Adını Sen Koy 300. Bölüm Analizi (“ASLI”) 9 Mart 2018 Cuma

Burak 12 Mar 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 300. Bölüm 9 Mart 2018 Cuma

Ömer ve Zehra birlikte başbaşa yiyecekleri akşam yemeği için hazırlanırken, Ayşe annesi ile parkta buluşmuş konuşuyordu. Annesi Ömer’i görmek istediğini söyleyince Ayşe annesinin ağlamasına dayanamadı ve abisini annesi ile karşı karşıya getirmek için Asya yı kreşten almasını abisinden istedi.

Bu sayede abisi sokağa çıkacak, kreş yolunda giderken de annesi onu görecek karşılaşacak konuşacaklardı. Ömer Ayşe’nin kendisini arayıp Asya yı kreşten alma isteğini başına gelecekleri bilmeden kabul etti.

Yola çıktı. Annesi de bir köşe başında oğlunun gelmesini bekliyordu. Ömer göründü. Jülide ilk başta vazgeçecek gibi olsa da yolda giden Ömer yanından geçtiği an arkasından Ömer diye seslendi. Ömer durdu. Annesi oğlum dediği an öfkesi kabardı Ömer’in. Arkasını döndü baktı karşısında annesi duruyordu. Yıllardır yüzünü görmediği annesi yıllar sonra bir gün karşısına çıkmış oğlum diyordu.

Ömer konuşmadı ağzını bıçak açmadı. Gözleri doldu çocukluğunu, ellerinin arasından kayıp giden yıllarını hatırladı. Ne ağır zor günlerden geçmişti Ömer. Unutması ne mümkün, şimdi ne hakla? Ne yüzle karşıma çıkıyor bana oğlum diyebiliyorsun? der gibi yaşlı gözlerle baktı annesine konuşmadı. Kendisine yaklaşmak isteyen annesinden, eli ile uzak dur benden yaklaşma diyerek bir adım geriye çekildi, elleri bütün vücudu titriyordu.

Yıllar geçmiş olsa da, Ömer büyümüş olsa da içinde annesinin terk edip gittiği yaralı çocuk Ömer hala duruyordu. Annesi ağlayarak, yaşlı gözlerle ne olur izin ver sana bir kere dokunayım diyordu. İzin vermez Ömer, vermedi de zaten. Sen terk edip giderken dokunma hakkını kaybettin.

Evladım deyip sarılayım bağrıma basayım dedi. Ömer yaşlı gözlerle hangi hakla der gibi baktı. Hangi hakla ben ve Ayşe küçücük bir çocuktuk anne sevgisine, ilgisine en çok ihtiyacımız olduğu zamanlardan bir günde sen arkana bile bakmadan bizi terk edip gittin. Şimdi hangi hakla sarılacaksın bana diyordu gözleri ile soruyor annesi anlamıyordu.

Jülide; ne olur bana yokmuşum gibi bakma yalvarırım bir şey söyle diyordu. Ömer ise, susuyordu. Tıpkı annesi giderken arkasına bile bakmadan konuşmadan susarak gittiği gibi susuyordu Ömer. Ömer ve Ayşe o zaman söyleyeceklerini söylemişler annelerine gitme diye ağlayarak arkasından koşmuşlardı da, anneleri dönüp de yüzlerine bakmamış, duymamıştı iki küçük evladını. Şimdi duymama sırası Ömerdeydi.

Ömer annesini arkasında bıraktı ve gitti. Ama Asya yı almaya değil. Yalnız kalacağı bir yere gitti Ömer. Jülide de Ömer gitme diye bağırıyordu giden evladının ardından. Yıllar önce sen giderken evlatlarında sana böyle gitme diye bağırmışlardı. Nasıl bir duyguymuş anladın mı şimdi Jülide?

Anlasan ne fayda. Giden zamanı, kaybolan yılları geri getiremezsin, yürekte açılan yaraları kapatamazsın.       

Zehra da Ömer’in yaşadıklarını hissedercesine daralıyor kendini kötü hissediyor nedenini bilmediği içinde, geçecek sadece kuruntu yapıyorum, bazen insan daralır böyle diyerek kendini rahatlatmaya çalışıyordu.

Eş olmak, sevmek hissetmekti. Hissediyordu Zehra eşi Ömer’i ama anlayamıyordu nedenini.

Ömer’in ayakları yürüyordu bedeni yolda gidiyordu ama aklı, ruhu, annesinin söylediklerinde kalmıştı. Bir boşlukta gibiydi nereye gittiğini bilmeden sadece ayaklarının onu götürdüğü yere gidiyor, beyninde, kulaklarında annesinin sesi yankılanıyordu.

Ayşe de abisini merak ediyor, öfkesine yenilmesinden korkuyordu. Ne yapacağını bilemez bir halde otururken Asya’nın kreşinden aradılar. Abisinin Asya yı almadığını öğrendi hemen Asya yı almaya kreşe gitti Ayşe.

Jülide evine geldiğinde, Muhsin bey buyrun dedi. Jülide o eve, o hapishaneye bu ruh hali ile nasıl sığarım? Diyerek arabadan inmek istemedi. Jülide eşi Ercan beyden korkuyor. Ondan gizlice çocukları ile buluşup görüşüyor, Muhsin bey şoförü de ona yardım ediyor. Eşi Ercan bey bu görüşüp konuşmaları öğrendiğinde kızılca kıyamet kopacağı belli.  

Peki ama neden yıllar önce evlatlarını, iki küçük yavrunu bırakıp gittin? Ve şimdi neden yıllar sonra karşılarına çıktın? Ne değişti jülide?

 

Ömer’in ayakları onu her zamanki deniz kenarına, dert ortağı denize ve kuşların olduğu yere getirdi. Beyninde annesinin sesi, babasının annesine söyledikleri, Ayşen’nin anne nereye gidiyorsun diye bağırdığı anlar vardı. Her biri aynı anda konuşuyor Ömer’i nefes alamaz hale getiriyorlardı. Daraldı Ömer ve yeter artık susun diye bağırdı beyninde yankılanan sesi susturmuştu.

Şimdi ise yüreğinde ki ses vede sorular cevap bekliyor onlar dile geliyordu. Annesi için bir mezarın bile olmasa benim için bir ölüsün artık diyordu Ömer. niye geldin? Niye çıktın karşıma niye diye bağırarak sordu? Yıllarca içinde biriktirdiği öfkesi gün yüzüne çıkmıştı.

Orada da daha fazla kalamadı Ömer.

Ömer şirkette değil ama işleri yürütenler var ve şirketi içten çökertmek isteyen Özge’nin planını İpek bozdu. Dosyada bir cümle dikkatini çekmiş araştırmış ve bunu Özge ye söyledi. Koray a söyleseydi işler daha çabuk çözülür Özge’nin foyası ortaya çıkardı. Anlaşılan daha öncekiler gibi Özge’nin yaptıkları da bir süre anlaşılmadan şirket büyük zarara uğratılacak ama şimdiye kadar giden gidişat Özge den değil, Ömer den şirketten yana çünkü, Özge’nin yapmak istedikleri bir şekilde bozuluyor da ondan, bakalım nereye kadar devam edecek bu Özge’nin oyunu?  

Ve arkasında kim var? Hilmi Yılmaz gibi kim çıkacak ortaya?

Ayşe eve Asya ile döndü Ömer yok. Zehra da Ömer’i sordu. Asya dayım çalışma odasında annem öyle söyledi diyerek dayısının yanına gitti. oysa Ömer evde değil. Ayşe Zehra ile Zehra’nın odasına geçtiler. Abisi ile annesini buluşturduğunu ve her ikisine de ulaşamadığını söyledi Ayşe.

Zehra da Ömer’i aradı ulaşamadı. Aramaya çıktı. Nerede olduğunu bilmeden, nerede arayacağını bilemeden yola çıktı Zehra, bir taksiye bindi. Yolda birini Ömer’e benzetti arabayı durdurdu Ömer değildi ağlamaya başladı Zehra.

Konakta da akşam yemeği için masa hazırlıyor Hediye abla 2 kişilik Bahşende hanım buna çok kızdı. Ömer’in Jülide ile karşılaştığından bi haber. İnsanların yemek yiyecek iştahlarımı var.

Salim amca da yolda yine Aysel hanımın dayısını bulmuş. Birlikte pastaneye çay içmeye gittiler. Mustafa isminde bir genç geldi ve Aysel ona bir çanta verdi para almadı. Mustafa’nın annesi hasta sanırım ve Aysel de yardım ediyor ona orda da bir hikaye saklı bakalım ne çıkacak?

Gerçi ben bir şey çıkmasını beklemiyorum. Nede olsa bir konu sonuca bağlanmadan hop başka bir konuya geçiliyor.

Mesela ne oldu terapiste? Her işleri yarım.

İdil apar topar Sabah’ın dükkanına girdi. Fitili ateşledi gitti. kolejden bir arkadaşları Kerem ile görüştüğünü öğrenmiş geldi mi diye geldi. Oysa kendisi bizzat söylemiş omzunda ağlamıştı. Oyun içinde oyun oynuyor İdil. Canan da bu kızda kesin bir şey var dedi.

Evet Canan var aklından zoru var. Kerem’i seviyor onu Sabah dan ayırmak için elinden geleni yapıyor, bu da onun bir parçası.

Ömer babasına sığındı. Onu mezarında ziyaret ederek olanları ona anlattı. mezar taşında yazan tarihlere göre 39 yaşında genç ölmüş Ömer’in babası. Ve çocukluğuna geri döndü. Babasının annesine yalvardığı anı hatırladı. Hiç birimize acımadı, seni dinlemedi gitti. şimdi af dilemek için karşımıza çıktı. Bizi başka bir adam için terk eden o kadın geri döndü. Onu asla affetmeyeceğim baba dedi Ömer.

Çektirdiği onca acıdan sonra vicdanını rahatlatmasına izin vermeyeceğim. Sen kahrınla gittin, o kahrı ile yaşayacak, yaptıklarının bedelini ödeyecek diyerek babasına içini döktü dertleşti az biraz rahatladı Ömer. Sonrada oradan ayrıldı.

*****

Zamanı geri alabilsem, geçmiş acı günleri silebilsem

Yeniden yaşasak, hayatı sil baştan inşa edebilsem

Ama ne mümkün. Ne zamanı geri alabilirim

Nede ölmüş olan seni diriltebilirim

Giden gitti. Yıllar sonra geldi ama çok şey değişti

Çocukluğum, gençliğim annesiz, babasız geçti

Şimdi yıllar sonra, karşıma çıktı beni yıllar öncesine götürdü

Aynı acıları yeniden yaşamama sebep oldu

Af diliyor, bana evladım diyor. Giderken aklın nerdeydi?

Çocukluğumu, gençliğimi, babamı bana geri verebilir misin?

Ömrümden yitip giden ve bir daha gelmeyecek olan yıllarımı

Bana geri verebilir misin? veremezsin. Öyle ise sessizce git.

Önceden nasıl gitti isen şimdi de git.

Aslı

*****

İdil’in bahsettiği adam akşam olunca adamları ile mekan bastı ve Kerem’i Sabah’ın gözü önünde dövdü. İdil ile görüşmeni, onu üzmeni yasaklıyorum diyerek yumrukladı.

Zehra da Ömer’in kaldığı misafir odasına gitti ağlayarak neredesin Ömer ben sensiz nefes alamıyorum diyerek onu ne kadar çok sevdiğini söyledi. mesaj yazıp gönderdi. Ömer den cevap gelmedi.

Yatağa uzanmış uyuya kalmış Zehra, bir tıkırtıya uyandı Ömer yoktu, mesaj da yazmamıştı. Çalışma odasına baktı orada da yoktu.  Odasına geçti. Ömer gelmiş sessizce yatağın kendi tarafında oturuyordu.

Ömer’in babasından sonra sığındığı kişi Zehra idi. Zehra Ömer’i görünce gözyaşlarını tutamadı ağladı. Yanına gitti ve Ömer’in yanına uzandı elini Ömer’in göğsüne koydu seni seviyorum dedi. Ömer de göz yaşını tutamadı ağladı. Kıyamam sana Ömer.

 

Yıllar geçebilir ama sen bir türlü geçmedin
Her aşk bitebilir ama sen..
Ahh.. bi’ bitmedin..

Hiç gitmedin
Hep uyuduk biz
Hayal değildik ikimiz..

Hayırlısı değil bu
İnandırıcı değil
Karşılaşmak hiç hoş değil

Bi’ geldin sanki zorla getirtmiş gibi
Bi’ baktın sanki hiç tanışmamış gibi
Bi’ öptün hiç darılmamış,hiç sarılmamış..
Sanki hiç sevişmemiş gibi..

Bi’ geldin sanki zorla getirtmiş gibi
Bi’ baktın sanki hiç tanışmamış gibi
Bi’ öptün hiç darılmamış,hiç sarılmamış..
Sanki hiç yaşanmamış gibi..

Bengü – Hakan Altun

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 300. Bölüm Analizi (“ASLI”) 9 Mart 2018 Cuma” üzerine 90 yorum

 1. Zehmer dedi ki:

  Ama simdi diğer ozet sayfasina baktim mehmet in zehra ya asik olacağı yaziyordu ozetin son paragrafinda hatta yorum bile attim gorursunuz mutlaka ben mi yanlış okudum acaba ?

 2. Zehmer dedi ki:

  Ama simdi diğer ozet sayfasina baktim mehmet in zehra ya asik olacağı yaziyordu ozetin son paragrafinda hatta yorum bile attim gorursunuz mutlaka ben mi yanlış okudum acaba

 3. IR dedi ki:

  Evet konusdum ,bir tek ben diyil bir cok kisi kisisel hesabida gokhan celikle konusmus konuda ayni ,yani herkes istisnasiz mehmet karakterinin is adami gibi surrekli zehra hanimi dusunub bulusmasini elistirmis ,dogru olmadigini soylemisler bu konida sikildillarini soylemisler ,ahlaka ?deyerlere aykiri oldugini soylemisler tabi oyumculugini takdir ederk , kardesmizde semimiyyetle cevaplamis ,nedenin yanlis anlasildigini soyledi ve gitmesini isteyenlere de bir az zaman beklediklerini soyledi ,asla asilmak diyil sadece zehranin yetenegini deyerlendirmek ve yapdigi iltifatlarin takdir amacli oldugunu soyledi.

 4. Zehmer dedi ki:

  Ir abi sen simdi ciddi ciddi mehmet karakterini canlandiran oyuncuyla mi konustun yani anlamadım ben

 5. Zehmer dedi ki:

  Öneriniz nedir arkadaşlar beni baristirmak için tek iyi bir yönünu söyleyin barisayim 🙂

 6. xanim azeri fan dedi ki:

  irabim mehmet konusunu acik etdiyin icin tesekkur ederim sana icim rahatladi resmen

 7. Zehmer dedi ki:

  Isterseniz aranız da kurul toplantısı bari yapin çoğunluk ne derse onu yaparsiniz yada kura da cekebilirsiniz betül nazmiye ile barisir mi barimaz mi diye de tam olsun :):)

 8. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum hos geldin nasilsin birtanem neler yapiyon dediklerine katiliyorum bende inanmiyorum dizinin final olmasina

 9. xanim azeri fan dedi ki:

  ir abim cok sag ol dualarin icin babamda iyi cok sukur ve abimde iyi isine gidiyor dusunmen cok yeterli benim icin bende cok iyim ben doktorun elinden sinirliyim

 10. Saka kusu dedi ki:

  Tunaydınlar arkadaslar nazmiye konusu beni de ciledn cıkaryor dizinin final olaslığna gelince…
  …ııı… Ben zaten inanmadiğmi soylemistim final no!

 11. IR dedi ki:

  Merheba xanim ,senimde cersenben kutlu olsun allah babana acil sifalar versin abine de sifalar versin ,aksam sana hayirli aksamlar dedim ama vdiger yorumum gibi cikmadi ,nasilsin ?anonim arkadas isminizi yazarsaniz seviniriz ,kiminle muhattap oldugumuzu bilsek hozel olur ,ne demek istediniz anlamaya calisirim.

 12. Anonim dedi ki:

  IR abi selam saaygilar.
  abim AllAH canina kiymasin koşkun olmasin
  Guneş az zaman bulut altinda
  galabiler. yalan palan sonu
  bitmeli. sizi urekden seviyoroz. AllAHA emanet olun.

 13. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba ir abicim nasilsin esin ve cocuklarin nasil ha bu arada yer cersenbe bayramin mubarek abicim bencede betulu nazmisnen barisdiralim

 14. IR dedi ki:

  Betul senden korkulur ,ne yapsak ?barisdiralimmi ?ama oncede soylemisdin ingilizlerle barismak nazmiyeyle barismakdan iyi olur diye o yuzden ne yapsak bilemedim ,ama reyting yuzunden nazmiyenin sonuna az kalmis.

 15. Zehmer dedi ki:

  Dizinin ikinci sezonun haziran ayina kadar devam edecegi söyleniyor oyle duydum yanils bilgi degilse tabi eğer böyle bir şey dogruysa dizinin tatile degil de direkt final olabileceği ihtimali aklima geldı ama oyle bir ihtimal olsa bu seferde diziyi neden uzatmaya calissinlar ki diye düşünmüştüm acaba hangisi doğru

 16. Zehmer dedi ki:

  Ben komedi sanatçısı değilim feminist damarlı bir nazmiye dusmaniyim nazmiye hanım kadin düşmanı ya bende nazmiye dusmaniyim
  O ömer i seviyor bense gicik oluyorum tamamen zit karakter durumu yani zaten dizinin ana konusu da bu degil mi :):)

 17. Zehmer dedi ki:

  Ben komedi sanatçısı değilim feminist damarlı bir nazmiye dusmaniyim nazmiye hanım kadin düşmanı ya bende nazmiye dusmaniyim
  O ömer i seviyor bense gicik oluyorum tamamen zit karakter durumu yani zaten dizinin ana konusu da bu :):)

 18. IR dedi ki:

  Biz derdimizi kime soyleyelim?neden yorumlar cikmiyor?

 19. IR dedi ki:

  Cok yasa betul , sen komedi sanatcisimisin?

 20. Zehmer dedi ki:

  Ee tabiki anne konusuda zehraya baglanacakti aksiyonun ana kraliçesi zehra olunca bu durum dizi için pek de anormal sayılmaz yani senaryo ya göre zehra ömer in karısı değil ki nazmiye ile ömer in kum torbası :):)

  1. peri dedi ki:

   Betulcum çok yaşa,yine bani guldurdun,ama soyladiklarinda haklısın.

 21. Anonim dedi ki:

  301 bölüm reytingi çok düşük.Ee anne meselesini getirip Zehraya bağlayınca sonuçta bu olur.

 22. Saka kusu dedi ki:

  Gunaydın arkadaslar naslsnız iyimısniz elosum bir surelğne gidyormus aslında dun aksam ben herkese soylcektim aytac cıkınca soylyemedim neyse bu aksam soylerm

 23. IR dedi ki:

  Hos bulduk xanim

 24. xanim azeri fan dedi ki:

  ir abicim hos geldin nasilsin ozletdin kendini vallahi bendede oluyor ya yorumlarim cikmiyor sinirleniyorum yahu

 25. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum kiz dediklerine katiliyorum her sey ola bilir nazmisden her sey beklenir yahu

 26. Anonim dedi ki:

  Cikmiyor ,IR

 27. IR dedi ki:

  Goker beyim bizler gormek istemiyormu acaba ?yaziyoruz cikmiyor

 28. IR dedi ki:

  Hos geldin betul , mehmet bey karakterini canlandiran gokhan beyle karakteri konusunda konusduk ve ben zehraya asildiginin yanlis oldugunu soyledim ,yani bana oyle geldigini soyledim gokhan beyde oyle olmadigin soyledi ,mehmey karakterinin dizide davranisi asilmak amaciyla diyil zehranin basarisini takdir etmek ve zehrayi ovmek dir dedi ,bu vasitayla sorun cozulmis oldu , senariste guvenmedigomizi her donemde birisini diziye dahil edib zehraya yanasdirdigini soyledim oda mehmet karakterinin oyle biri olmadigini soyledi

 29. xanim azeri fan dedi ki:

  elam guzel gozlum diger sitede sordum neden gelmiyceksin ozliycem seni sende kendine cok iyi bak allaha emanet ol

 30. Zehmer dedi ki:

  Turuncu kafaların hep hain olduğunu düşünmeye başladım diziye gelecek olan yeni erkek karakter ercan olduğuna göre bence de ercan olabilir şirketle ugrasan ercan konusunda da acayip paranoya larim ben ömer e baka baka ömer e benzedim tövbe tövbe aklımdan daha önce de geçti bu düşünce ama tüyolar a aykırı umarım ömer in cici babası aynı zaman da ömer in kayınpederi çıkmaz yoksa kayinpeder olur size hayiin peder :):)

  1. peri dedi ki:

   Btulcum soyladiklarin banimde aklımdan geçmişdı allah korusun demişdim.yinede bu senaristlardan her şey baklanir.

 31. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AZERİM GÜZEL GÖZLÜM BİRŞEY İZLEMİYORUM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ..
  KIZLAR BEN BU ARA YAZMIYACAM HABERİNİZ OLSUN KENDİNİZE İYİ BAKIN

 32. xanim azeri fan dedi ki:

  betulum hos geldin nasilsin cok ozlemisim seni hatda senaryolarini bile ozledim yazdigin sayfalardaki yorumlarina baktim dediklerinde cok haklisin bu gunku bolumde omerin ayseye nasil bagirdigini gordum omer eger zehranin bildiyini oyrenirse kizicak yine zorba omeri izleriz artik zehrada hep gizli isler yapiyor ve hepsi basinda patliyor bide ozge yilaninda ne dusunuyon

 33. Zehmer dedi ki:

  Selam yoklugum fark edilmis galiba evet haftasonu yoktum işlerim vardı siteye girmeye fırsat bulamadım ancak gelebildim diğer sayfa lara göz gezdirip oralara yazdım bu akşam

 34. Saka kusu dedi ki:

  Ben bisey izlmıyorum kızlar yataktayım esnıyorum gozlerm kapanıyooor…

 35. Saka kuşu dedi ki:

  Ben bir sey izlemiyorum elacim yatakta esneyıq kapanan gozlerimi açmaya calısıyorum

 36. xanim azeri fan dedi ki:

  elam iyi olmana cok sevindim bende iyim gunumde qayet iyi gecti arkadasinada bol sans dilerim kabul olur insallah amin kiz guzel gozlum televizyonda neye bakiyon

 37. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  AZERİM GÜZEL GÖZLÜM HAMD OLSUN İYİYİM GÜNÜMDE GÜZEL GEÇTİ SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM
  CANIMSIN MARTIN 17″””18 SEKİZİ İKİ HAFTA ÖNCE YANIMA GELDİ HEYECANLI İNŞALLAH SELAMETLE GEÇER ❤️❤️❤️❤️
  ..
  KUŞUM CANCAĞIZIM BENDE SENİ GÖRÜNCE MUTLU OLUYORUM NE YAPIYORSUN NE İZLİYORSUN
  BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️
  ..
  SİTEMİZİN KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM

 38. Saka kusu dedi ki:

  Xanim ve aytac haklılar gecemizi aydınlatıyorsun eloşşum

 39. Saka kusu dedi ki:

  Ya elacım ben seni gorunce cok mutlu oluyorum cnm arkadasm ben seni cok sevyorum elma yanakli bal tatlısı elosum

 40. xanim azeri fan dedi ki:

  mersinli elam gelmis hos geldin nasilsin guzel gozlum gunun nasil geciyor aytacim hakli gecemizi aydinlatiyorsun ha bu arada arkadasinin sinavlari Yanilmiyorum sa Martin 15 Yada .16 sinavlari olucakmis heyecanlimi

 41. Saka kuşu dedi ki:

  Özge aslhnda guzel biri ama kalbi ıcin aynı seyi soyleyemyorum keske kötü yapmasalardı

 42. Saka kusu dedi ki:

  Uff yorumlarm ckmıyoq snir oldum ağlycam simdi off puf

  1. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   KUŞUM CANCAĞIZIM HAMD OLSUN İYİYİM HOŞ BULDUK BİRTANEM
   SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL CANIM
   SEN SORARSINDA BEN GELMEZMİYİM
   BEN SENİN AGLAMANA KIYAMAM SANA BENDE ÜZÜLÜRÜM İNŞALLAH İYİSİNDİR DÜZELİR ÇİÇEGİM

 43. Saka kusu dedi ki:

  Xanim sifa dileklrn icin sağol. Ben de basta cananı sevmezdim hatta ilk gorduğmde korkmusdum ama artık sevıyorum

 44. Saka kusu dedi ki:

  Elosum gelmis hos gelmis ben de camcamzim nerde diyordum iyiyiz tesekurler elosum sen naslsn

 45. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..

 46. xanim azeri fan dedi ki:

  saka kusum akrabaninizmi rahatsizlanmis nasil oldu cok gecmis olsun rabbimden coklu acil sifalar dilerim

 47. Saka kusu dedi ki:

  Aytaccım lutfen ozur dilemene hiç gerek yok. Sağol şifa dıleklern için. Tatsızlıklar da hep beni bulur zaten

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Kusum cunyur alev lafina seni komik dedyini bilyorum canım xanım alev kilkli deynce ben de bu daha iyi dedim elosum hos geldin canım arkdasim sana da hayirli aksamlar biz iyiz gecmizi aydlatan yildimiz sin sen bizim sen nasilsin çok ozledim kiz ben seni napyorsun iyisndir inşallah

 48. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim saka kusum bende sitede kimseyi goremeyince yazamiyorum siz olmayanada sanki kendimi boslukda hiss ediyorum saka kusum hic bir zaman uzulme hep mutlu neseli ol

 49. Saka kusu dedi ki:

  Ozur dıleme aytacım her kes gormeyeblir alt tarafh gormemssn ama cinyur alev lafına gülen ksi bendim.

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Yok artik ama ya nede benim yazdığım yorum lar cikmyor xanım azerim yazdin ların da haklsin kerme iyi yapdin idi aldı cevabin paltolp kosnuna geldik deyse doğur ama kir yilin başı zehrayi paltolon giyer ken yakladim tadini ckartlaim dedim

 50. Aytac azəri fan dedi ki:

  Hayirli aksamlar xanım azerim iyiz çok şükür canım alev kilik l daha guzel olmus cunyur alev biraz komik oldu ben de zaten gülün diye oyle soylmsdim

 51. xanim azeri fan dedi ki:

  aytacim kiz bende televizyona yakindan baktim omerin bagirmasi bende anneme babama baktim birden senin gibi tirstim vallahi bide zehranin paltalon konusunda guldurdun beni ya idilede oh olsun kerem haddini bildirdi ona cananida baya sevdim helal olsun ona

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet xanım azerim omer oyle bgrnca kork duk kerem konsu da haklsin paltolp konsun na geldkdyse gercek de oyle ama ne yapyim uzun zaman sonra zehrayi paltolon giyer ken ykladim oyle bir esbiri yapyim demim

 52. Saka kusu dedi ki:

  Xanimcim hos geldin bence ozgeyı kotu yapmamalydılar keske yapmasalardi bu iyi olmadı ben bana yazılan her yoruma cevap vermeye calısyorum cevaqlayamadiym yorum varsa cok ozur dlerm aytac butun yorumlarnı okudum analız sayfasnda da sana cevaq yazdım

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ben çok uzur dilerim kusum senin uzlmeni isdmyorum çok ozledik seni kaç gündür yok du ama burdymis yazmyor mus meyer ben de site de kimse yok diye yazmyordum rahasiz olan akrbaniz ALLha sinfa versin inşallah biran once iyilesir

 53. peri dedi ki:

  Aslıcım yazdıklarn muhteşem olmuş,duyguları çok guzel anlatmışsın,ökurkan çok duygulandım,eline saglık.

 54. Saka kusu dedi ki:

  Elektrkler gtmedi aytacım bır akrabam rahatszlandı neyse smdi ıyi.ben de cok korkuyorum ömer lutfn zehraya kzma uzme onu hatırımız icin nolur

 55. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz aytacim saka kusum ben burdayim yorumlarim cikmiyordu bakalim cikicakmi bende bu gunku bolume baktim omerin ayseye bagirmasi neydi ya zehranin bildiyini oyrenirse kiyamet kopucak ve demek oluyorki eski zorba omerimiz geri geliyor amanda gelmesin ve nazmis umarim konuyu daha fazla uzatmaz kiz ozge yilani sucu ipekin boynuna atar umarim koray alev kilikli suratsizin foyasini ortaya cikartir

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Hayirli aksamlar xanım azerim iyiz çok şükür canım alev kilik l daha guzel olmus cunyur alev biraz komik oldu ben de zaten gülün diye oyle soylmsdim

 56. Saka kuşu dedi ki:

  Analiz sayfasnda sana cevap yazmıstm aytac gormemssn. Bana yazdiğn bütün yorumlarını da okudum zaten iste kanıtım: sen de siteye griyorsun ve kmseyi goremyince cıkıyorsun ayrıca telefon sorunun henuz yeni cozulmus oğuz abinin yoğun olduğu icin bana cevaq yazamadiğnı soyluyorsun sen de bunu yasamıssn.
  Nasil? Beğendin mi?oğuz abinin sitesne yazdıklarnı da okudum

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Ya oyle mi okmusun çok üzü dilerim kusum ben simdi geldim diger sayflar bakmadim henuz yazdin larimi gormedin sanmsdim kaç gündür siteye giryorum yok sun dmek ki sen de benim gibi site de kimseyi gormynce yazmamsin neyse artik burdayiz konsalim

 57. Aytac azəri fan dedi ki:

  Tabi ki de burdayim kusum baska nerde olcam ki seni ara ara bulmadim biturl aa sen nede izlymedin elkdirik mi gidi yoksa yine sabah izler sin inşallah tekrarini evet ayseye bagrdi omer ben trsdim vallah kaç defa korkdum omerin sesin de kunki tvye çok yakin otryorum bi yuzum cevrdim aneme omer bi bagrdiki oturduğum yere yureyim agzima geldi kerme iyi yapdi idi aldı cevabini tek korkum omeri zehraya çok kizcak onu dusnup duryorum omer kotu bir deyli ki nazmiye onu hep kotu karkder donsduryor ama bu kez kizmycam omer zehra da akli olsaydi sklmsaydi omer de hep boyle olyor zaten omer de gizlin iş ceryor sonar da benim sucum yok diyor ayşe oyle bagdri zehra cehenemi yasatcak omer benim tahminim de daha çok kzigin anesine

 58. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar goker abicim yorum yazdim cikmadi ir abim kimi ben de sinirlendim neden cikmiyor

 59. Saka kusu dedi ki:

  Aytac yorumunu gördüm sana cevap da yazdım dur bakım nereye yazmısm…

 60. Saka kuşu dedi ki:

  Aaa aytacım burdaymıs diğer arkadasların isı var heralde. Aytac yine talihszlik bana vurdu 45 dklik dzimizin son 2
  dakikasni izlybildim yarın tekrarna bakcam zehranin gyslerne byıldım ayseye cok uzuldum basını gormedğm için bilmyorum neyse bomba guzeldi kerem ahtapota verdi ağzının payını ooohhhhhhh coooook gzeldi mukemmeldi ama ömer ayseye bağrms duyduğm kadaryla yarn tekrarnı izlerm

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Tabi ki de burdayim kusum baska nerde olcam ki seni ara ara bulmadim biturl aa sen nede izlymedin elkdirik mi gidi yoksa yine sabah izler sin inşallah tekrarini evet ayseye bagrdi omer ben trsdim vallah kaç defa korkdum omerin sesin de kunki tvye çok yakin otryorum bi yuzum cevrdim aneme omer bi bagrdiki oturduğum yere yureyim agzima geldi kerme iyi yapdi idi aldı cevabini tek korkum omeri zehraya çok kizcak onu dusnup duryorum omer kotu bir deyli ki nazmiye onu hep kotu karkder donsduryor ama bu kez kizmycam omer zehra da akli olsaydi sklmsaydi omer de hep boyle olyor zaten omer de gizlin iş ceryor sonar da benim sucum yok diyor ayşe oyle bagdri zehra cehenemi yasatcak omer benim tahminim de daha çok kzigin anesine

 61. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ben burda olmsina burdayim da sen beni gormyorsun iyi ce armamsi demek ki bi diger sayflar bak oğuz abini site sine bak isde sen nekdar yorum yazdım sana bu kiz neder kaç gündür diye dusnup duryorum site girnce yaz ki bilelim burdasin biz de giryoruz kimse yok yamadn cikyoruz analiz sayflarin da birine sana yorum yazdım onu oku hepsinde sana yazlmis bir yorum var ama sən bakmadin ansilan

 62. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz aytacim saka kusum ben burdayim siz nasilsiniz bu gunku bolumde omerin ayseye nasil bagirdigini gordunuzmu ya ben cok korktum allah bilir zehranin bildiyini oyrenirse kiyamet kopucak desene zorba omer geri donuyor umarim nazmis daha fazla uzatmaz bide ozge yilani kesin ipekin basini yakicak ama umarim koray durumu fark eder alev kilikninin gercek yuzu ortaya cikar aytacim kiz zehranin paltalon konusunda oldum gulmekten allahda seni guldursun

 63. Saka kusu dedi ki:

  Her yeri aradim pes isiniz bitince gelrsnız artik:))

 64. Aytac azəri fan dedi ki:

  Burdayim kusum burdayim ben sana yazyorum ama sen gormyorsun diger sayflar oğuz abini site sine bir bak isder sen seni bir bulmyorum ki nerde bu kiz kaç gündür yazmyor diye dusnup duryorum

 65. Saka kuşu dedi ki:

  Hala burdamısn aytac ben geldim burdayım tabi sen ve diğer arkadaslar bska yerdyse oraya gelrim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Burdayim ksusm cikma

 66. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz aytacim kiz ben geldim betulum yok onu cok ozledim senaryolarina bayiliyorum vallahi bu gunde bolume baktim kiz o neydi ya omerin ayseye bagirmasini ilk defa gordum ya asil zehranin bildiyini oyrenirse kiyamet o zaman kopucak yarinki fragman aceba nasil olucak cok merak ediyorum umarim omer zorba olmaz gercekten nazmisin elinden qina geldim ozge yilani umarim ipekin boynuna atmaz alev kilikli burdaki kotu karakterler hep cezasiz kaliyor umarim koray kostebekin ozge oldugunu anlar ve hain planlarini bozar zehranin geyimi hakkinda dediklerinde guldum ya allahda seni guldursun

 67. Aytac azəri fan dedi ki:

  Bak sen hele su nazmiye hanima kiymet oncesi biz kadrmya calsyor simdi dilmize bal surup iki gün sonra cehnemi gosdercek bize omer zehraya nasil kizcak kim bilir biz kizda a akil yok oyol omer soyleyiyim de ayşe kizmasin diyor aklini kacrdmis bu kiz her halde kendi eli ile kendi bacgina sikcak haberi yok

 68. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya bi de su ozge kotun islerinin ipekin usdune atmsin sakin sana bir iş vercem dedi bu işin altin da da bir şey cikcak görür sunuz alev suratli cunyur alev

  1. Saka kuşu dedi ki:

   Cinyur alev lafı komiğme geldi aytac ılahi…

  2. Saka kusu dedi ki:

   Aytac analiz sayfasndaki yorumunu gördüm sana cevap da yazdım dur bakım nereye yazmısm…

 69. Aytac azəri fan dedi ki:

  Kizlar size de iyi aksamlar kusum bak bugun burdayim siz beklyorum gelin de bu gün ki bölümü tartsalim ya bizim site de bir eksi var diyorum kaç gündür tabi ya betul yok betul cum nerye kayip oldu canım benim seni senryolarin yorum larin çok ozledim bi de ben yedin yrmi dort siteye yazyorum dyorsun kaç gündür yok sun hadı sen de gel seni de dusnceni çok merak edyorum

 70. Aytac azəri fan dedi ki:

  Ya helal olsun kostum cu arkdaslara zehra cabuk kosun diye dusnmus uzun zaman sonra zehraya paltolon giydrmis ler ki kosar ken taklip da dusmesin 😀

 71. Aytac azəri fan dedi ki:

  Eyvah ki ne eyvah arkdaslar biz simdi den zehra için bir fatiha okyalim derim ben ya omer ayseye oyle bagrip cagrdysa zehraya ne yapar kim bilir hiç omer de beklmez dim ayseye oyle bagrmasini ben kaç defa korkdum omer barirken

 72. Aytac azəri fan dedi ki:

  Iyi aksamlar aslicim nasilsin canım analiz çok ama çok guzel olmus çok tesekkur ederim eline saglik canım arkdasim bu bölüm de ben de çok uzldum duygusalasdim omer ıçim açdı açsın yuryim de his edim göz yaslarim tutmadim RABBIM hiç kimseye boyle bir seyi yastmasin hep dizi lerde hayal olarak kalsin boyle seyler gercek de çok uzlyor insan kaç gündür dusnyorum omerin yerin de olsam ben ne yapardim omer dogrumu yapyor diye dusnup duryorum ama cevabin bulmadim ve sana sormak isdyorum eminim ki buna vercek çok guzel bir cevabin vardır ve ben seni o cebabin çok merak edyorum sen hep doğru olani yazyorsun hatrli yormsun omere nasil kizmsdim dugun günün de sonra ama seni yazdik larin benim fikrimi deysdrmis daha sakin olmsdum simdi de aklima takldi kaldi omer mi julde mi julde doğru mu yapdi yanis mi yanı cocuk larin brakip gitmesi çok yanis bilyorum ama mecbur kalarak gitmesi dogrum mu sen anmsdir ne demek isdedyimi bir ane cocuk larin birkip gider mi sebebi ne olur sa olsun simdi cevap yazma vakit bulnca yazar sin oyle aclesi yok sadece seni dusnceni merak edyorum oyuz de sordum

 73. Aysel dedi ki:

  İyi akşamlar Aslıcım nasılsın canım ? Analiz çok güzel olmuş bu bölümü izlerken ömere çok üzülmüştüm okurken de üzüldüm ömer annesini çok seviyor sadece bırakıp gitdiyi için kırgın kızgın ona bakalım bundan sonra neler olacak. Şarkıda çok güzel olmuş bu şarkıyı çok severim şiirlerine zaten diyecek söz bulamıyorum hepsi harika her şey için teşekkürler canım

 74. Saka kusu dedi ki:

  Aslıcım analiz cok guzel olmus her zamanki gibi el(ler)ine saglik

 75. xanim azeri fan dedi ki:

  merhaba aslim canim arkadasim nasilsin birtanem analizini bekliyordum cok guzel olmus bayildim siir sarkiyi cok beyendim bu bolum duyqusualdi omere uzuldum gercekten bahsende omere soylerse zehra julide ile gorusmus falan iste ortalik fena karisacak ozge yilani bence ercan icin calisiyor yani julidenin kocasi bakalim neler olucak

 76. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkûrler Asli hanim.unutmayin.$iirler kitap halinde çikmali.ba$arilar her zaman.

 77. Edebiyat ve şiir sever dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşım eline yüreğine sağlık çok güzel olmuş analizini okumadığım günler kendimde bir eksiklik hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir