Adını Sen Koy 312. Bölüm Analizi (“ASLI”) 27 Mart 2018 Salı

Burak 28 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 312. Bölüm 27 Mart 2018 Salı

Jülide hanım, Ercan beyin talimatı ile kaçırılmış alı koyulmuştu. Sebebi de çocukları ile görüşmek istemesi Ayşe ile buluşması, Zehra’nın da buna aracı olması. Yıllar önce hangi sebeple alı koydu ise Jülide yi o zaman ses çıkarmayan Jülide şimdi ses çıkarır, Ercan’a karşı gelir olmuş, bana çok saçma anlamsız geliyor. O zaman belki çocukların küçüktü ama eşin hayattaydı ondan yardım isteseydin, polise başvursaydınız. Koruma tutsaydınız, çözüm çoktu. Ne saçma iki evladını annesiz bırakmak ve eşinin ölümüne sebep olmak, ne için? elin Ercan denen adamın tehditleri için.

Peki o zaman gösteremediğin cesareti şimdi neden gösteriyorsun julide? Ne değişti? O zaman kuzuydun, şimdi aslan oldun ne değişti?

Zehra Jülide nin kaçırılmasına tanık olmuş, olanları Ömer’e anlatmış, Ömer inanmıştı. Zehra Jülide için endişe ediyordu onun içinde polise gidecek onlardan yardım alacaktı. Ömer’e teklif etti. Ömer istemedi Zehra da tek başına yola koyuldu.

Ömer de eşinin arkasından koştu yolda Zehra’nın araba ile yolunu kesip zorla araca bindirip kaçırdılar. Ömer de gördü gözünün önünde kaçırılan eşini kurtarmak için aracı yakın takibe aldı. Yolda Salim amca aradı halası Zehra yı aramış ulaşamamış. Ömer de Zehra benimle biraz işimiz var diyerek durumu idare etti.

Ömer’in telefonunun şarjı az kalmış, arabanda şarj etsene Ömer. şarj aletin mi yok? Komiser Murat’ı aradı adamın adını söyledi telefon şarjı bitti. Yardımda çağıramaz oldu Ömer.

Şirkette Selin İpek ile birlikte Özge nin eşyalarını kaldırıyorlar. Bu Özge’nin hikayesi de yarım kaldı. Özge ilaçları kim için alıyor? Herkeslerden sakladığı utandığı  mahalleye götürüyordu?  O evde kimler nasıl? Ne halde yaşıyordu? Şirkette kim için çalışıyor? Kime şirket dosyalarını gönderiyordu? Bu konular, sorular cevapsız kaldı.

Yan karakter bile olsa bir hikayesi var ise bir sonuca bağlanıp bitirilmeli. Böyle yarım bırakılmamalı. Senaristlere duyurulur.

Özge gitti. Eşyalarını toplamakta Seline kaldı. Koray Nihat ile konuşmuş. Odayı İpek’e vereceklermiş. Yeni bir eleman gelene kadar oda İpek’in. Koray ile de İpek birbirlerine çok yakışıyorlar ben yakıştırıyorum.

Nihat yurt dışında ve bir dosyaya ihtiyacı olmuş, Koray İpek ile Nihat’ın istediği dosyayı bularak gönderdi.

Salim amcaya eş olarak düşünülen Aysel hanım ile Hatice halada tanıştı. Beğendi Aysel’i.

Bahşende hanım, konağa çağırdığı Defne ile salonda sohbet ederken Ayşe kızı ile geldi hasret giderdiler. Asyayı çok küçük çocukken görmüş, görmeyeli uzun zaman olunca çok şeyin değiştiğini, Ömer’in evlenmesine de çok şaşırdığını, Zehra’nın da çok güzel biri olduğunu söyledi. Bahşende’nin de pek hoşuna gitmedi. Sadece güzellik bir işe yaramaz dedi içinden.

İyi de Zehra güzel olduğu kadar da yetenekli sen söylemiştin bunu kendi elinin emeği ile rahatlıkla parasını kazanabilir Zehra. Defne de iş arıyormuş. Birkaç şirkete başvurmuş, Bahşende bunu duyunca Kervancıoğlu holding dururken Ömer duymasın çok kızar başka yerde çalışmana dedi. şirkete başka biri gelmez ise, kesin şirkette Özge nin yerine bu kız geçecek anlaşıldı.

Cevriye hala salona gelince o da tanıştı Defne ile ve ilk defa Bahşende yi bu kadar mutlu gördü şaşırdı. Bahşende eskiden yaza merhaba partisi yaparmış, fasıllar, müzikler falan kız bilmezmiş de annesinden duyarmış. Bakalım yaz geliyor yine öyle bir parti verecek mi Bahşende hanım?

Cevriye hala mutfağa geçti ve Hediye abla ile konuştu. O da Defnenin kolejden arkadaşı olduğunu, Bahşende nin de çok sevdiğini, İstanbul’un köklü ailelerinden birinin kızı, Tahir bey ölmeden önce çok görüşürlerdi dedi.

Cevriye hala da içinden, Bahşende birini boşuna sevmez vardır bir hesabı kesin dedi. var var Ömer’i Zehra dan ayırmayı düşünüyor Defne sayesinde ama Ömer bakmaz Defneye, ihanet etmez Zehra ya, Ömer Zehra ya ihanet etsin kellesini uçururum o paşamın ayağını denk al Ömer bak şimdiden seni uyarıyorum bilesin.

Kerem ve Sabah Aysel için yeni bir iş yeri arayışındalar. Hazır ellerinde yer olmayınca, Kerem kendi dükkanını vermeyi düşündü ama orası bir pastane olmak için çok küçüktü. Hem ocak, fırın onlar nasıl olacak?

Sabah da benimle aynı şeyleri düşündü. Dükkan küçüktü orası olmazdı. Kendi tarafına geçti burası olur dedi, bir pastane için orası da küçük ama bir öncekine bakarak idare eder. Evde mi yapıp getirecek pastaları? Öyle olmalı, içeri odayı da çay kahve pişirmek için mutfak olarak kullanır olabilir. Bir iş yeri açmak hele sıfırdan başlamak hiç de kolay değil. Ancak bir yerden başlamak gerek nede olsa başlamak bitirmenin yarısıdır.

Canan da kendisini seviyor, Allah’a teşekkür ediyor. Kendisini yarattığı ve Kerem ile Sabah’ın arkadaşı olduğu için. Ne güzel insanın kendini sevmesi afferim sana Canan.

Kerem ile Sabah Aysel ile konuşmak için dükkana gittiler. Taze poaça kokusunu aldı Kerem Aysel de çayla ikram etti. Kerem de çay gelene kadar Sabah’ın saçına bir papatya taktı.

Sabah güzel kız maşallah. Huyu da yüzü gibi güzel seviyorum Sabah’ı ben ve papatya da çok yakıştı Sabah’a. Kerem çiçek açmak bu olsa gerek dedi. gerçekten de çiçek gibi açtı Sabah 🙂 o gülümseyince bende otomatik gülümsüyorum.

Gençler Aysel’e yer bulduklarını söylediler. O da bir süre işe ara vermek istediğini, bu işi bir süre evden yapmayı düşündüğünü söyledi. nedeni? Eşyalar benim değil dedi. sıfırdan dükkan açmak için yeterli birikmişi yok ne yazık ki.

Ömer Zehra yı biran olsun takip etmekten vazgeçmedi. Onu da kimse fark etmedi. Ta ki, Zehra yı bir eve getirene kadar. Zehra kendisini zorla içeri almaya çalışan insanlara direnirken Ömer’i gördü direnmekten vazgeçti. Rahatlamıştı onu kurtarmaya eşi gelmişti.

Ömer de Zehra duymasa bile seni kurtaracağım merak etme, korkma diyordu. Sakallı adam Zehra yı bir odaya kapatıp kapıyı kilitledi. Kendisini buraya getirten büyük patronu Zehra merak ediyor. Tabi ben de kimmiş bu Jülide yi yıllarca elinde tutan zibidi.

Ömer Zehra’nın kilitli tutulduğu odanın penceresini bulmuş dışardan Zehra ya ulaştı. Sessiz ol, seni kurtaracağım diyerek içerde kaç kişi olduğunu öğrendi. Üç kişi vardı içerde. Ben seni buradan almadan hiçbir yere gitmeyeceğim korkma dedi Ömer.

Defne de daha fazla kalmadı konaktan ayrıldı. Giderken de Ömer ile eşini görmek için geri geleceğini söyledi. Bahşende de arayı fazla açma diyerek Ömer adına özür diledi. Gönderdi. O gidince de içinden asalete, zerafete bak sen baştan bu savaşı kaybettin Zehra hanım dedi.

Hadi ordan ne zerafeti be, kabadayılar gibi omzuna kabanını almak da ne demek? Bir bayana yakışır mı öyle ceket kaban giymek, eline birde tesbih vereyim de yürüdüğü yerde tesbih çeksin hapishanede volta atan mahkumlar gibi. Defne  Ömer’in evleneceği bayan tipi değil, hem Ömer evli, evli bir erkeğe eş beğenmek ne demek Bahşende sen bir yuvayı yıkmayı mı planlıyorsun? Emeline ulaşamayacaksın.

Sabah ve Kerem kendi dükkanlarına gelince Canana Aysel abla için sürpriz yapacağız bu dükkan pastane olacak dediler. Canan da ilham perilerinden yardım alarak pembe renkli bir dükkan konsepti düşündü beğenmediler. Sabah yeşil olsun murat dır dedi. Canan da At da murat dır. Kapıya at bağlayalım dedi. ve Canan Kerem ile Sabah’a hurma çekirdeği verdi cüzdanlarınıza koyun bereket getirir dedi. ilk kez duydum.

Dalga geçme Canan ben atları severim. Hem Kerem’in masasında olan atlarda çok güzel gözümden kaçmıyor teşekkürler atlar güzel.

Hatice hala Salim amca ile evlenmesi konusunda konuştu. Salim amca da evlenmemekte kararlı olduğunu söyledi. bir türlü bu evlilik konusu kapanmadı gitti. her ikisi de evlenmek istemiyorlar. Bu inatla diretmek niye?

Ömer Zehra yı kurtarmak için içeri girmek istiyordu ama merdivenlerde bir şeyin üzerine basınca ses çıktı adamların dikkatini bir şekilde dışarı çekmek için de kendisi taş attı bu sayede birileri dışarı çıkacaktı.

Ömer bunu yaparken Zehra da içerden tuvalete gitmem lazım diyerek dikkati kendi üzerine çekti ki, adamlardan biri Ömer’in yanına gitsin diye iyi bir ekip oldu karı koca.

Ömer dışarı çıkan bir kişiyi tereyağından kıl çeker gibi etkisiz hale getirdi. Üçten bir çıktı kaldı iki kişi.

Ömer içer girdi. Zehra da tuvalete gitme bahanesi ile odadan çıktı. Sonra da adamları oyalamak için burası hep böyle miydi? Boş, şimdi söylemeyeceğim de böyle yerlerde üç harfliler olurmuş dedi.

Hiç güleceğim yoktu Zehra 😀 çok güldüm nerden geldi aklına üç harfliler yani cinler. Koskoca adamlardan birini bu cin sayesinde korkuya saldı Zehra.  Zehra anlattıkça adamın biri gerçekten çok korktu. Cinlerin kendisine musallat olmasından, türlü türlü işkence yapmasından yanındaki diğer sakalıya gitsek mi diyor bende bol kahkahalarla gülüyorum.

Diğer sakallı da in olarak biz varız cin olarak kimse yok burada dedi.

Hay senin kalıbına mafya bozuntusu, senden mafya adamı olsa ne olur, olmasa ne olur, bir cinle tuş oldun hadi sana güle güle 😀

Güya Zehra tuvalete gidecekti, cin falan derken yalan oldu, yine odaya hapsoldu. Ömer’i de gördü. Bu Zehra’nın çantasında cep telefonu yok mu? Yardım istese ya?

Adamlar dışarı çıktı yerde baygın yatan arkadaşlarını buldular hemen içeri geçip içerde kim var bulmaya çalıştılar.

Ömer de Zehra’nın kilitli kaldığı odayı buldu açmaya çalıştı açamadı adamlar gelince de oradan ayrıldı. Zehra ya da merak etme sen sakin ol, hiçbir şey olmamış gibi devam et belli etme dedi.

Zehra da dikkat et kendine, kendini tehlikeye atma dedi.

Ömer ilk önce cinlerden korkan adamı cin çarpmışa çevirdi. Sonra da diğer adam ile bir süre boğuşarak onu da etkisiz hale getirdi.

Geride baygın olan adam ayılmış elinde silah ile Ömer’in karşısına geçti. Zehra da içerde sesleri duydukça Ömer’e bir şey olmasından korktu kendi çabası ile bulduğu bir demir parçası ile kapı kilidini kırmaya çalıştı olmadı.

 Ömer adama benim derdim seninle değil, ben karımı alıp gideceğim, sen yoluna ben yoluma dedi. adam silahı Ömer’e doğrultmuş namluyu çekiyordu ki bölüm bitti. Bakalım Ömer nasıl kurtulacak ?

SENİ ALMADAN GİTMEM

Bu Sevdadan Yana Derdim Çok Benim
Sevmişim Kimseden Korkum Yok Benim
Sokakları Arşınlarım Ben Bu Şehri Kurşunlarım
Seni Almadan Gitmem Seni Almadan Gitmem

 

Alem Düşman Olsa Vazgeçmem Senden

Sonu Ölüm Olsa Vazgeçmem Senden

Sokakları Arşınlarım Ben Bu Şehri Kurşunlarım
Seni Almadan Gitmem Seni Almadan Gitmem

Doğukan DEMİREL

 

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 312. Bölüm Analizi (“ASLI”) 27 Mart 2018 Salı” üzerine 50 yorum

 1. xanim azeri fan dedi ki:

  radam ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim canim haklisin ir abinin sessiz hali hic cekilmiyor burda olsaydi dizi hakkinda konusmak baya keyfli olurdu betulude biliyorum sinavlari var ben aslimin yeni analizini okumaya gidiyorum

 2. Rada dedi ki:

  Xanimcim ben iyim sen nasilsin? Ir abinin yazmasi icin birinin onu sinirlendirmesi lazim. Su galiba oyle biri yok. Bir sey soyleyicem sinirlenecek. Sessiz Ir abi hic cekilmiyor. Betulun de sinavlari olucak diye geceler yaziyor. Aslim ne guzel olurdu senin zehraci olman. Omerci oldugunu goster ara sira. Yoksa biz senin bizim tarafa gectigini dusunecez. Kiz lale olsaydi omerin parasindan baslayib zehra ve sulalesine yaptiklarini gozumuze sokardi.

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba goker abim asliya yorum yazdim cikmadi onaylarmisin

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim seni gormek burda guzel nasilsin pamuk kalbli arkadasim ben sana saka yapmisdim zaten ee gunun nasil geciyor analizini sabirsizlikla bekliyorum kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 5. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin radam kiz nasilsin seni burda gormek guzel sen betul irabim olunca dizi hakkinda konusunca baya keyifli oluyo benim icin nedense banada oyle geldi sanki asli zehraci oldu sasirdim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım,
   yok öyle bir şey ben Zehracı değilim Ömerciğim. benim yazma sebebim Ömer.

   Rada sana yazdım çıkmadı çıkar umarım.

 6. Rada dedi ki:

  Gunaydin hepinize guzel bir gun dilerim. Aslim sen beni sasirtiyorsun Kiz o odun omer zehraya ask itirafi etse ne guzel de esini seviyormus benim pasam diye ovguler yazardin. Kizzz yoksa sen zehraci oldunda bize caktirmiyorsun. Seni gidi seni.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım benim,
   tövbe bismillah hiç öyle bir şey yok ben sonuna kadar ÖMERCİĞİM 🙂
   adamı övsem övdü diyorlar, övmesem övmedi.
   hem Ömer Zehra yı kurtarmaya çalıştığı kadar, sonunda da Zehra Ömer’i kurtardı yoksa çoktan kurşunlanmıştı Ömer. yiğidi öldür hakkını ver demi ama.

 7. ali dedi ki:

  çox çox üzür istirem
  test için

  1. aslı dedi ki:

   özrünüz kabul edilmedi.

 8. ülker dedi ki:

  canemi ulker sitenin
  bakaniymiş üzür istirem
  goker abiden test edirdim
  bunlar yorum falan deyil
  yene ulker adila gonderirem sabah silersiniz

 9. ülker dedi ki:

  sizinen bacarmak olmur
  xuda hafiz.
  gorduk gormedix helal edin

  ali

 10. ülker dedi ki:

  mr.brovn

 11. ZEHMER dedi ki:

  Selam ben selinle korayi daha çok yakistirdim stajer kizda iyi ama fazla miy miy ayni yasemin gibi zehra ya uzuldum yazik oda ayni benim gibi basina gelenleri hep icine atiyor sevimden cektigi yetmezmis gibi simdi de sirada ömer in ailesi var bahsenden cekecek

 12. Anonim dedi ki:

  Merhaba A-S.nasılsın kardeşim.Uzun zaman oldu seninle görüşmeyeli.İnan ki itibarsız degilim daima yadımdasın yanımdasın. ama can saglıklı olmayınca zor oluyor. Sən henuz çok gencsin.her zorlugun üstesinden geleceyine eminim.Kendine dikkat et kendini düşün ve kendine güven.Seni çok seven Murad abin.Bizim görüşmeyimiz ne zaman, onu bilmiyorum, Benim de yerime yazıp yaratmanı çok istiyorum.Türkmen kızına,beni tanıyanlara ve her kese selamlar.

  1. aslı dedi ki:

   merhaba Murad abi, nasılsın? geri dönüş yaptın mı? güzel dileklerin için teşekkür ederim.

 13. xanim azeri fan dedi ki:

  aslicim canim sag ol sende dinlen allah rahatlik versinler tatli ruyalar

 14. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim kiyamam sana yorulmussun hemde cok gecmis olsun acil sifalar drn nedir anlamadim bende cok iyim bende ev isleri kurani kerim okuyorum boyle gidiyor allah butun islerinde yar ve yardimcin olsun

  1. aslı dedi ki:

   teşekkür ederim canım, senin de iyi olmana sevindim, ne güzel kur’an okuyorsun bu özel ayda Allah kabul etsin. amin inşallah. Allah senin de yar ve yardımcın olsun.
   ben şimdi müsade istiyorum gidip biraz uyuyacağım gece kalktığım için biraz uyusam iyi olacak. herkese iyi geceler tatlı rüyalar arkadaşlar.

 15. xanim azeri fan dedi ki:

  radam pericim hos geldiniz nasilsiniz evet bu gun dizimize baktim selin koraya asik oluyor ne diyelim karsiliksiz zehra omer ile sevim cadisini konusunda zehra icin cok uzuldum allah bilir kadin ne yapmis zehraya o an resmen icim parcalandi agladim ya bahsende cadisida defne tavuz kusu civ civi hakkinda oyle konusunca sinirlendim bastonuyla vurasim geldi cevriye hala kahveyi icinde oyle ses cikardiki oldum gulmekten ya oh olsun cadiya

 16. Rada dedi ki:

  Aytac burda bir tek zehracilar kaldi. Omerciler hepsi kacti. Daha dogrusu pes etdiler. Bir de bizimle bosanmadan sonra konusacaklari. Ustunde 2ay gecti karsimiza cikan omerci olmadi. Ir abi bile kimseye sinirlenmiyor artik . Bizde yangina korukle gidemiyoruz artik.

 17. Ayan dedi ki:

  Aslicim çok üzülüyorum eskiden ne kadar arkadaslarimiz vardi burada ama simdi.
  Onlari çok özlüyorum.
  Derdimi asagidaki yorumlarda yazdim yeniden yazinca daha çok üzülüyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Ayancım, bu sitenin kapısı herkese açık. Gidenlerde elbet bir gün gelir inşallah. sağlıkları yerinde olsun iyi olsunlar da yazarlar elbet.
   yazmazlarsa da canları sağ olsun. çoğu kişi gitti doğru kalan sağlar bizimdir.
   kimisi işi nedeni ile, kimi diziyi izleyemediği için, kimi okulu olduğu için, kimi eski site olmadığı için, kimi eski arkadaşlığın olmadığı için, kimi de ortalığı karıştıran insanlar yüzünden gittiler. kendilerince haklı sebepleri vardı. onları anlayabilirim ama insan giderken en azından merak etmesinler üzülmesinler diye bir küçük mesajla not bırakabilirlerdi. yapmadılar. belki de yapmak istediler de yapamadılar. ama her ne olursa olsun bu site herkese açık site.

 18. Rada dedi ki:

  Iyi aksamlar. Nasilsiniz arkadaslar? Aslim eline saglik kiz ben senin pasa omerini ove ove bitiremiyecegini dusunmustum. Hayret ovmemissin. Supermen odun pasa diye. Su canan git gide bana benzemege basladi heyecan aksiyon meraklisi oldu. Peri hakli selin koraya asik. Ne zaman korayi ipekle gorse yuzu dusuyor. ben uzuldum zehraya bugun. Sevim cadisi hic sevmemis zehrayi. Zehranin yasemine sarildigi gibi bana hic sarilmadi kelimesi cok uzdu beni. Zehraya sarilasim geldi. Ama odun firsat vermedi bana. Eli sopali Ayan uzulme kiz biz burdayiz yetmez mi? Herkesin yerine severiz seni

  1. aslı dedi ki:

   merhaba canım, Ömer beni kurtarmadı ki, eşini kurtardı 🙂
   ondan övmedim.

 19. xanim azeri fan dedi ki:

  aslim hos geldin nasilsin pamuk kalbli arkadasim islerin nasil gidiyor iyiki varsin seni cok seviyorum

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba hoşbulduk canım, çok yoğun tempolu gidiyor, kurs, ders, ev, anarnem, iş, hastane paramparça olmuş haldeyim. ölmedim ama hayattayım 🙂
   teşekkür ederim bende sizleri seni seviyorum iyi ki varsınız.
   drn nasılsın hayat sende nasıl gidiyor?

 20. Aytac azəri fan dedi ki:

  Sen de iyiki var şin canım arkdasim seni çok iyi anyorum arkdslarmiz ozlyorsu ben de ayne seni durmdayim hepsini çok ozlyorum ama ayncim sen de bilyorsun ki gerkesi kendine ozel bi hayati var evet bi zamanlar burda çok guzel dostluk kurlmsdu can ciye olmsduk ama malesef uzlerk soylyorum simdi o dostluk da gerye eser almet kalmadi burda kalanlar sadce biziz berki de bi çok arkdaslar biz hatrlmyor bile bazilarni da işi çok oyuz de yazmyor ama bi yorum yazmak bukdar mi zor ben iyim beni merak etmyin uzun bi sure yazmycam diye bilir ler ya da hiç yazmycam ama hiç bir bi acklma uyapmda gidiler biz ne yapa biliriz ki zorla tutmyiz ya ben burdaki bütün arkdaslari hatrlyorum gic birin untmadim ama hiç bir de haberim yok nede yazmyorlar hiç bi fikrim yok kunki habersiz gidiler bi daha yazmadilar aslinur sen de sonra burda ayrldi hiç yazmadi uzun bi sure oğuz abini site sine yazdı sonra gozlerim çok agryor uzun bi sure telefonu kaptcam siteye de yazmycam deyip gidi onda sonra haber almdik kendisn den gozel abla burya da yazyor diger siteye de hanim abla da bazen analiz sayfasina asliya yazyor su dmlasina geldik deyse onda be de hc beklmez dim o benim canım di arkdas da ote ydi benim için bana söz vermsdi hep burda olcam seni brkmycam diye ama simdi yok sən burda yok ken çok sey oldu ayan birleri ortalgi karsdir di bi çok arkdas siteyi terik edi su damlasi uzun bi sure ulker le emyili de konsdu onar ikiz olmsdu oyle konsyor dular ama ulker su damlasi bana da yazmyor nedenin bilmyorum dedi oda hiç bi sey soyulmde kayip oldu aysel sonrda geldin bizim canimiz oldu oda olmsaydi xanım ben ikimiz kalcak dik eski arkdas tabi rada ir abi betul asli da var onar da yazyor ama sik sik deyil onar dizi hakin da konsyor du dizi de konsulcak bi sey yok onar da çok yazmyor berki de girip bakiyorlar ama yazmyorlar onar hakli ne konsunar ki ir abi bizim le ne konsun selam nasilsin sagol ir abi diger leri gibi kiz lar la otrup muhabet edcek bir deyil gerk diyi zaman yazyor sadce betul de dizi hakin da fikrini yazyor rada da betul rada burda olun ça ir abiyle dizi yi tartsyorlar diger lerin de hiç haberim yok eski dostlar da gerye ben aysel xanım rada ir abi asli betul mersinli elan kaldi bi də yeni arkdaslar var neyse çok uzun yazdım ayan cim bosuna uzulme biz burdayiz gitmedik giden gidi kendi bilir onar hep bizim kalbimiz de arkdasmiz olarak kalcak onar biz untsa bile biz untmycaz berki de hevsleri yok ne bilyim neyse gorsuruz hoca kal sevlyorsun

 21. aslı dedi ki:

  iyi akşamlar arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.
  Ayancım hayırdır canım neden bana ihtiyacın var? geldim hadi anlat elimden gelen bir şey ise yardımcı olmak isterim.

 22. peri dedi ki:

  Iyi akşamlar,bu gunku bolun guzel ve duygusaldı,zehra ilk defa annası hakkinda konuşdu benimde gozlarim doldu,allah bilir o cadı sevim kıza neler yapdı da zehra gibi biri soylamaz tabi.bide kıyamam ya selin koraydan hoşlanior ama o daha çok ipeğe yakın,hayırlısı diyelim.

 23. Ayan dedi ki:

  Tesekkür ederim xanimcim.
  Gerçekten Aytac, sen ve asli diger giden arkadaslarimda bana hep morel oldunuz.
  Ben kalabaligi severim ve nasil söylesem bilemiyorum. Hep güvendigim arkami yaslaya bileceyim arkadaslarimin olmasini isterim. Çünkü benim yakinlarim da benim öyle oldugumu söylüyorlar. Mevzudan disari çikmayalim. Yani her siteye girdigimde bir kaç arkadasi görünce üzülüyorum. Ben onlari çok seviyorum.
  Siz benim canimsiniz.
  Aytacim sen dogum gününde çok az arkadasinin olacagi için endiselenmissin ya. Bende dogum günümde kimse olmayacak diye endiseleniyorum.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Sen de iyiki var şin canım arkdasim seni çok iyi anyorum arkdslarmiz ozlyorsu ben de ayne seni durmdayim hepsini çok ozlyorum ama ayncim sen de bilyorsun ki gerkesi kendine ozel bi hayati var evet bi zamanlar burda çok guzel dostluk kurlmsdu can ciye olmsduk ama malesef uzlerk soylyorum simdi o dostluk da gerye eser almet kalmadi burda kalanlar sadce biziz berki de bi çok arkdaslar biz hatrlmyor bile bazilarni da işi çok oyuz de yazmyor ama bi yorum yazmak bukdar mi zor ben iyim beni merak etmyin uzun bi sure yazmycam diye bilir ler ya da hiç yazmycam ama hiç bir bi acklma uyapmda gidiler biz ne yapa biliriz ki zorla tutmyiz ya ben burdaki bütün arkdaslari hatrlyorum gic birin untmadim ama hiç bir de haberim yok nede yazmyorlar hiç bi fikrim yok kunki habersiz gidiler bi daha yazmadilar aslinur sen de sonra burda ayrldi hiç yazmadi uzun bi sure oğuz abini site sine yazdı sonra gozlerim çok agryor uzun bi sure telefonu kaptcam siteye de yazmycam deyip gidi onda sonra haber almdik kendisn den gozel abla burya da yazyor diger siteye de hanim abla da bazen analiz sayfasina asliya yazyor su dmlasina geldik deyse onda be de hc beklmez dim o benim canım di arkdas da ote ydi benim için bana söz vermsdi hep burda olcam seni brkmycam diye ama simdi yok sən burda yok ken çok sey oldu ayan birleri ortalgi karsdir di bi çok arkdas siteyi terik edi su damlasi uzun bi sure ulker le emyili de konsdu onar ikiz olmsdu oyle konsyor dular ama ulker su damlasi bana da yazmyor nedenin bilmyorum dedi oda hiç bi sey soyulmde kayip oldu aysel sonrda geldin bizim canimiz oldu oda olmsaydi xanım ben ikimiz kalcak dik eski arkdas tabi rada ir abi betul asli da var onar da yazyor ama sik sik deyil onar dizi hakin da konsyor du dizi de konsulcak bi sey yok onar da çok yazmyor berki de girip bakiyorlar ama yazmyorlar onar hakli ne konsunar ki ir abi bizim le ne konsun selam nasilsin sagol ir abi diger leri gibi kiz lar la otrup muhabet edcek bir deyil gerk diyi zaman yazyor sadce betul de dizi hakin da fikrini yazyor rada da betul rada burda olun ça ir abiyle dizi yi tartsyorlar diger lerin de hiç haberim yok eski dostlar da gerye ben aysel xanım rada ir abi asli betul mersinli elan kaldi bi də yeni arkdaslar var neyse çok uzun yazdım ayan cim bosuna uzulme biz burdayiz gitmedik giden gidi kendi bilir onar hep bizim kalbimiz de arkdasmiz olarak kalcak onar biz untsa bile biz untmycaz berki de hevsleri yok ne bilyim neyse gorsuruz hoca kal sevlyorsun

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  ayanim kiz uzulme ve o tatli canini sikma ben senin uzulmene gerek yok aytacim tamda demek istediklerimi soylemissin bende hep burdayim canim arkadasim insallah diger arkadaslarimiz gelirler eminim bundan sen vicdan hakkini bakiyordun dimi

 25. Ayan dedi ki:

  Aytacim iyi ki varsin.
  Keske bende senin dogum gününü kutlasaydim. Ama öyle utanmisdim ki siteye giremiyordum. Aff et beni.
  Diyelim bazi arkadaslari anladik peki Ülker nereye giti? Özledim onu çok. Ya IR abi? Gözel abla? Hanim abla? Nerede canlarim?
  Özlüyorum onlari.
  Fati vardi hatirliyor musun? Aslinur vardi habersiz gitdi. Su damlamla Cesur abi hiç degilse birlikteler. Bu bana yeter ama su damlasinin böyle habersizce bizi gözden çikarmasini beklemiyordum.
  Gözel abla, Nurbanu ve bazi arkadaslar Oguz abinin sitesine yaziyor hiç degilse ordan konusa bilirim.
  ASLI. Nerdesin MOTIVASYON REHBERIM?
  Sana ihtiyacim var.
  Keske yanimda olupda eskisi gibi bana moral versen.
  IYI SIZI TANIMISIM CANIM ARKADASLARIM.

 26. Aytac azəri fan dedi ki:

  Arkdaslar demdi demyin bu selin de bi karplik var benim aklim bi se gelyor ama neyse siz hayirli aksmlar

 27. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim analiz çok guzel muhtesem olmus bayldim zevk le okdum eline saglik çok tesekkur ederim sen bitanesin dizi yi izler ken de çok gulmsdum analizi okur ken daha çok gülüm hele canana ve üç harflilere oldum gulmek de 40 yıl dusnsem cananin beni bukdar guldurcyi aklmi üçün da bile kezmez di bi zaman nar nefret etyimiz canan simdi hepimiz sevmlsi oldu ve sen aferi canan sana dedin gercek de çok deysdi canan omer şe zehraya asla ihanet etmez bunu en iyi sen bilyorsun omerin gözü zehra da baska bi seyi goryor mu ki ofsde bile dosylar bakmak yerne zehra ni resmine bakyor julde hanim hakin da yazdik larına katlyorum hislerime tecuma olmsun diger sayfa larda tipa tip seni yazdığın aynsini yazmışdım julde kocasin da yardım isdeye bilir di polise gide bilir di ama gitmedi aylsini brkdi simdi hiç bi şey olmamış gibi geri donyor neyse çok yazdım yine ALLHA emanet ol canım arkdasim inşallah bi sonraki analiz de tekrar gorsuruz hoca kal kendine iyi bak

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hayirli aksmlar ayancim nasilsin canım evet hepimiz çok ozlyoruz eski guneri ama ne yapalim biz elmiz de deyil ki her guzel bi seyi bi sonu var sen uzlme canım ben hep burdayim siz asla brkma sonuna kadar siz burda olmsniz da ben burda olcam inşallah diger arkdaslar da doner zaman doğum günü sayfma mi bakdi ben de arkdaslari ozlynce sik sik bakyorum heyatimi en mutlu guneri de bir ydi o guneri sevinc də göz yaşına boglmsdum doğum günüm de bi hafta once site de kalvka cikdi bi çok arkdas siteyi terk edi ben de çok uzlyordum doğum günüm de olmycak lar diye ama ir abi uzlme doncek ler olmadı biz bi seyler yapariz dedi tam da ir abi ni dedyi gibi oldu herkez onun geri döndü bana sürpiz oldu gercek de çok mutlu oldum sen de benim kalbmdeydi seni hiç unutmadı hepiniz benim için çok deyerlsniz bizim o guzel dostlugmuz da bana sadce o doğum gün sayfasi ve site de yasdigmiz anlar kaldi yilar sora da ben o sayfaya girip bakcam hep siz hatrlycam bu site var olduğu surcde ben burdayim seni çok sevyorum gorsuruz sakin uzlme tam mi ALLHA emanet ol gorsuruz

 28. nesrin dedi ki:

  SELAM ASLI .Diziyi sinirden gülerek seyrettim .Koray ,Sabah iyi giden bir dönemleri var .Çevrelerini de mutlu ediyorlar bu diziye hoşluk katmış .Gelelim Ömere ,adam yakışıklı vursa da kırsa da kendine baktırıyor ,başka meziyetlerini de görmek istiyoruz ,Her şeyi unutum amma bu çift mutlu olmayı hak ediyor mu arkadaşlar ben mi tek böyle düşünüyorum .Zehra ne iş ne de ailesi hakkında bir arpa boyu yol aldı .Aslı bu günkü analizini çok merak ettim sen ne yazarsın diye ,hakkını vermişsin .ASLI BİR ŞEY Mİ KAÇIRDIM ACİL ŞİFALAR .

 29. Ayan dedi ki:

  Tekrar tesekkür ederim.
  RABBIM ASLILARIN VE DIGER ARKADASLARIN DA AILESINI ACIL SIFASI ILE SEVINDIRSIN!
  Xanimcim çok daraliyor içim. HANIM ABLA, GÖZEL ABLA, IR ABI, HAYAT, LALE, CESUR ABI, SU DAMLASI, ÜLKER, AYLIN, MERSINLI ELA, RADA, NURBANU, ASLINUR VE DIGER ARKADASLARIMI çok ama çok özledim.
  Hepisine çok ihtiyacim var. Onlar benim arkadaslarim. Onlardan ayrildikdan sonra sanki bir tarafim kopmus gibi hiss ediyorum kendimi.
  Hayatima gelince bu gün bir yere gitmedik. Sabahdan beri bahçede dolaniyorum. Size söylemistim ya yeni dizi buldum. Azeri dizisi. Onu ilk bölümden izliyorum internetde.
  Öyle zaman geçiriyorum.

 30. xanim azeri fan dedi ki:

  ayancim ben cok iyim doktorun cevabini dediyin icin sag ol tekrar gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim ee gunun nasil geciyor

 31. Ayan dedi ki:

  Leyla sen benim kuzen leyla misin bilmiyorum ama her halde görmedin.
  Biz bu sezon baslamadan önce diziye çok teskkür etdik. Ve dizinin her zaman arkasini yasliycagi dag olduk. Dizinin saâtini degistik. Rekorlar kirinca gurur duyduk, kötü sahnede üzüldük, iyi sahnelerde sevindik. Yinede rakip dizilerin karsisinda kendi (adima konusuyorum) hep diziyi savunurum. Ama ortada savunulacak bir is olmali. Yarin bir kimse siteye girip siz kaplimbagadan daha yavassiniz söylerse susmayalim diye konusuyoruz.

 32. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkürler Asli hanim.her zamanki gibi çok güzel.ellerinize saglik canim.

 33. Ayan dedi ki:

  Iyi günler arkadaslarim.
  Nasilsiniz?
  Dizi hosuma gitmemeye baslasada Aslinin analizleri çok güzel.
  Canim benim onca isinin arasinda analizleri yaziyorsun ya. Sana tesekkür borçluyuz hepimiz.

  Aytacim canim eski sohbetlerimizi özlemissin. Bende özledim. O kadar özledim ki. Biraz önce senin dogum günü sayfana baktim. Her kes varmis bir ben yokmusum. Su damlasinin, Cesur abinin Nurbanunun ismini görünce ise agladim. Çok özledim onlari. Hiç degilse onlara mutluluk dileseydim keske. Ama o zamanlar varsa yoksa ders. Keske her gün yarim saât siteye girseydim.
  Çok isterim onlarla tekrar konusmayi.

  Xanimcim nasilsin?
  Canim doktorun ne dedigini sormussun.
  Doktor bu aralar her kez gripe tutuluyor dedi. Kendime iyi bakmami söyledi. Bir kaç ilaç yazdi.

  Lalecim hos geldin canim.
  Özletdin kendini. Nasilsin? Iyisindir INSALLAH.

  Keske diger arkadaslarimizda geri dönseydi.

 34. leyla dedi ki:

  adini sen koy hepimize harika bir ruya yasati ama Insan oglu cok nankor bir kere bile tesekkur etmeden her gun sikayet ettik zaten bizlerin hakettiği dizilerde evlilik disi iliskiler, gayrimeşru cocouklar ve toplumun ahlakini bozan davranislar olmali.

 35. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslicim pamuk kalbli arkadasim nasilsin canim benim analiz cooook guzel olmus okudukca huzur buluyom resmen ve bazi sahneler komikdi oldum gulmekten ben dusunuyorum da bu zehra aksionlu sahnelerde omere seni seviyorum kelimesini bulbul gibi otuyor ama romantik sahnede zehra utanmakdan seni seviyorumu zor soyluyor anlamadim bu nazmisi ya allah bize sabr versin neyse kendine cok iyi bak seni seviyom allaha emanet ol

 36. Ayan dedi ki:

  Aaaaaaaaa.
  Defne bu mu?
  Sari civ civ bu ya defne degil.
  Çok çirkin; meymenetsiz; mendebura benziyor.
  Ömer bunun nesini sevmis? igrenç..

 37. peri dedi ki:

  Merhaba aslıcım,iyisindır inşallah,analiz çok guzel olmuş,sağol.özge konusuda yarim kaldı yine,zatan yarım yarım hikayeler dizinin alametifayıkası olmuş.

 38. AYSEL dedi ki:

  Hayırlı günler Aslım. Nasılsın canım? Analiz çok güzel ve keyifli olmuş eline sağlık. İzlerken güldüyüm sahnelerde senin sayende daha çok güldüm 🙂 teşekkür ederim canım iyi ki varsın seni seviyorum

 39. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Tünaydın arkadaşım analizimizi göndermişsin teşekkür ederiz çok güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık

 40. AYSEL dedi ki:

  Hayırlı günler ASLIM nasılsın canım? Analiz çok güzel ve keyifli olmuş eline sağlık. İzlerken güldüyüm sahnelerde senin sayende daha çok güldüm 🙂 teşekkür ederim canım iyi ki varsın seni seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir