Adını Sen Koy 328. Bölüm Analizi (“ASLI”) 18 Nisan 2018 Çarşamba

Burak 20 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 328. Bölüm 18 Nisan 2018 Çarşamba

Ömer ve Zehra hastanede ameliyathane önünde bekliyor. Arkalarında onları takip eden Ercan’ın adamı Jülide’nin ölüm haberini alır almaz Ercan’a uçurmak için bekliyor. Ömer bunu Muhsin beyden öğrendiği için bir oyun kurdular ve oyun çoktan başladı.1. ameliyattan sonra 2. Ameliyata gerek yoktu ancak Ercan’ın bazı şeylere inanması için bu şarttı.

Zehra ayağa kalkmış ameliyathanenin önünde Ömer ile beklerken o adamı yine gördüler. Doktor çıktı ve maalesef hastayı kaybettik dedi. Jülide aslında ölmedi ama onları takip eden adam Ercan’a haber uçuracağı için böyle bir düzen kurdular.

Adam doktordan haberi Ömer’e söylerken duydu ve hemen Ercan’ı arayarak Jülide hanım sizlere ömür dedi. Ercan o an evinin salonunda Muhsin ile birlikte oturuyor, elinde bıçak onu temizliyordu. Ercan çok kızdı hırsını öfkesini elinde olan bıçağı masaya saplayarak giderdi. Masanın ne suçu vardı Ercan kendin ettin kendin buldun.

Muhsin beyde böyle ani bir tepkiyi beklemediği için yerinde biran zıpladı canım ya çok korktu o da. Ercan psikopatın önde gideni ne yapsın korkmakta haklı. Ercan öyle öfkeli ki Jülide’yi mezarında çocuklarından ayırmak istemediği için Ömer ve Ayşe yi de öldürmek istiyor. Muhsinden defin işlemlerini öğrenmesini istedi. Ömer’in işini mezarlıkta bitirmeyi düşünüyor. Düşünüyor da bu öyle düşündüğü gibi kolay olmayacak. Ömer öyle kolay bir lokma değil. Hemen yutamazsın onu Ercan. Ayağını denk al.

Ercan hemen Bahşende’yi arayarak Jülide’nin ölüm haberini verdi. Her ikisi de birbirini tehdit etti. Ercan Ömer ve Ayşe yi öldürmekle. Bahşende de Ercan’a bunu yaptığı an karşısında farklı Bahşende bulacağını söyledi. Bahşende Ömer’e bir şey olacak korkusu yaşıyor.

Halit amca Alzheimer hastası ve bazı zamanlar aklı gidip geliyor. Bazı zamanlar ise aklı gayet başında konuşuyor. Hastalığın etkisi. Ve Salim amcaların evinde bir süre kalacaklar oturdukları binayı güçlendirme yaptıkları için. Aysel hanım otelde kalmayı düşünürken Canan ve Dayısının oyunu yüzünden O da Salim amcaların evine gelmek durumunda kaldı. Dayısı hasta numarası yapıyor, numara yaptığını da Salim amcaya söylüyor. Sonra İpek de geldi ma aile oldular.

Akşam sofrasında buluştular. Günler sonra ilk defa Salim amca adam gibi yemek yiyerek karnını doyurdu. Bu Canan nasıl evlenecek? Evini nasıl çevirecek çok merak ediyorum?

Yemekten sonra da çay içtiler. Canan dayısının taklidini yaptı. Güldüler eğlendiler. Halit amca yine unuttu ve Salim amcaya bekar kızın evinde oturmak yakışık alıyor mu? hadi evine, kızımın adını kirletemem senin yüzünden git dedi. Canana da seni evde bekleyenin yok mu sende git dedi.

Gülüyorlardı onlar ama Aysel hanım köşe bucak kaçacak yer aradı edilecek laf mı bu diye. Hasta yakınları anlar Aysel hanımın yaşadığı sıkıntıyı. Rabbim herkese yardım etsin hayat gerçekten çok zor.

Ömer ve Zehra konağa geçtiler. Çalışma odasında Ayşe ile konuştular. Biz neler konuştuklarını görmedik. Büyük bir ihtimal Ömer oynadıkları oyundan bahsetmiştir. Çünkü Ayşe olmadan Ömer ve Zehra kendi aralarında konuşuyor, Ömer Zehra ya korkuyor musun diye soruyordu. Açık uçlu bir son yaptıkları için seyircinin hayal gücüne bırakmışlar bu sahneyi.

 Zehra Ömer’e ben sensiz yapamam artık olmaz, kendini tehlikeye atacak bir şey yapma dedi. Ömer de Ercan’ın hak ettiğini bulacağını, yaptıklarının yanına kar kalmayacağını ama bunu onun yöntemleri ile yapmayacağını söyledi.

 Ömer mezar yerini almış. Cenaze törenini organize edeceğini söyledi. Zehra ya uyumasını dinlenmesini söyledi. Bahşende kapıyı çalmadan çalışma odasına girdi. Zehra çıktı. Bu Bahşende kapı çalmayı ne zaman öğrenecek? O çok bildiği adabı muaşeret kuralları içerisinde kapı çalma yok mu?

Ömer’e başsağlığında bulundu. Ömer hiç annesi ölmüş biri gibi durmuyor. Bahşende ne yaptı etti yine Jülide yi karalamayı başardı. Hiç sevmedi Jülide yi de sevmeyecekte. Bu kin öfke neden Bahşende? Jülide sana ne yaptı ki kadına bu kadar kinlisin?

Ömer’e kötülük yapmasından çok korktuğunu Ömer’e söyledi Bahşende. Ömer de o bize bir şey yapamaz, olay polise intikal etti dedi.

Bahşende salona geçince Nihat geldi. Bahşende onu da bir güzel azarladı. Ayşe ye kendisini affettirmesini, konu her ne ise camiaya yansımadan kapanması gerektiğini, annesinin bugün öldüğünü, Ayşe’nin bu zor gününde yanında olması gerektiğini söyledi. Nihat da elinden geleni yapacağını söyledi.

Ayşe Asya’nın ona söylediği şarkıyı odasında dinledi ama pek de ilgilenmedi. Nihat Ayşe ye ve bu dünyalar güzeli kızı Asya ya bu ihaneti nasıl yaptı? Hem de yıllarca. Yazık çok yazık. Oysa Ömer ile bile araları düzelmiş. Sırdaş olmuşlardı. Ne nasihatlar veriyordu Ömer’e. Ömer de güveniyordu Nihat’a. Bu aile ihanet konusu ile dağılmamalıydı. Hep söyledim söyleyeceğim de. Ömer gibi birine de ilerde ihanet yazmayın yakışmıyor. Yazarken nasıl yakıştırdınız siz anlamış değilim. Kötüleri iyi yapın amenna anlarım da. iyiler neden kötü olur onu anlamıyorum?

Nihat Ayşe’nin yanına gitti. başşağlığı diledi. Yanında olmak istediğini beraber geçirdiğimiz yılların hatrına dedi. Nihat yapma gözünü seveyim ne hatrı? O hatırı sen eşini aldatmadan önce düşünecektin. Neden her şeyi Ayşe den bekliyorsun? sen her haltı yiyeceksin sonra da beraber geçirdiğimiz yıllar hatrına, çocuğumuz için diyeceksin. Sen o haltları yerken aklın neredeydi? Ayşe ile geçirdiğin güzel yıllar ve kızın Asya hiç mi aklına gelmedi. Gelseydi yapamazdın. Şimdi ne hatrından bahsediyorsun Nihat?

Ayşe de dört yılın özeti olan, Nihat’ın Beliz için yaptıklarını bütün belgelerin resmini cep telefonundan gösterdi. Nihat pişman olduğunu söyledi. son pişmanlık fayda vermiyor Nihat. Sen o kadına gittiğin gün eşinden de, kızından da vazgeçtin.

Zehra, Ömer’i merak ettiği, özlediği için uyuyamamış, çalışma odasına gelmiş. Ömer uyumasını söylemesine rağmen. Ömer Zehra ya sarıldı. Tıpkı Zehra gibi Ömer de Zehra yı çok seviyor ve sevdiğini de dile getiriyor. Bu zor günlerde dimdik ayakta durabiliyorsam bu senin sayende diyor ve ekiliyor, ben anladım ki hayat; acısı ile tatlısı ile – felaketi ile armağanı ile – macera dolu bir yolculuk. Ve ben çok şanslı biriyim çünkü o duraklardan birinde sana rastladım dedi. Bunu söylerken de beni benden aldı. Ah Ömer ah.

 Zehra da çok şanslı senin gibi bir eşi olduğu için. O da bunun farkında ne güzel birbirlerinin değerini kıymetini biliyorlar. Senaristler sakın ola bu güzel aşık çifti bozmayın, hele hele Ömer’e ihanet sakın ola yazmayın, benimde tepemin tasını attırmayın, yeterince deli var etrafımda sonunda beni de siz dellendirmeyin ha 🙂 tersim kötüdür ona göre 🙂 işin şakası bir tarafa cidden Ömer ile Zehra arasına bir kara kedi sokmayın lütfen.

Kerem emlak dükkanını tamamı ile devretmiş. Sabah yok o da gitmiş. Gelir mi? gelmez mi belli değil. Kerem onun yokluğuna zor dayanıyor.

Ömer misafir odasında çok güzel uyurken, bir an odasına biri girdi ve bir şey kırıldı Ömer en güzel uykusundan uyandı. Öyle bir gelişti ki bu kötü adamlardan biri geldi de Ömer’e bir şey yapacak sandım. Meğer gelen Zehra imiş. Ömer susuz kalmasın diye bardak getirmiş, terliğine basınca da korkup elindekini düşürmüş. Alem kız bu Zehra. Ömer’i özlediği onsuz uyumak istemediği için su sadece bahane bana göre öyle.

Ve Ömer’i öyle iyi gözlemlemiş ki hangi saatte su içtiğini biliyor. Gün ağarmadan bir saat önce Ömer mutlaka bir bardak su içermiş. Geceyi birlikte uyuyarak geçirdiler. Sabah ilk uyanan Ömerdi. Sonra Zehra uyandı. Ömer ilk başta bırakmak istemedi ama sonra bugün cenaze defnedileceği için kalktı.

Ayşe, Ömer, Zehra, Hediye abla hep birlikte Can’ın kullandığı dolmuşa binip mezarlığa gittiler. Peşlerinde Ercan’ın adamı her adımlarını Ercan’a haber veriyor. Ercan da mezarlığa gidiyor orada aklı sıra Ömer’in işini bitirecekmiş.

Kerem de kendine çeki düzen vermeye, güne spor yapıp koşarak başladı. Kıyafeti de özenli olunca Koray’ın gözünden kaçmadı.

Çetin Canana resimlerin orijinallerini verdi. foto montaj yapmış gerçekte hiç de Canan’ın resimlerini çekmemiş. Canan ilk başta inanmak istemedi. Sonra resimlere baktı ayak 43 numara imiş bu ayak benim değil dedi. Çetin bu sayede aklandı. Sakın Çetin ile Canan evlenecek demeyin bana. Gerçi yemek yapamayan biri Canan Çetin’e ceza olur da. Canana yazık olur.

Mezarlığa Ercan ve adamları da gelmiş, düzen kurmuş. İlk fırsatta Ömer ve Ayşe yi öldürecekler. Muhsin de var içlerinde ama o başka vurmaz kimseyi. Ömer ve Can toprak atarken mezara, kenarda da Bahşende araca binerken yoktu ama o da gelmiş. Hediye abla, Zehra ve Ayşe var. Yasin okuyan bir bey de dua ediyor mefta ya. Tabi olamayan meftaya.

Yasin bitti. El Fatiha dedi beyefendi. Ömer’i ilk kez elini açıp dua ederken gördüm. Bu isteğimde gerçekleşti. Ama ben böyle olsun istememiştim. Ömer kardeşi Ayşe hastayken bir kere bile olsun elini açıp da böyle dua etmemişti. Yada Zehra kaçırıldığında kötü işler başlarına geldiğinde. Yada hastalıktan kurtulduktan, belalardan kurtulduklarında hiç dua ederken görmemiştik. Görmemiştim. Ben o zamanlarda görmek istiyordum Ömer’i dua ederken.

Böyle bir mezarın başında dua edeceği aklımın ucundan dahi geçmedi. Buna da şükür. Bir şeklide görmek istediğim sahneyi gördüm mü gördüm. Darısı camiye gitmesine 🙂

Komiser Murat ve ekibi geldi. Görüş alanlarını kapatınca kimse Ömer ve ailesine zarar veremedi. Polise yakalanmamak için kaçtılar. Komiser Murat da konağa gidene kadar Ömerlere eşlik etti.

Ömerler gidince Ercan geldi mezarın başına Jülide ile konuştu. Senin için yapamayacağım şey yoktu, ölmek ve öldürmek de dahil. Beni terk ettin bak şimdi nerdesin? Bunu Ömer’in yanına bırakmayacağım. Onu öldürmeyeceğim, sevdiği kadını gözünün önünde öldüreceğim, yaşadığı sürece bu acıyı unutamayacak diye yemin etti ayrıldı.  Muhsin den de Ömer’i canlı olarak kendisine getirmesini istedi. Ölüsü işime yaramaz bana dirisi lazım dedi.

Ne bitmez çilesi varmış Ömer’in.

Ömer ve Zehra konağa odalarına girdiler. Ve beklenen büyük sürpriz Jülide yaşıyor sadece kolu sarılı.

SAYGIM VAR

Şu kalbimden kopardığın
Aşk gülleri solmayacak

 

Yıllar geçse ömür bitse
Senden başka olmayacak

 

Bundan böyle bizi bize
Bağlayan kör düğüm var
Bitmeyecek sana sevgim
Birde sonsuz saygım var

 

Senden başka kimim var ki
Benliğimin sahibisin

Allah’ımın gönderdiği
Sen en güzel hediyesin

Bundan böyle bizi bize
Bağlayan kör düğüm var
Bitmeyecek sana sevgim
Birde sonsuz saygım var

 

‘Sana duyduğum bitmez tükenmez sevgiyi
Ayak izlerini takıp eden sonsuz saygımla harmanlayıp
Kocaman bir buket çiçek yaptırdım
Önünde eğilerek yüreğine sunmaktan büyük gurur duyuyorum
Benim canım sevg
ilim…’

 

Bundan böyle bizi bize
Bağlayan kör düğüm var
Bitmeyecek sana sevgim
Birde sonsuz saygım var

Tugay ÖREN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 328. Bölüm Analizi (“ASLI”) 18 Nisan 2018 Çarşamba” üzerine 56 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Selam nasılsınız ben geldim sanırım rada ruhsuz ömer i özlemiş ben hic ozlemeedim omer in o hallerini biliiyorum cunku nazmiye teyzenin elinin ayari yok o konularda ercan keser rada yi kesmez anlaşılan fotoğraf larin montaj olduğu ortaya cikti cetin aklandi peri nin dediği gibi nazmiye canan a kocayi buldu sonunda galiba oldu olacak alev de iyileşip gelsin ömer e karı olsun çetin den ne eksiği varki eskilere rağbet var nasıl olsa bu aralar dizide pit pazarı gibi dizi setine nur yağacak

 2. Saka kuşu dedi ki:

  Ben artık 3 sitede arıyacağm sizi bu sorun değil nerde olduğunuzu bilmem yeter. Ama Gelmeyeceğim ben.

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum hos geldin ben yorum yazdim gelmedi ama yine yaziyorum kiz ozledim seni vallahi nasilsin aysel hakli gel istersen canim allaha emanet ol

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin arkadaslarim nasilsiniz hepinize hayirli mutlu pazarlar dilerim radam nasilsin evet ayselde hakli tayfun bu bile yakalayamadi bu murat komiserden bir seyde cikmaz ama gozel ablam zehra salaksa omerde plani oyle kurduki basarisiz oldu omere ne diyelim o zaman ah nazmis ne diyeyim ben sana senaryo tam anlamiyla sacma belizden nefret ediyorum sacini basinida yolarim ayol bu nazmis bizi bi gun delirtecek vallahi

 5. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselcim yanlış anlama haberim olmadığı için değil. Gelmesem daha iyi olur diye düşunuyorum.

 6. Saka kuşu dedi ki:

  Ayselcim günaydın teşekkür ederim teklifin için sağol ama ben oraya gitmesem daha iyi. Gücenmedin değil mi? Sağol ama teklifin için. Artık sizi bulmam daha zor olacak. Her neyse benim sitelerim 2 tane.

 7. Aysel dedi ki:

  Hayırlı sabahlar hayırlı pazarlar arkadaşlar. Radacım senin dediğinde ola bilir ama belkide şu işini yapamayan Murat komiser gelir Ercanda kortuğu için bırakır Zehrayı gerçi adam piskopat manyak hiç korkacak gibi durmuyor zaten bu dizinin komiserlerindende hayır yok Tayfunun işi Leylanın peşinden koşmaktı polis olduğunu unutmuştu Murat komiserde kendi bile ne yaptığını bilmiyor

 8. Aysel dedi ki:

  Ay Saka Kuşum niye sana söylemeyelim bizde daha yeni bulduk orayı senide orda görmek isteriz tabi sende istersen. İstersen bu konuyu burda konuşmayalım gel oraya orda konuşalım

 9. Saka kuşu dedi ki:

  Ay anonim olmuşum.
  Bide siz söylemiş olabilırsnz de ben duymamış olabilirm yada soylemen istememiş olabilrsniz bu durumda ben heqnizdn özur dlyorum sımdiden

 10. Saka kuşu dedi ki:

  :)dedıklerim umarım kalbinizı kırmamıstır. Eğer böyle bı sey olduysa çok üzulurum;(

 11. Anonim dedi ki:

  :)dedıklerim umarım kalbinizı kırmamıstır. Eğer böyle bı sey olduysa çok üzulurum;(

 12. Saka kuşu dedi ki:

  Bi benim haberim yokmuş.

  Lütfen yanlıs anlamayın yanlış anlasılmak ıstemiynrum sadece bundan haberim yoktu demetin ayselin de haberi var aytacın da xanimin de geleceğmden demiynrum haberim olmamasindan … Ha bu arada söylemek ıstemediyseniz size darılmam gercekten 🙂

 13. Saka kuşu dedi ki:

  Benim sıtelerim Dizibilgi ve dizihaberi tv 😐

 14. Saka kuşu dedi ki:

  Dizisetine de yazıyorlarmış. Hem de hepsi.

 15. Saka kuşu dedi ki:

  😮

 16. Saka kuşu dedi ki:

  Bildiğim kadarıyla sadece dizibilgi ve dizihaberi.tv ye yazdığnızı biliyordum ve hep buralara geliyorum diziseti nden haberim bile yok ama dün tesadüfen sizi gordum bayâ gördum hala inanamıyorum

 17. Saka kuşu dedi ki:

  İNANAMIYORUM
  İNANAMIYORUM
  İNANAMIYORUM XANİM AZERİ FAN AYTAC AZERİ FAN AYSEL DEMET. Ben bu isimleri diziseti.tv de gördüm.

 18. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar aaay ne guzel sizi biarada gormek hep oyle olun canlarym neolur ask ayilesi dagamasyn ir abi sende gel kusme nazmişin foturasyny arkadaşlarindan kesme ASLIM canym benim seni gordum cok mutly oldum ya canym halamy agyrlaryn var iyleşmedinmi canym allam acyl şifalar versin ben hep senin duacynym canym .yaramazyna gelirsek cok ozledim onlary bazen başlaryna bişeymi geldi ajaba diyorum ikiside oyle sorumsyz biri dildi bazende cok kizyorum kendime oyle yuregimde yer etdilerki sonuny anla canym

  RADAM şakacy arkadaşym cok ozledim seni cocuklarda kendimde iy ama site ulaşamyyorum oyuzden diger siteye gelyorum ooo zehracylaryn kraly neo kendinde itraf etdin kizinizin salaklygny atdy kafasyny silahyn onune diydiginde cok guldum o nefret etdigimiz mehtaby gorunje cok ozledigimi fark etdim yrni oyuncylar hic iy dil kony aşyklara gelinje ben ne diyjegimi bilemiyorum bazen kizyorum bazen anlyyorum kisajasy sozun bitdigi yerdeyim anla ya bizi ez gecsinler tamam ama asli yapdyklary hicde dogry dil onlaryn ustunde aslinin.emegi cok onlar genclik etdiler ya canym unutmuşum cocuklar nasyl iylermi yaramazlyk yapyolarmy

  Goruşme uzere canlarym

 19. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Kiz aytac ercan icin kolumu kaldirmaga degmez adam zaten gidici. Benim isim kalici olanlarla. Gerci gelen sezona nazmiye cadisi kalici olanlari bir sekilde gidici yapar. Aysel merak etme ask odununa bir sey olmaz onun yaninda kendini kafasini silah onune veren salak karisi var. O silahda mermi oldugundan subheliyim. Nasil mafya bunlar. Silahlarinda kursun yok. Simdi anlasildi nazmiyenin oyunculari diziden gondermesinin sebebi. Zehranin dun patlattigi lastiklerin parasini nazmiyenin birisinden tasil etmesi gerekiyordu. Sonucta araba lastigi pahali olan bir sey. Zehra da cakmakla daldi lastiklere.

 20. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay ne guzel eski arkdaslar toplmya balamis hadı darsi diger arkdaslarin başına çok mutlu oldum biz burda görün ce xanım azerim ben de seni iyi olmana çok sevndim canım hep iyi ol amin amin RABBIM kimseyi hastalik la sinmasin inşallah dizimiz frgramani cikmadi ama on izlme gibi bi sey cikmis ben de izledim ercan zehraya vurmak isdyorum omer de hayir yapma diyince zehra da seni sevyorum omer dedin tam frgrami cikartmamslar ben de merak etim ne var acba frgram dan

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim halsizdin merak etmisdim seni iyi olmana sevindim bende iyim canim burdada konusuruz askim benim dizi hakda dediylerinde tam haklisin omerin pilani basarisiz alindi piskopat ercanida muhsin olduremedi ya ah nazmis senaryosu tam anlamiyla sacma ben ercani zehrayi omeride dovmek istiyorum allah bize sabr versin

 22. Aysel dedi ki:

  Teşekkür ederim Xanım azerim ben iyiyim sen nasılsın? Canım bende burda konuşmayı çok özlemişim bundan sonra daha çok gelmeye çalışırım sana söz veriyorum bitanem.

 23. Aysel dedi ki:

  Teşekkür ederim Rada ben iyiyim sen nasılsın? İlla Ömeri döveceksin yani. Ben Ömeri çoktan unuttum piskopat Ercana odaklandım dün aşk odununa birşey olacak diye çok korktum piskopat onu vuracak sandım. Birazda hayal kırıklığl yaşadım tabi. Ben Ercanın sonunu getirecek büyük bir pilan beklerken saçma bir senaryoyla karşılaşdım yine. Bu Muhsin Jülideyi bi güzel çekti vurdu hiç korkmadıda ama iş Ercana gelince birşey yapamadı isteseydi onuda yaralayıp etkisiz hale getire bilirdi ama yapmadı. Bu Nazmiye ne yaptığını kendiside bilmiyor gerçekten. Fragmanıda cimriliyinden vermedi ön izlemeyle kandırmaya çalıştı seyirciyi nede olsa gecesi gündüzü seyirciyi nasıl sinir ederim diye düşünmekle geçiyor aşk dizimizide aksiyon dizisi yaptı zaten.

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  radam kiz iyi olmana sevindim baya guldurdun beni ya hep boyle ol hayatim fragmanda tam cikmamis nazmis sever adami heyecan birakmayi kadin aksionlu sahnelernen mutlu oluyor betulde gelse tamda guzel olur

 25. Rada dedi ki:

  Selam. Aysel nasilsin? Kiz bu omer iyice zivandan cikti ask odununa dondu. Bu haller omere gore diyil. Omerin ayari bu diyil. Ruhsuz zorba iyiydi ben hergun dovub stres atiyordum. Xanim aytac size de hayirli haftasonu dilerim. Fragman dun cikmis. Tekce ercan zehra omer var. Ercan silah dayamis bizim salagin kafasina omerde yapma yapma diyor. Tam fragman cikarmamislar heyecan olsun diye ayni yerde kalmislar.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Iyi gülən radacim demek eski ruhsuz zorba omeri ozledin ama sadce her günün dovup stres atmak için madem sitres atmak isdyorsu al sana ercan kecer isdedyin kadar dovmek de ozgur sun dövlət cikarti strsini birak omer aski omer olarak kalsin zorba olun ça hiç ceklmyor bukdar çok sevlmsine ragmen insan o zorba halini görün ce tvye dalip dovesi gelyor yok be bi zorba omeri daha kaldirma boyle iyi ama sen o sopani yine de sakla bi kenar da kim bilir berki ilerde bi gün lazım olur nazmisn sagi solu beli deil sağ gosterip sol vuryor

 26. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim iyiz de sen nasilsin canim kiz askim ozluyorum seni vallahi evet dizide dediylerine haklisin vallahi zehra ne zaman akillanicak ya kiz bir dursana artik allah bize sabr versin gunun nasil geciyor

 27. Aysel dedi ki:

  Aslım canım çok geçmiş olsun hastaymışsın ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN YAR VE YARDIMCIN OLSUN. Hakkını helal et canım bu halinle bizim için analiz yazıyorsun ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. gerçekten çok özlemişim burda sizlerle konuşmayı.

 28. Aysel dedi ki:

  Hayırlı günler arkadaşlar nasılsınız? Sizleri burda görünce yazmadan duramadım. Radacım ne oldu eskidende Ömeri döverdin şimdi aklı başına geldi yine dövüyorsun. Bence şuan için sopalanması gereken Zehra her şeye burnunu sokuyor dünkü bölümde ormanda gezip durdu sondada başını belaya soktu. Genel olarak diziye gelirsek konu uzayıp gider Cevriye hala gitti dizinin neşesi gitti Nazmiye kaliteli oyuncuları gönderip kalitesizleri gözümüze sokuyor. Sevdiyimiz Nihatı güzelim aylesini mahf edip sevmediyimiz sümüklü ağzının suyunu akıtarak gezen Çetini sevdirmeye çalışıyor. Birde şu Aysel meselesi var tabi dayısıda bu adamın dizideki rolünü hiç anlamış değilim adamla dalga geçiyorlar haline gülüyorlar bunu hiç sevmiyorum gerçekte böyle olan hastalara saygısızlık olarak görüyorum. Bide bu Belizmidir nedir o var bir kadın bukadar onursuz gurursuz nasıl olur anlamıyorum yüzsüz terbiyesiz Nihat vazgeçemiyor bu kızdan belkide çocukları vardır. Sonuç olarak Nazmiye cadısı güzelim ayleyi mahfetti küçük Asyamızı babasız bıraktı. Sezon finali sahnesini görünce eski bölümleri nekadar çok özlediğimi fark ettim ama yine yarım kalan bir sahneydi nasıl kurtulduklarını tam olarak göstermediler gerçi bu dizide her şey yarım kalıyor alıştım artık. neyse çok konuştum sanırım bir ara yine yazarım görüşürüz arkadaşlar.

 29. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim askim iyi olmana cok sevindim bende evet dunden daha iyim hemde rahat uyudum kac gundur hastalikdan uyuyamiyordum ilac icdim daha iyim hayatim allah kimseye hastalik qem qusse gostermesin hepimiz iyi olalim evet bende merak etdim fragman nasil olucak merakdan olucem vallahi bir an once pazartesi gelsede izleyelim artik neler yapiyorsun

 30. Aytac azəri fan dedi ki:

  Rada sana da günaydın hayirli sabhlar mutlu hafta sonlari dilyorum diger sayfa da yazmış sin ben simdi gördüm çok şükür ben de iyiym sen de iyisndir inşallah evet çok haklsin sitenin yeni halı biz daha da uzglasdir di bir birmiz den eski de burya girmeden bi günüm bile olmazdi ama simdi giryorum kimse yok site yabanci gelyor bana ardan bi girip aslinin anlizini okuyup cikyordum o gün seni betul görün ce yazdım en azın da siz burdasiniz site ni hiç eski tadi duzu kalmadi artik tpki dizi gibi sevdyimiz bütün karkderler ayrldi dizi den nihat neyse de cevriye halanin gitmesine çok uzldum madem konak da kalmaz di artik salim amcyla evldrip onrda kalsydi boyle ce dizi den ayrilmak zorun da kalmazdi ama nazmis bize inat yapyor yeni sezon da kim bilir neler yapcak eski bolumler konsun da da haklsin ben de mehtapi görün ce sevndim çok azcik bi sahne de heycan yapdim eski sahneler çok baskaydin ama simdi elde var sifri

 31. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın aslicim çok tesekkur ederim bitanem ben de iyiym ama arkdaslarimi yeni den burda toplmis görün ce çok ama çok iyi oldum sevndim iyiki geldiniz çok boş kalmsdi burasi sana da hayirli mutlu hafta sonlari dilyorum canım arkdasim inşallah bir an once iyilesir sin rabbim bol siflar versin ALLAH emanet ol gorusuruz

 32. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın hayirli sabhlar mutlu huzurlu hafta sonlari dilyorum hepinize xanım azerim günaydın canım çok şükür iyiym seni de biraz ii olmana sevndim canım hep iyi ol inşallah bu gün çak daha iyi sindir evet dizi ni frgrami cikmadi ben de çok merak etim bakalim ne olucak

 33. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin radam azcik iyim sen nasilsin hayatim ozluyorum seni vallahi dunku bolum dediylerinde haklisin zehra yine kendi basina isler yapiyor bu kiz akillanmaz ya silah kafasina sIKSADA akillanmaz yahu bi gun zehrayi nazmis oldurtdurur vallahi kiz yine dovuyorsun helal olsun sana istersen yardim ederim fragmanin yerine on izleme verildi bu nazmis fragmandanda mahrum birakacak ir abimi de bende ozledim onunda kizginliki da gecer gelir gozel ablamda gelmis cok mutlu oldum sana ailenle mutlu hafta sonlari dilerim

 34. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz aslim canim agrilarinmi vardi ama ben sana kiyamam ki keski elimden bi sey gelse iyilesdire bilseydim ama yinede gecmis olsun cabuk iyilesirsin hayatim dualarim hep seninle gecmis olsun dileyin icin sag ol optum ve hepinize ailenizle mutlu hafta sonlari dilerim

 35. Rada dedi ki:

  Gozelim nasilsin? Seni gordugume cok sevindim nerelerdesin ne yapiyorsun? Cocuklar nasil? Bende ozledim
  seni. Saskinlar ekipi dagitinca hepimiz bir tarafa dagildik. Bir araya gelib konusamaz olduk. Iyi ki geldin. Ara sira gel konusalim biraz.

 36. Rada dedi ki:

  Gunaydin hepinize hayirli guzel haftasonu dilerim. Kiz Aslim seni gormek ne guzel. Sen istersinde dovmezmiyim. Ama dovmege listenin sonundan baslicam yani yaramaz keratadan eger bula bilirsem. En cok ona ve yanindaki deli kiza kizginim. Cetin ercan ve bahsosa olan ofkem hafif kalir onun yaninda. Kiz arada senin pasanada bir iki tane vururum merak etme zehrani unutmam o da nasibini alacak. Gerizekali zehra yine gitti kafasini koydu silahin onune. Bu kiz ne zaman akillanacak. Gelelim Ir abiye. O bize kus konusmuyor bizimle. Nazmiyeye kizmis cezasini bize kesiyor. Yazmasa da burda oldugunu biliyorum. Cani sag olsun.

 37. aslı dedi ki:

  oooo kimleri görüyorum Gözelcim gelmiş, darısı diğer gelmeyen arkadaşlara. Yaramazımı özledim Gözelcim.
  Canım elimden geldiğince gelmeye çalışıyorum ama bu renkler benim başımın ağrısını daha da fazlalaştırıyor. uzun süre ekrana bakamıyorum. şimdilik ben gidiyorum çünkü ağrım giderek artmaya başladı bir ilaç alıp uyumaya çalışayım görüşürüz. herkes kendine iyi baksın hepiniz seviyorum arkadaşlar. iyi geceler.

 38. aslı dedi ki:

  iyi akşamlar Aytaccım,
  sen de hoşgeldin canım. sağ ol bir tanem amin inşallah rabbim kendi katından şifa verir umarım. sen nasılsın? görüşürüz canım sende kendine iyi bak.

  Xanım azeri fan
  sende hasta olmuşsun çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sana.

 39. aslı dedi ki:

  Benim canım arkadaşım Radam gelmiş hoş geldin kız özledim seni. gerçekten dövermisin? tamam o zaman söylüyorum Çetinden başla, sen her haltı yap sonrada af dile yok öyle yağma de giriş Allah ne verdiyse. Ardından Nihat’a dal, sen nasıl Ayşe yi aldatırsın diye. hırsını öfkeni gücün yeterse Ercan dan çıkar onun elindeki silahla Bahşendeyi vur. Ama sakın benim yakışıklı paşama Ömer’ime dokunma. Tamam mı hadi sana kolay gelsin. belki onlar bir güzel dayak yerse bende kendime gelirim belli mi olur.
  Ir abi olsaydı şimdi bu kıza ne olmuş böyle derdi. Ir abiyi de özledim ben. sonra yaramazımı da. gitti kerata.

 40. aslı dedi ki:

  Merhaba Anonim, bu sakın hanım ablam olmasın? bilmiyorum ama özledim hanım ablamı. gerçeği söylememi isterseniz pek de iyi değilim. o cümleyi kurmayı bende çok isterdim ama ne yazık ki bu aralar o kelimeyi kuramıyorum. inşallah kurarım Allah büyük.
  şiir yazmaya zaman yetmediğinden değil, sağlığım el vermediğinden yazamıyorum. duygu kaleme dökülemiyor.
  onları görmem biraz zor bu gidişle. yinede Allah bilir belli mi olur. bilmiyorum hiç bir şey bilmiyorum.

 41. aslı dedi ki:

  Ayselcim iyi akşamlar canım. iyi olmaya çalışıyorum. hayat devam ediyor. sen nasılsın?
  K. Azeri, iyi akşamlar siz nasılsınız benim halim malüm artık.

 42. aslı dedi ki:

  iyi akşamlar arkadaşlar.
  ne güzel eski dostlar gelmiş hep birlikteler.
  Edebiyat ve şiir sever, xanim azeri fan teşekkür ederim arkadaşlar. sizlere de geç de olsa hayırlı cumalar.
  Xanim ağrım geçmedi canım. sabah da fena oldum derse geç kaldım o yüzden. güzel duaların içinde teşekkür ederim.

 43. Gozel dedi ki:

  Selamlar Aslim analizlerin hepsi cok guzel eline emegine saglyk canym allah yardamcyn olsun ben siteye zar zor giryorum cok ozledim seni nolur zamanyn olsa gelsen mutly olurdum canym benim goruşme uzere

 44. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim askim bende ilac icdim ama azcik osguruyorum qripim ama idare eder sen nasilsin ben cuma gunu sayfasinda radanin yorumunu gordum dahada mutlu oldum konusduk bi bak istersen sanada yorum yazmis ee diziye baktinmi ne aksiondu dizi fragmani cikmamis qaliba kiz ben cok merak etdim aceba nasil

 45. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksmlar aslicim hos geldin canım arkdasim şükür kavsduran RABBIME nasilsin bitanem iyisndir inşallah nezmandir yok du çok merak etik seni çok da ozledik çok şükür donmsun diger analiz sayfsin da seni görün ce çok sevndim dokdora gidip geldiyini soylmisin çok gecmis olsun canım hasta mi oldu RABBIM sifa versin inşallah bu analiz için de diger leri için de çok tesekkur ederim hepsi çok guzel olmuş eline emyine o guzel gonlune saglik canım arkdasim seni çok sevyorum kendine iyi bak ALLAH emanet ol gorusuruz inşallah

 46. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksmlar rada xanım azerim ayselim k azəri siyir sever arkdasim nailsiniz siz yeni de burda gormek çok guzel rada sen donmsun qaliba çok sevndim bi daha git meyin ya çok ozledim siz her siteye girip kim seyi gormyin ce çok uzlyordum madem siz burdasiniz ben de her gün gircem artik inşallah yine eski si gibi olur mrasi kalbalik

 47. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Aslim eline saglik son iki analizin guzel olmus. Nasilsin? Bende ozlemisim seninle konusmayi ama nasib olmuyor bir turlu. Sen attirma tepenin tasini. Bana soyle hallederim kimi istersen doverim bi guzel. Ne julideymis arkadas. Tum dusmanliklar ona gore baslamis. Hilmi tahir kervancioglu julideyle evlendigi icin dusman yapmis, ercan desen ayni. Cetini sutten cikan ak kasik yaptilar. Birde kanat takib melek yapsinlar tam olsun. Haklisin canan cetinin cezasi olur. Halit amca denilen adamin dizide rolu ne anlamis diyilim. Adami komiklik olsun diye sokmuslarsa diziye. Hic komik diyil ne soyledikleri ne de yaptiklari. Sabaha zar zor alismistik onu da gonderdiler. Bu dizinin basinda ne yazdigini bilmeyen nazmiye ve cimri karamel yapim oldugu surede biz dizide izleyecek birini bulamayiz.

 48. K.Azeri. dedi ki:

  Sizinle bahem xanim.te$ekkûr ederim.

 49. Anonim dedi ki:

  Merhaba Aslıcım, nasılsın. daha iyimisin. Allahdan o günü istiyorum deyesin ki daha agrım yok, sağaldım. İnşallah. Analiz dedikce güzel, hem de özel. Şiir yazmağa zaman yetmiyor galiba. Ercan Jülideye senin için her çey yaparım diyordu. Onun mezarı üste kendisini silahla vursaydı sevgisine inanan olucaktı belki. İntihar günah da olsa bu, onun en iyi günahı olurdu ve o da kurtulurdu biz de. Allaha emanet ol güzel kızım. Ömerle Zehranı görsen benden de selam söyle.

 50. xanim azeri fan dedi ki:

  ayselim k azeri nasilsiniz sizinde cumaniz mubarek olsun rabbim tum dualarinizi ibadetlerinizi kabul etsin amin

  1. Aysel dedi ki:

   Teşekkür ederim canım sanada hayırlı Cumalar. Rabbim seninde dualarını ibadetlerini kabul etsin. Burdaki bütün arkadaşların.

 51. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi günler her kese.Asli hanim nasilsiniz?analiz için de te$ekkür canim benim.

 52. Aysel dedi ki:

  Hayırlı günler hayırlı Cumalar arkadaşlar. Aslım nasılsın canım? Eline sağlık analiz yine çok güzel olmuş her zamanki gibi harikalar yaratmışsın çok teşekkür ederim canım.

 53. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim pamuk kalbli arkadasim benim canim nasilsin analizinde geldi kendinde gelsen guzel olurdu canim agrin gecdimi merak etdim seni analiz cok guzel olmus okudukca keyf aldim resmen bayildim dizi hakda dediylerinde haklisin senin cuma gunun kutlu olsun tum ibadetlerin okudugun kurani kerimi kildigin namazi kabul olsun amin allaha emanet ol

 54. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Ne güzel erkenden gelmeye başladı analizimiz teşekkürler arkadaşım çok güzel olmuş eline yüreğine sağlık hayırlı cumalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.