Adını Sen Koy 324. Bölüm Analizi (“ASLI”) 12 Nisan 2018 Perşembe

Burak 13 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 324. Bölüm 12 Nisan 2018 Perşembe

Ömer ve Zehra, Ercan’ın evindeler Julide yi kurtarmak için. İlk başta her şey yolunda gidiyor gibiydi. Ta ki Ömer kamerayı fark edip Ercan’ın bir şey yapmadığını kendisi ile kedi fare oyunu oynadığını anlayana kadar. Ömer kamerayı fark ettiği an Zehra ile birlikte hemen o evden dışarı çıktılar.

Ve yeni bir plan yaparak içeri girdiler. Plana göre Zehra evin bütün sigortalarını kapatacak bu sayede Ercan gözü olarak kullandığı kameralardan onları göremeyecekti. Öyle de oldu. Ercan elektrikler gidince resmen gözlerini kaybetti. Ömer de bu fırsatı iyi değerlendirip Jülide yi kurtarmak için bodruma indi ama Ercan geldi namluyu Ömer’e doğrulttu.

Jülide oğlunun önüne geçti oğluma dokunma istediğin benim deyince Ömer Jülide yi koruması altına alarak kenara çekti. Küs olması bir şey değiştirmiyordu. Yanındaki annesi olduğu kadar korunmaya muhtaç bir bayandı. Bir erkek olarak Ömer dura dura bir bayanın namlunun önüne geçmesi Ömer’e göre doğru değildi.

Ercan’ın da hoşuna gitti. Birbiri önüne geçen ana oğul tablosu. İlk Ömer’i öldürmeyi düşünürken benim eşref ve eşşek saatime bağlı sıralama dedi. Jülide ye hep yardım eden şoförü geldi bir anda Ercan’ın üzerine atlayıp silahın boşa patlamasını Ömer ve Jülide nin kaçmasına imkan sağladı.

Dışarda olan Zehra silah sesini duyunca çok korktu. Ömer’i karşısında sağ salim görünce ona sarıldı ve hemen oradan ayrıldılar. Hastaneye gittiler. Jülide her şey için teşekkür etti. Beni bir otele bırakın ben başımın çaresine bakarım dediğinde Zehra olmaz diyerek arabaya binin sizi böyle bırakamayız diyerek Ömer ile konuşarak konağa götürelim en güvenli yer bizim yanımız dedi. Ömer de kabul etti. Zehra da sen benim tanıdığım en vicdanlı, merhametli insansın, bir tanesin, hadi evimize gidelim dedi. Birlikte konağa gittiler.

Ömer’in centilmen bir erkek olarak bu sağ elini uzatmasını seviyorum. Önceden hep Zehra ya uzatırdı. Şimdi ilk kez annesine elini uzattı. Arabadan inmesine yardımcı oldu. Jülide de mutlu oldu. odalarına götürdüler. Zehra yatağın kendi tarafına ait olan yere Jülide hanımı uzandırdı Ömer de hep Zehra yı ve annesini izliyordu. Sonunda çalışma odasına geçti. Jülide de dinlendi.

Zehra da çalışma odasına Ömer’in yanına giderek ona sarıldı. Konuştular. Olayların nasıl geliştiğini sordu. Ömer anlatıyordu sonra devam edelim deyip annesinin kendi önüne geçmesini söylemedi. Zehra da seninle ben bir arada olunca mıknatıs gibi bela çekiyoruz deyince Ömer gülümsedi.

Zehra ben kaçmadan kaçırılmadan duramıyorum diye espride yaptı. Ömer daha da gülümsedi. Nede tatlı gülümsüyor benim yakışıklı paşam maşallah ona 🙂

Konakta ise Ayşe’nin Nihat tarafından aldatıldığını halası öğrendi. Kızın adı Belis miş. Boyun posun devrilsin emi. Evli barklı, dünyalar tatlısı çocuğu olan bu adamdan ne istedin? Nihat da bu kadında ne buldu acaba? Ayşe de olmayan ama Belis de olan neydi ki eşini aldattı Nihat? Çok yazık çok.

Eşini aldatmayan erkek var mı bu dünya da? her erkek mutlaka eşini bir gün bir şekilde aldatır mı?

Ercan ise bu yaşadıklarını kabullenemiyor bütün adamlarını toplamış hesap soruyordu. Hele ki, silahın boşa patlamasına neden olan kişiye çok öfkeliydi. Neden böyle bir şey yaptığını sordu? O da mekan sizin ve onlara bir şey olsaydı polis sizin bir açığınızı arıyordu yakalarlardı sizi dedi.

 Aysel hanım dükkan da Şükran teyze ile konuşarak dükkana her zaman gelen bir genç vardı annesi hastaydı. Birkaç gündür de dükkana gelmiyor onu ziyarete gidelim dedi. Şükran teyze de mahallede benim de arada ziyaret edip çorbalarını kaynattığım bir yaşlı aile var onları da ziyaret edelim mi deyince Aysel olur dedi. Nerde o eski komşuluklar ne güzel o mahallede hala ölmemiş yaşıyor insanlık.

Sabah’ın gerçek babası ortaya çıktı. Hakan bey Sabah’ın onunla Almanya ya gelmesini istiyor. Sabah ise ne yapacağı konusunda kararsız. Giderse burada onu büyüten insanlara haksızlık etmiş olacağını, gitmez ise annesini kardeşlerini hep merak edeceğini biliyor. Zehra yı arayarak olanları anlattı. Zehra da yüreğinin sesini dinle dedi.

Kerem Sabah’ın babasına ben Sabah’a evlenme teklifi yapmıştım kendisi cevap vermedi ama sizin de bilginiz olsun istedim onayınız önemli benim için deyince, Hakan bey; kızımın öz babası benim ama ben büyütmedim kızımı, ben ancak hayırlısı olsun derim. Kızımın kararı benim için son sözdür o mutlu olsun başka bir şey istemem. Onu büyüten aile hayatta olsaydı kızımı ondan isteyebilirdiniz dedi. bu sözleri Sabah duydu mutlu oldu.

Ercan Bahşendeyi arayarak Ömer’in Jülide yi kaçırdığını söyledi. Bahşende küplere bindi. Zehra’nın odasına giderek Jülide ile konuşmak istese de Zehra izin vermedi. Ömer’in yanına çalışma odasına geçti Bahşende ve Ömer’e o kadını bu evden göndermesini söyledi. Ömer itiraz etti ama Ömer gönderecek sanırım Jülide yi. konağa şirketten korumalar istedi. Ayrıca kurye ile bi şey daha istedi Ömer. Jülide için uçak bileti. Sonradan zarf gelince durum anlaşıldı.

 

Ayşe annesine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor ona sıkıca sarılıyordu. Bir yanda çok sevdiği eşini kaybederken, bir yandan da yıllardır görmediği annesi yeniden hayatına giriyordu.

Benim anlamadığım? Bu hayatta kötülerin iyi olması güzel iyi hoş da, neden iyi insanlar kötü olur daha sonra? Örnek; Çetin kötü bir karakterken, şimdi iyi bir insan olma yolunda. Nihat desen eskiden iyi biri idi şimdi kötü bir karakter oldu. bu dünyanın bir düzeni mi? senaristin kalemi mi?

Beliz denen o kadın hangi yüzle ve de cesaretle konağa kadar gelebiliyor? Yüzsüzlüğün bu kadarına da pes doğrusu. Halası şirkete gitmek için evden çıkınca bahçede gördü kadını zorla çıkardı dışarı Ayşe görmeden başardı bunu ya bir de Ayşe görseydi neler olurdu Allah bilir.

Sen utanmıyor musun evli mutlu çocuklu adamı ayartmaya? dedi. Kadında sözlerinize dikkat edin bu bir gecelik ilişki değil dedi. Sanki kendisi Nihat’ın eşi şu öz güvene bakar mısın. Nihat’ı arayarak konağa kadar geldiğini söyledi.

Halası da Nihat’a tokat atacaktı ama vazgeçti. Yazıklar olsun benim bundan sonra senin gibi bir yeğenim yok dedi. Nihat’ı bu hale getiren senarist umarım Ömer’i de bozmaz. Kötüleri düzeltmesini anlarım ne güzel derim ama iyiler neden kötü olur onu aklım almıyor. İyiler hep iyi kalamaz mı?

Bakalım Ömer ne zaman evli mutlu çocuklu olacak? ama sakın ihanet olmasın. Lütfen. Ömer asla Zehra ya ihanet etmesin. En azından şu yer yüzünde eşini aldatmayan bir erkek olarak Ömer olsun.

Ömerlerin yatak odasında, Ayşe annesinin dizine yatmış annesi saçlarını okşuyordu. Ömer ve Zehra geldi. Ayşe abisine sarılarak teşekkür etti annesini getirdiği için ama bu sevinç kısa sürdü çünkü Ömer Jülide yi yarın Amerika ya gönderiyor uçak bileti almış onun için bileti verdi. Bahşende nin istediği olacak sanırım ama bu o istediği için değil, Ömer istediği için oluyor.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLU ( ÖMER VE ZEHRA İÇİN )

Fırtına öncesi veda busesi 
Gönlümün menzilinde aklın gölgesi
Ayrılık yüzünden kırdım herkesi
Şeytanın bacağını kıramıyorum

Beni mi buldu şansın böylesi
Yemin bozuyorum her pazartesi
Ayrılık yüzünden kırdım herkesi
Hayatın akışına uyamıyorum

Üzenler hep seviliyor

Sevenler hep üzülüyor 
Aşka inancım azalıyor
E gitgide hevesim kaçıyor
Kimler kimler yuva kuruyor
Ben niye kuramıyorum

Yazgımla kanlı bıçaklı
Kalbim hep alacaklı
Hayalim üç kelime o da şöyle
Evli mutlu çocuklu

Demet AKALIN

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 324. Bölüm Analizi (“ASLI”) 12 Nisan 2018 Perşembe” üzerine 41 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar kizlar nasylsynyz iymisiniz ay cok ozledim bu siteni ve sizi ,Aslimin analizlerini zar zor bu gun gire bildim siteye Radam nasylsyn cocuklar nasyl iymi Hanymcim ile Aytacy Ayseli diger sitede goryorum ama sizi gormeyodum ozlemişim
  Aslim ellerine saglyk analizlerin hepsi ayny hepside cok guzel muhteşem canym teşekkur ederim derslerin nasyl iy gidyomy
  Kizlar hepinizi cok ozledim goruşurus inşalla

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  radam zehranin bayilmasi stresden de ola bilirde kiz bi bakarsin nazmisden hayirli haber esidirizde ama nerde

 3. Rada dedi ki:

  Zehranin pantolon giymesinin sebebi kacirilmasi imis. Hastanede zehra bayiliyor bakalim neymis sebebi. Hayirli haber desem ama ortada fol yok yumurta yok. Mutlulugu batsin o nazmiyenin. Bizde huzur birakmadi

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar radam fragmana ben bakmamistim senin sayende izlemis oldum nihata ben ne diyeyim yine otel odasimi nazmisde aksion sahneleri ile mutlu oluyor mutluluk ona yaramiyor yahu evet muhsinde o kadar dayak yediki karimi bulup getireceksin bana yani ercan onu ailesiynen tehdit etdi bu da mecbur olub iste omerin yerine julideyi vurdu kiz bu seferde zehra kacirilir ercan omerden intikam almak icin allah bize sabr versin

 5. Rada dedi ki:

  Fragmana baktim. Benim kuzen demisken yine ayni terane. Degisen bir sey yok. Bahsos ve ercan tehtit pesinde. Omer zehra da karicim kocacim soylemekte. Ayse yine basmis nihati otel odasinda. Ayni seyler devam edecek yine. Sezon bitecek ama dogru duzgun izleyemedik bir sey.

 6. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Xanimcim aslinda o dusman kadinin ismini eskiden yazdigimda cikmiyordu. Halbuki bugun yazmadim ismini o dusman aksiyon hastasi kadinin. Aa muhsin julidenin tarafinda degilmiydi?

 7. xanim azeri fan dedi ki:

  nurum hos geldin kiz nasilsin ozlemisim seni evet ya al bendende o kadar dogru soyluyon ee dersler nasil gidiyor

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  kizlar aslinin isi baya yogun vakit bulunca yazar

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  radam iyi olmana cok sevindim haber derken dizi hakda diyicektim tam julide amarekiya gidecekti zehra omere dediylerinen sonra omer sinirnen cikti julideden hesap sordu bizi neden terk etdin hepsini soyledi julide de ercan beni tehdit etdi sizi oldurucekti planlamisdi bu yuzden mecbur kaldim omer ona gitme diyerek ercanin adami muhsin silahi julideye nisan ederek vurdu o yuzden bende bahsende cadisinin o mos mor yuzunu gormek isterdim kiz bende de oluyor ben yorum yazanda nazmisin ismini yazanda yorum cikmiyor fragmana baktinmi

 10. K.Azeri. dedi ki:

  Evet Aytac ben de çok rahatsizim Asli saridan.neler oluyor.

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  aytosum hos geldin canim biz iyiz sen nasilsin sag ol canim sen hep iyi mutlu ol ee sen neler yapiyorsun kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 12. Nur dedi ki:

  Allah bizlere akil fikir versin her kesin fikiri zikri vuslat, tenlerin kavusmasi ve … zaten askdan anladimiz bu kadar ille de her seyi gormemiz lazim. Dizide guzel olan her sey var ama bu halk ne gormek istiyor belli, ama boyle temiz duygulari hic bir yerde goremesiniz bu kadar harika bir dizi yok yok yok

 13. Rada dedi ki:

  Hosbulduk xanimcim. Ben iyim yorumum ciksa daha iyi olucam o kadar uzun yazdim birde sarki patlattim ama cikmadi. Ne haberi kiz? Dunki bolumu dogru duzgun izleyemedim zehra pantolon giydigine gore kesin aksiyon var. En son ne oldu julideyi neden hastaneye kaldirdilar? Bahsosun suratini gormek icin sabirsizlaniyorum omerle annesinin barisdigini ogrenince delirecek.

 14. aytoş dedi ki:

  selam canlarım nasilsiniz bakiyim? beni sorarsaniz cok iyiyim, tesekkur ederim hepinize iyiki varsiniz allah razı olsun allah sizinde ölenlerivize rahmet eylesin məkanları cennet olsun . biraz gec cvp yaziyorum kusura bakmayin nezamadir kacirdigim dizileri indirip izliyorum o yuzden buraya biraz gec giriyorum haydi allaha emanet olun faticim sende gelmissin hos gəldin canım sitede cok az kişi varyaa inşallah onlarda gelir bian öncə

 15. Aysel dedi ki:

  Hayırlı günler Göker bey. Mersinli Ela siteye geliyor ama yazdığı yorumlar çıkmıyor. Niye çıkmadığına bakarmısınız?

 16. xanim azeri fan dedi ki:

  radam hos geldin nasilsin canim yine yorumun cikmiyormu bendende oluyor ben alisdim ee haberler sende nasilsin gunun nasil geciyor canim dunku bolum hakda ne dusunuyon ben hala etkisindinen cikamadim aytacim sen burdamiydin nasilsin kiz ozledim seni vallahi

 17. Rada dedi ki:

  Selam. Benim yorumum neden cikmamis? Goker bey yorumum nerde? Yoksa filtre mi takildi?

 18. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba k azəri nasilsin aslin da ben de kaç gün aslinin analizlərini bulmyordum ama sen diger site de bana sorun ça geldim bakdim kaç tane analiz cikmisdi hepsi ayni gunde cikmis kaliba yok sa ben de gormyordum site de analizleri hata site de çok arkdasimiz yok diye asli yazmyor her halde dedim ama yazyormus bi de kendisin de haber alsak nasil olduğunu bilsek rahtlariz ben de merak etim yazar inşallah ben çə isleri yoğundur oyuz den yok

 19. Rada dedi ki:

  Gunaydin nasilsiniz kizlar? Kandiliniz mubarek olsun. Hayirli mutlu stressiz haftasonu dilerim hepinize. Aslim nasilsin? Harika olmus. Kiz dunyanin duzeni degil senaristin kalemi bozuk. Ne yazdigini bilmiyor. Bugun degilse bir gun omeri de yazicak ihanet listesine. Cetinin adam olmasina inanmiyorum. Bizim gezen mutfak sukran teyze artik pastanede duraklamis. Hala anlamiyorum bu kadinin dizide rolu ne? Sabahdan da kurtuluyoruz galiba. Bunu soyleyecegim aklima gelmezdi kereme uzuldum. Julide meselesi kac haftadir bunaltdi bizi. Omer superodunluk pesinde kosarken nasil mutlu cocuklu olucak? Bunlar karicim kocacim seni cok seviyorum deye deye bir birine baka baka kavusmadan olub gidecekler. Yazik olucak. 2Sezon bitecek hala kendilerine faydalari yok. Betul hakli omer surekli takim elbiseyle luzumsuz isler pesinde. Cevrosa uzuldum ici o kadar yandi ki tokat atmakla bile sogumayacagini anladi. Nihata soyledigi laf tokatdan bile agirdi. Benim anlamadigim nihat bu beliz yuzsuzu ile mutlu diyil neden hala onunla beraber. Bir erkek esinde arayib bulamadigi seyi; aski mutlulugu dikkati sevkati sevgini baska bir kadinda buldugunda ona dogru kosar. Aysede bunlarin hepsi var. Senin neyini eskik etti de hemen belize kostun be adam. Yaninda yuzun bile gulmuyor ne bulmus bu kadinda bi anlasam. Kesin erkek cocuk pesinde. Ayse bunu hic hak etmedi. Ayseden nihata
  NE GORDUM NE DUYDUM
  KARSIMA CIKTI BEN KALBIME UYDUM
  DINLEDIM INANDIM KENDIMI BILE OYLE COK SEVMIYORDUM.
  BIR MASAL GIBIYDI BIR RUYA GIBI YALAN
  SABAH OLUNCA YALNIZ UYANDIM.
  BEN DEFALARCA OLDUM HEP SENIN ICIN
  BEN DEFALARCA DONDUM HEP SENIN ICIN
  BEN SEN UZULME DIYE UZULMUSUM
  SEN DUSUNME DIYE SURUNMUSUM BEN SENIN ICIN.
  BEN GECE YILDIZLARI KUSDUREN
  DELI DEV BIR ATES OLMUSUM
  BEN BIR HIIIIIC ICIN.

 20. K.Azeri. dedi ki:

  Ho$ bulduk. Te$ekkür ederim.Xanim.sizinle bahem.

 21. xanim azeri fan dedi ki:

  k azeri hos geldin canim nasilsin seninde mirac kandilin mubarek olsun hayatim

 22. xanim azeri fan dedi ki:

  aytosum canim ben iyim seninde iyi olmana cok sevindim burda bitanecik canimiz arkadasim ayatcim var tabiki amcanda icinde cok uzuldum allah rahmet eylesin mekani cennet olsun aytacim al bendende o kadar bende senin gibi hisst etdim arkadaslarin geri doneceyini neyse aytosum biz burdayiz canim konusmak istersen hep burdayiz optum seni

 23. K.Azeri. dedi ki:

  Ben analizleri de bulamiyordum.bu gün gördum.Aslidan da çok nigarandim.sag ol canim.

 24. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay inmyorum fati abim de gelmis hos geldin faticim nasilsin iyisndir inşallah çok şükür biz de iyiyiz canım seni ve aytosumu gördüm ya çok daha mutlu oldum çok ozledim siz nerdsniz nede yok sunuz uzun zamandir merak etik siz sana abi dedim ya saka yapyorum fati hatirladin mi ben ilik başda seni erken sanmsdim ismin de dolayı fati abi yazmışdim sana seni görün ce eski gunler gözümün onun de canlandı çok sevndim donmen ne olur bunda sonra yazcam burdayim de hepiniz kayiplar karsdiniz bi dek eski arkdaslarda ben kaldim burda bi de xanım var sonra da gelen arkdaslarimz da oldu siz de tansir siniz inşallah ayrca beni unutmadığına da çok sevndim hayirli kandiler canım arkdasim RABBIM bütün duvlarini kabul etsin inşallah hep yar ver yardmcin olsun amin

 25. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksmlar aytosum çok şükür ben de iyim seni de iyi olmana sevndim canim amcan için de çok uzldum ALLHA rahmet etsin mekanin cenet olsun inşallah basniz sagolsun canım adasim umarim bunda sonra hep yazar sin berki seni sayen de gerkes toplanir bak fati de geldin bu gün iki arkdasmiz döndü çok mutluyum sen hep yazcak misin canım ha aşağıdakı anonim de sen sin kaliba evet bütün aytac azəri fan lar benim biz den baska aytac yok burda seni çok sevyorum çok opdum gorsuruz ne olur bi yer lere kayip olma tam mi 🙂

 26. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar her kese.Asli hanim nerdesiniz.?nasilsiniz?ben çok rahatsiz oldum.kaç gündür görü$emiyoruz sizinle.çok sevindim.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sana da iyi aksmlar hayirli kandiler k azəri nasilsin asliyi ben de merak etim nezmandir yok analizleri yazyor ama kendi sin yok isleri var dir her halde inşallah iyidir yormumuzu görün sen yazar

 27. Aysel dedi ki:

  Hayırlı cumalar hayırlı kandiller Aslım. Nasılsın ? Analiz her zamanki gibi harika olmuş canım eline yüreğine sağlık. Bu analiz içinde bundan önceki üç analiz içinde çok teşekkür ederim canım diziyle ilgili söylediklerinin her kelmesine katılıyorum çok haklısın canım. Bu arada kaç gündür yazmıyorum sakın seni unuttum sanma ben seni çok seviyorum ben hep burdayım canım. Görüşürüz.

 28. xanim azeri fan dedi ki:

  ay gozlerime inanamiyorum fatim gelmis hos geldin kiz nasilsin cuman ve mirac kandilin mubarek olsun okudugun kurani kerimi kildigin namazlari kabul etsin hayatim seni cok ozlemisim beni hatirlamadinmi ? evdekiler nasil hayat nasil gidiyor

 29. Fati dedi ki:

  Kizlar ben geldim nasilsjniz?asli canim nasilsin?Lale aylin su damlasi aytac nasilsiniz ve adini unutduklarim cunki uzun zamandir yokum bazi arkadaslari unutmus ola bilirim.hepinizi seviyorum:*)

 30. xanim azeri fan dedi ki:

  aytos hos geldin canim biz iyiz sen nasilsin seni burda gormeye cok mutlu oldum sana hayirli mutlu cumalar dilerim

  1. Anonim dedi ki:

   cok tesekkur ederim xanım Azəri fan ben iyiyim siz nasilsiniz napiyosunuz . şey bide burda 2 3 tane azeri aytac fan var hepsi aynı kişimi? nezamadir girmiyorum kusura bakmayin lutfen

 31. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aleykum selam Çok şükür aytosum ben iyim canım sen nasilsin burda çok arkdasimiz kalmadi girip bakyorum kimse yok ama biz burdayiz bi yere gitmedik vakit bulun ça yazyoruz bi de dizi haber tv var oğuz abi nin site si orya da yazyoruz orda da çok guzel arkdaslarimz ablalarmiz var

 32. Aytac azəri fan dedi ki:

  Aytosum site ayni site canım ama goker abi bi desykli yapmis sen dizi bilgi tv yaz çok kolay bula bilir sin ben oyle giryorum burya

 33. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay inmyorum bitancik adasim aytosum gelmis hos geldin canım arkdasim nasilsin çok ozledik kiz seni nerdesin uzun zamandir yok sun untun bu arkdaslarini gerci bütün arkdaslarimz kayip oldu ama geriye bi site de gördük lərin kaldi neyse sen anlat bkalim napyorsu nede yazmyordun telefon sorununu coze bildin mi ay ben de ne çok soru sordum cenem dusdun yine canım adasim benim bi bilsen seni burda görün ce nasil sevndim resmen icime dolmus gelcyin ben de kaç gündür girmyordum siteye simdi bi bakayim dedim seni gördüm çok sevndim

  1. aytoş dedi ki:

   cann adasım ben iyiyim sizler nasilsiniz? bende sizi çok özledim. evet uzun zamandır yokum çok kötü şeyler oldu bibibden 3 ay sonra malesef amcami kaybettik bende hic telefon düşünəcək hal kalmadi yani böyle . telefon aldım canim 1 2 hafta oldu işlerim vardı giremedim hemde siteyi cok zor buldum, hee tamam obur siteyide bulup oraya yazarim

 34. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim nasilsin canım çok ozledim seni iyisndir inşallah analiz çok guzel olmuş bu analiz için de diger leri için de çok çok tesekkur ederim bitanem hepsi bir birde guzel olmuş o guzel gonlune saglik canım arkdasim yazdik larının hepsine katliyorum nihat bi hata yapdi umarim ayni hatayi ömer yapdirmaz lar yanı oyle bi sey olmaz yapmaz senarist ama dusncesi bile uzor insanın benim en nefret etyin sey ihanet neynki ihanet kiz ya oğlan hiç fraik etmez bi baskasina bakdysan elin de bile tuduysa dizi bile olsa o gün benim için bitmsdir bu diziyi zehom aski için izlyoruz ihanet olur sa dizi biter ben dahil bütün ask aylesi için biter neyse canım kendine iyi bak ALLHA emanet ol gorsuruz inşallah hayirli cumalar hayirli kandiler

 35. aytoş dedi ki:

  selam kızlar nasilsiniz ben geldim ama siteyi bulamiyorum devamlı yazdığımız site nerde?

  1. aytoş dedi ki:

   site yenilendimi yu yoksa

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin aslim kiz nasilsin cuma gunun mirac kandilin mubarek olsun kildigin namazlari okudugun kurani kerimi kabul olsun amin analiz cok guzel olmus eline saglik sarkiyada bayildim dizi hakda dediylerinde haklisin vallahi kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 37. peri dedi ki:

  Aslıcım yine harika olmuş,çok teşekkurlar,tum yazdıklarında sana katılıyorum,belız denan kadın bu cesaretı nerdan buliyor,zatan bu senaristlar boş heyecan peşinde hiç bir şeyin önunu arkasını duşunmiyorlar,iyilar ve kötülar konusundada haklısın,iyilarde hata yapabilir sonuçta insanız,nafsimize yenik duşe biliriz ama hap o iyi yanın ağır basdığına ve hatanı telafi etmek için çabalayan insanlara inanırım ban.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.