Adını Sen Koy 310. Bölüm Analizi (“ASLI”) 23 Mart 2018 Cuma

Burak 26 Mar 2018 Adını Sen Koy  0
Adını Sen Koy 310. Bölüm 23 Mart 2018 Cuma
Konakta Zehra’nın büyük halası misafir olarak kalıyor ve Bahşende’nin Zehra ya söylediklerini duyduğu için de biraz üzüldü tansiyonu yükseldi fenalaştı. Zehra da halasını yalnız bırakmak istemediği için geceyi halasının yanında misafir odasında geçirdi.
Sabah olduğunda Ömer eşi Zehra yı misafir odasında halasının yanında uyuyorken uyandırdı. İşe gidiyorum beni yolcu et dedi. Zehra uyandı kalktı eşini yolcu ederken Ömer’i çocukluk arkadaşı Defne aradı.
Bu Defne önemli biri olmalı Ömer için. Baksanıza kaç yıl geçmiş aradan telefonunda numarası kayıtlı çocukluk arkadaşının. Ömer Defne ile konuşurken belli etmese de, Zehra rahatsız oldu bu Defneden.
Defne nerden, nasıl öğrendi ise evlendiğini duymuş. Ömer de evet evlendim diyerek Zehra ile Defne yi tanıştırmak istediğini söyledi. Bunu söylerken de gitmek isteyen Zehra yı durdurdu konuşmasının tamamını duymasını istedi Ömer.
Bu Ömer’in Zehra ya olan sevgisini herkese duyurmayı istemesindendi. Eskiden evli olduğunun bilinmesini istemeyen Ömer şimdi her fırsatta evli olduğunu, eşini cümle aleme tanıtma derdinde. Hem de Zehra dan gizli saklı konuşmadan açık ve net ben sadece seni seviyorum diyor Ömer.
Ömer telefon konuşması bitince Zehra ya Defne hakkında bilgi verdi. Üniversite hariç bütün okulları beraber okuduk, o kariyerine Fransa da devam etmek istiyordu. Memlekete dönmüş, neşe dolu biridir tanışmanızı çok istiyorum dedi.   
Zehra da Ömer’in bu içi içine sığmayan halinden pek hoşnut olmadı. Zehra Ömer’i fena halde kıskanıyor.
Ömer işe gidecek ama gönlü gitmek istemiyor, bir dakika bile olsa Zehra dan ayrılmak istemiyor Ömer ve önceden Zehra yı öpmelere doymayan Ömer, şimdi kendisinin yanağından öpmesini istiyor Zehra dan ve tabi Zehra da kendisine uzatılan yanağı öpüyor. Zehra işe gitmesini, eve ekmek getirmesi gerektiğini, biraz daha geç kalırsa mesainin biteceğini, içeri almayacaklarını söyledi.
Sen ciddi misin Zehra? şirket sahibini kim? Hangi hakla işe geç geldi diye içeri almaz acaba 😀  hatırlatırım Ömer o şirketin sahibi vede patronu. Ona kimse hesap soramaz, hele hele neden işe gelmiyorsun diyemez. Sadece Nihat, Ayşe sorabilir  onlarda bir toplantı olduğu yada Ömer’i merak ettikleri için. Ömer istemediği sürece kimseye hesap vermek zorunda değil.
Hatice hala, Bahşende hanım ile konuştu. Konaktan ayrılacağını Salimlerin yanına gideceğini, gitsem bile buralardayım diyerek, resmen açıkça ayağını denk al, Zehra mı ne kadar sevdiğinizi biliyorum, bizim gibi görmüş geçirmiş insanların gözünden hiçbir şey kaçmaz, Zehra benim kıymetlim, ben onun kadar sabırlı değilim, o kan kusar kızılcık şerbeti içtim der ama ben anlarım. Biri Zehramı üzerse, tüm dünya karşıma gelse karşısına dikilirim. Şu gördüğün Hatice renk değiştirir emin ol onunla kimse karşılaşmak istemez. Gördüklerimi, duyduklarımı torununuz duysun istemezsiniz diyerek tehdit ederek haddini bil dedi. iyi de yaptı. Yoksa Zehra yı ezdikçe ezecek çok canını yakacaktı Bahşende ama Hatice hala çok güzel durdurmayı başardı Bahşendeyi. Gördüklerini, duyduklarını birbir anlattı. tabi bunlar Bahşendenin hiç hoşuna gitmedi. Bu saatten sonra artık Zehra ya bir şey yapamaz Bahşende yaparsa başına gelecekleri biliyor çünkü.
Süt dökmüş kedi oldu Bahşende ve Zehra ile halasını kahvaltı sofrasına çağırdı. Hatice hala da banyo yapmış rahatlamış. Bahşende ye de gelirken üzüm oyalı yazma getirmiş onu hediye etti. Gördükçe beni hatırlarsınız diyerek Zehra ya dokunamazsın burada onun kapı gibi halası var dedi bir yazma ile mesaj yerini buldu.
Bu üzümlü yazma bana Ferhat Göçer’in üzüm şarkısını hatırlattı sonda ekledim.
Kaynanalara verilirmiş ki, gelin ile kaynana iyi anlaşsınlar diye kaynana bohçasına konurmuş. Ağzınızın tadı bozulmaz hep böyle iyi geçinirsiniz dedi. Bahşende de mesajı aldı. Zehra verdi ama verirkende korkuyordu içinden ya kabul etmezse derken, Bahşende aldı kabul etti ses etmedi.
El mahkum bundan sonra adım atarken iki kere düşünecek Bahşende. Ömer’in bilmesini istemediği şeyleri Hatice hala bildiği ve Ömer’e söylemekle tehdit ederek Zehra yı koruma altına aldığı için dokunamaz Zehra ya Bahşende. Dokunsunda görsün anyayı konyayı.
İçinizde Müthiş dadıyı izleyen oldu mu? Birkaç arkadaş izlemiş olmalı işte ben orada ki dadıyı görüntü olarak Bahşende ye benzetiyorum. Rolü canlandıran Robin Williams.
Dizimizde bir ilk daha olacak. Asya’nın 8 gün sonra doğum günü varmış. Hadi hayırlısı bakalım. Kutlayabilecekler mi göreceğiz. Bunu da çok istemiştik. Hiç özel gün kutlaması yapmıyorlar diye şikayetimizi kaç kere yazmıştık hele şükür bu da yerine ulaşmış.
Asya doğum günün de anneannesi de olsun istiyor annesinden ara gelsin dedi. Bakalım o güne kadar neler olacak neler?
Ömer şirkette ama bedenen orda, aklı Zehra da hep onu düşünüyor. Dayanamayıp aradı Zehra yı. Zehra da halasının yanındaydı. Seni özlediğim için çalışamıyorum diyor Ömer ayrılalı daha yarım saat olmuş ve Ömer Zehra sını özlemiş. Allah muhabbetinizi artırsın hiç ayrılmayın inşallah.
Yeni evli çiftler böylemi olur? bilmem ama bunlar ilerde çok muhabbet tez ayrılık getirir yapmasalar bari.
Zehra halası yanında olduğu için rahat konuşamayınca, Zehra’nın yerine de Ömer konuştu. sokağa çıkıp herkese Zehra yı sevdiğini söylemek istiyormuş, akşamı iple çektiğini söyledi. Zehra konuşamadığı için bunları Zehra da söylemiş gibi düşündü Ömer.
Kanat takıp uçacak modda Ömer. Nihat geldi Ankara ya iş için gidilmesi gerek deyince Ömer gitmek istemediğini söyledi. Zehra dan ayrılmak istemiyor. Nihat da ben giderim dedi. anlamıştı Ömer aşık ve ayakları yerden kesilmiş durumda bu halde uçağa binemez zaten havalarda uçuyor Ömer. 
Asya bile büyük halayı sevdi onun gitmesini istemiyor. Hala da ben şimdi gideyim sizde bize gelin kuzularla oynarsın dedi. Asya da annesine ne olur gidelim ben kuzularla oynamak istiyorum deyince, Ayşe de havalar biraz daha ısınsın gideriz dedi. Hadi bakalım halanın köy evini bende sevmiştim Ömer ve Zehra’nın bir kere daha köye gitmesini istemiştim. Bu da gerçekleşecek hadi hayırlısı. Ben diziye dışardan yardım mı ediyorum nedir 🙂
Bahşende deki büyük değişimin Cevriye halada farkında, kadın muma dönmüş, Allah hayırlara çıkarsın dedi. eee boşuna dememişler herkesin anladığı bir dil vardır diye. Hatice halada Bahşendenin anlayacağı dilden konuşunca mum gibi oldu Bahşende çok da iyi oldu.
Asya babaanne konağa geldiğinde korkmuş saklanmıştı. Hatice halayı ise sevmiş ona resim bile yapmış. Yaptığı resmi gösterdi. Asya Hatice halaya olan sevgisini bir resim ile dile getirdi. Çocuk bile Bahşende yi sevmiyor.
Ve bu resimde benim dikkatimi bir şey çekti. Asya acaba gerçek hayatta yabancı dil öğreniyor mu? Arapça çünkü eli bu dile yatkın belki farkında, belki değil.
Canan, Kerem ile Sabah’a bir sürpriz hazırlıyorlar. Canan Sabah’ı bir erkek arkadaşı ile tanıştıracak beni sende benimle geleceksin, süslenmelisin bizim hep böyle olduğumuzu düşünmesi için diyerek Sabah’ı ikna etti. Oysa ortada ne erkek arkadaş ver nede başka bir şey. Kerem Sabah için bir sürpriz hazırladı.
Sonun da Koray, Özge ile yüzleşti ve neden böyle bir şey yaptığını sordu. Her şeyi biliyoruz inkar etme deyince, Özge suçunu kabul etti. Yaptım çünkü, beni tehdit ettiler dedi.
Ömer şirketten eve gelmiş gizlice eşi ile görüşmek ona sevdiğini söylemek, sıkı sıkı sarılmak için gelmiş yok artık Ömer, akşamı bekleseydin bu ne acele 🙂
Ömer muradına erdi az bir sürede olsa sarıldı eşine ama kısa sürdü çünkü halası seslendi Zehra ya Ömer de saklandı kendi evinde köşe kapmaca oynuyor resmen. Banyoya saklandı. Hala da evde temizlik var abdestimi sizin banyoda alabilir miyim deyince Zehra bizim banyo da sorun var diyerek diğer bir banyoya gönderdi. Ah Ömer ah.
Şirketten konağa onca yolu geldi Ömer ve Zehra ya bir kere daha sarıldı bırakmayacaktı ama halası için bıraktı Ömer ve Zehra tam kapıdan çıkacakken geri döndü Ömer’in hiç beklemediği bir anda onu yanağından öptü.
Hadi yine iyisin Ömer, o kadar yol geldin boşa gelmemiş oldun 2 kez sarıldın bir kez de öpüldün geldiğine değdi mutlusun seni gidi yaramaz eşine aşık Ömer. ah aşk ah insana neler neler yaptırıyor.  
Canan Sabah’ı kandırıp Kerem’in evine getirmeyi başardı sonra da kendisi ben bu işi yapamayacağım diyerek kaçtı gitti. Kerem de Sabah’ı içeri aldı ona kalpli kırmızı balonlardan süs, yoluna gül yapraklarından yol yapmış. Resmen Sabah’a aşkını ilan edip evlenme teklifi yaptı diyebilirim elin bu evin her yerine değsin, çocuklarımızın bu bahçede oynasın diyerek.
Bakalım Sabah ne cevap verecek?
Ayşe annesini aradı buluşmak istediğini söyledi. buluşma yerine gitti ama annesi gelmedi. Çünkü, kocası Ercan kızı ile buluşacağını öğrenmiş engel olmaya çalıştı. Ayşe de Zehra yı aradı annem ile buluşacaktık gelmedi ulaşamıyorum dediği an biri daha arıyordu Zehra yı ankesörlü telefondan Jülide arıyor buluşmak istediğini ezberinde bir tek onun numarası olduğunu söylüyordu.
Zehra buluşma yerine gitti ama konuşamadan Zehra’nın gözü önünde Ercan’ın adamları apar topar Jülide yi alıp zorla arabaya bindirip götürdüler.
 Şirkette de Nihat Özgeye bunu sen mi yaptın diye sordu ve şirketin avukatına haber vererek adalete teslim edeceğini söyledi. Ya Özge hanım yaptığın kötülük yanına kar kalmayacak ekmek yediğin yere ihanet edersen böyle ağlayarak gidersin işte.
Ömer konakta çalışma odasında Zehra yı sabırsızlıkla beklerken Zehra ağlayarak konağa geldi. Ömer Zehra yı öyle görünce endişelendi sakinleşmesi için sarıldı. Zehra ağlayarak Jülide hanımın kaçırıldığını söyledi.
ÜZÜM
Herkesin var bir hikâyesi 
Gidenleri var kalanları var 
Hiç bitmeyen şikâyetleri 
Sönenleri var yananları var 
Seni ilk gördüğüm o günden beri 
Adına aşk deyip bağlandım 
Hem mutluluğu paylaşmaya 
Hem acılarına ortağım 
Sana ait bütünüm senindir özüm 
Kimseyi görmüyor inan ki gözüm 
Asla vazgeçmedim yemin ederim 
Arkasındayım hâlâ verdiğim sözün 

Aklıma gelince o güzel yüzün 
Her yanımı kaplıyor tatlı bir hüzün 
Aynı rüzgâra vurgun iki yelken 
Aynı salkımda ayrı iki üzüm
Ferhat GÖÇER
Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 310. Bölüm Analizi (“ASLI”) 23 Mart 2018 Cuma” üzerine 42 yorum

 1. ali dedi ki:

  abi selm seni seviyorum ama
  sinir buzulur üzür isterim

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim ben cok iyim bende oyle iste evdeyim ve televizyona bakiyom yorumda cikmadi zaten sen neler yapiyon aslinin yeni analizini okudum

 3. xanim azeri fan dedi ki:

  gunaydin ayancim canim nasilsin doktora gideceyini soylemisdin sonuclar nasil oldu simdi nasil oldun kusum nasilsin aytacima katiliyorum kusum merak etdim simdi nasil oldun

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Merhaba xanım nasilsin canım arkdasim du akşam çok yazmadım ne yapyorsun

  2. Anonim dedi ki:

   yene işler garişmiş

 4. Aytac azəri fan dedi ki:

  Günaydın hayirli gunler arkdaslar nasilsiniz ayancim merhaba canım sen nasilsin bitanem evet dun akşam dizi bitik de sonra ıçim doldu daraldim bi an ben de siteye dokdum icimim dekleri rahtladim sağlığıma dikat edyorum merak etme iyim sen de kendine dikat et gelim adını yazdığın arkdasara sen de sonra diger arkdaslar da tekere gidi bi bi cokuk uzun zamandir yazmyor su damlasin da hiç haber yok en son ışim yoğun dedin ulker le emayil le konsyor dular ama ulker ona da yazmadığını soyledi koca site de ben xanım aysel kaldi biz her gün yazyoruz baz ismiz olun ça kaç gün yzmyoruz ama burdayiz bi yer gitmedik rada betul ir abi yazyor onar da burda ama onar da eski si kadar çok yazmyor ulker ve gozel abla da bazen yazyor ama uzun zamandir onar da da haber yok bi de sonrda gelen bazi arkdaslar var onar yazyor anycan eski si gibi kimse yazmyor gerye site de gorduyun arkdaslar kaldi boyle isde armiza giren bazi kisler dostlugmuz bitir di anmsdir sen sevda abla site de ayrlmak zorun da kaldi ozel güner de yazyor doğum gün sayflarin filan hanim abla da bazen analiz sayfasina yazyor isde boyle bizim dostlugmuz da gerye sadce yazdigmiz anlar kaldi neyse canım çok opdum gorsuruz

 5. Anonim dedi ki:

  Elıne sağlık aslıcım

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Kusum günaydın nasilsin canım benim uzure gerek yok sorun deyil çok gecmis olsun canım arkdasim hanı demiş ya omer vcdansi diye hayir omer vcdansi deyil evet ne olur sa olusu anesi julde ama omer anesini kotu bilyor baska biri için onari terk etiyni dusnyor ayrca kacrlma olyna da inmyor benim tanıdığım omer bilse ki ansini başı gercek de belda bi an bile dusnmez canı bahasina kutari anesini her seye ramen omer yapar bunu ama inmyor zehraya geldik deyse omer akşam zehrayi kacrtan lari takip edip kutarcak zehrayi frgram da oyle gördüm ben neyse canım akşam gorsuruz inşallah hoca kal

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

   Goker abi benin yazdığım iki yorum cikmadi eyer goryorsa onylya bilir misin lutfe rica edyorum bir ni sana yazdım digeri ayan

   1. Göker dedi ki:

    Onaylandı

 6. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SİSTEMİZİN GÜLLERİ KENDİNİZE İYİ BAKIN GÖRÜŞÜRÜZ

 7. Saka kuşu dedi ki:

  Xanimim sağol gecmis olsun dileklern icin dediklerine katılıyorum canim arkadasim

 8. Saka kuşu dedi ki:

  Xanimim canım icı neden kuseyim sana ben sana asla kusmem pamukseker arkadaşım seni cok seviyorum ben

 9. Ayan dedi ki:

  Galiba önceki yorum çikmadi ya.
  GÖKER bey zahmet degilse bir bakar misiniz?

  1. Göker dedi ki:

   Onaylandı

 10. Ayan dedi ki:

  Önceki yorum yarim kaldi.
  Büyük hissesi sinirimle yazdigim dizi eksiklerine gitdi.
  Radacim aff edersin sinirimi üzerine dökmek istemezdim ama böyle oldu. ÖZÜR DILERIM.

  AYTACIM KIZ canimin içi durmadan yazmissin.
  Gerçekten içini dökmüssün. Esas insanin laflarinin içinde kalmamasi. AFERIN SANA! Sagligina dikkat ediyorsun.

  Bu arada sitede az yorumcu var.
  Nerde bizim Gözel abla, Hanim abla, IR abi, fati, Tatlicilar Kirali Ülker, Aslinur, Aylin, Hayat, Lale, Mersinli Ela, Cesur abi, Su damlasi, Zehra, ve diger arkadaslar nerede?

  Lütfen kim biliyorsa cevaplasin. Nerede canim arkadaslarim?

  Ayselcim sen nasilsin?
  Pardon aceleye geldim senin ismini yazmayi unutdum.

  1. ali dedi ki:

   arkadaş senin yorumun

   çixmayan zaman vay bizim

   halimiza. bura mediya demek

   olmaz. sokakda 4 gadin
   danişar galani hekki

   yoxdur konuşmaya..

   haxsizlik olan zaman

   site sehlidi mediyani

   başa çevirerem..

   bura olub bir iki yeni

   yetmenin ozel odasi

   şimdi teknoloji intişaf

   edib. çene kapat diyen
   ozunu hazirlasin.

   1. Ayan dedi ki:

    Ali bey yine anlamadim ne söylemek istediginizi.
    Rica etsem bir az açiklaya bilir misiniz?
    Çok aydin hariflerle yaziyonuz ama göndermelerle konusuyorsunuz diye kesdiremedim.

 11. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum gecmis olsun canim bana kusmusun aceba defne tavuz kusuna sinirlendim omer ona bakmaz zaten hic guzelliyi yok zaten sabahnan kerem hakkinda dediylerinde haklisin vallahi onlar ne yapsin suc nazmisde

 12. Ayan dedi ki:

  Iyi aksamlar canim arkadaslarim.
  Nasilsiniz bakalim?
  Aslim canim benim, çok üzüldüm canim. Demek tüm aile hastalandiniz öyle mi?
  Canim ALLAH HEPINIZI ACIL SIFASI ILE SEVINDIRSIN!
  Amin! Amin! Amin!
  Bende bu aralar ders yok ama akrabalarimin evine ziyarete gidiyoruz diye bos degilim. O yüzden siteye gündüzleri giremiyorum. Yalniz Baküye geldigimizde gidiyoruz akrabalarimin evine gidiyorum ayip olmasin diye onlarin yaninda oldugum sürede yalniz onlara adapte oluyorum.
  Ayrica tesekkür ederim seninde dedigin gibi Büyük RABBIMIZ tüm hastalara acil sifalar versin.
  Kolay gelsin çaliskan ablam, basarili ögretmenim ve MOTIVASYON REHBERIM.

  Xanimcim sen nasilsin?
  Beni unumussun. Aaaaa ben unutulacak biri miyim kiz?
  (Saka yapiyorum).
  Her kes de oluyor böyle. Bende daha çok oluyor. Bir insanin ismini bana lâzim oldugun anda unutuyorum. Sonra hatirliyorum.
  Bana gelince daha iyiyim. Doktora gitdim bu gün bir kaç ilaç yazdi. Iyilesdim bir az ama az evvel atesim vardi çok sükür atlatdim. Malesef sabah siteye girmemistim amcamlara gitmisdim. O yüzden sana hayirli sabahlar yazamadim ama hayirli aksamlar yaziyorum.

  Radacim canim hos geldin.
  Nasilsin?
  Evet canim hastalandim ama bir az iyilerdim.
  Ben Mehtabi özlemedim de. Ama onun gibi kaliteli oyuncuyu diziden neden ayirdilar anlamis degilim henüz. Su Sabah, Kerem, Çeti ve saire kötü oyunculardansa evet Alevin, Mehtabin, Betonun, Yenerin yeri bos kaliyor. Nerde Zehranin akil danismani Leyla?
  Nerde Ömerin en yakin arkadasi Demir?
  Ya cevap yok gördün mü?
  O kadar iyi oyunculari çikarip yerine HANDELER, Aliler koydular.
  Hepsinin sebebi yapim sirketinin, yönetmenin cimriligi ve paragöz olmasi. Bir az daha para kalsin diye Nihatida Mehtabin Yenerin ve diger ayrilan oyuncularin sirasina katicaklar.

 13. Saka kuşu dedi ki:

  Analiz mukemmel asli cok sağol ellerne sağlık bayıldım

 14. Saka kuşu dedi ki:

  Omer annesne karsi bu kadar vicdansz olmamali her seye rağmen annesi…
  Moralim bozuk biraz cunku goz kapaklarım ağryor biraz. Bi de su defne beni idil kadar snir etti nerdyse. Su saca bak! yolunmus tavuk ayni guya asalet.
  Bi de kereme bozuldum sabahi sevyorsun anladık tamam da bu kadar fedakarlık fazla lutfn dukkanını verme kmselere kerem. Dukkanıni verip sabahla ortak ta olma. Ben kerem emlak ve sabah emlaki ayri ayrı seviyorum

 15. Saka kuşu dedi ki:

  Bu gunku bolum guzeldi
  omer niye bu kadar vicdansz ki, zehra kaciriliyor omer de arkasndan bağryor. Defneyi gorunce guldum bende tavuskusu gercekten omer gul gbi karisi dururken citlembik cirkin tavus kuşu defne ye nye baksn? Oh, ağrlamadi bile defneyi zehraya yetismeliyim dedi gtti oh olsun…
  Sabahın kabul etmyceğni sanarak umarım evlenme teklifi etmez kerem diyordum fıkrmi değstrdim kerem kendi dukkanıni aysele mi vercek sabah icin bu kadar fedakarlık yapmamalı olmaz bu gun sabah anne babasyla konusurken ağlcaktım nerdyse.
  Bolum guzeldi

 16. Saka kuşu dedi ki:

  Sinir kırizi geciriyorum yorumlarm cıkmıyor lutfen bu cksın
  gelin artik hadi

 17. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksmlar arkadaslar nasilsiniz aytacim betulum kusum siz nasilsiniz diziye gelirsek aytacim bu gun dizimize baktim bosuydu aynin nazmis hep sevincimizi kursagimizda birakiyor zehrada dursun artik her seye burnunu sokuyor yahu defnede geldi kiz tavuz kusunun hic guzelliyi yok bahsendede oyle tarif ediyorki ince zarif aselet akiyor allah askina sunun neresi guzel guldum ya omer suna bakmaz gul kimi karisi varken su tavuz kusunami bakicak kiz bende bir anda dedimki omer simdi sarilacak nihayet sarilmadi zehranin pesinden gitdi afferin sana 2 oyuncu dahil oluyor ben bu nazmise ne diyeyim ya gul kimi dizimiz elden gidiyor beni aff et dizisine daha deme gunde birine asik oluyorlar ihanet falan vay iyrenc umarim dizimiz oyle olmaz konusdukca sinirlerim tavan yapiyor

 18. Saka kuşu dedi ki:

  Goker bey lutfen aytac a yazdiğım yorumumun yerini snyleyin yorumum cıksn artık neden cikmiynr of

 19. Saka kuşu dedi ki:

  Canim ozur dilerm ama moralim biraz bozuk sen naslsn pamukseker arkadasım

 20. Saka kuşu dedi ki:

  A cok mutlu oldum ozur dilerim canım aytacım. Seni ve kusum deyisini cok ozlemisim meğer naslsn? Ben biraz iyi değilim…?,

 21. Aytac azeri fan dedi ki:

  Oh ben ıçim bosaldi ben biraz ara veryim yine gelirim kusum sen nerdesin sirif seni kacrmayayim diye demin de beri yazip duryorum hadı gel artik

 22. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay ben çok konsdum sanrim kaç gündür doğur düzgün yazmyorum ya birik di kaldi ıçim bosaldyor siteye siz nerdesniz kendi kendime konsyorum site de büyük hala keski konak da kalsaydi simdi makme duvari yla define zehrani canını sikma için ger yola el atcak lar bi an oyel korkdum ki omer defneyi sarlip hos geldin diycek çok şükür sarlmadi hemen zehra ni pesin de gidi

 23. Aytac azəri fan dedi ki:

  Nihat da gidi omarim onu da sonu demir gibi olmaz demir de işi için gidi bi daha donmedi bi de 8 gun de sonra asyani doğum günü demsdi ayse bakalim kutlycak larmi simdi bu da untur nazmiye iki sezon dur ne zehra ni ne de omeri doğum gününü hiç kutlmadilar dizi yeni başladığını da muzeye hanim için ilik ve son kez doğum günü kutladilar

 24. Aytac azəri fan dedi ki:

  Inşallah sonu beni affet dizi sin gibi olmaz dizi ni saf masum aski ne hale geldi sanki cekcek baska şey yokmus gibi ayni sahne neleri istip istip onmuz koyuyorlar bakalim yarın ki fragram da ne var

 25. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hele iki tane kiz daha gelcek mis dizi ye kismet şe olur programin da olmuslar kaliba bunar nede gelor anmadim guzelim dizi yı ne hale sokdular

 26. Aytac azəri fan dedi ki:

  Anladım betul merak etme sen de haklsin ne diyeyim ki gercek de hevesmiz kursagimiz da kaldi al sana bi kacrilm sahnesi daha zehra hiç aklmyca mi arkdas her şeyə burun sokyor esik de dizimiz daha heycanydi herkez sevrek izlyordu ama simdi sadece sinrlenyoruz define de geldin bi kiz da da cekceymiz var ya anem bu kiz görün ce yoluk tavuk lar benzyor dedin ben de bi kah kah cikdi ki omer ve bu kiz hayal ednce acayip gulesim gelyor 😀

 27. Zehmer dedi ki:

  Dizi ile ilgili yazacak doğru düzgün kaydadeğer bir sey kalmadiki ne yazalim aytac hevesimizi bogazimiza dizdi nazmiye cadisi bu kadin yuzdunden en sonunda aslidan istek parça da bulunacağım cengiz kurdoğlu ndan okul yillari neyse kiz oldugum icin daha fazla yazamiyorum utanıyorum anlamışsındır siz zaten beni

 28. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Güzel bir analizle başladık haftaya teşekkürler akadaşım eline yüreğine sağlık

 29. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba canim aslim pamuk kalbli canim arkadasim analiz cok guzel olmus muthis dadiyi senin sayende hatirlamisdim ben bu filme bakmisim cok komik resmen bahsende cadisiina benziyor hala bahsende ile konusanda neler soyledi resmen kuzu oldu perinin dediylerine katiliyorum kecmisde ne olmus nasil oyrenmis aceba kafam karisdi yahu dizide ne dediysen olur dizi hakda bizim ne isteyimiz varsa sen soyle aytac demisken nazmis duyar sesini cocuk meselesini de soyle bari kendine cok iyi bak allaha emanet ol optum seni

 30. Aytac azəri fan dedi ki:

  Selam rada nasilsin sen diger sayfaya yazmsin ben burya yazyorum kunki burya gelcyni bilyorum nezmandi yok dunuz siz olmada dizi hakin da yazasmiz gelmyor sen ir abi betul olmada olmyor burasi omer zorba olun ça burasi yorum la dolup tasyordu su damlasi ulker siz daha bi çok arkdas zehraçi omerci diye tartsyorduk ansilan diger arkdaslarin hevesi kacdi izlmyor diziyi oyuz de site ye de yazmyorlar gerci konsucak çok şey de yok hpeş ayni seyler olun ça insana siklyor ayni seyleri yazmak da koca sezon bidi biz halla ayni yerdeyiz deyse bi şey yok ama en azın da sevyorum askim sevgilim amin inşallah demyi oyrndiler bu da bi gelsme neyse bakalim bu sezonun nasil bitrcez

 31. Aytac azəri fan dedi ki:

  Merhaba aslicim analiz yine çok guzel harika olmus çok tesekkur ederiz canım arkdasim emyne saglik o filmi ben izlmedim ama gercek de bahsende ye çok bezyor haklsin hatice hala bahsendeye ne anlatdı ki kadin tut yemiş bülbülə döndü zehraya iyi davranmya başladı peri hakli ola bilir berki de kecmis de olan narda haberi var diger sayfa da bana yazdı cevabi da gördüm evet seni yazdığın bi çok şey cikdi dizi de sen boyel devam et nazmiye seni takip edyor ansilan seni sayen de bizim de hayalerimiz gercek olyor asli diyorum ki sen bu bebek konsu da da bi seyler yazsan analizlerin için de ne de olsa nazmiye seni sevyor berki bu hayalimiz de gercek lesdirir neyse canım gorsuruz çok opdum ALLHA emanet ol

 32. Anonim dedi ki:

  ama Aslicim para icin insanlari aptal yerine koymak hic dogru degil.
  dizide evlilik mahremiyetine saygisizlik var bu isi reyting icin bu kadar uzatmak hic dogru degil inanin bu diziyi
  izleyenler bazi sahneleri gormek meraklisi degirler.(309 bolumun cevaplamasi)

 33. peri dedi ki:

  Aslıcım teşekkurler,yine guzel olmuş.o filmi bende izladim evet bahşende baya banzior,bu bolumde ban halanin soyladiklarine çok dikkat etdim,hala ömerin annasını evdan kovdugundan haberim var,geri kalanını yuzu kamaraya dönuk olmadıgı için anlamadım.hala nasıl örendi acaba?

 34. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkürler Asli hanim.her zamanki gibi mühte$em.ellerinize ûreyinize saglik canim benim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir