Adını Sen Koy 30 Ekim 31 Ekim Fragmanı 206 207. Bölüm

Burak 27 Eki 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy 30 Ekim pazartesi ve 31 ekim salı günü 206. ve 207. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyici karşısında olacak. Adını Sen Koy’un 42. haftasında Ömer ve Zehra Ayşe’dne habersiz düğün hazırlıklarına başlıyor ancak Ayşe Ömer ve Zehra’nın iki de bir de kaçıp kaçıp konaktan gitmesinden ve telaşlarından bir iş çevirdiklerini söylüyor.

Ayşe’nin bu tepkisi herkesi şok etse de bu sorunu çözmekte Zehra ve Ömer’in konakta ki tek yardımcısı ve sırdaşları Cevriye’ye düşüyor. Cevriye teyze her ne kadar önce işi daha da karıştırsa da sonradan Ayşe’yi iş birliği ile kandırmayı başarıyorlar.

Diğer taraftan Zehra’nın düğünü olacağını duyan Zehra’nın akrabaları Zehra’yı ziyarete geliyor. Muhtemelen Zehra’nın halasını kızı Zehra’nın normal yollardan hem bu kadar yakışıklı hem de bu kadar zengin bir iş adamı bulamayacağını biliyor ve işin aslını öğrenmek istiyor ancak Zehra’nın halası buna izin vermiyor.

Diğer taraftan geçen haftadan beri evrakları hazırlayan Ömer Zehra’yı Kervancıoğlu’ndan kendisine kalan tüm mirasın ortağı olarak Zehra Kervancıoğlunu gösteriyor. Zehra artık Türkiye’nin en zengin kızlarından biri oluyor.

Pasaklı ve püsküllü ise yavaş yavaş bir birlerine aşklarını itiraf etmeye hazırlanırken Kerem Sabah’a aşkını itiraf etmek için gün saymaya başlıyor. Kerem Sabah’ı gıcık etmeyi bırakınca Sabah’ın güzel kalbinin ve güzel yüzünün farkına varıyor.

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 30 Ekim 31 Ekim Fragmanı 206 207. Bölüm” üzerine 10 yorum

 1. esra dedi ki:

  Merhaba

 2. Anonim dedi ki:

  Şu canandan hiç hoşlanmadım

 3. Betül dedi ki:

  Merhaba tuğba ben de duydum cevriye hala ağızından kaciracakmis ama sonra yine ayşe yi kandırıp ikna edecekmiş yani cevriye hala idare edip sakinlestirecekmis ayşe yi inşallah öyle olur da kolay ikna olur ayşe fazla uzatmasalar bari çünkü ayarları yok bu senarist lerin…

 4. Tuğba dedi ki:

  Herkese merhaba tüyoların olduğu bir sayfada Ayşen’in düğünden haberdar olup bayılacağını okudum eğer bu olacaksa lütven Ömer bu meseleyi zehrayı karıştırmadan kedisi halletsin ve düğüne Ayşe süpriz olarak katılsın ve birde benim akşam yazdığım yorum çıkmamış kötü bir şey yazmamıştım neden çıkmadı açaba hala kızının ben hala ğelini olduğunu düşünüyorum

 5. A.S.K hastasi dedi ki:

  Selam .Gozelcim ne yalan soyleyim ben ozledim alevi. Keremle sabahi gorunce. Konak bile alevle hareketliydi. Alevsiz konak cenaze evi gibi. Nihati bile gormez olduk. Su canani ben hic sevmedim gozunu omere dikse sasirmam.

 6. Gozel dedi ki:

  Gunaydyn Radacym evet senarist Alevi ozleyenler icin getirmişdir o kizi ben sevmedim Ezgi dek guzelde diyl

 7. Anonim dedi ki:

  Artik Ömer & Zehra ewlensin artik

 8. A.S.K hastasi dedi ki:

  Gunaydin. Fragman guzel. Su yeni kiz canan laf sokmakta aleve benzedi.Zehraninda sanki yuzu dustu. Cananin bizden kiz almak kolay diyil demesine. Senarist alevin yerini cananla doldurmaya kerar vermis galiba. Biz zaten alistik. Yeni haftani merakla bekliyorum su keremle sabah akillanmislar sanki. Sukran teyzenin cevriye halayi kiskanmasi guzeldi.

 9. su damlasi dedi ki:

  Gunaydin her kese nasilsiniz arkadaslar? Ya akraba nerden cikdi ? Sizleri bilmiyorum Ama kerem artik benim gozume girdi sabahi korumasi hosuma gitdi mafiyadanda kurtuldu sabah .

 10. Tuğba dedi ki:

  Ben frağmanı izledim bence bu Canan hala kızı değilde hala ğelini ğibi ğeldi zira hala kaynana ğibi canan diye kanana ses tonuyla bağırdı kaynana tonu diye bir şey varmı demeyin İnan’ın var genelikle fitne tohumu ekmeye çalışan münasebetsiz ğelinlere seslenirken ortuya çıkar ğenellikle bu kanaate izlenimlerim sonucu deçrübe edindim dileyelimde kocası biraz avam olacak ama kocası yularını sıkı tutuyor olsun dayısı Salim’e çektiyse Sevim’e beş basar bu münasebetsiz hala kızın dansa ğelin olması daha uyğun olur çünkü böylece Zehra nın evine kolayca ğidemez malum Ayşe daha bilmiyor herşeyi eğer hala kızı olsa daha çabuk ğirerdi o eve ama gelinin aşması ğereken kaynana var kocası var yani kolay ğiremez o eve diye düşünüyorum hem Salim’in ailesi töre terbiye biliyor yani bence bu münasebetsiz dışardan ğelme yanlış anlama olmasın bende birilerinin ğeliniyim ğelin düşmanı ğibi ğörünmek istemem ama bütün kadınların birsürü kimliği vardır mesala kaynanalarda bir zamanlar ğelindi yani münasebetsiz ğelin ileride münasebetsiz kaynana olur terbiyeli ğelin ileride iyi bir kaynana olur diyelim iyi ğeceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.