zehra da Ömer’in boynuna kollarını doladı ve özledim dedi.

Ömer daha fazlasını istiyordu ama Zehra banyoya kaçtı.

Zehra’nın eli ayağı birbirine dolandı ne yapacağını şaşırdı. Saçını taradı, topladı, olmadı açtı. Makyaj yapmaya çalıştı. Palyaçoya döndüm dedi sildi. Elinde ne varsa hepsini yere düşürdü. Ömer duydu iyi misin? diye sordu.

Zehra da rezil oldum dedi. makyajını sildi, saçına çeki düzen verdi odaya geçti. Ömer çoktan üzerini değişmiş yatağa uzanmış kitabını okuyordu. Zehra yı görünce sen makyaj mı yaptın diye sordu? Zehra da inkar etti gece gece ne makyajı diye.

Hadi Zehra kabul et allık ile kendine makyaj yaptın Ömer’e güzel görünmek istedin 🙂

Merak etme Ömer seni makyajsız halinle sevdi. Boya küpüne dalıp çıkmana gerek yok Defne gibi. Sen kendin ol yeter.

Zehra öyle ürkek ki ne yapacağını şaşırdı. Ömer’in kıyafetlerini katladı. Ömer sabah yaparsın deyince de, üzerini değişmeye gitti. Giderken de ayağı takıldı yere düşecekti. Biraz yavaş sakin ol Zehra 🙂

Ömer de gülümsedi. Zehra üzerini değişip geldi. Ömer hayranlıkla Zehra ya baktı. Yataktan kalktı ve Zehra’nın yanına gitti. çok güzel olduğunu söyledi. elinden tutarak yatağın ayak ucuna oturdular.

Ömer Zehra’nın beline sarıldı. Yanakların al al deyince, makyaj değil dedim ya dedi. Ömer de benim sevgilim çok güzel, bir şey yapmasına gerek yok. Elini tuttu, bileğini tutarak, teni tüm beyazlardan daha beyaz, yanağına dokundu, yanakları tüm pembelerden daha pembe, dudağına dokundu ve dudakları tüm kırmızılardan daha al dedi tam öpmek üzereyken Defne telefonla arayarak Ercan Keser’in dosyası kayıp bulamıyorum dedi.

Alakası yok. Dosya elinde ve kasıtlı olarak dosyayı bile isteye imha etti Defne. Ömer’e de şirkete gelmesini söyledi.

Ömer el mahkum istemeyerek de olsa Zehra yı evde bırakarak şirkete gitti. Gitmeden önce de Zehra yı yanağından öperek gitti. Tam kapıdan çıkıyordu ki geri döndü bir kere de diğer yanağından öptü öyle gitti Ömer.

Zehra da Ömer’in gece giydiği hırkasını giydi. Onunla resim çekip Ömer’e gönderdi. Ömer’in çok hoşuna gitti. işi Defneyi unutup dakikalarca mesajlaştı Zehra ile ve Defne buna sinir oldu. en sonunda da dosyaları yere düşürerek Ömer’in dikkatini çekmeyi başardı. Yoksa Ömer daha Zehra ile mesajlaşacaktı.

Ömer bütün geceyi Defne ile birlikte şirkette geçirdi. Sabah olunca da Zehra şirkete geldi ama Zehra dan önce bir kutu geldi. Kutunun içinden kahvaltı için gözleme çıktı Zehra yapmış Ömer için ve Ömer hemen anladı Zehra gelince de ona onu çok özlediğini söyledi Ömer.

Defne de içinden hani bunların ki sözleşmeli evlilikti rol mü yapıyor şimdi bunlar diye geçirdi.

Şirkette İpek, kandil için simit dağıttı. Ben ne çok istemiştim kandilleri unutuyorlar unutmasınlar diye bu isteğimde oldu. ekibe teşekkür ederim.

Koray İpek ile konuşarak aralarında bir şey olamayacağını söyledi.

Ömer ve Zehra konağa varmışlardı ki, Ayşe Zehra yı aradı imzan gerekiyor şirkete gelmen gerek diye. Defne de şirkete gidiyor olunca Zehra Defne ile gitmek istedi. Ömer her ne kadar ben bırakırım seni dese de Zehra Defne ile şirkete gitmek üzere yola çıktı.

Yolda evlilikten konuştular, ilk başta her şey güzel gidiyordu ama Defne Zehra ya sen Ömer’i çok mu seviyorsun diye sordu. Zehra da evet deyince hırslandı ve arabayı olduğundan hızlı kullanmaya başladı. Zehra çok uyardı Defne durmadı gaza bastıkça bastı sonunda da kaza yaptı.

ETEĞİ BELİNDE

Geliyor bak kalem kaşlı
Eteği belinde gül de takmış gül de takmış
Al dudaklar, mor sümbüller
Öyle de güzel ince de belli ince de belli
Yar beline beline sarılamam
Ah geceden duramam
Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam
Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı
Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma

Dedim ona
Ey güzel, böyle mi geçer bu geceler bu geceler
Neymiş anam bizim bu keder ne zamana kadar böyle gider böyle gider
Yar beline beline sarılamam
Ah geceden duramam
Ah öteden beriden bakış atma ah yerimde duramam
Ah yıkadım kuruttum çarşafı, serdim ipek yorganı
Ah günahı sevabı boynuma, gel bu gece koynuma

Manuş BABA

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 336. Bölüm Analizi ( “ASLI”) 30 Nisan 2018 Pazartesi” üzerine 7 yorum

 1. Rada dedi ki:

  Selam arkadaslar. Nasilsiniz? Bu aralar yogunum siteye gelemedim ama sizi cok ozledim. Aslim eline saglik. Kiz odunda ne arar karizma. Az ov sunu.Ben muzodan sonra dizide baska yapmacik olmuyacak sanmistim su julide muzoyu bile gecti yapmaciklikta.Su baykus defneye sormak lazim gece gece sirketde ariyorsun? Ercanmisda dosyamis da odun omere ne demeli dosya kaybolmussa olmus gul karindan onemli mi? Bide imha edilmis dosyanin pesinden gidiyor odun.

  1. aslı dedi ki:

   Selam hoş geldin canım. Sende sevemedin gitti şu Ömer’i. Bak haklısın otur evine gece gece ne işin var şirkette. Sabahlar çuvala mı girdi? Zehra ile arasına girecek ya geceyi Ömer ile geçirmenin bir yolu bu ne yapsın başka çare bulamış Defne. Bir gece Defne ile ama bir ömür Zehra ile olacak Ömer.

 2. Gozel dedi ki:

  Iy gunler nasylsynyz.Aslim eline saglyk canym cok guzel haryka olmuş cok teşekkur ederim canym iyki varsyn bitanem

  1. aslı dedi ki:

   Oh be sonunda yazdığım mesaj çıktı. Sabahtan beri kaç mesaj yazıp gönderdim çıkmadı.

   Gözelcim sağ olasın. sana ve diğer arkadaşlara yazdım çıkmadı. Neyse şükür kavuşturana

 3. aynurr dedi ki:

  Merhaaba nasılsınız

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Hoşgeldin

  2. aslı dedi ki:

   Merhaba teşekkürler sen nasılsın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir