Adını Sen Koy 30. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)

Burak 14 Tem 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy da 180. Bölüme Kadar Ömer ve Zehra Neler Yaşadılar?
30. Bölüm
Ömer Zehra ile Teknede Baş Başa ilk Makarnalarını Yediler. Ömer Ayşe’nin Şirketten Kendinden Habersiz Para Çektiğini Öğrendi. Nihat Ayşe İle Birlikte Olacakları Özel bir Akşam Yemeği İçin Yer Ayırttı. Koray Yasemin’in Elbise Parasını Ödedi.

Ömer konakta ki, dergi röportajında bulunmamak ve resim çektirmek istemediği için Zehra ile birlikte tekne ile açılmışlardı. Tekneden inip eve dönecekleri esnada yan tekneden tanıdık dostları Ömer’i gördü ve ona seslendi.
Sen denize açılır mıydın?
Bir şeylerden kaçarsa açılır tabi ki de, bir daha açılmadı ilk ve son oldu bu tekne turu Zehra ve Ömer için.

Ah olsa da 2. Sezonda yine Zehra ve Ömer başbaşa bir tekne turu yapıp bu günleri yad etseler ne güzel olur. Ama nerede arabalar, elbiseler, gibi koskocaman teknede buhar olup uçup gitti. Vah anam vah bizim kara oğlan kesin iflas etmiş de bizlerden saklıyorlar anlaşılan.
Bir Ömer gibi şöyle güzel bir tekne turu yapmak nasip olmadı. Olmazda nede olsa onun gibi zengin değiliz. Her zengin insanın da, her nedense bir teknesi olur. Zenginliği tescilleniyor herhalde teknesi olunca  🙂
Ömer’in sınav saati kimse rahatsız etmesin. Şşşşşttt ses çıkaranı yakarım ona göre 😀 Soru 1. Eşin değil mi? diye soran bayana verilecek cevap nedir Ömer bey?

a)Evet eşimb)Hayır eşim değil
c)Tanımıyorum
d)Çocukluk arkadaşım

Ömer çok derinlerden düşünür şöyle bir bakar Zehra ya iyice, ben bu kızı bir yerlerden tanıyorum, hatırladım ben evlenmiştim bu kızla Ayşe için, o zaman eşim oluyor, doğru cevap o zaman a bende cevap vereyim evet eşim.
Afferim oğlum sana sınavı geçtin, hadi geç tekneye ödül olarak sana bir tekne turu daha hediyemiz. Eşinle misafirlerini teknede ağırla, ondan sonra da sana verdiğimiz ödül turunu yap dön, hadi bakayım yakışıklı iş başına 😀

Şaka maka Ömer 2. Kez Zehra yı eşim diye kabul etti. 1. Hastanede hemşire iğne yapmak istediğinde 19. Bölümde olmuştu. Şimdi de 30. Bölümde tekne komşu sayesinde Ömer eşim dedi Zehra ya hadi giderek alışıyorsun sen Ömer Zehra ya eşim demeye darısı Zehra ya. Ömerlerin teknelerine misafir olan Şebnem hanım Ömer’in evlenmesine ihtimal vermiyormuş, eşi Zafer bey de iş hayatından tanıyor Ömer’i, işinde çok kararlıdır ne yaptığını bilir, demek ki özel hayatında da kararlı dedi eşine ve tebrik ettiler.

Ömer de izin isteyip aşağıya indi. Misafirlerde yalnız kalınca, Ömer ile Zehra’nın birbirlerine çok yakıştıklarını, birbirinden ayrılamadıklarını söyledi.

 

Zehra misafirlere kahve yapıyor, Ömer de Zehra’nın yanına indi. Kahvelerini içseler de gitseler diyor Ömer. Ve kaynayan kahveyi görünce kahve dedi Ömer. Zehra elini yakmasın diye de dur dikkat et dedi. Düşünceli eş Ömer tepsi ile kahveleri götüren Zehra’nın arkasından sürahi ile suyu götürdü afferim her eve lazım Ömer gibi düşünceli bir eş. Ay hadi inşallah.

Yok çok değişti Ömer, arada tekne turu yapın siz açık hava gerçekten iyi geliyor size.

 

  

Koray Yasemin’i mahalleye bırakınca, elbise aldığı bayan Yaseminle karşılaştı yolda ve annesinin yaptıklarını anlattı ve elbisenin parasını istedi. Koray da bu konuşmayı duydu. Koray bir kere daha Yasemin’e onun haberi olmadan yardım etti ve elbisenin parasını ödedi. Yasemin bunu öğrendi.

Zehra’nın kahvesi çok beğenildi ve Ömer mutfak konusunda çok yeteneklidir dedi. Toz da kondurmaz övermiş de eşini Ömer beyimiz hey maşallah.

Şebnem hanım çok beğendi Zehra yı, mutfak işi zeka ve yetenek işidir, Zehra da çok zeki ve yetenekli çok şanslısın Ömer dedi. Bir de kıymetini bilse üzmese Zehra yı Ömer beyimiz çok iyi olacak.

Şebnem hanım, Ömer’e kırgınmış, düğüne davet edilmediği, kimselere haber vermedikleri için.

Ömer de aile arasında olsun istedik, büyük törenleri sevmiyoruz dedi.

 

Sınav devam ediyor,

 

Soru 2) nerede yaşayacaksınız? Eski evinize ne zaman döneceksiniz? Ömer, önümüzdeki yıl belki döneriz dedi.

Zehra ya da orası çok uzak değil mi diye soru geldi.

Ömer Zehra ya Zehra Ömer’e bakıyor ne cevap verecek, ne cevap vereyim? Verdi cevabı Zehra, ben seviyorum deyince Ömer den de, Şebnem hanımdan da geçer not aldı. Sınav bitti Zehra sınavı geçti.

Ömer’i tebrik etti. Ruh ikizini bulmuşsun o da senin gibi cemiyet hayatından hoşlanmıyor dedi. Gerçekten de Ömer ruh eşini buldu.

Gelelim ortak sınav sorusuna 🙂

Soru 3) Çocuk ne zaman düşünüyorsunuz? Sakın düşünmüyoruz demeyin öyle bir şansınız yok ben demedim Şebnem hanım dedi 🙂

a)1yıl sonra

 1. b) Birbirimizi iyice tanıdıktan sonra
 2. c) Bize böyle zor sorular sormayın cevaplamayız
 3. d) Biz daha evli değiliz 😀

Dıştan duyacağımız bir şekilde cevap alamadık çiftimizden ama birbirlerine olan bakışlarından verdikleri cevabı anlamak hiç de zor olmadı, verdikleri ortak cevap d şıkkı 🙂

 

Ve misafirlerimiz gidiyorlar. Zafer bey bir kere daha buluşalım dedi ama bu kez hanımlar olmadan deyince, Ömer de onayladı hanımlar olmasa iyi olur diyerek. O gülüşü yok mu beni öldürecek Ömer. Ben nerelere gidem Allah’ım sen ne güzel yaratmışsın bu kulunu Yusuf güzeli maşallah.

Sen yat kalk da Zehra ya dua et seni o insanlara karşı çok güzel temsil ettiği, kahve yapıp servis yaptığı, sorduğu sorulara cevap verdiği için Ömer bey.

Misafirler gitti.

Bizimkiler tekne ile yeniden açıldılar. Bir gece daha orada kalacaklarmış.

Yasemin eve dönünce Sevim elbisenin hesabını sordu. Yaseminde o elbise ablamın deyince, Sevim Zehra’nın oradan kaçırdığını burada saklıyor diye kötü düşüncelere kapıldı.

 

Zehra asla öyle bir şey yapmaz o sen değil kirli çıkı Sevim hanım.

Koray’ın babası çıktı ortaya onunla görüşmek istediğini arkadaşına söyledi söyle yanıma gelsin dedi.

Çöpçatan Ayşe, abisinden sonra şimdi de Alev’i baş göz etmeye niyetleniyor da o biraz zor. Kolay evlenmez, hem kim evlenir Alev gibi biri ile çok merak ediyorum? Öyle deme canım aaa Alev kızar şimdi hem ne demişler Her topal satıcının, bir kör alıcısı vardır.

Zehra Ömer ile başbaşa yiyecekleri ilk yemeklerini yapıyor makarna ve Ömer Zehra ya makarna süzgecini almasında yardımcı oluyor. Yardımsever Ömer. Yok arkadaş bu çocuk zorbalıktan paşalığa adım adım geçiyor.

Fark etmedim sanma Zehra’nın da hoşuna gitti. Ne yalan söyleyeyim benim de hoşuma gitti zorba Ömer den çok daha iyi bu yardımsever Ömer 🙂

 

İnsan sarrafı Ökkeş amcamla Hediye ablada çok tatlılar. Ökkeş amcam tatlı yemek istiyor, Hediye ablamda şekeri var diye dikkat ediyor. Ama yine ne yapıp edip aşırıyor bir tatlı Ökkeş amcam.

Ökkeş amcam; Ömer iyi hoş adam da zor adam, Zehra yumuşak başlı olmasa zor yürürdü bu iş dedi. doğru söze ne denir. Bir kurabiyeyi hak ettin denir. Afiyet olsun.

Alev, Ömer’i Zehra dan ayırmak için Hilmi Yılmaz ile iş birliği yapacak. Bu ne pis bir cadıymış.

Bir de diyor ki, dosta yakın, düşmana daha yakın olacaksın. İnsanca yaşamak varken bu kin bu öfke niye hırsından çatlıyor Alev kıskanç şey ne olacak.

Ömer ve Zehra’nın ilk baş başa yiyecekleri yemek makarna hazır, 

Zehra yemek hazır diye Ömer’i çağırdı ve o gelene kadar da yemeğe başlamadı onu bekledi. Ömer geldi ve masaya oturdu. Zehra’nın ondan önce yemeğe başlamadığını fark etti. Hoşuna da gitti yakışıklımın.

Önce Ömer yemeğe başladı, arkasından Zehra yemeğe başladı. Başbaşa yedikleri bu ilk yemeklerini Ömer hiç unutmadı. 

Zehra ile olan her şeyi beynine kayıt eden Ömer dağ evinde Yener tarafından vurulduğunda orada kaldıklarında 82. Bölümde ne yemek istersin sorusuna makarna yapmıştın yine ondan yap der. Unutulmaz bu makarna.

Yemekten sonra bulaşığı yıkayıp ortalığı toparlayan Zehra çay demledi ve Ömer’e çok güzel bir çay sunumu yaptı. Çay için şeker yoktu, o da çekmecede bulduğu çikolata kutusundan çok güzel bir çikolata servisi hazırladı ve çayın yanına koyarak yukarı çıkardı.

 

Ömer ilk başta Zehra ya mutfağı toparladığı için, o senin işin değil dedi. sen zenginsin, hizmetçilerin var diye iş yapmıyor olabilirsin Ömer bey ama biz Zehra ile birlikte her işimizi kendimiz yapıyoruz, bizim öyle senin gibi uşaklarımız, hizmetçilerimiz yok kusura bakma. Şoförümüz de yok, tabana kuvvet bizim ki Zehra gibi.

Arkamızı toplarız biz.

Ömer burada kimse olmadığına göre rol yapmana da gerek yok dedi. Zehra rol yapmıyor ki, neyse o Zehra, anlamadın gitti şu kızı Ömer.

Canım Zehra’m da rol yapmıyorum, sadece çay yapmıştım dedi. Aldın mı cevabını Ömer bey?

Düşünceli Ömer moduna geçtik, senin bardağın nerede? diye sordu Ömer. Kafamı çok karıştırıyorsun çok. Bir iyi, bir kötü, bir zorba, bir anlayışlı, bir düşünceli, yapma bana bunu, sadece bana değil Zehra ya da yapma Ömer.

Ömer’in yüzünde tatlı bir tebessüm nedeni Zehra’dan aldığı rol yapmıyorum yanıtı. Ve ona hazırlayıp getirdiği çay. Sen yok musun sen ah Ömer ah.

Ömer ve Zehra’nın baş başa olmasına sevinenler de var, üzülenler de. Sevinen her zaman ki gibi Ayşe. Üzülen ise, Alev.

Sabah olmuş Ömer ve Zehra konağa dönmüşlerdi. Kapıda onları Alev karşıladı ve Zehra ya sen sudan korkmuyor muydun? dedi. Zehra da suya girmediğini söyledi. Ömer Zehra ya yüzmeyi öğret şu Alev’i de böylelikle sinir et Ömer ne olur.

 

Ömer Zehra ile içeri girerken Alev arkasından, hiç yakışıyor mu Ömer’in yanına sünepe dedi. Sen mi yakışacaktın acaba Ömer’in yanına?

Alev böyle söyleyince anlamadım sizin adınız neydi? diye ben sordum, sünepe dedi. Alev’e ben sordum o da öyle söyledi benim suçum yok, Alev kendi adının sünepe olduğunu söyledi napıyım  😀

Zehra Ömer den Ömer’in telefonunu istedi yalan söyleme demiştin diyerek, Ömer de kendi telefonunu Zehra ya verdi Leyla yı aradı Zehra ama açmadı Leyla. Telefonu geri verince, Ömer hemen banyoya gitti ve numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için biri ile konuştu mesaj gönderdi.

 

Ömer o senin tahmin ettiğin gibi Yener değil Leyla Zehra’nın en yakın arkadaşı.

Sevim de Yasemin’in peşine takıldı ve Fundanın annesinden kızının ajans seçmelerine katılamadığını öğrendi. Yaseminde Funda dan para istedi ama olmadı para yokmuş funda da.

İyilik meleğimiz Zehra şimdi de Ökkeş amcasına yardım ediyor. Aralarında çok güzel bir konuşma geçti. Şifalı otların bir de benim şekerime iyi gelse dedi. unu şekeri kesmek gerek deyince Zehra.

Ökkeş amca her şeyi iste ama onu isteme benden dedi. kuşburnu da varmış bahçede.

Ömer şirketin para akışında açık görünce muhasebeciyi çağırdı ve o parayı Ayşe’nin aldığını öğrendi. Kendince de bir sonuca ulaştı Nihat. Onun odasına gitti. oda da kimse yoktu.

Tam gidiyordu ki telefon çaldı ve Ömer açtı telefonu, karşı tarafta bir bayan Nihat diyordu. Ömer bir an da Nihat oldu ve efendim dedi.

1 gecelik vıp hizmet bedeli 60 bin civarı. Her şey istediğiniz gibi çok özel olacak dedi. Yuh ne hizmetmiş.

 

Ömer bunu duydu Ayşe yi aldattığını düşündü oysa o kardeşi Ayşe için hazırlanan bir geceydi kardeşin için. Nihat bir gece de tam 60 bin harcıyor. Vay anam vay bu zenginlerde para su gibi maşallah.

Alev Hilmi Yılmaz ile bir kere daha buluştu ve elindeki şirkete yanlışlıkla gelen zarfı geri verdi ama karşılığında da Hilmi den Ömer ile Zehra yı ayırmak için yardım istedi.

Hilmi belasını Ömer’in vede Zehra’nın başına Alev sardı. Adam kendi halinde ihalelerle Ömer’i bitirmeye çalışırken şimdi de yakın çember altına alacak Alev yüzünden.

 

Allahhh kaçıııınnnn Öfkeli Ömer geldi konağa Nihat’ı çalışma odasına çağırdı.

Sen kardeşimden paramı aldın? Bu kadar mı alçaldın?  diye sordu.

Nihat da, ben Ayşe den hiçbir şey almadım dedi. Ömer de sen kimin parası ile kimi aldatıyorsun dedi.

Nihat da para Zehra da dedi. Zehra kapının önünde olduğu için bu konuşmayı duydu. Ömer de duyduğuna şok oldu. Zehra Ayşe den para almış diye düşündü Nihat yüzünden ama Zehra para falan almadı.

Şimdi almadığı bir şey yüzünden bir ton laf işitecek Zehra Ömer den.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8gyy_czjd6E

Doğum Günün Kutlu Olsun Rada
İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )
Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

“Adını Sen Koy 30. bölüm Özeti ve Analizi (180 Bölümde Devri Alem)” üzerine 32 yorum

 1. Könül Azeru dedi ki:

  Tanrım bu insandan hiç bir şeyi esirgemeyib ne gözel yaratmiş nazarlardan uzaq siya ne gözel yakışmış♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Maşallah.

 2. Aysu dedi ki:

  Ömer Zehraya Yenerin arabasıyla çarpıştıklarında ilgi duydu.Sonra da güya Ayşenin mutlu olması için evlendi.Zorba Mertle Zehra arasında birşey var zannedip gene agresifleşti. Hep özellikle Zehra söz konusu olunca yargılamadan infaz yaptı.Herşeyi anlat diyo da o güveni vermiyor.Vermez de.Adam psikopat.

  1. Lale turkmen dedi ki:

   Demeyin oyle:(( hecde psikopat degil

   1. Anonim dedi ki:

    Dedim bile.Zehraya az çektirmedi. Kızın tek suçu fakir olmak.Babasını belki bir daha hiç göremeyecekti. Ayşenin belki 6 ay ömrü kaldı ama Salimin 1 saat ömrü kalmış olabilirdi.

    1. Lale turkmen dedi ki:

     Tamam işte babasinin hayatini kurtardi Omer. Zehrada babasinin durumunu omere soylemedi ki soylese gonderirdi babasi ameliyatdayken

 3. Aysu dedi ki:

  Aslıcım senin paşa başından sonuna kadar Zorba. Zehra Nihat sevgilisi zannediyor ama kardeşinin mutluluğu İçin güya kendisi evleniyor.Zehra gerçekten ahlaksız bir kız olsaydı Ayşenin ömrü bir aya düşerdi.

  1. aslı dedi ki:

   Yanlış, başında zorba olan Ömer sonrasında zorba değildi asla.

   Yener’in ve Zehra’nın annesinin gerçek yüzlerini öğrendikten sonra Zehra yı anlayan ve onu koruyan bir Ömer vardı.

   Zehra’nın babasına maddi yardımda bile bulundu gizliden gizliye.

   Babasının dükkanına gelen Korayın babasına ve adamlarına karşı Zehra yı korudu. Kardeşi Yasemini kurtardı.

   Hilmi Yılmaz Zehra yı depoya silahın önüne bağlayıp oturttuğunda canından can gitti Ömer’in.

   Zehra’nın bileği incindiğinde çok üzüldü gece yatmadan önce baktı sessizce, sabah kalktığında da.

   Zehra’nın beline bomba bağladıklarında onu bırakıp gitmedi.

   Cevriye hala fasülye yemeğinin içine yağ çözücü koyduğunda o yemeği yiyecekte ölecek diye çok korktu.

   Zehra başını kapıya çarptığında buz getirip, onunla yakından ilgilendi.

   Zehra babasının konağa tamirci olarak geldiğini öğrenince bayıldı ve Ömer endişelendi. sen iyi değilsin, hiç iyi görünmüyorsun hadi kalk doktora gidiyoruz dedi.

   Zehra için yemek bile yaptı Ömer.

   Saymakla bitmez. Yani demem o ki, Ömer başından sonuna kadar zorba değildi. Sadece başında zorbaydı.
   Yiğidi öldür ama hakkını da ver. değil mi ama.

   1. Zehra dedi ki:

    Aslicim omer ne zaman biliyo zehranin iyi biri oldugunu yani yenerin gercek yuzunu ne zaman ogreniyor

    1. aslı dedi ki:

     Ömer Zehra’nın iyi biri olduğunu Sevim’in annesi olmadığını söylediğinde anlıyor canım ona daha çok var.

     1. Zehra dedi ki:

      O hangi bolum canim zehranin gercek annesi olmadgini soyledigi bolum

     2. aslı dedi ki:

      76. bölümde Sevim Ömer’e Zehra’nın gerçek annesi olmadığını söylüyor.

 4. Aylin dedi ki:

  Günaydın arkadaşlar nasılsınız.Aslicim canim vallahi oldum gülmekten. Vallahi Omeri o kadar ovmussunki da Omeri görücü karşısına cikarmisin. Vallahi Ortada ZEHRA olsaydı Omere talib olacaktım. ☺☺☺☺☺ Saka maka bir yana bizim oglan evcil bir erkek oldu. Kervancioglu karisiyla birlikte misafirlere kahfe yapiyor.

  1. aslı dedi ki:

   İyi geceler canım, ben bu gece, gece kuşu oldum 🙂

   Bu bölüm çok güzeldi. Ömer bambaşka biriydi. İyiydi hemde çok iyi. Anlayışlı, yardım sever. Kahvede yardımcı olması, Zehra ile mutfakta konuşması, elinin yanmamasına dikkat etmesi, süzgeci vermesi, konuşması gerçek evli bir çift gibiydiler. Ama sadece bu bölümde öyle sonrasında yine zorba.

 5. Könül Azeri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsız?Allahdan tüm şehidlere rehmet diliyorum yerleri cennet olsu.Birdaha Türk xalqına tanrım böyle zor günler yşatmasın bu kalpler şehidlerimizin olsun♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  1. aslı dedi ki:

   Amin

 6. Lale turkmen dedi ki:

  Sabah sabah bu analiz cok iyi geldi. Gune nasil başlarsaniz oyle gecer mi denilyordu. Ben gune gulerek başladim Aslim sayesinde, onunda yuzu hep gulsun. Ben bu bolumi izlesem bu kadar zevk almazdim cok guzel yazmişsin canim. Teşekkur ederim. Aslicim Omerin şirketi gemi uzerinemi kurulu yani gemi mi yapiyorlar bu ne şirketi. Nihatimizinda Maşallahi var bir gunde 60 bine gozuni kirpmadan kiyabiliyor. Biz zengin olursak nasil oluruz acaba:) ay onca para bir gunde harcanirmi cocugum gunah oyle yapmamali insan falan deriz her halde:)

  1. Aslınur dedi ki:

   Lalecim bunu ben de çok merak ediyorum
   Yani ne alıyor , ne satıyor bu şirket
   Adı şirket güya da ne şirketi , bizi hiç bu konuda bilgilendirmiyorlar
   Habere toplantı , ihale oluyor
   Mert geldiğinde de gemi modernizasyonu işine girdiler
   Ama asıl şirket ne şirketi , ne üzerine kurulmuş bilmiyoruz
   Açıkçası sezon boyu aklımı kurcalayan sorulardan biri de buydu
   Aslı senin görüşün ne ya da bir şey biliyor musun bu konuda , bizi aydınlatır mısın

  2. aslı dedi ki:

   Amin canım benim, seninde hep yüzün gülsün inşallah 🙂

   Ben Ömer’in şirketinin inşaat üzerine olduğunu düşünüyorum, dizide net bir şey söylemediler.

   Salim amcalar evini kaybetmesinde
   Ömer’in mi yoksa Koray ın babasının mı parmağı var bunu 2. sezonda göreceğiz.
   Çünkü bir bölümde inşaat firmasından bahsettiler ortak iş mi ne yapmışlar sonra ayrılmışlar.

   Zehra ile Ömer ilk evlendiklerinde de Demir Ayşe ye, Ömerler arsa bakmaya gittiler demişti Ayşe de abim ayrı ev mi alacak diye sormuştu Demir’e.

   Aslınurunda dediği gibi sonra da 2. bir iş olarak Ömer gemi işine girdiler Mert ile.

 7. ayse .c dedi ki:

  aslicim eski moduna donmussun cok sevindim omerin gulusune ve bakislarina bende bayiliyorum Allah neler yaratiyor….benguden yalelli omere gelsin iyi geceler

  1. aslı dedi ki:

   Ayşecim teşekkür ederim. evet hastanede iğneleri bir güzel yedim geldim yazdım analizi.

   Bugünde öyle yoktum, bugün analiz yazamadım uyudum bu sefer iğnelerden ve siteye de giremedim gün biterken geldim işte buradayım geç de olsa 🙂

   Allah özenmiş bezenmiş de yaratmış maşallah. Allah’ım pembe tşörtüyle gülen bir Erkan var sitede bana bakıyor öyle tatlı ki, Allah’ım sen aklıma mukayyet ol canlı sanki 😀

  2. aslı dedi ki:

   ayşecim iyi geceler canım şarkıyı dinliyorum şuan gece gece coştum ben 🙂

   Bengü Yalelli Ömer’e Gelsin

   Erkana Gelsin 🙂

   Bizim Orda Ne Zamandır Aldı Yürüdü Namın
   İki Adımın Heyelandır Adından Meşhur Endamın
   Gerçeğine Ne Gerek Var Yetti Hayali
   Alev Aldı Bu Sokaklar Cam Kuşu Olduk Tüm Ahali

   Başla Soldan Sağa Say Hadi
   Kaç Gece Düşünmüşüm Seni
   Kaçma Göründü Yolun Sonu
   Benim Olacaksın Duracaksın Kalbimde Ödül Gibi

   Bu Kadar Da Lokum Olunur Mu
   Koru Sen Bizi Yarabbi
   Sen Kalbime Gökten İneli
   Uçtu Bak Aklım Yalelli
   Söz: Murat Güneş
   Müzik: Volga Tamöz

 8. Aslınur dedi ki:

  Ayyy Aslı Allah iyiliğini versin 🙂
  Ya şu soruların beni gece gece kahkahalara boğdu 😀
  Dedim eyvah şimdi komşular beni şikayete gelecek , içten içten güldüm kendimi tutamadım napıyım
  Arada yap böyle soru cevap şekli
  Ay kadın da ne zor sorular sprdu valla
  Çocuk düşünüyor musunuz nedir yaa
  Önce bi evlenmeyi düşünüyor musunuz diye sorsaydın
  Bizimkiler de sanki ygs lys de gibiler
  Bi kazık sorular geldi , hem de ne kazık 😀
  Ay bu analiz iyi geldi bana
  Yatmadan önce bol bol endorfin 🙂 salgıladım
  Hadi hepinize Hazallı geceler , bol Erkanlı rüyalar 🙂

  1. Zehra dedi ki:

   Benim yorumum neden cikmamis ya aslicim tesekkur ederim canim cok guzel yazmisin ama benim yorumum cikmadi(((

   1. Aslınur dedi ki:

    Zehracım bu aralar sitede bir sorun var , bizim yorumlarımız da bazen çıkmayabiliyor , sorun neyse düzelsin bir an önce …

    1. Zehra dedi ki:

     Evet duzelsin artik

   2. aslı dedi ki:

    Zehracım nedenini bilmiyorum.
    Şu yorumlar artık çıkmıyor yazısı görürsem siteyi döveceğim, nasıl olacaksa artık teknoloji ile ben karşı karşıya hurra diye 😀

    1. Zehra dedi ki:

     Allah seni guldursun ya asli sayende gune gulerek basladim )))

     1. aslı dedi ki:

      Amin inşallah seni de güldürsün. Ne güzel sevindim canım 😀

  2. aslı dedi ki:

   Aslınurcum, bölüm güzeldi, ben ne yapayım 🙂
   Soruları Şebnem hanım sordu. Bu Şebnem hanımla eşi arada konağa da ziyarete gelsinler iyi bir ekip oldular bence. ben beğendim.
   Kadın onların evlenmediğini nereden bilsin canım, resmiyette evli bir çift onlar. Ömer ile Zehra’nın alınlarında yazmıyor ki, biz evliyiz de evli değiliz 😀
   Kız git gece gece beni de güldürdün var ya hep gülesin inşallah.

   1. Aslınur dedi ki:

    Senin de, benim de, hepimizin ömür boyu yüzünden gülücükler eksik olmasın inşallah 🙂 🙂

    1. aslı dedi ki:

     Amin inşallah günaydın canım. Zehra sanada günaydın 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir