Adını Sen Koy 329. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Tüyoları

Burak 17 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 329. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Tüyoları Fragmanı

Adını Sen Koy dizisinde bir hafta finaline daha yaklaşıyoruz. Perşembe akşamı yayınlanacak bölümde Nihat için artık yolun sonu görünmektedir. Kerem ve Koray birlikte hareket ederek Nihat’ın hesaplarını takip edince Nihat’ın yaptıkları bir kez daha kanıtlanmış olacak. Peki Nihat karısını neden aldattı ? Bu gereksiz hareket neden yapıldı bilinmez ama Nihat’ın sonunu getiren şey olacak ve hafta finaline doğru Nihat kazada ölerek diziye veda edecek.

Nihat’ın yanı sıra Cevriye’de Adını Sen Koy’dan ayrılan bir diğer isim. Aykut İğdeli’nin yanında başarılı oyuncu Neslihan Günaydın Aka’da Adını Sen Koy’a veda ediyor. Nihat’ın ölmesinin ardından Cevriye için zor günler başlayacak. Bir süre sonra da hem konaktan hem de diziden ayrılacak. Adını Sen Koy oyuncularının yeni projeleri belli olduğunda merak edenler için sitemizde mutlaka paylaşacağız.

Bu haftanın baş aktörü Jülide’ye gelecek olursak Jülide bir süre daha olayların merkezinde yer almaya devam edecek. Jülide’nin Muhsin tarafından öldürülüp öldürülmeyeceği merak konusuyken büyük ihtimalle Muhsin , Jülide’ye zarar vermeyecektir. Fakat Ercan Jülide’ye zarar verme konusunda kararlıdır ve boş durmayıp yeni planlar yapacak. Neyseki Komiser Murat ilerleyen bölümlerde Ercan’a suç üstü yaparak cezasını kesecek.

İlerleyen Bölümlerde Ömer ve Jülide artık tamamen aralarındaki buzları eritecek. Özellikle ormanda geçecek sahnelerde bizleri duygu dolu anlar bekliyor olacak. Bu Perşembe yaşanacak sahnelerde ise Zehra ve Ömer birbirlerine adeta kenetlecekler ve Jülide’yi korumak için seferber olacaklar. Bahşende’de bu sırada boş durmayacak ve Ercan Keser ile Jülide’yi öldürmek için ellerinden geleni yapacaklar. Hafta finaline doğru yaşanacakları Adını Sen Koy 334. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaştık. Sizde yeni bölüm ile ilgili tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 329. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Tüyoları” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Any special reason why the writer wants to tourcher the actors and the viewers with her non-sense script. We love the couple Hazal and Erkan. If the writer wants to separate them I’m sure most of the people who still watch the series will leave and the rating will go dow to 0.

 2. Anonim dedi ki:

  Yaaaa aşk ailesi bişey sormak istiyorum neden bu millet dudaktan öpme meraklısı anlamıyorum öpmeyince aşk olmuyor yaa bence çok güzel oluyoo ya zehöm tam benm çiftim milletin derdi şapur şupur. Halbuki temiz saf aşkları kalpleriyle bir birilerini anlamaları, gözleriyle konuşmaları asıl anlatılmak isteneni anlamıyor bu millet. Gençlere de çok güzel bir örnek aslında samimi bir aşkın ve evliliğin nasıl olduğunu anlatıyor dizi ama maalesef anlamak istemeyenler var.

 3. peri dedi ki:

  Saka kuşu uzulme julide ölmadi,bunlar ercanı inandirmak için bir plan,daha sonra örtaya çıkacak ozaman belki bahşendenin de eli açılır.bu gun cevriye hanım için çok uzuldum ama yapacak bir şey yok.iyi ki ömer o sozlaşmayı imzalatmış nihata ama adam yapacağını yapmış rasman şirkati yemiş,ömer ayşenin hastalığı ile uraşırkan o keyfine bakmış yoksa ömer anlardı,sonrada iyi çalışgan aile babası rölune geçmiş,ömer onu piyasadan silmasi lâzım gerçe ailenin itibari için yapmaz.

 4. Saka kuşu dedi ki:

  ÇOK KOTU BOLUMDÜ COK AMA COK KÖTÜYDÙ ÖMERİN ACISNDAN DAHA BUYUK ACI YOK BU DÜNYADA ANNESYLE GECIRDİĞİ SADECE BİR KAC DAKİKAYDI ONU DA BURNUNDAN GETRDLER YAZIKLAR OLSUN:(
  CEVRİYE AĞLARKEN AĞLADIM YA GTTİ NEDEN GiTTi:( ArTIK FLMDE NEŞE KALMAYACAK
  SABAH GERİ GELMEYECEKMİ NEDEN LÜTFN GERİ DÖNSUN HANDE CÖMERTLERİ COK OZLEDİM:(

 5. Anonim dedi ki:

  ADİNİ SEN KOY 19 NİSANDA 329 BÖLÜM OLACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.