Adını Sen Koy 305. Bölüm Özeti 16 Mart Cuma Tüyoları Fragmanı

Burak 16 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisi 305. Bölümü ile haftanın finalinde ekranlara geliyor. Star tv’de 16 Mart Cuma günü yayınlanacak bölümde önemli gelişmeler bizleri bekliyor. Fragmanda da görüldüğü üzere Ömer ve Zehra arasında jülide meselesi ile ilgili oldukça hararetli tartışmalar yaşanacak.

Zehra Ayşe’nin evi terkmetsine çok üzülür ve kendini de bundan sorumlu tutar. Ayşe’nin geri dönemsi için birşeylr yapmak zorunda hisseder. Bu nedenle Ömer’in karşısına geçip kardeşinin Jülide ile görüşmesini kendisinin tertiplediğini ayrıca Ayşe’nin annesini görmek istemesi kadar doğal birşey olamayacağını söyler.

Bu öğrendikleri karşısında Ömer adeta beyninden vurulmuşa dönecektir. Ömer bu durumda ne yapacaktır ? Ayşe’ye yaptığı gibi onuda azarlayacakmı eski günlerine dönüp ona yine zorba davranilara devam mı edecek. Yoksa Ayşe gibi sende git mi diyecek ? Şu anda başka tutunacak dalı kalmayan Ömer’in Zehra’ya sırt çevirmesi yapacağı en büyük hata olur. Hayatının en zor günlerinden birinde Zehra yanında olduğu için şükrederken bu olay onu hiç olmadığı kadar derinden yaralayacaktır. Neyseki Zehra Ömer’i sakinleştirip kendini affettirmeyi başaracak.

Öte yandan Kerem ile Sabah arasındaki sorunlar çözülmeye başlamıştır. Şirkette Özge’nin yaptıklarına kayıtsız kalmayan Koray yeni bir hamlede bulunacak. Özge’nin şirketten çıkarılması ile artık Koray ile İpek arasında dabir engel kalmayacak. İlerleyen günlerde ikilinin birbiri ile yakınlaşmasını izlemeye devam edeceğiz.

Hafta finalinde yaşanacakları  Adını Sen Koy 305. bölüm Özeti’nde sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı ve gelecek haftaya dair tahminlerinizi yazmayı lütfen unutmayın.

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 305. Bölüm Özeti 16 Mart Cuma Tüyoları Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. adali dedi ki:

  anocim omer effi ederse sen royalarindan

  sen royan duz olursa omerden xahiş ederik

  zehrani effi eder. sen nigeran galma men

  bilirem zehrani çoxdan effi etmişdir üzü

  getirmir. bay bay seyid kuzum .

 2. Anonim dedi ki:

  Doğrusu ben artık fragmanlara inanmıyorum.Çünkü bu senaristlere hiç güvenim kalmadı.Daha önce ki fragmanlarda hatırlayın ne umduk ne bulduk Onun için benim inanasım yok.Sizde pek umutlanmayın sonra hüsrana uğrarsınız.Bu son sahnede ömerin zehraya affettim demesi bence rüyaya benziyor.

  1. peri dedi ki:

   Haklısınız bande görduklarimi soyladim ama kandim pek umutlu degilım.

 3. peri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,size fragmandan haber gatirdim,ömerin tiribı uzun surmamiş,ayşe yurt dışına gitmak istior burası çok saçma,annesini göre bilmak için kardeşindan ayrıldı şimdi annesindande ayrılior,vallah nazimş ne duşunior kandi bilir.

 4. Saka kuşu dedi ki:

  Ben dizimizdn vazgecmem asla! Ama sabah kerem zehra veya omerdn biri dızidn ayrlırsa o baska…

 5. Saka kuşu dedi ki:

  Artik yeter ama asli da analzinde sabkerdn bhsetmemis burda da bhsedilmemis bıktım… Özge gtmesn,olur mu??? tekrar iyi olsun???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.