Adını Sen Koy 326. Bölüm Analizi (“ASLI”) 16 Nisan 2018 Pazartesi

Burak 17 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 326. Bölüm 16 Nisan 2018 Pazartesi

Ömer yıllar sonra annesi ile yeniden bir aradaydı. Annesi yıllar önce onları bırakıp gittiğinde Ömer’in aklında cevaplanmamış bir sürü soru vardı ve annesi Jülide gitmiş olsa da onları terk etmiş olsa da Hediye abla aracılığı ile çocuklarının her halinden haberdardı. Bir gün bir şekilde çıktı ortaya Ömer kırgındı kızgındı. Ercan da peşini bırakmıyor bana yar olmaz ise kimseye yar olmaz diyerek Jülide ye baskı uyguluyordu.

Jülide evlatlarına bir şey olacak endişesi ile yeniden Ercan’ın evine gitti. orada tutsak edildi. Ömer Zehra ile onu kurtardı. Konağa getirdi ama Jülide’yi yurt dışına gönderecek orada güvende olacağını düşünüyor hem buradaki ailesini de koruduğunu düşünüyordu Ömer.

Jülide biletini aldı Can onu araç ile götürmek üzere yola çıktı. Ömer iç dünyasında huzursuzdu. Annesini bir yandan can güvenliği için göndermek isterken, bir yandan da yıllar sonra bulmuş olmanın verdiği öfke, kırgınlık, kızgınlık ile kafasındaki sorulara cevap istiyordu Ömer. Annesi gidecekse bu sorulara cevap verip öyle gitmeliydi Ömer de düştü yollara tabi yanında Zehra ile.

Araca ulaşmak için deli gibi sürdü ve sonunda annesini götüren araca ulaştı yolunu kesip durdurdu aracı. Annesine içinde kalan bütün soruları sordu. Jülide de anlattı her şeyi sizin can güvenliğiniz için sizi terk ettim dediği an Ömer giden annesine gitme dedi. Tam kavuşma olacaktı ki, Jülide Muhsin tarafından keskin nişancıların kullandığı silah ile vuruldu.

Ömer o kırmızı ışığı gördüğü an annesinin vurulacağını anlamıştı ama iş işten çoktan geçmiş Jülide vurulmuş yere düşecekken Ömer hayır hayır diye bağırarak annesini son anda tuttu. Kollarının arasında annesi öylece yatıyordu Ömer ne olur aç gözlerini diye bağırıyor ama bir türlü anne diyemiyordu. Anne kelimesini yıllarca kullanamamıştı Ömer. Jülide  oğlum diyebiliyor giderek güçten düşüyordu.

Ömer daha fazla konuşup da yorulmasını istemediği için daha sonra, iyileşince konuşursun diyor, bayılmasını bilincini kaybetmesini istemediği için de aç gözlerini diye bağırıyor ama Jülide acının da verdiği etki ile gözlerini açamıyor sadece oğlum diyebiliyordu.

Zaman geçiyordu. Zehra Ömer den bir şeyler yapmasını istiyor, Can da ambulansı arayacakken Ömer bekleyemem diyerek annesini kucağına aldığı gibi aracına bindirdi. Arka koltuğa yatırdı. Zehra da yanına oturdu Jülide’nin ve Ömer hemen hastaneye yetiştirmek için annesini yola koyuldu. Can da peşlerinden diğer araç ile gitti.

Sadece 1-2 dakikalık bir sahne olmasına rağmen dizinin doruk noktasına çıktığı andı o ilk sahne Ömer’in annesini tutması hayır diye bağırması sesinin titremesi, bir ara gitmesi verilmek istenen duyguyu rahatlıkla vermişti. Burada tek eksik olan biraz kan lekesi idi. Ne Jülide’nin üzerinde, nede Ömer’in ceketinde öyle belirgin bir kan lekesi yoktu olsa idi daha iyi olurdu. Bunun dışında Erkan Meriç’in oyunculuğu süperdi beğendim.

Jülide yi vuran Muhsin di. Ama öldürmek amaçlı vurmamıştı. Sadece Ercan denen adamın istediği olsun diye hedefi biraz kaydırarak vurmuştu. Niyeti kesin öldürmek olsa kafasına tek bir kurşun, hadi ikinci bir kurşunu da kalbine sıkar işi bitirirdi ama öyle değildi durum.

Ercan Muhsin’i ailesine zarar vermekle tehdit etmiş, bir güzel dövmüştü. Psikopatın önde gideni idi Ercan. Jülide bana yar olmadı ise kimseye yar olmayacak, Ömer yıllar sonra bile olsa anne özlemini gideremeyecek buna izin vermem diyerek Muhsin’den Jülide’yi vurmasını istemişti. Muhsin de başka çaresi olmadığı için vurmuştu. O vurmasaydı başkasına bu görevi verecek Jülide o zaman gerçekten ölüm ile burun buruna gelecekti.

Ömer ve Zehra hastaneye yetiştirdiler ve hemen ameliyata alındı Jülide. Ömer de Zehra da çok üzgün bitkinler.

Ömer ve Zehra hastanede zor zamanlar yaşarken Nihat da otel odasında Belis midir adı ne haltsa işte o kadın ile beraber. Nihat’ı bu hale getiren senarist utansın başka da bir şey demiyorum. Oyuncu diziden ayrılabilir anlarım ama bu şekilde olmamalıydı. Hani Nihat ve Ayşe aşk evliliği yapmışlardı? Aşk nerede? Ben aşk falan göremiyorum. Aşık olan erkek eşini aldatırmı? Ben böyle aşkı istemem olmaz olsun böyle aşk. Ömer’i de böyle bozacaksanız hiç aklınızdan dahi geçirmeyin dizi o an biter. Şimdi bile can çekişiyor zaten.

Ayşe ile boşanmayacağını, Belis’e söyleyince Nihat, Belis alt da kalırmı onu eşinden ayırmak için elinden geleni yaptı. Ayşe de Nihat dan boşanmak istemiyor, Nihat’a bir şans daha vermek istiyordu Asya için o babasız kalmasın yaptığı pisliği öğrenmesin diye ama telefonu Nihat yerine Belis açtı dinledi.

Ayşe’nin de boşanmak istemediğini duyunca, Nihat şuan müsait değil, bana söyleyebilir yada kendin gelip söyleyebilirsin adresi biliyorsun aynı otel dedi. Yüzsüzlüğünde bu kadarına pes. Sende bir kadınsın nasıl hem cinsine bunu yapabiliyorsun yazıklar olsun.

Cevriye hala Ayşe’nin odasına girince olanları öğrendi. Ayşe bir kere daha otel odasına gitti. Nihat açtı kapıyı Ayşe gördüklerine inanamadı 2. Bir şansı kaybetmişti Nihat. Senin yerin burası ailemden de, kızımdan da uzak dur diyerek oradan ayrıldı Ayşe. diğer kadına da gün doğdu. Nihat ona kalmıştı.

Cevriye hala Asya ile birlikte mutfakta. Asya babaannesini çok sevdiği için onun resmini yapmış kreşte panoya astırmış öğretmenine ve en tatlı en güzel babaanne benim babaannem yazdırmış. Bu dünyalar tatlısı kızına bunu yaşatmaya onu babasız bırakmaya, erkeklerden nefret etmesine neden olmaya ne gerek vardı Nihat? Ne gerek vardı bunlara senarist?

Ayşe, öyle üzgün ki bir su kenarına parka gitti ağladı. Bir su kenarında olmanın insan ruhuna nedenli iyi geldiğini sitede anlatmıştım artık sahneleri de benden alıntı yaparak çekiyorlar. Diziye gerçek at da getirirlerse hiç şaşırmam çok sevinirim bu gerçekleşirse eğer bende uzaktan ekibe dahil olmuşum demektir 🙂

Ah birde yakından dahil olabilsem ama nerde bende o şans, neyse hayallerden gerçeklere dönelim.

Ayşe Yaşadıklarını düşündü ve Nihat beni hiç sevmemiş diye düşündü. Gerçekten sevseydi aldatmazdı. Mutlu bir yuvası, dünyalar tatlısı bir kızı vardı. Ayşe de olmayıp da o kadında olan neydi ki?

Ayşe Koray’ı aradı kimsenin haberi olmasın Nihat’ın para hareketini incelemesini ve kendisine durumu bildirmesini istedi. Bakalım Nihat o kadına kaç lira para kaptırmış.

Şükran teyze de gidiyor. Köydeki teyzesi hastalanmış onu ziyarete gidiyor. Bir bir yaprak dökümü yaşanıyor dizide. Bir daha gelmez ise Şükran teyzede diziden ayrılmışa benziyor. Canan Aysel’in yanında tüm gün çalışacak. Sabah da gitti, emlak dükkanı kapandı.

Ömer ameliyat kapısının önünde oturmuş bekliyor o diyebiliyor. Anne kelimesi hala dilinde yok. Ömer için hiç de kolay değil.

Zehra geldi yanına su getirdi ne su içecek, nede yemek yiyecek iştahı yok Ömer’in. Ne söylüyordu sana diye sordu Zehra. Ömer de yorulmasın diye konuşmasına izin vermedim af dileyecekti herhalde dedi. Doktor çıktı ameliyathaneden bekleyeceğiz, hastanın direncine bağlı hayati tehlikeyi atlatabilmiş değil, her şeye hazırlıklı olun dedi gitti.

Zehra her an Ömer’in yanında en büyük destekçisi. Ayşe yi arayarak haber verdi, bu konuşmayı Bahşende de duydu. Onlarda hastaneye geliyorlar. Geldiler. Ayşe 2 dakikalığına da olsa annesinin yanına girdi. Bahşende her zaman ki Bahşende, Ömer’e kendini hırpalama deyip, iyileşecek mi diye soruyor. Tabi sahte bu soru Ömer de farkında. Bir de demez mi su testisi su yolunda kırılır diye. Bende büyük demeyeceğim o ağzını kıracağım senin bahşende.

Murat komiser geldi de Ömer uzaklaştı Bahşende den yoksa büyük bir söz kavgası kesin yaşanırdı. Ömer artık annesini koruyor. Bakalım ne zaman anne diyecek?

Zehra da Ömer yanından gidince Bahşendeye ağzının payını çok güzel verdi. Sizin bu davranışlarınız Ömer ve Ayşe yi yaralar. Çok yanlış davranıyorsunuz. Onları sizden uzaklaştırır. Her şerde bir hayır vardır. Sizin bu davranışlarınızdan Ömer annesini anlamaya başlar kim bilir dedi.

Komiser ile olan konuşmalarını da dinledi sonra da Ercan’ı aradı. Ercan da ortağım diyerek Bahşendeyi tehdit etti. Düştüler bir çamura çıkamıyorlar ikisi de.

Ömer Ayşe yi konağa gönderdi her ne kadar gitmek istemese de Asya için gitti Ayşe.

Cevriye hala Nihat ile konuşarak yaptıklarından çok utandığını, bu utançla daha fazla konakta kalamayacağını söyledi. Cevriye hala da gidiyor diziden.

Zehra ve Ömer hastanede beklerken, Zehra Ömer’e sen annen ile birbirinize çok benziyorsunuz. İlk tanıdığım günden çok sevdim, güvendim ona, kalbi çok temiz, merhametli, güçlü, çok gururlu biri dedi.

Tıpkı benim dünyada en çok sevdiğim adam gibi, uyandığında ilk işim ona teşekkür etmek olacak seni doğurduğu için dedi Zehra. Ömer de gülümseyerek bu sözleri duymaya devam edersem şımarmaya ve senden hep duymak isterim dedi.

Ah Ömerciğim ah şımar sen çoktan hak ediyorsun şımarmayı.

Zehra Ömer’e onu ne kadar çok sevdiğini, ona çok kızdığı zamanlarda bile kalbinin Ömer’i biran bile olsa sevmekten vazgeçmediğini söyledi. Ömer de benim kalbimde aynı senin kalbinin yaptığını yaptı. Bende sana ne söylersem söyleyeyim, ne yaparsam yapayım seni sevdiğini söylemekten vazgeçmedi kalbim dedi.

Sabah gidince Kerem kendini çok yalnız hissediyor emlak dükkanını kapatmış, yakında da devretmeyi düşünüyormuş. Kerem de gidecek anlaşılan. Sezon sonu geliyor diye baya bir yaprak dökümü yaşanıyor dizide.

Ay bu Canan alem kız hazır düğün çorbasını bile yapamamış. Canan bu halde evlenirse kocasına acıyorum doğrusu. Pişmiş aşa su dökülmez sözünden yola çıkarak 5 bardak su koyacağı 2 bardak su koymuş ve üstüne de su koymamış.

Düdük makarnası da hamur olmuş. Felaket, bu kızı kimse mutfağa sokmasın. Aysel hanımın pastanesini de 2 güne batırır Canan. Allah dan Aysel hanım su böreği göndermiş de onu yedi Salim amca. Yoksa aç kalacaktı.

Muhsin Jülide hanımı öldürecek olan zehrin bulunduğu şırıngayı diğer adamdan aldı. Kervancıoğlu beni iyi tanıyor sen önden git bak ben öyle geleyim diyerek zaman kazandı. Benim tahminimce Muhsin şırıngayı oraya boşalttı. Yada yeni bir şırınga ile değişti. Görünürde seruma o zehri zerk ediyor gibi görünse de zehri seruma katmadı öldürmedi Muhsin jülideyi. Başka bir oyun oynadı bence öyle.

Ve bana göre Jülide ölmeyecek. Öldü gösterebilirler. Oyun can güvenliği için. İzleyip görelim bakalım ihanet etmiş mi Muhsin Jülide ye.

Hem ilk şırınga sarı renkteydi içinde sıvı vardı ama seruma zerk ederken şırınga beyaz şeffaftı içi boş gibiydi. Su koymuş olamaz demi 🙂

AĞLADIĞIMI KİMSEYE SÖYLEME ANNE

Ağladığımı kimseye söyleme anne 
Onlar beni güçlü biliyor,
Onlar beni en zor günümde bile ayakta biliyor
Ben aslında gülerek geçirdiğim her günün akşamında
Evde ağlarken,
Onlar benim içimin sızladığını,
Yüreğimin yandığını bilmiyor, 

Ağladığımı kimseye söyleme anne! 
Onlar beni ‘kral’ belliyor.
Onlar beni,
Kızdım mı Dünya’yı yakacak insan biliyor.
Ben aslında onun gözlerine bakmaya bile kıyamazken;
Onlar benim birisi uğruna üzülebileceğimi
Tahmin bile etmiyor!

Ağladığımı kimseye söyleme anne! 
Onlar beni ağlamaz biliyor

Onlar beni üzüldüm mü bulunduğum şehri bulutlar kaplar biliyor.
Ben aslında odama kapanıp
Sitem duygusuyla bir köşeye sinerken
Onlar beni hiçbir şeyin sarsacağını
Akıllarının ucundan bile geçirmiyor!

Ağladığımı kimseye söyleme anne! 
Onlar bunu hiç bilmiyor.
Onlar için ben,
En sağlam köprülerden daha sıkı bağlıyımdır hayata
Ben aslında,
Ölümle yaşam arasındaki o ince çizgide
Bir o yana, bir bu yana giderken
Onlar hala benim için hayatın
Büyük bir Hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor

Ağladığımı kimseye söyleme anne.

Bedirhan GÖKÇE

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 326. Bölüm Analizi (“ASLI”) 16 Nisan 2018 Pazartesi” üzerine 17 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yaaaa aşk ailesi bişey sormak istiyorum neden bu millet dudaktan öpme meraklısı anlamıyorum öpmeyince aşk olmuyor yaa bence çok güzel oluyoo ya zehöm tam benm çiftim milletin derdi şapur şupur. Halbuki temiz saf aşkları kalpleriyle bir birilerini anlamaları, gözleriyle konuşmaları asıl anlatılmak isteneni anlamıyor bu millet. Gençlere de çok güzel bir örnek aslında samimi bir aşkın ve evliliğin nasıl olduğunu anlatıyor dizi ama maalesef anlamak istemeyenler var.

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim pamuk kalbli arkadasim hyatim anladim duana amin diyorum sen de iyi ol rabbimden en kisa zamanda iyilesirsin hemde bu hayalin eminim gercek olucak buna inaniyorum ben ben seni cok seviyorum optum sen dinlen tatli ruyalar sana

 3. aslı dedi ki:

  Merhaba xanim azeri, hoşbuldum. bende seni gördüğüme mutlu oldum. şimdi biraz daha iyiyim her zaman ki sağlık sorunum devam ediyor. onun için ilaç içiyorum yoksa ağrım geçmiyor. Sağolasın canım benim. Rabim tüm hastalara şifa versin.

  inşallah bir aksilik olmaz ise gideceğiz tarih belli değil. ne hayallerim var ama bugüne kadar hiç biri gerçekleşmedi. çıkmadık candan ümit kesilmezmiş. nasip kısmet. bende seni öpüyorum. görüşürüz inşallah kendine iyi bak. Allah’a emanet ol canım.

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim hos geldin hayatim seni gorduyume cok mutlu oldum agrin varmi bi seymi oldu cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim ayrica dizi setine gideceyine cok sevindim icime dogdu sanki insallah hayalin gercek olur amin basarilarin daimi olsun cok seviyorum seni ve optum pamuk kalbli arkadasim benim

 5. aslı dedi ki:

  K.Azeri ben teşekkür ederim.
  Merhaba Radacım özledim seninle sizler ile sohbet etmeyi. Evet Erkan’ın oyunculuğunu bu kez profesyonel yönden değerlendirmeye başladım öncekiler acemiceydi teknik bilgim yoktu. Ancak şuan teknik bir çok bilgiye sahibim ve eleştirimde bu yönde açılar, kamera, ışık, görüntü artık az biraz bilgim var farklı gözle onların içindeymiş gibi yorumlayabiliyorum artık.
  ancak daha çok fırın ekmeği yemem lazım bu konuda ilerlemem için henüz yolun başındayım.

  Ayşe yeni iyileşmişti. üzüntüden hastalanmaz ise iyi. Nihat dan sonra birde Ayşe hastalanıp ölüyormuş. Asya ya da dayısı ile Zehra bakıyormuş. olurmu olur.

 6. aslı dedi ki:

  xanim azeri fan, merhaba canım, beni merak etmişsin teşekkür ederim gerçeği söylemem gerekirse şuan çok ağrım var ve yorgunum ağrı kesici ile ayakta duruyorum. ama ölmedim henüz 🙂

  derslerim çok yoğun geçiyor, çok sayıda filim izleyip yorum yapıyoruz. hatta gerekirse dizi setine gideceğiz bakalım ilk kez şehir dışına bu sayede çıkacağım belli mi olur Erkan ile tanışmak nasip olur. Evet dizi ekibine katılmak gibi bir hayalim var ancak belgemi alınca belki ama buradan yazdıklarımın çoğunu ekranda gördüğüm için mutluyum buradan iletişim tek taraflı devam ediyor. çünkü onlardan buraya yazan yok sadece dizide görüyorum yazdıklarımı bu da güzel.
  sağolasın sende Allah’a emanet ol görüşürüz canım.

 7. aslı dedi ki:

  Edebiyat ve şiir sever, ben teşekkür ederim.
  merhaba Zehmer, şırınganın içinde su mu var yoksa başka uyku ilacımı bilmem ama zehir olmadığı kesin.

  Pericim, Ercan’ı ikna etmek için olabilir. jülideyi öldürmüş gibi gösterebilirler. Nihat için de ölecek diyorlar ihanet olmasaydı da sadece kıbrıs dönüşü bir kazada ölseydi Nihat daha uygun olurdu. Nihat’ın o kadından çocuğu olmasın Asya ya yazık olur. aklıma julideyi takip eden çocuk geldi o kimdi hiç bahsetmediler ondan bir göründü kayboldu. erkek genç delikanlıydı. Ercan la da birlikte olmamış jülide o genç kimdi hayalet gibi göründü gitti devamı gelmedi unutmadık senarist yönetmen kimdi o genç delikanlı?

 8. aslı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar hepinize teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için. Sizlerden bir süre ayrı kaldım istemeyerek oldu sağlık sorunlarım hastaneye gidip gelmelerim fazla olunca ordan da gelince çok yorgun düşüyor insan siteye bir şey yazmak gelmedi içimden hatta 2 bölümü yazamadım bile fark etmişsinizdir.
  Ayrıca kedim kayboldu sonra kendisi evin yolunu buldu geldi. biraz onun yokluğuna üzüldüm.
  öyle işte bugünde hastaneden geldim ama bu kadar ayrılık yeter diyerek siteye geldim.
  ben yokken pek bir değişiklik olmamış. sadece mesaj yazma satırı alttan üste çıkmış. ah birde çok mesaj olan sayfalar için altta yada üste sayfa numaraları olsa da sayfalar arasında dolaşabilsem yazdığım çok mesajlı sayfaları ben göremiyorum. Göker abi bilgine.

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  radam iyi olmana sevindim nazmisi dovmek gec betulu ozledim onun hakkindan o da guzel gelirdi ir abimde yok ozledim onlari hemde ayrica erkan meric konusunda guldurdun beni allahda seni guldursun cocuklari op benim icin kiz iyiki geldin site guzellesdi kendine cok iyi bak aksam siteye gelicekmisin

 10. Rada dedi ki:

  Xanimcim hosbulduk bende iyim kosturuyorum okulla ev arasinda. Kiz dovulesi o kadar kisi var ki kimden baslasam da yuregim bir an once sogusun. Nazmisden baslamak en iyisi. Gerci ondan baslamak gec artik. Betul demisken yilanin basini kucukken ezmemiz gerekiyor. Biz gec kaldik. Yilan anakonda oldu bas edemiyoruz o nazmis anakondasiyla. Erkanin oyunculugu iyi saclari berbat. Onu dove dove sopayla kovalaya kovalaya kuafora goturmem lazim.

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  radam hos geldin sefalar getirdin biz iyiz sen nasilsin hayat nasil gidiyor evet dogru soyluyon canim zehra bahsende cadisi na guzelce haddini bildirmesi hosuma gitdi oh olsun o cadiya nihat da tam anlamiyla gozumden dustu ve hemde ayseye uzuldum asyada var o masum cocuga bu yapilirmi ah nazmis aile diziydi bu ne hale getirdin hemde oyuncular gidiyor yetenekli oyuncularimiza bu yapilirmi alismistik onlara ayrica erkan mericin oyunculugu muhtesemdi basarilari daim olsun kendin sobanan kimi dovmeye dusunuyon

 12. Rada dedi ki:

  Selam. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim kiz guzel olmus. Sen her zaman begenmissindir erkan mericin oyunculugunu bu kez bi baska galiba. Omer hala o o soyleyib duruyor. Zehranin bahsosu mos mor etmesi guzeldi. Bir sozle desek adabi ile vurdu bahsosu. Kiz o yuruyen mutfak sukran teyzenin dizideki rolunu zaten anlamis diyilim diziden ciksa bile fark edilmez yoklugu. Ayseye uzulmekten bittim ben. Bir kadinin gururu bu kadar incilmez ki. Her defa gozu ile gorub kahroluyor. Nihat desen mutlu degil o beliz yuzsuzu ile. Neden surekli onun yanina kosuyor. Gelelim julideye bence olmez. Muhsin degistirmistir o siringayi. O yuzden yanindaki adami omerleri kontrol etmesi icin gonderdi. Belki zehir yerine baska bir ilac koya bilir uzun sure uyanmamasi icin.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûr Asli hanim.çok güzel.ellerinize saglik.

 14. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim pamuk kalbli arkadasim nasilsin analiz var kendin yoksun cok yogun oldugunu biliyorumda isde insanliq hali iyi oldugunu biliyim yeter bana analiz cok guzel olmus dizi ekibinede katilirsin insallah eminim bu guzel haberi aliriz amin bu bolum benim icin hem duyqusualdi hemde sinirli bolumuydu zaten demek istediylerimi soylemissin hay agzina saglik hayatim sarkida guzel olmus kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 15. peri dedi ki:

  Aslıcım çok sağol,yine guzel yazmışsın,bande sana katılıyorum,julide öldu diyeceklar hatta mezar falan hazırlicaklar,set fotoraflarında siyah giydiklarini gormuşdum,nihat ölucek demişlardi ama ban julide için oldugunu duşuniyorum,bide nazmiye nihatın ihanatini nasıl planlamiş acaba!o kadının karşısında niye sesini çıkarmıyor,belki de radanın dediği gibi çocuğu var ondan.

 16. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık asli benim de fikrim seninki gibi şırınga nin içinde su olduğu yönünde

 17. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşım uzun ve güzel bir analiz olmuş eline yüreğine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.