Adını Sen Koy 308. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Tüyoları Fragmanı

Burak 20 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 308. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Adını Sen Koy dizisinde hafta ortasına yaklaşırken yeni gelecek fragmanda merakla bekleniyor. Fragman yayınlanana kadar elimize ulaşan tüyoları sizlerle paylaşalım. Bu hafta Caan’ın büyük aşkı ve başının belası Çetin geri dönüyor. Çetin döner dönmez Ömer ve Zehra’nın da başına işler açmaya başlayacak.

Çetin’in gelmesi sonucu çekimlerde bir çok gelişme yaşandığını öğrendik. Bazı çekimler ormanda yapıldı. Gelecek günlerde aksiyon dolu sahneler geri dönüyor. Yine kaçırılma kovalama sahnelei ile bolca heyecan yaşayacağız. Daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz gibi dizinin gidişi oldukça yavaşlamış ve  izleyicinin sıkılmasına neden olmuştu. Bu durumun reytinglere de yansıması sonucu dizide bir takım değişiklikler olacağını belirtmiştik. Komiser Murat’ın sette görünmesi de kaçırılma sahnelerinin uzak olmadığı sinyallerini vermişti. Komiser Murat acaba Çetin’in dönüşü nedeniylemi geldi yoksa farklı bir olay mı yaşanacak bunu zaman gösterecek.

Bilindiği gibi Ayşe evden ayrılarak Amerika’ya yerleşme kararı verdiğini açıklamıştı. Aslında Ayşe’nin böyle bir niyeti yoktu ve tamamen blöf yapmıştı. Jülide’nin evde yaşananlardan haberdar olduğunu bilen Ayşe Amerika yalanını söyleyerek Jülide’nin uzaklaşmasını engellemek ve kendisi ile görüşmesini sağlamayı amaçlar. Ayşe bu planında başarılı olacak. Jülide Ayşe’ye gelerek ondan gitmemesini ve abisini bırakmamasını isteyecek. Büyük ihtimalle Ayşe’de gitmeme karşılığı Jülide’den geçmişe dair bir kaç şey öğrenmek isteyecektir.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 308. Bölüm Özeti 21 Mart Çarşamba Tüyoları Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay çok pardon ir abi yazmsdim yanis olmus

 2. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kiz betul hos geldin nasilsin nerdesin ya çok ozledik seni sensiz bu site hiç ceklmyor vallah gözümüz arar oldu seni evet cetin donor diger lerin de doner se ben de hiç sasrmam ha analiz sayfasin da irəli abi seni aryor haberi olsun en son cikan sayfa da

 3. Zehmer dedi ki:

  Selam arkadaş lar nasılsınız bakalim ben siteye girmeyeli çetin mi gelecekmiş yanlış mi anladim ben acaba yakında yener alev sevim mehtap ta gelirse hiç şaşmam desenize nazmiye hanım sevaba girecek çünkü bit pazarına nur yağacak eskilere rağbet var gel vatandaş gel bir canan kacirana zehra nin tüm sülalesi hediye kampanyayla kervancilar da pakete dahil isteyen bahsende yi de alabilir sakıncası yok bence

 4. peri dedi ki:

  Yok artık,dicem ama yok,bize huzur yok,butun manyaklar neden geri donior,zaten kaçirilma olmasa şaşardım,çetin canandan intikam ala bilir ömere duşman olacak kapasitede degil ama bu ayarsız nazmiye ve ekibi onuda yapar.pes diorum….

 5. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ay goker abi sen cetin mi dedin aksyon mu dedin yine mi ya uf ne guzel kurtlmsduk onda madem donyor aklansin da oyle donsu barı diycem ama neyse artik bakalim bu kez kim kacrliyor zehrayi kacrilar bu kez bence omer de ola bir en iyisi kafya takmamak izlyelim kalim ne olcak nazmis aksyon sahne lerin ozledi sanrim bu akşam ki frgram ben de merak edmyorum

 6. Ayan dedi ki:

  Selam Göker bey kusura bakmayin. Son yorumum çok sinirliceydi. O gün çok sinirlenmistim yorumum çikmayinca o yüzden tüm hincimi sizden aldim. Yani bende de günah görmeyin bir anlik telasla ne yazdigimi düsünmedim. Özür dilerim. Bundan böyle bir problem oldugu zaman sizin mail adresinize yazarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.