Adını Sen Koy 331. Bölüm Analizi (”ASLI”) 23 Nisan 2018 Pazartesi 

Burak 26 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 331. Bölüm 23 Nisan 2018 Pazartesi

Ömer’in başına Ercan Keser diye biri musallat oldu gitmiyor. Adamı Muhsin aracılığı ile Ömer’i ormanlık alana getirten Ercan kısa bir kovalamaca sonunda Ömer’i saklandığı yerde buldu. Tabi konaktan Muhsin Ömer’i kaçırırken Zehra da gördüğü için Can ile peşlerine düştü. Ömer’in bundan haberi yok.

Zehra Ömer’i ararken Zehra da buldu Ömer’i, tabi Ercan Ömer’in gelme Zehra demesi ile Zehra yı fark etti Zehra yı silah zoru ile esir aldı. Ömer’e de sevdiğin kadını kaybetme korkusu yaşattı kendisi bunu fazlasıyla yaşamıştı.

Ömer Ercan’a yapma karımı bırak beni al dese de dinlemedi Ömer’i Ercan. Önden bayanlar diyerek silahı Zehra’nın kafasına dayadı. Ömer de Ercan’ı delirtmek için konuştu. Sen ancak bu kadarlık adamsın diyerek damarına damarına bastı. Ercan da karın geberecek sende onu seyredeceksin dedi.

Zehra öleceğini iyiden iyiye anladığı an gözyaşları içerisinde Ömer seni seviyorum dedi. Her şey bitti diye düşündükleri an ormanın içinden gelen sesle dikkati dağıldı Ercan’ın. Ömer de bunu fırsat bildi. Ercan’ın elindeki silahı almak için ona saldırdı kısa bir süre boğuştular. Silah patladı ama yaralanan olmadı. Ercan yine galip gelmiş kısa süreli boğuşma sonucu Ömer’i alt etmeyi başarmıştı silahı aldığı gibi yerde savunmasız yatan Ömer’i öldürecekken Komiser Murat ve arkadaşları geldi.

Ercan polisleri görünce kaçtı. Ömer de Ercan tarafından öldürülmekten son anda kurtulmuş oldu. Zehra ile birbirlerine sarıldılar.

Ömer’in vurulduğunu düşünen çok korkan Zehra ağlayarak Ömer’i yanaklarından öptü. Ömer de Ercan sana bir şey yapsaydı onu öldürürdüm dedi, polisler geldi. Ercan’ın peşine düştüler. Ömerleri de refakat eşliğinde ormandan çıkardılar.

Asyam, dünyalar güzeli kız, babasının yanında annesi ile birlikte. Babasının akşam eve gelmesini birlikte uyumayı çok istiyor Asya. Nihat Ayşe den çekindiği için gelemem çok işim var dedi. Ayşe de kızı daha fazla üzülmesin diye akşam baban gelecek işlerini daha sonra da yapar diyerek Nihat’a eve gelme izni verdi.

Asya çok mutlu oldu, babası eve gelene kadar uyumayacağını bekleyeceğini söyledi ama Nihat kızına verdiği sözü tutmadı akşam eve kızının yanına gitmedi. Nihat böyle biri değildi. Adamı ne hale getirdiler.

Ayşeler gidince Beliz denen o kadın Nihat’ı aradı. Nihat ona gelemeyeceğini söyledi ama sonra ona gitti. Ne varsa Beliz de?

Canan ve Salim amca yine eskisi gibi yalnız kaldılar. Aysel hanımlar evlerine gidince muhabbet edecek insan olmayınca Canan dayısı ile konuşmak için futbol konusu açtı ama olmadı. Salim amca futbola ilgi duymuyor, Canan ile konuşamıyordu. Canan da susma hakkını kullandı. İşte bu an da kapı çaldı gelen Şükran teyzeydi. Canana can yoldaşı geldi. Gerçi Canan Aysel hanımları bekliyordu ipek ile iyi arkadaş oldular ama gelen onlar değildi. Gelmediler ama Aysel hanım Cananı aradı dayım kayıp size geldi mi? diye. Salim amca da kahveye giderken gördüğünü söyledi, pastaneye Aysel hanıma destek olmaya gittiler.

Akşam olunca konakta Ömer ile Zehra misafir odasında konuşuyorlar. Ömer Zehra ya onu takip edip ormana kadar geldiği için kızıyor inatçı keçi diyor. Zehra da Ömer’e kızıyor kendi başına plan yapıp hayatını tehlikeye attığı için. Onlar birbirlerine kızıp aşklarını itiraf ederken Hediye abla geldi. Jülide hanım iyi değil ateşi var, çok halsiz diyerek hastalandığını söyledi.

Ömer ve Zehra hemen Jülide hanımın yanına gittiler. Zehra ateşini ölçtü. 38 derece antibiyotiğini içmemiş bugün Zehra içerden getirmeye gitti. Ömer de su içmek isteyen annesine bir bardak su verdi. Ömer çok ciddi ve mesafeli annesine karşı. Jülide de oğlunun elinden tutarak kendini zorlama dedi.

Hediye abla mutfakta ilk yardım malzemeleri ile uğraşırken Bahşende geldi. Neler olduğunu sordu. Hediye ablada Zehra elini kesmiş de onun için diyerek durumu kurtardı.

Zehra Jülide hanımın yarasına pansuman yaptı. Yapışkanlı bandı da Ömer den açmasını yapıştırmasını istedi ama Ömer yapmadı yapıştırmadı.

Asya babası ile uyumak onun kendisine masal okuması için bekliyor ama gelmedi. Ayşe de aradı açmadı. İçinden Nihat’ı Asya için affetmek geçti. Asya babasından, baba sevgisinden mahrum kalmasın istiyor.

Asya bekledi bekledi, gelen olmayınca uyuya kaldı. Nihat da geç vakit de Ayşe yi aradı. Ayşe de gelme olduğun yerde kal Asya seni çok bekledi uyudu kızına verdiğin sözü de mi unuttun gelme dedi telefonu kapattı.

Zehra Ömer’i özlediği ve merak ettiği için odasına gitti. Ömer de nazlanıp benim de ateşime bak dedi ama Zehra o konuya hiç girmeyelim diyerek konuyu kapattı. Ömer de Zehra yı göndermedi yanına aldı. Sevdi ve yüzünü okşadı, Zehra’nın yüzünün her detayını ezberlediğini ama artık karımdan uzak durmaya çalışıyor olmak olmuyor diyerek vuslatı istediğini söyledi ama şimdi değil dedi Ömer.

Her şey Zehra için çok özel olacakmış, bütün bu hengama geçtikten, Zehra kendini hazır hissettiğinde olacakmış öyle söyledi Ömer ve sonra da birbirlerine sarılarak uyudular.

Gece bitmiş Sabah olmuştu. Aysel hanımın dayısından hala ses yok. Herkes pastanede sabahlamış. İpek’in aklına mezarlığa gitmiş olabileceği geldi. Koray ile oraya bakmaya gittiler. Canan da sen bir dön saat başı asker selamı ile tekmil vereceğim diye söz verdi.

Aslında traji komik bir şekilde çok büyük bir yaraya parmak basılıyor. Alzhermer hastası ve onun yakınlarının yaşadığı sıkıntılar konu ediliyor. Ama anlayana işte. Halit amca sonunda bulundu. Nöbeti varmış nöbet tutmuş Halit amca ve Koray dan parolayı söylemesini istedi. Koray parolayı söyleyemedi. Düşman askeri oldu Koray. Sonrada birlikte pastaneye gittiler.

Zehra Ömer den önce uyanmış sanırım Jülide hanıma bakıp geldi Ömer yoktu odada Zehra endişelendi. Ömer’in kaçırılmasından fazlası ile etkilenmiş Zehra. Ömer geldi Zehra ile konuştu tam Zehra gidecekken kolundan tuttuğu gibi kendine çekti. Bir gün kızın kolunu koparacak Ömer. Hastanelik edip sargıya aldıracak ondan sonra bu davranışından vazgeçer herhalde.

Ömer Zehra yı kollarının arasına alarak konuştu ve burnundan öptü bıraktı. Komiser Murat aradı Ercan hakkında konuştular.

Ayşe annesinin kahvaltısını yaptırırken ona Nihat’ın kendisini aldattığını söyledi, annesi de durumu abisine söylemesini istedi.

Ayşe de annesinden aldığı güç ile çalışma odasına gitti, abisine Nihat dan boşanacağını söyledi. Ömer duydukları karşısında çok şaşırdı. Ayşe söze başladı Ömer anladı Nihat Ayşe yi aldattığı için Ayşe Nihat dan boşanıyordu. Ömer çok öfkeli hemen Nihat’ı aradı ama Nihat açmadı.

Arabanın anahtarlarını çalışma odasından aldı tam gidecekti ki, Ayşe abisini durdurdu. Olay büyüsün istemiyordu. Ayşe’nin telefonu çaldı arayan Nihat dı ama aslında arayan Nihat’ın telefonundan trafik polisi idi. Nihat’ın ölüm haberini Ömer’e verdi. Şimdi Ömer bu haberi Ayşe ye nasıl verecek?

ETEĞİ BELİNDE

Geliyor bak kalem kaşlı 
Eteği belinde gül de takmış, gül de takmış
Al dudaklar, mor sümbüller
Öyle de güzel ince de belli, ince de belli 

Yar beline beline sarılamam 
Ah geceden duramam
Ah öteden beriden bakış atma
Ah yerimde duramam
Ah yıkadım, kuruttum çarşafı
Serdim ipek yorganı
Ah günahı sevabı boynuma
Gel bu gece koynuma 

Dedim ona ey güzel 
Böyle mi geçer bu geceler, bu geceler
Neymiş anam bizim bu keder
Ne zamana kadar böyle gider, böyle gider 

Yar beline beline sarılamam 
Ah geceden duramam
Ah öteden beriden bakış atma
Ah yerimde duramam
Ah yıkadım, kuruttum çarşafı
Serdim ipek yorganı
Ah günahı sevabı boynuma
gel bu gece koynuma 

Manuş BABA

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 331. Bölüm Analizi (”ASLI”) 23 Nisan 2018 Pazartesi ” üzerine 33 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi güner. Te$ekkür ederim Xanim kizim iyiyim.sizinle bahem.

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  ulkerim nerdesin gelde konusalim ozledim seni saka kusum hos geldin nasilsin canim

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  ulkerim nerdesin ya ben seni cok cok ozledim saka kusum hos geldin hayatim ben seni cok ozledim

 4. Saka kuşu dedi ki:

  Meraba ben artık buraya geleceğm ve defne ömere göz koymuş arkadaşlar kesn cevaq bu ayse cocuk yapsnlar diyor o surat asıyor

  1. Anonim dedi ki:

   Hoş geldin

 5. xanim azeri fan dedi ki:

  k azeri ablam hos geldin nasilsin cuman mubarek olsun dualarin ibadetlerin kabul olsun amin

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler.hayirli cumalar her kese.Te$ekkür Asli canim.her zamanki gibi.

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim sanada hayirli mutlu cumalar ben seni cok cok seviyorum dunayalar kadar kiz ben seni yerim cok sag ol bende senin icin her sey yaparim

 8. Aysel dedi ki:

  Günaydın Gözel ablam Pericim Ve Xanım azerim sizede hayırlı mutlu cumalar. Xanım azerim sen yeterki iste bitanem ben senin için her şeyi yaparım

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin pericim nasilsin sanada hayirli mutlu cumalar

 10. peri dedi ki:

  Gunaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar….

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin ayselim askitom nasilsin canim gunun nasil geciyor ununtdum kalpler icin sag ol bu ani unutmam belki senden rica edersem yine yaparmisin hayatim

 12. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz hepinize hayirli mutlu cumalar dilerim tatlici ulkerim gelmis hos geldin hayatimin nesesi kiz cooooooooooooooooooooooooooooooooooook ozlemisim canim ben cok iyim asil sen nasilsin ise baslamisdin nasil gidiyor evdekiler nasil insallah her sey yolundadir birtanem askim balim benim tamam burdayim bu gun bolca konusuruz diger sitede ozleyenler var seni orayda ugrarsin seni cok cok cok seviyorum gozel ablam sen nasilsin cocuklar nasil gunun nasil geciyor

 13. Aysel dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar Ülkerim gerçekten senmisin nerelerdesin her kes seni çok özledi bu bize yapılır mı ya bende seni çok özledim. Anlat bakalım nerelerdesin? Nasılsın? Hayat nasıl gidiyor? Artık hep bizimle misin? Canım diğer siteye gelsene her kes çok özledi seni neyse sen dön uzun uzun konuşuruz.

 14. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn mutly sabahlar hayyrly cumalar canlarym
  Ulkerim hoş geldin canym nasylsyn

 15. Tatlıcı Ülker dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar, hepinize hayırlı cumalar 😀 😀 😀
  Nasılsınız bakalım, ne var, ne yok? Neler yapıyorsunuz? Özlemişim sizleri.
  Bu arada analiz mütiş. Dizide baya gelişme olmuşta haberim olmamış. Ben yine uğricam, hadi öptüm hepinizi 🙂

  1. Anonim dedi ki:

   Tatlıcı gelmiş hoş gelmiş günaydın hayırlı cumalar

   1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

    Hoş bulduk, sizede hayırlı cumalar 😀

    1. Anonim dedi ki:

     Ne güzel sayfamızın tadı geldi

     1. Tatlıcı Ülker dedi ki:

      Rica ederim.

 16. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar kizlar nasylsynyz Radam buny yazdyk bikenara demek bi kez olsada begenmişsin

 17. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar arkadaşlar. Aslım eline yüreğine sağlık çok güzel analiz olmuş çok teşekkür ederim.

 18. Rada dedi ki:

  Kiz betul ben sagli sollu fena dalicam bu nazmiyeye. Demek tavuzkusu yakinda kozlarini acik acik oynayacak. Artik duygularini suratiyla belli etmege basladi suratsiz. Bahsosda ercani yesil sahalara geri getirdi. Artik bol bol silahli qol izleriz. Yarin kesin facia var

 19. Zehmer dedi ki:

  Selam nasılsınız bugün defne ömer in ayşe ye gönderdiği fotoğraflara çok kıskanç baktı görünen o ki defne şirkette nihat in yerine değil alevin yerine geçmiş anlaşılan rada bak gördün mu nazmiye işini seneye bile bırakmadı ömer zehra ya sezon finalinden önce ihanet edecek anlaşılan nazmiye ile işimiz gücümüz hep ihanet hep aksiyon zaten sabah bile ailesini buldu bir zehra nin ailesi hala çıkamadı ortaya nazmiye bu kafayla giderse seneye izler miyim emin değilim şimdi ki bölüm lere bile internetten bakıyorum zaten o da bazen çoğu bölüm leri analiz lerden takip ediyorum

 20. xanim azeri fan dedi ki:

  radam alemsin vallahi bende basim catliyor of dizide bu gun zehranin sevim cadisindan oyle bahs etdiki icim parcalandi resmen sevim allah bilir neler yapmis boyle annemi olur bahsende cadisininda ne yapayim of su seytan ruhsuz kadin omer kovsun onu bu bolumde olumden bahs ediyorlardi ah bu bir isaret olmasin bu nazmisden her sey beklenir tavuz kusunun sonunda gercek yuzunu gordum vallahi bu omere asik ama nedense ben sinirlenmedim tuhaf duyqu neyse canim allaha emanet ol

 21. peri dedi ki:

  Bu gun defne kıskandıgını belli etti,artık cananın tabirile onu ömerin agızının içinde çok goruruz,ömer arkadaş diyor ama kızın içindekilardan haberi yok,bece her kas ihanet beklarkan tabi ki bilarak degıl oyun yada tuzak şeklinde nezmiye hanım başka bir şey yapacak.

 22. peri dedi ki:

  Aslıcım gerçekdan bu yogunluk içinde bizi analizsiz bırakmadıgın için çok teşekkurler.eline saglik

 23. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Xanimcim hosbulduk ben iyim seni sormali? Biliyorsun odunun saclarina qicik oluyorum o yuzden daginik gorunce begendim. Yalniz bir kerelik. Omerciler bunu kayde almasinlar sakin. Hala uyuzum oduna.

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz hos geldin nasilsin canim arkadasim hayatimin anlami gunun nasil geciyor evet ya omerin saclari daginik cok guzeldi baya komikti kendine cok iyi bak allaha emanet ol cokda optum

 25. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşım çok güzel yazmışsın eline yüreģine sağlık

 26. Rada dedi ki:

  Selam nasilsiniz arkadaslar? Aslim sen nasilsin? Gecmis olsun insallah tez zamanda iyilesirsin. Galiba bunu soylemekten hic bikmiyicam senin analizini okumak dizini izlemekten daha guzel ve stressiz oluyor. Eline saglik. Bu bolumde tek begendigim omerin daginik saclari.

 27. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim hayatimin anlami nasilsin canim arkadasim bu yorgun hasta halinle yaziyossun ya hakkini helal et ellerin dert gormesin analiz cok guzel olmus eline saglik hastalik hakkinda dogru soyledin anladim omer zehranin bi gun kolunu kiracak ah omer ah neyse pamuk kalbli arkadasim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 28. Gozel dedi ki:

  Aslim analiz cok guzel haryka olmuş ellerin guzel gozlerin altyn kalbyn dert gormesin kardeşim analizi cok heyejan bile okuyorum tikgi izledigimdeki gibi teşekkuller hastalyk hakkynda soylediklerini anladym ben hic o tarafdan bakmamyşym cok minnetdarym sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.