Adını Sen Koy 325. Bölüm Özeti 13 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı

Burak 11 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 13 Nisan Özeti 325. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Jülide yaptıklarıyla Ömer ve Zehra’yı yine çok şaşırtır. Ercan’ın çocukları ve gelinine zarar vemesinden korkan Jülide , Ercan’ın yanında mutluymuş gibi davranır. Ömer annesinin Ercan’ın yanında zorla tuttuğunu kabul etmiş ve onu affetmek üzereyken gördüğü bu manzara onu bir kez daha annesinden soğutacak duruma getirir. Neyseki son anda Ömer Jülide’nin üzerindeki kanı görür ve annesini Ercan’dan kurtarmak için bir plan yapar.

Adını Sen Koy 325. Bölüm Özeti 13 Nisan Tüyoları. Nihat Ölüyor…

Ömer bu plandan Zehra’ya kesinlikle bahsetmeyecektir. Öte yandan Jülide’yi kurtarmak için Ömer’in geleceğini bilen Ercan hazırlıklara başlamıştır. Ömer adım adım Ercan’ın tuzağına doğru yaklaşırken Zehra ise Ömer’i sakinleştirmek için çabalamaktadır. Fakat bu çabalar sonuç vermez ve Ömer annesini kurtarmak üzere gittiği yerde Ercan tarafından yakalanarak alıkonulur.

Ercan silahını çekerek Ömer’e doğrultur. Bu sırada Jülide , Ömer’in önüne kendisini atar. Ercan’a oğlunu bırakıp kendisini vurmasını söyler. Bunun üzerine Ercan , Ömer’i serbest bırakır fakat bu iş elbette burada bitmeyecektir. Daha sonra Ömer , Jülide’nin karşısına dikilerek geçmişin hesabını sormaya başlayacak. Jülide ise geçmişte yaşananları anlatmaya başlayacak ve Ercan’ın onu çocukları ile tehdit ettiğini bu nedenle kaçmaya mecbur kaldığını söyleyecek.

Ömer ve Zehra arasında ise işler yolundadır. Ömer yaşanan olaylar nedeniyle sıkıntılı görünse de Zehra ile arasının iyi olması sayesinde çok mutsuz değildir. Fakat Ercan meselesini de bir önce çözmek zorunda olduğunu düşünür. Zira Ercan’ın ne kadar tehlikeli olduğunu artık çok iyi bilmektedir. Ömer Ercan’ın yerinin ceza evi olduğunu düşünür ve onu yakalatıp hapse attırmayı planlar. Bu plandan Zehra’ya bahsetmeyecektir.

Öte yandan Ercan yaptıklarından dolayı Jülide’yi cezalandırma kararı almıştır. Ercan’ın yaptıklarından sonra Jülide hastaneye kaldırılacak. Bunun ardından Ömer, Ercan’ın annesine büyük zarar vereceğini fark edecek ve gemileri yakacak .Ömer artık Ercan belasından tamamen kurtulmak üzere harekete geçecek.

Bu sırada Nihat yaptıklarından ötürü Ayşe’ye hesap veremeyecek. Onu hiç bir şekilde yalanlarına inandıramayacak. Çocukları olduğu halde kendisine yapılan bu ihaneti affedemeyen Ayşe boşanma işlemlerini başlatacak. Fakat öbür taraftan kızının iyliği için bir şans vermek isteyecek. Nihat ile konuşmak için yüzleşen Ayşe büyük bir tartışma yaşayacak. Daha sonra öfkeyle kullandığı arabada sürat yapmaya başlayan Nihat arabanın kontrolünü kaybederek denize düşecek. Bu kazada Nihat hayatını kaybedecek.

Kerem ve Sabah cephesinde ise işler karışmış durumdadır. Kerem annesi ve babasına kavuşan Sabah için mutlu olsa da babasının Sabah’ı Almanya’ya götürmek ve oraya yerleşmek istemesi ortalığı karıştıracak. Kerem aslında Sabah’ın kendisini bırakıp gitmeyeceğinden emindir. Fakat Sabah ne yapacağını bilemez durumdadır. Sabah kararsız görünse de birlikte büyümediği anne ve babsı için ne olursa olsun Kerem’i bırakmayacaktır.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 325. Bölüm Özeti 13 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. K.Azeri dedi ki:

    Evet Aytaccim.ben de çok rahatsizim Asli saridan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.