Adını Sen Koy 321. Bölüm Analizi (“ASLI”) 09 Nisan 2018 Pazartesi

Burak 10 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 321. Bölüm 09 Nisan 2018 Pazartesi

Julide karakolda şikayetçi olmamıştı kocasından ve Ömer de annesine karşı tepkiliydi. Her ne kadar Jülide eşinden şikayetçide olmasa ondan korkuyor kaçıyordu. Ve eşinden kaçan Jülide ye Zehra yardımcı olmuş onu Cananın elinde olan boş eve yerleştirmişti. Ercan’ın adamları peşlerindeydi evi bir şekilde bulmuş içeri girmişlerdi.

Jülide onlardan saklanmayı başarmış yakalanmamıştı. Zehra Ömer’i ikna etmeyi başarmış jülideyi sakladığı eve Ömer’i getirmişti. Ama Jülide ortalıkta yoktu Zehra çok korktu. Adamların onu bulduğunu düşündü. Ömer komiser Murat’ı aradı bilgi verdi. Zehra içeri odalara bakarken adamlardan saklanan Jülide ortaya çıktı.

Adamlara yakalanmamayı başarmıştı ama gitmek istiyordu. Korkuyordu. Ömer ve Zehra ya bir şey yapacaklar diye ve Zehra Ömer ile konuştu gitmesine izin vermemeliyiz derken, Ömer de ifadesinden vazgeçen o istediği yere gidebilir deyip kestirip atarken Zehra kestirip atamıyor ona inanıyorum ben diyor ve Ömer’i de yardım etmesi konusunda ikna ediyordu.

Ve sonunda başardı Zehra. Ömer Zehra için yardım etti annesine. Şirketin lojman dairelerinden birine giderek orada geceyi geçirdiler.

Ercan da Bahşende yi arayarak onu tehdit etti. Julide verdiği adreste olmadığı için kendisini oyalanmış, kandırılmış hisseden Ercan Bahşende ye eski defterleri açacağını söyledi. Bahşendenin geçmişi çok kirli anlaşılan sırlarla dolu. Bahşende korktu bakalım hangi sırlar ortaya çıkacak?

Ayşe de kendisine gelen mesajla bir otele gitmiş orada Nihat’ı bir kadın ile odadan çıkarken görmüştü. Artık Nihat’a güvenmeyen Ayşe Nihat’a odanın kapılarını kapattı. Ondan boşanmak istediğini söyledi.

Nihata bu senaryoyu neden yazdılar anlamış değilim? Ortalıkta kazada ölecek diye söylentiler dolaşırken kazada ölseydi de eşine ihanet eden bir Nihat karakteri akıllarda kalmasaydı.

Zehra Ömer ve Jülide hanım şirket lojmanındalar ve orada çok eksik malzemeler olduğu için Zehra Ömer den alış veriş yapmasını istedi. Ömer alış verişe gidecek ama bahşişini peşin peşin istiyor. Bahşiş öpücük seni uyanık Ömer seni gidi seni Zehra için fizana bile gidermiş. Kendisini çırak ilan etti Ömer. tabi Zehra da önceden bahşişini verdi.

O esnada da Ercan Ömer’e karımı bırak yoksa dünyayı başına yıkarım diye mesaj göndermiş onu okudu. Zehra da gördü bu mesajı korktu. Ömer alış verişe gitti. Jülide uyuyamamış Zehra ile konuşurlarken mesajdan bahsetti Zehra. Jülide duyunca hemen gitmek istedi Zehra engel olamadı kapıyı açıp gidecekti ki, Ömer gelmişti. O göndermedi Jülide içeri geçti.

Ömer ilk kez annesi ile aynı masada oturdu ama yemek yemedi tırtıkladı. Annesi de o çocukkende öyleydi kafası meşgul dedi. Ömer çok kızdı. annesi de özür dilerim her şey için dedi. Ömer masadan afiyet olsun diyerek kalktı. Çok zordu Ömer için o masada oturmak ama kalın duvarları yavaşça kırıyor Ömer.

Sabah’ın ailesi yaşıyormuş, Almanya da yaşıyorlarmış. Ayhan bey bulmuş 2 kardeşi varmış. Babası tanışmaya gelecekmiş Hakan mış babasının adı. Kerem ve Koray çok mutlu oldular.

Ömer annesini uyurken izledi. Evden gittiği an geldi aklına yıllar sonra yeniden bir aradalar. Ve Ömer ve Zehra küçük kanepede birlikte uyumaya çalıştılar. Zehra ses duyunca Ömer bakmak için kalktı başımın tatlı belası yok inatçı keçim dedi Zehra ya bende gelmek istiyorum dediği için.

Sonrada birlikte uyudular küçük kanepede. Sabah olduğundaysa Jülide not bırakıp gitmiş. Notu Zehra buldu. Ömer jülideye güvenmemesi için ne kadar haklı olduğunu bir kere daha gördüğünü söyledi Zehra ya Zehra da o bizi korumak için gitmiş diyerek biraz olsun sakinleştirmeye çalışsa da Ömer sakinleşmedi.

Jülide Ercanın evine gitmişti. İstemeye istemeye de olsa çocukları için gitmişti.

 Çetin de mahallede Salim amcanın dükkanında işe başladı. Poğaça almaya Aysel hanımın dükkanına gitmişti. Ancak ondan önce gelen bir müşteri dükkandan kasada duran paraları alıp kaçtı. Üstüne Çetin gelince Canan da dükkandan çıkarken gördü Çetini. Aysel farkedince hırsızlık olayını ihale Çetinin üstüne kaldı.

BAŞIMIN TATLI BELASI
Biz seninle yıllar yılı ne birleştik ne ayrıldık
Bazen güldük mutlu olduk bazen hiç yere darıldık 

Biz seninle bir bütünüz istesek de kopamayız 
Bir bedende can gibiyiz biz yabancı olamayız

Heves olsan çoktan geçer, arzu olsan çoktan biter 
Bence aşk böyle gelmiş bundan sonra böyle gider 

Başımın tatlı belası, gönlümün kara sevdası 
Her şey boş senden sonrası
Vazgeçmem senden

Başımın tatlı belası gönlümün kara sevdası 
Her şey boş senden sonrası
Vazgeçmem senden ayrılmam senden

İpek & Mert

 

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 321. Bölüm Analizi (“ASLI”) 09 Nisan 2018 Pazartesi” üzerine 4 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Eline sağlık asli sorunu hallettiginiz için teşekkürler göker bey aynen rada tam ben de diyecektim ömer in fabrika ayarları yine bozuldu diye ama sonra bir de baktım ki yerinde duruyormuş ama ercan da full psikopat çıktı kendi evine kamera yerleştirmek nedir arkadaş

 2. Rada dedi ki:

  Aslim eline saglik. Nerdesin kiz merak ettim seni iyimisin? Bu psikopat ercanin julide disinda ciceklere zaafi varmis benim gibi. Onun ilk once cicekleriyle vurucam. Odun omeri tam dovmege hazirlaniyordum zehraya inanmadigi icin. Son sahnede bana ters kose yapti odun. Digerlerinden konusmaya bile degmez.

 3. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Goker bey yorum yazma bolumu duzelttiginiz icin tesekkurler

  1. Göker dedi ki:

   Rica ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.