Adını Sen Koy 323. Bölüm Analizi (“ASLI”) 11 Nisan 2018 Çarşamba

Burak 12 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 323. Bölüm 11 Nisan 2018 Çarşamba

Jülide oğlu Ömer’in hayatını daha fazla tehlikeye sokmamak için Ercan’ın yanına gitti. Zehra ve Ömer de Jülide’nin başının dertte olduğunu düşünerek Ercan’ın evine gittiler. Ancak gördükleri manzara karşısında hiç de tehlikedeymiş gibi durmuyordu ve kendisi de diyordu ben iyiyim mutluyum merak etmeyin beni diye ama sadece dili ile söylüyor gerçekte hiç de iyi değildi Jülide. Ömer ve Zehra oradan ayrılıyordu ki Ömer Jülide’nin üzerinde ki giysisinde kan lekesini gördü anladı Ercan ona işkence yapıyordu.

Dışarı çıkınca Zehra ile konuşan Ömer, Zehra ya sen haklıydın dedi. Jülide’nin hayatı tehlikedeydi. Polise gitmeyi düşündüler ama Jülide Ercan yüzünden yine bir şey anlatmayacaktı polise o yüzden Ömer kafasında bir plan yaptı.

Ercan da Ömerler gidince Jülide’yi evinin bodrumuna kapattı yarası kanıyordu. Pansuman yaptı ve kasıtlı olarak da canını yaktı. Oğlun benim karşıma bir daha çıkarsa onu öldürürüm diyerek tehdit etti.

 Ömer Zehra dan konağa dönmesini kendisini orada beklemesini istedi. Zehra da itiraz etti gitmeyeceğini söyledi baya tartıştılar bu konu üzerinde ve en son Zehra beni gönderemezsin seni o psikopatın yanına yalnız gönderemem. Şimdi bir çığlık atarım sende hiçbir şey yapamazsın diyerek Ömer’i tehdit ederek istediğini yaptırdı inatçı keçi Zehra.

Ömer de tamam gel diyerek sarıldı inatçı keçim başımın tatlı belası diyerek Zehra ya sarıldı Ömer.

Ayşe Nihat’ı telefonda o kadınla konuşurken duydu ve boşanmakta kararlı olduğunu bu durumu Asya’nın en az hasarla atlatması için elinden geleni yapacağını söyledi. Cevriye hala da uzaktan onları izledi. İşin rengi artık iyice belli olmaya başladı. Artık yakında Ömer de öğrenir durumu.

Ayşe Nihat’ın eşyalarını toplarken Cevriye hala odaya girdi. Basit bir kavga neden eşyaları topluyorsun ki deyince, Ayşe de Nihat sana basit bir kavga demiş olabilir ama bu basit bir kavga değil diyerek Nihat’ın kendisini aldattığını halasına söyledi Ayşe ve Cevriye hala da çok şaşırdı bu duruma.

Sabah’ın Almanya dan gelen babası da onun annesi ile telefonda konuşmasını istedi. Sabah bu konuşmayı yapmak istemedi. Almanya ya gel annen, kardeşlerin seni çok merak ediyor dedi. Sabah biraz zaman istedi. Onun için hiç de kolay bir durum değil. Yıllarca ailesi olarak bildiği insanlar ailesi değil, bir adam çıkıp ben senin babanım diyor bildiği yaşadığı bütün her şey yalanmış gibi geliyor ama Sabah yaşadı bütün bunları ve Almanya ya gelemeyeceğini, burada kurulu bir düzeni, evi, işi, arkadaşları olduğunu söyledi.

Canan Çetin’in hırsızlık yaptığından emin ama işte Salim amcanın karakola gitmesi ile serbest kaldı ve gerçek hırsız dışarda elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Şükran teyze de biraz korktu bu durumdan ve akşam bize gel, bende kal dedi Canan’a. Hem bu sayede Salim de yalnız kalacaktı.

Salim amcada bunu öğrenince Çetin’i eve çağırdı Çetin bu akşam Salim amcalarda kalacak Canan yok diye. Canan pijamalarını almaya eve geçince Çetin ile karşılaştı.

Akşam olunca Ömer ve Zehra harekete geçtiler. Plana göre Zehra öndeki kapıda duran iki adamı oyalayacak, Ömer de arkadan içeri girecekti. Ortalıkta dolaşan adam ve kapıda duran 2 kişi ile birlikte toplamda 3 kişi vardı.

Ercan da bodrumda düzeneği kurmuş, kameraların görüntüleri gösterdiği ekrandan film izler gibi Ömer’in eve girişini yaptıklarını izleyecek, Jülide ye de izlettirecek. Bu arada da boş durmayacak az pişmiş eti afiyetle yiyecekti. Sinema keyfi yapar gibi keyif yapacaktı Ercan.

HAYDİ ÖYLEYSE GÖSTERİ BAŞLASIN 🙂

Zehra merhaba diyerek ön kapıdan içeri girdi. Çok rahat ve kendinden emin bir şekilde görüşmeyeli nasılsınız? Kayın validemi görmeye geldim onunla konuşacaklarım var dedi. adamlardan biri Zehra ile konuşarak onu içeri alamayacağını söyledi.

Zehra diretti adam bana söyleyin ben söylerim dedi. Zehra da özel hayat diye bir şey var belki kimsenin bilmesini istemediğim bir şey konuşacağım kayınvalidem ile ben giriyorum diyerek içeri girmeye çalıştı olmadı adam engel oldu giremezsiniz müsait değil diyerek geri çevirdi Zehra yı.

Çattık belaya deyince adam, Zehra sen bana mı dedin bu ailenin biricik gelinine sen bela mı dedin? seni Ercan beye söyleyeyim deyince, adamın etekleri tutuştu. Ercan beyi niye karıştırıyorsunuz ki? diye sordu. Adamları bile Ercan dan fena halde korkuyorlar.

Baya bir konuştular sonunda Zehra size daha fazla katlanamayacağım iki dakika da sinirlerimi bozdunuz ben gidiyorum diyerek ayrıldı oradan. Bu sayede 2 adamı oyalamış Ömer’e zaman kazandırmıştı Zehra.

Ömer evin içerisindeydi. Bahçeden duvardan atlayıp tek korumayı atlatıp girmişti. Ercan fark etti tv den izledi. Ömer’in haberi yok izlenildiğinden yavaşça emin adımlarla ilerliyor evin içinde ve ev gerçekten çok güzel hem iç hem dış görüntü olarak, depo olarak kullanılan bodrum katı bile düzenli.

Ömer’in konak deposunu düşünürsek bu ev Ömer’in evinden konağından çok daha bakımlı ama bakımlı olması huzurun olduğu anlamına gelmiyor. Huzur yok, mutluluk yok. Yok oğlu yok. Varlık tek başına işe yaramıyor.

Ömer evin içerisinde ilerlerken bir adamla karşılaştı. Zehra son anda yetişti ve adama arkadan bir odun ile vurarak etkisiz hale getirdi. Ömer şaşırdı bunu konuşacağız sana dışarda beklemeni söylemiştim dese de Zehra söz dinlememiş içeri girmişti. Nasıl girdi? Bilemem.

Ercan’ın yatak odasına girdiklerinde Ömer kamerayı fark etti. Kedinin fare ile oynadığı gibi bizimle oynuyor. Burada olduğumuzu biliyor ama bize bir şey yapmadı hemen buradan çıkmalıyız. Ben bu oyunu tersine çevireceğim dediklerimi mutlaka yapmalısın dedi.

Zehra da tamam dedi ama önce sana söyleyeceklerim var diyerek Ömer’e buradan çıkamaz isek şunu bilmeni istiyorum ki, ben seni çok sevdim, sen benim için bu dünyada ki en büyük armağan oldun. Güne seninle uyanmak aynı çatı altında olmak çok güzel dedi.

Ömer de, sana bir şey olmasına asla izin vermeyeceğim güven bana diyerek sarıldı Zehrasına.

Sonra da birlikte temkinli bir şekilde o evden dışarı çıktılar. Ercan da kameradan onları gördü. Jülide de gördü. Ercan bak gördün mü oğlun seni nasılda bırakıp gitti. bu oyunu da ben kazandım. Bundan sonra da hep ben kazanacağım dedi. bu esnada fonda çalan müzik güzeldi.

Ercan böyle düşüne dursun Ömer bir insanı asla zor durumda bırakıp kaçmaz bu ona yakışmaz.

Öyle de oldu kaçmadı Ömer. yeni bir plan yaptı. Zehra dan da söz aldı dediğimi yapacaksın yoksa bozuşuruz dedi. Zehra da söz verdi. plana göre Zehra evin bütün elektrik sigortalarını kapatacak Ercan karanlıkta kalacaktı. Zamanı gelince Ömer şimdi diye mesaj attı. Zehra da bütün sigortaları indirdi. Elektrikler gitti. ortalık zifiri karanlık oldu.

Kameralar Ercan için birer göz idi şimdi Ercan kör olmuş hiçbir şey göremiyordu. Tabi buna çok sinir oldu Ercan. Benim mekanım, benim oyunum, benim kurallarım ama oğlun sana çok benziyor Jülide o da senin gibi oyunun kuralını bozdu dedi.

Mekan senin olabilir, oyunu sen başlatmış olabilirsin, kuralları da koyan sen olabilirsin Ercan ama unutma ki hileli oyunda ve savaşta her yol mubahtır. Söz konusu can ve ölmeyi hak eden Ömer Zehra ve Jülide değil. Bu saatten sonra senin mekanında yeni oyun kuralları geçerli şah ve mat olman için bu şart Ercan sana geçmiş olsun.

Ömer, Ercan bodrumdan çıkar çıkmaz kendisi bodruma indi. Jülide Zehra yı da al git çok tehlikeli derken, Ömer sizi de götüreceğim buradan birlikte gideceğiz hadi derken Ercan geldi. Üçü de bodrumda karanlıkta kaldılar. Ercan’ın elinde silah bakalım neler olacak?

İNAT KEÇİ

Bugünüme dair hep seni okudum

Yarınıma naziren hep yine olurum

Bugün yine başımı belaya soktun

Olsun varsın belalın olurum

Yetmez mi? değmez mi? boynun bükülmez mi?

İçindeki inat keçi hiç tükenmez mi?

İçimdeki yaralar hep senin hatıran

Bir dolu dizgin hayali batıran

Erdo & Zeyno

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 323. Bölüm Analizi (“ASLI”) 11 Nisan 2018 Çarşamba” üzerine 11 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum hos geldin canim nasilsin cuman ve mirac kandilin mubarek olsun kiz nerdeydin ozledim seni vallahi dizi hakda dediylerinde haklisin nihatda olucekmis zaten diziden cikmasina cok uzuldum ah nazmis ne diyeyim sana yaktin bizi bide canan evlenecekmis aceba kiminle cetinde akillandigina gore bence o da bilir nazmis paraya kiymaz bide evet keski bahsende cadisi olseydi kurtulsaydik ama nerde

 2. Zehmer dedi ki:

  Doğru rada haklısın nihat a da erkek çocuk çok lazım nede olsa kervancioglu şirketinin başında ömer den çok o duruyor ömer de takım elbisesiyle şirketten çok her yerde dolaşıyor maşallah nazmiye sayesinde lüzumsuz işler müdürü oldu çıktı ömer oradan da emekli olur artık

 3. Zehmer dedi ki:

  Hepinize Hayırlı cuma lar su nihat in ki beni de sinir etti kızda ki cesarete bak eve kadar geliyor sezon finalinde nihat i oldurmeyi planliyorlarmis nazmiye nin hazır eli degmisken su bahsende yi de aradan cikartsa ya hayrına bizim evdeki herkesin sinirini oynattı kadın yeter bu kadar misafirlik kışı konakta çıktı kadın

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin radam kiz biz cok iyiz sen nasilsin seninde cuman mubarek olsun evet zehranin o haline bayildim ve guldum o neydi hep boyle olsa tabi nazmis izn verirse ee sen anlat haberler sende

 5. Rada dedi ki:

  Gunaydin. Hepinize hayirli cumalar. Nasilsiniz? Aslim kiz yuzunu goren cennetlik oldu valla. Nasilsin? Derslerin nasil gidiyor? Her iki analiz guzel emegine saglik. Bu tempoda bize analiz yetistiriyorsun ya helal sana. Allah ne muradin varsa versin. Kiz ben mi kacirdim yoksa gecen persembe ve cuma analizi cikmadi mi yoksa? Gelelim diziye. Bu ercan gercekten manyak. Adam evin her yerine kamera koymus yatak odasina kadar. Birde oturmus canli yayinla izliyor. Evde asansor bile vardi ev ev degil apartman kati sanki. Su nazmiye oyuncu parasina ev kirasina harciyor. Zehranin adamlarla konusmasina bayildim biraz daha kalsaydi doverdi. Sanki icinden baska zehra cikmisti. Ben bu zehrayi sevdim. Surekli omerin pesinde dolanan seviyorum diye iltifatlar eden zehrani diyil. Kizin ayarlari bozulmus. Ah be Betul sorun omerin fabrika ayarlarinin yerinde olmasi. Adam hata yapmiyor beni kizdirmiyor bu hic normal diyil. Oduna kizamiyorumsa digerlerine kizmamim anlami olmuyor ki. Gerci bilgi islem midir belizmi dir ne manyaksa artik. Kadin mugeni bile gecti. Gonul isterdi cevros yapissin sunun saclarindan bi bu duvara bi o duvara vursun bilgi islemin kafasini. Cevrosa bizim nihatla iliskimiz otel odasindan daha fazla dedi ya bu kizin nihatdan cocugu olmasin. Hani aysenin daha cocugu olmazmis belki nihat erkek cocuk ozlemi duymus o yuzden bu kadinla iliski kurmus. Parayi da o yuzden veriyormus bilgi islem denilen kiza. Gerci bilemeyiz nazmiye bu ihaneti planlarken ne dusunmus.

 6. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim pamuk kalbli arkadasim yorumunu gordum mutlu oldum ve kiz baya yorulmussun hastahneye yine gidiyorsun iyilesmedinmi derslerine hep iyi olsun sinavlarinda guzel sonuclar alirsin dualarim hep seninle hayatim bende alisamadim yeni sitenin haline vallahi goker abi eski haline getirsin canim annen baban ananen nasil iyilermi neyse sana ailenen hayirli mutlu cumalar dilerim okudugun kurani kerimi kildigin namazlarin kabul olsun amin

 7. Anonim dedi ki:

  Hadi bakalim aksiyon

 8. aslı dedi ki:

  Hayırlı akşamlar xanim azeri fan,
  ben bu aralar çok yoğunum. Bende özledim sizlerle sohbet etmeyi. sen nasılsın? aşağıdaki anonim benim.
  dersler çok fazla, sınavlarım var, hastane ev derken zaman su gibi akıp gidiyor.

 9. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Pericim çok haklısın site değiştiğinden beri herkes birbir gitmeye başladı. eskiden çok daha iyiydi buralar.
  Yeni ve eski bütün sayfaların 2. 3. ve diğer sayfaları yok çok mesajlı sayfaların mesajları nerede? arkadaşlar bu yeni siteye alışamamış anlaşılan.

 10. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar aslim pamuk kalbli arkadasim canim nasilsin analiz var kendin yoksun merak etdim ve ozledim seni analiz cok guzel olmus eline saglik sarkiyada bayildim kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 11. peri dedi ki:

  Aslıcım eline sağlık,guzel olmuş,ama artık siteye gelen yok,ortalık bom boş,ban çok sıkılıyorum.yine geçen sezonu izlicez,dışarda piskopat ercan evde baş yardımcısı yılan bahşende.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.