Adını Sen Koy 330. Bölüm Analizi (“ASLI”) 20 Nisan 2018 Cuma

Burak 24 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 330. Bölüm 20 Nisan 2018 Cuma

Muhsin Ercan’ın onu çocuklarına zarar vermek ile tehdit etmesi üzerine harekete geçti 1 saat için de Ömer’i size getireceğim dedi. İstemese de çocuklarının hayatı için bunu yapacak Muhsin yaptı da, tamirci kılığına girerek konağa girdi. Ömer’i kapıya kadar çağırttı, sonrada konuşmadan yanında bekçilik yapan sakallıyı göstererek o da anlamasın diye Ömer’e silah doğrultarak konaktan aldı.

Ömer’in kendi arabasına bindiler, sakallıyı da aldılar. Zehra da bu olanları camdan gördü. Peşlerinden ÖMEEEEERRR diye bağırarak koşarak durdurmaya çalışsa da Ömer durmadı bastı gaza gitti.

Can geldi Zehra’nın yanına, Zehra aracı getirmesini istedi. Araca binip Ömer’in peşine düştüler. Zehra yolda komiser Murat’ı aradı ama telefon kesildiği için tam net konuşamadılar. Buna rağmen Zehra olanları komiser Murat duyuyormuş gibi anlattı. Nereye gittiklerini söyledi, duyduysa gelir yoksa bir bilinmeze gidiyor Zehra.

Ömer’i aradı ulaşamadı iyice endişelendi Zehra.

Ömer, arkada oturan sakallı adı Arif miş. Ona dikiz aynasından bakarak sinir etti. Yolda Muhsin bir yerden dönmesini istedi. İşte o esnada camdan beyaz kağıt atıldı bu bir işaretmiydi? Muhsin’in tarafından atıldı çünkü. Yoksa kağıt öylesine mi atıldı? Sakın çevreyi kirletecek yanlış bir davranış olmasın.

Ömer’in arabası bir yere gelince durmasını söyledi Muhsin. Arabadan indi Ömer ormanlık alanda, orman içerisine girdiler.

Zehra ve Can da elleri ile bulmuş gibi Ömer’in arabasının olduğu yere geldiler. Bence büyük bir ihtimal ile yolda Zehra ile Can durdu araçtan indiler etrafa bakınırken yerde duran kağıdı buldu Zehra ona göre o yola girip Ömer’in aracına ulaştılar. İlerde Zehra Ömer’e oraya nasıl geldiğini anlatırsa flashback ile görürüz. Böyle bir sahne yoksa bile buyrun ben yazdım sizde bir zahmet çekin, bizde izleyelim 🙂 dışardan diziye ancak bu kadar destek verilir.

Nihat’ın eşşekliği dünyalar güzeli kızının hayattan soğumasına, en sevdiği tokaları takmak istememesine, okula gitmek istemeyecek kadar babasını özlemesine neden olmuştu. Ayşe Nihat’ı evden uzaklaştırırken Asya yı da baba sevgisinden, ilgisinden mahrum bırakıyordu. Asya hiç bir şey yapmak istemiyor, tek istediği babasını görmek, onun yanına gitmek. Annesi baban çalışıyor dese de, Asya Annesine ara babamı söyle biz geliyoruz, çalışmasın dedi. Haklı Asya en doğal hakkı babası ile olmak ama Nihat eşşek sudan gelene kadar dayağı hak eden Nihat.

O dayağı birde Beliz hak ediyor. Senin evli barklı çocuklu adam ile ne işin olur?. Sen bir yuva yıktın senin yuvan olur mu? Hala Nihat’ın peşinde, Nihat’ın kaldığı evin önüne kadar gelmiş bekliyor, sen boşanacaksın diyor, yuva yıkan kadın olmak hoşuna gidiyor herhalde. Yıkılan o yuvanın üzerine sen nasıl bir yuva kuracaksın? Hiç mi onurun, gururun, haysiyetin yok senin Beliz. Yazıklar olsun sana.

Nihat da kızdı şirkete geçti. Ayşe de kızı ile şirkete Nihat’ın yanına geldi. Asya babasına sarıldı. Babası da ben seni görmeyeli büyümüşsün dedi. Annesi de benim kızım büyüdü deyince, Asya ben büyümek istemiyorum, ben büyüdüm diye sen evden gittin, beni artık sevmiyorsun dedi.

Asya’nın ruhunda açılan derin yara çok büyük öyle ki büyümek istemeyecek kadar. Büyükler için zor olduğu kadar çocuklar içinde çok zordur boşanmak, ayrı baba ve anne ile yaşamak. Bu Asya ya ve hiç bir çocuğa yaşatılmaması gereken bir durum. Ruhlarında açılan yaranın çoğu zaman farkında olmuyor ebeveynler. Tıpkı Asya da olduğu gibi.

Bakalım Asya’nın doğum gününü unutanlar 23 Nisan Çocuk bayramını hatırlayacak mı? geçen sezon hatırlamamışlardı.

Ayşe de durumu fark etti. Asya ya baban için resim yapmak ister misin? diyerek Asya’nın babası ile az ama kaliteli zaman geçirmesine ortam hazırladı. Nihat da kalem ve kağıt verdi Asya babasının dizinde oturarak babasına resim yaptı.

Salim amca cami dönüşü Halit amca ile karşılaştı. Halit amca Aysel’in başının ağrıdığını evde yattığını söyledi. Kendisi de kaç zamandır görüşmediği bir devresi varmış onunla buluşmaya gidiyormuş. Salim amca bende geleyim dedi ancak kabul etmedi Halit amca. Salim amca Aysel hanımın evden gittiğinden habersiz mutfak alışverişi yaptı ağrı kesici aldı. Eve varınca Canan dan öğrendi evden gittiklerini.

Zehra ormanda Can ile birlikte ayrı yollara giderek Ömer’i arıyorlar. Can Zehra ya en azından kendini koruması için küçük bir çakı verdi. Silaha karcı çakı ne iş yapabilir ki? neyse o an Zehra Ömer dedi. Ömer de hissetti bunu Zehra dedi.

Sonra da Ömer Ercan’ın olduğu yere getirildi. Ercan Ömer ile oturduğu yerden dalga geçti. Masa hazırlanmış ormanın ortasına Ömer içinde ve içinde yumurta olmayan gıdalar varmış ona kadar biliyor Ercan.

Bir süre kendince dalgasını geçti Ömer ile Ercan sonra işin rengi değişti. Ömer’i Zehra yı öldürmek ile tehdit etti Ercan. Muhsin de yanındaki sakallıyı arabayı hazırlasın diye gönderdi ve silahı Ercan’a doğrulttu. Ercan neye uğradığını şaşırdı.

Sonra da Flaşhbach sahnesi ile Ömer’in Muhsin ile hastanede yaptığı o konuşma detaylı olarak gösterildi. Muhsin Ömer’e Jülide yi öldürmesi için Ercan’ın neler yaptırdığını tek tek anlattı. öldürmeye kararlı olduğunu ama kendisi öldürmek istemediğini mecbur kaldığını çocukları ile kendini nasıl tehdit ettiğini her şeyi birbir anlattı.

Ömer de durumu anladı Ercan’a orada yeni planından bahsetti Ömer ve bugüne kadar gelinen noktaya nasıl geldikleri ortaya oraya döküldü.

Ercan kendisine ihanet eden Muhsin’e sen Jülide yi öldürdün deyince de, aslında Muhsin’in Jülide’ye şırıngadaki zehri enjekte etmemiş zehri tuvalette lavaboya boşaltmış. Yerine de su çekmiş 🙂 ben tahmin etmiş yazmıştım doğru çıktı 🙂

Ömer planın hasını yapmış. Muhsin konağa rahat girebilsin diye sen konağa tamirci olarak gireceksin diğer adam şüphelenmesin diye de bana zor kullanabilirsin. Çıkarken sorun olmasın diye korumaları ben uzaklaştırırım dedi. Bunu yapmışsın birde akıl edip Murat komisere de haber verseydin Ömer, eminim sen onu da yapmışsındır.

Ömer Ercan’ı sinirlendirirken polis gelecek sıkıştın köşeye derken, Zehra da Ercan’ın arabasını buldu. Murat komiser Zehra yı aradı Zehra da yerlerini söyledi. Komiser saklanın biz geliyoruz dedi.

Zehra telefon kesilince, Ercan’ın ormandan gitmesine engel olmak için aracın lastiklerini Canın verdiği çakı ile delik deşik yaptı. Sonra da arabanın anahtarını ormanın içine attı. Sakallı gelene kadar Zehra işini bitirdi. Onu görünce de saklandı ama telefonunu arabanın arka tarafında yere düşürdü Zehra. almadıysa ki ben aldığını görmedim Zehra telefonsuz kaldı. Sakın daha önceki telefonların başına gelen buna da gelmesin. Yok oldu ama sonradan var olmasın.

Zehra sakallı telefonla konuşurken ormana girmeyi başardı. Ercan da Muhsin’e kafa tuttu. Ömer polise haber vermek için biraz ileri geçince, Muhsin ile Ercan boğuştular ve Muhsin bacağından yaralandı.

Ömer geldi. Muhsin yerde yatıyordu. Silah Ercan’ın elindeydi. Namluyu Ömer’e doğrulttu. Tam sıkacaktı ki silah boş ateş almadı Ercan kaçtı Ömer peşinden gitti. Muhsin’in canı yanınca durdu. Muhsin de Ömer’e Ercan’ı yakalamasını, o yakalanmazsa başladığı bitirmeden durmaz onu durdurmalısın deyince, Ömer Ercan’ın peşine koştu.

Ormanda Zehra ile karşılaştı sarıldılar. Zehra Muhsin’in yanına gitti, yarasına tampon yaptı. Ercan arabasının yanına gelince Sakallının arabanın yanında olduğunu lastikleri patlak görünce onu da Ömer’in tarafına geçti zannetti. Tam öldürecekti ki adam gözlerini kapatınca Ercan ormana kaçtı.

Ömer de ormanın içindeydi ve Ercan Ömer’i görür görmez ateş etti ama vuramadı. Zehra da silah sesini duyunca ormana daldı. Ercan Tahir’in elinden nasıl Jülide’yi aldığını Ömer’in babasının nasıl acı çektiğini anlattı Ömer de duydu bütün konuştuklarını.

Ercan Ömer’i saklandığı yerde gördü. Silahı ona doğrulttu Zehra da Ercan’ın arkasından gelince Ömer hayır Zehra deyince Ercan Zehra yı fark etti. Ercan Zehra yı rehin aldı.silahı kafasına doğrulttu. Sevdiğin kadını kaybetmek nasıl bir duyguymuş sana öğreteceğim dedi Ömer’e psikopat. 1. Sezonda Hilmi Yılmazdı. Bu sezon Ercan Keser. Sırada kim var?

SENSİZ OLMAZ Kİ

Sensiz olmaz ki sensiz

Sana çok ihtiyacım var canım her solukta

N’olur anla n’olursun Sensiz olmaz ki sensiz

Sensiz sevinçlerim solar Sonra ne yaparım ben

N’olur anla n’olursun Sen bilirsin ben halimi anlatamam

Beni bilirsin ben hiç seni aldatamam

Göz bebeğim sen benim her şeyimsin

Sen benim sevgilimsin İnan, inan sevmem kendimi

Hiçbir zaman senin kadar İnan, inan Sensiz olmaz ki sensiz

Ben senin gölgen yeni bedenim sen beraberken

N’olur anla n’olursun Sen bilirsin ben halimi anlatamam

Beni bilirsin ben hiç seni aldatamam

Göz bebeğim sen benim her şeyimsin

Sen benim sevgilimsin İnan, inan sevmem kendimi

Hiçbir zaman senin kadar İnan, inan

Sensiz sevinçlerim solar Sonra ne yaparım ben

N’olur anla n’olursun Sana bir şey olsa ölürüm

Ben acılardan Ne olur anla ne olursun

Ölüm bile ayıramaz bizi Ölüm bile

Ölüm bile ayıramaz bizi Ölüm bile

İskender Paydaş Feat. Mustafa Ceceli

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 330. Bölüm Analizi (“ASLI”) 20 Nisan 2018 Cuma” üzerine 47 yorum

 1. əli dedi ki:

  AYTAC AZERIFAN ATANIZIN OLMAMAĞINI DUYUNCA MEN OZULDUM
  ALLAH ATANA REHMET ELESIN..NURLAR IÇINDE YATSIN ..
  ÇOX ÇETINDI ATA HESRETI..HER
  HALDA ALLAH SENE VE GARDAŞINA
  YARDIM ETSIN. MEN SIXILDIM.
  İNCISEN BAĞIŞLA..

 2. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba xanım azerim hep iyim ve çok mutlu ol bitanem çok şükür ben de iyiym askim tesekkur ederim 3 site arasin da kaldim bi orya bi burya yetsmyorum ama siz de ayrıntı kalip sohbet leri de kacrmak istmyorum bu rasi da eski haline döndü çok sevndim arkdaslar da donmuş bu gün keyfim yerin de çok şükür opdum canım gorusuruz nasil olsa üç site de konsyoruz hep karslasyouz hoca kal

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin aslim canim ay agrilarin varmi cok gecmis olsun tatlim doktorada gidiyorsun iyilesmedinmi elimde n bi sey gelsede seni iyilesdirsem kiyamam ki ben sana ve seni cok seviyorum allaha dua edicem sana iyilesmen icin benim icin cok deyerlesin hayatimin anlami cokda optum allaha emanet ol

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslarim nasilsiniz radam kiz guldurdun beni allahda seni guldursun bahsosu oyle gorunce komikti gercekten fan sayfalarinda omerin arabasini duyun arabasi yapmislardi aceba kimin duyunu desene yakinda duyun var aceba ne giysem gozel ablam ben cok iyim sende hep iyi ol cocuklarinda iyi olsun seni cok seviyorum betulum hos geldin kiz nerdeydin ozledim seni vallahi nazmisin ohtesinden sen gelirsin vallahi aytacim kiz ben iyim sen nasilsin askim pericim sen nasilsin hepinizin gunu mutlu mesut gecsin

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Gelelim dun akşam ki frgram evet frgram çok guzel ama inmyorum ben tam bölüm izlemede de inama nazmis hepimiz avcumuz içi gibi iyi tanyoruz artik hep sağ gosterip sol vuryor ben ce zehom orda yanız deyli teknde zehra nin kucagin da bi seyler var di sanki siz de farik etniz mi ben ce asya ola bilir ben de frik etmmemsim basta ama fan syflarin yazın ça ben de dikat etim gercek de zehra nin kucagin da bi sey var berki de çiçək di neyse izlyeip gorcez artik o kadar tatili bosuna yapmis olmazlar her halde yanı ordan da bi sey olmaz sa var ya ben artik sonsuza kadar umdumu kescem nazmis den bi daha inmycam bu son sansi nazmisin

 6. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın hayirli sabhlar aslicim nasilsin canım hala dokdora gidip gelyormsun iyilsmedin mi bitanem RABBIM sana bol bal siflar versin inşallah tekrar çok gecmis olsun kende dikkat et iyi baka RABBIM yardimci olsun islerine de kolay versin inşallah iyi dersler canım arkdasim ALLAH emanet ol seni çok çok sevyorum çok da opdum gorusuruz site den olmyan arkdaslarmiz ben deyrse çok ozlyorum inşallah onar da yakin da doner hoca kal 🙂

 7. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın hayirli sabhlar ask aylesi nasilsiniz site eski haline dönün ce ask aylesi de yeni den toplandi ay ne guzel çok çok sevndim hepiniz burda görün ce dun gelmedim ama siz dondunuz çok mutu oldum rada betul hos geldiniz nasilsiniz siz burda görmək gercek den çok guzel uzun zamandir hiç ugrmyorsunz çok ozletniz kendiniz gozel ablacim k azəri ablacim ayselim xanım azerim pəri size de kocman günaydın hayirli gunler nasilsiniz iyisnzdir inşallah gercek de çok sevndim RABBIM bi daha ayrmsin inşallah ALLAH emanet olun

 8. aslı dedi ki:

  Zehmercim seni mesaj gönderdikten sonra gördüm canım sana da iyi geceler.

 9. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar, bugün oldukça yoğun bir hastane günü geçirmiş birisi olarak bütün enerjim gücüm bitmişti.
  uyumadan önce siteye bir bakayım dedim iyi ki de bakmışım oh be çok şükür sonunda sitemiz eski haline dönmüş. hele hele soluk kırmızı renk ile mesaj yazmak çok zordu benim için.

  Göker abi çok teşekkür ederim bu zor günün ardından bu bana ilaç gibi geldi.
  arkadaşlarımın mesajları da öyle.

  tek tek isim yazmıyorum yada dur yazayım 🙂

  K.Azeri, Aysel, Aytaç, peri, xanim azerim, Edebiyat ve şiir sever, Rada, Gözel, hepinize teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için.
  isim unuttuklarım varsa kusura bakmasın. ben şimdi sizden aldığım enerji ile bir analiz yazabilirim artık öncesinde bu güç yoktu bende ama şimdi var 🙂
  seviyorum sizleri.

  bu arada bir kaç gün size yazamazsam merak etmeyin. çünkü, yarın sabah dersim var, öğleden sonra hastanem Allah dan doktorum iyi hastane iyi de sıkıntı yaşamıyorum. ertesi gün de perşembe sabah hastane, öğleden sonra ders Cuma ya Allah kerim. neyse herkese iyi geceler tatlı rüyalar. hepinizi seviyorum.
  burada olmayan Hanım ablamı, lalemi, yaramazımı, onun canısını, Aylinimi, Ülkerimi, daha bir sürü arkadaşımı çok özledim. ben gider herkese bir kere daha iyi geceler.

  1. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

   Günaydın arkadaşım çok geçmiş olsun yorgun olmana rağmen geç saatte isim yazarak cevap vermişsin sen nekadar iyi bir insansın böyle mümkun olsada seni kopyalayıp çoğaltabilsek

 10. Zehmer dedi ki:

  Nazmiye hanim nihat karakterini karaktersiz bir hale getirmek için elinden geleni ardına koymamış usenmeyip ölüme bile bilgi işlem belizle göndermiş

 11. Gozel dedi ki:

  Iyi geceler kizlar tatly ruyalar

 12. Aysel dedi ki:

  Ay Gözel ablam bütün kocasızlar konağa toplandı bir tek Zehranın kocası var aklıma kötü kötü şeyler geliyor yakında bu nazmiş Ömerinde başını yer Zehrayıda kocasız bırakır bu kadından her şey beklenir

  1. Gozel dedi ki:

   Evet canym nazmişden iylikden başga her şey beklener dullar konagy olmuşmy dort tane kocasyz kadynlar hayyrlysy olsun diyelim bakalym neler olcak

 13. Gozel dedi ki:

  Illahi Radam dortli dugunmi
  Bizim mekany henuz gormedim hemen bakarym

  Ayselcim sizin salakda tavus kuşdan kiskanyp gercek karysy olur inşalla

 14. Aysel dedi ki:

  Kız Rada Allah seni güldürsün yine yazmışsın senaryonu 🙂 fragmanda bahşende yoktu belkide tımaraneye götürmüşlerdir kurtulmuşuzdur

 15. Aysel dedi ki:

  Gözel ablam ben hiç birşeyini sevmedim tavuskuşunun kuyruğu gibi bu kızında kaşı gözü ayrı oynuyor Ömere göz koymuş her halinden belli

 16. Gozel dedi ki:

  Ayselcim şu tavuş kuşunun teşşşekkul ederim demesini hic sevmedim

 17. Rada dedi ki:

  Gozelim hosgeldin nasilsin? Bensiz Asliyla bizim mekana ugramissiniz haber etseydiniz gelirdim bende. Valla Pericim bende korkuyorum o guzel geceyi ercan kabusu mahv eder diye. Xanimcim nihatin olmesine hic uzulmedim olume bile yuzsuz belizle gitti. Ne buyuk askmis bunlarinki. Olum bile ayiramadi onlari. Ayseye yazik oldu. Xanimcim bahsos zaten gordugu hortlakdan sonra kendine zor gelir. Keski julide onun karsisina bahsos gece su icmege kalktiginda ciksaydi. O zaman bahsos direk timarhaneye alevin yanina kosardi hayalet hayalet diye. Nazmiye korayla ipeyi depoya kapatib asik etmeyi dusunuyor. Selini kereme, halit amcayi sukran teyzeye, salimi aysele asik etsin tam olsun. Dortlu dugun yaparlar artik fazla masraf olmaz. Tam nazmiyelik .

 18. Gozel dedi ki:

  Hanymcim canym benim iys cok şukur sen nasylsyn iyleşdinmi bitanem

 19. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar herkese nasılsınız? Fragmana baktım umutlandım ama Nazmişi hatırlayınca ya yine kötü birşey olursa diye düşünmeden edemedim sağ gösterip sol vurmuş ola bilir. Şu tavuskuşuyla akrabalığı olan kız yine geldi üstelik Ömere bakışları başkaydı bu bölümde. Bahşendede hortlak gördü suratı çok komikti 😀 ama tabi Ercana ispiyonlamazssa iyi olur. Ama ben yinede Ömerin annesine sarılmasını isterdim tam sarılacak dedim gitti yazık Jülideye arkasından baka kaldı

 20. xanim azeri fan dedi ki:

  pericim canim hos geldin nasilsin dediklerinde haklisin vallahi nihatin olumune uzulmedim en cnkda asya icin uzuldum umarim guzel anda ercan gelmesin bu nazmis her seyi yapar sagi solu belli olmuyor

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  gozel ablam hos geldin nasilsin canim cocuklar nasil ozlemisim seni seni cok seviyorum allaha emanet ol

 22. peri dedi ki:

  Iyi akşamlar her kese,site duzelmiş her kas toplanmış çok sevindim.fragman guzel ban bu hafta baklamiyordum,belli ki nihatın ölumu ömere hayatın ertalanmamasi gerektiğini hatırlatmış,ama nazmiye bu yine bi şey yapar,işallah o guzel gece guzel bi sabaha erar,yoksa aklıma kötu şeylar galiyor,ercan varkan.

 23. Gozel dedi ki:

  Hayyrly akşamlar ask ayilesi gozumuz aydyn eskilere geri donmek cok guzel teşekkuller Goker bey
  Aslim analizin cok guzel canym teşekkur ederim bu hayat yolculugunda iy insanlar ile karşylaşdyrsyn rabbim seni diger sayfada yazdygyny okudum teşekkuller anlatdygyn icin.

  1. Göker dedi ki:

   Rica ederim eski sitemize kavuştuğumuz için bende çok mutluyum

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  radam alemsin vallahi guldurdun beni evet hasibeden odunc alariz doveriz fragmana baktim ilac gibi geldi bana asil sen iyi geldin bakalim sonu nasil olucak bahsende cadisinin surati na deyerdi hayalet hayalet dolassaydi olerdim gulmekten bakalim yarin nasil olucak bahsende cadisi ercana ispiyoncu etmesin ah nazmis yaktin bizi koraynan ipek nasil girdiler depoya kaldilar orda pek anlam veremedim vallahi

 25. Rada dedi ki:

  Kiz butun uzuntulere ragmen son sahnede hortlak gormus bahsosun suratini gormeye degerdi. Fragman guzel bakalim sonunda ne facia cikacak. Merak etme sopa hazir. Yetmezs ask ve mavinin hasibesinin sopasi var haydar onu odunc aliriz hasibeden. O da bayiliyor benim gibi pis adamlari dovmege. Hetta yardima bile gelir bize.

 26. xanim azeri fan dedi ki:

  radam iyi idim ama bu gunku bolumde tavuz kusu bahsendenin oyle konusmasina sinirliyim kervanci oglu soyadiymis bilmem neler adam olmus bu kadin akilsiz ruhsuz ya keski bahsende de olseydi kurtulsaydik ama nerde dert bitmiyor nihatin olumune uzulmedim ben sadece asya icin uzuldum icim parcalandi resmen ah nazmis bu kadin bizi deli edicek sen sopani hazir et doveriz bunlari ay unutdum seninde iyi olmana sevindim allaha emanet ol

 27. Rada dedi ki:

  Xanimcim hosbulduk nasilsin? Keyfim yerinde olsa bile nazmiyenin dusunen kafasini yazan parmaklarini kirmak istiyorum. Belki icim sogur. Uzun zamandir bizim tavuzkusu nerde diyordum. Sen deme gitmemis sadece saklanmis bi koseye.nazmiye omer icin saklamis onu ihanet icin. Canan bile anladi onun niyyetini bizim salak hala uykuda.

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  radam hos geldin canim nasilsin kiz goruyorum keyfin yerinde hep boyle mutlu ol canim arkadasim kiz hemde ozledim seni nazmise sinirimiz hic bir zaman gecmez o kadin ask dusmani resmen neyse bende mutluyum sen allaha emanet ol canim

 29. Rada dedi ki:

  Selam iyi aksamlar. Aslim senin analizin ve sitenin eski haline donmesi keyfimi yerine getirdi gerci o dusman kadina sinirim gecmedi yine de tesekkurler. Goker bey size de tesekkurler siteni boyle gorunce oh be heyat varmis dedim. Sen nazmiyeden beter isgence yaptin bize degisiklik yapmakla.

 30. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Sitemiz eski haline gelmiş gözümüz aydın analizde çok güzel omuş teşekkürler arkadaşım eline yüreğine sağlık

 31. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim canlarim ben de sizi çok seviyorum hepinizi.

 32. xanim azeri fan dedi ki:

  ismimi yazmayi unutdum anonim benim

 33. K.Azeri. dedi ki:

  Biliyorum Aytac babana Allah rahmet etsin.ba$iniz sag olsun.Sen de hep mutlu ol canim.

 34. Anonim dedi ki:

  k azeri ablacim canim nasilsin ben seni cok sevdim kendine cok iyi bak allaha emanet ol pericim sende hos geldin nasilsin canim benim aytac kiz burdayim konusalim tatlim

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim nasilsin canim sitenin eski haline donduyune sevindim goker abi tesekkurler ve analiz cooook cok guzel olmus eline saglik bu bolum aksionluydu omer planinda basarisiz oldu zehrada basini hep belaya sokuyor bu kiz akillanmaz yahu nihata ne diyeyim ustelik kiza bak nasil yuzsuz yuvayi yikdi bide seviniyor cildirdim resmen muhsin ilacin yerine su koymusdu tahminimiz dogru cikdi neyse canim sarikda guzel en sevdiyim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 36. Aysel dedi ki:

  Burdayım Aytacım diyer tarafta yazdım sana bak istersen Oğuz beyin sitesine bende giremedim ama sabah güzel sohbet vardı kaçırdın yine biz çok eylendik

 37. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,site önceki haline donmuş çok teşekkurler,aslıcım analiz yine guzel,çok sağol.ömerin planı iyidi ama polis zamanında gelmadi,bu ercan şimdi kaçmak için bahşendadan yardim ister,bakalım nasıl olacak.

 38. Aytac azəri fan dedi ki:

  K azəri abla merhaba nasilsin ablacim anysin için çok tesekkur ederim diger sayfa da yazmışşin simdi okdum evet hiç tansmaik senile ama gercek de seni de 20 25 berki de daha az yaşı var sanmisdim dun okuyun ca çok sasirdim ben 19 yaşı dayım ablacim nisnliyim inşallah bu yaz evlecez okmyorum calsmyorum ev kiz yanı evin ilik cocuk yum ben de 2 yaş küçük erkek kardesim var anem ben kardesim ucmuz bi yasyoruz babamı da 2 yıl ocne kayip etik boyle isde ablcim kendim cisaca tanitmak isdedim iyi günlərə gorusuruz

 39. Aytac azəri fan dedi ki:

  Goker abi çok tesekkur ederiz site boyle çok çok guzel oldu hata harika oldu çok ozlmisim sitenin bu halın ne olur boyle kalis deysmesin bi de sayfalar biraz büyük olsa eski si gibi çok daha guzel olur du ama boyle de iyi çok tesekkur ederim iyi gunler

 40. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba arkdaslar iyi gunler nailsiniz ayselim sen burdmsin canım nasilsin demin de beri sizi aryorum yok sunuz çok ozledim siz oğuz abinin site sine de girmyorum ben

 41. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim iyi gunler bitanem nasilsin eline emyine saglik analizimiz yine çok guzel olmuş tesekkur ederim canım her seferin de aynın seyleri soylyoruz bilyorum ama gercek de bütün analizleri çok guzel yazyorsu bask soylycek bi sey bulmyorum tek kelmyle harikasin seni çok sevyorum ALLAH emanet ol iyiki var sin opdum gorusuruz

 42. Aysel dedi ki:

  Arkadaşlar gözümüz aydın site geri dönmüş böyle daha iyi eski site kalp kirizi geçirmişti iyileşmiş.

 43. Aysel dedi ki:

  Hayırlı günler arkadaşlar. Aslım nasılsın canım? Diyer sayfada beni sormuşsun ben çok iyiyim İNŞALLAH sende daha iyi olursun canım. Analiz çok güzel olmuş canım eline yüreğine sağlık ve ben bu şarkıyı çok severim şarkı içinde çok teşekker ederim canım iyiki varsın seni çok seviyorum.

 44. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gûnler arkada$lar.site güzel olmu$ diyilmi.ilk te$ekkür benden olsun.Asli çok güzel,her zamanki gibi.ellerine yüreyine saglik canim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.