Adını Sen Koy 320. Bölüm Özeti 6 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı

Burak 05 Nis 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 6 Nisan Özeti 320. Bölüm Tüyoları

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy’da bir hafta finaline daha gelmiş bulunmaktayız. Bu hafta bizler için oldukça ilginç bir hafta oldu. Jülide ile ilgili önemli gelişmeler ilerleyen bölümlerde bizleri bekliyor. Ercan’ın elinden kurtulan Jülide acaba nerede gizlenecek ? 6 Nisan Cuma günü yaşanacaklara dair tüyolaru Adını Sen Koy 320. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Adını Sen Koy 320. Bölüm Özeti 6 Nisan Cuma Neler Olacak ?

Daha önceki özetlerimizde Nihat’ın aldatma sahnesinin olacağını söylemiştik. Nihat Ayşe tarafından suç üstü yakalanacak. Ayşe kimin haber vereceği ise merak konusu. Büyük ihtimalle bu isim Ercan Keser olacaktır. Daha önce Nihat’ın karısını aldattığını bildiğinden Nihat’ın bu zaafından yararlanmak istemesi gayet normal. Bu nedenle benim kişisel tahminim bu işin arkasından Jülide ve çocuklarının rahat etmesini önelemek isteyen Ercan çıkacaktır.

Ercan yalnızca Jülide değil onun çevresindeki herkesi rahatsız etmek derdindedir. Bu nedenler Ömer ve Zehra’nın arasının açılmasında bir sonraki bahane Ercan keser olacak. İlerleyen zamanlarda Jülide ve çocukları arasındaki buzlar tamamen eriyecek ve artık bir arada olmaya başlayacaklardır. Ömer Jülide’yi kollamaya başladığında ise Ercan ile kanlı bıçaklı olmaya başlayacak. 2. sezonun sonlarında ikiliyi bolca karşı karşıya göreceğimizi düşünüyorum.

Salim’in yanına yerleşen Çetin artık Canan’a iyice yaklaşmıştır. Canan’ın dayısı ile arasını iyi tutmak isteyen Çetin elinden gelen herşeyi yapmaya çlışsa da kendine hakim olup olamayacağı merak konusu. Büyük ihtimalle hırsızlık yapmaya devam edecektir.

Özge için elinden geleni yapacak olan Ömer onu Ercan’dan korurken ayrıca kardeşine de yardımcı olacak. Ömer ayrıca Nihat’ın eski günlerdeki zamanlarına geri dönerek kardeşinin yeniden üzdüğünü öğrenince öfkeden deliye dönecek. Bu defa kafasında Nihat’ı tamamen bitirecek olan ömer artık asla onu affetmeyecek.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 320. Bölüm Özeti 6 Nisan Cuma Tüyoları Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Zehra nin babası bir an önce gelse iyi olur bu gidişle salim amca canan in elinde mevta olacak zehra yine ortada kalacak bari cevriye hala yi gondermeselerdi salim amca ya kayseri mantisi yapardı hiç olmazsa adamcağız sağ kalırdı canan in neden evde kaldığı anlaşıldı basiretsizlikten değil beceriksizlikten evde kalmış kız geçen sezon hilmi yılmaz in dinamitle patlatamadigi koskoca konağı bir tencere ile ömer le zehra iki sazan nerdeyse havaya ucuracakti

 2. Anonim dedi ki:

  sonunda vuslat oldu

 3. Gozel dedi ki:

  Iyi akşamlar Aytaccim,Şaka kuşum nasylsynyz dizi hakkynda soylejek bişeyim yok cok uzgunum Aykude yazyk oldy adama ay yinemi omer zehran arasy acyljak bunlaryn cilesi bitmez oldy

 4. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksmlar kusum nasilsin canım iyisndir inşallah uzun zamandir hiç konsmyoruz benim biraz ışim vardı oyuz den siteye girmyordum diziye geldik deyse çok yorldum artik her gn izlyoruz ama ben i sey anmyorum boş sahneleri doldurmak için sacma sapan seyler cekliyor hele bi de nihat var ayseyi nasil aldatir ki çok sevyordu ayseyi bazen diyorum ki final olsu zehra ömər de boyle iyrenc sahneler cekil meden en azın dan zehom hatrlarmiz da guzel kalsin ama bazen de final haberini duynca kotü olyorum oyle sine bglandim ki zehome dizi ni final haberim uzuyo beni izlsem bi derit izlmesm ayri bi derit

 5. Saka kuşu dedi ki:

  Özge geldi cok mutluyum ömer özgeyi affetti biliyordum ozgenin masum olduğunu
  cetin lutfen iyi ol artık duzelmiş birine donmesini cok istiyorum
  omere gulmekten oluyorum ama zehranın teklifini kabul etmeyip defne nin teklifini kabul etmesni…
  Ercan bu kadar tehlikelymis dmek. Korkuyorum kesn zehranın bahsetdigi adam ercanın adamıydı
  GELDİLER…

 6. Anonim dedi ki:

  nerde bu sansorçü
  ütansa bele burda
  olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.