Adını Sen Koy 322. Bölüm Özeti 10 Nisan Salı Tüyoları Fragmanı

Burak 10 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisinde bu hafta Jülide oldukça zor bir duruma düşüyor. Ercan Jülide’ye ciddi bir zarar verecek gibi görünüyor. Setten gelen tüyolara göre Zehra’nın hastane sahnesi çekildi. Ömer ise Nihat’a bilenmiş durumdadır. Hatırlayacağımız üzere Ömer Nihat’a bir sözleşme imzalatmış ve onun tüm mal varlığını elinden alabilecek duruma getirmişti. Ömer’in bundan sonra nasıl bir tavır alacağı merak konusu. Setten gelen haberlere göre Nihat oldukça zor günler geçirecek ve büyük bunalıma girecek. Buradan Ömer’in ona hiç de insaflı davranmayacağı sonucunu çıkarabiliriz.

Ayşe elbette Nihat’tan ayrılmayı kafasına koyacak. Fakat Zehra duruma daha temkinli yaklaşmaktadır. Ne olursa olsun Nihat’ın da dinlenmesi gerektiğini düşünecektir. Bu sırada Cevriye yaşanan olayların ardından çok üzülecek ve mahalleye dönmeyi düşünecek. Adını Sen Koy’da Sabah nihayet gerçek annesi ve babasına kavuşur. Babası Sabah’ı da alarak Almanya’ya götürmek isteyecek. Peki bu durumda Kerem ne olacak ? Sabah acaba ne karar verecek ?

Öte yandan Zehra ve Ömer arasında işler yolundadır ve artık gerçek bir evlilik yaşamaktadırlar. Sezon finali yaklaşırken Zehra’nın hamile olduğu haberini alacağız. Ayrıca bu hafta oldukça güzel ve romantik sahneler bizleri bekliyor olacak. Ömer’in Ercan ile mücadelesi de tam gaz devam edecek. Setten gelen haberlere göre oldukça aksiyon dolu sahneler çekildi. Bakalım Ömer ve Ercan keser arasındaki bu mücadele nasıl sonlanacak ?

 

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.