Adını Sen Koy 324. Bölüm Özeti 12 Nisan Perşembe Tüyoları Fragmanı

Burak 10 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 12 Nisan Perşembe Özeti 324. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy dizisi 12 Nisan Perşembe akşamı kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta sonuna doğru heyecanlı sahnelerin yaşanacağını sizlerle daha önceki haberlerimizde paylaşmıştık. Önümüzdeki bölümlerde Ömer ve Ercan arasında yaşanacaklar diziye damga vuracak gibi görünüyor. 12 Nisan Perşembe akşamı yaşanacaklara dair tüyoları Adını Sen Koy 324. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 324. Bölüm Özeti 12 Nisan Perşembe Neler Olacak ?

Hatırlanacağı üzere Jülide Zehra ve Ömer ile birlikte kahvaltı yapmıştı. Çocukları ile bir araya gelmek onu inanılmaz mutlu etmiş olsa da Ömer’in halen ona kırgın olduğunu görmesi onu yeniden üzdü. Jülide oğluna sarılarak artık rahat rahat hasret gidermek istese de Ömer’in mesafeli davranışları buna engel olmuştur.

Zehra Ömer ile konuşarak annesinin özür dileyerek ilk adımı atmasının çok önemli olduğunu söyledi ve bu özrü kabul etmesi gerektiğini söyleyerek Ömer’e baskı yaptı. Ömer’in bu özrü kabul etmeyi istediği halde annesine olan öfkesi ağır bastığı için şimdilik bunu yapamadığı ortada. ömer elbet annesini affedecektir ama bunun ne zaman olacağını bekleyip göreceğiz.

Jülide Zehra ve Ayşe’yi zor durumda bıraktığını düşünerek konaktan ayrılacak. Ömer’in buna olan tepkisi ise merak konusu. Ercan ise artık tehdit etmeyi bırakıp harekete geçecek ve başta Jülide olmak üzere zarar vermeye başlayacak. Ömer artık Ercan’ın ne kadar tehlikeli olduğunun farkına varır. Bakalım tüm bu olanların üzerine anne ve babasını ayıcan kişinin Ercan olduğunu öğrenince Ömer nasıl bir tepki verecek.

Sabah nihayet babasını kavuştu. Fakat babası Sabah’ı Almanya’ya götürmek isteyince işler karıştı. Kerem babasıyla gitmeyi isteyecekmi ? Eğer gitmek isterse Kerem ne olacak ? Kerem , Sabah’ın ailesini bulmak için elinden gelen herşeyi yaptı. Sabah buna rağmen Kerem’i bırakıp gitmeyecektir. Fakat bu da gerçek ailesi ile yine uzak kalması anlamına gelecek.Sabah ve Kerem arasında da işler oldukça karışmış durumda.

Ayşe için artık Nihat tamamen bitmiştir. Nihat’tan kesin olarak boşanmayı kafasına koyan Ayşe avukatı ile görüşmüştür bile. Zehra yine de temkinli olmasını isteyerek Nihat’ı da mutlaka dinlemesi gerektiğini Ayşe’ye iletecek. Ayşe , Zehra’nın dediğini yaparak Nihat’ı dinlese de bu neyi değiştirir bilinmez. Zaten Nihat’ın sonu ile ilgili haberi daha önce sizlere iletmiştik. Nihat uçurumdan düşecek ve diziden ölerek ayrılacak. Adını Sen Koy 324. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Tahmin ve yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.